Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
146 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 146 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρη το μωρο το πηρες η μονο το λαπτοπ και ετρεχες; Razz Razz Razz Razz

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα ντε αχαχαχαχαχα εδω ειναι η απορια, που ηταν το μωρο??????

με τον χιτλερ ηταν συνοδηγος!!!!!!!αχαχαχαχα οχι πλακα κανω, το μωρο μαλλον δεν το ειχα στο ονειρο!!!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδιαααααααααα! τι κάνετε? επειδή έχω λίγη δουλίτσα πάλι δεν διάβασα όλα τα νέα αλλά το όνειρό σου Βάσω μου ήταν θεικό! αχαχα
μπράβο για το ΚΙΝΟ! το έπιασες βρε θηρίο! άντε την επόμενη φορά θα τα πιάσεις όλα τα νούμερα! δεν παίζεις και κανά Τζόκερ που έχει πιο πολλά λεφτά? Laughing

αχ εχτές τελικά ανεβήκαμε Αθήνα όλοι μαζί, πολύ ταλαιπωρία το κέντρο ρε παιδιά! Shocked κάναμε τις δουλειές μας και στο τέλος βρεθήκαμε στο ΡΕΑ την καινούρια μαιευτική που δουλεύει μια φίλη της κουνιάδας μου εκεί και της είπε ότι είχαν στην μισή τιμή της μαστογραφίες εχτές και τον υπέρηχο μαστού, ωραία λέμε πάμε ευκαιρία είναι, μιας και πονάω κιόλας! τελικά εκεί που πονάω δεν είναι τίποτα, αλλά στο ίδιο στήθος μου βρήκε ένα μόρφωμα λέει, ένα ινοαδένωμα 1,29 εκατοστά! Shocked ωραία λέω, πάλι καλά που ήρθα προληπτικά! σε ένα εξάμηνο θα πάω να το ξαναδούμε μου είπαν! τεσπα! δεν πάει να είναι, σιγά μην κάτσω να σκάσω και για αυτό! ώχουυυυυυ!

τα νέα σας? κοιμάστε ακόμα? Very Happy

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΚΑΙ ΓΩ ΠΡΩΙΝΗ,ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕ ΤΟ ΒΛΑΣΤΑΡΙ ΜΟΥ!
ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΥΠΟΝΟΙΑ ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΝΑ ΠΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΠΑΛΙ!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!
ΒΑΣΩ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΤΥΧΕΡΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Καλλιοπάκι μου Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 3 417472 νωρίς νωρίς σήμερα ε?
καλέ σιγά μην σκάσω κιόλας! δεν πάει να ναι ότι θέλει! σιγά, μικρό είναι, αν μεγαλώσει πιά τόοοοοσο πολύ θα πρέπει να αφαιρεθεί λογικά, αλλά άμα μένει έτσι μικρό, άστο να βρίσκετε! ότι έχουμε καλό είναι αχαχαχα!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΛΕΣ ΜΑΡΗ ΖΟΥΡΛΗ;;;;; Razz Razz Razz Razz Razz

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ;

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΤΙ ΛΕΣ ΜΑΡΗ ΖΟΥΡΛΗ;;;;; Razz Razz Razz Razz Razz

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ;


αχαχαχα τι να πω η δόλια! πότε ο Γιάννης δεν μπορεί πότε ο κ@λος του πονεί! ε μα πια! δεν πάει στα κομμάτια!

καλά είναι ο Ταρζάν, εδώ τον έχω και έχει λυσάξει να πάμε να πάρουμε τις φίλες μου από τώρα, ρε καλέ μου ρε χρυσέ μου όχι τώρα το μεσημέρι, τίποτα αυτός! μέχρι και την πεθερά μου έδιωχνε εχτές το βράδυ και σήμερα το πρωί που ήταν εδώ, να πας σπίτι σου γιατί θα έρθει η Ματίνα και η Ελίνα να κάνουμε πάρτι! Shocked τι του λες τώρα? αχαχαχαχαχ

εσένα καλά ο άντρακλας?

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΕ,ΓΕΜΙΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΚΗΡΟΜΠΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ!
ΡΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΤΥ!!!ΚΑΝΤΟΥ ΕΝΑ!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΕ,ΓΕΜΙΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΚΗΡΟΜΠΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ!
ΡΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΤΥ!!!ΚΑΝΤΟΥ ΕΝΑ!


κηρομπογιές? Shocked βρε το μούργο!

ναι το παιδί πάρτι θέλει! ένα χέρι ξύλο θέλει αλλά δεν είναι της παρούσης! Razz

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΑΛΙΜΠΑΝ....ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΤΡΕΧΩ!ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΧΟΜΠΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΣΑΚΙΖΕΙ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΟΒΕΙ...ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΧΩ ΦΥΤΡΩΣΕΙ ΑΛΛΑ 10 ΜΑΤΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ.... Shocked
ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΓΩ Η ΔΟΛΙΑ ΜΙΑ ΑΝΑΣΑ... Wink

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαρτιά ε? πω πω και κόβουν τα άτιμα! να τον προσέχεις! τρώγονται και εύκολα επίσης! αχαχαχα
δεν παίζονται ρε συ τα ατιμούτσικα! ότι τους φανεί κάνουν, αλλά έχουν τόση πλάκα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 3 328109

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:χαρτιά ε? πω πω και κόβουν τα άτιμα! να τον προσέχεις! τρώγονται και εύκολα επίσης! αχαχαχα
δεν παίζονται ρε συ τα ατιμούτσικα! ότι τους φανεί κάνουν, αλλά έχουν τόση πλάκα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 3 328109

ENNOEITAI ΡΕ,ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΜΑΤΙΑ ΤΩΡΑ..ΑΣΕ!ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΡΟΠΟ,ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΗΡΟΜΠΟΓΙΕΣ ΔΕΝ ΤΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΚΑΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ(ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!) Η ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΙΠΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΚΟΝΤΡΟΛ ΑΠΟ ΤΟ DVD PLAYER... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 3 911307

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:Η ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΙΠΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΚΟΝΤΡΟΛ ΑΠΟ ΤΟ DVD PLAYER... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 3 911307

αχαχαχααχαχαχα! σου λέει: άμα το βάλω στο στόμα λες να παίξει και ταινία? Razz Razz Razz ρε το ζουζούνι! και εμένα μικρός δεν έβαζε τίποτα στο στόμα που δεν έπρεπε, τώρα τα κάνει αυτά! μια μέρα έβαλε κάτι μπαταρίες στο στόμα! λες γι'αυτό να είναι μέσα στην ενέργεια? Razz Razz

καλέ που είναι οι υπόλοιπες? κοιμούνται??????? ή δουλειές? εγώ πάλι με δόσεις τις κάνω σε λίγο τις κοντεύω!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααα!!!!!!!τι κανατε παλι δε σας προλαβαινω!!!!!!!!!χθες ειχα εφημερια και πριν παω δουλεια ολη μερα ετρεχα στην αγορα δωρακια και τετοια για πασχα,βαφτηστηρια κουμπαροι κτλ μετα δουλεια στα καπακια και σημερα που σχολασα πηγα σουπερ μαρκετ και τωρα λιαζομαι στο μπαλκονι!!!!!!!λεω να μαγειρεψω και βαριεμαι................ Laughing
βασουλα ωραιο ονειρο ειδες!!!!αλλα δε μας ειπες το μωρο που το αφησες!!!!ελπιζω να μη το μπερδεψες με το λαπτοπ και εβαλες το μωτο στην τσαντα και πηρες το λαπτοπ αγκαλια!!!!!!!!!!!! Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Ευάκι μου!
μα πάντα έχω αυτήν την απορία με σένα: πώς τα προλαβαίνεις πάντα όλα! τελικά είμαι πολύ μούχλας έτσι? Razz Razz
αχ τι ωραία που κάθεσαι στο μπαλκονάκι σου τώρα και λιάζεσαι! άντε να βρούμε και εμείς κανά σπίτι έστω και ενοίκιο, να βγαίνουμε να λιαζόμαστε και εμείς! γιατί τώρα έχουμε ένα στρέμμα οικόπεδο και λιάζεται μόνο του! Shocked

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:Καλημέρα Ευάκι μου!
μα πάντα έχω αυτήν την απορία με σένα: πώς τα προλαβαίνεις πάντα όλα! τελικά είμαι πολύ μούχλας έτσι? Razz Razz
αχ τι ωραία που κάθεσαι στο μπαλκονάκι σου τώρα και λιάζεσαι! άντε να βρούμε και εμείς κανά σπίτι έστω και ενοίκιο, να βγαίνουμε να λιαζόμαστε και εμείς! γιατί τώρα έχουμε ένα στρέμμα οικόπεδο και λιάζεται μόνο του! Shocked

αστα να πανε μαρια μου και να σκεφτεις μεσα σε ολα ειχα να τρεχω για το βαφτιστηρι της μανας μου και να κανω και ολα τα ψωνια για την κουζινα της δουλειας!παραπονο το εχω ενα ρεπο μου να κοιμηθω μεχρι τις 10!!!και ημουν απο τις 6 ξυπνια για να βαλω τα γεμιστα στο φουρνο να φανε μια μερα φαγακι ημερας και οχι απο το ψυγειο!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πω πω! τι να πω Ευάκι! μακάρι να είχα τα κουράγια σου παιδάκι μου πραγματικά! Very Happy
τα παιδιά καλά είναι?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:πω πω! τι να πω Ευάκι! μακάρι να είχα τα κουράγια σου παιδάκι μου πραγματικά! Very Happy
τα παιδιά καλά είναι?

μια χαρα ειναι!τα εχει βαρεσει και ο ηλιος σημερα και θα κοιμηθουν για τα καλα το μεσημερι!!!! Cool Cool Cool Cool
ο νικολας μας τι κανει???

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο μπαλκόνι λιάζονται και αυτά ε? χαχα
ο Νικόλας εδώ αγριεύει! cyclops καλά είναι, βλέπει κινούμενα σχέδια και περιμένει πώς και πώς τις φίλες μου! τι να πω με αυτό το παιδί, του αρέσει ο τζερντζελές και το νταβαντούρι! αχαχαχα tongue

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:στο μπαλκόνι λιάζονται και αυτά ε? χαχα
ο Νικόλας εδώ αγριεύει! cyclops καλά είναι, βλέπει κινούμενα σχέδια και περιμένει πώς και πώς τις φίλες μου! τι να πω με αυτό το παιδί, του αρέσει ο τζερντζελές και το νταβαντούρι! αχαχαχα tongue

κανε ενα αδερφακι του παιδιου να παιζει καλε κακουργα μανα!!!!!!!!!!!τι φοβασαι και δε κανεις οτι και το δευτερο θα βγει ολοιδιο ο μπαμπας του?????? Razz Razz Razz Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:στο μπαλκόνι λιάζονται και αυτά ε? χαχα
ο Νικόλας εδώ αγριεύει! cyclops καλά είναι, βλέπει κινούμενα σχέδια και περιμένει πώς και πώς τις φίλες μου! τι να πω με αυτό το παιδί, του αρέσει ο τζερντζελές και το νταβαντούρι! αχαχαχα tongue

κανε ενα αδερφακι του παιδιου να παιζει καλε κακουργα μανα!!!!!!!!!!!τι φοβασαι και δε κανεις οτι και το δευτερο θα βγει ολοιδιο ο μπαμπας του?????? Razz Razz Razz Razz


Razz Razz Razz Razz μπορώ να ομολογήσω άνετα ότι το σκέφτομαι και αυτό! τι δηλαδή? θα φάω πάλι όλο το ζόρι, εγκυμοσύνες καισαρική ξενύχτια θηλασμοί, για να βγει καρμπόν του πατέρα του πάλι? δηλαδή και θα το απολαύσει και θα κάνει και κλόνο πάλι, έτσι χωρίς κόπο! απαπαπα! να μου λείπει! αχαχαχαχα

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερααααααααααα!!τη κανετε κοριτσακια μου?εγω εδω σπιτι!!πριν λιγο δηλαδη γυρισα ειχα παει να παρω τη λαμπαδα της βαφτιστηρας μου!!


εσεις ειστε νονουλες?

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:καλησπερααααααααααα!!τη κανετε κοριτσακια μου?εγω εδω σπιτι!!πριν λιγο δηλαδη γυρισα ειχα παει να παρω τη λαμπαδα της βαφτιστηρας μου!!


εσεις ειστε νονουλες?


τι ωραία Ελένη μου! εγώ δεν είμαι Sad και πολύ θα το ήθελα να έχω ένα βαφτιστήρι! σαν παιδάκι μου θα το είχα! καλά και ειδικά το Πάσχα δεν υπάρχει πιο ωραίο πράγμα από το να ψάχνεις λαμπάδα για το βαφτιστήρι σου! Very Happy
ρε παιδιά? ποια θέλει να της βαφτίσω το παιδί? αχαχαχα αυτοπροτείνομαι! Razz Razz
μεταξύ μας, δύσκολη εποχή για νονούς και νονές! οικονομικά εννοώ!

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια μου!

Χαίρομαι που ειστε καλα! Θα σας πω κατι πρωτότυπο! Εχω ημικρανιαααααααααα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 3 534787

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitroula έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου!

Χαίρομαι που ειστε καλα! Θα σας πω κατι πρωτότυπο! Εχω ημικρανιαααααααααα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 3 534787


καλησπέρααααααα!

πάλι? ωχ! χάλια θα είσαι! φαντάζομαι θα έχεις πιει παυσίπονο και δεν θα έχει κάνει τίποτα ε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις