Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
102 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 102 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
η γνωμη μου ειναι να τησ πεταξεισ 2-3 υποννοουμενα για να καταλαβει οτι σε πειραζει να σε προσβαλει και πιστεψε θα το καταλαβει.εγω τα μαζευα καιρο μεχρι που μια μερα που χε ερθει επισκεψη πετξε κατι που μου την εδωσε και ηταν το κερασακι.μιλουσα ποση ωρα χωρισ σταματιμο.ε απο τοτε εκτοσ του οτι δεν με εχει πει τιποτα εντελωσ τυχαια οτι λεω το βρισκει σωστο συμφωνει με τα παντα και φυσικα πλεον εχουμε τα τυπικα.ΕΥΤΥΧΩΣ Wink
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριλιτα ακου να σου πω ποσος με ενδιαφερει αν εισαι απο την κυπρο απο την αθηνα, αν ξερεις την αγγελικη που μεταξυ μας μια χαρα την ξερεις η οχι, αν δεν την ξερεις ειναι πιο επικυνδινο να το κοιταξεις αφου βγαζεις τετοιο μενος σε ατομο που δεν γνωριζεις και μπαινεις να γραψεις μονο γιαυτο Wink τα υπολοιπα φαινονται απο τον τροπο που εκφραζεσαι τι ατομο εισαι και λυπαμαι!
Παντως δεν εχεις αλλα προβληματα στην ζωη σου για να καθεσαι 2 η ωρα οταν εχουμε φυγει ολες να ξαναγραψεις για την ΤΖΙΖ, το ατομο σου δεν με ενδιαφερει γιατι εισαι αγενεστατη και εμπαθης οσο δεν παει, οποτε δεν εχεις κοινα με τις περισσοτερες κοπελες εδω μεσα, δεν εχω κατι αλλο να πω μονο οτι σε λυπαμαι γιατι ουτε να εκφραστεις κοσμια δεν ξερεις και αναγκαζομαστε να διαβαζουμε το παραληρημα σου!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Αγγελικούλα, μου φαίνεται πως αυτή η μαρουλοκατινουλίτα, σε κυνηγάει! Πρόσεχε κορίτσι μου! Τι εμπάθεια είναι αυτή;;; Shocked

Ναι Μαρία μου...
Άσ'την να χτυπιέται...
Έχει σκάσει από το κακό της.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:Μαριλιτα ακου να σου πω ποσος με ενδιαφερει αν εισαι απο την κυπρο απο την αθηνα, αν ξερεις την αγγελικη που μεταξυ μας μια χαρα την ξερεις η οχι, αν δεν την ξερεις ειναι πιο επικυνδινο να το κοιταξεις αφου βγαζεις τετοιο μενος σε ατομο που δεν γνωριζεις και μπαινεις να γραψεις μονο γιαυτο Wink τα υπολοιπα φαινονται απο τον τροπο που εκφραζεσαι τι ατομο εισαι και λυπαμαι!
Παντως δεν εχεις αλλα προβληματα στην ζωη σου για να καθεσαι 2 η ωρα οταν εχουμε φυγει ολες να ξαναγραψεις για την ΤΖΙΖ, το ατομο σου δεν με ενδιαφερει γιατι εισαι αγενεστατη και εμπαθης οσο δεν παει, οποτε δεν εχεις κοινα με τις περισσοτερες κοπελες εδω μεσα, δεν εχω κατι αλλο να πω μονο οτι σε λυπαμαι γιατι ουτε να εκφραστεις κοσμια δεν ξερεις και αναγκαζομαστε να διαβαζουμε το παραληρημα σου!


πόσο μ'αρέσει όταν σφάζεις με το βαμβάκι! Very Happy Respect

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για ακόμα μία φορά που με "υπερασπίζεστε".

Στρουμφιτάκι συγνώμη και πάλι που το θέμα σου έχει γίνει μπάχαλο.
Κάνε αυτό που σου λένε και οι άλλες κοπέλες. ΚΡΑΤΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΑΤΑ ΠΟΔΙ!!!
Κι εγώ έτσι την πάτησα, νομίζοντας ότι είναι η πιο γλυκειά πεθερούλα του κόσμου. Πήγε να με τουμπάρει με τα καλοπιάσματά της, για να κλέβει λόγια σχετικά με το γιο της, αν θα παντρευτούμε, αν θέλω να κάνω παιδιά - για να δει κι αυτή επιτέλους ένα εγγόνι κτλ.

Αλλά όταν άρχισε να σπάει τα πιάτα, να ουρλιάζει και να προσβάλει τους γονείς μου και τους φίλους μας, έγινα ΔΙΑΟΛΟΣ! Twisted Evil

Δεν της είπα ποτέ τίποτα ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΩ ΤΟ ΝΙΚΟ.
Κι άρχισα να τα μαζεύω...
Κι έφτασα να με πνίγουν...
Και το μόνο μέρος που μπορώ να τα πω (ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΩ ΤΟ ΝΙΚΟ) είναι αυτό το φόρουμ.

Black Rose έχεις ξαναγράψει για την πεθερά σου, το θυμάμαι...
Αλλά σςςςςςςςς...
Μας ακούνε....
Εμένα με βγάλανε συμφεροντολόγα.
Εσένα θα σε πούνε πεινασμένη κι ότι το παίζεις υπεράνω φαγητού....

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε: καλε αυτην ειπε θελει να παρει και σετ πολυκαροτσι να εχει δικο της....μηπως με περασε για παρενθετη μητερα???????????????????

600 ευρω καροτσι πηραμε και θα μας την μπει η μαλακου???????




χαχαχαχαχα συγγνώμη που γελάω με τον πόνο σου αλλά τα λες πολύ ωραία Very Happy

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΡΕ ΚΟΠΕΠΙΕΣ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ?
ΚΑΘΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΙΟΡΤΗ, ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΡΤΗ ΒΑΡΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.
ΜΙΛΑΜΕ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ.
ΑΦΟΥ ΓΕΛΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ, ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΙΚΟ, ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ!!!!!ΚΑΛΟ.Ε?
ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΡΤΗ ΝΑ ΤΗΝ Π@Δ@Ξ@ ΕΓΩ ΑΥΤΗΝ.
ΣΥΓΝΩΜΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΚΑΣΩ.
Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχαχχααχαχα αυτο το κανει μια ξαδερφη μου στον ανδρα της για να τον αποφευγει αχαχαχαχαχα!!!!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aris17anna14 έγραψε:ΡΕ ΚΟΠΕΠΙΕΣ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ?
ΚΑΘΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΙΟΡΤΗ, ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΡΤΗ ΒΑΡΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.
ΜΙΛΑΜΕ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ.
ΑΦΟΥ ΓΕΛΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ, ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΙΚΟ, ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ!!!!!ΚΑΛΟ.Ε?
ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΡΤΗ ΝΑ ΤΗΝ Π@Δ@Ξ@ ΕΓΩ ΑΥΤΗΝ.
ΣΥΓΝΩΜΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΚΑΣΩ.
Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!!!

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ortikaki έγραψε:ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!!!! Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!! ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ!!! ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕ ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΑ ΧΩΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΝΥΦΗ ΤΗΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΟΣΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ. ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΑΛΙΑ ΠΙΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΩ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΑΚΟΥΛΑ, ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ
-ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΕΔΩ?
-ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΤΗΣ ΛΕΩ.
-ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ? ΜΟΥ ΛΕΕΙ
-ΕΣΥ ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΠΕΤΑΞΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙΣ ΤΗ ΣΑΚΟΥΛΑ ΝΑ ΔΩ!!!
ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΑ ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΟΙΓΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗ ΣΚΑΛΙΖΕ!!!ΕΛΕΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΛΛΟ ΣΥΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΛΕΙΔΙ ΚΑΙ ΜΠΟΥΚΑΡΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ!!! θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 679259 θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 679259 θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 679259 θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 679259


χαχαχαχαχα γελασα με το σκηνικο με τα σκουπιδια!Καλα της ειπες...
Αλλαξε καλε μια κλειδαρια!Εδω στα δωματια για να περασουμε χτυπαμε την πορτα οταν ειναι αλλοσ μεσα να και αυτη μπουκαρει στο σπιτι σου οποτε θελει?

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marilita έγραψε:panta tha zileueis tin kouniadas
sou einai olofanero
tin apokaleis eironika
prigkipessa,tin katigoreis
oti sou pire to spiti pou me
tosous kopous oi dikoi tis
goneis oxi oi dikoi sou.
polles kopelles tou forum
ta idia skeftontai alla den
tolmoun na ta poune Laughing
Cool Very Happy Razz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing
den pistevo oti o antras sou
xerei me posa kosmitika epi
theta stolises ti mana tou.
a kai btw oles oi mamades otan kleisei
3 minon to paidi mas pame piso
stin douleia,min to theoreis extra proson.
tespa me lene marilita kai
grafo apo kipro.deite k to diktio
xes....ka.

Ρε κοπελα μου τι ζορι τραβας; Ζωη δεν εχεις; Απέκτησε σε παρακαλω και μην μας σπας τα νευρα!!!!

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ποιές γιορτές, είναι αυτές καλέ!

(εκτός, από το Πάσχα... είπαμε νυστία, κορίτσια) Laughing
θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 4872

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Blue_yellow Butterfly έγραψε:Ποιές γιορτές, είναι αυτές καλέ!

(εκτός, από το Πάσχα... είπαμε νυστία, κορίτσια) Laughing
θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 4872

ε πωσ, αν κοιταξεις ημερολογιο ειναι καθε μερα μια γιορτη.
Αρα δεν πρεπει ναι το κανουμε ποτε!μη κακο!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aris17anna14 έγραψε:ΡΕ ΚΟΠΕΠΙΕΣ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ?
ΚΑΘΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΙΟΡΤΗ, ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΡΤΗ ΒΑΡΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.
ΜΙΛΑΜΕ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ.
ΑΦΟΥ ΓΕΛΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ, ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΙΚΟ, ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ!!!!!ΚΑΛΟ.Ε?
ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΡΤΗ ΝΑ ΤΗΝ Π@Δ@Ξ@ ΕΓΩ ΑΥΤΗΝ.
ΣΥΓΝΩΜΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΚΑΣΩ.
Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!!!


αχαχαχα! αν σας πει τίποτα καμιά μέρα πάλι πες της α σήμερα είναι του Αι-μπιιιιιιιπ ανήμερα! επιβάλετε!αχαχαχαχαχαχα

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι βρε οταν περνει να της λετε α αργα πηρες τωρα το εχουμε κανει Razz Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:οχι βρε οταν περνει να της λετε α αργα πηρες τωρα το εχουμε κανει Razz Razz


αχαχαχαχα καλό και αυτό! αλλά ξέρεις τι θα κάνει ε? θα τους παίρνει από την προηγούμενη τηλέφωνο κατά τις 12 τα μεσάνυχτα που θα ξεκινάει η καινούρια μέρα για να προλαβαίνει το "κακό" αχαχαχαχαχα

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχαχχααχαχαχαχχαχαχαχα!!!!!!!

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΣΥΜΦΩΝΩ



Λε παιδιά, να σας πω.... αυτό που έκαναν σε μας Embarassed

Το βράδυ ξέρετε, ε, μετά δεν πρέπει να πας να πλυθείς....
ε, έπαιρνα τηλ. επειδή τρέχει το νερο και το έκαναν μέχρι που ξέχεσα τον δικό μου και του λέω τα τηλ. κομένα την επόμενη θα το σηκώσω και θα του πω τί κάνουμε στο μπάνιο και τρέχει το νερό και ότι ο μικρός κοιμάται. (μου τον είχαν ξηπνήσει, εκείνη την φορά και τα πήρα, πολύ άγρια)

Από τότε ότι θέλουν κάνουν αναπάντητη Twisted Evil

Καλά πλέον, αν δεν είναι εδώ ο "αντρας" μου, δεν τηλ.
μετά από πολλά της είπα... κοιτάχτε από και πέρα ότι θέλετε, στον γιο σας, ότι παράπονο έχετε και εκεί που μου μίλαγε σηκώθηκα και έφυγα...

Δεν άντεχα πια, μου μίλαγε μόνο για τα παραπονά της και την ενόχηση, που τους δημιουργώ....

Αχ, δεν αναλύω γιατί θέλω ολόκληρω βιβλίο!!!

Twisted Evil τί τα θυμήθικα, τώρα Twisted Evil

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Xαχαχαχα, εγώ με το αθώο μου μυαλό νόμιζα ότι εννοούσε να μην κάνετε δουλειές! Άπαπα, δεν ντρέπεται λίγο, που έχει το μυαλό της στο πότε το κάνει ο γιος της με την γυναίκα του! Ε βέβαια θέλει να αγιάσετε όλοι μαζί για να έχει τον γιο της μαζί της στον παράδεισο... Και εκεί από κοντά! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="MariaM"]Xαχαχαχα, εγώ με το αθώο μου μυαλό νόμιζα ότι εννοούσε να μην κάνετε δουλειές! Άπαπα, δεν ντρέπεται λίγο, που έχει το μυαλό της στο πότε το κάνει ο γιος της με την γυναίκα του! Ε βέβαια θέλει να αγιάσετε όλοι μαζί για να έχει τον γιο της μαζί της στον παράδεισο... Και εκεί από κοντά! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ,ΘΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ : ΡΕ ΜΑΝΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ, ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ? ΛΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙ ΚΑΝΑ ΚΑΚΟ?ΑΧ ΕΧΕΤΕ ΠΛΑΚΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΒΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ, ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΕΧΕΤΕ.
ΣΑΣ ΦΙΛΩ!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:οχι βρε οταν περνει να της λετε α αργα πηρες τωρα το εχουμε κανει Razz Razz

μιλου στην αρχη σκεφτηκα καλοοοοοοο!!!!!!!θα παθει κανα εγκεφαλικο η πεθερα και θα γλιτωσει!!!αλλα μετα ειπε η μαρια αυτο:


αχαχαχαχα καλό και αυτό! αλλά ξέρεις τι θα κάνει ε? θα τους παίρνει από την προηγούμενη τηλέφωνο κατά τις 12 τα μεσάνυχτα που θα ξεκινάει η καινούρια μέρα για να προλαβαίνει το "κακό" αχαχαχαχαχα


και πεθαναν οι ελπιδες μου! Laughing Laughing Laughing

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tziz σου το εχω ματαπει καλη μου συμπασχουμε!!!! και σε καταλαβαινω απολυτα!!! ασε να λενε οι γλωσσες οι κακιες!!!! εμεις ετσι ειμαστε εναντιον των πεθερων υπαρχει κανα κολλημα να ουμε??????????

ετσι μηπως υπαρχει να γελασουμε λιγο ακομη!!!!!!

Razz Razz Razz Razz Razz


θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 604962 θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 679259 θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 311356 θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 893968 θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 875502 θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 536304 θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 536304 afro flower θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 99132 θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 654655 θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 654655 θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 911307 θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 186566 θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 4872 θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 4872 θελω να τα χωσω στη πεθερα μου!!!χωνεται παντου!!! - Σελίδα 2 4872

στρουμφιτακι

στρουμφιτακι
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αχ κοριτσια μου ποσο χαιρομαι που ειμαι στην παρεα σας,ημουν τοσο απελπισμενη ηθελα καπου να μιλησω,να εκφραστω να με καταλαβουν,ο αντρας μου με καταλαβενει αλλα ειναι μανα του,οι φιλες μου ειναι ανυπαντρες,η δεν εζουν θεματα,αλλες μπαινει η πεθερα μεσα στο σπιτι οταν λειπουν και δεν τις πειραζει.εμενα ομως με πειραζει,μονο που ακουω να λεει μαμακιες με τρελενει.μονο που σκεφτομαι τι εχω να τραβηξω στο γαμο θελω να χωρισω-δεν ξερω αν τελικα φτανει να αγαπιεσαι πολυ με τον ανθρωπο σου,η υπομονη τελειωνει καποια μερα-εγω ειμαι ατομο που κανω υπομονη τα μαζευω αλλα αν το ανοιξω οχι δεν θα ξαναμιλησω με την γυφτισα πεθερα μου αλλα θα με βλεπει και θα αλαζει δρομο-το θεμα ειναι να μην φτασω μεχρι εκει-δεν εχω τον τροπο εκεινο που ζηλευω σε πολλες γυναικες με το χαμογελο να τη λες-εγω αμα τα παρω τα κοπαναω στα μουτρα ωμα οπως τα νιωθω.απλα εγαπαω τοσο πολυ τον αντρα μου και ηθελα πολυ να αγαπησω και τα πεθερικα μου και λυπαμαι που αυτοι δεν εχουν τετοια διαθεση.πως να αγαπησω μια θιτσα που με τα χερια σταυρωμενα να γυριζει τους αντιχειρες τον εναν γυρο απο τον αλλον,και να μου λεει αφου με επρηξε για το γαμο,τα ονειρα σου ειναι ακριβα για αυτο ξεχνα τα....ποια ονειρα?να παντρευτω σε ενα εκλησακι 45λεπτα απο την πολη μου διπλα στη θαλασσα.αυτη δεν υπηρξε ποτε κοπελιτσα?δεν εκανε ονειρα?και ποια ειναι αυτη που τολμαει και μου μαυριζει τα ονειρα-οι γονεις μου θα κανουν τα παντα για μενα και το μονο που μου λενε ειναι οτι θελεις κοριτσι μας εμεις θα ζοριστουμε αλλα θα σου το κανουμε..τι να πω?ευχομαι πραγματικα να μουγγαθει να μην ακουσω τη φωνη της ξανα-αλλα ακομα και η μορφη της με αιδιαζει.σκεφτομουν πως ακομα και σε ενα φορθμ σαν και αυτο που ολες ειμαστε ενα εδω και καταλαβενομαστε μονο που υπαρχει το ονομα πεθερα στο θεμα εγινε τσακωμος-τυχαιο?δεν νομιζω τακη Very Happy

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
στρουμφιτακι έγραψε:αχ κοριτσια μου ποσο χαιρομαι που ειμαι στην παρεα σας,ημουν τοσο απελπισμενη ηθελα καπου να μιλησω,να εκφραστω να με καταλαβουν,ο αντρας μου με καταλαβενει αλλα ειναι μανα του,οι φιλες μου ειναι ανυπαντρες,η δεν εζουν θεματα,αλλες μπαινει η πεθερα μεσα στο σπιτι οταν λειπουν και δεν τις πειραζει.εμενα ομως με πειραζει,μονο που ακουω να λεει μαμακιες με τρελενει.μονο που σκεφτομαι τι εχω να τραβηξω στο γαμο θελω να χωρισω-δεν ξερω αν τελικα φτανει να αγαπιεσαι πολυ με τον ανθρωπο σου,η υπομονη τελειωνει καποια μερα-εγω ειμαι ατομο που κανω υπομονη τα μαζευω αλλα αν το ανοιξω οχι δεν θα ξαναμιλησω με την γυφτισα πεθερα μου αλλα θα με βλεπει και θα αλαζει δρομο-το θεμα ειναι να μην φτασω μεχρι εκει-δεν εχω τον τροπο εκεινο που ζηλευω σε πολλες γυναικες με το χαμογελο να τη λες-εγω αμα τα παρω τα κοπαναω στα μουτρα ωμα οπως τα νιωθω.απλα εγαπαω τοσο πολυ τον αντρα μου και ηθελα πολυ να αγαπησω και τα πεθερικα μου και λυπαμαι που αυτοι δεν εχουν τετοια διαθεση.πως να αγαπησω μια θιτσα που με τα χερια σταυρωμενα να γυριζει τους αντιχειρες τον εναν γυρο απο τον αλλον,και να μου λεει αφου με επρηξε για το γαμο,τα ονειρα σου ειναι ακριβα για αυτο ξεχνα τα....ποια ονειρα?να παντρευτω σε ενα εκλισακι 45λεπτα απο την πολη μου διπλα στη θαλασσα.αυτη δεν υπηρξε ποτε κοπελιτσα?δεν εκανε ονειρα?και ποια ειναι αυτη που τολμαει και μου μαυριζει τα ονειρα-οι γονεις μου θα κανουν τα παντα για μενα και το μονο που μου λενε ειναι οτι θελεις κοριτσι μας εμεις θα ζοριστουμε αλλα θα σου το κανουμε..τι να πω?ευχομαι πραγματικα να μουγγαθει να μην ακουσω τη φωνη της ξανα-αλλα ακομα και η μορφη της με αιδιαζει.σκεφτομουν πως ακομα και σε ενα φορθμ σαν και αυτο που ολες ειμαστε ενα εδω και καταλαβενομαστε μονο που υπαρχει το ονομα πεθερα στο θεμα εγινε τσακωμος-τυχαιο?δεν νομιζω τακη Very Happy

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ.ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΤΗΛ ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΑΛΕΙ, ΠΑΙΔΙΑ ΒΡΙΖΩ ΑΣΥΝΑΙΣΘΗΤΑ ΠΙΑ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΟΥΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΝΑ ΒΛΕΠΩ.
ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΣΗΚΩΝΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΥΓΕΝΕΙΑ,ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ, ΣΥΓΧΥΣΤΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΣΟΥ?
ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΛΕΜΕΕΕΕ

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στρουμφιτακι έγραψε:

εγω ειμαι ατομο που κανω υπομονη τα μαζευω αλλα αν το ανοιξω οχι δεν θα ξαναμιλησω με την γυφτισα πεθερα μου...
ευχομαι πραγματικα να μουγγαθει να μην ακουσω τη φωνη της ξανα

το εγραψα και πριν λιγο στις θανασιμες πεθερες και θα το πω και σε σενα τωρα για να δεις οτι δεν εισαι η μονη με τετοια θεματα...
συνεχεια το λεω στον αντρα μου "αν η μαμα σου ηταν μουγκη, θα ηταν αγια γυναικα"!!!!
2 φορες ετυχε να της τα χωσω ασχημα, και καναμε 2 ολοκληρες βδομαδες να μιλησουμε... μπορει να ακουγεται λιγος καιρος,αλλα για μενα ηταν το καλυτερο μου, δεν ξερεις ποσο ηρεμησα εκεινες τις μερες!!
ειμαι της αποψης οτι οτιδηποτε σε ενοχλει, να της το λες μπας και σταματησει.. διαφορετικα ξεκοψε της με οποιον τροπο εσυ νιωθεις πως θα την κανεις να σταματησει.. η δικια μου δηλαδη, μονο οταν της μιλαω αποτομα και με αγενεια καταλαβαινει και σταματαει να με πρηζει- εστω για λιγο. αλλα πλεον εχω σταματησει να της δινω σημασια οταν μιλαει.. ουτε καν που την ακουω!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις