Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
40 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 40 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ALEXANDRA STR. έγραψε:κοριτσακια μου εχω να μπω αρκετο καιρο γιατι οπως διαβασατε γεννησα τον αγγελο μου προωρα,στις 35εβδ και 1ημερα με καισαρικη και ολα πηγαν παρα πολυ καλα!τα κιλακια του 2,350 και η παιδιατρος τον βρηκε σουπερ-δε χρειαστηκε ουτε θερμοκοιτιδα ουτε τιποτα!σημερα ειμαστε 17ημερων,θηλαζω και δοξα τω θεο εχει ορεξουλα και τρωει η ψυχη μου!!εχουμε ξετρελαθει ο μπαμπας του κι εγω με αυτο το τοσο δα μικρουλι πλασματακι!!!τωρα καταλαβαινω ολες τις μανουλες του κοσμου!!

να σας ζησει το ζουζουνακι!!!! να ειναι γερος και καλοτυχος!!!!

Ηλιοδωρα

Ηλιοδωρα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
I love you Καλημερα!! flower sunny Αλεξανδρα μου να χαιρεσαι το αγορακι σου!! Ολα πηγανε τοσο καλα, μπραβο!!! Να συνεχισετε ετσι και να ειναι παντα γερο και δυνατο το μωρακι σου!! Το γαλα το μητρικο ειναι το καλυτερο εφοδιο που μπορεις να του δωσεις μαζι με ολη σας την αγαπη!! Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 35468 Φιλια στο κουκλακι σου!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σας ζήσει!!!!!!!
Να είναι πάντα γερός,καλότυχος και ευτυχισμένος,και εσείς από δίπλα να τον καμαρώνετε!!!!!!!!!!
Είναι μια γλύκα!!!!!!
ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!!!!!!!!!!! Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπω, τι ευχάριστα νέα είναι αυτά! Κάτι τέτοιες στιγμές χαίρομαι πάρα πολύ που είμαι στο φόρουμ... Να σου ζήσει το κουκλάκι σου Αλεξάνδρα, να είναι πάντα γερός και δυνατός!!! Θα δεις ότι αν και μικρόσωμος σε ένα μήνα θα είναι αγνώριστος! Wink Να σου ζήσει και πάλι και να τον χαίρεστε! Να είσαι καλά και εσύ και να μην αγχώνεσαι! Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σας ζήσει το μωράκι σας!!!να είναι καλά & καλοφωτισμένο!!

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αχ κι εγω 35 εβδ +4 ημ. ημουν οταν την εκανα κι εμενα ηταν ενα μικρο πλασματακι 2,600κ φοβομουν να την πιασω και τωρα 7 μηνες μετα δεν την χορταινω..την πιανω και την γουτσου γουτσουυυυ της κανω πολλα Laughing Laughing Laughing
Να σου ζησει ... να τον δεις πραγματικα οπως λαχταρας εσυ και ο αντρουλης σου.
Γευσου τωρα την καθε του στιγμη κι αποθανατισε την με πολλες πολλες φωτο ...κι οταν περασει ο καιρος θα κοιτας το τοτε και το τωρα και θα θες να τον πιασεις και να του ριξεις ακομα πιο πολλα φιλακια...
Καλη λοχεια!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ALEXANDRA STR. έγραψε:κοριτσακια μου εχω να μπω αρκετο καιρο γιατι οπως διαβασατε γεννησα τον αγγελο μου προωρα,στις 35εβδ και 1ημερα με καισαρικη και ολα πηγαν παρα πολυ καλα!τα κιλακια του 2,350 και η παιδιατρος τον βρηκε σουπερ-δε χρειαστηκε ουτε θερμοκοιτιδα ουτε τιποτα!σημερα ειμαστε 17ημερων,θηλαζω και δοξα τω θεο εχει ορεξουλα και τρωει η ψυχη μου!!εχουμε ξετρελαθει ο μπαμπας του κι εγω με αυτο το τοσο δα μικρουλι πλασματακι!!!τωρα καταλαβαινω ολες τις μανουλες του κοσμου!!

Κουκλίτσα μου να σας ζήσει κι απο δώ, τι κρίμα που δεν τον είδα τότε στο μαιευτήριο αλλά είδα εσένα και ήσουν μια χαρουμενη μανούλααααααααα!!! Τι κάνεις;;; Χάθηκες απο το φόρουμ ελπίζω να μπαίνεις πιο συχνά!!! Τον άλλο μήνα θα έρθουμε να σας δούμε που θα ανοίξει ο καιρός!!!!!!
Ο μπέμπης είναι κούκλοςςςςςςςςςςςςς!!! Φιλάκια!!!!

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλε τι μικροσκοπικουλικο αγγελουδακι ειναι αυτο Very Happy .Να ναι γερο και καλοτυχο στη ζωη του κοπελα μου και σεις να σται παντα γερη να χαιρεστε την καθε στιγμη διπλα του.Να σας ζησει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Dim


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
να σου ζήσει κοπέλα μου, να είναι πάντα γερός και ορεξάτος (θα σε ξεζουμίσει).

alexandra.moustaka

alexandra.moustaka
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Να σου ζησει Αλεξανδρα και ευχομαι οτι καλυτερο για εσενα και το μωρακι σου και εμενα μικρούλης ειναι 2.160 γρ στην 36 εβδομαδα ελπίζω μεχρι να γεννησω να ειναι 2.500 γρ. αφου τον θηλάζεις θα αναπτυχθει γρηγορα και εγω αυτο εχω σκοπο να κανω. cat

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σας ζησει το κουτσουνακι σας.Να ειναι παντα γερος και δυνατος..Καλοτυχος και ευτυχισμενος..

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να σας ζησει!!!Ευχομαι να ναι παντα γερος κι ευτυχισμενος!Να στε καλα και γεματοι χαρουμενες στιγμες με το λουλουδακι σας!!! Smile Smile

new2eenmommy

new2eenmommy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συγχαρητήρια για το μικράκι σας !!!
Γερός δυνατός και τυχερός !!!!
Μπράβο του του παλικαριού που δεν χρειάστηκε καμία βοήθεια και τον πήρες αμέσως αγκαλίτσα!!!
Αλήθεια, τί συμβαίνει με τον πρόωρο τοκετο; Είχες συμπτώματα ότι κάτι τέτοιο θα συμβεί;
Η απλά έρχεται εκείνη η ώρα και ξεκινάς καισαρική;;
τις ευχές μου για μια καλή συνέχεια με το νεογέννητό σας!!
Razz

lovegio2010

lovegio2010
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Να σου ζήσει να το χαίρεσαι... Κάθε ευτυχία...

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σου ζησει παντα καλοτυχο και υγειη.. Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 186253 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580

vavel

vavel
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεροί και τυχεροί να είστε πάντοτε κι οι 2 σας!!! Κριαράκι είναι?

titoula

titoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να σας ζήσει κοπέλα μου! Γερός κι ευτυχισμένος να 'ναι πάντα! flower

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να τον χαίρεστε κ να τον φυλάτε σαν κόρη οφθαλμού!!!!!!!! είναι γλύκας!!!!

μωρουλι

μωρουλι
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΑΑΑΑΣ. Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 804467 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 804467 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 804467

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamamatina έγραψε:Καλησπέρα! Να σου ζήσει το μωράκι σου! Να σε ρωτήσω κάτι. Πότε σου έφεραν το μωρό στο δωμάτιο? Γιατί θα γεννησω κι εγώπροωρα στις 36 εβδομάδες με καισαρική. Με έχει πιάσει τρομερό άγχος. Και τα άλλα μου παιδιά με καισαρική τα έκανα, αλλά ήταν τελειόμηνα. Δεν ξέρω πότε θα δω το μωράκι μου γιατί η νάρκωση θα είναι ολική. Μία εβδομάδα μου έμεινε...
Εγω κοπελα μου γεννησα κυριακη πρωι και κυριακη απογευμα μου τον εφεραν στο δωματιο...τις επομενες μερες απο το πρωι ως το βραδυ τον ειχα πλαι μου!μονο τη νυχτα μου τον επαιρναν να ξεκουραζομαι κι εγω...μη φοβασαι εσυ δεν εισαι πρωταρα οπως ημουν εγω..ολα καλα θα σου πανε,αντε με το καλο!αααα εγω εκανα τοπικη και τη συστηνω ανεπιφυλακτα...σου το λεει μια πολυ φοβιτσιαρα μανουλα αλλα αυτη η εμπειρια ηταν αλλο πραγμα...δε συγκρινεται!σκεψου το για τοπικη!κι εγω τοπικη ηθελα και αλλα γνωμη λιγες ωρες πριν αφου με επεισε ο γιατρος μου και ο αντρας μου!ξερεις τι ειναι να ακους πρωτη το πρωτο κλαμα του αγγελου σου!!!παναγια μου ανατριχιαζω ...φιλακια κοπελα μου,καλη συνεχεια!

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε:
ALEXANDRA STR. έγραψε:κοριτσακια μου εχω να μπω αρκετο καιρο γιατι οπως διαβασατε γεννησα τον αγγελο μου προωρα,στις 35εβδ και 1ημερα με καισαρικη και ολα πηγαν παρα πολυ καλα!τα κιλακια του 2,350 και η παιδιατρος τον βρηκε σουπερ-δε χρειαστηκε ουτε θερμοκοιτιδα ουτε τιποτα!σημερα ειμαστε 17ημερων,θηλαζω και δοξα τω θεο εχει ορεξουλα και τρωει η ψυχη μου!!εχουμε ξετρελαθει ο μπαμπας του κι εγω με αυτο το τοσο δα μικρουλι πλασματακι!!!τωρα καταλαβαινω ολες τις μανουλες του κοσμου!!

Κουκλίτσα μου να σας ζήσει κι απο δώ, τι κρίμα που δεν τον είδα τότε στο μαιευτήριο αλλά είδα εσένα και ήσουν μια χαρουμενη μανούλααααααααα!!! Τι κάνεις;;; Χάθηκες απο το φόρουμ ελπίζω να μπαίνεις πιο συχνά!!! Τον άλλο μήνα θα έρθουμε να σας δούμε που θα ανοίξει ο καιρός!!!!!!
Ο μπέμπης είναι κούκλοςςςςςςςςςςςςς!!! Φιλάκια!!!!
Βασουλα μου τι κανετε...ναι χαθηκαμε...αν και ειναι τοσο ησυχο το μωρακι μου ειλικρινα ο χρονος μου ειναι πολυ περιορισμενος και οταν εχω προτιμω να κανω καμια δουλεια,να μαγειρεψω ή και να κοιμηθω για να μαι ξεκουραστη!παρολα αυτα μου λειψατε ειλικρινα πολυ ολες εσεις οι μανουλες και οι συζυτησεις μας και ολα!!!εσυ πως τα περνας....τι κανει ο δικος σου ο κουκλος...να μου τον φιλησεις!ναι ωραια θ αηταν να τα λεγαμε στην κλινικη....δε πειραζει καποια αλλη στιγμη!φιλακια πολλα κοριτσακι μου,τα λεμε!!!

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ALEXANDRA STR. έγραψε:κοριτσακια μου εχω να μπω αρκετο καιρο γιατι οπως διαβασατε γεννησα τον αγγελο μου προωρα,στις 35εβδ και 1ημερα με καισαρικη και ολα πηγαν παρα πολυ καλα!τα κιλακια του 2,350 και η παιδιατρος τον βρηκε σουπερ-δε χρειαστηκε ουτε θερμοκοιτιδα ουτε τιποτα!σημερα ειμαστε 17ημερων,θηλαζω και δοξα τω θεο εχει ορεξουλα και τρωει η ψυχη μου!!εχουμε ξετρελαθει ο μπαμπας του κι εγω με αυτο το τοσο δα μικρουλι πλασματακι!!!τωρα καταλαβαινω ολες τις μανουλες του κοσμου!!
ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ Κ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΖΕΤΑΙ Κ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΗ ΑΓΑΠΗ.

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kouklitsa mou na sou zisei na einai gero kai kalotixo!!!!!! Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580 Γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου!!!! - Σελίδα 2 50580

fdespoina

fdespoina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ !!!!!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΔΥΝΑΤΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ALEXANDRA STR. έγραψε:
mamamatina έγραψε:Καλησπέρα! Να σου ζήσει το μωράκι σου! Να σε ρωτήσω κάτι. Πότε σου έφεραν το μωρό στο δωμάτιο? Γιατί θα γεννησω κι εγώπροωρα στις 36 εβδομάδες με καισαρική. Με έχει πιάσει τρομερό άγχος. Και τα άλλα μου παιδιά με καισαρική τα έκανα, αλλά ήταν τελειόμηνα. Δεν ξέρω πότε θα δω το μωράκι μου γιατί η νάρκωση θα είναι ολική. Μία εβδομάδα μου έμεινε...
Εγω κοπελα μου γεννησα κυριακη πρωι και κυριακη απογευμα μου τον εφεραν στο δωματιο...τις επομενες μερες απο το πρωι ως το βραδυ τον ειχα πλαι μου!μονο τη νυχτα μου τον επαιρναν να ξεκουραζομαι κι εγω...μη φοβασαι εσυ δεν εισαι πρωταρα οπως ημουν εγω..ολα καλα θα σου πανε,αντε με το καλο!αααα εγω εκανα τοπικη και τη συστηνω ανεπιφυλακτα...σου το λεει μια πολυ φοβιτσιαρα μανουλα αλλα αυτη η εμπειρια ηταν αλλο πραγμα...δε συγκρινεται!σκεψου το για τοπικη!κι εγω τοπικη ηθελα και αλλα γνωμη λιγες ωρες πριν αφου με επεισε ο γιατρος μου και ο αντρας μου!ξερεις τι ειναι να ακους πρωτη το πρωτο κλαμα του αγγελου σου!!!παναγια μου ανατριχιαζω ...φιλακια κοπελα μου,καλη συνεχεια!

Αχ... σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Μου δίνεις πολύ κουράγιο γιατί με έχει φάει το άγχος!!!Κυριακή απόγευμα κάνω εισαγωγή και Δευτέρα ή Τρίτη γεννάωω!!!! Ευχαριστώ πολύ.Φιλιά!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις