Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
214 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 214 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας αγαπουλες μου! Σας εχασα 2 μερες!!!!

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρία έγραψε:
πάλι?


Και εσυ! χαχαχαχαχα
Ειναι φοβερο που ολοι μου λενε την ιδια ατακα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 40746

Εννοειται εχω παρει παυσιπονο. Οι βλακειες πληρωνονται. Εκανα το λαθος και μπανιαρίστηκα αργα εχθες, μετα απο λιγο πηγα για υπνο, οποτε ξυπνησα με πιασμενο αυχενα και κατ' επεκταση και ημικρανια! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 679259

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ βρε Δημητρούλα! και εσύ αφού ξέρεις, τι το ήθελες? εμένα με έχει πιάσιμο από την μία μεριά στην πλάτη σήμερα, έτσι ξύπνησα το πρωί!

Γεια σου Βιβιανάκι μου τι κάνεις? τα μωρά σου?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:καλησπερααααααααααα!!τη κανετε κοριτσακια μου?εγω εδω σπιτι!!πριν λιγο δηλαδη γυρισα ειχα παει να παρω τη λαμπαδα της βαφτιστηρας μου!!


εσεις ειστε νονουλες?

εγω δεν ειμαι αλλα επειδη ο μπαμπας μου το αποφασισε στα 50 του να γινει και δεν αφησε να βαφτισω εγω τον νικολα μας του εχω θυμωσει και παω να αγορασω εγω δωρα στο μωρο!σιγα μην αφησω να διαλεξει αυτος!καμια σφεντονα θα του παρει του μωρου,ξερετε απο τις προπολεμικες!!!!!!!και επειδη του πηραμε ολοι ρουχα πριν 20 μερες που ειχε γενεθλια και η μανα του ειπε οχι ρουχα,θα βαλει τα βαφτιστικα για εκκλησια,του πηρα ενα σουπερ ποδηλατο τρικυκλο!!!!!!!!!!!!!!και εννοειται και λαμπαδα!
η φαση ηταν που γυρισα απο τα ψωνια και λεω στον πατερα μου "αυτο για το παιδι" του το αφηνω στα ποδια του ενα κουτι τερας και ειχε μεινει καγκελο τι λεει αυτη η τρελη ενα πραμα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Vivian έγραψε:Γεια σας αγαπουλες μου! Σας εχασα 2 μερες!!!!

βιβιαν
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
βιβιαν
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ευακι μου μου ελειψες πολυ!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 334590

Τρεχω και εγω αυτες τις μερες και δεν προλαβαινω να μπω! Κοιμηθηκαν τα μικρακια σου;



Καλαειναι Μαρακι μου επιτελους κοιμηθηκαν γιατι με τρελαναν απο το πρωι!! Ο Νικολας;;

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά είναι και ο Νικόλας Βιβιανάκι μου! δεν ξέρω πώς του ήρθε και πήγε και έκλεισε την τηλεόραση εδώ και ώρα! θα κάνει κανά σεισμό μου φαίνεται! αχαχα κάθετε σε αναμμένα κάρβουνα και περιμένει παρέα! Very Happy και τρώει ταυτόχρονα, με ένα στόμα μπουκωμένο είναι συνέχεια! Laughing

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιμηθηκαν και ζαρωνω κι εγω στον καναπε μου!!!εψησε ο αντρας μου στην ψησταρια σημερα,φαγαμε και εξω στο μπαλκονι οποτε μια χαρουλα ουτε λερωθηκε η κουζινα ουτε τπτ!!!!!!!!!!!ξεκουραστα πραματα!!!!!!!!!!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:κοιμηθηκαν και ζαρωνω κι εγω στον καναπε μου!!!εψησε ο αντρας μου στην ψησταρια σημερα,φαγαμε και εξω στο μπαλκονι οποτε μια χαρουλα ουτε λερωθηκε η κουζινα ουτε τπτ!!!!!!!!!!!ξεκουραστα πραματα!!!!!!!!!!!!!!


Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 328109 τι ψήσατε? πέτα και από εδώ κάτι καλέ! αχαχαχαχα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:κοιμηθηκαν και ζαρωνω κι εγω στον καναπε μου!!!εψησε ο αντρας μου στην ψησταρια σημερα,φαγαμε και εξω στο μπαλκονι οποτε μια χαρουλα ουτε λερωθηκε η κουζινα ουτε τπτ!!!!!!!!!!!ξεκουραστα πραματα!!!!!!!!!!!!!!


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] τι ψήσατε? πέτα και από εδώ κάτι καλέ! αχαχαχαχα

λουκανικα χωριατικα και σεφταλιες!!!!!!!!!
πεντανοστιμα!!! βασικα τοση κουραση που ειχα και μονο που δε μαγειρεψα ηταν θεικο!!!και σκ@τ@ να εψηνε ευχαριστω θα του ελεγα!!!
εσενα δε σου στελνω τπτ γιατι οταν εβρεχε καρεκλες και τραπεζια δε μου κρατησες ενα σετακι και πηγα και ξοδευτηκα για να αγορασω! Razz Razz Razz Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! τι να κάνω μάνα μου? δεν έβγαινε το σετ! αχαχαχαχα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! τι να κάνω μάνα μου? δεν έβγαινε το σετ! αχαχαχαχα


Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:κοιμηθηκαν και ζαρωνω κι εγω στον καναπε μου!!!εψησε ο αντρας μου στην ψησταρια σημερα,φαγαμε και εξω στο μπαλκονι οποτε μια χαρουλα ουτε λερωθηκε η κουζινα ουτε τπτ!!!!!!!!!!!ξεκουραστα πραματα!!!!!!!!!!!!!!


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] τι ψήσατε? πέτα και από εδώ κάτι καλέ! αχαχαχαχα

λουκανικα χωριατικα και σεφταλιες!!!!!!!!!
πεντανοστιμα!!! βασικα τοση κουραση που ειχα και μονο που δε μαγειρεψα ηταν θεικο!!!και σκ@τ@ να εψηνε ευχαριστω θα του ελεγα!!!
εσενα δε σου στελνω τπτ γιατι οταν εβρεχε καρεκλες και τραπεζια δε μου κρατησες ενα σετακι και πηγα και ξοδευτηκα για να αγορασω! Razz Razz Razz Razz

Εμενα θα μου στειλεις;;;; pig pig pig pig pig

Αν σας πω τι επαθα!!! Πηγα την τεταρτη να βαψω τα μαλλια μου οπως παντα!!! Και βγηκαν σχεδον κιτρινο-πορτοκαλι affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

Μαλλον επειγη ειχα περιοδο τι να πω 2 μερες ημουν σαν την γιαγιουλα που χασαμε!!! Επανηλθα ευτυχως!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Εμενα θα μου στειλεις;;;; pig pig pig pig pig

Αν σας πω τι επαθα!!! Πηγα την τεταρτη να βαψω τα μαλλια μου οπως παντα!!! Και βγηκαν σχεδον κιτρινο-πορτοκαλι affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

Μαλλον επειγη ειχα περιοδο τι να πω 2 μερες ημουν σαν την γιαγιουλα που χασαμε!!! Επανηλθα ευτυχως!!!!

εσυ γλυκο μου τζινι ειπαμε ερχεσαι οποτε θες ειναι παντα ανοιχτα!!!!!!
τι εννοεις επανηλθαν???απο μονα τους η τα ξαναεβαψες???δεν εχω ιδεα απο βαφες... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes η μαρια ξερει!!!τι να τις κανω τις βαφες η φυσικη ξανθια??!?!?!?!?!?!!?!?! Razz

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:
Εμενα θα μου στειλεις;;;; pig pig pig pig pig

Αν σας πω τι επαθα!!! Πηγα την τεταρτη να βαψω τα μαλλια μου οπως παντα!!! Και βγηκαν σχεδον κιτρινο-πορτοκαλι affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

Μαλλον επειγη ειχα περιοδο τι να πω 2 μερες ημουν σαν την γιαγιουλα που χασαμε!!! Επανηλθα ευτυχως!!!!

εσυ γλυκο μου τζινι ειπαμε ερχεσαι οποτε θες ειναι παντα ανοιχτα!!!!!!
τι εννοεις επανηλθαν???απο μονα τους η τα ξαναεβαψες???δεν εχω ιδεα απο βαφες... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes η μαρια ξερει!!!τι να τις κανω τις βαφες η φυσικη ξανθια??!?!?!?!?!?!!?!?! Razz

Τα ξαναεβαψα χαχαχαχαχα τωρα βεβαια μαλλον θα μεινω χωρις μαλλια!!! Οχι ευτυχως εγιναν οπως πριν 2 μερες ημουν Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 606100

Εσυ φυσικη μου ξανθουλα δεν εχεις αναγκη!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:
Εμενα θα μου στειλεις;;;; pig pig pig pig pig

Αν σας πω τι επαθα!!! Πηγα την τεταρτη να βαψω τα μαλλια μου οπως παντα!!! Και βγηκαν σχεδον κιτρινο-πορτοκαλι affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

Μαλλον επειγη ειχα περιοδο τι να πω 2 μερες ημουν σαν την γιαγιουλα που χασαμε!!! Επανηλθα ευτυχως!!!!

εσυ γλυκο μου τζινι ειπαμε ερχεσαι οποτε θες ειναι παντα ανοιχτα!!!!!!
τι εννοεις επανηλθαν???απο μονα τους η τα ξαναεβαψες???δεν εχω ιδεα απο βαφες... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes η μαρια ξερει!!!τι να τις κανω τις βαφες η φυσικη ξανθια??!?!?!?!?!?!!?!?! Razz

Τα ξαναεβαψα χαχαχαχαχα τωρα βεβαια μαλλον θα μεινω χωρις μαλλια!!! Οχι ευτυχως εγιναν οπως πριν 2 μερες ημουν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εσυ φυσικη μου ξανθουλα δεν εχεις αναγκη!!!

να ρωτησω παλι κατι?αφου δε στο εκαναν καλο το μαλλι τη δευτερη φορα που στο διορθωνουν ξαναπληρωνεις βαφη???? scratch afro afro afro afro

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λογικά αν τους βρίσεις δεν πληρώνεις! αν δεν τους βρίσεις πληρώνεις και τη δεύτερη φορά! Razz Razz

σας αφήνω αγάπες! πάω να πάρω κάτι φίλες μου! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 417472

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:λογικά αν τους βρίσεις δεν πληρώνεις! αν δεν τους βρίσεις πληρώνεις και τη δεύτερη φορά! Razz Razz

σας αφήνω αγάπες! πάω να πάρω κάτι φίλες μου! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βιβιαν εσυ πληρωσες? Razz

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
να ρωτησω παλι κατι?αφου δε στο εκαναν καλο το μαλλι τη δευτερη φορα που στο διορθωνουν ξαναπληρωνεις βαφη???? scratch afro afro afro afro

Ξαναπληρωνεις!!!!
Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Αν και δεν εφταιγε αυτη ο προηγουμενος ειχε κανει τερατα στα μαλια μου και πληρωνω τις συνεπειες!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
να ρωτησω παλι κατι?αφου δε στο εκαναν καλο το μαλλι τη δευτερη φορα που στο διορθωνουν ξαναπληρωνεις βαφη???? scratch afro afro afro afro

Ξαναπληρωνεις!!!!
Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Αν και δεν εφταιγε αυτη ο προηγουμενος ειχε κανει τερατα στα μαλια μου και πληρωνω τις συνεπειες!!!!!

καλε ζεις εσυ ακομη??????? Razz Razz Razz Razz Razz

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
να ρωτησω παλι κατι?αφου δε στο εκαναν καλο το μαλλι τη δευτερη φορα που στο διορθωνουν ξαναπληρωνεις βαφη???? scratch afro afro afro afro

Ξαναπληρωνεις!!!!
Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Αν και δεν εφταιγε αυτη ο προηγουμενος ειχε κανει τερατα στα μαλια μου και πληρωνω τις συνεπειες!!!!!

καλε ζεις εσυ ακομη??????? Razz Razz Razz Razz Razz

Εχω 37 λεπτα ακομα με φαγατε!!χαχαχαχαχα

Βλεπεις ε;;; Μαζι σου επελεξα να περασω τα τελευταια μου λεπτα!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Εχω 37 λεπτα ακομα με φαγατε!!χαχαχαχαχα

Βλεπεις ε;;; Μαζι σου επελεξα να περασω τα τελευταια μου λεπτα!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

μια που σε πετυχα σε εμενα μπορεις να αφησεις τα μωρα σου??????? Laughing [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:
Εχω 37 λεπτα ακομα με φαγατε!!χαχαχαχαχα

Βλεπεις ε;;; Μαζι σου επελεξα να περασω τα τελευταια μου λεπτα!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

μια που σε πετυχα σε εμενα μπορεις να αφησεις τα μωρα σου??????? Laughing [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εννοειτε τυχερουλα!!! Δικα σου!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 50580 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 50580 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 50580 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 50580 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 50580 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 50580 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 4 50580

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:
Εχω 37 λεπτα ακομα με φαγατε!!χαχαχαχαχα

Βλεπεις ε;;; Μαζι σου επελεξα να περασω τα τελευταια μου λεπτα!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

μια που σε πετυχα σε εμενα μπορεις να αφησεις τα μωρα σου??????? Laughing [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εννοειτε τυχερουλα!!! Δικα σου!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

θενκς!!!!!!!!
χανω ομως τις 5 μου ευχες ε?γμτ!!!προλαβαινω να κανω καμια? Laughing

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:
Εχω 37 λεπτα ακομα με φαγατε!!χαχαχαχαχα

Βλεπεις ε;;; Μαζι σου επελεξα να περασω τα τελευταια μου λεπτα!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

μια που σε πετυχα σε εμενα μπορεις να αφησεις τα μωρα σου??????? Laughing [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εννοειτε τυχερουλα!!! Δικα σου!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

θενκς!!!!!!!!
χανω ομως τις 5 μου ευχες ε?γμτ!!!προλαβαινω να κανω καμια? Laughing

Εχεις ακομα 25 λεπτα!!!! Βιασου!!!!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:
Εχω 37 λεπτα ακομα με φαγατε!!χαχαχαχαχα

Βλεπεις ε;;; Μαζι σου επελεξα να περασω τα τελευταια μου λεπτα!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

μια που σε πετυχα σε εμενα μπορεις να αφησεις τα μωρα σου??????? Laughing [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εννοειτε τυχερουλα!!! Δικα σου!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

θενκς!!!!!!!!
χανω ομως τις 5 μου ευχες ε?γμτ!!!προλαβαινω να κανω καμια? Laughing

Εχεις ακομα 25 λεπτα!!!! Βιασου!!!!!!!!

θελω να μην παθει τπτ ποτε η βιβιαν!!!!!!!!!!
προλαβα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις