Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
544 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 544 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Φιλακια στα χειλακια Empty Φιλακια στα χειλακια Κυρ Μαρ 27, 2011 12:14 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στο εξωτερικο ειναι πολυ συνηθισμενο σαν εικονα να φιλανε οι γονεις τα παιδακια στα χειλακια και οχι μονο στα μαγουλακια. Ποια ειναι η γνωμη σας? Εφοσον ειναι υγιης ο γονιος εννοειται και φυσικα οχι οι ξενοι.

2Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Κυρ Μαρ 27, 2011 12:17 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maya έγραψε:Στο εξωτερικο ειναι πολυ συνηθισμενο σαν εικονα να φιλανε οι γονεις τα παιδακια στα χειλακια και οχι μονο στα μαγουλακια. Ποια ειναι η γνωμη σας? Εφοσον ειναι υγιης ο γονιος εννοειται και φυσικα οχι οι ξενοι.
Nαι οντως εχεις δικιο ο αντρας μου ειναι γερμανος και παντα φιλαει τη μπεμπα στα χειλακια,πραγμα που μου εχει κολλησει κι εμενα και μ'αρεσει κιολας!!!Εγω το βρισκω πολυ νορμαλ αλλα ειχα διαβασει σε ενα βιβλιο ψυχολογιας οτι καποια στιγμη στα 3-4 χρονια πρεπει να σταματαει αυτο.Εγω το κανω παντως!

3Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Κυρ Μαρ 27, 2011 5:14 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγω το κανω στα αγορια μου, και μου αρεσει, οπως αρεσει και σ'αυτους πολυ.
δεν το θεωρω παραξενο, ουτε κακο! δεν ξερω βεβαια αν απαγορευεται για καποιον λογο.. αν ξερει καμια μανουλα ας μας ενημερωσει..

4Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Κυρ Μαρ 27, 2011 5:17 am

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εγώ το κοριτσάκι μου το φιλάω στο στοματάκι της. Μερικές φορές και ο μπαμπάς της, του έχω πει ότι δεν έχω πρόβλημα γιατί ήταν λίγο διστακτικός στην αρχή. Εντάξει αυτό με την ηλικία των 3-4 χρονών το καταλαβαίνω..

5Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Κυρ Μαρ 27, 2011 5:22 am

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν το θεωρω κακο ν τ κανουν εγω δ τ κανω για λογους υγιεινης καπνιζω κ δεν θα ηθελα ν τ φιλαω κ ν μυριζω τσιγαριλα.

6Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Κυρ Μαρ 27, 2011 6:11 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
υπαρχουνε φορες που μου σουφρωνει τα χειλακια του και δεν αντεχω του ριχνω ενα πεταχτο!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

7Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Κυρ Μαρ 27, 2011 6:20 am

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγώ πάλι όχι,ούτε ο μπαμπάς της...

8Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Κυρ Μαρ 27, 2011 6:21 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα μπορεις να αντισταθεις ??? κι εγω το κανωωωω Φιλακια στα χειλακια 4872 Φιλακια στα χειλακια 4872

9Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Κυρ Μαρ 27, 2011 6:23 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγώ το κάνω ακόμα και τώρα που είναι 4ων χρονών! πώς να αντισταθώ? έχει κάτι χειλάρες ο γιος μου, ότι πρέπει για μαμαδοφιλάκια! ο μπαμπάς του ποτέ δεν τον έχει φιλήσει, μόνο στα μαγουλάκια!

10Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Κυρ Μαρ 27, 2011 6:32 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφου ειναι αστερι το παιδι οχι μονο για φιλλημα ειναι αλλα και για φαγωμα χιχιχιχι!!!

Εγω δεν το κανω κοριτσια μου λενε πως δεν κανει!!! Εμεις θα τυχει να εχουμε φαει κατι η οτιδηποτε η και καθαροι να ειμαστε και παλι δεν το κανω!!!!

11Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Κυρ Μαρ 27, 2011 6:34 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Βασούλα μου για φάγωμα όπως το λες! αχαχα

και εγώ πιστεύω ότι από θέμα υγιεινής και μόνο, καλό θα ήταν να μην γίνετε, αλλά μπορείς να αντισταθείς? δεν μπορείς! αχαχα

12Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Κυρ Μαρ 27, 2011 8:57 am

gennie


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κι εμείς το κάνουμε, και οι δύο... και ο μεγάλος είναι 6 χρονών και μάλιστα το ζητάει πιο πολύ από το μικρό. Και το κάνουμε και στην πόρτα του σχολείου, την ώρα που φεύγω και ο φίλος του ο Γιάννης μας κοροϊδεύει "ααααααα, σε φίλησε στο στόμαααα....μπλιααααχχχχ" Laughing Laughing Laughing

13Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Κυρ Μαρ 27, 2011 9:10 am

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΙΛΑΜΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ 3 4 ΧΡΟΝΩΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΦΙΛΑΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΑΝΑΠΤΥΣΣΕΤΑΙ ΤΟ ΟΙΔΙΠΟΔΕΙΟ ΣΥΜΠΛΕΓΜΑ ΚΑΤΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΥΦΟΣ ΕΡΩΤΙΣΜΟΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΟΝΙΟ ΤΟΥ ΑΝΤΙΘΕΤΟΥ ΦΥΛΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΗ Η ΣΧΕΣΗ (ΟΤΙ ΔΗΛ. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ). ΧΟΝΤΡΙΚΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΟΙΔΙΠΟΔΕΙΟ ΣΥΜΠΛΕΓΜΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΥΠΟΔΥΝΕΙΔΗΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΛΥΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΟΤΑΝ ΟΙ ΡΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΔΙΑΚΡΙΤΟΙ (ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΤΟΥΣ ΚΤΛ).
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΤΟΝ ΦΙΛΑΩ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ (ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΣΙΟΔΟΤΕΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΧΕΣΗ).

14Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Κυρ Μαρ 27, 2011 2:18 pm

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ τη φιλάω στα μαγουλάκια από νεογένητο ακόμα -με το που μου την εφεραν στο δωμάτιο- και στο στοματάκι της έδινα που και που ένα πεταχτό.
Τώρα όμως που έχει "θεριέψει" και μου κάνει και την πονηρόφατσα, αυτή την όλο νάζι και τσαχπινιά, μου αρέσει να τη φιλάω στο πάνω χείλος της, εκεί που έχουμε τη "φωλίτσα", στο μουστάκι που λένε...
Τρελένομαι!!!
Ο Νίκος μου βάζει χέρι, αλλά ξέρω ότι κατά βάθος ζηλεύει!!!
Δε με πειράζει να την φιλάει κι εκείνος και τον παρακινώ να το κάνει, αλλά έχει γένια και το αποφεύγει.

Αν δεν τα ξεζουμίσουμε τώρα που είναι πίτσικα και τρυφερούδια, πότε θα το κάνουμε βρε κορίτσια? Δε θα ξαναγίνουν μικράκια...

15Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Κυρ Μαρ 27, 2011 2:32 pm

EIRHNH75

EIRHNH75
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κι εγω το κάνω συνέχεια!!! Τώρα εχει μάθει κι ο μικρός κι όταν του λέω: "θέλω φιλάκι", με φιλαει στο στομα - αμ κι ακομη δεν ξερει να φιλαει κανονικα.

16Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Κυρ Μαρ 27, 2011 8:39 pm

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ειμαι υπερ για λογους υγειας πιο πολυ! Μπορει να ειμαι αρρωστη και σε μενα να μην εκδηλωθει αλλα να κολλησω το παιδι και να αρρωστησει. Απαπαπα δεν το ρισκαρω με τιποτα, τον φιλαω στα μαγουλα τον αγκαλιαζω, αλλα ως εκει. Επισης δεν μου αρεσει που φιλανε τα μωρακια στα χερια, οι ξενοι εννοω κυριως. Μα το πρωτο που θα βαλει στο στομα ειναι τα χερια, δεν θελει και πολυ μυαλο!!!!

17Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Κυρ Μαρ 27, 2011 10:13 pm

ftsagari


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
να πώ την αλήθεια όσο δεν είχα παιδί το κατέκρινα αυτό το θέμα.
Τώρα όμως δεν μπορώ να αντισταθώ......με τίποτα!

http://mikrosaggelos.blogspot.com/

18Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Κυρ Μαρ 27, 2011 10:54 pm

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ξερω βρε κοριτσια εμενα δεν μου πολυαρεσει!απο την αποψη οτι εμεις ειμαστε μεγαλοι και αυτα παιδια!



πριν κανενα μηνα,εκδηλωθηκε μια ασχημη αρρωστεια στο σχολειο της μικρης μου!λεγεται λοιμωδης μονοπυρηνωση(η αλλιως η ασθενεια του φιλιου)ενα παιδακι ειχε παει εξωτερικο(Ολλανδια,η μαμα του ηταν απο εκει)ε λοιπον κολλησε και αλλα παιδακια!

μπορει αυτο το φιλι να δειχνει αγαπη και τρυφεροτητα,αλλα οπως και να το κανουμε εμεις ειμαστε μεγαλοι και ερχομαστε σε επαφη και με αλλους ανθρωπους οποτε νομιζω οτι δεν ειναι σωστο να γινεται αυτο!τωρα ο καθενας κανει οτι θεωρει σωστο στην δικη του ζωη!

19Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Δευ Μαρ 28, 2011 4:47 am

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nopi30 έγραψε: Επισης δεν μου αρεσει που φιλανε τα μωρακια στα χερια, οι ξενοι εννοω κυριως. Μα το πρωτο που θα βαλει στο στομα ειναι τα χερια, δεν θελει και πολυ μυαλο!!!!
άστα να πάνε!!!
αυτό που το βάζεις?κυρίως οι μεγάλες γυναίκες το κάνουν.
χθες είχε έρθει μια θεία του πεθερού μου, γύρω στα 75-80, και φίλησε τη μικρή στο χέρι. τι να της πεις εκείνη την ώρα. πρόσεξα να μην βάλει τα χέρια στο στόμα και αμέσως μόλις ανεβήκαμε σπίτι τα έπλυνα...

20Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Παρ Νοε 11, 2011 8:32 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ουτε εγω το κανω...μαγουλακι ναι στοματακι οχι...
αυτο που με τρελαινει ειναι η πεθερα μου που καραδοκει ποτε θα την φιλησει στο στομα...!!!

21Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Παρ Νοε 11, 2011 8:56 am

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ δεν έχω πρόβλημα να φιλάμε ένα παιδί στο στόμα. Την κόρη μου δε την φιλάω στο στόμα, ούτε ο πατέρας της, αλλά ακόμα είναι πολύ μικρούλα και εκτός αυτού καπνίζουμε κιόλας, δεν είναι ωραίο....

Γενικώς όμως δεν με πειράζει, εγώ και τώρα ολόκληρη γυναίκα ρίχνω ένα πεταχτό στο στόμα στην μαμά μου όταν βρισκόμαστε. Και τη νονά μου επίσης που την λατρεύω και τη νιώθω σαν μάνα μου την έχω φιλήσει έτσι...

22Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Παρ Νοε 11, 2011 9:19 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mommy12585 έγραψε:Εγώ δεν έχω πρόβλημα να φιλάμε ένα παιδί στο στόμα. Την κόρη μου δε την φιλάω στο στόμα, ούτε ο πατέρας της, αλλά ακόμα είναι πολύ μικρούλα και εκτός αυτού καπνίζουμε κιόλας, δεν είναι ωραίο....

Γενικώς όμως δεν με πειράζει, εγώ και τώρα ολόκληρη γυναίκα ρίχνω ένα πεταχτό στο στόμα στην μαμά μου όταν βρισκόμαστε. Και τη νονά μου επίσης που την λατρεύω και τη νιώθω σαν μάνα μου την έχω φιλήσει έτσι...

ακομα και αν ηταν 3μηνων το μωρακι σου δεν θα σε πειραζε να το φιλουσε καποιος αλλος εκτος απο εσενα και τον πατερα της?
εγω δεν μπορω τρελαινομαι και αν την δω οτι παει να κανει τετοιο πραγμα δεν ξερω και εγω πως θα αντιδρασω, οχι μονο γιατι καπνιζει σαν φουγαρο ηπ εθερα μου, αλλα απο το στομα μπορουν να μεταδοθουν χιλια δυο μικροβια!!!

23Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Παρ Νοε 11, 2011 9:36 am

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
mommy12585 έγραψε:Εγώ δεν έχω πρόβλημα να φιλάμε ένα παιδί στο στόμα. Την κόρη μου δε την φιλάω στο στόμα, ούτε ο πατέρας της, αλλά ακόμα είναι πολύ μικρούλα και εκτός αυτού καπνίζουμε κιόλας, δεν είναι ωραίο....

Γενικώς όμως δεν με πειράζει, εγώ και τώρα ολόκληρη γυναίκα ρίχνω ένα πεταχτό στο στόμα στην μαμά μου όταν βρισκόμαστε. Και τη νονά μου επίσης που την λατρεύω και τη νιώθω σαν μάνα μου την έχω φιλήσει έτσι...

ακομα και αν ηταν 3μηνων το μωρακι σου δεν θα σε πειραζε να το φιλουσε καποιος αλλος εκτος απο εσενα και τον πατερα της?
εγω δεν μπορω τρελαινομαι και αν την δω οτι παει να κανει τετοιο πραγμα δεν ξερω και εγω πως θα αντιδρασω, οχι μονο γιατι καπνιζει σαν φουγαρο ηπ εθερα μου, αλλα απο το στομα μπορουν να μεταδοθουν χιλια δυο μικροβια!!!

Καλά δεν τίθεται θέμα σε μωρό 3 μηνών, θα έπεφτε κράξιμο τρελό, πρέπει να είναι εντελώς ανίδεος και θρασύς ο άλλος για να κάνει κάτι τέτοιο... ούτε εγώ δε το φιλάω το παιδί μου ακόμα και τώρα που είναι 18 μηνών σχεδόν σε στόμα και χέρια (που τα βάζει στο στόμα της)...κανένα στο μαγουλάκι και στο λαιμουδάκι δίνω, άντε και στα ποδαράκια της όταν την αλλάζω! εγώ μιλάω για παιδί μεγαλούτσικο,εκεί δε με ενοχλεί! και φυσικά όχι να τη φιλήσει κανείς ξένος στο στόμα, αλλά εμείς που είμαστε γονείς..

Απορώ πως αντέχεις με την καπνίλα αυτή από την πεθερά σου να το πλησιάζει καν το νινι σου.. Twisted Evil Twisted Evil

Σου είχα ξαναγράψει νομίζω, ότι πρέπει να της πεις την προετοιμασία που θα κάνει πριν το πλησιάσει! και αν της αρέσει, και όχι μόνο σε αυτήν αλλά σε όποιον θέλει να πλησιάσει, εννοείται ότι βάζεις πάνω από όλα τα παιδάκι σου, είτε παρεξηγηθεί κανείς είτε όχι, αν τους πειράζει ξιδάκι !!!

24Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Παρ Νοε 11, 2011 9:42 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mommy12585 έγραψε:
minubaki έγραψε:
mommy12585 έγραψε:Εγώ δεν έχω πρόβλημα να φιλάμε ένα παιδί στο στόμα. Την κόρη μου δε την φιλάω στο στόμα, ούτε ο πατέρας της, αλλά ακόμα είναι πολύ μικρούλα και εκτός αυτού καπνίζουμε κιόλας, δεν είναι ωραίο....

Γενικώς όμως δεν με πειράζει, εγώ και τώρα ολόκληρη γυναίκα ρίχνω ένα πεταχτό στο στόμα στην μαμά μου όταν βρισκόμαστε. Και τη νονά μου επίσης που την λατρεύω και τη νιώθω σαν μάνα μου την έχω φιλήσει έτσι...

ακομα και αν ηταν 3μηνων το μωρακι σου δεν θα σε πειραζε να το φιλουσε καποιος αλλος εκτος απο εσενα και τον πατερα της?
εγω δεν μπορω τρελαινομαι και αν την δω οτι παει να κανει τετοιο πραγμα δεν ξερω και εγω πως θα αντιδρασω, οχι μονο γιατι καπνιζει σαν φουγαρο ηπ εθερα μου, αλλα απο το στομα μπορουν να μεταδοθουν χιλια δυο μικροβια!!!

Καλά δεν τίθεται θέμα σε μωρό 3 μηνών, θα έπεφτε κράξιμο τρελό, πρέπει να είναι εντελώς ανίδεος και θρασύς ο άλλος για να κάνει κάτι τέτοιο... ούτε εγώ δε το φιλάω το παιδί μου ακόμα και τώρα που είναι 18 μηνών σχεδόν σε στόμα και χέρια (που τα βάζει στο στόμα της)...κανένα στο μαγουλάκι και στο λαιμουδάκι δίνω, άντε και στα ποδαράκια της όταν την αλλάζω! εγώ μιλάω για παιδί μεγαλούτσικο,εκεί δε με ενοχλεί! και φυσικά όχι να τη φιλήσει κανείς ξένος στο στόμα, αλλά εμείς που είμαστε γονείς..

Απορώ πως αντέχεις με την καπνίλα αυτή από την πεθερά σου να το πλησιάζει καν το νινι σου.. Twisted Evil Twisted Evil

Σου είχα ξαναγράψει νομίζω, ότι πρέπει να της πεις την προετοιμασία που θα κάνει πριν το πλησιάσει! και αν της αρέσει, και όχι μόνο σε αυτήν αλλά σε όποιον θέλει να πλησιάσει, εννοείται ότι βάζεις πάνω από όλα τα παιδάκι σου, είτε παρεξηγηθεί κανείς είτε όχι, αν τους πειράζει ξιδάκι !!!


ναι μου ειχες ξαναπει συμβουλες αλλα δεν δεν δεν καταλαβαινει με τιποτα...!!!
εδω ειναι κρυωμενη και καθεται και βηχει πανω απο το μωρο και εγω να προσεχω μην τυχον και μου τη φιλησει...
ασε δεν παιρνει απο λογια...!!!
Φιλακια στα χειλακια 209536 Φιλακια στα χειλακια 209536 Φιλακια στα χειλακια 209536 Φιλακια στα χειλακια 209536 Φιλακια στα χειλακια 209536 Φιλακια στα χειλακια 209536 Φιλακια στα χειλακια 209536 Φιλακια στα χειλακια 209536 Φιλακια στα χειλακια 209536 Φιλακια στα χειλακια 209536 Φιλακια στα χειλακια 209536 Φιλακια στα χειλακια 209536 Φιλακια στα χειλακια 209536

25Φιλακια στα χειλακια Empty Απ: Φιλακια στα χειλακια Παρ Νοε 11, 2011 9:47 am

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια, το θεωρώ υποχρέωση να το γράψω, όχι για να σας τρομάξω, αλλά για να είστε κι εσείς ενήμερες. Οι γιατροί λένε (δεν ξέρω αν υπάρχουν και διαφωνίες) ότι το μικρόβιο της μηνιγγίτιδας μεταδίδεται πολλές φορές στο παιδί μέσω του φιλιού στο στόμα ή στο πρόσωπο. Ο ενήλικας δηλ. είναι φορέας, χωρίς να νοσεί, ενώ το παιδί μπορεί να νοσήσει από την επαφή μαζί του.
Πείτε με υπερβολική, εμείς δεν τα φιλάμε ποτέ στο πρόσωπο, μόνο στο κεφαλάκι και θεώρησα σωστό να το γράψω. Ο αδελφός μου κόλλησε έτσι μηνιγγίτιδα, μάλλον από τον παππού μας, όταν ήταν 6 μηνών μωράκι και ακόμη παιδεύεται, 25 χρόνια μετά...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» φιλι στα χειλακια

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις