Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
erwtoulis έγραψε:koritsia simera rotisa pneumonoligo giati eixa tin aporia, an mporo anti aerolin na dino atrobent se tetoies periptoseis giati ksero oti to aerolin prokali taxukardies. Kai mou eipe pos einai kalitero to atrobent gia ta paidia. Rotisa episeis giati ksefnika akouo pos oloi oi paidiatroi dinoun to aerolin kai i apantisei itan oti pernoun ipsili promitia gia auto to proothoun polu ta teleutaia xronia. Emeina anabdi otan to akousa.

μα ολοι οι γιατροι-χωρις εξαιρεση- παιρνουν "ποσοστα" (οχι σε χρηματα!!)απο τα φαρμακα που χορηγουν..
στο λεω γιατι η μητερα μου ηταν γιατρος και το ξερω το συστημα.....

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Prin geniso eblepa pou sta anipsia mou me to paramikro krioma aerolin, aerolin aerolin. K anarotiomoun ma giati ena toso dunato farmako se brefi. Tin stigmi pou iparxoun alla ta opoia kanoun tin idia doulia.K eixa polla xronia auti tin aporia. Ospou me auto to thema me kanate na paro ton pneumonologo mou k na ton rotiso. Iksera oti oli oi giatroi pernoun promithies apo ta galata,k genika apo ta farmaka. Kala gia emas, alla k sta morakia ? Eleos neuriasa para polu xtes otan to akousa.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα μου γλυκιά, τώρα είδα το θέμα σου εδώ! Embarassed
και μένα 4 μηνών είχε πάθει ο Νικόλας τέτοιο πράγμα, ήταν Δεκέμβρης και μέχρι τότε δεν τον έβγαζα έξω γιατί είχε κρύο μέσα στο καταχείμωνο, κι όμως το έπαθε! και δεν μπορείς να φανταστείς πώς έκανε στην αρχή, νομίζαμε ότι του είχε κάτσει τρίχα στο λαιμό, γιατί δεν είχε μπούκωμα ή κάτι τέτοιο! μόνο έκανε σαν να πνίγεται! τέλος πάντων, αυτό που θέλω να πω είναι να μην έχεις τύψεις που τον πήγες στα βαφτίσια, μπορεί να κρύωσε και μέσα στο σπίτι, δεν το ξέρεις αυτό!
εμένα ίδρωνε και ιδρώνει πάρα πολύ, ποιος μου λέει λοιπόν ότι δεν είχε γίνει μούσκεμα το αγόρι μου στον ύπνο του και κρύωσε έτσι μιας και στέγνωσε όλο πάνω του? και από τότε συνέχεια πάθαινε το ίδιο, ακόμα και τα καλοκαίρια ήμασταν με αντιβίωση, μάσκα δεν έχουμε κάνει ποτέ βέβαια μέχρι τώρα. μόνο από τα 3 και μετά δεν μου αρρώσταινε τόσο πολύ ούτε τα καλοκαίρια! γι΄αυτό ακόμα και μέσα στο χειμώνα ξυπνάω τα βράδια και τον αλλάζω μπλούζες ακόμα! καλά το καλοκαίρι δεν φαντάζεσαι, ξύπνια όλο το βράδυ!
περαστικά σας κοριτσάκι μου γρήγορα να είναι, και να μην χρειαστεί να κάνετε μάσκα, ποτέ ξανά! φιλάκια πολλά να του δώσεις!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπον τα διαβασα ολα και συγνωμη που δεν απαντουσα ημουν ολη την ωρα στο παιδι!!
Καταρχην να σας πω ηρθε προχθες η παιδιατρος και το ειδε λεει καλυτερα, ποιο καλυτερα;;;;;;; το παιδι ειναι χαλια τωρα εχει και φλεμματα και δυσκολευεται, βηχει και ειναι βραχνιασμενο παρα πολυ σαν μεγαλος ανθρωπος, μιξες πολλες ευτυχως πυρετο δεν μου εβγαλε ποτε, μας μειωσε τις μασκες π.χ κοιταχτε για σημερα!!!!

O9:45 fLIXOTID μασκα
11:20 Σταγονες κορτιζονης
11:45 AEROLIN- ATROVENT μασκες
17:34 AEROLIN- ATROVENT μασκες
21:45 FLIXOTIDE μασκα
23:45 AEROLIN- ATROVENT μασκες
05:45 AEROLIN- ATROVENT μασκες

Και αυτα ειναι μειωμενα απο σημερα και τα παιρνει ολα απο Κυριακή βράδυ δεν ειναι πολλά;;
Το μωρακι εχει πολυ γκρινια μα πολυ γκρινια σας λεω μου ρχεται να το παω νοσοκομειο!! Crying or Very sad

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι ναι εκεινες τις μερες βρεχοταν πολυ το παιδι απο τσισα ιδρωτα δεν ξερω νομιζω απο τσισα, ισως να την πατησε κι εται!!

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Λοιπον τα διαβασα ολα και συγνωμη που δεν απαντουσα ημουν ολη την ωρα στο παιδι!!
Καταρχην να σας πω ηρθε προχθες η παιδιατρος και το ειδε λεει καλυτερα, ποιο καλυτερα;;;;;;; το παιδι ειναι χαλια τωρα εχει και φλεμματα και δυσκολευεται, βηχει και ειναι βραχνιασμενο παρα πολυ σαν μεγαλος ανθρωπος, μιξες πολλες ευτυχως πυρετο δεν μου εβγαλε ποτε, μας μειωσε τις μασκες π.χ κοιταχτε για σημερα!!!!

O9:45 fLIXOTID μασκα
11:20 Σταγονες κορτιζονης
11:45 AEROLIN- ATROVENT μασκες
17:34 AEROLIN- ATROVENT μασκες
21:45 FLIXOTIDE μασκα
23:45 AEROLIN- ATROVENT μασκες
05:45 AEROLIN- ATROVENT μασκες

Και αυτα ειναι μειωμενα απο σημερα και τα παιρνει ολα απο Κυριακή βράδυ δεν ειναι πολλά;;
Το μωρακι εχει πολυ γκρινια μα πολυ γκρινια σας λεω μου ρχεται να το παω νοσοκομειο!! Crying or Very sad

Etsi ginete otan pernaei, oles oi miksoules katebenoun kato me apotelema na dimiourgei bixa k flematakia. Alla den katalaba tou kaneis maskes 2 psekasmata aerolin k 2 atrobent? Einai para polu gia to moro.Oute se megalous den dinoun tetoies dosologies. A to atrobent prokali k bixa.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εrwtouli για αυτο ακριβως αναρωτιεμαι και ανησυχω, νομιζω πως ειναι παρα πολυ!!
Μηπως να το παω σε αλλον για μια 2η γνωμη;;

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα μου δεν ξέρω καθόλου εγώ από μάσκες, όπως σου είπα δεν έχουμε κάνει ποτέ, πάντα μας έδινε aerolin σιρόπι και κάτι κοκκία που τα βάζεις στο φαγητό, αλλά αν νομίζεις ότι είναι πολλές οι δόσεις, και νομίζεις κιόλας ότι δεν καλυτερεύει, πραγματικά πάρε και την γνώμη άλλου γιατρού,δεν είναι ντροπή, το καλύτερο για το παιδί του θέλει ο κάθε γονιός!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα προσωπικά όλα αυτά που γράφεις δεν τα ξέρω, αλλά μια δεύτερη (κι αν χρειαστεί και τρίτη) γνώμη γιατρού δεν έβλαψε κανέναν.Ειδικά αφού ανησυχείς τόσο.

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="erwtoulis"]
vasoula έγραψε: Λοιπον τα διαβασα ολα και συγνωμη που δεν απαντουσα ημουν ολη την ωρα στο παιδι!!
Καταρχην να σας πω ηρθε προχθες η παιδιατρος και το ειδε λεει καλυτερα, ποιο καλυτερα;;;;;;; το παιδι ειναι χαλια τωρα εχει και φλεμματα και δυσκολευεται, βηχει και ειναι βραχνιασμενο παρα πολυ σαν μεγαλος ανθρωπος, μιξες πολλες ευτυχως πυρετο δεν μου εβγαλε ποτε, μας μειωσε τις μασκες π.χ κοιταχτε για σημερα!!!!

O9:45 fLIXOTID μασκα
11:20 Σταγονες κορτιζονης
11:45 AEROLIN- ATROVENT μασκες
17:34 AEROLIN- ATROVENT μασκες
21:45 FLIXOTIDE μασκα
23:45 AEROLIN- ATROVENT μασκες
05:45 AEROLIN- ATROVENT μασκες

Και αυτα ειναι μειωμενα απο σημερα και τα παιρνει ολα απο Κυριακή βράδυ δεν ειναι πολλά;;
Το μωρακι εχει πολυ γκρινια μα πολυ γκρινια σας λεω μου ρχεται να το παω νοσοκομειο!! Crying or Very sad

αυτες τις δοσολογιες εχουμε κι εμεις στα δυσκολα..
πρωι βραδυ το flexotied
καθε 6 ωρες aerolin απο 2 πατηματα
(καθε 8 ωρες στις πιο ευκολες καταστασεις)
για 10 μερες περιπου

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Εrwtouli για αυτο ακριβως αναρωτιεμαι και ανησυχω, νομιζω πως ειναι παρα πολυ!!
Μηπως να το παω σε αλλον για μια 2η γνωμη;;

Gnomi mou einai na min dineis sto paidi tosa polla . Den ksero poses meres tou kaneis maskes tora. Alla tha tou kanei peripou mia ebdomada na perasei to polu brasimo. 3 meres kalo einai na tou kaneis maskes proi (aerolin-flixotide) , mesimeri ( aerolin), bradu ( aerolin- flixotide) Apo 2 psekasmata to kathe farmako. 6 ores to ligotero prepei na pernaei gia tin epomeni dosi. Otan kaneis px to aerolin tha perimeneis na perasoun 5 lepta gia na tou kaneis to flixotide. Pote to ena piso apo to allo. Meta tis 3 meres ksekinise tou atrobent proi -mesimeri k to bradi atrobent k flixotide. To fliksotide opos k to aerolin periexoun mia mikri dosi kortizoneis mesa. Genika an o oganismos mas pernei sixna kortizonei na ksereis oti mionei tin anaptiksei tou paidiou. Oso gia tis stagones mono 3 merees, oxi parapano. Ta ksero para polu kala auta ta farmaka giati mikri emena me pigan stis brikseles se nosokomio oi goneis mou k ta perno os tora. I giatroi tis eladas einai polu epithetikoi. Amesos kortizonei gia psilou pidima. Min anisixeis kala tha ginei. Emeis perasame auti tin iosi 2 fores mesa se ena mina.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω κορίτσια μου, ναι το σκεφτομαι για 2η γνωμη.
chrisla ναι 2 ψεκασμους καθε φορα ανα 10 δευτερολεπτα και οταν ειναι μαζι ατροβεντ και αερολιν παλι απο 2 ψεκασμους δηλαδη 4 και τα δυο μαζι, ετσι κι εσυ;; Η δεν δινεις ατροβεντ;;

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Ευχαριστω κορίτσια μου, ναι το σκεφτομαι για 2η γνωμη.
chrisla ναι 2 ψεκασμους καθε φορα ανα 10 δευτερολεπτα και οταν ειναι μαζι ατροβεντ και αερολιν παλι απο 2 ψεκασμους δηλαδη 4 και τα δυο μαζι, ετσι κι εσυ;; Η δεν δινεις ατροβεντ;;

οχι κουκλα μου, δεν δινω..
ουτε τοεχω ακουσει..
την ιδια δουλεια κανουν αυτα τα 2?
οντως, ακουγονται πολλα

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
erwtoulis έγραψε:
vasoula έγραψε: Εrwtouli για αυτο ακριβως αναρωτιεμαι και ανησυχω, νομιζω πως ειναι παρα πολυ!!
Μηπως να το παω σε αλλον για μια 2η γνωμη;;

Gnomi mou einai na min dineis sto paidi tosa polla . Den ksero poses meres tou kaneis maskes tora. Alla tha tou kanei peripou mia ebdomada na perasei to polu brasimo. 3 meres kalo einai na tou kaneis maskes proi (aerolin-flixotide) , mesimeri ( aerolin), bradu ( aerolin- flixotide) Apo 2 psekasmata to kathe farmako. 6 ores to ligotero prepei na pernaei gia tin epomeni dosi. Otan kaneis px to aerolin tha perimeneis na perasoun 5 lepta gia na tou kaneis to flixotide. Pote to ena piso apo to allo. Meta tis 3 meres ksekinise tou atrobent proi -mesimeri k to bradi atrobent k flixotide. To fliksotide opos k to aerolin periexoun mia mikri dosi kortizoneis mesa. Genika an o oganismos mas pernei sixna kortizonei na ksereis oti mionei tin anaptiksei tou paidiou. Oso gia tis stagones mono 3 merees, oxi parapano. Ta ksero para polu kala auta ta farmaka giati mikri emena me pigan stis brikseles se nosokomio oi goneis mou k ta perno os tora. I giatroi tis eladas einai polu epithetikoi. Amesos kortizonei gia psilou pidima. Min anisixeis kala tha ginei. Emeis perasame auti tin iosi 2 fores mesa se ena mina.

Σε ευχαριστω πολυ πολυ για την απαντηση κορίτσι μου, τωρα επειδη ειμαι στεναχωρημενη δεν μπορω να συγκρινω ακριβως τις ωρες θα το κοιταξω σε λιγο πιο προσεχτικα, ειδες εσυ συμπιμπτουν;;;
Οι σταγονες ανα 8ωρο απο Κυριακη βραδυ εως Τεταρτη Βραδυ την Πεμπτη πρωι βραδυ και την Παρασκευη πρωι και τελος, ετσι μας ειπε!!

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
polles meres sou eipe gia tis stagones. Sou esteila pm.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ειδα γλυκεια μου κι ευχαριστω παρα πολυ!!!!!
Να σας πω τα δικα σας μωρακια ειχαν βραχνιασει κιολας;;

ioanna28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΧ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ 2,5 ΜΗΝΩΝ ΕΠΑΘ ΒΡΟΓΧΙΟΛΙΤΙΔΑ. ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΡΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ. ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ. ΜΕΤΑ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΜΑΣΚΕΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΗ. ΑΧ ΥΠΟΜΟΝΗ! ΕΓΩ ΕΚΛΑΙΓΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ! ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΕΥΤΥΧΩΣ! ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕΡΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΑΘΕΙ... ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ! ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΑ ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ioanna μου εγ ακομα κλαιω, του καναμε μπανακι κι εκλαιγε ενω παντα γελουσε Crying or Very sad τωρα κοιμηθηκε μετα απο ωρες που ηταν ξυπνιο και κουρασμενο και σε λιγο πρεπει να τον ξυπνησουμε να του κανουμε μασκες και ποσο το λυπαμαι, κοιμαται τοσο ομορφα και ηρεμα σαν αγγελουδι Crying or Very sad
Ευχομαι να μην το ξαναπαθει το παιδακι σου και ολα τα παιδακια του κοσμου.
Ξερετε τι σκεφτομουν;; Οι μανουλες που εχουν τα μωρακια τους με σοβαρες ασθενειες χριστουλη μου πως να νιωθουν; Crying or Very sad Crying or Very sad Παναγιτσα μου να εχεις ολα τα παιδια του κοσμου υγιεστατα!!!!!

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://www.paidiatros.com/easyconsole.cfm/id/222
ΕΤΣΙ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΒΑΣΟΥΛΑ..
ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕΣ ΒΡΕ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ.. ΑΝΤΕ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!

nomikoula

nomikoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΒΡΟΧΙΟΛΙΤΙΔΑ Ε? ΕΜΕΝΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΠΕΡΑΣΕ...ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ Κ Η ΖΩΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 13 ΜΗΝΩΝ....ΜΑΣΚΕΣ,ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ...
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΣΕΝΑ 3 ΜΗΝΩΝ? ΠΩΠΩ...ΠΕΡΕΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟ...

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ax chrisla μου εγω ταλαιπωρηθηκα σχετικα με το οτι με κολλησε ο μικρουλης γιατι του εδινα φιλακια και το επαιρνα αγκαλιτσα να ηρεμησει και αυτο μολις ακουμπουσε το μαγουλο μου σταματουσε το κλαμα, με επιασε λαιμος και συναχι παρα πολυ!!!
Αλλα εμενα δεν με νοιζει το μωρακι μου ταλαιπωρηθηκε πολυ!!!
Λοιπον απο χθες κατα τις 6 δεν εχει συναχι, δεν βηχει και τοσο, δεν κλαιει ενταξει δεν του εχει περασει αλλα ειναι πολυ ποιο καλυτερα και κοιμηθηκε και ολη νυχτα ααααα κι εφαγε παλι 240ml!!
Δοξα το θεο!!!!!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nomikoula έγραψε:ΒΡΟΧΙΟΛΙΤΙΔΑ Ε? ΕΜΕΝΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΠΕΡΑΣΕ...ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ Κ Η ΖΩΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 13 ΜΗΝΩΝ....ΜΑΣΚΕΣ,ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ...
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΣΕΝΑ 3 ΜΗΝΩΝ? ΠΩΠΩ...ΠΕΡΕΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟ...

Σε ευχαριστω πολυ κορίτσι μου, ναι υπεφερε το μωρακι, σημερα ειναι πολυ καλυτερα και ειμαι πολυ χαρουμενη!!
3 μηνων μα τοσο μικρουλι πως αντεξε ολο αυτο;; ..και τωρα η φωνουλα του ειναι τελειως βραχνιασμενη!!

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βασούλα, το βράχνιασμα στη μικρή μου έφυγε τουλάχιστον 3 εβδομάδες μετά την έναρξη της βρογχιολίτιδας... Μάλιστα για 4-5 μέρες δεν είχε καθόλου φωνούλα... Sad

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ ψυχουλα μου τοσο πολυ????? κι σε μενα ακομα σημερα βεβαια πιο λιγο αλλα μηδαμινη διαφορα!!!

DanceFor

DanceFor
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
basoyla kai ta tria moy anyψακια το εχουν παθει...σε ολα τα ιδι φαρμακα τουσ δινουν...θελει υπομονη πολυ...σιγουρα ταλεπορειτε το μωρο..αλλα δεν μπορεις να κανεισ και κατι αλλο..μονο να ακολουθεις τισ συμβουλες του παιδιατρου...παντως ειναι κατι περαστικο...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις