Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Τετ Απρ 13, 2011 5:09 am

fay_b

fay_b
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αλικακι έγραψε:
elpida87 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΜΑΜΔΕΣ

Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΙ ΣΥΧΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΡΩΤΑΝΕ ΕΙΝΆΙ: KAI ΠΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΩΡΟ???ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΛΠ...
ΔΥΣΤΗΧΩΣ,ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΤΟ ΚΑΚΟ Σ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΜΕΡΕΣ,ΟΙ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΜΙΧΑΝΕΣ,ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙ,ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ( ΠΟΥ Κ ΑΥΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ), ΤΗΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΝΤΑΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΩΜΑΣΤΕ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ 12 ΩΡΟ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.....
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΣΑΝΤΙΖΟΤΑΝ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΡΩΤΑΓΑΝ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ)ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΙΞΕ ΜΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ.....
ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ...¨ΤΙ ΤΣΑΤΙΖΕΣΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΤΙ ΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΚΤΛ ΑΠΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΥΟ ΠΑΚΕΤΑ:ENA ΦΘΗΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ TO ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΚΡΙΒΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΑ...
ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΑΚΡΙΒΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΜΑΤΑ ΜΕ ΤΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΓΙΑ 50 ΕΥΡΩ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ???? Rolling Eyes
ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΠΑ...ΑΠΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥ ΠΡΙΝ ΓΝΩΡΙΣΟ ΤΩΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΣΙΓΑ ΜΙΑ ΚΑΜΕΡΑ Η ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΙΧΑΝΗ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΙΓΑ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ....
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ Η ΚΑΜΕΡΑΜΑΝ....ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΡΩΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΑΝ ΚΑΝΕΙ Η ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Η ΑΝ ΣΑΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΙ ΟΤΑΝ ΖΟΥΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΠΩΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΤΗΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ...
ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΑΛΑΔΑ Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 215994
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ...




Καλά τα λες φίλη μου,ως σύζηγος φωτογράφου,αλλά και μένα ο άντρας μου είναι μηχανικός και τα 1200 που ζήτησε ο φωτογράφος για την δουλειά του και θα τα βγάλει σε λίγες μέρες,ο άντρας μου θα τα βγάλει σε 1 μήνα!!!
Επίσης μην μου πεις ότι σαν πελάτισσα κι εσύ δεν ζήτησες κάποια έκπτωση σε κάποιο ρούχο???
Εκείνη την στιγμή λοιπόν αναλογίστηκες τι κόπος κρύβεται πίσω από ένα μπλουζάκι????
Αυτό που θέλω να πω,εντελώς φιλικά,είναι ότι ο καθένας μας κοιτάζει την τσέπη του και τις δυνατότητές του και ύστερα την τσέπη του κάθε επαγγελματία..
swsti se vriskw...pantws exw na pw sxetika me tous fotografous epeidi tuxainei na gnwrizw apo filo kai patera fotografo pou exw to kostos mias fotografisis kai ola ta sxetika...oti ontws kapoioi mporei na zitane exofrenika posa...oso kali poiotitita na nai to album kai oso wraia stimeno na nai ena video kapoia posa einai upervolika pou zitane.apo kei kai pera auto pou axizei na dwseis ena megalo poso einai an vreis ena fotografo pou na einai pragmatika kallitexnis kai oi foto pou tha travixei tha nai toso swstes kai wraies pou akoma kai se apli ektupwsi na tis kanei na einai paramuthenies...ekei xalali ta lefta. an den exeis tin oikonomiki anesi na xeis kati tetoio tote psaxneis auto pou se sumferei kalutera oikonomika...

27Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Πεμ Ιουν 02, 2011 6:36 am

kiriaki zk


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια ειμαστε φωτογραφοι ... μπορειτε να δειτε δουλεια μας στο site www.zk-studio.net
οι τιμες μας ειναι ίσως απο τις καλυτερες στην αγορα..
βρισκόμαστε στην πλατεια αγ. σοφιας και τηλεφωνα για ραντεβου μπορειτε να βρειτε απο το site
ενα φθηνο πακετο βάπτισης μπορει να ξεκιναει απο τα 350 ευρω
πιστευω οτι ειναι μια παρα πολυ καλη τιμη για ολα όσα προσφερουμε στην βάπτιση

http://www.zk-studio.net

28Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Πεμ Ιουν 02, 2011 1:36 pm

kiriaki zk


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kiriaki zk έγραψε:κοριτσια ειμαστε φωτογραφοι ... μπορειτε να δειτε δουλεια μας στο site www.zk-studio.net
οι τιμες μας ειναι ίσως απο τις καλυτερες στην αγορα..
βρισκόμαστε στην πλατεια αγ. σοφιας και τηλεφωνα για ραντεβου μπορειτε να βρειτε απο το site
ενα φθηνο πακετο βάπτισης μπορει να ξεκιναει απο τα 350 ευρω
πιστευω οτι ειναι μια παρα πολυ καλη τιμη για ολα όσα προσφερουμε στην βάπτιση
https://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fvimeo.com%2F23533132&h=c1138

http://www.zk-studio.net

29Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Πεμ Ιουν 02, 2011 3:09 pm

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κλεισαμε φωτογραφο με 600 ευρω

βιντεοσκοπηση
1 ψηφιακο αλμπουμ μεγαλο για εμας 30 σαλονια
3 μικρα με 20 σαλονια
10 φωτογραφιες
4 dvd

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

30Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Πεμ Ιουν 02, 2011 8:54 pm

moroulou

moroulou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα σε ολες!!!δεχομαι προτασεις για φωτογραφο!αν ξερετε καποιον καλο κ οικονομικο,αν ειστε εσεις,γνωστος σας κτλ.επισης για μπομπονιερες κ προσκλητηρια.η βαφτηση μας ειναι σεπτεμβριο.αυτος που ειχα στον γαμο μας εδωσε τις φωτο σε σακουλα του μαρινοπουλου(σουπερ μαρκετ)!!

31Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Πεμ Ιουν 02, 2011 10:52 pm

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ εκλεισα 500 ευρω ψηφιακο αλμπουμ
δικο μας
του κουμπαροθ
και 3 με 4 dvd
και το ρετους μας ειπε δωρο Very Happy
προσκλητηρια μπομπονιερες η κουμπαρα μου στον βολο εκει καναμε ολοι μας οι φιλοι και εγω και μας τα στελνει με κτελ
προσκληριο 80λεπτα
και η μπομπονιερα στην αννα μαρια κουτακι με κομπολοι γαι τους αντρες και κορονες η ματακια για τις γυναικες 1,30
τωρα εκανα μπουκαλια με ρακι 1,50
και προσκλητηρια πουγκια με κοχυλια 60λεπτα

32Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Παρ Ιουν 03, 2011 3:19 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ έκανα την βάφτιση την περασμένη Κυριακή & πήρα τους ίδιους που είχα και στον γάμο μου. Καταπληκτική δουλειά, πολύ συνεργάσιμα τα παιδιά, τρομερή ποιότητα αποτελέσματος. Δεν υπάρχει άνθρωπος να έχει δει το ψηφιακό άλμπουμ του γάμου μου και να μην έχει μείνει με το στόμα ανοικτό.
Αφού να φανταστείτε, πρώτα πήρα τον φωτογράφο να δω αν έχει ημερομηνία και μετά πήρα να κλείσω εκκλησία, έτσι κιαλλιώς, εκκλησίες υπάρχουν πολλές, καλοί φωτογράφοι???
Τώρα για το οικονομικό, τα παιδιά έχουν 3 πακέτα. ένα οικονομικό (που δεν συμπεριλαμβάνει ψηφιακό άλμπουμ) ένα μεσαίας κατηγορίας (& τσέπης Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 215994 ) και ένα πιο τσιμπημένο.
έχουν και site: http://www.olatougamouefkola.gr/

(λιγότερη διαφήμιση θα έκανα αν ήταν δικό μου το μαγαζί Razz Razz )

33Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Παρ Ιουν 03, 2011 3:54 am

moroulou

moroulou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
chicken έγραψε:Εγώ έκανα την βάφτιση την περασμένη Κυριακή & πήρα τους ίδιους που είχα και στον γάμο μου. Καταπληκτική δουλειά, πολύ συνεργάσιμα τα παιδιά, τρομερή ποιότητα αποτελέσματος. Δεν υπάρχει άνθρωπος να έχει δει το ψηφιακό άλμπουμ του γάμου μου και να μην έχει μείνει με το στόμα ανοικτό.
Αφού να φανταστείτε, πρώτα πήρα τον φωτογράφο να δω αν έχει ημερομηνία και μετά πήρα να κλείσω εκκλησία, έτσι κιαλλιώς, εκκλησίες υπάρχουν πολλές, καλοί φωτογράφοι???
Τώρα για το οικονομικό, τα παιδιά έχουν 3 πακέτα. ένα οικονομικό (που δεν συμπεριλαμβάνει ψηφιακό άλμπουμ) ένα μεσαίας κατηγορίας (& τσέπης Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 215994 ) και ένα πιο τσιμπημένο.
έχουν και site: http://www.olatougamouefkola.gr/

(λιγότερη διαφήμιση θα έκανα αν ήταν δικό μου το μαγαζί Razz Razz )
δηλαδη απο που ξεκινανε και που φτανουν τα τσιμπιμενα??να εχω μια εικονα να μην παρω τηλ και ρωτησω κατευθειαν ποσο θα στοιχισει!!

34Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Παρ Ιουν 03, 2011 4:38 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
moroulou έγραψε:δηλαδη απο που ξεκινανε και που φτανουν τα τσιμπιμενα??να εχω μια εικονα να μην παρω τηλ και ρωτησω κατευθειαν ποσο θα στοιχισει!!

έψαχνα να βρώ την προσφορά γιαυτό άργησα!
Λοιπόν,
1. στα 600ευρώ:
photobook 20x30 (Δείγματα)
80 fotos 13x18
4 fotos 20x30
1 foto 30x45
ψηφιακή βιντεοσκόπηση & ψηφιακό μοντάζ
video clip με τα highlight της ημερας
2 dvd με θήκες & εξώφυλλα
άλμπουμ -ριζόχαρτο 23x23

2. στα 800 ευρώ
photobook 20x30 (Δείγματα)
ψηφιακό άλμπουμ (15 σαλόνια mat διάστασης 24χ32)
4 fotos 20x30
ψηφιακή βιντεοσκόπηση & ψηφιακό μοντάζ
video clip με τα highlight της ημερας
2 dvd με θήκες & εξώφυλλα
(έξτρα σαλόνι 20 ευρώ)

3. στα 1200 ευρώ
photobook 20x30 (Δείγματα)
ψηφιακό άλμπουμ (20 σαλόνια mat διάστασης 30χ30)
2 ψηφιακά άλμπουμ με κοινό δημιουργικό με το 30χ30 διάστασης 20χ20
50 fotos 13χ18
ψηφιακή βιντεοσκόπηση & ψηφιακό μοντάζ
video clip με τα highlight της ημερας
4 dvd με θήκες & εξώφυλλα

Ελπίζω να σε κάλυψα γιατί ξύπνησε και το μικράκι μου...
ότι θες πες μου Smile





35Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Παρ Ιουν 03, 2011 5:48 am

kiriaki zk


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nena1988 έγραψε:κλεισαμε φωτογραφο με 600 ευρω

βιντεοσκοπηση
1 ψηφιακο αλμπουμ μεγαλο για εμας 30 σαλονια
3 μικρα με 20 σαλονια
10 φωτογραφιες
4 dvd

nena η τιμη αυτη που λες για ολα αυτα που σου δίνει ειναι παρα πολυ χαμηλη... οποτε πρεπει λιγο να προβληματιστεις για την ποιοτητα των αλμπουμ που θα σου δώσει
το καλο ψηφιακο φωτογραφικο άλμπουμ έχει καποιο κόστος γι αυτο εγω υποψιάζομαι οτι τα αλμπουμ που σου δίνει σε αυτην την τιμή ειναι book. ειναι κριμα να δώσεις 600 ευρω και να σου χαλάσουν σε μερικα χρόνια...

http://www.zk-studio.net

36Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Παρ Ιουν 03, 2011 6:25 am

moroulou

moroulou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
chicken έγραψε:
moroulou έγραψε:δηλαδη απο που ξεκινανε και που φτανουν τα τσιμπιμενα??να εχω μια εικονα να μην παρω τηλ και ρωτησω κατευθειαν ποσο θα στοιχισει!!

έψαχνα να βρώ την προσφορά γιαυτό άργησα!
Λοιπόν,
1. στα 600ευρώ:
photobook 20x30 (Δείγματα)
80 fotos 13x18
4 fotos 20x30
1 foto 30x45
ψηφιακή βιντεοσκόπηση & ψηφιακό μοντάζ
video clip με τα highlight της ημερας
2 dvd με θήκες & εξώφυλλα
άλμπουμ -ριζόχαρτο 23x23

2. στα 800 ευρώ
photobook 20x30 (Δείγματα)
ψηφιακό άλμπουμ (15 σαλόνια mat διάστασης 24χ32)
4 fotos 20x30
ψηφιακή βιντεοσκόπηση & ψηφιακό μοντάζ
video clip με τα highlight της ημερας
2 dvd με θήκες & εξώφυλλα
(έξτρα σαλόνι 20 ευρώ)

3. στα 1200 ευρώ
photobook 20x30 (Δείγματα)
ψηφιακό άλμπουμ (20 σαλόνια mat διάστασης 30χ30)
2 ψηφιακά άλμπουμ με κοινό δημιουργικό με το 30χ30 διάστασης 20χ20
50 fotos 13χ18
ψηφιακή βιντεοσκόπηση & ψηφιακό μοντάζ
video clip με τα highlight της ημερας
4 dvd με θήκες & εξώφυλλα

Ελπίζω να σε κάλυψα γιατί ξύπνησε και το μικράκι μου...
ότι θες πες μου Smile





Wink ευχαριστωωωω!!θα το μελετησω!

37Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Παρ Ιουν 03, 2011 10:03 am

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια μου! εμενα ο αντρας μου ειναι καμεραμαν, συνεργαζεται με πολλους φωτογραφους και απ οτι ξερω οι τιμες παιζουν γυρω στο χιλιαρικο. φυσικα παει αναλογα και με το τι θα ζητησεις! καλο ειναι πριν κλεισετε κατι να ζητησετε να δειτε την δουλεια του αλλου και απο φωτογραφιες και απο βιντεο γιατι τα μυστηρια (γαμος-βαφτιση) μια φορα γινονται και κριμα θα ναι οταν θα παρετε το υλικο στα χερια σας να απογοητευτειτε

38Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Καλησπέρα Πεμ Ιουν 09, 2011 1:48 am

mommy84

mommy84
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εμεις πήραμε ένα γνωστό φωτογράφο που εχει καταπληκτικές τιμές το παιδί γιατι τώρα ξεκινάει και μου εκανε ολόκληρη συνέντευξη για το πως θα γινει ποιοι θα ειναι και πως θα το κανουμε ωστε να βγει ενα παραμυθιένιο αποτέλεσμα!! και μόνο 400 ευρώ μας ζήτησε με αλμπουμ ψηφιακο, 60 φωτο. βιντεοσκοπηση και παραδοση με μονταζ σαν τρειλερ και ενα σαν βιντεοκλιπ ολες τις φωτο για μελλοντικη εκτυπωση και γενικα οτι ζητησα σε αυτη τη τιμη!!! οποια θελει ας μου στειλει p.m.
ευχαριστώ!! Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 215994

39Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Πεμ Ιουν 09, 2011 5:12 am

kiriaki zk


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mommy πρέπει να προσέξεις πολυ σε αυτην την τιμη το άλμπουμ που πέρνεις αν ειναι όντως ψηφιακό ή fotobook
τα καλα τα άλμπουμ τα χειροποίητα εχουν ένα σχετικα ψηλό κόστος και είναι λίγο απίθανο στα 400 ευρώ να περιμένεις να πάρεις ένα σωστά δουλεμένο και καλής ποιότητας άλμπουμ
και τα 400 ευρώ που θα δώσεις ειναι παρα πολλά αν στο τέλος παρεις φθηνοδουλείες και στην περίπτωση αν ειναι fotobook (δηλαδή μιλάμε για ενα κόστος του άλμπουμ 40 ευρώ) να μήν σου κρατήσει στον χρόνο.
Μια αλλη περιπτωση φυσικα ειναι αυτος ο ανθρωπος να κανει την δουλεια απο το σπιτι του χωρις καθολου εξοδα και εφοριες.. ετσι ωστε να μην τον πειραζει να δουλεψει για ενα κερδος της ταξης των 50 ευρω...
παντως σε αυτην την περιπτωση ειναι κριμα να υποστηριζουμε αυτου του ειδους το εμποριο... σιγουρα δεν συμφερει στο τελος κανέναν

http://www.zk-studio.net

40Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Πεμ Ιουν 09, 2011 9:55 am

mommy84

mommy84
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Όχι βρε είμαι σίγουρη γιατί έχω δει δουλειές του από γνωστούς και δε παίζεται επαγγελματίας. Του αρέσει μάλλον αυτό που κάνει γιατί το αποτέλεσμα μετράει φυσικά αλλά έχω δει τι κάνει και απλά τον έκλεισα μέ προκαταβολή και τα υπόλοιπα είπε μόλις δω το αποτέλεσμα! Αυτό ειναι το καλό.

41Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Πεμ Ιουν 09, 2011 1:25 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δες σε αυτό το site ο άνθρωπος είναι φοβερός κανει καταπληκτική δουλεια με εξαιρετικές τιμές .
Δουλεέυι μαζί με μα φίλη σε keterin
http://www.yannislarios.com/index2.php
http://www.yannislarios.com/index2.php
http://www.yannislarios.com/index2.php
http://www.yannislarios.com/index2.php
http://www.yannislarios.com/index2.php
http://www.yannislarios.com/index2.php
http://www.yannislarios.com/index2.php
http://www.yannislarios.com/index2.php
αυτές είναι απλές απο μια απλή φωτογραφιση που έκανε στα παιδια της φίλης μου

42Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Τετ Ιουν 29, 2011 3:17 am

ioanna28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΜΕΙΣ ΔΩΣΑΜΕ 190 ΕΥΡΩ ΣΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΓΙΑ ΤΗ ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ. ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ 3 DVD ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΑ(ΑΡΑ ΤΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΛΟΥΜΕ) ΚΑΙ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΤΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΚΑΙ CD ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΕΚΤΥΠΩΣΟΥΜΕ ΟΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ. ΤΕΛΕΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΦΟΒΕΟΡ ΤΟ DVD. ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 0,8 ΓΙΑ ΕΚΤΥΠΩΣΗ 13Χ18. ΜΕΙΝΑΜΕ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ!!! Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 654316

43Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Τετ Ιουν 29, 2011 5:31 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια μου, εγώ το θέμα του φωτογράφου και της βιντεοσκόπησης δεν πρόκειται να το «τσιγκουνευτώ»!
Το έχω δηλώσει απο τώρα... δε με ενδιαφέρουν ούτε οι μπομπονιέρες, ούτε οι προσκλήσεις, ούτε ο ανθοστολισμός, ούτε τίποτα άλλο πέρα από την τέλεια αποτύπωση των στιγμών που θα ζήσουμε εγώ και η οικογένεια μου την μέρα εκείνη.
Για εμάς, για τα παιδιά μας και για τα παιδιά των παιδιών μας, θέλω να κρατήσω, όσο πιο ΣΠΟΥΔΑΙΑ γίνεται, άφθαρτη και ζωντανή εκείνη την ημέρα στα χρόνια που θα περάσουν. Όλα όσα θα ζήσουμε εμείς και τα αγαπημένα μας πρόσωπα, να μείνουν για πάντα χαραγμένα στο χρόνο... Όπως είπε και η Μαρία, αν δεν κάνω λάθος, αυτά μένουν στην τελική!
Το πιθανότερο είναι, οι περισσότερες μπομπονιέρες να ξεχαστούν στα τραπέζια της δεξίωσης, στα ντουλαπάκια του αυτοκινήτου ή να καταλήξουν πεταμένες σε κάποιο συρτάρι του σπιτιού. Τα προσκλητήρια δε, σίγουρα σε κάποιον κάδο για ανακύκλωση και τα λουλούδια... μαραμένα σε κάποια σακούλα σκουπιδιών.
Όλα τα παραπάνω όμως, όσο αναλώσιμα και αν υπάρξουν, θα μείνουν για πάντα αποτυπωμένα, άφθαρτα και ζωντανά, όπως εκείνη τη μέρα... σε ένα άλμπουμ, σε ένα βίντεο, να μας δίνουν την αίσθηση ότι... "σα να μην πέρασε ούτε μια μέρα".

Έχω μεταφέρει σε dvd όλες τις βιντεοταινίες που είχαν οι γονείς μου ή εγώ και έχω συλλέξει από συγγενείς κομμάτια από παλαιότερα γενέθλια, συγκεντρώσεις, γεγονότα, εκδρομές, γάμους, βαπτίσεις συγγενών, γνωστών και φίλων.
Ξέρετε πόσο μαγικό είναι, να βλέπεις στην οθόνη του υπολογιστή σου ανθρώπους που πέρασαν απο την ζωή σου κάποτε, την σημάδεψαν, μα κάποια στιγμή έπρεπε να φύγουν και δεν μπορείς πια ούτε να τους δείς, ούτε να τους ακούσεις, ούτε να τους αγγίξεις, ούτε να τους μυρίσεις?
Και μέσα από ένα άψυχο μηχάνημα να σου ζωντανεύουν και πάλι... να ακούς την φωνή τους που την είχες ξεχάσει, το γέλιο τους, να παίρνουν σάρκα και οστά, αλώβητοι στο χρόνο και να συγκινείσαι με ευχάριστες αναμνήσεις που σου χάρισαν, περνώντας μια φορά κι έναν καιρό απο την ζωή σου...

Σε ένα από αυτά τα βίντεο, από βάπτιση της ξαδέρφης μου, έχω και την προγιαγιά μου να τραγουδά... μπορείτε να καταλάβετε τι θησαυρός είναι αυτός για μένα και την οικογένεια μου? Μέσα σε μια ταινία, έχουμε τέσσερις γενεές μαζί, ζωντανές!
Που αν τότε ο Θείος μου τσιγκουνευόταν και δεν πλήρωνε ακριβά την βιντεοσκόπηση, με τα ιδιαίτερα εργαλεία που θα εξασφάλιζαν την αντοχή στον χρόνο, μιας και την δεκαετία του ’80 η διαδικασία αυτή θεωρούνταν και πολυτέλεια, δε θα μας είχε μείνει κάτι που να λειτουργεί ως κίνητρο στο να ξυπνήσουν οι αναμνήσεις, γιατί κάπως έτσι λειτουργεί ο εγκέφαλος.

Γι’ αυτό το λόγο κορίτσια μου, είναι καλύτερο να κόψετε από αλλού και να το δώσετε στο κομμάτι του φωτογράφου και της βιντεοσκόπησης.

Και επειδή εγώ, τον θρησκευτικό γάμο θα τον πάω μαζί με βάφτιση, ένα παραπάνω που θέλω αυτό το κομμάτι να είναι προσεγμένο και δεν με απασχολεί το πόσα θα δώσω, στα άλλα που αφορούν το κομμάτι του γάμου...ναι, μπορεί και να τσιγκουνευτώ!


Εγώ θα το ψάξω σίγουρα πολύ, αλλά αυτό που θέλω 100% να μου προσφέρει ο επαγγελματίας, είναι το videoclip με τα highlights που θα το αντιγράψω μετέπειτα και θα το χαρίσω στους στενούς μου συγγενείς, μαζί με την καθιερωμένη νυφοβαπτιστική φωτογραφία.

Για δείτε δουλειές σε βιντεοκλίπς και θα καταλάβετε τι περίπου ζητάω.

Βάζω πρώτα δύο στιγμιότυπα απο το Ναύπλιο, μιας και γω εκεί θα κάνω την γαμοβάπτιση μου Smile και που μέχρι στιγμής έχω καταλήξει σε αυτόν τον δημιουργό, γιατί μου αρέσει περισσότερο η δουλειά του...

Νίκος Δήμου - Περισσότερα στο http://iliketomovieit.gr/
1.ΓΑΜΟΣ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ - TEASER
2.ΓΑΜΟΣ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ
3.ΓΑΜΟΣ ΣΤΗΝ ΣΥΡΟ


Κάποια παρόμοια απο άλλον δημιουργο, που περισσότερες δουλειές του μπορείτε να βρείτε εδώ... http://blog.wedmoments.gr/
4.ΓΑΜΟΣ Ι - Κλικ
5.ΓΑΜΟΣ ΙΙ -κλικ-

Και μια βάπτιση...
6.ΒΑΠΤΙΣΗ - LITTLE ANGELS


Και επίσης οι δουλειές του γνωστού και βραβευμένου Lee Bakogiannakis φυσικά - http://www.2dgstyle.com που οι Θεσσαλονικείς θα τον γνωρίζουν καλύτερα, με μια εκπληκτική ΒΑΠΤΙΣΗ στο Ναύπλιο...
7.ΒΑΠΤΙΣΗ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ
8.ΓΑΜΟΣ - κλικ-


Για κάτι τέτοιο ενδιφέρομαι...
Όποια γνωρίζει και άλλους που ασχολούνται επαγγελματικά και με τα Highlights, ας μου προτείνει Smile



Έχει επεξεργασθεί από τον/την NeNaKi_Gr στις Τετ Ιουν 29, 2011 5:55 am, 1 φορά

44Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Τετ Ιουν 29, 2011 5:55 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νενάκι αυτής της άποψης είμαι και εγώ και νομίζω ότι πραγματικά το βίντεο αξίζει να το πληρώσεις λίγο παραπάνω. Όσο για τα αγαπημένα πρόσωπα, 2 χρόνια έχουν περάσει από τον γάμο μου και όμως βλέπω μέσα ανθρώπους που έχουν φύγει από την ζωή... Οπότε όσο περνάνε τα χρόνια και αλλάζουμε όλοι, τα βίντεο και οι φωτογραφίες έχουν μεγαλύτερη αξία γιατί μας συνδέουν με το παρελθόν και με στιγμές που με τα χρόνια ξεθωριάζουν στο μυαλό μας. Εγώ προσωπικά έχω τρέλα με τις φωτογραφίες και τα βίντεο. Για τον πρώτο χρόνο του μικρού μου έχω φτιάξει 12 βίντεο (1 για κάθε μήνα) με φωτογραφίες, βίντεο και μουσική και είναι σαν μικρές ταινιούλες. Και να πω πως είμαι άσχετη και χρησιμοποιώ το movie maker των windows και παρόλ' αυτά το αποτέλεσμα είναι πιο... ζωντανό. Ήδη βλέπω τα βίντεο των πρώτων μηνών με το μωρό μας και νοσταλγώ τις στιγμές εκείνες! Και ξέρω ότι και για το παιδί μου μεγαλώνοντας θα έχουν ιδιαίτερη αξία γιατί αφορούν τον πρώτο χρόνο της ζωής του κάτι που δεν θα θυμάται φυσικά και θα έχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον για εκείνον. Ξέφυγα, αλλά θεωρώ πως οι φωτογραφίες και το βίντεο είναι τελικά αυτό που μένει γιατί την στιγμή του μυστηρίου σκέφτεσαι διάφορα και δεν παρατηρείς γύρω σου πολλές φορές αυτό που συμβαίνει, χαχα! Οπότε στο βίντεο εγώ είδα και πράγματα που δεν είχα παρατηρήσει, πχ τον στολισμό που αν και πέρασα από δίπλα του δεν είχα τον χρόνο να τον προσέξω στην εκκλησία. Να πω ότι και ο στολισμός μετράει πολλές φορές και ήμουν τυχερή γιατί βρήκα ένα πολύ οικονομικό ανθοπωλείο, η κοπέλα κάνει φοβερές συνθέσεις, τα έφτιαξε όλα όπως της εξήγησα και με το παραπάνω και για την τέχνη της και τον όγκο λουλουδιών που χρησιμοποίησε πλήρωσα λίγα. Μιλάμε για απίστευτη ομορφιά, κάθομαι και τα χαζεύω στο βίντεο... Αυτά από την δική μου εμπειρία και με σιγουριά λέω ότι αν ξαναπαντρευόμουν δεν θα άλλαζα τίποτα, είμαι πολύ ικανοποιημένη από όλους και όλα! Very Happy

45Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty χρειαζομαι το τηλ της Τετ Ιουν 20, 2012 2:11 pm

κερρ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ioannam24 έγραψε:εγω εκλεισα μια γνωστη μου η οποια με τιμη 550 € μου δινει
- φωτογραφηση στην εκκλησια
-βιντεοσκοπηση
-1 ψηφιακο μεγαλο αλμπουμ
- 60 εκτυπωσεις φωτογραφιων
- 1 αλμπουμ νονας
-slide show
- dvd
- ολα τα δειγματα σε dvd οποτε μπορω να εκτυπωσω οποιες θελω
[b]


σε παρακαλω παρα πολυ αν εμεινες ικανοποιημενη απο το τελικο αποτελεσμα,στειλε μου το τηλεφωνο της.Απο το γαμο μας ακομα δεν τις εχουμε λαβει.Το δειγμα που ειδαμε ηταν-ειναι απογοητευτικο κ εχει περασει 1,5χρονος κ ακομα να λαβουμε το αλμπουμ.Τωρα θα βαφτισουμε τον μικρο μας κ πρεπει να ειναι καλος-η.Ασε που μασ ζητησε 1300ο ιδιος+650 ο βιντεομαν ο οποιος επισης ασχετος, ολο ασχετα πλανα τραβουσε...χαλια...αν κ τα δειγματα που μας ειχε δειξει ηταν πολυ καλα σε εμας απετυχε.
σ ευχαριστω για την απαντηση σου

46Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Τετ Ιουν 20, 2012 11:49 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με 650Ε πήραμε ένα μεγάλο άλμπουμ για εμάς & ένα μικρό για την νονά, dvd σε θήκη και όσα ακόμη θέλαμε σκέτα, cd με όλες τις φωτογραφίες σε υψηλή ανάλυση,30 εκτυπώσεις και 5 μεγεθύνσεις. Την βδομάδα μετά την βάφτιση πήραμε το cd με όλες τις φωτογραφίες για να διαλέξουμε για τα άλμπουμ & την επόμενη το dvd.

47Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Τετ Ιουν 20, 2012 11:56 pm

κερρ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Carrie έγραψε:Με 650Ε πήραμε ένα μεγάλο άλμπουμ για εμάς & ένα μικρό για την νονά, dvd σε θήκη και όσα ακόμη θέλαμε σκέτα, cd με όλες τις φωτογραφίες σε υψηλή ανάλυση,30 εκτυπώσεις και 5 μεγεθύνσεις. Την βδομάδα μετά την βάφτιση πήραμε το cd με όλες τις φωτογραφίες για να διαλέξουμε για τα άλμπουμ & την επόμενη το dvd.


Πολυ ωραία....μου δινεις σε παρακαλω περεταιρω πληροφοριες για να επικοινωνησω;;;Σ ευχαριστω εκ των προτερων

48Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Τετ Ιουν 20, 2012 11:57 pm

κερρ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ioanna28 έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΔΩΣΑΜΕ 190 ΕΥΡΩ ΣΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΓΙΑ ΤΗ ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ. ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ 3 DVD ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΑ(ΑΡΑ ΤΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΛΟΥΜΕ) ΚΑΙ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΤΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΚΑΙ CD ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΕΚΤΥΠΩΣΟΥΜΕ ΟΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ. ΤΕΛΕΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΦΟΒΕΟΡ ΤΟ DVD. ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 0,8 ΓΙΑ ΕΚΤΥΠΩΣΗ 13Χ18. ΜΕΙΝΑΜΕ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ!!! Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 654316


ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣΣΣΣΣΣΣ ΑΜΕΣΑΑΑΑΑ!!!ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΟΛΥΥΥ ΚΑΛΟΟΟΟ!!!
Razz

49Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Πεμ Ιουν 21, 2012 12:04 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κερρ έγραψε:
Carrie έγραψε:Με 650Ε πήραμε ένα μεγάλο άλμπουμ για εμάς & ένα μικρό για την νονά, dvd σε θήκη και όσα ακόμη θέλαμε σκέτα, cd με όλες τις φωτογραφίες σε υψηλή ανάλυση,30 εκτυπώσεις και 5 μεγεθύνσεις. Την βδομάδα μετά την βάφτιση πήραμε το cd με όλες τις φωτογραφίες για να διαλέξουμε για τα άλμπουμ & την επόμενη το dvd.


Πολυ ωραία....μου δινεις σε παρακαλω περεταιρω πληροφοριες για να επικοινωνησω;;;Σ ευχαριστω εκ των προτερων

http://studioflokas.gr/

50Φωτογράφοι και τιμές - Σελίδα 2 Empty Απ: Φωτογράφοι και τιμές Πεμ Ιουν 21, 2012 12:51 am

κερρ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Carrie
S efharistw paaaara poli.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις