Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
486 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 486 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια, ειμαι κοματια η μικρη λυσαξε ολο το βραδυ, ειχε μπουκωμα και ξυπναγε και εκλαιγε μαλλον πονανε και τα δοντακια της χαλια βραδυ λεμε, εγω ειμαι υπερ της στρατας, αλλα ειναι και στο παιδι, και τα δυο τα εβαλα, αλλα αν θυμαμαι καλα ειχαν παει 8 μηνων οχι πιο μικρα, ο γιος μου την ειχε καταευχαριστηθει και περπατησει οταν εγινε ενος, η μικρη καθησε πιο λιγο γιατι ηταν μπουσουλιτσας και πιανοταν απο επιπλα και πηγαινε και περπατησε, ο γιος μου ποτε δεν πηγαινε στις μυτες, η κορη μου πηγαινε στις μυτες συνεχεια απο πριν την στρατα και γιαυτο την εβαλα γιατι επρεπε να το σταματησει ολο μπαλαρινα την ελεγα, η στρατα απλα θελει προσοχη για ατυχηματα να μην εχεις πραγματα που μπορει να τραβηξει το παιδι, να μην εχεις ανοικτες πορτες και φυγει με την στρατα και να μην τρεχει παρα πολυ, κατα τα αλλα βοηθαει πολυ

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω ξενερωσει με το πασχα φετος, θα πληρωθουμε μετα το πασχα μα ελεος λεμε και μετα σου λενε καλο πασχα και ειναι γιορτες, δωσε τα λέφτα ρε μ....κα πιο πριν ελεος

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πήγα και τζάμπο πήρα ότι βλακεία βρήκα και γύρισα! να φάω να πλύνω τα πιάτα μου, και να ετοιμαστώ σιγά σιγά για το χωριό!

τι ωραία η φωτό βρε Αγγελικούλα!

Μιλού μου, άστα βράστα! έπρεπε να μείνουν εκείνοι χωρίς λεφτά να δουν τι γλύκα που αφήνουν τον κόσμο γιορτινές μέρες χωρίς φράγκο, αν είναι δυνατόν!

κορίτσια μου πιστεύω ότι θα ξαναμπώ, αλλά αν δεν ξαναμπώ, γιατί μάλλον αύριο θα μείνουμε στο χωριό για ανάσταση και θα κοιμηθούμε εκεί για να μην πηγαινοερχόμαστε το Πάσχα, σας εύχομαι από τώρα και εγώ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ να έχετε όλες σας και οι οικογένειές σας και πάντα να υπάρχει αγάπη στην ζωή σας!
θα μου λείψετε πολύ!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ψωνισαααααααααα!!!!!!!!!!!ενα θα σας πω: χθες ειπα στην αδερφη μου πως φανταζομουνα το ρουχο μου και μολις της τα εδειξα μου λεει "παραγγελια τα ειχες"???????????
ειναι ασπρομαυρο φορεμα με 2 λεπτουτσικες ριγες κοραλι στο στηθος,κοραλι σακακι 3/4 και γοβα(12ποντη)-τσαντα κοραλι λουστρινι!!!!!!!!!!!
για να τη δω τωρα τι θα κανει κι αν θα βρει ιδια!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:ψωνισαααααααααα!!!!!!!!!!!ενα θα σας πω: χθες ειπα στην αδερφη μου πως φανταζομουνα το ρουχο μου και μολις της τα εδειξα μου λεει "παραγγελια τα ειχες"???????????
ειναι ασπρομαυρο φορεμα με 2 λεπτουτσικες ριγες κοραλι στο στηθος,κοραλι σακακι 3/4 και γοβα(12ποντη)-τσαντα κοραλι λουστρινι!!!!!!!!!!!
για να τη δω τωρα τι θα κανει κι αν θα βρει ιδια!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


αχαχαχαχαχαχαχα! θεικό το συνολάκι δεν το συζητώ, άσε που θα σκάσει από το κακό της γιατί σιγά μην βρει να κάνει ασορτί ντύσιμο! αχαχαχα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:ψωνισαααααααααα!!!!!!!!!!!ενα θα σας πω: χθες ειπα στην αδερφη μου πως φανταζομουνα το ρουχο μου και μολις της τα εδειξα μου λεει "παραγγελια τα ειχες"???????????
ειναι ασπρομαυρο φορεμα με 2 λεπτουτσικες ριγες κοραλι στο στηθος,κοραλι σακακι 3/4 και γοβα(12ποντη)-τσαντα κοραλι λουστρινι!!!!!!!!!!!
για να τη δω τωρα τι θα κανει κι αν θα βρει ιδια!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


αχαχαχαχαχαχαχα! θεικό το συνολάκι δεν το συζητώ, άσε που θα σκάσει από το κακό της γιατί σιγά μην βρει να κάνει ασορτί ντύσιμο! αχαχαχα

το πιο θεικο ειναι οτι το βρηκα με τη μια!στο πρωτο μαγαζι που πηγα!!!μετα τα παπουτσια ηταν εκολο θεμα,παντα απο ενα μαγαζι ψωνιζω παπουτσια!και το πιο θεικο ηταν οτι ηταν και ο αντρας μου μαζι!!!μια παρα εφυγα απο το σπιτι 3παρα ειχα γυρισει!!!μαζι με το χρονο να κατεβω κεντρο να βρω να παρκαρω και τετοια!!!
για καλο και για κακο εγω δε της τα δειχνω!!!!!!!!!! Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
το πιο θεικο ειναι οτι το βρηκα με τη μια!στο πρωτο μαγαζι που πηγα!!!μετα τα παπουτσια ηταν εκολο θεμα,παντα απο ενα μαγαζι ψωνιζω παπουτσια!και το πιο θεικο ηταν οτι ηταν και ο αντρας μου μαζι!!!μια παρα εφυγα απο το σπιτι 3παρα ειχα γυρισει!!!μαζι με το χρονο να κατεβω κεντρο να βρω να παρκαρω και τετοια!!!
για καλο και για κακο εγω δε της τα δειχνω!!!!!!!!!! Razz


α μια χαρά σε βρίσκω! παιδί μου φυσικά και δεν θα της τα δείξεις το συζητάς? γιατί δεν είναι και ένα κλασσικό συνολάκι, να πεις ότι κατά λάθος έβαλαν και οι δύο μαύρο άσπρο και εντάξει δεν τρέχει μία, έχει την ιδιαιτερότητά του, θα κάνει μπαμ αν βρει και βάλει το ίδιο! αχαχαχα

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;;
Εμείς είχαμε λίγη δουλείτσα σήμερα, κουράστηκα και αυτο το πάνω κάτω τα χουν παίξει τα ποδαράκια μου απο τα σκαλιά!!!
Εσεις τι κάνετε;;
Ευάκι πολύ ωραίο το σύνολο, με γειά και καλοφόρετο!!
Αγγελικούλα αυτό λέω κι εγώ πως με στράτες μεγαλώσαμε!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλώς τη Βασούλα μας! όλα καλά με την δουλειά ε? αν εξαιρέσεις την κούραση εννοώ!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως την βασουλα!!!
ναι ειναι πολυ ωραιο το συνολακι,θα βαλω φωτο στο αβαταρ την αλλη βδομαδα!!!
μαρια ετσι ειπε και ο αντρας μου,σιγα το ασπρο-μαυρο ηταν κλασσικο και γι'αυτο ηταν ιδιο το ντυσιμο της αλλα απο 6φυλλη ντουλαπα νομιζω μπορουσε να διαλεξει κατι αλλο να βαλει εφοσον ειδε οτι θα εβαζα εγω ασπρο-μαυρο και δεν ειχα τη δυνατοτητα να εχω αλλα ρουχα μαζι μου για να αλλαξω!μια βαλιτσουλα ποσα να χωρεσει πια!!!
ααααα!!!!!!πηγα τα μικρα στον επιταφιο και περναγαν απο κατω-ξερετε σε σχημα σταυρου-και η μικρη γελαγε τοσο μα τοσο πολυ!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι πολύ κούρασηηηηηη και δεν ξέρω πως και γιατί αλλα σωματικά δεν έχω και τόσο αντοχές όσο πέρυσι!!!
Ευάκι είσαι στην πεθερά;; Ψώνισες απο κει δηλαδή;; Βλέπω να παρατάει την Ανάσταση στη μέση αύριο και να ψάχνει για συνολάκι νέο Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα κοριτσακια μου τι κανετε?! εγω μολις εκατσα ολη μερα παλι σημερα τρεχαμε !!! Razz Razz Razz τι κανετε?!!! Ετοιμαζεστε για αυριο βλεπωωω ε! αχχαχα

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
ααααα!!!!!!πηγα τα μικρα στον επιταφιο και περναγαν απο κατω-ξερετε σε σχημα σταυρου-και η μικρη γελαγε τοσο μα τοσο πολυ!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

ααχαχαχαχαχα αλήθεια? θα της φαινόταν περίεργο! χαχαχα ψυχή μου! ο δικός μου μπορεί να πήγαινε τώρα με την γιαγιά του στο χωριό Εκκλησία και το βράδυ θα πάμε μαζί στον Επιτάφιο! ετοιμάζομαι και εγώ σιγά σιγά να πάω στο χωριό! να ντυθώ και να φύγω! τουλάχιστον δεν έχω το πρόβλημα να ντυθώ το ίδιο με την πεθερά! Laughing Laughing


Βάσω μου είσαι και κουρασμένη με τον μικρό τώρα, δεν κοιμάσαι καλά εδώ και καιρό οπότε λογικό ειναι να κουράζεσαι πιο εύκολα! θα συνηθίσεις σιγά σιγά πιστεύω! Wink

καλώς την Δημητρούλα! Very Happy

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
ααααα!!!!!!πηγα τα μικρα στον επιταφιο και περναγαν απο κατω-ξερετε σε σχημα σταυρου-και η μικρη γελαγε τοσο μα τοσο πολυ!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

ααχαχαχαχαχα αλήθεια? θα της φαινόταν περίεργο! χαχαχα ψυχή μου! ο δικός μου μπορεί να πήγαινε τώρα με την γιαγιά του στο χωριό Εκκλησία και το βράδυ θα πάμε μαζί στον Επιτάφιο! ετοιμάζομαι και εγώ σιγά σιγά να πάω στο χωριό! να ντυθώ και να φύγω! τουλάχιστον δεν έχω το πρόβλημα να ντυθώ το ίδιο με την πεθερά! Laughing Laughing


Βάσω μου είσαι και κουρασμένη με τον μικρό τώρα, δεν κοιμάσαι καλά εδώ και καιρό οπότε λογικό ειναι να κουράζεσαι πιο εύκολα! θα συνηθίσεις σιγά σιγά πιστεύω! Wink

καλώς την Δημητρούλα! Very Happy


Βασουλα συφωνω με το Μαρακι , το ξενυχτι ειναι χειροτερος συντροφος για την υπολοιπη μερα!! χαχαχα Και εμενα καλε γελαει οταν βλεπει τα αλλα παιδακια να περνανε απ κατω φοβαμαι να την αφησω να περασει θα το δει σαν κρυφτο και βλεπω να κυνηηγαω και εγω την Ηρια απο κατω!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Μαράκι πολύ κούρασηηηηηη και δεν ξέρω πως και γιατί αλλα σωματικά δεν έχω και τόσο αντοχές όσο πέρυσι!!!
Ευάκι είσαι στην πεθερά;; Ψώνισες απο κει δηλαδή;; Βλέπω να παρατάει την Ανάσταση στη μέση αύριο και να ψάχνει για συνολάκι νέο Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

οχι καλε δεν ειμαι στην πεθερα!!!θεσσαλονικη ειμαι!αν παμε θα παμε αυριο!βασουλα μην το παρακανεις στη δουλεια ε!!!εσυ εχεις και ενα μωρακι που σε ξενυχταει!και που περιμενει να χαρει τη μανουλα του!
δημητρουλα τι κανεις???ασε τη μικρη να περασει απο κατω καλε!μη σου μεινει και ανυπαντρη!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα Wink

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
vasoula έγραψε: Μαράκι πολύ κούρασηηηηηη και δεν ξέρω πως και γιατί αλλα σωματικά δεν έχω και τόσο αντοχές όσο πέρυσι!!!
Ευάκι είσαι στην πεθερά;; Ψώνισες απο κει δηλαδή;; Βλέπω να παρατάει την Ανάσταση στη μέση αύριο και να ψάχνει για συνολάκι νέο Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

οχι καλε δεν ειμαι στην πεθερα!!!θεσσαλονικη ειμαι!αν παμε θα παμε αυριο!βασουλα μην το παρακανεις στη δουλεια ε!!!εσυ εχεις και ενα μωρακι που σε ξενυχταει!και που περιμενει να χαρει τη μανουλα του!
δημητρουλα τι κανεις???ασε τη μικρη να περασει απο κατω καλε!μη σου μεινει και ανυπαντρη!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα Wink



Γεια σου Ευακι... ακομα δεν εχεις παει στην πεθερα?!!! ακομα!!! μα δεν σου ελειψε?!αχαχααχχαχαχαχαχαααα


Καλε δεν ηξερα οτι ειναι για παντρεια αυτο , το να περνας απο κατω?!! ε οχι και γεροντοκορη η Ηρια....... αχαχαα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:

Καλε δεν ηξερα οτι ειναι για παντρεια αυτο , το να περνας απο κατω?!! ε οχι και γεροντοκορη η Ηρια....... αχαχαα

ετσι μας ελεγαν στο χωριο του μπαμπα μου!!!βλακειες μωρε κουβεντα να γινεται!!!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Ήρια έγραψε:

Καλε δεν ηξερα οτι ειναι για παντρεια αυτο , το να περνας απο κατω?!! ε οχι και γεροντοκορη η Ηρια....... αχαχαα

ετσι μας ελεγαν στο χωριο του μπαμπα μου!!!βλακειες μωρε κουβεντα να γινεται!!!!


Καλα ναι ο καθενας με τα εθιμα του και καλα΄...... εγω ηξερα οτι και καλα ειναι για υγεια και να συγχωρεθουν οι αμαρτιες!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπουλες μου Χριστος Ανεστη! Να ειστε ολες καλα και πολυ ευτυχισμενες με τις οικογενειες σας! Σας αγαπαω πολυ!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ.ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ.ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ.ΦΙΛΙΑ

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρόνια Πολλά Χριστός Ανέστη να είμαστε όλοι υγιέστατοι και ευτυχισμένοι!!!

Δήμητρα η μικρούλα είναι μια σκέτη γλύκα γλύκαααααα το μαλλάκι της είναι τέλειο έτσι!!!

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ, όχι δεν θα δουλεύω όπως άλλες χρονιές απο το πρωί έως το βράδυ έβαλα κάποια όρια εφέτος και θα τα τηρήσω!!!

Πολύ πολύ Καλημέρα σας Very Happy

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια μου όμορφα καλημέρα! Χριστός Ανέστη! χρόνια πολλά σε όλες σας! χρόνια πολλά και όσους γιορτάζουν σήμερα!
Τζω μου χρόνια πολλά, να σε χαιρόμαστε, να είσαι πάντα ευτυχισμένη!

ήθελα να σας πάρω τηλέφωνο εχτές, όσες έχω το τηλέφωνό σας (Αθηνάκι, Καλλιόπη,Βασούλα, Ευάκι) αλλά η cosmote δεν μου ανανέωσε το χρόνο ομιλίας μου, και δεν έφτανε αυτό, σήμερα πρωί πρωί στις 8 άρχισαν να μου στέλνουν μηνύματα ότι ανανεώθηκε ο χρόνος μου! βρε παπάρες, με το συμπάθιο κιόλας, με αφήσατε έτσι μέσα στο Πάσχα, στέλνετε και μηνύματα πρωινιάτικα? έλεος!
τεσπα!
Μίλησα με το Αθηνάκι εχτές, με πήρε τηλέφωνο, έχει μία πολύ γλυκιά φωνούλα και παρόλο που δεν έχουμε βρεθεί ακόμα από κοντά, έχω να πω ότι πρέπει να είναι ένας πολύ ευχάριστος και γλυκός άνθρωπος! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 12 334590
εντάξει φτάνουν τα μέλια! αχααχαχαχαχα


Βάσω μου καλή σου μέρα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 12 334590

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρόνια Πολλά Τζώ Very Happy Very Happy Very Happy

Καλημέρα Μαράκι μου τι κάνεις;;;

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Χρόνια Πολλά Τζώ Very Happy Very Happy Very Happy

Καλημέρα Μαράκι μου τι κάνεις;;;

καλά είμαι κοριτσάκι μου! εσείς? πώς τα περάσατε? είχατε δουλειά πολύ? εμείς στα πεθερικά μου από προχτές, γυρίσαμε εχτές το βράδυ! σήμερα γιορτάζει και ο πεθερός και λέμε μήπως πάμε καμιά βολτούλα για φαγητό, θα δούμε!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να τον χαίρεστε Μαράκι μου, καλά κι εμείς εδώ οικογενειακά όλοι μαζί, ειχε λίγη δουλειά το βράδυ!!
..κι εμενα γιορτάζει ο σύζηγος σήμερα και καταλαβαίνεις τρέχω σαν το βέγγο ούτε το μαλλί δεν πρόλαβα να σιδερώσω χαχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις