Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

hhmaria


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γελάω!!!!!!
εμενα παλι λεει οτι λαμπει το σπιτι μας και ειμαστε αστα να πανε απο ακαταστασιες!!!!!!!
ειδικα το χαλι μας δεν εχει παραπονο...κατουρημενο , γαλατα, σκονες, σοκολατες..ολα τα εχει!

οταν ο ανθρωπος θελει να σου την πει θα σου την πει..
αν ο ανθρωπος θελει να τα ακουσει θα τα ακουσει
εσυ γιατι τα ακους;

http://www.kordelitsa.com

Popz

Popz
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Η δικιά μου κορίτσια δεν πατάει το πόδι της στο σπίτι μας. Το απίστευτο γέλιο δε είναι ότι επειδη είναι βρωμιάρα δεν θέλει να πηγαίνουμε και σπίτι της επειδή βαριέται να καθαρίσει. Τις προάλλες ήθελε να μας δει και μας κάλεσε έξω σε καφετέρια. Ουδέτερο έδαφος και έτσι καμιά δεν είναι ανάγκη να καθαρίσει Very Happy

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ:
ΕΡΧΕΤΑΙ ΧΤΕΣ, ΤΗΣ ΑΝΟΙΓΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΣΑ, ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΤΑ ΣΚΑΛΙΑ, ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ.
ΜΠΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ?
ΤΙ ΕΚΑΝΕ?
ΕΨΑΧΝΕ ΤΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΞΕΡΑ ΦΥΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΑΙ ΨΑΧΝΕ ΨΑΧΝΕ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ, ΕΦΕΡΕ ΔΥΟ ΦΥΛΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΡΙΝ ΠΕΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΥΛΛΑΡΑΚΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ.
ΤΙ ΚΑΛΗ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.
ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΚΑΝΑ?
ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΤΑΞΑ ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ.
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΕ , ΜΟΥ ΛΕΕΙ?
ΤΗΣ ΛΕΩ ΑΣΤΑ ΘΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΩ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΑΔΕΙΑΣΩ.
ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ ΤΣΑΝΤΙΣΜΕΝΗ (ΑΥΤΗ?!)ΚΑΙ ΗΠΙΕ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΤΣΑΚΙΣΤΗΚΕ ΕΦΥΓΕ.
ΤΗΣ ΕΡΙΞΑ ΑΛΑΤΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ, ΡΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ?
ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΒΛΕΠΕ ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΚΑΤΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΣΟΥΡΝΕ!!!
ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ...

lilalo

lilalo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χαχαχαχαχα πολυ γελασα. ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 3 215994 μηπως την επομενη φορα το αλατι να της το βαλεις στον καφε;; Laughing Laughing και μετα να πεις ολο απορια" μα πως εγινε αυτο το λαθος;;" χαχα οσο για τα ξερα φυλλα επρεπε να της πεις " μη σας απασχολουν τα ξερα φυλλα μητερα, φροντιζω εγω γι αυτα" Παντως αυτο με τος καφε να το σκεφτεις Laughing Laughing να δουμε θα ξαναρθει να πιει καφε;; tongue

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
lilalo έγραψε:Χαχαχαχαχα πολυ γελασα. ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 3 215994 μηπως την επομενη φορα το αλατι να της το βαλεις στον καφε;; Laughing Laughing και μετα να πεις ολο απορια" μα πως εγινε αυτο το λαθος;;" χαχα οσο για τα ξερα φυλλα επρεπε να της πεις " μη σας απασχολουν τα ξερα φυλλα μητερα, φροντιζω εγω γι αυτα" Παντως αυτο με τος καφε να το σκεφτεις Laughing Laughing να δουμε θα ξαναρθει να πιει καφε;; tongue

ΟΧΙ ΡΕ, ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗ ΣΚΟΥΠΑ ΑΝΑΠΟΔΑ.
Η ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΩΣΩ ΜΕ ΤΗ ΣΚΟΥΠΑ?
ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ...
ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΚΑΡΓΙΑ ΝΥΦΗ (ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΕΤΑΙ?)
ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ, ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΜΕΘΑΥΡΙΟ?

lilalo

lilalo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Οχι οχι μονο στις νυφες τα κανουν καρατσεκαρισμενο Mad

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χα χα χα... κάθομαι στον υπολογιστή και γαλάω σαν ηλίθια με την πεθερά σου. Εμένα η δικιά μου για να έρθει από το χωριό πρέπει να την παρακαλάς. Κι αυτό για να μη λέει. Ήρθε τώρα που γέννησα με το έτσι θέλω και όχι δουλειές δεν έκανε αλλά γύρησε ο γυιος της από το μαιευτήριο που ήταν 2 ημέρες μαζί μου και δεν του είχε μαγειρέψει ούτε φαγητό! Έκατσε και μαγείρεψε μόνος του. Ευτυχώς τα παιδιά μου τα είχε αναλάβει ο πατέρας μου γιατί την πρώτη μέρα ο μικρός είχε 39,8 πυρετό και δεν είχε καταλάβει τίποτα!!!
Όσο για τη δικιά σου θέλει τον μάστορά της. Την κουμπάρα μου. Που πάει η πεθερά της στο σπίτι και την διώχνει αν δεν έχει πάρει τηλέφωνο νωρίτερα!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aris17anna14 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ,ΠΟΙΕΣ ΣΥΜΠΑΣΧΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ?
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΛΕΣ.
ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑΕΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΙ.
ΧΤΕΣ (ΚΡΑΤΑΓΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΕΥΤΥΧΩΣ),ΜΟΥ ΛΕΕΙ.
ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ (ΑΗΔΙΑΑΑ)Η ΣΚΟΥΠΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ?
Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ 3 ΕΤΩΝ ΤΡΩΕΙ ΜΠΙΣΚΟΤΑ,ΨΩΜΙ, ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΚΟΛΑΤΣΙΟ ΤΟΥ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ.
Ε, ΤΑ ΜΑΖΕΥΩ ΤΑ ΨΙΧΟΥΛΑ,ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ, ΑΝ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΔΩ ΤΑ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΝΑ ΤΟ ΣΚΟΤΩΣΩ?
ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΧΕΣΤΗΚΑ, ΘΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΩ,ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΙ ΕΙΜΑΣΤΕ.
Ε,ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ?
ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΑΙΔΙΑ?
ΨΙΧΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΤΑΜ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ!
ΚΑΙ ΕΓΩ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΩ ΕΠΙΤΟΠΟΥ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΗΚΑ.
ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΓΕ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΡΑΝΑ.
ΑΝΤΕ Γ.... ΚΥΡΑ ΜΟΥ, ΠΑΡΕ ΜΟΥΜΜΙΑ ΣΚΟΥΠΑ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ.
ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ,ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ.
ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΡΩΜΙΑΡΑ, ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΟΣΟΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ,ΛΕΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ 2 ΜΙΚΡΑ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΑΘΑΡΟ ΣΠΙΤΙ?
ΕΡΙΞΕ ΜΙΑ ΒΡΟΧΗ ΜΕ ΛΑΣΠΗ ΚΑΙ ΛΕΡΩΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ ΟΙ ΜΕΤΩΠΕΣ.ΕΚΕΙ ΘΕΛΕΙ ΣΚΑΠΟΩΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΑΥΤΑ.Ε, ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ, ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΑΖΕΨΕΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ.
ΠΑΡΕ ΜΩΡΗ ΣΑΒΟΥΡΑ ΜΙΑ ΣΚΑΛΩΣΙΑ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ.ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΡΙΞΩ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ...
ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΩ 5.
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΚΑΘΑΡΑ.
(ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ, ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΤΑΞΗ ΚΑΙ Η ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ).
ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑ ΠΕΘΕΡΑ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ?
ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΝΥΦΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ,ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΑΤΑΣΤΑΤΗ.
ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΚΑΙ ΛΕΩ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ.ΚΑΛΑ, ΑΥΤΗ Η ΝΥΦΗ ΣΟΥ ΠΩΣ ΤΟ ΕΙΧΕ ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ?
ΑΠΑΝΤΗΣΗ: ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ,ΟΧΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΣΑΙ.
ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ,.
(ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ, ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΑΣ ΤΗ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ)
ΤΗΣ ΛΕΩ ΕΓΩ: ΚΑΛΑ, ΤΙ ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ?
ΤΙ ΤΥΧΕΡΗ ΝΥΦΗ...
ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ , ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΩ?
ΣΑΣ ΦΙΛΩ...



ααααααααααχ τα ιδια τραβαμε ολες τελικα μην το ψαχνεις.εγω τι να πω που μενουμε στη ιδια πολυκατοικια? ευτυχως τον τελευταιο καιρο εχει φαει πορτα κανονικα κ δν παταει επανω

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mamamatina έγραψε:Χα χα χα... κάθομαι στον υπολογιστή και γαλάω σαν ηλίθια με την πεθερά σου. Εμένα η δικιά μου για να έρθει από το χωριό πρέπει να την παρακαλάς. Κι αυτό για να μη λέει. Ήρθε τώρα που γέννησα με το έτσι θέλω και όχι δουλειές δεν έκανε αλλά γύρησε ο γυιος της από το μαιευτήριο που ήταν 2 ημέρες μαζί μου και δεν του είχε μαγειρέψει ούτε φαγητό! Έκατσε και μαγείρεψε μόνος του. Ευτυχώς τα παιδιά μου τα είχε αναλάβει ο πατέρας μου γιατί την πρώτη μέρα ο μικρός είχε 39,8 πυρετό και δεν είχε καταλάβει τίποτα!!!
Όσο για τη δικιά σου θέλει τον μάστορά της. Την κουμπάρα μου. Που πάει η πεθερά της στο σπίτι και την διώχνει αν δεν έχει πάρει τηλέφωνο νωρίτερα!


Α ΚΑΛΑ ΕΜΕΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΚΑΝΩ ΣΕ ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.
ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΜΕΣΑ ΚΑΛΩΣ, ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ.
ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΧΕ ΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΑΡΟΝ ΑΡΟΝ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ (Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ) ΝΑ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΩ ΝΑ ΜΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΛΛΟ.
ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ!!!
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΤΙ ΒΡΙΣΙΔΙ ΕΡΙΞΑ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ!
ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΑΖΙ, ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΣΑΝ ΠΙΟ ΛΟΓΙΚΟΣ ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΡΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΦΟΙΥ ΛΕΙΠΕΙ, (ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ, ΜΙΛΑΝΕ ΤΑ ΚΟΜΟΔΙΝΑ, ΤΑ ΣΚΑΜΠΩ, ΤΑ ΝΤΟΥΒΑΡΙΑ?) ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ.
ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ 20 ΛΕΠΤΑ ΕΞΩ...
ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ.

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήθικό δίδαγμα. Ποτέ δεν σηκώνουμε το τηλ. στην πεθερά όταν είμαστε εκτός σπιτιού.Το σίγουρο είναι οτι θα μας συγχύσει!

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mamamatina έγραψε:Ήθικό δίδαγμα. Ποτέ δεν σηκώνουμε το τηλ. στην πεθερά όταν είμαστε εκτός σπιτιού.Το σίγουρο είναι οτι θα μας συγχύσει!

ΚΥΡΙΑ ΚΥΡΙΑ, ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΟΤΑΝ ΧΤΥΠΑΕΙ???

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι αμε!!!!!! Αν δεν κάνουν φασαρία τα παιδιά για να μην καταλάβει ότι είστε μέσα. Εχω μία φίλη που γεννάει σε λίγες μέρες και πολύ συχνα δεν της ανοίγει.Λέει συγγνώμη ήμουν στο μπάνιο ή έλειπα κτλ κτλ

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mamamatina έγραψε:Ναι αμε!!!!!! Αν δεν κάνουν φασαρία τα παιδιά για να μην καταλάβει ότι είστε μέσα. Εχω μία φίλη που γεννάει σε λίγες μέρες και πολύ συχνα δεν της ανοίγει.Λέει συγγνώμη ήμουν στο μπάνιο ή έλειπα κτλ κτλ

ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΙΧ ΧΑΘΗΚΑΝ!!!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lilalo έγραψε:Χαχαχαχαχα πολυ γελασα. ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 3 215994 μηπως την επομενη φορα το αλατι να της το βαλεις στον καφε;; Laughing Laughing και μετα να πεις ολο απορια" μα πως εγινε αυτο το λαθος;;" χαχα οσο για τα ξερα φυλλα επρεπε να της πεις " μη σας απασχολουν τα ξερα φυλλα μητερα, φροντιζω εγω γι αυτα" Παντως αυτο με τος καφε να το σκεφτεις Laughing Laughing να δουμε θα ξαναρθει να πιει καφε;; tongue
μην μιλάτε γα αλάτι !να στείλω το Σταύρο που έχει πάρει το κολάι και ξέρει καλά τη να κάνει ;

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα μανουλες!!!!
εμενα η δικια μου η πεθερουλα μενει επαρχια(απ'οπου καταγομαστε κ οι δυο φυσικά).στις πολύ αρχές είχαμε λίγη "ψύχρα" να το πω.όσο περνούσαν τα χρόνια κ αφού είδε ότι τον αγαπάω πραγματικά τον γιόκα της(είμαστε μαζί σημειωτέον 13 χρόνια) αρχίσαμε να έχουμε πάρα πολύ καλές σχέσεις.ένιωθα πολύ περήφανη που έχω τέτοια σχέση με την πεθερά μου, γιατί με στήρξε σε διάφορα θέματα , με συμβούλευε κ με καταλάβαινε σε αντίθεση με την μαμά μου που δυστυχώς ποτέ δεν μπήκε στη διαδικασία να με καταλάβει, αντίθετα πάντα λέει ότι είμαι περίεργη(το τι μου έχει κάνει δεν σας περνάει από το μυαλό!!!!!να τραβάς τα μαλλιά σου!!)
τελοσπάντων. που λέτε η αγαπημένη μου πεθερούλα΄μετά που γέννησα(πριν 4,5 μήνες) άρχισε να πετάει τις σποντούλες της πιο πολύ για το παιδί κ λίγο λίγο κ για το σπίτι."γιατί δεν πήρατε ντουλάπα σαν τη δικιά μου?, να βάλεις 2 κηροπήγια να διακοσμήσεις το τραπέζι σου και το κορυφαιο για το μωρό,είσαι σίγουρη ότι χορταίνει το παιδί? είσαι σίγουρη ότι έχεις γάλα?"
έλεος να πούμε πια!!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα απο τηνν αρχη δε με γουσταρε...Και μου εκανε παρα πολλα...τωρα ομως θα της κοψω τον αερα μια και καλη....Δε θα ακουσουν το ονομα του πεθερου και ας μη μου ξαναμιλησει...Καλυτερα για μενα...Γιατι ετσι οπως παει θα με καραφλιασει απο τα νευρα..

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Εμενα απο τηνν αρχη δε με γουσταρε...Και μου εκανε παρα πολλα...τωρα ομως θα της κοψω τον αερα μια και καλη....Δε θα ακουσουν το ονομα του πεθερου και ας μη μου ξαναμιλησει...Καλυτερα για μενα...Γιατι ετσι οπως παει θα με καραφλιασει απο τα νευρα..
ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΤΑΤΙΑΝΑ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΟΠΟΤΕ ΠΕΤΥΧΑΙΝΩ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΦΑΩ!!!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:
tatijana έγραψε:Εμενα απο τηνν αρχη δε με γουσταρε...Και μου εκανε παρα πολλα...τωρα ομως θα της κοψω τον αερα μια και καλη....Δε θα ακουσουν το ονομα του πεθερου και ας μη μου ξαναμιλησει...Καλυτερα για μενα...Γιατι ετσι οπως παει θα με καραφλιασει απο τα νευρα..
ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΤΑΤΙΑΝΑ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΟΠΟΤΕ ΠΕΤΥΧΑΙΝΩ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΦΑΩ!!!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ!!!

Σωσω μου να΄σαι καλα κοπελα μου...Και μου το κανει καθε μερα αυτο...δε μπορω να συγκρατηθω....Τον ρουφαω!!!!!!

[συμμαζεψου Τατιανα]

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ αυτες οι πεθέρες έχουν βγει ολες ιδιες με γκαρμπον.έμενα δεν βρικσει να πει κατι για το σπίτι. αλλα έχουμε κολλημα με το φαι τιφαγαμε θα σου λέγα καμια ωρα σ.....α θελεις λιγα .ημαρτον οποτε περνει τηλεφωνο κλεινει με αυτη την κουβεντα αλλα στον αντρα μου ,οχι σε μενα θα την στολιζα καταλληλως .με ζηλευει αφορητα .τωρα για γελασει και το χειλακι μας λιγο και τα δικα σας κοριτσια.ακουστε της εχει σταματησει η περιοδο εδω και χρονια και την αλλη φορα ειπα στον αντρα μου να μου φερει καποια σερβιατάκια ,τι έκανε πηρε και αυτη και μου λεει ο αντρας τι τα θελει αυτα η μανα μου.θα σου λεγα τωρα αφου τα πηρα εγω ελεος .παντως δεν μπορειτε να πειτε σας διασκεδασα .έγω με τα συγχωρισιον την έχω γραμμενη το ιδιο να κανετε

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αnna1975 έγραψε:αχ αυτες οι πεθέρες έχουν βγει ολες ιδιες με γκαρμπον.έμενα δεν βρικσει να πει κατι για το σπίτι. αλλα έχουμε κολλημα με το φαι τιφαγαμε θα σου λέγα καμια ωρα σ.....α θελεις λιγα .ημαρτον οποτε περνει τηλεφωνο κλεινει με αυτη την κουβεντα αλλα στον αντρα μου ,οχι σε μενα θα την στολιζα καταλληλως .με ζηλευει αφορητα .τωρα για γελασει και το χειλακι μας λιγο και τα δικα σας κοριτσια.ακουστε της εχει σταματησει η περιοδο εδω και χρονια και την αλλη φορα ειπα στον αντρα μου να μου φερει καποια σερβιατάκια ,τι έκανε πηρε και αυτη και μου λεει ο αντρας τι τα θελει αυτα η μανα μου.θα σου λεγα τωρα αφου τα πηρα εγω ελεος .παντως δεν μπορειτε να πειτε σας διασκεδασα .έγω με τα συγχωρισιον την έχω γραμμενη το ιδιο να κανετε

Κι εγω γραμμενη θελω να την εχω αλλα με αφηνει????Θα με αφησει μια και καλη ομως οταν μαθει τι ονομα θα δωσω στο αντρακι μου...Συγκοπη θα παθει...

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:
Αnna1975 έγραψε:αχ αυτες οι πεθέρες έχουν βγει ολες ιδιες με γκαρμπον.έμενα δεν βρικσει να πει κατι για το σπίτι. αλλα έχουμε κολλημα με το φαι τιφαγαμε θα σου λέγα καμια ωρα σ.....α θελεις λιγα .ημαρτον οποτε περνει τηλεφωνο κλεινει με αυτη την κουβεντα αλλα στον αντρα μου ,οχι σε μενα θα την στολιζα καταλληλως .με ζηλευει αφορητα .τωρα για γελασει και το χειλακι μας λιγο και τα δικα σας κοριτσια.ακουστε της εχει σταματησει η περιοδο εδω και χρονια και την αλλη φορα ειπα στον αντρα μου να μου φερει καποια σερβιατάκια ,τι έκανε πηρε και αυτη και μου λεει ο αντρας τι τα θελει αυτα η μανα μου.θα σου λεγα τωρα αφου τα πηρα εγω ελεος .παντως δεν μπορειτε να πειτε σας διασκεδασα .έγω με τα συγχωρισιον την έχω γραμμενη το ιδιο να κανετε

Κι εγω γραμμενη θελω να την εχω αλλα με αφηνει????Θα με αφησει μια και καλη ομως οταν μαθει τι ονομα θα δωσω στο αντρακι μου...Συγκοπη θα παθει...





συμφωνο αυτο να κανεις αυτο ελειπε να ακουσουν και το ονομα .ασχετο εχεις υπεροχο μωρακι φατσουλα τελεια σου ερχεται να το δακγωσεις να τον χαιρεσαι

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αnna1975 έγραψε:

συμφωνο αυτο να κανεις αυτο ελειπε να ακουσουν και το ονομα .ασχετο εχεις υπεροχο μωρακι φατσουλα τελεια σου ερχεται να το δακγωσεις να τον χαιρεσαι

Αχ,σευχαριστω βρε κοριτσακι....Ολη μερα οσο ειναι ξυπνιο δλδ τετοια μου κανει...και γω το ζουλαω,το ρουφαω,το φιλαω...Του εχουν πεταχτει τα ματια εξω...Χαχαχ..Τι περναει το καημενακι μου...

evita83

evita83
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
την αλλη φορα δωσε της εσυ τη σκουπα και πες της οχι μονο να λεει αλλα να βοηθαει κιολας!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αnna1975 έγραψε:αχ αυτες οι πεθέρες έχουν βγει ολες ιδιες με γκαρμπον.έμενα δεν βρικσει να πει κατι για το σπίτι. αλλα έχουμε κολλημα με το φαι τιφαγαμε θα σου λέγα καμια ωρα σ.....α θελεις λιγα .ημαρτον οποτε περνει τηλεφωνο κλεινει με αυτη την κουβεντα αλλα στον αντρα μου ,οχι σε μενα θα την στολιζα καταλληλως .με ζηλευει αφορητα .τωρα για γελασει και το χειλακι μας λιγο και τα δικα σας κοριτσια.ακουστε της εχει σταματησει η περιοδο εδω και χρονια και την αλλη φορα ειπα στον αντρα μου να μου φερει καποια σερβιατάκια ,τι έκανε πηρε και αυτη και μου λεει ο αντρας τι τα θελει αυτα η μανα μου.θα σου λεγα τωρα αφου τα πηρα εγω ελεος .παντως δεν μπορειτε να πειτε σας διασκεδασα .έγω με τα συγχωρισιον την έχω γραμμενη το ιδιο να κανετε

χαχαχαχα πολυ γελασα με τα σερβιετακια!!!και η δικη μου τρεχει να ψωνισει οτι εχω κι εγω αλλα σερβιετακια δεν πηρε μεχρι στιγμης!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Αnna1975 έγραψε:αχ αυτες οι πεθέρες έχουν βγει ολες ιδιες με γκαρμπον.έμενα δεν βρικσει να πει κατι για το σπίτι. αλλα έχουμε κολλημα με το φαι τιφαγαμε θα σου λέγα καμια ωρα σ.....α θελεις λιγα .ημαρτον οποτε περνει τηλεφωνο κλεινει με αυτη την κουβεντα αλλα στον αντρα μου ,οχι σε μενα θα την στολιζα καταλληλως .με ζηλευει αφορητα .τωρα για γελασει και το χειλακι μας λιγο και τα δικα σας κοριτσια.ακουστε της εχει σταματησει η περιοδο εδω και χρονια και την αλλη φορα ειπα στον αντρα μου να μου φερει καποια σερβιατάκια ,τι έκανε πηρε και αυτη και μου λεει ο αντρας τι τα θελει αυτα η μανα μου.θα σου λεγα τωρα αφου τα πηρα εγω ελεος .παντως δεν μπορειτε να πειτε σας διασκεδασα .έγω με τα συγχωρισιον την έχω γραμμενη το ιδιο να κανετε

χαχαχαχα πολυ γελασα με τα σερβιετακια!!!και η δικη μου τρεχει να ψωνισει οτι εχω κι εγω αλλα σερβιετακια δεν πηρε μεχρι στιγμης!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙΑ???? ΟΧΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ... ΠΗΡΑ ΓΥΑΛΙΑ ΗΛΙΟΥ-ΑΠΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ-ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΕ ΑΣΠΡΟ. ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ? ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΥΑΛΙΑ ΗΛΙΟΥ?ΠΗΓΑΜΕ. Η ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΖΕ ΣΑΝ ΧΑΝΟΣ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΟΛΟΛΕΥΚΑ ΓΥΑΛΙΑ ΜΟΝΤΕΡΝΑ. ΗΜΑΡΤΟΝ!!!! ΕΙΝΑΙ 65 ΧΡΟΝΩΝ!!!! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΑΝ 'ΑΛΒΑΝΙΔΑ'. ΟΚ ΤΙ ΝΑ ΠΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις