Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
123 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 123 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vasoula07 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑ... ΕΜΑΣ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΖΗΤΑΕΙ ΔΑΝΕΙΚΑ (ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ) ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΤΑΝΟΥΝ...ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ, ΑΑΑΑΑ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ!!! ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ...
ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΡΥΦΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ(ΑΛΛΗ Κ ΑΥΤΗ)!!!

ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΝΕ, ΑΦΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΧΕΤΕ.
ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΔΙΝΩ ΓΙΑ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ 1000 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!!!

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:20,000 ευρώ...όχι 70 και 150 κάθε εβδομάδα αλλά 20,000 ευρώ έδωσε στην μητέρα του για να καλύψει πιστωτικές και χρωστούμενα απο τον γάμο της κόρης της-αδελφής του...Όταν λοιπόν παντρευτήκαμε και μπήκαμε στο καινούργιο μας σπιτάκι το δώρο τους ξέρετε ποιο ήταν???Ενας αποχυμωτής και ένας τρίφτης(απο αυτούς που βρίσκεις στην λαική αγορά)...και όταν τους είπαμε ότι περιμένουμε μωράκι του είπανε ότι σιγά μην είναι δικό του!!! Shocked Shocked Shocked ...Εννοείται πως δεν πρόκειται να ξαναπατήσουν το πόδι τους στο σπίτι μου και ότι κι'αν λένε Παναγία μου να το βρούν απο το Θεό!!!
Συμβουλή μου...μην της δίνεις αέρα γιατί μετά θα σε "καβαλήσει" χειρότερα!

Κουκλίτσα μου που τη βρήκες την υπομονή και δεν είσαι τώρα στη φυλακή?Θα την είχα ρίξει από το μπαλκόνι..Άκου εκεί δεν είναι δικό του το παιδί?Ωραία μάνα έχει...Συγχύστηκα τώρα.... Μακριά και όχι αγαπημένοι.Τέτοιοι άνθρωποι δεν αξίζουν ούτε τη σκέψη σου , Άστο καλό.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα το δωρο του γαμου ηταν ενα αρκουδακι απ τα jumbo οποτε ο αποχυμωτης κοπελια ηταν σουπερ
! χχχχαχαχαχ

οσο για λευτα, εχει ξεσκιστει στα δανεια εβγαλε τα παιδια απ το σχολειο τα εστελνε να δυλευουν για να πληρωνει τα στολιδια της
και οταν ο αντρουκος μου ενηλικιωθηκε τον εβαλε να υπογραψει δανειο στο ονομα του, υποσχομενη οτι θα του χτισει σπιτι μολις απολυθει να μπει μεσα,και τα εφαγε!
μετα που πηρε αυτοκινητο εδινε τις δοσεις στο φιδι και αυτη δεν τα εβαζε τα ετρωγε!!! και μας περναν απ τις τραπεζες, και κοντεψα να κανω φονο!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και φυσικα χιλιαδες αλλα καλα εχει κανει αυτη η γυναικα ο θεος να την κανει...

απορω πως υπαρχουν τετοιες μανες!
και αλλες κοπελες και γυναικες που εχουν να δοσουν τοση αγαπη και στοργη μεσα τους ο θεος δεν δινει τι να πω, νιωθω αδικια πολλες φορες...

barbara

barbara
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
aylin έγραψε:20,000 ευρώ...όχι 70 και 150 κάθε εβδομάδα αλλά 20,000 ευρώ έδωσε στην μητέρα του για να καλύψει πιστωτικές και χρωστούμενα απο τον γάμο της κόρης της-αδελφής του...Όταν λοιπόν παντρευτήκαμε και μπήκαμε στο καινούργιο μας σπιτάκι το δώρο τους ξέρετε ποιο ήταν???Ενας αποχυμωτής και ένας τρίφτης(απο αυτούς που βρίσκεις στην λαική αγορά)...και όταν τους είπαμε ότι περιμένουμε μωράκι του είπανε ότι σιγά μην είναι δικό του!!! Shocked Shocked Shocked ...Εννοείται πως δεν πρόκειται να ξαναπατήσουν το πόδι τους στο σπίτι μου και ότι κι'αν λένε Παναγία μου να το βρούν απο το Θεό!!!
Συμβουλή μου...μην της δίνεις αέρα γιατί μετά θα σε "καβαλήσει" χειρότερα!


Καλα δεν παιζει θα ειχαν φαει τετοιο μπινελικι που θα ηταν ολο δικο τοτς. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Κι εμας το δωρο γαμου μας ηταν 1 σετ φλιτζανια απο τα jumbo. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σουξε τα JUMBO ε? χαχαχαχαχ

ιξ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα πρωτη φορα γραφω αλλα με αυτο που διαβασα μου αναψαν τα λαμπακια.ζω κατι αναλογο.ο αντρας μου ειναι συνεταιρος με τον αδελφο του ο οποιος δεν ασχολειται καθολου με τη δουλεια μονο για τις απολαβες του, για τα εξοδα κανει τον κινεζο.οταν υπαρχουν εξοδα απο διπλα πεφτει και η πεθερα να κλαιγεται οτι δεν του φτανουν για να τα πληρωνει ο αντρας μου και εγω μαζι.οταν της τα χωνω με το τροπο μου μου λεει οτι μας εδωσαν σπιτι και δεν πληρωνουμε ενοικιο ενω ο αλλος μενει μαζι τους και εξοδα μηδεν.και αυτο γινεται εδω και 11 χρονια.ακομα και τωρα που ανακαλυψαμε οτι ο αντρας μου εχει προβλημα και θα κανουμε εξωσωματικη δε συγκινηθηκαν καθολου τα ιδια.ο αντρας οταν παιρνω αναποδες μου λεει κανε υπομονη η τσακωνομαστε ασχημα.εχω φτασει ομως στα ορια μου τοσο πολυ που αν δεν σκεφτομουν οτι θα πεταξω στα σκουπιδια τα 13 χρονια που ειμαστε μαζι να σηκωθω και να φυγω.

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πολλή υπομονή έχεις κάνει κοπέλα μου...
Κόψ της το χαρτζιλίκι,πριν σας καβαλήσει τελείως!
Πεςςς της οτι λόγω λιτότητας στη δουλειά,σου έκανα περικοπές στο μισθό και δε βγαίνετε πια!Και τέλος οι δωρεές...
Άλλωστε έχεις το ελεύθερο απ τον άντρα σου να κάνεις ότι θέλεις....

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ νευριαζω παρα πολυ με αυτα που διαβαζω!!!! ΔΑΝΕΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ (ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) - Σελίδα 2 679259 ΔΑΝΕΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ (ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) - Σελίδα 2 679259 ΔΑΝΕΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ (ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) - Σελίδα 2 679259 μα αντι να βοηθανε οι γονεις τα παιδια τους, βοηθανε τα παιδια τους γονεις?και αντε να υπαρχει αναγκη...οταν γινεται για να καλοπερνανε οι γονεις και τα παιδια να τρεχουν για να τα βγαλουν περα, ε αυτο ειναι ανω ποταμων!!!!! Twisted Evil

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να τους της κόψεις μαιχαίρι γιατι αρχιζεί και γίνεται εκτμετασλέυση.ποτ τα βρίσκεις εσυ στα γαριδάκια.έχεις οικογένεια και ανάγκες .και στην τελική να βοηθήσει και ο κουνιάδος σου.είπαμε να είναι ανάγκη να βοηθήσεις,αλλα εδω είναι διαφορετίκά οι γονεις βοηθάνε τα παιδιά .εμας η πεθερά μου χώρις να της λέμε τίποτα μας ψωνίζει.δουλευει ο πατέρας του μέσα στο μαγάζι μας βοήθαει και δεν ζήταει τιπότα που βγάζει δούλεια .ο άντρας μου τα δίνει και ο πέθερος μου δεν τα θέλει . για μένα βοηθας οταν πραγμάτικά υπάρχει πρόβλημα

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το να βοηθήσεις το γονιό σου όταν έχει ανάγκη είναι λογικό και μένα ο άντρας μου όταν ακόμα είμασταν ζευγάρι αλλά και αρραβωνιασμένοι έδινε όλο του το μισθό στο πατρικό του ο πεθερός μου ένας πολύ καλ΄'ος άνθρωπος μετά απο ένα ατ΄θχημα στην οικοδομή αναγκάστηκε να σταματήσει τι δουλειά εκεί ο άντρας μου πήρε ένα δάνειο για να μπορέσουν να εξαγοράσουν τα ένσημα που έλειπαν του πεθερού μου να βγεί στη σύνταξη η πεθερά μου μεγάλη γυναίκα στα 50+ δύσκολο να εργαστείς και ειδικά αν έχεις και προβλήματα υγείας . Παρόλο αυτό έκανε κάποιες επιεδείξεις με Τάπερ και κάτι έβγαζε η κουνιάδα μου δούλευε αλλά έβαζε και αυτη κάτι στην άκρη . Ο άντρας μου τα μόνα χρήματα που κράταγε για 3 χρ'ονια ήταν για βενζίνη και τσιγάρα. Αυτό εμένα τον ανέβασε στα μάτια μου γιατί είδα ένα πραγματικά οικογενειάρχη θα μπορούσε σαν ελεύθερος να τα πίνει σε μπαρ αλλά εκεί βοηθούσε . Πάντρεωε και την αδερφή του και μετά παντρευτηλαμε και εμείς μόνοι μας δνε μας βοήθησε κανείς . Βγήκε η σύνταξη του πεθερού μου και σταμάτησε άλλωστε εμείς οικονομικά είμασταν πολύ στριγμώμένοι .Ναι κάποιες φορές η πεθερά μου μας ψωνίζει όπως και όσο ζούσε ο πατέρας μου και μπορούσε τωρα η σύνταξη της μαμάς μου δεν φτάνει .Σημασία για μένα έχει να ξέρει ο καθένας που σταματάνε τα όρια . όταν πέθενε πέρσι ο πατέρας μου αν η μητέρα μου έδεινε τα χρήματα για την κηδεία μέχρι να της βγει η σύνταξη θα έμενε ταπί έτσι πήραμε την πρωτοβουλία εμεις τα 3 παιδιά να τα καλύψουμε και ξέρετε κάτι έκανε κίνησ η μαμά μου μετά να μας τα δώσει (είναι άνεργος ο άντρας μου τώρα ) και είπε ΟΧΙ αυτά ήταν υποχρέωση μας εκεί εγω συνηδητοποιήσα για άλλη μια φορά πόσο σωστό άνθρωπο έχω πάρει .Όμως αυτο που λες εσυ φίλη μου είναι άλλο αυτη σας αρμέγει κανονικότατα και ξέρεις τη λεει :στην υγειά της μαλ.... συγν΄λωμη κιόλας αλλά κάποια στιγμη πρέπει να πεις ΣΤΟΠ και να της πεις έπεσε και σε μένα το ΔΝΤ και δεν υπάρχει σάλιο μάλιστα για κάνε να της ζητήσεις εσυ δανεικά !αλλάξε το το τροπάριο να δεις

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το καλυτερο ολων ειναι το 'παρατσουκλι' σου.....η κυρια προνοια!!!!!!μαλλον σε εχουν παρει χαμπαρι....κοψε την επιχορηγηση για να βρεις την ησυχια σου!οι καιροι ειναι δυσκολη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις