Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χιλια ευχαριστω κοριτσι μου για τις πληροφοριες που μου εγραψες, θα το ψαξω κιολας τωρα θα την παρω τηλ, για το μαξιλαρι μου ειπε πως απαγορευεται σε τοσο μικρου΄λια εγω ομως οταν το αλλαζω του βαζω στην αλαξιερα!!

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγκαλιά συνέχεια...κοιμόμουν στον καναπέ καθιστή με μαξιλάρια από πίσω και η μικρή στην αγκαλια,στον ώμο..

maria_86

maria_86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΒΡΟΓΧΙΟΛΙΤΙΔΑ ΜΕΣ ΣΤΟ ΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 5 ΜΗΝΩΝ....ΑΠΛΑ ΚΑΛΛΗΣΕ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ...ΚΑΝΑΜΕ ΜΑΣΚΑ ΜΕ ΑΕΡΟΛΙΝ ΚΑΙ ΟΡΟ ΣΤΗ ΜΥΤΟΥΛΑ....ΤΗΝ ΜΑΣΚΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΕΝΩ ΚΟΙΜΑΤΑΙ...ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ...ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΒΑΡΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ...Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ..ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΔΕΙΣ...ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΒΟΗΘΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΟ ΖΕΣΤΟ...ΑΦΗΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΡΥΣΗ ΤΟ ΖΕΣΤΟ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΟΥΝ ΥΔΡΑΤΜΟΙ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ....ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ....ΟΛΑΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!

ntina

ntina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ πρώτα από όλα περαστικά στο μωράκι σου!!
μια από τα ίδια και εμείς πρώτη φορά βροχιολίτιδα έπαθε ο μικρός μου 25 ημερών ......ΦΡΙΚΗ.........αλλά έχουμε πολύ καλή παιδίατρο και μας βοήθησε πολύ για να γλιτώσουμε το νοσοκομείο επειδή ήταν τόσο μωράκι....
εεεε α από τότε αυτό ήταν κάθε φορά που ο μικρός κρυώσει έστω και ελάχιστα πάντα εξελίσεται σε βροχιολίτιδα.
και τώρα αυτή τη στιγμή που μιλάμε είναι άρρωστο εχθές είμασταν πάλι έτοιμοι για νοσοκομείο και τελικά ήθρε η παιδίατρος στο σπίτι, είμαστε με μάσκες, υπόθετα και σιρόπια και αντιβιώσεις αλλά δεν τρώει τιποτα από χθες και αν δεν φάει και σήμερα κάτι δεν το γλιτώνουμε το ΠΑΙΔΩΝ......

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τώρα διαβασα τα σχόλια των κοριτσιών..εγώ πήγα στο ιατρείο κ της έβαζε κορτιζόνη στο νεφελοποιητή κ φυσικά ανέπνεε μια χαρά τη νύχτα,αλλά νομίζω ότι δεν είναι για οικιακή χρήση..δεν ξέρω κιόλας..καλύτερα να κάνεις τα βασικά με τα φάρμακα στη σωστή ώρα,ορό με σύριγγα και ας τσιρίζει(μη το φοβάσαι,καλό θα του κάνεις)και καθόλου ξαπλωτό.Το βασικό είναι ο βήχας,αν σταματάει κ υποχωρεί,έχει καλώς..αν δεις να χειροτερεύει αμέσως νοσοκομείο.Όσο για το αν είναι ευαίσθητα τα παιδάκια μας,και μένα μου το είπε.Αν κάνει πάνω από 2 φορές μέσα στη σεζόν,τότε δίνουν προφυλακτικά θεραπεία με flixotide.Εμένα δεν ξαναέκανε, παρόλο που αρρώστησαν τα αδέρφια της.Στα 2 χρόνια βελτιώνονται κ σταματάνε τα τόσο έντονα φαινόμενα.. τα πάντα"κολλάνε"σήμερα κ δεν υπάρχει το λεγόμενο"κρύωσε",εκτός κι αν βγαίνεις γυμνός..
περαστικά κ να μας λες τα νέα...

ntina

ntina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
επίσης να ξέρεις ότι ακόμα κι αν κλαίει το παιδί καθώς του κάνεις τη μάσκα μην ανησυχείς το παίρνει το φάρμακο και καλύτερα κιόλας γιατί απτο κλάμα ανοιγουν οι πνεύμονες και το φάρμακο περνάει πιο εύκολα.

ntina

ntina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
cinderella έγραψε: τα πάντα"κολλάνε"σήμερα κ δεν υπάρχει το λεγόμενο"κρύωσε",εκτός κι αν βγαίνεις γυμνός..
περαστικά κ να μας λες τα νέα...

όντως όλα κολλάνε...αλλά και τι να κανουμε πόσο να τα προστατεύσουμε εγώ κα΄θε φορά που είναι έτσι το παιδί μου νοιωθω τύψεις ότι πάλι δεν το προστάτευσα και είναι χάλια...πραγματικά στο σπίτι κόσμος δεν έρχεται συχνά κι όταν κάποιος έρθει δεν είναι άρρωστος, το παιδί παιδικό σταθμό δεν πάει ...μόνο όταν έχει ωραίο καιρό το πάμε στις πλατείες να παίξει..όχι σε κλειστούς χώρους....αχ τι να πω δεν ξέρω κουράγιο σε όλες τις μανούλες

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατι τετοιο περναει και η δικια μου τωρα Sad σε λιγο θα της βαλω μασκα με αερολιν,ειναι κουνουπιδι απο την εξαντληση. Πολλα φαρμακα ρε κοριτσια,καθε μισαωρο κατι θα δινω,η σιροπι θα ναι,η ντεπον για τον πυρετο,αντιβιωση,μασκα,σταγονες στα αυτακια....το λυπηθηκα σημερα πηγαμε να του παρουν αιμα για εξετασεις και αν το ακροαστει η γιατρος του. Ποτε θα περασει αυτη η κοωλοεπιδημια #@$%$## Twisted Evil Twisted Evil
περαστικα σας και σας περαστικα μας και μας... Sad Sad

penyball

penyball
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vasoula έγραψε:Χιλια ευχαριστω κοριτσι μου για τις πληροφοριες που μου εγραψες, θα το ψαξω κιολας τωρα θα την παρω τηλ, για το μαξιλαρι μου ειπε πως απαγορευεται σε τοσο μικρου΄λια εγω ομως οταν το αλλαζω του βαζω στην αλαξιερα!!

Δοκίμασε να 'σηκώσεις' το κρεβάτακι απο τη μερια του κεφαλιου με μερικά βιβλια στο πάτωμα έτσι ώστε να παρει μικρη κλήση.
Wink

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eυχαριστω πολυ κορίτσια και στα μωρακια σας περαστικα!!!
Πωπω στεναχωρηθηκα μα 25 ημερων το παιδακι σου καινα ειναι με αυτο το πραγμα;;; πωπω να ειναι καλα ολα τα παιδακια!!!
Μιλησα πριν λιγο με την παιδιατρο και την ρωτησα να βαζω τον ορο και μου ειπε κατηγορηματικα οχι οχι οχι 3 φορες μην το κανεις θα του προκαλεσεις προβλημα στα αυτακια, εσας δημιουργηθηκε προβλημα στα αυτακια των μικρων σας!!!!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
penyball έγραψε:
vasoula έγραψε:Χιλια ευχαριστω κοριτσι μου για τις πληροφοριες που μου εγραψες, θα το ψαξω κιολας τωρα θα την παρω τηλ, για το μαξιλαρι μου ειπε πως απαγορευεται σε τοσο μικρου΄λια εγω ομως οταν το αλλαζω του βαζω στην αλαξιερα!!

Δοκίμασε να 'σηκώσεις' το κρεβάτακι απο τη μερια του κεφαλιου με μερικά βιβλια στο πάτωμα έτσι ώστε να παρει μικρη κλήση.
Wink

Σε ευχαριστω πολυ, του εχω λικνο ακομα και ακριβως αυτο εχω κανει, αλλα τον βαζω στο μικρο καθισματακι απο τα 3 που εχει το καροτσι, πως το λενε αυτο κολλησα τωρα!!!!
Εσεις τα βαζατε σε αυτό;;

penyball

penyball
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vasoula έγραψε: Eυχαριστω πολυ κορίτσια και στα μωρακια σας περαστικα!!!
Πωπω στεναχωρηθηκα μα 25 ημερων το παιδακι σου καινα ειναι με αυτο το πραγμα;;; πωπω να ειναι καλα ολα τα παιδακια!!!
Μιλησα πριν λιγο με την παιδιατρο και την ρωτησα να βαζω τον ορο και μου ειπε κατηγορηματικα οχι οχι οχι 3 φορες μην το κανεις θα του προκαλεσεις προβλημα στα αυτακια, εσας δημιουργηθηκε προβλημα στα αυτακια των μικρων σας!!!!!!
Eγω δεν ειχα προβλημα ποτέ με τα αυτιά αλλά το εχω ξανακουσει.Εννοειται οτι σου πει η γιατρος ειναι το σωστο να κανεις.

penyball

penyball
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αν εννοείς το καρεκλάκι αυτοκικήτου για 0 κιλά ναι κι εγω το χρησιμοποιησα αλλά μονο όταν βγαίναμε εξω.

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε:Σε ευχαριστω refaki μου.
Γιατι μπηκατε νοσοκομειο είχε κανει και πυρετο;; και ναι εκανε αμεσως η μετα απο μερες;;

oxi dn ekane pireto alla ap th kortizoni dn mporouse na iremisei me tipota to paidaki mou eixe polu gkrinia kai entometaksi eixame polu asximo orario me ta farmaka... kai etsi ena vradu meta apo poluuuuu gkrinia tin koimisa kata tis 11 alla ela omos pou stis 12 eprepe na tin ksanaksupniso gia eispnoh...!!! e apo ekeini tin ora mexri tis 4 ta ksimeromata eklaige kai etsi tin pigame nosokomeio! den eixe proxorisei polu h vroxiolitida giauto kiolas kathisame duo vradia mono...

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ το μωρουλι σου τι περασε κι αυτο!!!
Εμενα ειναι ακομα χαλια αυριο θα τον παω να τον δει αλλα καλυτερα θα υης πω να ερει αυτη εδω!!!

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
για μενα να της πεις να ρθει! μην το βγαζεις το μωρο εξω ετσι οπως ειναι... εγω που τοτε ειχα τη διπλαρη και την παρακαλουσα να ρθει... και αυτη με ρωταγε πως το βλεπω εγω για να βγαλει διαγνωση απ το τηλεφωνο!!! αχ μην τα θυμαμαι και φουντωνω

zoumpulaki

zoumpulaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nai emeis to perasamai 3.5 minwn.mpeikame 10 meres nosokomeio mas eixane me oro kai antiviosi.kai meta kaname sto spiti therapei me nefelopioiti pou mas eipan na agorasoume.thelei kathari atmosfera kai oxi polu zesti.kai mas eipan otan thn pianei bixas entonos me mia kouverta amesws exw gia na hremisi.kai etsi vlepame diafora otan tin pianane spasmi tou bixa.gia ena xrono eixe evesthisia twra einai kalitera.eina 2.5xronwn sunny

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
cinderella έγραψε:τώρα διαβασα τα σχόλια των κοριτσιών..εγώ πήγα στο ιατρείο κ της έβαζε κορτιζόνη στο νεφελοποιητή κ φυσικά ανέπνεε μια χαρά τη νύχτα,αλλά νομίζω ότι δεν είναι για οικιακή χρήση..δεν ξέρω κιόλας..καλύτερα να κάνεις τα βασικά με τα φάρμακα στη σωστή ώρα,ορό με σύριγγα και ας τσιρίζει(μη το φοβάσαι,καλό θα του κάνεις)και καθόλου ξαπλωτό.Το βασικό είναι ο βήχας,αν σταματάει κ υποχωρεί,έχει καλώς..αν δεις να χειροτερεύει αμέσως νοσοκομείο.Όσο για το αν είναι ευαίσθητα τα παιδάκια μας,και μένα μου το είπε.Αν κάνει πάνω από 2 φορές μέσα στη σεζόν,τότε δίνουν προφυλακτικά θεραπεία με flixotide.Εμένα δεν ξαναέκανε, παρόλο που αρρώστησαν τα αδέρφια της.Στα 2 χρόνια βελτιώνονται κ σταματάνε τα τόσο έντονα φαινόμενα.. τα πάντα"κολλάνε"σήμερα κ δεν υπάρχει το λεγόμενο"κρύωσε",εκτός κι αν βγαίνεις γυμνός..
περαστικά κ να μας λες τα νέα...

K to flixotide exei mia mikri dosi kortizonis mesa, opou to antistixo sto nefelopoiiti einai to pulmicot 0,25 pou kai auto exei mesa korizoni. Einai akribos ta idia. To thema einai na min ta xrisimopoioume pano apo 3 meres auta ta kortizonouxa. Asxeta pou mas lene oi giatroi poles fores kante maskes gia mia ebdomada. Giati o organismos ta sinithizei. Crying or Very sad

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zoumpulaki έγραψε:nai emeis to perasamai 3.5 minwn.mpeikame 10 meres nosokomeio mas eixane me oro kai antiviosi.kai meta kaname sto spiti therapei me nefelopioiti pou mas eipan na agorasoume.thelei kathari atmosfera kai oxi polu zesti.kai mas eipan otan thn pianei bixas entonos me mia kouverta amesws exw gia na hremisi.kai etsi vlepame diafora otan tin pianane spasmi tou bixa.gia ena xrono eixe evesthisia twra einai kalitera.eina 2.5xronwn sunny

Etsi pernaei tis perissoteres fores , me to ekso. Thimame otan eimoun mikri k den mou eixan oi goneis mou akoma nefelopoiiti sto spiti , mexri na me pane sto nosokomio me ebazan sto parathiro tou autokinitou. Molis me xtupouse o aeras....... eixan perasei ta duskola. K otan ftaname sto nosokomeio eimoun se kaliteri katastasi.

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
perastika tou vassoula...
stenaxwrethika vradyatika!to mikrouli...
kai i dikia mou exei mikses kai vixa 2 mines twra sxedon alla o giatros mou leei oti den exei tipota.
Βρογχιλιτιδα σε 3 μηνων μωρακι, το εχουν περασει τα μωρακια σας, πειτε μου :( - Σελίδα 2 417472

ftsagari


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κι εμένα πέρασε βρογχιολίτιδα 3 μηνών ακριβώς.
μάσκες - σταγόνες είχαμε όλο το πακέτο.
υπομονή κοριτσάκι και περαστικούλια στο νινάκι σου!

http://mikrosaggelos.blogspot.com/

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vassoula πως τα πηγατε με την μασκα? εδωσες μαχη?

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εμένα κόλλησε η μικρή μου 42 ημερών από τον μεγάλο μου. Έκανε και 39 πυρετό, τα είδα όλα. Από τότε (2μιση μήνες) έχει κάνει άλλες δυο φορες βήχα (πάλι κολλάει από τον μεγάλο), αλλά ήταν ελαφρυς και δεν χρειάστηκε κορτιζόνη, αντιβίωση και flixotide, αλλά μόνο προληπτικά λίγο aerolin. Κουράγιο και υπομονή, σε καταλαβαίνω απόλυτα, αλλά ανοίγει ο καιρός και ελπίζω να συνέλθουν όλα τα μωράκια το ταχύτερο!

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koritsia simera rotisa pneumonoligo giati eixa tin aporia, an mporo anti aerolin na dino atrobent se tetoies periptoseis giati ksero oti to aerolin prokali taxukardies. Kai mou eipe pos einai kalitero to atrobent gia ta paidia. Rotisa episeis giati ksefnika akouo pos oloi oi paidiatroi dinoun to aerolin kai i apantisei itan oti pernoun ipsili promitia gia auto to proothoun polu ta teleutaia xronia. Emeina anabdi otan to akousa.

penyball

penyball
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα..
Γιατί έμεινες άναυδη?
Δεν ξέρω αν αυτά συμβαίνουν παντού στον κόσμο,πάντως εδώ έτσι είναι αυτά..
Από το γάλα που μας λένε να πιεί το βρέφος(μέχρι και εκεί το άκουσα!) μέχρι τα αναλώσιμα των νοσοκομείων.. Κάτι τέτοια δεν ακούμε συνέχεια?Λες και τα μωρά μας παίρνουν φάρμακα παιχνίδι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις