Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
219 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 219 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:

αχαχαχαχα το αστέρι μας!!!!! τρωεί γενικώς πολύ σοκολάτα?

αν τρώει λέει! είναι να μην πέσει στο μάτι του!


Μαρία έγραψε:είδες τι όμορφος που είναι ο σούπερ μαν? κούκλος κανονικός! Very Happy

Ναι γιατί ο Νικόλας πάει πίσω;;;;;; αχ θα τον τρελάνω στα φιλάκια όταν το δώ το παιδί!!!!!!
Να του μιλάς του παιδιου για μένα, κανονίσου να με δεί και να μην θέλει αγκαλίτσα δεν θα σου ξαναμιλήσω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


αχαχαχαχα μωρέ το πιθανότερο είναι να μην ξεκολάει από πάνω σου! αχαχαχαχα

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω πολυ πολυ!

ειδα ειδα ενα κ ενα ειναι τα ζουζουνακια σας! Very Happy Very Happy Very Happy
γλυκακια
!!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 31 9664 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 31 884648 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 31 912791

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερααα κοριτσια τη κανεται?εγω εδω εβαψα τα νυχακια μου!! και τωρα περιμενω να στεγνωσουν!!βεβαια γραφω με προσοχη γιατι δεν αντεχω να χαλασουν!!και μετα αντε παλι απο την αρχη!!
τη κανουν τα ομορφα παιδακια σας?

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:καλησπερααα κοριτσια τη κανεται?εγω εδω εβαψα τα νυχακια μου!! και τωρα περιμενω να στεγνωσουν!!βεβαια γραφω με προσοχη γιατι δεν αντεχω να χαλασουν!!και μετα αντε παλι απο την αρχη!!
τη κανουν τα ομορφα παιδακια σας?

εγώ βαριέμαι τόσο πολύ να το βάψω! αχαχα έχω εξελιχθεί σε μεγάλη τεμπέλα μου φαίνεται! αχα

το δικό μου παιδάκι το έχει σκάσει πάλι και έχει πάει στη γιαγιά του να την ζαλίσει!
εγώ έχω αρχίσει και πεινάω πάλι και να δω πώς θα αντέξω μέχρι τις 7:30 που θα πάω να κοινωνήσω! Laughing

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ε ρε γαμώτο φέτος βρήκαμε να κάτσουμε στην Αθήνα;

αυτο λεω κι εγω.......... Rolling Eyes

GEODATOU έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΙΒΙΑΝ!!!ΑΝΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ.
ΑΘΗΝΑ,ΑΝ ΤΟΥ ΑΠΑΓΑΓΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΩ ΛΑΜΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ( ΙΔΕΕΣ ΡΙΧΝΩ)

ε τι το λες και δε το κανεις??????????

Μαρία έγραψε:
ρε κορίτσια η Εύα δεν είπε ότι είχε άδεια? ή κάνω λάθος? που πήγε, να είναι καλά η μικρή?

η ευα δουλευε σημερα,δευτερα ρεπο τριτη εφημερια.απο μ.τεταρτη μεχρι τριτη του πασχα ρεπο!!!!!!!!!!η μικρη στα ιδια ειναι πανω κατω λιγο καλυτερα σημερα στο θεμα φαγητο.θα δειξει το απογευμα.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

vasoula έγραψε:
Nαι όντως η Έυα δεν μπήκε καθόλου σήμερα!!

μπηκα καλεεεεε!!!!!αλλα τοσες σελιδες ποτε να τις διαβασω!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Ευάκιιιιιιιιιιιιιιι μου! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 31 417472 άντε ρε παιδί μου και νόμιζα ότι είχες ρεπό και λέω που είναι!
ούτε την Αθηνά έχω δει σήμερα παρεμπιπτόντως!

είδα στο θέμα από εκεί τα έδωσες όλα ε? Wink Razz Razz

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
naysika έγραψε:καλησπερααα κοριτσια τη κανεται?εγω εδω εβαψα τα νυχακια μου!! και τωρα περιμενω να στεγνωσουν!!βεβαια γραφω με προσοχη γιατι δεν αντεχω να χαλασουν!!και μετα αντε παλι απο την αρχη!!
τη κανουν τα ομορφα παιδακια σας?

εγώ βαριέμαι τόσο πολύ να το βάψω! αχαχα έχω εξελιχθεί σε μεγάλη τεμπέλα μου φαίνεται! αχα

το δικό μου παιδάκι το έχει σκάσει πάλι και έχει πάει στη γιαγιά του να την ζαλίσει!
εγώ έχω αρχίσει και πεινάω πάλι και να δω πώς θα αντέξω μέχρι τις 7:30 που θα πάω να κοινωνήσω! Laughing




τη κανεις Μαρακι!!!αα εγω δεν βαριεμαι καθολου να βαφω τα νυχια αρκει να εχω χρονο!!μια χαρα σε βρισκω οποτε μοναχαλου στο σπιτι!!
αληθεια σημερα θα κοινωνησεις?την Μεγαλη εβδομαδα δεν νυστευεις?
εμεις ξεκιναμε απο τη Μ. Δευτερα κοινωναω Μ.Πεμπτη αλλα νυστευω κανονικα μεχρι την Ανασταση!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:
τη κανεις Μαρακι!!!αα εγω δεν βαριεμαι καθολου να βαφω τα νυχια αρκει να εχω χρονο!!μια χαρα σε βρισκω οποτε μοναχαλου στο σπιτι!!
αληθεια σημερα θα κοινωνησεις?την Μεγαλη εβδομαδα δεν νυστευεις?
εμεις ξεκιναμε απο τη Μ. Δευτερα κοινωναω Μ.Πεμπτη αλλα νυστευω κανονικα μεχρι την Ανασταση!
[/quote]


νηστεύω Μ.Εβδομάδα, αλλά επειδή περιμένω να αδιαθετήσω μεσοβδόμαδα είπα να κοινωνίσω σήμερα! και επειδή δεν με κόβω και πολύ καλά, από θέμα αδυναμίας και ψιλοζαλάδες δηλαδή, δεν θα νηστέψω την Μ.Εβδομάδα κανονικά, δεν θα φάω κρέας, αλλά γαλακτοκομικά θα φάω, εντάξει με εξαίρεση Μ.Τετάρτη Μ.Παρασκευή! θα μου πεις τι σόι νηστεία είναι αυτή αλλά πώς το λένε: ασθενής και οδοιπόρος ουκ αμαρτία έχει! αχαχαχα

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
vasoula έγραψε:

αχαχαχαχα το αστέρι μας!!!!! τρωεί γενικώς πολύ σοκολάτα?

αν τρώει λέει! είναι να μην πέσει στο μάτι του!


Μαρία έγραψε:είδες τι όμορφος που είναι ο σούπερ μαν? κούκλος κανονικός! Very Happy

Ναι γιατί ο Νικόλας πάει πίσω;;;;;; αχ θα τον τρελάνω στα φιλάκια όταν το δώ το παιδί!!!!!!
Να του μιλάς του παιδιου για μένα, κανονίσου να με δεί και να μην θέλει αγκαλίτσα δεν θα σου ξαναμιλήσω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


αχαχαχαχα μωρέ το πιθανότερο είναι να μην ξεκολάει από πάνω σου!
αχαχαχαχα

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 31 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 31 654316 το κουκλίμας!!!!!!

Χαιρετώ και τα υπόλοιπα κορίτσια, αντε βρε Ευάκι που ήσουν, πήγαινε στο άλλο θέμα να δείς, πάντως εγω δεν ξαναπαντω διέκρινα μια εντονη αντιπαραθεση και δεν ειμαι για τετοια!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:γεια σου Ευάκιιιιιιιιιιιιιιι μου! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] άντε ρε παιδί μου και νόμιζα ότι είχες ρεπό και λέω που είναι!
ούτε την Αθηνά έχω δει σήμερα παρεμπιπτόντως!

είδα στο θέμα από εκεί τα έδωσες όλα ε? Wink Razz Razz

ε μα ηρθα απο τη δουλεια φορτωμενη!ειχα γυναικολογικα σημερα και αρχισε να με τσιγκλαει ο γιατρος μου τι καλη νυφη θα πας στην πεθερα και τετοια......και του λεω 2 παιδια μου ξεγεννησες την ειδες ποτε,σε υπερηχο ή σε γεννα?????λεει οχι..........ε τοτε λεω μη με βουρλιζεις!και μου λεει δλδ αν μπορουσες θα την αφηνες νοσηλευομενη μεγαλοβδομαδα?(την γιαγια που χειρουργουσαμε θα την αφησει μεσα στο νοσοκομειο ο γιος της στις γιορτες)και λεω δε νομιζω αλλα δεν εχει και πολλα πολλα περιθωρια το ποτηρι μου........και τι μου λεει!ε τοτε τζαμπα μη το παιζεις μαγκας αφου εισαι ψυχουλα.................τι να πει κι αυτος ο δολιος ο πεθεροκαμενος! cyclops

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
ε μα ηρθα απο τη δουλεια φορτωμενη!ειχα γυναικολογικα σημερα και αρχισε να με τσιγκλαει ο γιατρος μου τι καλη νυφη θα πας στην πεθερα και τετοια......και του λεω 2 παιδια μου ξεγεννησες την ειδες ποτε,σε υπερηχο ή σε γεννα?????λεει οχι..........ε τοτε λεω μη με βουρλιζεις!και μου λεει δλδ αν μπορουσες θα την αφηνες νοσηλευομενη μεγαλοβδομαδα?(την γιαγια που χειρουργουσαμε θα την αφησει μεσα στο νοσοκομειο ο γιος της στις γιορτες)και λεω δε νομιζω αλλα δεν εχει και πολλα πολλα περιθωρια το ποτηρι μου........και τι μου λεει!ε τοτε τζαμπα μη το παιζεις μαγκας αφου εισαι ψυχουλα.................τι να πει κι αυτος ο δολιος ο πεθεροκαμενος! cyclops


αχαχαχαχαχα τι να πει και αυτός!
είδες ταμάμ σου έτυχε το θέμα από εκεί δηλαδή! αχαχαχα

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
naysika έγραψε:
τη κανεις Μαρακι!!!αα εγω δεν βαριεμαι καθολου να βαφω τα νυχια αρκει να εχω χρονο!!μια χαρα σε βρισκω οποτε μοναχαλου στο σπιτι!!
αληθεια σημερα θα κοινωνησεις?την Μεγαλη εβδομαδα δεν νυστευεις?
εμεις ξεκιναμε απο τη Μ. Δευτερα κοινωναω Μ.Πεμπτη αλλα νυστευω κανονικα μεχρι την Ανασταση!


νηστεύω Μ.Εβδομάδα, αλλά επειδή περιμένω να αδιαθετήσω μεσοβδόμαδα είπα να κοινωνίσω σήμερα! και επειδή δεν με κόβω και πολύ καλά, από θέμα αδυναμίας και ψιλοζαλάδες δηλαδή, δεν θα νηστέψω την Μ.Εβδομάδα κανονικά, δεν θα φάω κρέας, αλλά γαλακτοκομικά θα φάω, εντάξει με εξαίρεση Μ.Τετάρτη Μ.Παρασκευή! θα μου πεις τι σόι νηστεία είναι αυτή αλλά πώς το λένε: ασθενής και οδοιπόρος ουκ αμαρτία έχει! αχαχαχα


ενταξει τοτε εχεις λογο που νυστευεις τωρα!!!το εχω κανει και εγω ποιο παλια!!αλλα ευτυχως αυτη τη φορα θα ειμαι ενταξει Μ.Εβδομαδα αλλα το Πασχα θα ειμαι χαλια!!ισα ισα θα προλαβω να αναστησω!!χαχαχχα τη λεω η γυναικα μεσημεριατικα!!και μερες που ερχοντε!![/quote]

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα κι εκείνος μέσα την αφησε;; Δηλαδή εδιναν εξιτηριο και δεν την έπαιρνε??

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα ελενάκι τι ωραία που τα λές Very Happy

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:αλλα ευτυχως αυτη τη φορα θα ειμαι ενταξει Μ.Εβδομαδα αλλα το Πασχα θα ειμαι χαλια!!ισα ισα θα προλαβω να αναστησω!!χαχαχχα τη λεω η γυναικα μεσημεριατικα!!και μερες που ερχοντε!!
[/quote]


αχαχαχαχαχαχαχαχα! προλαβαίνεις δεν προλαβαίνεις δηλαδή! Razz Razz

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε:χαχαχαχα ελενάκι τι ωραία που τα λές Very Happy


εμ μια χαρα τα λεω!!τη να κανω η αμοιρη!!
παρεπιπτοντος τη κανει το αγορι σου?

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά είναι Ελενάκι μου σε ευχαριστώ, όμως ψιλοβήχει ακόμα λίγο!!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Καλά είναι Ελενάκι μου σε ευχαριστώ, όμως ψιλοβήχει ακόμα λίγο!!!



του κανεις μασκουλα!!η σιροπακι?

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
naysika έγραψε:αλλα ευτυχως αυτη τη φορα θα ειμαι ενταξει Μ.Εβδομαδα αλλα το Πασχα θα ειμαι χαλια!!ισα ισα θα προλαβω να αναστησω!!χαχαχχα τη λεω η γυναικα μεσημεριατικα!!και μερες που ερχοντε!!


αχαχαχαχαχαχαχαχα! προλαβαίνεις δεν προλαβαίνεις δηλαδή! Razz Razz


στο τσακ Μαρακι!!!!!μακαρι να προλαβω![/quote]

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:
vasoula έγραψε: Καλά είναι Ελενάκι μου σε ευχαριστώ, όμως ψιλοβήχει ακόμα λίγο!!!



του κανεις μασκουλα!!η σιροπακι?

Οχι Ελενάκι μου, μου είπε πως δεν χρειάζεται μάσκα, μονο ορο μου είπε!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:Αγγελικούλα έχεις λαπτοπ ή σταθερό υπολογιστή, αν έχεις λάπτοπ κλεισε το κουμπί wlan και συνδεσε το με ενα καλώδιο στο μόντεμ, μακρύα απο το παιδί αν είναι ανοικτό το wlan!!!!

Βασούλα μου σε ευχαριστώ για την πληροφορία.
Όμως τα πάντα κάνουν κακό...
Κινητά, τηλεοράσεις, φούρνοι μικροκυμάτων...
Στην εγκυμοσύνη πρόσεχα πολύ, όμως τώρα, τι να κάνω???
Δυστυχώς έχω ένα χαζοnetbook και έτσι μπορώ και μιλάμε.
Γιατί ο εξυπνάκιας ο άντρας μου -αλλά και λόγω έλειψης χώρου - τα έχει όλα συνδεδεμένα στην τηλεόραση.
XBOX, υπολογιστή τα πάντα κι αυτό για να μπορούμε να βλέπουμε ταινίες που κατεβάζουμε, και να παίζει και τα παιχνίδια του σε HD ανάλυση και με τα ηχεία στο τέρμα.
Ακόμα και ο κανονικός υπολογιστής λοιπόν, με αυτό το παπαράκι με την κεραιούλα δουλεύει... ασύρματα (το internet εννοω).
Οπότε άστα...

Το είδα το pm σου. Και τους έχω απαντήσει... Για να δούμε...
Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί προσπαθούν να "εξευμενίσουν" τα πνεύματα. Αν ένας άνθρωπος δε σου κάνει, δε σου κάνει ρε παιδί μου! Πάει και τελείωσε! Ντε και καλά "δώσε τόπο στην οργή" και "βάλε νερό στο κρασί σου μέρες που είναι.."
Τι μέρες που είναι ρε φίλε???
Εμένα με σεβάστηκε κανείς???
Άι από δω χάμω!

Τα πήρα πάλι βραδιάτικα.... Mad

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλλιόπη αρ γιου χιαρ???

Ο μικρός σου πώς είναι???
Τι σου είπε ο γιατρέας????

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααααααααααααα κατάλαβα και ο δικός σου με παιχνίδια, εμένα κάποτε βάραγε 4ωρα σερι Shocked τώρα έχει νεό παιχνιδάκι τον γιο του Very Happy Very Happy

Ναι είδα που έγραψες εμενα με ενοχλησε που διαφωνουσαν και μολις εγραψε το Ευάκι είπαν οκ και μάλιστα είπε και τα λόγια τους πως είναι μπαρούφες και μόλις ειδα την λέξη ήθελα να κάνω παραθεση και να γραψω στο Ευάκι '' να γιάσει το στόμα σου'' αλλά δεν χρειάστηκε γιατί συμφώνησαν κι εγώ η δόλια τα έλεγα τόση ώρα ευγενικα χαχαχαχαχα

Ευάκι μου like like like like like 1000000000000000 στο πόστ σου!!!

Αγγελικούλα ξενυχτάμε;;;;;;;
Εμένα στις 12 κοιμήθηκε ο μικρός, να σου πώωωωωωωωωω σήμερα με τρελανε το παιδακι μου ολο μιλιτσες εκανε αφου κόντεψα να βάλω τα κλάματα απο την χαρα μου Very Happy Very Happy Very Happy

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είναι εδώ η Καλλιόπη;;;
Τι να έγινε άραγε πως να είναι το παιδί?

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:Καλλιόπη αρ γιου χιαρ???

Ο μικρός σου πώς είναι???
Τι σου είπε ο γιατρέας????

ΓΙΕΣ,ΧΙΕΡ ΑΙ ΑΜ!!! Razz ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΕΡΙΞΑ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ,ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΟΣΤΑΡΑ!
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΚΑΤΑ,ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΥΡΕΤΟΣ!ΛΑΙΜΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ,ΟΠΟΤΕ ΚΑΜΙΑ ΨΙΛΟΙΩΣΗ ΕΙΝΑΙ.ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΟΜΩΣ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΟΥΡΩΝ ΓΙΑ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...
ΘΕΛΕΙ ΟΛΟ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΤΟ ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 9 ΚΙΛΑ ΓΟΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΨΙΛΟΣΕΡΝΟΜΑΙ! Razz
ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις