Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1Φωτογράφοι και τιμές Empty Φωτογράφοι και τιμές Δευ Απρ 11, 2011 5:01 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν...μιας και τα βαφτίσια μας αισίως ψιλοπλησιάζουν άρχισα κι εγώ να ψάχνω για τιμές
Μέχρι στιγμής η πλοιοψηφία τους ζητάει 600 το μικρότερο πακέτο..
Σήμερα όμως πήγα σε κάποιον ο οποίος ζητάει 200 για βίντεο-φωτογραφία μόνο στην εκκλησία μετά έχει διάφορες τιμές για ψηφιακά άλμπουμ και πάμε στα απλά που ζητάει 100 φωτογραφίες με άλμπουμ 170 ευρω και επίσης για 2 dvd 100
Σύνολο 470 ευρωπουλάκια!!!!
Επίσης κάνει και κορνίζα,σαν καμβάς είναι,40 επί 50 ,το οποίο στοιχίζει 35 ευρώ(προαιρετικά) δηλαδή σύνολο 505 ευρώ όλα!!!
Για πείτε βρε κορίτσια την γνώμη σας....

2Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Δευ Απρ 11, 2011 5:04 am

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΤΙ ΤΙΜΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΩΡΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΑ ΤΗΣ ΚΟΣΤΙΣΕΙ 800 ΕΥΡΩ... Shocked
ΕΓΩ ΕΚΛΕΙΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΓΝΩΣΤΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΓΑΜΟ-ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΦΙΛΙΚΗ ΤΙΜΗ 1400 ΕΥΡΩ....
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΑΣ!

3Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Δευ Απρ 11, 2011 5:08 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΤΙ ΤΙΜΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΩΡΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΑ ΤΗΣ ΚΟΣΤΙΣΕΙ 800 ΕΥΡΩ... Shocked
ΕΓΩ ΕΚΛΕΙΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΓΝΩΣΤΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΓΑΜΟ-ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΦΙΛΙΚΗ ΤΙΜΗ 1400 ΕΥΡΩ....
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΑΣ!




Ναι το ξέρω οι τιμές εδώ είναι άσ'τα να πάνε και εμείς για το γάμο μας δώσαμε παααααρα πολλά..
Έχω και λίγες τύψεις που ψάχνω για τον μπέμπη μου οικονομικά αλλά τι να κάνουμε???η κρίση βλέπεις...σε ευχαριστώ για τις ευχές κι εσύ ό,τι επιθυμείς!!!!!

4Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Δευ Απρ 11, 2011 5:11 am

stavas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νομίζω πως είναι πολύ καλή η τιμή. Ο δικός μας φωτογράφος είχε πάρει 450 Ευρώ μόνο στην εκκλησία.

http://istoriestismamas.blogspot.com

5Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Δευ Απρ 11, 2011 5:12 am

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΥΨΕΙΣ!ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ!ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΛΙΓΑ Η ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ! Wink

6Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Δευ Απρ 11, 2011 5:14 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stavas έγραψε:Νομίζω πως είναι πολύ καλή η τιμή. Ο δικός μας φωτογράφος είχε πάρει 450 Ευρώ μόνο στην εκκλησία.




450 χωρίς άλμπουμ φωτο και λοιπά ε???μόνο βίντεο και φωτογραφία???
οπότε καλά ζητάει....

7Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Δευ Απρ 11, 2011 5:14 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΥΤΕΣ.. ΕΝΝΟΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ.. ΑΛΛΑ Κ ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙΣ..
ΕΓΩ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΜΕ 300 ΕΥΡΩ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΕΞΤΡΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΜΕΤΑ-ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΑΡΧΙΚΑ, ΚΙ ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΣΤΗΝ ΝΟΝΑ- ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ 400 ΕΥΡΩ..
ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ-ΒΑΦΤΙΣΗ ΔΩΣΑΜΕ 1000 ΕΥΡΩ, ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ..
ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ ΚΑΤΙ ΤΡΕΛΛΑ ΠΟΣΑ,ΑΛΛΑ ΤΑ ΘΕΩΡΩ ΑΣΚΟΠΑ..

8Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Δευ Απρ 11, 2011 5:16 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΥΨΕΙΣ!ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ!ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΛΙΓΑ Η ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ! Wink




Ναι μωρέ θα το ξεπεράσω,αλόιμονο αν αυτό δείχνει την αγάπη μου για την ζωούλα μου!!!!!!!!!!

9Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Δευ Απρ 11, 2011 5:20 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΥΤΕΣ.. ΕΝΝΟΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ.. ΑΛΛΑ Κ ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙΣ..
ΕΓΩ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΜΕ 300 ΕΥΡΩ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΕΞΤΡΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΜΕΤΑ-ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΑΡΧΙΚΑ, ΚΙ ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΣΤΗΝ ΝΟΝΑ- ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ 400 ΕΥΡΩ..
ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ-ΒΑΦΤΙΣΗ ΔΩΣΑΜΕ 1000 ΕΥΡΩ, ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ..
ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ ΚΑΤΙ ΤΡΕΛΛΑ ΠΟΣΑ,ΑΛΛΑ ΤΑ ΘΕΩΡΩ ΑΣΚΟΠΑ..





Μπα...δεν θέλω τίποτα τρελλό
Ένα άλμπουμ ένα dvd απλά πράγματα αλλά νομίζω ότι μερικόυς δεν τους χτύπησε η κρίση και ζητάνε τα μαλλιοκέφαλά τους..άλλος μου ζήτησε 1200 ευρώ βέβαια το πακέτο έχει πολλές πολυτέλειες οπότε όπως λες και συ σίγουρα παίζει ρόλο το τι ζητάει ο καθένας

10Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Δευ Απρ 11, 2011 6:11 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Λοιπόν...μιας και τα βαφτίσια μας αισίως ψιλοπλησιάζουν άρχισα κι εγώ να ψάχνω για τιμές
Μέχρι στιγμής η πλοιοψηφία τους ζητάει 600 το μικρότερο πακέτο..
Σήμερα όμως πήγα σε κάποιον ο οποίος ζητάει 200 για βίντεο-φωτογραφία μόνο στην εκκλησία μετά έχει διάφορες τιμές για ψηφιακά άλμπουμ και πάμε στα απλά που ζητάει 100 φωτογραφίες με άλμπουμ 170 ευρω και επίσης για 2 dvd 100
Σύνολο 470 ευρωπουλάκια!!!!
Επίσης κάνει και κορνίζα,σαν καμβάς είναι,40 επί 50 ,το οποίο στοιχίζει 35 ευρώ(προαιρετικά) δηλαδή σύνολο 505 ευρώ όλα!!!
Για πείτε βρε κορίτσια την γνώμη σας....

Σημασία έχει το αποτέλεσμα και για το βίντεο που μπορεί να σου δειξει δείγμα αλλά και για τις φωτογραφίες που πρέπει να είναι καλός ο φωτογράφος αλλά καλής ποιότητας και το φωτογραφικό χαρτί.

Στην πόλη μου οι τιμές είναι 400-500. Ένας μου είπε 370 αλλά είδα την δουλειά του μετά και απογοητεύτηκα και εννοείται πως δεν θέλω να πετάξω τα λεφτά μου. Τελικά πήγα σε αυτόν που είχα στον γάμο. Η τιμή που μας είπε είναι 500 ευρώ. Φτιάχνει ένα πολύ ωραίο dvd με μουσική και μοντάζ. Σου δείνει βιβλίο με τα δείγματα, 100 φωτογραφίες, 4 μεγάλες φωτογραφίες μεγέθους Α4, άλμπουμ και αυτοκόλλητα για να τις βάλουμε μέσα και κάτι ξεχνάω ακόμα αλλά δεν θυμάμαι τι...

11Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Δευ Απρ 11, 2011 7:40 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kai ego eklisa fotografo gia tin baftisi tou mikrou mou. Piga se arketous k zitousan 500 k 600 euro gia to aplo almpoun me 120 foto mesa. kai 700-800 gia to psifiako, k sta duo bebea video me 3 dvd. Autos pou eklisa pernei 700 euro gia to psifiako 60*40 megethos me 40 salonia mesa. 3 eos 5 DVD tis baftisis, 2 foto book me 40 foto to kathena i 50 foto ton 13*18.A tha mou dosei k ena Dvd me oles tis foto tis baftiseis pou tha einai giro stis 350 ( ta arnitika dld) , gia na mporo na emfaniso oses thelo.Brika k enan pio ftino bebea alla den emeina ikanopoiimeni apo tin doulia tou.

12Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Δευ Απρ 11, 2011 11:52 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
αλικακι έγραψε:Λοιπόν...μιας και τα βαφτίσια μας αισίως ψιλοπλησιάζουν άρχισα κι εγώ να ψάχνω για τιμές
Μέχρι στιγμής η πλοιοψηφία τους ζητάει 600 το μικρότερο πακέτο..
Σήμερα όμως πήγα σε κάποιον ο οποίος ζητάει 200 για βίντεο-φωτογραφία μόνο στην εκκλησία μετά έχει διάφορες τιμές για ψηφιακά άλμπουμ και πάμε στα απλά που ζητάει 100 φωτογραφίες με άλμπουμ 170 ευρω και επίσης για 2 dvd 100
Σύνολο 470 ευρωπουλάκια!!!!
Επίσης κάνει και κορνίζα,σαν καμβάς είναι,40 επί 50 ,το οποίο στοιχίζει 35 ευρώ(προαιρετικά) δηλαδή σύνολο 505 ευρώ όλα!!!
Για πείτε βρε κορίτσια την γνώμη σας....

Σημασία έχει το αποτέλεσμα και για το βίντεο που μπορεί να σου δειξει δείγμα αλλά και για τις φωτογραφίες που πρέπει να είναι καλός ο φωτογράφος αλλά καλής ποιότητας και το φωτογραφικό χαρτί.

Στην πόλη μου οι τιμές είναι 400-500. Ένας μου είπε 370 αλλά είδα την δουλειά του μετά και απογοητεύτηκα και εννοείται πως δεν θέλω να πετάξω τα λεφτά μου. Τελικά πήγα σε αυτόν που είχα στον γάμο. Η τιμή που μας είπε είναι 500 ευρώ. Φτιάχνει ένα πολύ ωραίο dvd με μουσική και μοντάζ. Σου δείνει βιβλίο με τα δείγματα, 100 φωτογραφίες, 4 μεγάλες φωτογραφίες μεγέθους Α4, άλμπουμ και αυτοκόλλητα για να τις βάλουμε μέσα και κάτι ξεχνάω ακόμα αλλά δεν θυμάμαι τι...




Σε αυτόν που πήγα εγώ μια χαρά είναιόλα είδα και δείγματα και ψηφιακό άλμπουμ και ήταν τέλεια..ναι δεν πιστεύω ότι τα λεφτουδάκια μας είναι για πέταμα,ειδικά τέτοιες εποχές

13Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Δευ Απρ 11, 2011 11:33 pm

penyball

penyball
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αλικακι έγραψε:Λοιπόν...μιας και τα βαφτίσια μας αισίως ψιλοπλησιάζουν άρχισα κι εγώ να ψάχνω για τιμές
Μέχρι στιγμής η πλοιοψηφία τους ζητάει 600 το μικρότερο πακέτο..
Σήμερα όμως πήγα σε κάποιον ο οποίος ζητάει 200 για βίντεο-φωτογραφία μόνο στην εκκλησία μετά έχει διάφορες τιμές για ψηφιακά άλμπουμ και πάμε στα απλά που ζητάει 100 φωτογραφίες με άλμπουμ 170 ευρω και επίσης για 2 dvd 100
Σύνολο 470 ευρωπουλάκια!!!!
Επίσης κάνει και κορνίζα,σαν καμβάς είναι,40 επί 50 ,το οποίο στοιχίζει 35 ευρώ(προαιρετικά) δηλαδή σύνολο 505 ευρώ όλα!!!
Για πείτε βρε κορίτσια την γνώμη σας....

Καλημέρα!
Το πακέτο που βρήκες είναι σε πολύ καλή τιμή!Αρκεί να σε ικανοποιεί η ματιά του φωτογράφου και του βιντεολήπτη στα δείγματα που είδες.
Ζητησέ του πόσο θα σου χρεώσει αν θέλεις 4 dvd(αν θέλεις να δώσεις και στους γονείς σας)γιατί ετσί κι αλλιώς γι αυτόν είναι μικρό το κόστος.

14Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Δευ Απρ 11, 2011 11:44 pm

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω εκλεισα μια γνωστη μου η οποια με τιμη 550 € μου δινει
- φωτογραφηση στην εκκλησια
-βιντεοσκοπηση
-1 ψηφιακο μεγαλο αλμπουμ
- 60 εκτυπωσεις φωτογραφιων
- 1 αλμπουμ νονας
-slide show
- dvd
- ολα τα δειγματα σε dvd οποτε μπορω να εκτυπωσω οποιες θελω

15Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Τρι Απρ 12, 2011 1:01 am

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμείς θα δώσουμε 690 ευρώ για ψηφιακό άλμπουμ,βίντεο και άλμπουμ του νονού.
ότι φωτό θέλουμε να εκτυπώσουμε είναι έξτρα στην τιμή...

16Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Τρι Απρ 12, 2011 1:46 am

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lenaki1982 έγραψε:εμείς θα δώσουμε 690 ευρώ για ψηφιακό άλμπουμ,βίντεο και άλμπουμ του νονού.
ότι φωτό θέλουμε να εκτυπώσουμε είναι έξτρα στην τιμή...

λιγο τσιμπημενο !!!

τον εχεις κλεισει ?

17Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Τρι Απρ 12, 2011 6:42 am

penyball

penyball
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τα 690 ευρω είναι κανονικά.Το θέμα είναι ποσο θα σου χρεώσει τις εξτρα φωτό.Αν σκοπεύεις να παρεις φωτό στο χέρι καλύτερα να σου βάλει στο πακέτο μια ποσότητα φωτογραφιών με το ανάλογο κόστος απο το να τις πληρώσεις εξτρα.


Θέλω να πω πως τα πακέτα και οι τιμές ποικίλουν όπως και οι ποιότητες των αλμπουμ οχι μόνο απο την καλλιτεχνικη ματιά αλλά και απο αποψη υλικών και εκτυπώσεων.Δεν κρίνω καμια δουλεια χωρίς να την έχω δει απλά όπως σε όλα τα υλικά αγαθά που πωλουνται έτσι κι εδώ υπάρχουν διαφορετικές επιλογές για όλα τα γούστα.Πολλές φορές η δουλειά του φωτογράφου υπερχρεώνεται και φτάνουν σε ακραίες τιμές όντως υπερβολικές,οχι τόσο στη βάπτιση όσο στο γάμο..

18Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Τρι Απρ 12, 2011 6:55 am

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα ο γαμπρος του αντρα μου ειναι φωτογραφος κανει πολυ καλη δουλεια κ νομιζω πως ειναι πιο οικονομικος απο 690.

19Φωτογράφοι και τιμές Empty ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΙ ΚΑΙ ΤΙΜΕΣ Τρι Απρ 12, 2011 11:43 am

elpida87

elpida87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΜΑΜΔΕΣ

Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΙ ΣΥΧΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΡΩΤΑΝΕ ΕΙΝΆΙ: KAI ΠΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΩΡΟ???ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΛΠ...
ΔΥΣΤΗΧΩΣ,ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΤΟ ΚΑΚΟ Σ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΜΕΡΕΣ,ΟΙ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΜΙΧΑΝΕΣ,ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙ,ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ( ΠΟΥ Κ ΑΥΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ), ΤΗΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΝΤΑΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΩΜΑΣΤΕ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ 12 ΩΡΟ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.....
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΣΑΝΤΙΖΟΤΑΝ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΡΩΤΑΓΑΝ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ)ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΙΞΕ ΜΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ.....
ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ...¨ΤΙ ΤΣΑΤΙΖΕΣΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΤΙ ΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΚΤΛ ΑΠΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΥΟ ΠΑΚΕΤΑ:ENA ΦΘΗΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ TO ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΚΡΙΒΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΑ...
ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΑΚΡΙΒΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΜΑΤΑ ΜΕ ΤΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΓΙΑ 50 ΕΥΡΩ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ???? Rolling Eyes
ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΠΑ...ΑΠΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥ ΠΡΙΝ ΓΝΩΡΙΣΟ ΤΩΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΣΙΓΑ ΜΙΑ ΚΑΜΕΡΑ Η ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΙΧΑΝΗ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΙΓΑ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ....
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ Η ΚΑΜΕΡΑΜΑΝ....ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΡΩΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΑΝ ΚΑΝΕΙ Η ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Η ΑΝ ΣΑΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΙ ΟΤΑΝ ΖΟΥΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΠΩΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΤΗΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ...
ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΑΛΑΔΑ Φωτογράφοι και τιμές 215994
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ...

20Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Τρι Απρ 12, 2011 12:21 pm

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioannam24 έγραψε:
lenaki1982 έγραψε:εμείς θα δώσουμε 690 ευρώ για ψηφιακό άλμπουμ,βίντεο και άλμπουμ του νονού.
ότι φωτό θέλουμε να εκτυπώσουμε είναι έξτρα στην τιμή...

λιγο τσιμπημενο !!!

τον εχεις κλεισει ?
ναι τον έχω κλείσει.
ο άνθρωπος κάνει φοβερή δουλειά,τον είχαμε και στον γάμο.
εκεί του είχαμε δώσει 1900 ευρώ για ψηφιακό άλμπουμ,βίντεο και άλλα 3 άλμπουμ για γονείς και κουμπάρο.
αλλά απ'ότι είχαμε δει στον γάμο όλοι πάνω κάτω είχαν ίδια τιμή.

21Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Τρι Απρ 12, 2011 12:42 pm

zouzoupina

zouzoupina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπερα εγω εκλεισα φωτογραφο με 1700 ευρω αλλα θα κανω γαμοβαπτιση διδυμων οποτε θα εχω δυο φωτογραφους μια καμερα συν 200 ευρω αν θελω και δευτερη θα ειναι στην προετοιμασια νυφης Φωτογράφοι και τιμές 654316
θα μας κανει δωρο την προετοιμασια γαμπρου Wink θα βγαλουμε μου ειπε καλλιτεχνικες θα ειναι στην δεξιωση για δυο ωρες,μου δινει ολα τα δειγματα σε βιβλιο 8 dvd 4
γαμου και 4 βαπτισης ενα ψηφιακο αλμπουμ γαμου και 4 ψηφιακα μικρα και ενα ψηφιακο βαπτισης με 4 ψηφιακα μικρα.

22Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Τρι Απρ 12, 2011 12:47 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elpida87 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΜΑΜΔΕΣ

Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΙ ΣΥΧΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΡΩΤΑΝΕ ΕΙΝΆΙ: KAI ΠΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΩΡΟ???ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΛΠ...
ΔΥΣΤΗΧΩΣ,ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΤΟ ΚΑΚΟ Σ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΜΕΡΕΣ,ΟΙ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΜΙΧΑΝΕΣ,ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙ,ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ( ΠΟΥ Κ ΑΥΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ), ΤΗΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΝΤΑΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΩΜΑΣΤΕ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ 12 ΩΡΟ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.....
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΣΑΝΤΙΖΟΤΑΝ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΡΩΤΑΓΑΝ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ)ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΙΞΕ ΜΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ.....
ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ...¨ΤΙ ΤΣΑΤΙΖΕΣΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΤΙ ΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΚΤΛ ΑΠΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΥΟ ΠΑΚΕΤΑ:ENA ΦΘΗΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ TO ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΚΡΙΒΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΑ...
ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΑΚΡΙΒΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΜΑΤΑ ΜΕ ΤΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΓΙΑ 50 ΕΥΡΩ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ???? Rolling Eyes
ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΠΑ...ΑΠΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥ ΠΡΙΝ ΓΝΩΡΙΣΟ ΤΩΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΣΙΓΑ ΜΙΑ ΚΑΜΕΡΑ Η ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΙΧΑΝΗ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΙΓΑ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ....
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ Η ΚΑΜΕΡΑΜΑΝ....ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΡΩΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΑΝ ΚΑΝΕΙ Η ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Η ΑΝ ΣΑΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΙ ΟΤΑΝ ΖΟΥΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΠΩΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΤΗΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ...
ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΑΛΑΔΑ Φωτογράφοι και τιμές 215994
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ...

Να σου πω... Είναι με τι κριτήριο επιλέγεις τον φωτογράφο κυρίως...

Εγώ θα συμφωνήσω μαζί σου. Στην τελική, αυτό που σου μένει για να θυμάσαι αυτή την ημέρα είναι το βίντεο και οι φωτογραφίες! Πχ μια φίλη μου πήγε σε έναν χωρίς να το ψάξει και πολύ και οι φωτογραφίες είναι σκέτη αποτυχία, όλες ροζ...
Όταν οργανώναμε τον γάμο μας ο άντρας μου πήγε σε ΟΛΟΥΣ τους φωτογράφους στην πόλη μας. Οι περισσότεροι ήταν γύρω στα 900-1000 ευρώ εκτός από καναδυό που ήταν 750 αν θυμάμαι καλά... Τελικά καταλήξαμε σε 2 στα 1000 ευρώ, που μας άρεσε πολύ η δουλειά τους και επιλέξαμε αυτόν με τον οποίο είχαμε πιο καλή χημεία γιατί το πόσο άνετα είσαι με το φωτογράφο αποτυπώνεται στις φωτογραφίες. Wink Και όπως ήταν αναμενόμενο το αποτέλεσμα ήταν καλύτερο από ότι φανταζόμασταν... Τώρα στην βάπτιση, ψάξαμε πάλι λίγο, αλλά πάλι στον ίδιο πήγαμε και το ξέραμε και από την αρχή ότι εκεί θα πάμε. Και στο γάμο ο άνθρωπος μου είπε κάτι που δεν είχα ξανακούσει από κανέναν άλλο φωτογράφο. Μου είπε όταν κάνω πρόβα μακιγιάζ, να πάω να με βγάλει καμια δεκαριά φωτογραφίες-όπως και έκανα- για να δει πως γράφει στο φακό... Shocked Πολύ καλός επαγγελματίας που αγαπάει την δουλειά του.

23Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Τρι Απρ 12, 2011 10:56 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elpida87 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΜΑΜΔΕΣ

Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΙ ΣΥΧΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΡΩΤΑΝΕ ΕΙΝΆΙ: KAI ΠΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΩΡΟ???ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΛΠ...
ΔΥΣΤΗΧΩΣ,ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΤΟ ΚΑΚΟ Σ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΜΕΡΕΣ,ΟΙ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΜΙΧΑΝΕΣ,ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙ,ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ( ΠΟΥ Κ ΑΥΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ), ΤΗΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΝΤΑΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΩΜΑΣΤΕ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ 12 ΩΡΟ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.....
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΣΑΝΤΙΖΟΤΑΝ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΡΩΤΑΓΑΝ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ)ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΙΞΕ ΜΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ.....
ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ...¨ΤΙ ΤΣΑΤΙΖΕΣΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΤΙ ΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΚΤΛ ΑΠΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΥΟ ΠΑΚΕΤΑ:ENA ΦΘΗΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ TO ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΚΡΙΒΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΑ...
ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΑΚΡΙΒΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΜΑΤΑ ΜΕ ΤΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΓΙΑ 50 ΕΥΡΩ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ???? Rolling Eyes
ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΠΑ...ΑΠΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥ ΠΡΙΝ ΓΝΩΡΙΣΟ ΤΩΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΣΙΓΑ ΜΙΑ ΚΑΜΕΡΑ Η ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΙΧΑΝΗ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΙΓΑ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ....
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ Η ΚΑΜΕΡΑΜΑΝ....ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΡΩΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΑΝ ΚΑΝΕΙ Η ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Η ΑΝ ΣΑΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΙ ΟΤΑΝ ΖΟΥΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΠΩΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΤΗΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ...
ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΑΛΑΔΑ Φωτογράφοι και τιμές 215994
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ...




Καλά τα λες φίλη μου,ως σύζηγος φωτογράφου,αλλά και μένα ο άντρας μου είναι μηχανικός και τα 1200 που ζήτησε ο φωτογράφος για την δουλειά του και θα τα βγάλει σε λίγες μέρες,ο άντρας μου θα τα βγάλει σε 1 μήνα!!!
Επίσης μην μου πεις ότι σαν πελάτισσα κι εσύ δεν ζήτησες κάποια έκπτωση σε κάποιο ρούχο???
Εκείνη την στιγμή λοιπόν αναλογίστηκες τι κόπος κρύβεται πίσω από ένα μπλουζάκι????
Αυτό που θέλω να πω,εντελώς φιλικά,είναι ότι ο καθένας μας κοιτάζει την τσέπη του και τις δυνατότητές του και ύστερα την τσέπη του κάθε επαγγελματία..

24Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Τετ Απρ 13, 2011 12:26 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
elpida87 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΜΑΜΔΕΣ

Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΙ ΣΥΧΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΡΩΤΑΝΕ ΕΙΝΆΙ: KAI ΠΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΩΡΟ???ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΛΠ...
ΔΥΣΤΗΧΩΣ,ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΤΟ ΚΑΚΟ Σ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΜΕΡΕΣ,ΟΙ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΜΙΧΑΝΕΣ,ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙ,ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ( ΠΟΥ Κ ΑΥΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ), ΤΗΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΝΤΑΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΩΜΑΣΤΕ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ 12 ΩΡΟ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.....
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΣΑΝΤΙΖΟΤΑΝ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΡΩΤΑΓΑΝ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ)ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΙΞΕ ΜΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ.....
ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ...¨ΤΙ ΤΣΑΤΙΖΕΣΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΤΙ ΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΚΤΛ ΑΠΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΥΟ ΠΑΚΕΤΑ:ENA ΦΘΗΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ TO ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΚΡΙΒΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΑ...
ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΑΚΡΙΒΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΜΑΤΑ ΜΕ ΤΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΓΙΑ 50 ΕΥΡΩ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ???? Rolling Eyes
ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΠΑ...ΑΠΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥ ΠΡΙΝ ΓΝΩΡΙΣΟ ΤΩΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΣΙΓΑ ΜΙΑ ΚΑΜΕΡΑ Η ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΙΧΑΝΗ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΙΓΑ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ....
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ Η ΚΑΜΕΡΑΜΑΝ....ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΡΩΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΑΝ ΚΑΝΕΙ Η ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Η ΑΝ ΣΑΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΙ ΟΤΑΝ ΖΟΥΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΠΩΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΤΗΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ...
ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΑΛΑΔΑ Φωτογράφοι και τιμές 215994
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ...




Καλά τα λες φίλη μου,ως σύζηγος φωτογράφου,αλλά και μένα ο άντρας μου είναι μηχανικός και τα 1200 που ζήτησε ο φωτογράφος για την δουλειά του και θα τα βγάλει σε λίγες μέρες,ο άντρας μου θα τα βγάλει σε 1 μήνα!!!
Επίσης μην μου πεις ότι σαν πελάτισσα κι εσύ δεν ζήτησες κάποια έκπτωση σε κάποιο ρούχο???
Εκείνη την στιγμή λοιπόν αναλογίστηκες τι κόπος κρύβεται πίσω από ένα μπλουζάκι????
Αυτό που θέλω να πω,εντελώς φιλικά,είναι ότι ο καθένας μας κοιτάζει την τσέπη του και τις δυνατότητές του και ύστερα την τσέπη του κάθε επαγγελματία..

Συμφωνώ και με αυτή την άποψη! Πολύ σωστό και αυτό που λες. Δεν νομίζω ότι είναι λογικό να θυμώνει κάποιος όταν του ζητάνε έκπτωση. Εξάλλου ο πελάτης δεν γνωρίζει το κόστος της δουλειάς του γιατί δεν αναλύεται σε κάποιο αποδεικτικό, πχ τόσα παίρνει ο κάμεραμαν, τόσα ο φωτογράφος, τόσο κοστίζουν τα υλικά, τόσο το μοντάζ κτλ...
Από την άλλη, στην πράξη είναι λίγο άστοχο να συγκρίνουμε την δουλειά του μηχανικού με τη δουλειά του φωτογράφου από την άποψη ότι ο μηχανικός το έξοδο που κάνει είναι η βενζίνη για να πάει στη δουλειά του (αν δουλεύει σε εργοστάσιο, δεν ξέρω κιόλας την φύση της δουλειάς ενός μηχανικού, υποθετικά μιλάω) ενώ του φωτογράφου είναι πολύ περισσότερα και δεν ξέρουμε τελικά πόσα θα του μείνουν στην τσέπη. Θα ήταν πιο σωστό να συγκρίνουμε τη δουλειά του φωτογράφου πχ με τη δουλειά της μοδίστρας.
Το παιχνίδι χάνεται όταν δεν υπάρχει συνεννόηση. Είναι λάθος του φωτογράφου να θυμώνει όταν του ζητάνε έκπτωση. Τον πελάτη δεν τον ενδιαφέρει το κόστος της δουλειάς. Απλά αρνείται την έκπτωση αν δεν τον συμφέρει και μπορεί να χάσει τον πελάτη. Από την άλλη ο πελάτης αν δεν ικανοποιηθεί πάει σε άλλον και τέλος. Γι' αυτό ο πελάτης έχει πάντα δίκιο. Με τον πελάτη δεν τα βάζεις και δεν μπορείς να τον υποχρεώσεις να πάει με τα νερά σου. Είναι αυτό που είπα και πιο πάνω, ότι ο καθένας επιλέγει φωτογράφο με διαφορετικά κριτήρια και αν για κάποιον το κυριότερο είναι η χαμηλή τιμή αυτό θα αναζητήσει.

Και για να μην παρεξηγηθώ, είμαι σύζυγος μηχανολόγου και έχω σπουδάσει οικονομικά.

25Φωτογράφοι και τιμές Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Τετ Απρ 13, 2011 12:36 am

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioannam24 έγραψε:εγω εκλεισα μια γνωστη μου η οποια με τιμη 550 € μου δινει
- φωτογραφηση στην εκκλησια
-βιντεοσκοπηση
-1 ψηφιακο μεγαλο αλμπουμ
- 60 εκτυπωσεις φωτογραφιων
- 1 αλμπουμ νονας
-slide show
- dvd
- ολα τα δειγματα σε dvd οποτε μπορω να εκτυπωσω οποιες θελω

ΤΟ ΤΗΛ ΤΗΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ? ΘΑ ΓΙΝΩ ΝΟΝΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΕΡΙ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΓΙΝΕΤΑΙ....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις