Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
51 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 51 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1καροτσι gt3 της peg perego! Empty καροτσι gt3 της peg perego! Τετ Απρ 20, 2011 2:39 pm

elenaki85

elenaki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας μαμαδουλες!ειμαι μια μελλουσα μαμα και ειαμι στην 27η εβδομαδα...ειμαστε σε φαση που προσπαθουμε να καταληξουμε για επιπλακια και καροτσι για την μπεμπα μας που περιμενουμε με ανυπομονησια!της peg perego το switch,μας αρεσει πολυ στο java χρωμα και 3 σε 1(ολο το συστημα),αλλα με το που ειδαμε το gt3 της ιδιας εταιριας τρελαθηκαμε!ειναι το τριτροχο της peg perego,με τις αναρτησεις του,με τελειο design,πολυ καλο στην κινηση,και γινεται επισης 3 σε 1 που το θεωρω πολυ βολικο!απλα τσιμπαει πολυ η τιμη και σκεφτομαι μηπως το παρακανω...το εχει δει καμια μανουλα?μηπως το εχει κιολας καμια?πειτε μου εντυπωσεις και αν σας βολουει???? Laughing

2καροτσι gt3 της peg perego! Empty Απ: καροτσι gt3 της peg perego! Πεμ Απρ 21, 2011 12:55 am

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenaki85 έγραψε:γεια σας μαμαδουλες!ειμαι μια μελλουσα μαμα και ειαμι στην 27η εβδομαδα...ειμαστε σε φαση που προσπαθουμε να καταληξουμε για επιπλακια και καροτσι για την μπεμπα μας που περιμενουμε με ανυπομονησια!της peg perego το switch,μας αρεσει πολυ στο java χρωμα και 3 σε 1(ολο το συστημα),αλλα με το που ειδαμε το gt3 της ιδιας εταιριας τρελαθηκαμε!ειναι το τριτροχο της peg perego,με τις αναρτησεις του,με τελειο design,πολυ καλο στην κινηση,και γινεται επισης 3 σε 1 που το θεωρω πολυ βολικο!απλα τσιμπαει πολυ η τιμη και σκεφτομαι μηπως το παρακανω...το εχει δει καμια μανουλα?μηπως το εχει κιολας καμια?πειτε μου εντυπωσεις και αν σας βολουει???? Laughing
Καλημερα Ελενη
Εμεις πηραμε ενα της chicco 3 σε ενα. Στην αρχη ηθελα peg perego αλλα οντως η τθιμη ειναι τσιμπιμενη. Αυτο που πρεπει να δεις ειναι αν οντως χρειαζεσαι το 3 σε 1 γιατι αναλογα με το ποτε γεννας μπορει καποιο να μην το χρησιμοποιησεις και να ειναι αχρηστο. Για παραδειγμα εγω γεννησα Οκτωβριο, το πορτ μπεμπε το ειχα μονο μεσα στο σπιτι χρησιμοποιησει και για να κοιμαται στη γιαγια του. Εξω δεν βγηκαμε λογο κρυου οποτε ειναι ολοκαινουργιο. Το καθισματακι αυτοκινητου ομως το χρησιμοποιησα και στο αυτοκινητο αλλα και πανω στο καροτσι για την βολτα μας γιατι στην αρχη δεν κανει να τα βαζεις στο καροτσι για την σπονδυλικη τους στηλη (ετσι ειπε η παιδιατρος ετσι εκανα). Δεν μετανοιωσα που το πηρα ομως 3 σε 1 γιατι αν αγοραζα μονο καροτσι και μονο καρεκλακι εβγαινε η ιδια τιμη με το 3 σε 1 οποτε το πορτ μπεμπε μου βγηκε τζαμπα. Ενα αλλο σημαντικο για μενα ειναι το μωρο να κοιταει τη μαμα για να νοιωθει ασφαλεια στο καροτσι και να μην κλαιει οσπου να μεγαλωσει. Αν το καροτσι που πας να παρεις δεν ειναι ετσι καλυτερα ξανασκεψου το.
επισης πολλα παιδακια μετα τον 1,5 χρονο δεν θελουν να κατσουν στο καροτσι ή αγοραζουμε τυπου καλοκαιρινο. Αρα δεν ξερω αν αξιζει τον κοπο να δωσεις πχ 700 ευρω και 1000 που ακουω για ενα καροτσι Very Happy
Παρα πολυ μου αρεσουν τα καροτσια της Premaman και τσατιζομαι που δεν το ειχα σκεφτει πριν παρω το chicco.
Να κοιταξεις να χωραει στο αμαξι και να ειναι ελαφρυ και ευκολο. αυτα που εχουν μονες ροδες ειναι πιο καλα. Very Happy

3καροτσι gt3 της peg perego! Empty Απ: καροτσι gt3 της peg perego! Πεμ Απρ 21, 2011 3:00 pm

elenaki85

elenaki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευχαριστω για τις πληροφοριες σου momirene!!!η αληθεια ειανι οτι το εχουμε ερωτευτει με τον αντρα μου αυτο το καροτσι,ολο το συστημα 3 σε 1 βγαινει στα 880,αλλιως στα 750 το αλλο της peg perego που σκεφτομαστε...δεν ξερω γιατι αλλα ειμαι υπερ της εταιρειας αυτης και δεν ξερω καν τον λογο(χι χι χι,μαλλον με τρωει η τσεπη μου...)οσον αφορα για το ελαφρυ,το gt3 ειναι 2,3 κιλα πιο βαρυ απο τα κλασσικα 4τροχα καροτσια που κυκλοφορουν και ειναι γυρω στα 8 κιλα.μας ειπε η κοπελα που μας τα εδειχνε ολα οτι θεωρειτε το τζιπ των καροτσιων το συκγεκριμενο,γιατι ειναι οπως ενα τζιπ πιο γερο πιο ανθεκτικο σε οποιοδηποτε δρομο,αλλα ειναι πιο βαρυ και οκγωδες.δεν ξερω μωρε....δυσκολη η αποφαση και μετα το πασχα πρεπει να παμε να τα κλεισουμε καροτσια και επιπλα της μπεμπας.ιουλιο γενναω,και θελω ιουνιο ανειανι δυνατον να εχω τελειωσει με ολες τις προετοιμασιες μην τρεχω με την κοιλια στο στομα την τελευταια στιγμη...

4καροτσι gt3 της peg perego! Empty Απ: καροτσι gt3 της peg perego! Παρ Απρ 22, 2011 12:23 am

DORA_KOUTS


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΣΕΤ ΤΟ 4ΤΡΟΧΟ SWITCH ΤΗΣ PEG PEREGO ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ...ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΚΟΙΜΗΖΩ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΠΕΜΠΕ.ΕΧΕΙ ΚΛΙΣΗ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΣΗΚΩΜΕΝΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ....ΤΟ ΔΕ ΚΑΘΙΣΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΑΝ ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ...ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΚΟΥΜΠΩΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΟΡΤ ΠΕΜΠΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΚΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ...Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΓΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ...ΑΞΙΖΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ...ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΟ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ...

5καροτσι gt3 της peg perego! Empty Απ: καροτσι gt3 της peg perego! Παρ Απρ 22, 2011 2:04 pm

Matilda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
emeis to exoume agorasei to sugkekrimeno karotsaki Smile
i alitheia einai pws kai emeis pigainame gia 3 se 1 alla molis to eidame ksetrellathike kuriws o antras mou (nomize oti epairne autokinito!!!) to vrikame kai se polu kali timi kai to agorasame xwris defteri kouventa. Auto pou xreiastikame emeis pera apo to karotsi einai to kathismataki autokinitou kai to sugkekrimeno karotsaki ksaplwnei teleiws i plati tou opote mporeis na vazeis mesa to mwro apo tous prwtous mines.
An katalikseis se auto psakse sto internet tha to vreis se kaluteri timi apo auti pou anafereis...

6καροτσι gt3 της peg perego! Empty Απ: καροτσι gt3 της peg perego! Σαβ Απρ 23, 2011 8:25 pm

DORA_KOUTS


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
i alitheia einai oti emeis to pirame meso perfect toys 600euro me ti vasi gia toport bebe.ontws ,ligo akrivo sto dinoun

7καροτσι gt3 της peg perego! Empty Απ: καροτσι gt3 της peg perego! Τρι Απρ 26, 2011 1:04 pm

elenaki85

elenaki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δηλαδη κοριτσια πηρατε το gt3 και το πορτ μπεμπε και το καθισματακι αμαξιου στα 600?εμενα μου ειπαν στα λητω συγκεκριμενα 480 σκετο το καροτσι gt3 και 350 το σετ πορτ μπεμπε και αμαξιου,αρα συνολο 830...εσεις που το πηρατε σας βολευει στο αμαξι?εχετε μεγαλα πορτ παγκαζ? και κατι τελευταιο,ενω ημουν σχεδον σιγουρη οτι θα παρω το συστημα 3 σε 1 για να κοιμηζω τους πρωτους μηνες την μπεμπα εκει και ταυτοχρονα να το κουμπωνω στο καροτσι και να βγαινουμε την βολτα μας μια και γενναω καλοκαιρι,τωρα μια πωλητρια μου ειπα πως δεν ειναι υγειινο να βγαζω εξω το πορτ μπεμπε και ν ασκονιζεται,να παιρνει καυσαεριο και μετα να το βαζω να κοιμαται μεσα στο σπιτι στο ιδιο...μου φανηκε λογικο και με αγχωσε.αρχισα να σκεφτομαι καροτσι με καθισμα αμαξιου και για τον υπνο των πρωτων μηνων λικνο.τι λετε?βρισκεται λογικο την αποψη της πωλητριας????

8καροτσι gt3 της peg perego! Empty Απ: καροτσι gt3 της peg perego! Τετ Απρ 27, 2011 1:41 am

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenaki85 έγραψε:δηλαδη κοριτσια πηρατε το gt3 και το πορτ μπεμπε και το καθισματακι αμαξιου στα 600?εμενα μου ειπαν στα λητω συγκεκριμενα 480 σκετο το καροτσι gt3 και 350 το σετ πορτ μπεμπε και αμαξιου,αρα συνολο 830...εσεις που το πηρατε σας βολευει στο αμαξι?εχετε μεγαλα πορτ παγκαζ? και κατι τελευταιο,ενω ημουν σχεδον σιγουρη οτι θα παρω το συστημα 3 σε 1 για να κοιμηζω τους πρωτους μηνες την μπεμπα εκει και ταυτοχρονα να το κουμπωνω στο καροτσι και να βγαινουμε την βολτα μας μια και γενναω καλοκαιρι,τωρα μια πωλητρια μου ειπα πως δεν ειναι υγειινο να βγαζω εξω το πορτ μπεμπε και ν ασκονιζεται,να παιρνει καυσαεριο και μετα να το βαζω να κοιμαται μεσα στο σπιτι στο ιδιο...μου φανηκε λογικο και με αγχωσε.αρχισα να σκεφτομαι καροτσι με καθισμα αμαξιου και για τον υπνο των πρωτων μηνων λικνο.τι λετε?βρισκεται λογικο την αποψη της πωλητριας????
Πολυ λογικο μου ακουγεται. Αν το βγαλεις εξω σιγουρα θα βρωμισει. Εγω που δεν αγορασα καλαθουνα ή λικνο ειχα κατεβασει το καγκελο και ειχα κολλησει την κουνια στο κρεβατι μου και ολη νυχτα του κρατουσα το χερακι (απο αγχος και ανασφαλεια δικη μου μην παθει κατι) αλλα και αν κανω δευτερο παλι στην κουνια θα το βαλω απο την αρχη και παλι θα το κολησω διπλα μου.
παντως ψαξτο καλα με την τιμη γιατι μπορει να το βρεις πιο φθηνα.

9καροτσι gt3 της peg perego! Empty Απ: καροτσι gt3 της peg perego! Πεμ Απρ 28, 2011 1:43 am

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα! Υπάρχει ένα πατήριο που λέγεται motherbaby και έχει σχεδόν όλες τις μάρκες προιόντων σε πολύ καλύτερες τιμές από αυτές που κυκλοφορούν στην αγορά. Και σε καρότσια και σε κούνιες και όλα. Κι έγω το έμαθα τώρα που ήμουν έγκυος στο τρίτο μωρο και τράβαγα τα μαλλιά μου που πήγα κι έδωσα τόσα λεφτα στα πρώτα δύο. Στα καρότσια κάνει και δώρο παρκοκρέββατο. Και στις εγκυούλες που πάνε για πρώτη φορά κάνει δώρο το μαξιλάρι εγκυμοσύνης- θηλασμού ακόμη κι αν δεν ψωνίσεις τίποτα. Εμένα το συγκεκριμένο με έχει βολέψει αφάνταστα. Μπες motherbaby.gr για πληροφορίες.

10καροτσι gt3 της peg perego! Empty Απ: καροτσι gt3 της peg perego! Πεμ Απρ 28, 2011 1:15 pm

elenaki85

elenaki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamamatina έγραψε:Καλημέρα! Υπάρχει ένα πατήριο που λέγεται motherbaby και έχει σχεδόν όλες τις μάρκες προιόντων σε πολύ καλύτερες τιμές από αυτές που κυκλοφορούν στην αγορά. Και σε καρότσια και σε κούνιες και όλα. Κι έγω το έμαθα τώρα που ήμουν έγκυος στο τρίτο μωρο και τράβαγα τα μαλλιά μου που πήγα κι έδωσα τόσα λεφτα στα πρώτα δύο. Στα καρότσια κάνει και δώρο παρκοκρέββατο. Και στις εγκυούλες που πάνε για πρώτη φορά κάνει δώρο το μαξιλάρι εγκυμοσύνης- θηλασμού ακόμη κι αν δεν ψωνίσεις τίποτα. Εμένα το συγκεκριμένο με έχει βολέψει αφάνταστα. Μπες motherbaby.gr για πληροφορίες.

εχω παει στο συγκεκριμενο ηδη στον 3ο μηνα(τωρα ειμαι στον 7ο)και οντως εχει πολυ καλες τιμες σε ολα τα προιοντα τους.μονο που οταν ρωτησα για καροτσι δεν μου εδειχνε τιποτα αλλο,παρα μονο τα δικα τους καροτσια που κοστιζει 250 το σετ 3 σε 1.και ενω του ελεγα οτι δε μου γεμιζει το ματι,αυτος επεμενε οτι ειναι ολα τα ιδια κια πληρωνουμε στα αλλα μαρκα.αλλα θα μπω στο site τους να δω τι καροτσια εχει και σε τι τιμες τωρα που το λες.εχω βαλει στο ματι τωρα και καροτσια της lapin και της mama and papas

11καροτσι gt3 της peg perego! Empty Απ: καροτσι gt3 της peg perego! Πεμ Απρ 28, 2011 7:00 pm

Matilda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Egw to pira 400 euro, mono to karotsaki. Gia upno exw parei likno giati i kounia den xorage sto dwmatio alliws tha eixa valei kai egw apo tin arxi tin kounia. An thes na exeis to paidi tous prwtous mines konta sou ta vradia einai protimotero na pareis likno i kounia.
Mesw internet exei polu kales prosfores sto sugkekrimeno karotsaki, egw to agorasa apo ton korydallo se ena katastima etuxe kai itan to teleutaio kommati kai mas ekane polu kali timi alliws tha to paragelna mesw internet.

12καροτσι gt3 της peg perego! Empty Απ: καροτσι gt3 της peg perego! Παρ Απρ 29, 2011 12:50 am

elenaki85

elenaki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Matilda έγραψε:Egw to pira 400 euro, mono to karotsaki. Gia upno exw parei likno giati i kounia den xorage sto dwmatio alliws tha eixa valei kai egw apo tin arxi tin kounia. An thes na exeis to paidi tous prwtous mines konta sou ta vradia einai protimotero na pareis likno i kounia.
Mesw internet exei polu kales prosfores sto sugkekrimeno karotsaki, egw to agorasa apo ton korydallo se ena katastima etuxe kai itan to teleutaio kommati kai mas ekane polu kali timi alliws tha to paragelna mesw internet.

400?????μια χαρα! εγω το πιο φτηνο το βρηκα στα λητω με 470.σε βολευει οταν το κλεινετε στο πορτ παγκαζ?εχουμε σπορ αμαξι και δεν ξερω αν βολευει,ολοι μας λενε οτι ειναι ογκωδες και δε θα μας βολεψει.εσεις ειστε ικανοποιημενοι?και κατι αλλο,ειχες εντοπισει καποιο site που το ειχε πιο φτηνο το συγκεκριμενο καροτσι?εγω ψαχνω και το βρισκω ακριβοτερα απο 470 του λητω.αν ξερεις καποια ιστοσελιδα,πες μου ,please! Smile

13καροτσι gt3 της peg perego! Empty Απ: καροτσι gt3 της peg perego! Παρ Απρ 29, 2011 1:01 am

Matilda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι ογκώδες και βαρύ! Εμείς έχουμε ένα τζιπάκι και ένα σπορ αυτοκίνητο. Όταν το αγοράσαμε είμασταν με το σπορ δεν έμπαινε με τίποτα στο πορτ μπαγκαζ και το στριμώξαμε στα πίσω καθίσματα. Αλλά αν θυμάμαι καλά από ότι μας είχε πει ο πωλητής έχει πολύ μικρή διαφορά σε όγκο από τα άλλα πολυ-καροτσάκια που κυκλοφορούν.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις