Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
115 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 115 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

στρουμφιτακι

στρουμφιτακι
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια βοηθεια.ειμαι αραβωνιασμενη και σε ενα χρονο παντρευομαι.με τον αντρα μου τα παμε υπεροχα,αλλα αυτη η μανα του θα μας ωρισει στο τελος.χωνεται παντου,πρωτη φορα που πηγα να ρημαδοφαω τα αθλια ανοστα και ωμα χαλια φαγητα της στο τραπεζι επανω,πρωτη φορα το τονιζω μου ειπε πως δεν πρεπει να αγαπω τα ζωακια τοσο πολυ γιατι δεν θα εχω αποθεματα να αγαπησω τον γιο της.τ.ρ.α.γ.ι.κ.ο???με πειραξε τοσο πολυ γιατι ηταν η πρωτη φορα σπιτι τους και με προσβαλε και εγω δεν μιλησα,το επνιξα μεσα μου,της τα εχωσε μετα ο αντρας μου κατ'ιδιαν αλλα τι να το κανω?εγω ηθελα εκει μπροστα σε ολους να της τα χωσει,να νιωσω λιγη υποστιριξη μιας και αν μιλουσα φανταζεστε πως το ταμπελακι ηταν ετοιμο και με περιμενε της νυφης της γλωσσους.αχ εχει αποψη για τα παντα και τη λεει,ποτε δεν γινεται αυτο που λεει αλλα μονο που την ακουω να μιλαει για τη δικη μου ζωη και να σχεδιαζει το δικο μου γαμο και να λεει να λεει χωρις να τη πωτησει κανεις δεν μπορω-τρελενομαι νιωθω πως μια μερα εκει που θα λεει θα τη χτυπησω και θα φυγω για παντα.δεν μαλωνω με τον αντρα μου γιατι με υποστιριζει αλλα μου λεει μεγαλοι ανθρωποι ειναι αστους να λενε αφου ξερεισ πως οτι θελουμε εμεις θα γινει.μπορει καποια να μου εξηγησει πως γινεται αυτο????να ακους και να αδιαφορεις???να λες αστη να λεει ενω θελεισ να της πεισ βουλωσε το επιτελους-σκασεεεε!!!ειναι τοσο ευλογημενες οι κοπελες που εχουν καλες μανουλες ι αντρεσ τους.εμενα η δικια μου δεν ειχε μανα απο τα 15της και δεν ειχε ποτε πεθερα-ισως αυτο παιζει ρολο τελικα-τι να πω....

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στρουμφιτακι έγραψε:κοριτσια βοηθεια.ειμαι αραβωνιασμενη και σε ενα χρονο παντρευομαι.με τον αντρα μου τα παμε υπεροχα,αλλα αυτη η μανα του θα μας ωρισει στο τελος.χωνεται παντου,πρωτη φορα που πηγα να ρημαδοφαω τα αθλια ανοστα και ωμα χαλια φαγητα της στο τραπεζι επανω,πρωτη φορα το τονιζω μου ειπε πως δεν πρεπει να αγαπω τα ζωακια τοσο πολυ γιατι δεν θα εχω αποθεματα να αγαπησω τον γιο της.τ.ρ.α.γ.ι.κ.ο???με πειραξε τοσο πολυ γιατι ηταν η πρωτη φορα σπιτι τους και με προσβαλε και εγω δεν μιλησα,το επνιξα μεσα μου,της τα εχωσε μετα ο αντρας μου κατ'ιδιαν αλλα τι να το κανω?εγω ηθελα εκει μπροστα σε ολους να της τα χωσει,να νιωσω λιγη υποστιριξη μιας και αν μιλουσα φανταζεστε πως το ταμπελακι ηταν ετοιμο και με περιμενε της νυφης της γλωσσους.αχ εχει αποψη για τα παντα και τη λεει,ποτε δεν γινεται αυτο που λεει αλλα μονο που την ακουω να μιλαει για τη δικη μου ζωη και να σχεδιαζει το δικο μου γαμο και να λεει να λεει χωρις να τη πωτησει κανεις δεν μπορω-τρελενομαι νιωθω πως μια μερα εκει που θα λεει θα τη χτυπησω και θα φυγω για παντα.δεν μαλωνω με τον αντρα μου γιατι με υποστιριζει αλλα μου λεει μεγαλοι ανθρωποι ειναι αστους να λενε αφου ξερεισ πως οτι θελουμε εμεις θα γινει.μπορει καποια να μου εξηγησει πως γινεται αυτο????να ακους και να αδιαφορεις???να λες αστη να λεει ενω θελεισ να της πεισ βουλωσε το επιτελους-σκασεεεε!!!ειναι τοσο ευλογημενες οι κοπελες που εχουν καλες μανουλες ι αντρεσ τους.εμενα η δικια μου δεν ειχε μανα απο τα 15της και δεν ειχε ποτε πεθερα-ισως αυτο παιζει ρολο τελικα-τι να πω....

αχ στρουμφιτακι, ποσο πολυ σε καταλαβαινω!!!!!! κι εγω, αλλα και τοσες αλλες μανουλες εδω στο forum...
κι ακομα εισαι στην αρχη!!! (της σχεσης σου με την πεθερα) κατσε να δεις μετα τον γαμο, και με τον ερχομο ενος μωρου τι εχει να γινει..
συγνωμη που σε απελπιζω, αλλα αν η πεθερα σου ειναι τετοιος χαρακτηρας οπως λες- λυπαμαι που το λεω αλλα- λογικα θα χειροτερεψει αργοτερα.. η δικια μου παντως αυτο επαθε......

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στρουμφιτάκι μου θα σου απαντούσα, αλλά ίσως θεωρηθώ συμφεροντολόγα από κάποια "μέλη" του φόρουμ...
(Βλ. Θανάσιμες πεθερές)

Καλό κουράγιο!!!

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:Στρουμφιτάκι μου θα σου απαντούσα, αλλά ίσως θεωρηθώ συμφεροντολόγα από κάποια "μέλη" του φόρουμ...
(Βλ. Θανάσιμες πεθερές)

Καλό κουράγιο!!!

χαχαχα!! τζιζ ακομα το σκεφτεσαι??
μη βρε, δεν αξιζει!!!!

marilita


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tziz kalo sou vradi.
emena afti einai i apopsi
mou.sorry,apo kei kai pera
oti theleis pisteue.
a kai btw epeidi eisai kai
xerola megali sta greeklish
den grafoume me orthografia

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marilita έγραψε:tziz kalo sou vradi.
emena afti einai i apopsi
mou.sorry,apo kei kai pera
oti theleis pisteue.
a kai btw epeidi eisai kai
xerola megali sta greeklish
den grafoume me orthografia

Ναι αλλά το "μοιρίζω" δε γράφετε με όμικρον γιώτα, αλλά με ύψιλον...
Και η ξερόλα δεν είμαι εγώ, αλλά εσύ που το παίζεις εξυπνάκιας..
Δε βλέπεις ότι όλες σε γιουχάρανε?
Τι θες και μπαίνεις, και μάλιστα τα βάζεις με μια από τις πιο παλιές, με τα πιο πολλά ποστς?
Τράβα κάνε νανάκια...

Στρουμφιτάκι σόρρυ που σου χαλάμε το θέμα...

marilita


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
panta tha zileueis tin kouniadas
sou einai olofanero
tin apokaleis eironika
prigkipessa,tin katigoreis
oti sou pire to spiti pou me
tosous kopous oi dikoi tis
goneis oxi oi dikoi sou.
polles kopelles tou forum
ta idia skeftontai alla den
tolmoun na ta poune Laughing
Cool Very Happy Razz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing
den pistevo oti o antras sou
xerei me posa kosmitika epi
theta stolises ti mana tou.
a kai btw oles oi mamades otan kleisei
3 minon to paidi mas pame piso
stin douleia,min to theoreis extra proson.
tespa me lene marilita kai
grafo apo kipro.deite k to diktio
xes....ka.

marilita


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
siga to proson to grafei
kai sto c.v sou pti exeis
polla post? Very Happy
kai gia na xoume kalo rotima
ti exeis spoudasei kai kouvalas
oli auti tin iperopsia?

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριλίτα...
Μιλήστε μας για τα παιδικά σας χρόνια...

Θα χαρούμε πολύ να μάθουμε τι σκατά ψυχολογικά κουβαλάτε....

Είμαστε όλες αφτιά....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tziz στις Δευ Απρ 04, 2011 11:00 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Ορθογραφικό λάθος - μη μας περάσουν και για αγράμματες!)

marilita


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
giati den les kalitera ta dika
sou? gia na exeis tosi empatheia
me tin annoula, pou vrike etoima
spitia kai lefta kati tha se
kaiei kai sena.oso ki an to
paizeis iperano xrimatwn.

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!!!! Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!! ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ!!! ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕ ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΑ ΧΩΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΝΥΦΗ ΤΗΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΟΣΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ. ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΑΛΙΑ ΠΙΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΩ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΑΚΟΥΛΑ, ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ
-ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΕΔΩ?
-ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΤΗΣ ΛΕΩ.
-ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ? ΜΟΥ ΛΕΕΙ
-ΕΣΥ ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΠΕΤΑΞΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙΣ ΤΗ ΣΑΚΟΥΛΑ ΝΑ ΔΩ!!!
ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΑ ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΟΙΓΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗ ΣΚΑΛΙΖΕ!!!ΕΛΕΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΛΛΟ ΣΥΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΛΕΙΔΙ ΚΑΙ ΜΠΟΥΚΑΡΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ!!! θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! 679259 θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! 679259 θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! 679259 θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! 679259

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ορτικάκι, κλειδί δεν έχει η μάνα μου, όχι η πεθερά μου!
Τέτοια λάθη δεν τα κάνουν βρε κορίτσι μου... με ποια δικαιολογία το έχει το κλειδί δηλαδή?

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tziz έγραψε:Ορτικάκι, κλειδί δεν έχει η μάνα μου, όχι η πεθερά μου!
Τέτοια λάθη δεν τα κάνουν βρε κορίτσι μου... με ποια δικαιολογία το έχει το κλειδί δηλαδή?

ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΗ ΠΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!! ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ,ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΩΣΤΕ. ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ!! ΟΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΗΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑΙ! ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ)ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ?

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια να ρωτησω κατι??? κανετε πλακα που μαλωνετε??? η το κανετε στ΄αληθεια??? βρε παιδια εδω ειμαστε να λεμε την γνωμη μας δεν θα τσακωθουμε κιολας η καθε μια εχει την αποψη της για πεθερικα κουνιαδες μανες κτλ και γενικα για ολα τα θεματα δεν θα κατακρινομαστε και μεταξυ μας. ελα να ηρεμισουμε!!!
οσο για το κοριτσακι μας που εχει θεματακι με την πεθερα της εγω τη συμβουλευω να κανει υπομονη απο τη στιγμη που ο αντρα ςτς την βαζει τη μανα του στη θεση της. εσυ μην της απαντας γιατι θα βγεις κακια ασε τον αντρα σου να βγει μπροστα που ειναι μαμα του και ξερειε να τη χειριστει. με τον καιριο δεν θα της δινεις σημασιας και να της απαντας με το γαντι σιγα σιγα θα το καταλαβει ακι θα μαζευτει.

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πω πω και έλεγα για την δικιά μου, πεθερά!
Εμείς έχουμε κλειδί, στην πόρτα, πάντα!

(χτυπάνε κουδούνι,χιχιχι... αλλά εγώ κυκλοφορούσα τσιτσιδι, τον πρώτο χρόνο, έτσι ο "άντρας" μου τους το ξέκοψε Twisted Evil )

Κι ο "άντρας" μου, πάντα από πίσω τους τα έχωνε και τώρα τον δεύτερο χρόνο, ούτε κιχ δεν κάνουν (μένουν από κάτω και βλεπόμαστε τυχαία) είχαμε πολούς καυγάδες...
ΤΕ ΣΠΑ μπορεί και να έχει αποτέλεσμα το κράξιμο της μάνας του από πίσω, εξάλου δεν είναι σωστό να το κάνει μπροστά σου, θέμα σεβασμού!!!

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οσο για τα κλειδια ορτικακι μου να της ξεκαθαρισει ο αντρας σου οτι το κλειδι ειναι μονο για αναγκη οχι για να ερχεται να σας κανει επισκεψη και για να μην χτυπα το κουδουνι να ανοιγει με τα κλειδια της. εγω εχω αφησει στη μαμα μου για μια ωρα αναγκης οπως πχ να λυπουμε και να ειναι αναγκη να παει σπιτι οχι να ερχεται για επισκεψη και εχει και απο τη νυφη μου τα εχουμε δωσει μονες μας. αλλα τα κλειδια τα εχει κρυμμενα και τα βγαζει οταν υπαρχει αναγκη και το ζητησουμε εμεις.
πχ μια φορα κλειδωθηκα απεξω ετρεξα και το πηρα.καλο ειναι να εχει και καποιος αλλος.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στρουμφιτάκι συμφωνώ με την chrisla πως μετα το γάμο θα αρχίσουν τα γλέντια για αυτό τώρα που είναι νωρίς κόψε τα της, δώσε της να κατάλαβει πως δεν γουστάρεις να κάνει κουμάντο στην ζωή σου και μίλα στον άνδρα σου λίγο!!

Βρε ορτυκάκι μου και μπουκάρει όποτε θέλει;; Επρεπε απο την αρχή να της το απαγορεύσεις, κάντο τώρα!!

zouzoupina

zouzoupina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και μενα θελει να εχει το λογο σε ολα!!!αλλα κλειδι πλεον δεν εχει και ας μενει απο κατω μας θα μας δειξει καμια μερα κανενα δελτιο ειδησεων και θα γελαει ο κοσμος οσο για την σχεση νυφης και πεθερας εχουν δικιο τελικα τα κοριτσια οταν κανεις παιδια τα πραγματα με τις πεθερες αντι να φτιαχνουν χειροτερευουν. θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! 186566

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasoula έγραψε: Στρουμφιτάκι συμφωνώ με την chrisla πως μετα το γάμο θα αρχίσουν τα γλέντια για αυτό τώρα που είναι νωρίς κόψε τα της, δώσε της να κατάλαβει πως δεν γουστάρεις να κάνει κουμάντο στην ζωή σου και μίλα στον άνδρα σου λίγο!!

Βρε ορτυκάκι μου και μπουκάρει όποτε θέλει;; Επρεπε απο την αρχή να της το απαγορεύσεις, κάντο τώρα!!


ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΕΝΝΑΩ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΞΕΚΟΨΩ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΛΕΧΩΝΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΧΕΤΕ ΚΟΣΜΟΣ ΓΕΝΙΚΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία Σ. έγραψε:κοριτσια να ρωτησω κατι??? κανετε πλακα που μαλωνετε??? η το κανετε στ΄αληθεια??? βρε παιδια εδω ειμαστε να λεμε την γνωμη μας δεν θα τσακωθουμε κιολας η καθε μια εχει την αποψη της για πεθερικα κουνιαδες μανες κτλ και γενικα για ολα τα θεματα δεν θα κατακρινομαστε και μεταξυ μας. ελα να ηρεμισουμε!!!
οσο για το κοριτσακι μας που εχει θεματακι με την πεθερα της εγω τη συμβουλευω να κανει υπομονη απο τη στιγμη που ο αντρα ςτς την βαζει τη μανα του στη θεση της. εσυ μην της απαντας γιατι θα βγεις κακια ασε τον αντρα σου να βγει μπροστα που ειναι μαμα του και ξερειε να τη χειριστει. με τον καιριο δεν θα της δινεις σημασιας και να της απαντας με το γαντι σιγα σιγα θα το καταλαβει ακι θα μαζευτει.

Μαρία αυτό που λές είναι ο ποιο αξιοπρεπέστατος τρόπος να το αντιμετωπίσει και συμφωνώ, όμως αν δεν μιλάει ίσως δεν σταματήσει ποτέ η πεθερά της να ενοχλεί, μπορεί να μιλήσει με ομορφο τρόπο ωστε να καταλάβει γιατί η σιωπή της μπορεί να επιφέρει ακόμα ποιο άσχημα αποτελέσματα!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marilita έγραψε:giati den les kalitera ta dika
sou? gia na exeis tosi empatheia
me tin annoula, pou vrike etoima
spitia kai lefta kati tha se
kaiei kai sena.oso ki an to
paizeis iperano xrimatwn.


Ποια είναι η annoula;;

mary85


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ βρε κορίτσια και εμένα το ίδιο και το χειρότερο είναι οτι ο άντρας μου πέρνει συνέχεια το μέρος της και ειναι και 600 χιλιόμετρα μακρυά,που να πάμε και πάνω...εδω εξαιτίας της πήγα να χάσω το παιδί 7 μηνών και πάλι το μέρος της πήρε...άσχημο να είναι μαμάκιας ο άντρας...όσο για τις πεθερές δεν αλλάζουν απλά πρέπει να το ξεκόβουμε...εγώ έχω τσακωθεί αρκετές φορές μαζί της...

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mary85 έγραψε:αχ βρε κορίτσια και εμένα το ίδιο και το χειρότερο είναι οτι ο άντρας μου πέρνει συνέχεια το μέρος της και ειναι και 600 χιλιόμετρα μακρυά,που να πάμε και πάνω...εδω εξαιτίας της πήγα να χάσω το παιδί 7 μηνών και πάλι το μέρος της πήρε...άσχημο να είναι μαμάκιας ο άντρας...όσο για τις πεθερές δεν αλλάζουν απλά πρέπει να το ξεκόβουμε...εγώ έχω τσακωθεί αρκετές φορές μαζί της...

Κουράγιο! και τί να πω... Embarassed

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AAX αυτες οι πεθερες αμαν πια ολες μας εχουμε (οι περισσοτερες δηλαδη..) να λεμε για αυτες!!!!! ειναι ανυποφορες ειναι ανω κατω για μια σχεση!!!!κι εμενα χωνεται χωνεται αλλα .....την γραφω οσο μπορω.....

ειχε ερθει η μαμα μου ,γιατι μενω σε γειτονικη πολη απο την πολη που μεγαλωσα και γεννηθηκα, να κανει γενικη στο σπιτι με την αδερφη μου.....και η πεθερα ηρθε μια μερα ενα απογευμα κοριτσια σαν τον μουτο δεν μιλαγε μονο κοιταγε να ελεγχει τι καναμε ,και οταν την πηρα στο δωματιο που θα μπει η κουνια να της δειξω(να φανω και καλη μαζι της..!!) εκεινη ξερετε τι μου ειπε????

- τα καλοριφερ τα καθαρισανε??

ε αι στο διαολο παλιομαλακο ψιλομυτα του κερατα σκατοζηλιαρα!!!!!! ...πηγα να της πω.....αλλα κρατηθηκα...1 εβδομαδα και ενα τηλ δεν με πηρε....γιατι να την παρω εγω??? και μια μερα θα εκαναν ολοι μπαρμπεκιου και αντι να παρει τηλ ειπε του αντρα μου ..πες τη γυναικα σου και την πεθερα θα ψησουμε να ρθουνε να φανε.....εννοειται οτι δεν πηγαμε!!!!!!!! τι μας περασε??? ενΑ τηλ δεν παιρνει και μας το παιζει σαν να ειμαστε και πεινασμενα και μεσω του γιου της μας καλει...??αντε εμενα αλλα την μανα μου?? ε να εχουμε και καποιυς τροπους!!!!!!

καλα η γυναικα σκαει απο ζηλια....!!! και να σας πω οτι τον τελευταιο καιρο εχουμε στριμωχτει αρκετα οικονομικα και προσπαθουμε να τα καλυψουμε ολα να ειναι ολα ετοιμα για το μωρο...και να βουλωσουμε και καμια τρυπα......ε τα πεθερικα κοιτουν να ειναι (απο κουνια προικες κουβερτες ρουχα......μεχρι και κρεμες πηρε και μπιμπερο για το μωρο μου....) και εγω περιμενω να πληρωθω να παω να τα παρω.....ξερετε πως νιωθω????? ας ειναι καλα οι δικοι μου που θα μας βοηθησουν τωρα στα δυσκολα....(και οι δικοι του μας βοηθησαν πολλες φορες αλλα οταν βοηθας για να απαιτεις μετα να κανεις οτι θελουν και να βαζουν ορους σαν να σου την λενε μετα δεν ειναι βοηθεια αυτο....) που αντι να σκεφτουν εμας και να βοηθησουν ...κοιταει η πεθερα να ειναι κομπλε αυτη...και ειπε οτι οταν το μωρο θα πηγαινει χωριο εμεις δεν θα ανακατευομαστε ουτε με το ντυσιμο του!!!!!!!!!!!! καλε αυτην ειπε θελει να παρει και σετ πολυκαροτσι να εχει δικο της....μηπως με περασε για παρενθετη μητερα???????????????????

600 ευρω καροτσι πηραμε και θα μας την μπει η μαλακου???????

γ αυτο θα φαει ενα ασυγιριστο μπουλο!!! και θα κοιμαται αυτη στην κουνια μετα!!!!!! και το καλο ειναι ΕΝΑ .....οτι ο αντρας μου με στηριζει και με καταλαβαινει....ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ!!!!!! θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! 215994

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγγελικούλα, μου φαίνεται πως αυτή η μαρουλοκατινουλίτα, σε κυνηγάει! Πρόσεχε κορίτσι μου! Τι εμπάθεια είναι αυτή;;; Shocked

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις