Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
97 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 97 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

tnancy

tnancy
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σας καταλαβαίνω απόλυτα. Ευτυχώς εμένα η δικιά μου δεν έχει πει ποτέ κάτι για το σπίτι εν αντιθέση την λέει και στον γιό της που δεν με βοηθάει λίγο.

(Υ.Γ. Έχει άλλα κουσούρια αλλά όχι με την καθαριότητα του σπιτιού.)

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
litsakos έγραψε:α καλα....κ πρεπει να καθαριζονται και αυτες?ελεος...βαρεθηκα! Το σκελετο απο τις τεντες τον καθαριζετε? Cool ε?για να δω ποσες τον καθαριζετε!! μου τον εδειξε η δικια μου πεθερα...τι καλη που ειναι Razz ηταν βρωμικος πολυ και μου τον καθαρισε...κ τωρα δεν μου φτανει ολο το υπολοιπο σπιτι εχω κ τον σκελετο της τεντας Twisted Evil

Καλά έχω εδώ απέναντι μια γειτόνισσα που καθαρίζει τις τέντες της μια φορά το μήνα!!
Όχι όμως μόνο τα σίδερα, παίρνει σφουγγάρι και λεκανάκι, κατεβάζει την τέντα και ανεβαίνει στην σκάλα και την σαπουνίζει ΚΑΙ απο τις 2 μεριές!
Η πεθερά μου πάλι είναι πολύ ενάντια στην καθαριότητα!Οχι οτι εγώ είμαι καμιά fan, αλλά ρε παιδιά, ένα ξεσκονισματάκι το κάνω που και που, έστω μια φορά την εβδομάδα-10 μέρες αν βαριέμαι πολύ Razz
Αυτή όταν μας έχει τραπέζι, μου δίνει ξεσκονόπανο να της κάνω τα ράφια γιατί δεν φαίνεται το χρώμα τους απο την σκόνη και ντρέπεται τους δικούς μου..
Πάμε για καφέ και κολάει το μάτι μου ρε παιδιά 3 δάχτυλα σκόνη..Πέρασμα και ξεσκονόπανο θέλει ήμαρτον, κ άλλες δουλεύουνε αλλά εντάξει..
Γενικά μου μυρίζει το σπίτι τους άσχημα, δεν είναι καθόλου καθαρό, προσεγμένο, με πιάνει πλάκωμα απο τα πολλά πράγματα και τσουμπλέκια που έχεις γύρω σου (μια ακόμα δικαιολογία για να μην πηγαίνω ΧΑΑΧΑΧΑΧ)

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Αnna1975 έγραψε:αχ αυτες οι πεθέρες έχουν βγει ολες ιδιες με γκαρμπον.έμενα δεν βρικσει να πει κατι για το σπίτι. αλλα έχουμε κολλημα με το φαι τιφαγαμε θα σου λέγα καμια ωρα σ.....α θελεις λιγα .ημαρτον οποτε περνει τηλεφωνο κλεινει με αυτη την κουβεντα αλλα στον αντρα μου ,οχι σε μενα θα την στολιζα καταλληλως .με ζηλευει αφορητα .τωρα για γελασει και το χειλακι μας λιγο και τα δικα σας κοριτσια.ακουστε της εχει σταματησει η περιοδο εδω και χρονια και την αλλη φορα ειπα στον αντρα μου να μου φερει καποια σερβιατάκια ,τι έκανε πηρε και αυτη και μου λεει ο αντρας τι τα θελει αυτα η μανα μου.θα σου λεγα τωρα αφου τα πηρα εγω ελεος .παντως δεν μπορειτε να πειτε σας διασκεδασα .έγω με τα συγχωρισιον την έχω γραμμενη το ιδιο να κανετε

χαχαχαχα πολυ γελασα με τα σερβιετακια!!!και η δικη μου τρεχει να ψωνισει οτι εχω κι εγω αλλα σερβιετακια δεν πηρε μεχρι στιγμης!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙΑ???? ΟΧΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ... ΠΗΡΑ ΓΥΑΛΙΑ ΗΛΙΟΥ-ΑΠΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ-ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΕ ΑΣΠΡΟ. ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ? ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΥΑΛΙΑ ΗΛΙΟΥ?ΠΗΓΑΜΕ. Η ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΖΕ ΣΑΝ ΧΑΝΟΣ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΟΛΟΛΕΥΚΑ ΓΥΑΛΙΑ ΜΟΝΤΕΡΝΑ. ΗΜΑΡΤΟΝ!!!! ΕΙΝΑΙ 65 ΧΡΟΝΩΝ!!!! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΑΝ 'ΑΛΒΑΝΙΔΑ'. ΟΚ ΤΙ ΝΑ ΠΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ?

καλα έκανες και της απαντησες ημαρτον.τωρα θυμήθηκα και αλλο περίστατικο με πολυ γέλιο βιβλίο πρέπει να ανοίξω η άτιμη.ακουστε περύσι σε μια επίσκεψη που ερχέται στο σπίτι μας σκαει 67 χρώνων γύναικα ακόμα γέλαω με καπρί τζην με ρεβερ γυρισμένο .κάλα δεν είχε ανοιξει και το τριώδιο την βλέπει ο άντρας μου και παιθαίνει εγκεφάλικο . έγω με το ζόρι κρατιομουν.πήγα μεσα και χτυποιμουν κατβω μου φτιάξε την μέρα. της την είπε ο άντρας μου τι είναι αυτο που φόραει και δεν το ξάναβαλε .αλλα για τησ απόκριες έχει να ντύθει. αλλα είναι και δήμοσιος κίνδυνος για αλλλο θέμα .έχω πάρει το διπλώμα όδηγησης και για να τα ηαναθύμηθω γιατι ηταν δέκα χρόνια απο τοτε που τοχα πάρει πηγα και έκανα μαθήματα να τα ξαναθύμηθω λίγο .και ηθάλε να παεί και αυτη να μάθει .τησ λεει ο αντρας μου πας καλά.ημαρτον τους ανθρωπους δεν τους λυπαται .σας διασκεδασα παλι ατιμουλικα .αμα δεν τα παρουμε στην πλακα θα φρικαρουμε

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ. ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ, ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΝΥΦΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΦΤΑΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΚΑΡΙΔΕΣ ΤΟΥΣ ΠΕΝΤΕ ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ;;;;

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MAROULOU έγραψε:ΕΓΩ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ. ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ, ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΝΥΦΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΦΤΑΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΚΑΡΙΔΕΣ ΤΟΥΣ ΠΕΝΤΕ ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ;;;;

Η δική μου ούτε τον γιο της, ούτε τον άντρα της έμαθε να κάνουν τίποτα.Όταν λέμε όμως ΤΙΠΟΤΑ, δεν σηκώνετε ο πεθερός μου να πιει ένα ποτήρι νερό...ΗΜΑΡΤΟΝ
Και όταν πάμε σε τραπέζι δικό της, και σηκωθεί ο άντρας μου να βοηθήσει, τσατίζεται η μάνα του που τον βάζω και κάνει δουλειές και μας λέει και τους 2 να καθίσουμε και οτι θα τα κάνει όλα αυτή.Είναι κακό που βοηθάει την γυναίκα του μάλλον γιατί τόσα χρόνια αλλιώς τον έμαθε τον κανακάρη..

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aris17anna14 έγραψε:ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΜΗ ΧΕΣΩ...
ΚΑΜΙΑ ΛΕΠΤΟΤΗΤΑ, ΤΕΤΟΙΟΣ ΧΟΝΤΡΑΝΘΡΩΠΟΣ!
ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΗ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΩ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΚΟΝΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.
ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΡΕΜΑΣΕΙ ΤΑ ΣΤΕΦΑΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΒΑ ΕΙΚΟΝΟΣΤΑΣΙ.
ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΚΟΝΙΤΣΕΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.Ε, ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ.ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΩ.
ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΩΝΩ ΣΤΗΝ ΑΠΛΩΣΤΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΤΑΡΑΤΣΑ,
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΛΕΝΩ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ 1 ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ, ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΚΙΑ.
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΣΤΡΩΣΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΝΤΑ ΧΑΛΙΑ (ΜΑΛΛΙΝΑ) ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ .
( ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΜΩΡΗ ΜΑΛΑΚΩ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΡΩΝΕ ΚΑΙ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΝΕ)
ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΕΡΓΙΚΟΣ ΣΤΟ ΜΑΛΛΙ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ.
ΚΑΙ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ.
ΓΙΑΤΙ ΣΙΔΩΡΩΝΩ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ, ΠΡΩΤΑ ΑΕΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. (ΣΙΔΕΡΩΝΩ 6 ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ).
ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ.ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΞΩ ΝΑ ΑΕΡΙΣΩ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΞΗΜΕΡΩΤΑ ΑΚΟΜΑ.ΘΑ ΠΟΥΝ ΚΑΛΕ ΑΥΤΗ ΦΩΤΙΑ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ???
ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ.
ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ, ΤΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΟΛΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.
ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ, ΕΛΑΤΕ ΚΟΣΜΕ ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ, ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΙΜΠΕΛΟ ΚΑΙ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΑ ΕΙΝΑΙ.
ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΤΟ, ΑΠΛΟ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΑ,
Ε, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΡΑΚΛΟΥ ΛΕΕΙ.
ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ, ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΠΑΣΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...


ΧΑΧΑΧΑ!!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ!!! Ασχετο, γιατι μαλλον και εγω ειμαι κακονοικοκυρα σαν και σενα: με ποια λογικη πρεπει πρωτα να αερισεις και ΜΕΤΑ να σιδερωσεις;;;;;;;

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νενεν έγραψε:
aris17anna14 έγραψε:ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΜΗ ΧΕΣΩ...
ΚΑΜΙΑ ΛΕΠΤΟΤΗΤΑ, ΤΕΤΟΙΟΣ ΧΟΝΤΡΑΝΘΡΩΠΟΣ!
ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΗ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΩ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΚΟΝΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.
ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΡΕΜΑΣΕΙ ΤΑ ΣΤΕΦΑΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΒΑ ΕΙΚΟΝΟΣΤΑΣΙ.
ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΚΟΝΙΤΣΕΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.Ε, ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ.ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΩ.
ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΩΝΩ ΣΤΗΝ ΑΠΛΩΣΤΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΤΑΡΑΤΣΑ,
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΛΕΝΩ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ 1 ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ, ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΚΙΑ.
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΣΤΡΩΣΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΝΤΑ ΧΑΛΙΑ (ΜΑΛΛΙΝΑ) ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ .
( ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΜΩΡΗ ΜΑΛΑΚΩ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΡΩΝΕ ΚΑΙ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΝΕ)
ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΕΡΓΙΚΟΣ ΣΤΟ ΜΑΛΛΙ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ.
ΚΑΙ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ.
ΓΙΑΤΙ ΣΙΔΩΡΩΝΩ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ, ΠΡΩΤΑ ΑΕΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. (ΣΙΔΕΡΩΝΩ 6 ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ).
ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ.ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΞΩ ΝΑ ΑΕΡΙΣΩ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΞΗΜΕΡΩΤΑ ΑΚΟΜΑ.ΘΑ ΠΟΥΝ ΚΑΛΕ ΑΥΤΗ ΦΩΤΙΑ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ???
ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ.
ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ, ΤΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΟΛΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.
ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ, ΕΛΑΤΕ ΚΟΣΜΕ ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ, ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΙΜΠΕΛΟ ΚΑΙ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΑ ΕΙΝΑΙ.
ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΤΟ, ΑΠΛΟ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΑ,
Ε, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΡΑΚΛΟΥ ΛΕΕΙ.
ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ, ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΠΑΣΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...


ΧΑΧΑΧΑ!!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ!!! Ασχετο, γιατι μαλλον και εγω ειμαι κακονοικοκυρα σαν και σενα: με ποια λογικη πρεπει πρωτα να αερισεις και ΜΕΤΑ να σιδερωσεις;;;;;;;

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΙΚΗ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΣΙ ΕΤΣΙ ...
ΚΑΤΑ ΤΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΙΒΑΝΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΚΑΤΕΒΕΙ.
ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ???
ΥΠΑΡΧΕΙ ΙΕΡΟΤΕΛΕΣΤΙΑ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, ΤΙ ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ?
ΑΝ ΘΥΜΗΘΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ.

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και μια που τ' αναφέρατε... πείτε μου κι εσείς. Με ποια σειρά κάνετε τα εξής:
-ξεσκόνισμα, σκούπισμα, σφουγγάρισμα
ή
-σκούπισμα, ξεσκόνισμα, σφουγγάρισμα
ή
-σκούπισμα, σφουγγάρισμα, ξεσκόνισμα
Ιδού η απορία!
aris17anna14 μήπως να ρώταγες την πεθερά σου; Rolling Eyes

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aris17anna14 έγραψε:
Νενεν έγραψε:
aris17anna14 έγραψε:ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΜΗ ΧΕΣΩ...
ΚΑΜΙΑ ΛΕΠΤΟΤΗΤΑ, ΤΕΤΟΙΟΣ ΧΟΝΤΡΑΝΘΡΩΠΟΣ!
ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΗ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΩ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΚΟΝΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.
ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΡΕΜΑΣΕΙ ΤΑ ΣΤΕΦΑΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΒΑ ΕΙΚΟΝΟΣΤΑΣΙ.
ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΚΟΝΙΤΣΕΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.Ε, ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ.ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΩ.
ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΩΝΩ ΣΤΗΝ ΑΠΛΩΣΤΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΤΑΡΑΤΣΑ,
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΛΕΝΩ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ 1 ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ, ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΚΙΑ.
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΣΤΡΩΣΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΝΤΑ ΧΑΛΙΑ (ΜΑΛΛΙΝΑ) ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ .
( ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΜΩΡΗ ΜΑΛΑΚΩ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΡΩΝΕ ΚΑΙ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΝΕ)
ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΕΡΓΙΚΟΣ ΣΤΟ ΜΑΛΛΙ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ.
ΚΑΙ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ.
ΓΙΑΤΙ ΣΙΔΩΡΩΝΩ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ, ΠΡΩΤΑ ΑΕΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. (ΣΙΔΕΡΩΝΩ 6 ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ).
ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ.ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΞΩ ΝΑ ΑΕΡΙΣΩ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΞΗΜΕΡΩΤΑ ΑΚΟΜΑ.ΘΑ ΠΟΥΝ ΚΑΛΕ ΑΥΤΗ ΦΩΤΙΑ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ???
ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ.
ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ, ΤΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΟΛΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.
ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ, ΕΛΑΤΕ ΚΟΣΜΕ ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ, ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΙΜΠΕΛΟ ΚΑΙ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΑ ΕΙΝΑΙ.
ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΤΟ, ΑΠΛΟ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΑ,
Ε, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΡΑΚΛΟΥ ΛΕΕΙ.
ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ, ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΠΑΣΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...


ΧΑΧΑΧΑ!!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ!!! Ασχετο, γιατι μαλλον και εγω ειμαι κακονοικοκυρα σαν και σενα: με ποια λογικη πρεπει πρωτα να αερισεις και ΜΕΤΑ να σιδερωσεις;;;;;;;

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΙΚΗ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΣΙ ΕΤΣΙ ...
ΚΑΤΑ ΤΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΙΒΑΝΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΚΑΤΕΒΕΙ.
ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ???
ΥΠΑΡΧΕΙ ΙΕΡΟΤΕΛΕΣΤΙΑ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, ΤΙ ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ?
ΑΝ ΘΥΜΗΘΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ.



Με τον αντρα μας ποτε το κανουμε;;;; ΠΡΙΝ ή ΜΕΤΑ το αερισμα;;;; ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 875502 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 875502 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 875502 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 875502

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Blue_yellow Butterfly έγραψε:Εγω που έχω την πεθερά σου, για άντρα μου... τί να πω Twisted Evil
ομοιοπαθης.... Mad

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!



Με τον αντρα μας ποτε το κανουμε;;;; ΠΡΙΝ ή ΜΕΤΑ το αερισμα;;;; ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 875502 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 875502 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 875502 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 875502 [/quote]


φυσικα μετα το αερισμα ντροπη σου να μπει καθαρος αερας αφου θα μπου.....κ.....α.......χαχα

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΜΑΝ ΑΥΤΗ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ.
ΧΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ, ΜΟΥ ΛΕΕΙ:
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΕΡΓΑΤΗ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΜΑΝΤΡΑ ΣΟΥ?(ΑΠΟ ΤΑ ΧΟΡΤΑ)
ΕΓΩ : ΣΙΓΑ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΡΥΒΕΙ (ΕΧΩ 11 ΜΕΤΡΑ ΜΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΧΟΡΤΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΤΥΒΟΥΝ ΤΟΜΠΟΛΘ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΜΑΝΤΡΑ)ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΔΩΣΩ ΛΕΦΤΑ , ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΘΑ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ????
ΑΥΤΗ: ΑΧ, ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΙΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΥΡΑ.
ΕΓΩ: ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΝΑΓΚΗ, ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ ΕΙΝΑΙ, ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ, ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΚΟΝΗ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ.
ΑΥΤΗ : Ε, ΠΩΣ ΝΑ ΣΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΩ ΛΙΓΟ. ΤΟ ΤΙ ΕΙΧΑΝ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ.
ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΙΠΟΤΑ,ΣΤΡΑΒΗ ΕΙΜΑΙ?
ΤΑ ΠΗΡΑΑΑΑΑ!!!
ΘΑ ΤΗ ΣΙΧΤΙΡΙΣΩ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ...

ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΜΙΛΑΓΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΑ, ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΤΟΗΘΗΚΕ.
ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΛΥΝΕΙΣ ΤΑ ΡΟΛΛΑ?
ΘΑ ΔΩ, ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ.
ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ.

ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ?
ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ...

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aris17anna14 έγραψε:ΑΜΑΝ ΑΥΤΗ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ.
ΧΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ, ΜΟΥ ΛΕΕΙ:
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΕΡΓΑΤΗ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΜΑΝΤΡΑ ΣΟΥ?(ΑΠΟ ΤΑ ΧΟΡΤΑ)
ΕΓΩ : ΣΙΓΑ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΡΥΒΕΙ (ΕΧΩ 11 ΜΕΤΡΑ ΜΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΧΟΡΤΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΤΥΒΟΥΝ ΤΟΜΠΟΛΘ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΜΑΝΤΡΑ)ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΔΩΣΩ ΛΕΦΤΑ , ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΘΑ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ????
ΑΥΤΗ: ΑΧ, ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΙΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΥΡΑ.
ΕΓΩ: ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΝΑΓΚΗ, ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ ΕΙΝΑΙ, ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ, ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΚΟΝΗ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ.
ΑΥΤΗ : Ε, ΠΩΣ ΝΑ ΣΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΩ ΛΙΓΟ. ΤΟ ΤΙ ΕΙΧΑΝ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ.
ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΙΠΟΤΑ,ΣΤΡΑΒΗ ΕΙΜΑΙ?
ΤΑ ΠΗΡΑΑΑΑΑ!!!
ΘΑ ΤΗ ΣΙΧΤΙΡΙΣΩ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ...

ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΜΙΛΑΓΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΑ, ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΤΟΗΘΗΚΕ.
ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΛΥΝΕΙΣ ΤΑ ΡΟΛΛΑ?
ΘΑ ΔΩ, ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ.
ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ.

ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ?
ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ...


ΧΑΖΗ ΕΙΣΑΙ!!!!!!! Ξεθεωνε τη στις δουλειες για να μην ξαναπατησει!!!!!!

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νενεν έγραψε:
aris17anna14 έγραψε:ΑΜΑΝ ΑΥΤΗ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ.
ΧΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ, ΜΟΥ ΛΕΕΙ:
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΕΡΓΑΤΗ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΜΑΝΤΡΑ ΣΟΥ?(ΑΠΟ ΤΑ ΧΟΡΤΑ)
ΕΓΩ : ΣΙΓΑ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΡΥΒΕΙ (ΕΧΩ 11 ΜΕΤΡΑ ΜΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΧΟΡΤΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΤΥΒΟΥΝ ΤΟΜΠΟΛΘ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΜΑΝΤΡΑ)ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΔΩΣΩ ΛΕΦΤΑ , ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΘΑ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ????
ΑΥΤΗ: ΑΧ, ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΙΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΥΡΑ.
ΕΓΩ: ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΝΑΓΚΗ, ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ ΕΙΝΑΙ, ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ, ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΚΟΝΗ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ.
ΑΥΤΗ : Ε, ΠΩΣ ΝΑ ΣΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΩ ΛΙΓΟ. ΤΟ ΤΙ ΕΙΧΑΝ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ.
ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΙΠΟΤΑ,ΣΤΡΑΒΗ ΕΙΜΑΙ?
ΤΑ ΠΗΡΑΑΑΑΑ!!!
ΘΑ ΤΗ ΣΙΧΤΙΡΙΣΩ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ...

ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΜΙΛΑΓΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΑ, ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΤΟΗΘΗΚΕ.
ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΛΥΝΕΙΣ ΤΑ ΡΟΛΛΑ?
ΘΑ ΔΩ, ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ.
ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ.

ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ?
ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ...


ΧΑΖΗ ΕΙΣΑΙ!!!!!!! Ξεθεωνε τη στις δουλειες για να μην ξαναπατησει!!!!!!

ΜΩΡΕ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΓΥΝΑΙΚΑ.ΑΧ, ΑΤΙΜΗ ΑΝΑΓΚΗ!!!
ΠΟΣΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΨΩ ΣΕ ΕΝΑ ΝΗΣΙ, ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΑ.
ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΜΟΝΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.
ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΑΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ, ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΑ, ΚΤΛ, ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΞΑΡΤΩΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ (ΚΡΑΤΗΜΑ ΠΑΙΔΙΩΝ ΕΝΝΟΩ).ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΡΟΣΙΑΑΑΑ

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα!να ρωτησω κατι γιατι δεν ανοιγεις το στομα σου κ να της τα πεις ολα αυτα η να της τα ψαλλεις?η γυναικα ειναι παρανοικη

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
katarina έγραψε:καλημερα!να ρωτησω κατι γιατι δεν ανοιγεις το στομα σου κ να της τα πεις ολα αυτα η να της τα ψαλλεις?η γυναικα ειναι παρανοικη

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ, ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ,
ΞΑΠΟΣΤΑΙΝΕΙ ΛΙΓΟ, ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣ ΤΗ ΔΟΞΑ ΤΡΡΑΒΑ

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χαχα ακαθεκτη ε?της τα χεις πει χυμα?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χωρις να εχω διαβασει ολες τις σελιδες λαλησα!!!!!καλα πως την αντεχεις?μηπως να της εβαζες χερι??????χοντρο ομως.....καλα ενταξει σε βοηθαει με τα παιδια αλλα δεν χρειαζεται να επεμβαινει και στις δουλειες σου.....μη μου πεις οτι σκαλιζει και ντουλαπες και συρταρια!!! ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 679259 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 679259

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
athina24 έγραψε:χωρις να εχω διαβασει ολες τις σελιδες λαλησα!!!!!καλα πως την αντεχεις?μηπως να της εβαζες χερι??????χοντρο ομως.....καλα ενταξει σε βοηθαει με τα παιδια αλλα δεν χρειαζεται να επεμβαινει και στις δουλειες σου.....μη μου πεις οτι σκαλιζει και ντουλαπες και συρταρια!!! ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 679259 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 679259

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΡΙΞΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΣΕ ΣΥΡΤΑΡΙΑ-ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ, ΚΤΛ.
ΣΙΓΑ ΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΨΑΞΕΙ!!!
ΤΗΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΧΕΡΙ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΠΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΕΓΩ. (Μ@Λ@ΚΙΕΣ!!!!!!)
Ε ΤΟΤΕ ΚΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΜΗ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΣ.
ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΡΑΦΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΝΩ ΜΙΛΑΕΙ ΣΗΚΩΝΟΜΑΟΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ.ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ ΠΑΓΩΤΟ!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οποτε το κανει για να σε ξεκουραζει και οχι για να παρακολουθει.....!οποτε αφου δεν παιρνει χαμπαρι αγνοησε την!μπορεις να της κανεις και εσυ το ιδιο...οποτε πηγαινεις σπιτι της ξεκινα να της λες οτι εχει σκονη,θελει ποτισμα κλπ.....τρελλανε την εσυ!οχι που θα κατσεις να σκασεις!

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
desT έγραψε:Και μια που τ' αναφέρατε... πείτε μου κι εσείς. Με ποια σειρά κάνετε τα εξής:
-ξεσκόνισμα, σκούπισμα, σφουγγάρισμα
ή
-σκούπισμα, ξεσκόνισμα, σφουγγάρισμα
ή
-σκούπισμα, σφουγγάρισμα, ξεσκόνισμα
Ιδού η απορία!
aris17anna14 μήπως να ρώταγες την πεθερά σου; Rolling Eyes

σε αυτο θα σου απαντησω εγω που το ακουω απο τοτε που γεννηθηκα απ τη μαμα μου,βεβαια τωρα λογικο μου φαινετε,πρωτα σκουπιζεις μετα ξεσκονιζεις κ μετα σφουγγαριζεις,γιατ οτι επεσε απο το ξεσκονισμα τα μαζευει η σφουγγαριστρα,αντιθετα αν πρωτα ξεσκονισεις μετα που θα σκουπισεις η σκονη που θα φευγει απο το σκουπισμα θα καθετε πανω στα επιπλα οποτε θα πρεπει να ξαναξεσκονισεις!!! Rolling Eyes Rolling Eyes ελπιζω να βοηθησα!ειναι το μοναδικο που κανω,οπως κ το να απλωνω τα ρουχα με τη σειρα,πρωτα μπλουζες,μετα παντελονια μετα εσωρουχα!ενω γενικα ειναι πολυ ακαταστατη,τα ρουχα τα θελω απλωμενα στη σειρα!!μπορει να ειμαι λιγο εκτος θεματος κ ελπιζω να μην σας μπερδεψα!! ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 417472 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 417472 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 417472 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 417472 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 417472

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aris17anna14 έγραψε:
Νενεν έγραψε:
aris17anna14 έγραψε:ΑΜΑΝ ΑΥΤΗ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ.
ΧΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ, ΜΟΥ ΛΕΕΙ:
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΕΡΓΑΤΗ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΜΑΝΤΡΑ ΣΟΥ?(ΑΠΟ ΤΑ ΧΟΡΤΑ)
ΕΓΩ : ΣΙΓΑ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΡΥΒΕΙ (ΕΧΩ 11 ΜΕΤΡΑ ΜΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΧΟΡΤΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΤΥΒΟΥΝ ΤΟΜΠΟΛΘ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΜΑΝΤΡΑ)ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΔΩΣΩ ΛΕΦΤΑ , ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΘΑ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ????
ΑΥΤΗ: ΑΧ, ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΙΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΥΡΑ.
ΕΓΩ: ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΝΑΓΚΗ, ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ ΕΙΝΑΙ, ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ, ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΚΟΝΗ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ.
ΑΥΤΗ : Ε, ΠΩΣ ΝΑ ΣΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΩ ΛΙΓΟ. ΤΟ ΤΙ ΕΙΧΑΝ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ.
ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΙΠΟΤΑ,ΣΤΡΑΒΗ ΕΙΜΑΙ?




αυτης ξερεις τι πρεπει να κανεις για εχει λογο να λεει και συ να γελας να κανεις μπαχαλο το σπιτι και να μην τησ αφησεις να κανει τιποτα .θα τη
ΘΑ ΤΗ ΣΙΧΤΙΡΙΣΩ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ...

ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΜΙΛΑΓΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΑ, ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΤΟΗΘΗΚΕ.
ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΛΥΝΕΙΣ ΤΑ ΡΟΛΛΑ?
ΘΑ ΔΩ, ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ.
ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ.

ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ?
ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ...


ΧΑΖΗ ΕΙΣΑΙ!!!!!!! Ξεθεωνε τη στις δουλειες για να μην ξαναπατησει!!!!!!

ΜΩΡΕ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΓΥΝΑΙΚΑ.ΑΧ, ΑΤΙΜΗ ΑΝΑΓΚΗ!!!
ΠΟΣΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΨΩ ΣΕ ΕΝΑ ΝΗΣΙ, ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΑ.
ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΜΟΝΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.
ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΑΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ, ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΑ, ΚΤΛ, ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΞΑΡΤΩΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ (ΚΡΑΤΗΜΑ ΠΑΙΔΙΩΝ ΕΝΝΟΩ).ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΡΟΣΙΑΑΑΑ




αυτης πρεπει να της κανεις κατι να το φυσαει και να μην κρυωνει .θα κανεις μπαχαλο το σπιτι και θα την φωναξεις και θα της πεις εγω ετσι γουσταρω και μην πειραξεις τιποτα .αφου και οταν κανεις παντα κατι θα βρισκει να πει .τουλαχιστον να πιανουν τοπο.

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
andith έγραψε:
desT έγραψε:Και μια που τ' αναφέρατε... πείτε μου κι εσείς. Με ποια σειρά κάνετε τα εξής:
-ξεσκόνισμα, σκούπισμα, σφουγγάρισμα
ή
-σκούπισμα, ξεσκόνισμα, σφουγγάρισμα
ή
-σκούπισμα, σφουγγάρισμα, ξεσκόνισμα
Ιδού η απορία!
aris17anna14 μήπως να ρώταγες την πεθερά σου; Rolling Eyes

σε αυτο θα σου απαντησω εγω που το ακουω απο τοτε που γεννηθηκα απ τη μαμα μου,βεβαια τωρα λογικο μου φαινετε,πρωτα σκουπιζεις μετα ξεσκονιζεις κ μετα σφουγγαριζεις,γιατ οτι επεσε απο το ξεσκονισμα τα μαζευει η σφουγγαριστρα,αντιθετα αν πρωτα ξεσκονισεις μετα που θα σκουπισεις η σκονη που θα φευγει απο το σκουπισμα θα καθετε πανω στα επιπλα οποτε θα πρεπει να ξαναξεσκονισεις!!! Rolling Eyes Rolling Eyes ελπιζω να βοηθησα!ειναι το μοναδικο που κανω,οπως κ το να απλωνω τα ρουχα με τη σειρα,πρωτα μπλουζες,μετα παντελονια μετα εσωρουχα!ενω γενικα ειναι πολυ ακαταστατη,τα ρουχα τα θελω απλωμενα στη σειρα!!μπορει να ειμαι λιγο εκτος θεματος κ ελπιζω να μην σας μπερδεψα!! ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 417472 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 417472 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 417472 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 417472 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 417472
Aκριβως ετσι ειναι,πρωτα σουπισμα,μετα ξεσκονισμα κ μετα σφουγγαρισμα κ οι λογοι ειναι αυτοι που ανεφερες...Αχ κ τι δεν μαθαινουμε απο τις μανουλες μας..να ειναι καλα...

????????


Επισκέπτης
Να μη τη φερνεις να σε βοηθαει και να εχεις την ησυχια σου!!!!!Αλλιως πρεπει να την ανεχεσαι!!!

Βρε κοριτσια, δε γινεται να εχουμε την απαιτηση να μας βοηθουν και απο πανω να θυμωνουμε. Εγω οταν επαθα αποκολληση, επι 1 μηνα δεν εκανα τιποτα,αλλα τα εκανε ο αντρας μου, ακριβως για να μην εχουμε τετοια προβληματα. Εδω την εχω εξω απο το σπιτι και με ζαλιζει, γιατι δε κατεβαζεις τεντες, γιατι δε πλενεις χωρις σαπουναδα,γιατι δεν απλωνεις στην αλλη απλωστρα, φανταστειτε να την εβαζα να με βοηθησει κιολας!!!
Αυτο με τις τεντες πια καθε καλοκαιρι, μου τρυπαει τα νευρα. Θελω να της πω ''ετσι γουσταρω'',αλλα δε μπορω,με πιανει η ντροπη μου και ο σεβασμος...
Γι αυτο... χορευε μονος σου και οσο θες πηδα!!!!! ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 328109



Έχει επεξεργασθεί από τον/την etoile! στις Τετ Ιουν 29, 2011 6:41 am, 1 φορά

????????


Επισκέπτης
andith έγραψε:
desT έγραψε:Και μια που τ' αναφέρατε... πείτε μου κι εσείς. Με ποια σειρά κάνετε τα εξής:
-ξεσκόνισμα, σκούπισμα, σφουγγάρισμα
ή
-σκούπισμα, ξεσκόνισμα, σφουγγάρισμα
ή
-σκούπισμα, σφουγγάρισμα, ξεσκόνισμα
Ιδού η απορία!
aris17anna14 μήπως να ρώταγες την πεθερά σου; Rolling Eyes

σε αυτο θα σου απαντησω εγω που το ακουω απο τοτε που γεννηθηκα απ τη μαμα μου,βεβαια τωρα λογικο μου φαινετε,πρωτα σκουπιζεις μετα ξεσκονιζεις κ μετα σφουγγαριζεις,γιατ οτι επεσε απο το ξεσκονισμα τα μαζευει η σφουγγαριστρα,αντιθετα αν πρωτα ξεσκονισεις μετα που θα σκουπισεις η σκονη που θα φευγει απο το σκουπισμα θα καθετε πανω στα επιπλα οποτε θα πρεπει να ξαναξεσκονισεις!!! Rolling Eyes Rolling Eyes ελπιζω να βοηθησα!ειναι το μοναδικο που κανω,οπως κ το να απλωνω τα ρουχα με τη σειρα,πρωτα μπλουζες,μετα παντελονια μετα εσωρουχα!ενω γενικα ειναι πολυ ακαταστατη,τα ρουχα τα θελω απλωμενα στη σειρα!!μπορει να ειμαι λιγο εκτος θεματος κ ελπιζω να μην σας μπερδεψα!! ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 417472 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 417472 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 417472 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 417472 ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΥΖΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ - Σελίδα 4 417472

Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις