Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ:ΕΧΩ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΤΩΝ ΕΞΟΔΩΝ ΜΑΣ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΙ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ. (ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ ΚΑΙ ΖΗΤΑΕΙ ΔΑΝΕΙΚΑ.
ΑΝ ΤΗΣ ΔΩΣΩ 100 ΕΥΡΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΙΣΩΣ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ 30 ΠΙΣΩ.
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΤΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΟΛΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ,2 ΠΑΙΔΙΑ,ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΒΑΛΑΝΕ ΟΙ ΔΟΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΗΛ.ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ.
ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΚΟΨΟΥΝ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΠΧ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ.ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΠΑΕΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ,ΚΥΡΡΡΡΙΑ!!!!ΜΕ ΤΙΣ ΤΟΥΡΤΕΣ,ΤΑ ΛΕΛΟΥΔΙΑ, ΣΑΝ ΛΑΤΕΡΝΑ ΠΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.ΨΩΜΙ ΤΥΡΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ , ΡΑΠΑΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ.ΜΗΝ ΠΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.ΕΚΕΙ ΤΑ ΧΑΛΑΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ, ΝΑ ΔΕΙΧΤΕΙ.
ΤΑ ΠΗΡΑ ΤΩΡΑ: ΦΕΤΟΣ ΕΒΑΛΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΗΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ (ΞΥΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΜΕ,ΘΕΤΕ ΛΙΓΑ?)ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΟΡΤΗ.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΑΝ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΩΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ!
ΑΥΤΗ: Ε ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΤΕ ΠΑΙΔΩΝ,ΑΡΑ ΕΧΕΤΕ,ΔΩΣΤΕ ΤΟΥ ΛΙΓΑ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ...ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΜΑΝΤΕΨΤΕ! ΜΑΣ ΘΥΜΩΣΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑΝ ΕΝΑ ΤΗΛ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε κοπελιά τι τραβάς κι εσύ...
Να σε ρωτήσω.
Η πεθερά σου ζει μόνη? Πεθερός δεν υπάρχει? Έχει πόρους? Κάποια σύνταξη ίσως...
Ο άντρας σου δεν έχει αδέρφια να αναλάβουν κι αυτοί ένα μέρος του "βάρους" αυτού?
Επίσης ο άντρας σου, είναι σύμφωνος με αυτό που γίνεται? Το κάνει αυτός (να της δίνει τα λεφτά) κι εσύ απλά δε μπορείς να διαφωνήσεις, ή τα δίνεις εσύ η ίδια?
Μήπως αντί να της δίνατε λεφτά, να τη ρωτάγατε τι θέλει, τι χρειάζεται, πχ κάποια πράγματα από το σούπερ μάρκετ, και να της τα παίρνατε εσείς? Έτσι δε θα έχει καμιά δικαιολογία ότι δεν της έφτασαν αυτά που της δώσατε!
Αν της το κόβατε? Μαχαίρι όμως...
Πώς θα αντιδρούσε?
Αν πάλι κόβατε μια ταρίφα του τύπου "εγώ 5*ευρώ θα σου δίνω, γιατί τόσα μπορώ και βολέψου με αυτά!" τι θα έκανε?
Ύστερα, είναι κοκέτα? Δηλαδή ξοδεύει πχ για κομμωτήρια και τέτοια, ή απλά είναι αυτό που λέμε καθωσπρέπει, και τη νοιάζουν τα σχόλια του κόσμου? Γιατί έχει διαφορά...
Σε βομβάρδισα ε???

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πω πω Shocked

Τελικά το κάθε σπίτι, με τον πόνο του.

Τί να πω, καλή δύναμη!!!

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΔΗΓΟΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΖΗΤΩ, ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΝΑΙ ΠΙΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ... ΔΕΝ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΦΤΑΝΟΥΝ 1400 ΤΟ ΜΗΝΑ(!!!!) ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.ΕΝΩ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ.
ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΕΤΑ,ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΕΙ ΣΕ ΔΩΡΑ ΑΚΡΙΒΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΑΘΗΝΑΙ.
ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΨΩΝΙΣΑ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ?ΔΙΠΛΑ ΕΞΟΔΑ,ΠΑΛΙ ΤΗΣ ΔΩΣΑΜΕ ΜΕΤΡΗΤΑ.
ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΚΛΑΙΓΟΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΨΙΛΟΚΟΒΩ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ , ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΕΓΩ.ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΟΤΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΘΕΛΕΙ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ, ΑΛΛΑ ΩΣ ΕΔΩ.
ΧΕΣΤΗΚΑ,ΑΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ.ΕΙΝΑΙ 50 ΧΡΟΝΩΝ (ΑΛΛΟ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ,ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ).

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν είναι τόσο νέα, ναι όντως μπορεί να πάει να δουλέψει...

Μην τους ξαναδώσεις κοπέλα μου.
Βέβαια αν ήταν οι δικοί σου οι γονείς στη θέση τους, δε θα λέγαμε το ίδιο τώρα, αλλά τες πα, αν θεωρείς ότι η κατάσταση έχει φτάσει στην εκμετάλλευση (γιατί αυτό κατάλαβα ότι είναι το πρόβλημα) σταμάτησέ το.

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοπελα μου γλυκια σε καταλαβαινω απολυτα. αν και σε μενα συμβαινει με τους γονεις μου και την αδερφη μου. ο πατερας μου παιρνει συνταξη 600 ευρω το μηνα. μενουν σε χωριο οπου καταλαβαινεις, και το αρνι δικο τους και τα κοτοπουλα και ολα. και η μανα μου παιρνει πολυτεκνικο επιδομα. αλλα με 3 πακετα τσιγαρα την ημερα που να τους φτασουν. και την πληρωνω εγω. στην αρχη τους βοηθουσα με ψωνια αλλα ηθελαν μετρητα. κι εγω επιμενω και τα παιρνω πισω. [οσα μπορω φυσικα]. και η αδερφη μου το ιδιο. παντρεμενη με 2 παιδια. ο αντρας της τεμπελης και ολο δανεικα ζητανε, κι αγυριστα. της εχω βαφτισει και το γιο και ολο εκει το ριχνει. ασε που σε γιορτες και γενεθλια μου ελεγε να του στελνω λεφτα [μενει 400χλμ μακρυα] κι οχι δωρα, για να παιρνει στον τεμπελη να τρωει. αλλα τωρα με τα 2 παιδια μου, τους τα εκοψαν και ας θυμωσαν. σε νοικι μενουμε κι εμεις δεν μας περρισευουν. σκετη εκμεταλλευση βρε κοριτσια. αλλα μερικες φορες πρεπει να γινομαστε και λιγο αναισθητοι.

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοίτα να δώσεις γιατί έχει ανάγκη να δώσεις 1000 φορές αλλά να δώσεις γιατί θέλει να κάνει δώρα δεξια και αριστερά ε όχι!
μην της δίνεις δεν της κάνει καλό και στο λέω εγώ που ο άντρας μου έχει μείνει από δουλειά αλλά όσο δούλευε συντηρούσαμε και τον αδερφό τώρα είναι και οι δύο άνεργοι και όταν έρχονται οι λογαριασμοί του μας τους φέρνει απάνω να πληρωθούν μαζί με τα δικά μας από το ταμείο ανεργίας τι και αν του λέει ο άντρας μου ότι δεν γίνεται και να κοιτάξει για δουλειά η απάντηση του είναι οτι θα βρεί αλλά θα επιλέξει εκείνος την δουλειά όχι η δουλειά αυτόν
Twisted Evil Twisted Evil

AGGELIKI21

AGGELIKI21
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koita na deis gia mena i gaidouria einai ayto pou me ekneurizei perisootero!! ti einai pio simantiko topaidii igiwrth? ax tha trelathw!! egw pantws sthn thesi sou den tha xana edeina tha elege exoume oikonomika provlimata sugnwmh alla den mporw!! kai an ithele mhn mou xana mhlouse!! allo na exeis kai na deineis kai allo na pane pisw ta xreei kai gia na deineis alou !! kalh dunamh kopela mou!!

gennie


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σκέψου τη λύση που πρότεινε η φίλη πιο πάνω. Υπολόγισε ένα ποσό που μπορείς,ίσως, να διαχειριστείς (π.χ. 20 ευρώ) και δήλωσε: Εγώ αυτά μπορώ, δυστυχώς τα πράγματα είναι στριμωγμένα και δεν μου φτάνουν. Αν της φτάσουν, έχει καλώς, αν όχι είναι δικό της πρόβλημα να λύσει. Ας ζητήσει από αλλού, ας πιάσει δουλειά, ας κάνει ό,τι τη φωτίσει. Έτσι, και δεν θα είσαι η κακιά που δε δίνεις, και θα ελέγξεις τη "δωρεά".

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΜΕ ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ.ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ (ΗΤΑΝ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ)ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ: ΘΑ ΠΑΣ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ?
ΝΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ.ΕΚΕΙΝΟΣ : ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΤΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΒΡΕΧΕΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ.
ΟΚ ΛΕΩ.ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ,Α ΕΡΧΕΣΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ Σ.Μ?ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΚΑΙ 70 ΕΥΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΑ ΔΩΣΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΗΜΕΡΑ.ΜΕΝΩ ΜΑΛΑΚΑΣ.ΕΓΩ ΕΧΩ 150 ΕΥΡΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΛΗΡΩΘΩ.ΤΗΣ ΛΕΩ ΜΠΑ ΓΙΑ 70 ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ,ΚΑΝΑ 50ΡΙΚΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ.ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΜΕ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ (ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ Η ΡΟΥΦΙΑΝΑ)ΤΗΣ ΛΕΩ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΓΑΛΑΤΑ,ΠΑΝΕΣ,ΦΡΟΥΤΑ,ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ,ΚΡΕΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΔΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ 70ΑΡΙ.ΚΙ ΒΕΝΖΙΝΗ?ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕ 5 ΕΥΡΩ?ΛΕΕΙ: ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ.ΘΑ ΣΤΑ ΔΩΣΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΟΚΜΑ ΝΑ ΒΡΑΔΙΑΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΩΣΕΙ.ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ.ΚΑΙ ΠΕΣ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΠΑΩ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ,ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΒΡΩ? (ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΚΡΥΦΑ) ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ,ΟΥΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ,ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΣΗΚΩΣΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ.ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΜΕ ΕΙΠΕ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ? ( 10 ΕΤΩΝ ) " Η ΚΥΡΙΑ ΠΡΟΝΟΙΑ"
ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ.
ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ Ο Μ@Λ@Κ@Σ!!!!!!!!!!!

ολγα μ

ολγα μ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα κοριτσακι,συγνωμη αλλα καλα σε ειπε η κουνιαδα σου , ρε κοπελα μου γιατι της δινεις χρηματα?σε βρηκε βολικη και σε ριχνει στο φιλοτημο μονο που η ιδια (συγνωμη) δεν εχει εγω στη θεση σου δεν θα της εδεινα αλλο να σου ζητησει μια φορα στο τοσο σε μια αναγκη και αλλο καθε λιγο και λιγακι και δανεικα αγυριστα No No No

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΤΕΛΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΔΕΝ ΤΗΣ ΞΑΝΑΔΙΝΩ.
ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ.
ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΤΩΡΑ, ΕΒΑΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΑΡΓΑ ΜΥΑΛΟ!

vasso

vasso
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τρελαθηκα νευριασα τρελα παμε καλα ????????????????? ποπο η δικια μου η μαλακο μπροστα στην δικια σου ειναι αγγελοσ τι να πω ??? ΔΑΝΕΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ (ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) 667478

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ ΑΥΤΗΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΣΕ ΖΗΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΤΣΙΜΠΑΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΝΕΙΣ !ΕΣΥ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΡΑΠΕΖΑ ???ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΠΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΚΟΥ 1400 ΕΥΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ !!!ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΕΣ ΤΕΛΟΣ Η ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΕΛΟΣ !!! Mad Mad Mad Mad

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ στέκομαι στην ατάκα της δεκάχρονης κουνιάδας σου... "Η Πρόνοια"!!!

Τα λέει όλα!

Κόψ'της την κακιά συνήθεια, πριν κόψεις τις φλέβες σου!!!

Και αν δεν καταλαβαίνει με τον καλό τρόπο... Υπάρχει και ο κατινίστικος...

Φιλιά πολλά!!!

fdespoina

fdespoina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σορυ κοριτσια αλλα εχω φριξει!!!!! κομμενο μαχαιρι !!!!! ουτε 5 € ακους εκει καθε λιγο και λιγακι!!!! δεν μπορω να καταλαβω με το θρασος μερικων ανθρωπων , μα κυρια μου 50 χρονων εισαι μονο να πας να δουλεψεις να συνεισφερεις κι εσυ στην οικογενεια σου απ το να γινεσαι παρασιτο στην οικογενεια του γιου σου !!! να υπηρχε αναγκη μαλιστα αλλα για ψωνια κτλ οχι !!! σορυ αλλα τα παιρνω με τις πεθερες που με τον εναν η τον αλλο τροπο επεμβαινουν στα σπιτια των παιδιων τους !!!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι είναι αυτά που λές τώρα? Εγώ τα έχω πάρει που τα πεθερικά μου δεν μας έχουν ώσει ποτέ και δεν μας έχουν βοηθήσει ποτέ και σε τίποτα.... ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!!! Και να το απαιτούν κιόλας!!! Κοριτσάκι μου οι καιροί είναι πολύ δυσκολοι!!! Ελπίζω ποτέ να μην χρειαστεί στην οικογένεια σου αλλά χτυπα ξύλο κάτι πάει στραβα με τη δουλειά του άντρα σου ή τη δικιά σου... Δεν πρέπει να έχετε ένα κομπόδεμα? Πως θα τα βγάλετε πέρα? Εκτός αν περιμένεις οτι η πεθερά σου θα φιλοτιμηεθι και θα στα γυρίσει πισω.... Εγω στο λέω δεν πρόκειται να συμβεί ποτέ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Στο λέω εκ πείρας ... και είμαι παθήσασα... Η νύφες που έχουν τις πεθερές τους χεσμένες και κρατάνε τα τυπικά κι αν.. τις έχουν σουζα!!!! Οι κοπέλες που είναι καλές το καταλβαίνουν και κοιτάνε να τις εκμεταλλευτούν!!! Δυστυχώς για σένα ειναι αργά να γυρίσεις από την αρχη και να αλλάξεις συμπεριφορά. Την προστριβή πλεόν δεν θα την αποφύγεις. Τουλάχιστον όμως βάλε μπροστά τις ανάγκες της οικογένειας σου και του παιδιού σου και πλεόν μην σε απασχολεί αν θα στραβώσει ή οχι! Στην τελική πες και του άντρας σου να της κόψει τη φόρα. Κι αυτό που δεν παίρνει θέση και το αφήνσει πάνω σου να κάνεις οτι θες για μένα δεν είναι σωστό. Εσυ όσο να ναι έρχεσαι και σε δύσκολη θέση... ενώ εκείνος και να της μιλήσει και λίγο απότομα γιός της είναι..δεν θα γίνει και τίποτα!!! Αλλά αν δεν σκοπεύει να το κάνει εκείνος... εξηγήσου του επό την αρχή οτι σκοπεύεις να κόψεις τα επιδόματα στην μάνα του και ζήτα του τουλαχιστον να πάρει το μέρος σου σε περίπτωση που αυτή του κάνει παράπονα και να της κόψει τον αέρα!!! Κορίτσάκι μου τα λέφτα δυστυχως δεν τα βρίσκομαι στους τοίχους όπως λές και οι καιρλοι ειναι δύσκολοι και έρχονται και πιο δύσκολοι. Ειναι άδικο εσείς να προσπαθείται να ζήσετε αξιοπρεπώς, να μην χρωστάτε και μεγαώνετε το παιδί σας με στερήσεις και η άλλη να θέλει να κάνει κοινωνική ζωή. Να κάνει φιγούρα με τον δικό της κωλο αν θέλει...

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν έχω διαβάσει όλες τις απαντήσεις αλλά εχω μια απορία. γιατί της δίνεις λογαριασμό πόσα χρήματα έχεις ή δεν έχεις? εμένα δεν ξέρει ούτε ο άνδρας μου πόσα έχω στο πορτοφόλι μου

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
20,000 ευρώ...όχι 70 και 150 κάθε εβδομάδα αλλά 20,000 ευρώ έδωσε στην μητέρα του για να καλύψει πιστωτικές και χρωστούμενα απο τον γάμο της κόρης της-αδελφής του...Όταν λοιπόν παντρευτήκαμε και μπήκαμε στο καινούργιο μας σπιτάκι το δώρο τους ξέρετε ποιο ήταν???Ενας αποχυμωτής και ένας τρίφτης(απο αυτούς που βρίσκεις στην λαική αγορά)...και όταν τους είπαμε ότι περιμένουμε μωράκι του είπανε ότι σιγά μην είναι δικό του!!! Shocked Shocked Shocked ...Εννοείται πως δεν πρόκειται να ξαναπατήσουν το πόδι τους στο σπίτι μου και ότι κι'αν λένε Παναγία μου να το βρούν απο το Θεό!!!
Συμβουλή μου...μην της δίνεις αέρα γιατί μετά θα σε "καβαλήσει" χειρότερα!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την aylin στις Δευ Απρ 04, 2011 1:55 am, 1 φορά

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:20,000 ευρώ...όχι 70 και 150 κάθε εβδομάδα αλλά 20,000 ευρώ έδωσε στην μητέρα του για να καλύψει πιστωτικές και χρωστούμενα απο τον γάμο της κόρης της-αδελφής του...Όταν λοιπόν παντρευτίκαμε και μπήκαμε στο καινούργιο μας σπιτάκι το δώρο τους ξέρετε ποιο ήταν???Ενας αποχυμοτής και ένας τρίφτης(απο αυτούς που βρίσκεις στην λαική αγορά)...και όταν τους είπαμε ότι περιμένουμε μωράκι του είπανε ότι σιγά μην είναι δικό του!!! Shocked Shocked Shocked ...Εννοείται πως δεν πρόκειται να ξαναπατήσουν το πόδι τους στο σπίτι μου και ότι κι'αν λένε Παναγία μου να το βρούν απο το Θεό!!!
Συμβουλή μου...μην της δίνεις αέρα γιατί μετά θα σε "καβαλήσει" χειρότερα!

Shocked Shocked scratch ΔΑΝΕΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ (ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) 679259 ΔΑΝΕΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ (ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) 654655 ΔΑΝΕΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ (ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) 654655 ΔΑΝΕΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ (ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) 654655 ΔΑΝΕΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ (ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) 654655 ΔΑΝΕΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ (ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) 966307 ΔΑΝΕΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ (ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) 606100

Δεν εχω τίποτα άλλο να πω!!!

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aylin τι λες κοπέλα μου???

Τραγικό!!!!!!! Twisted Evil

gennie


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aylin έγραψε:...και όταν τους είπαμε ότι περιμένουμε μωράκι του είπανε ότι σιγά μην είναι δικό του!!! Shocked Shocked Shocked

affraid ΔΑΝΕΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ (ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) 606100 δεν είναι δυνατόν...ξεστόμισαν τέτοιο πράγμα?

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τραγικό κι'όμως αληθηνό!!! Shocked Shocked Shocked λάθος μου που ασχολήθηκα μαζί τους και που τους συμπεριφέρθηκα ευγενικά!Είδα το ποιόν τους και ειλικρινά όταν έμαθα για τα λεγόμενα τους καθόμουν και έκλαιγα σαν την χαζή....μέχρι που κατάλαβα πως δεν αξίζουν!!!Δεν πειράζει...Ο΄τι λένε για μένα και για το ήθος μου...να πέσει επάνω τους...ο Θεός είναι μεγάλος και τα βλέπει όλα!Κάτι τέτοιες στιγμές είναι που μου λείπει ο πατέρας μου κορίτσια.Εαν ζούσε δεν θα επέτρεπε να λένε τέτοια πράγματα για την κόρη του...εννοείται πως η μαμά μου δεν ξέρει τίποτα....Παρ'όλα αυτά τους είμαι ευγνώμων...έχω τον άντρα μου που με λατρεύει και αυτό είναι η καλύτερη αποζιμίωση για όλα!!! Smile Smile Smile

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:...

ΔΑΝΕΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ (ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) 606100 ΔΑΝΕΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ (ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) 966307

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑ... ΕΜΑΣ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΖΗΤΑΕΙ ΔΑΝΕΙΚΑ (ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ) ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΤΑΝΟΥΝ...ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ, ΑΑΑΑΑ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ!!! ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ...
ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΡΥΦΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ(ΑΛΛΗ Κ ΑΥΤΗ)!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις