Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
30 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 30 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:

Εύα τι ψώνισες; Θέλω ένα make up μου πήρες;

καλε ναι!στο πηρα κ στο εστειλα κιολας!!!
μια μπλουζα για τον ενα κουμπαρο μου και κατι ρουχαλακια για τα παιδια ολων των κουμπαρων μου!μια που η κουμπαρα μου ειναι στη σαμο ειπα να μην της στειλω κατι για το σπιτι,θα της το παω το καλοκαιρι που θα μετακομισουν εδω.οποτε μονο τα παιδακια της θα χαρουν για πασχα!

vasoula έγραψε:
χαχαχαχαχα καλόοοο!!!!

Εγώ θέλω μια πρέσα σιδερώματος ευάκι παρτη μου αν πάς αύριο για ψώνια χιχιχιχιχι
Very Happy Very Happy αα και το καρότσι concord που σας έλεγα τις προάλλες που είδα, ευάκι δεν είναι ακριβό, μόνο 700 ευρώ χιχιχιχιχιχι Very Happy Very Happy

εν τω μεταξυ να ρωτησω γιατι τα ζητατε απο μενα και οχι απο το τζινι που θα της βγουν τζαμπε???? Razz

evaant

evaant
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημέρα και απο μενα ...

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;
ΕΥΑΚΙ ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!ΑΝΤΕ ΑΝ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΚΑΝΑ ΤΣΟΥΡΕΚΑΚΙ,2-3 ΦΕΤΟΥΛΕΣ ΤΙΣ ΗΘΕΛΑ! Razz Razz Razz Razz

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και από μένα Very Happy Very Happy Very Happy Έγω δεν είμαι και στα πολύ καλά μου χθες ξεκίνησε η μέρα ανάποδα, έχασα τα κλειδιά του αυτοκινήτου και πήρα το άλλο το μεγάλο για να πάω γραφείο, έχασα τα γυαλιά μου, ευτυχώς είχα άλλα, είχε πολλή κίνηση στο δρόμο για το γραφείο, στο γραφείο άστα χάλια μέτα από τόσο καιρό πνίγομαι, ευτυχώς σχολάνω πάω σπιτι και τι να δω η Μοδεστίνα έτρεχε η μυτούλα μας, παίρνω τον γιατρό ίωση μου λέει ευτυχώς στην αρχή αλλά να προσέχω την μικρή, οκ λέω πάω σπίτι έρχεται η κουμπάρα να πιούμε ένα καφέ να ηρεμήσουμε και πιο λέτε να είναι το αποκορύφωμα............ Έρχονται τα πεθερικά και η κουνιάδα για καφέ ΕΛΕΟΣ τι άλλο θα πάθω πλέον.......... Ευτυχώς σήμερα είανι μια νέα μέρα ............ Σορρυ αν σας κούρασα.


ΚΑΛΗΜΈΡΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΥΣΗ ΜΟΥ!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΓΚΑΝΤΕΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗΣ....Ο,ΤΙ ΠΑΕΙ ΣΤΡΑΒΑ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΣΤΡΑΒΑ!!!!
ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ!ΟΠΟΤΕ ΧΑΛΑΡΩΣΕ! Wink

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι Καλιοπάκιμου και εγώ αυτό λέω. καλή σου μέρα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Chrisi έγραψε:Ναι Καλιοπάκιμου και εγώ αυτό λέω. καλή σου μέρα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΕΤΣΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑ ΑΝΑΔΡΟΜΟΣ ΚΑΙ Ο ΕΡΜΗΣ... Razz Razz Razz Razz

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κι απο εμένα
Very Happy

Αχ τι αναφέρατε τώρα τα τσουρέκια τρελαίνομαι για τσουρέκια, χλαπακιάσω ένα ολοκληρο στην καθισιά μου άνετα Very Happy Very Happy

chrissi υπομονή, εμένα οι αναποδιές με βγάζουν έξω απο τα νερά μου τελειώς, περαστικούλια στο μικρούλι σου!!

Μα τι καιρός είναι αυτός και τι Απρίλης, εδώ έχουμε κρύο μου έχει κατεβάσει πολύ το ηθικό μου!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ!ΚΑΛΕ ΜΗ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ,ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΡΗΜΑΔΟΚΑΙΡΟΣ,ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ...
ΤΑ ΕΒΛΕΠΑ ΟΝΕΙΡΟ ΤΑ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ......ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ(Ε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΥΑ;;Wink

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα είναι δυνατόν;; Πόσο ποια θα μας φάει η κλεισούρα;; Δεν λέει να φτιάξει ο καιρός!!!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!εμεις παλι ξυπνησαμε με δυσαρεστο γεγονος Sad ,μας πηρε τηλ ξαδερφος του αντρα μου κ κουμπαρος (θα του βαφτισουμε την κορη)μας ειπε οτι πεθανε ο πεθερος του,δεν ειχε κανενα απολυτως προβλημα στις 2τη νυχτα τον βρηκε η γυναικα του νεκρο,ανακοπη καρδιας Crying or Very sadκ μολις 54ετων,δεν υπαρχουν λογια αφηνει δυο παιδια να σπουδαζουν κ μια γυναικα 43ετων.

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΩΧ ΜΩΡΕ ΣΟΦΑΚΙ,ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ....ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ.....ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΚΑΜΕ ΓΙΑ Π@Π@ΡΙΕΣ... Sad

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalliopi έγραψε:ΩΧ ΜΩΡΕ ΣΟΦΑΚΙ,ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ....ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ.....ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΚΑΜΕ ΓΙΑ Π@Π@ΡΙΕΣ... Sad
οντως βρε καλλιοπη μου σε κατι τετοια λες καθομαι κ σκαω για βλακειες,την υγεια μας ναχουμε κ απο κει κ περα...

κ να σς ρωτησω κ κτ αλλο μου λενε οτι δεν κανει να παω στην κηδεια γιατι ειμαι εγκυος,δεν μπορω να καταλαβω που το στηριζουν,εσεις τι λετε?

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάρες μου!

επειδή θα το ξεχάσω πάλι: Αθηνάαααααααα η φωτό της Γωγώς είναι θεική! είναι σαν νεραιδούλα το μικράκι μου!
Βασούλα μου η κόκα κόλα πειράζει πολύ στο στομάχι, αν δεν μπορείς να την κόψεις,γιατί ούτε εγώ μπορώ, πιες τουλάχιστον μόνο την ώρα του φαγητού ένα ποτήρι!

κατά τα άλλα, είστε καλά κορίτσια μου?


Σοφάκι μου, τι να πω! τώρα τελευταία όλο τέτοια περιστατικά ακούω, για θανάτους ακούω στον ύπνο, και μάλιστα σε νέους ανθρώπους! θα μας φάει όλους το άγχος! ζωή στους δικούς του ανθρώπους και κουράγιο μόνο μπορώ να πω!


αχ βρε Σοφία μου προκαταλήψεις έιναι αυτά, εγώ τουλάχιστον δεν τα πιστεύω και δεν τα κάνω! το μόνο που μπορεί να ισχύει είναι ότι δεν κάνει να πας, γιατί μιας και είσαι έγκυος δεν κάνει να στεναχωρεθείς τόσο, μόνο και μόνο γι'αυτό, όλα τα άλλα τα βλέπω προκαταλήψεις!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερααα μανουλες ομορφες και γλυκες και χαμογελαστες!!! Ωραια αρχη δεν εκανα? χαχαχαχαχχαχαα

Συλληπητηρια Σοφακι μου , κριμα πολυ λυπαμαι ...!! αυτα ειναι κοριτσια για αυτο δεν πρεπει κανονικα αν αγχωνομαστε για τιποτα αλλά .....


Τσουρεκι ? ποια εχει τσουρέκι?!! εγω περιμενω απο μερα σε μερα την πεθερα μου να τα φτιάξει....!!! αχααχαχαχα

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα αγαπες μου! Τι κανετε;;

Σοφακι ζωη σε σας! Crying or Very sad

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:Καλημερα αγαπες μου! Τι κανετε;;

Καλημερααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;
ΕΥΑΚΙ ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!ΑΝΤΕ ΑΝ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΚΑΝΑ ΤΣΟΥΡΕΚΑΚΙ,2-3 ΦΕΤΟΥΛΕΣ ΤΙΣ ΗΘΕΛΑ! Razz Razz Razz Razz

ασε καλλιοπακι τα τσουρεκακια κι εχω τη μικρη ολο το πρωι αγκαλια αρχισε καλα η μερα μας κ πηρα κ τη μανα μου τηλεφωνο να ερθει να μου μαγειρεψει και λεει καλα,θα δουμε!!!!!!!!!ελεος!εχω το μωρο αρρωστο,δε ζητησα να μου κανει τα φωτιστικα,μια σουπιτσα να μου φτιαξει να τα ταισω...... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kalliopi έγραψε:ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ(Ε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΥΑ;;Wink

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ασε τι μου εκανε η αδερφη μου χθες η συνωνοματη σου...εκει που πηγαμε για ψωνια κ χαζευαμε ωραια και καλα,χοροοπηδαγαν στο πολυκαταστημα κ τα μικρα χτυπαει τηλεφωνο να παω στο πρακτικερ που θελαν να κανουν μια ντουλαπα γιατι εχω εκπτωση 10% και στα 1000 ευρα που εκανε η ντουλαπα θα κερδιζαν 100.σημαντικο ποσο δε λεω αλλα αφησα τη βολτα μου στη μεση και εχασα 2,5 ωρες απο τη ζωη μου!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
αχ τι μου κανουν οι καλλιοπες βλεπεις;;;;;;

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να στε καλα κοριτσια μου!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σοφακι συλλυπητηρια κι απο μενα...
οσο για την κηδεια δε ξερω,αν νομιζεις οτι θα σε συγκλονισει και οτι θα βλαψει την ψυχολογια σου μη πας.εγω ειχα παει στης γιαγιας μου αλλα δε μου εκανε πολυ αισθηση γιατι οι σχεσεις μας ηταν ανυπαρκτες. Rolling Eyes Rolling Eyes με συγκλονισε ομως που ειδα τον πατερα μου να σπαραζει...γιατι οπως και να το κανουμε η μανα ειναι μανα και ολα της συγχωρουνται.....

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
Vivian έγραψε:Καλημερα αγαπες μου! Τι κανετε;;

Καλημερααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 315810

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 334590

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:σοφακι συλλυπητηρια κι απο μενα...
οσο για την κηδεια δε ξερω,αν νομιζεις οτι θα σε συγκλονισει και οτι θα βλαψει την ψυχολογια σου μη πας.εγω ειχα παει στης γιαγιας μου αλλα δε μου εκανε πολυ αισθηση γιατι οι σχεσεις μας ηταν ανυπαρκτες. Rolling Eyes Rolling Eyes με συγκλονισε ομως που ειδα τον πατερα μου να σπαραζει...γιατι οπως και να το κανουμε η μανα ειναι μανα και ολα της συγχωρουνται.....


αυτό ακριβώς που λέει και η Εύα! μπάι δε γουέι γεια σου Ευάκι μου!
για παράδειγμα εγώ κλαίω ακόμα και σε ανθρώπους που δεν ήξερα προσωπικά, οπότε αν γίνετε, δεν πάω ποτέ σε κηδείες, δεν μπορώ σπαράζει το είναι μου, ούτε στην δικιά μου δεν θα πήγαινα αν μπορούσα!
αν πιστεύεις ότι θα πας και βλέποντας την γυναίκα του συχωρεμένου στην κατάσταση που θα είναι, θα στεναχωριέσαι πολύ, μην πας καλύτερα!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:σοφακι συλλυπητηρια κι απο μενα...
οσο για την κηδεια δε ξερω,αν νομιζεις οτι θα σε συγκλονισει και οτι θα βλαψει την ψυχολογια σου μη πας.εγω ειχα παει στης γιαγιας μου αλλα δε μου εκανε πολυ αισθηση γιατι οι σχεσεις μας ηταν ανυπαρκτες. Rolling Eyes Rolling Eyes με συγκλονισε ομως που ειδα τον πατερα μου να σπαραζει...γιατι οπως και να το κανουμε η μανα ειναι μανα και ολα της συγχωρουνται.....


αυτό ακριβώς που λέει και η Εύα! μπάι δε γουέι γεια σου Ευάκι μου!
για παράδειγμα εγώ κλαίω ακόμα και σε ανθρώπους που δεν ήξερα προσωπικά, οπότε αν γίνετε, δεν πάω ποτέ σε κηδείες, δεν μπορώ σπαράζει το είναι μου, ούτε στην δικιά μου δεν θα πήγαινα αν μπορούσα!
αν πιστεύεις ότι θα πας και βλέποντας την γυναίκα του συχωρεμένου στην κατάσταση που θα είναι, θα στεναχωριέσαι πολύ, μην πας καλύτερα!


συμφωνω με τα κοριτσια... εγω δεν μπορω με τιποτα ... ειδικα μετα απο τον μπαμπα μου δεν ξανα πηγα δεν αντεχω ... το κακο με εμενα ειναι οτι αν ηξερα τον αλλον πλανταζω στο κλαμα χωρις καν να παω στην κηδεια ... μπορει να ειμαι και 2-3 μερες σε καταθλιψη!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;
ΕΥΑΚΙ ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!ΑΝΤΕ ΑΝ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΚΑΝΑ ΤΣΟΥΡΕΚΑΚΙ,2-3 ΦΕΤΟΥΛΕΣ ΤΙΣ ΗΘΕΛΑ! Razz Razz Razz Razz

ασε καλλιοπακι τα τσουρεκακια κι εχω τη μικρη ολο το πρωι αγκαλια αρχισε καλα η μερα μας κ πηρα κ τη μανα μου τηλεφωνο να ερθει να μου μαγειρεψει και λεει καλα,θα δουμε!!!!!!!!!ελεος!εχω το μωρο αρρωστο,δε ζητησα να μου κανει τα φωτιστικα,μια σουπιτσα να μου φτιαξει να τα ταισω...... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kalliopi έγραψε:ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ(Ε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΥΑ;;Wink

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ασε τι μου εκανε η αδερφη μου χθες η συνωνοματη σου...εκει που πηγαμε για ψωνια κ χαζευαμε ωραια και καλα,χοροοπηδαγαν στο πολυκαταστημα κ τα μικρα χτυπαει τηλεφωνο να παω στο πρακτικερ που θελαν να κανουν μια ντουλαπα γιατι εχω εκπτωση 10% και στα 1000 ευρα που εκανε η ντουλαπα θα κερδιζαν 100.σημαντικο ποσο δε λεω αλλα αφησα τη βολτα μου στη μεση και εχασα 2,5 ωρες απο τη ζωη μου!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
αχ τι μου κανουν οι καλλιοπες βλεπεις;;;;;;

ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΕΕΕΕΕ;;;;;;;;; Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 22 4872
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγώ Δήμητρα με πιάνει μελαγχολία δεν τα μπορώ καθόλου! αλλά δεν γίνετε αλλιώς, πρέπει να το παίρνουμε απόφαση γιατί είναι το μόνο σίγουρο πράγμα στον κόσμο, δυστυχώς!

Εύα μου πώς είναι η μικρή σήμερα? έχει ακόμα πυρετό?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις