Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
104 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 104 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ Τετ Απρ 27, 2011 1:09 pm

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:τατιανα και κατερινα ποια τριτη μερα..εμενα οταν γεννησα το πρωτο δεν ηρθε στο νοσοκομειο γιατι το μωρο ηταν προωρο..δεν θα το εβλεπε ετσι και αλλιως..και για εμενα σκασιλα τη;..μετα δεν ηρθε ουτε σπιτι..ελεγε ''φοβαμαι μη το κολησω τιποτα΄΄΄λεω και εγω θα σαραντησει και θα ερθει..τιποτα..την περνω και εγω μην παρεξηγηθει κιολας..και λεω ελετε αν θελετε να το δειτε....και τι λεει στο γιο της (στον αντρα μου)...του λεει ΄΄με διεταξαν να έρθω.΄΄άκου !..ηρθε για 2 λεπτα ...και μετα το ξαναειδε τον αλλο μηνα στη βαφτιση...αυτα σε αυτο που ειχε το ονομα της...στο αλλο που ηταν ονομα της μαμας μου δεν ηρθε καν στη βαφτιση...!!
οποτε μην παραπονιεστε!
και δε χάρηκες??????εμένα που ήρθε στο σπίτι με βήχα κ φτάρνισμα κ είχε κ απαιτήσεις να τη φροντίζω με καφέδες, φαγητά κ τα συναφή? Ηθελε να τα πάρει κ αγκαλιά η σκρόφα αλλά δεν τα έδωσα.τα έβαλα στα ριλάξ κ τα κουνούσε μονο!!Κ ούτε που σηκώθηκε η κακιασμένη(πού μ εχει κανει να κλαίω κ να φέύγει το χαμογελο απ τα χείλη μου!) να πάει το ποτήρι της στο νεροχύτη!!!Τα ρούχα στοίβα για το σίδερο, αλλά είχε κανονίσει να πάει να μαγειρέψει στον μαμάκια της, τον κουνιάδο μου κ αυτό ηταν πιο σημαντικο φυσικά!!!!Και έπρεπε κάθε μέρα να δίνω ραπόρτο τηλεφωνικό σ αυτην κ να ανοίγω την πόρτα στον βρωμιάρη αδερφό του(ό,τι ώρα να'ναι!) για να βλέπει τα λατρεμένα ανηψάκια του βρε!!Πρώτα ρωτούσε, αν ήρθε ο κουνιάδος κ μετά τι κάνουν τα παιδιά-για μένα ούτε λόγος βέβαια..και μου ήρθε κ μια ωραιοτάτη χολή κ η μάνα μου έλεγε"σε χόλιασαν κοριτσάκι μου!"(για να ευθυμήσω λιγάκι!)
Καλά στη βάφτιση δεν μιλούσαμε κ ούτε μου ευχήθηκαν να μου ζήσουν,εννοείται!Και γιατί παρακαλώ? Γιατί όσο έλειπα στο κομμωτήριο είπα να τα έχουν τα παιδιά μονο οι νονοι για να μην κλαίνε μετά στην τελετή κ ήρθα κ τα βρήκα αγκαλιά στον κουνιάδο κ μ εζωσαν τα φίδια κ λέω στον άντρα μου"καλά, δεν σου είπα να μην τα δώσεις?" κι αυτή θίχτηκε για τον κανακάρη της κ δεν μου ξαναμίλησε!! Ε, της συνέπτυξα κ το θεσπέσιο ονοματάκι της κ το έκανα Ρια κ έπαθε κολούμπρα!
Εν τω μεταξύ, εγώ ήμουν έγκυος κ το ήξερε η ακατανόμαστη κ έβαλε το χεράκι της να το χάσω, αφού με τον άντρα μου μετά δεν μιλιόμασταν κ μου έλεγε ότι θα φύγει(Αθήνα) από τη Θεσσαλονίκη για όσο χρειαστεί κ άλλα τέτοια ωραία κ εγώ σφάδαζα από τους πόνους μετά κ πάει το bebe.. δεν θα της το συγχωρήσω ποτέ αυτό.. και εννοείται ότι πήγα μονη μου για την απόξεση...και ούτε 1 τηλέφωνο η ανέραστη γριά να δει τί κάνω!!!!! Αι σιχτίρ πια!!
Και στα Γενέθλια των κοριτσιών 3 μηνες μετά όχι μόνο ΔΕΝ ήρθε στο πάρτυ, αλλά ούτε 1 τηλέφωνο δεν πήρε κ φυσικά ο μαμάκιας γιος της δεν μου μιλούσε ούτε στα γενέθλια..και φανταστείτε πώς πέρασα εκείνο το διάστημα...
Δε χάρηκα τα παιδια μου, κορίτσια,
και δεν θα το ξεχάσω ποτε.. περιμένω να αποδημήσει εις Κύριον μπας κ χαρώ την οικογένειά μου γιατί ο άντρας μου κατουριέται πάνω του για τη μαμάκα(αυτή πάλι τον έχει χεσμένο σε σχέση με τον άλλον!) κ δεν σηκώνει κουβέντα, ούτε αρνητική, ούτε θετική...
Στις κοράκλες μου θα πω να βρουν ορφανό να παντρευτούν...
υποφέρω κάθε μέρα με δαύτην ακόμα κι αν είναι μακρυά 300χλμ!
ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΝΕΚΡΗ!!!
ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259 ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259 ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259 ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259 ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259 ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259 ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259 ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259 ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259 ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259 ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259 ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259 ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259 ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259 ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259 ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259 ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259 ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259 ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259

52ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ Τετ Απρ 27, 2011 11:25 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="cinderella"]
bou-boukitsa έγραψε:ημετά ......... γιατί ο άντρας μου κατουριέται πάνω του για τη μαμάκα(αυτή πάλι τον έχει χεσμένο σε σχέση με τον άλλον!) κ δεν σηκώνει κουβέντα, ούτε αρνητική, ούτε θετική...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

..και εμένα τα ίδια...τον άλλο γυιο το έχει πιο πάνω αλλα ο δικος μου δεν το καταλαβαίνει! ασε που τα μυστικα της κόρης η του άλλου γυιου ειναι μυστικα ..ενώ αν πουμε εμεις κατι εμπιστευτικα το μαθαίνουν και οι πέτρες..να φανταστεις οταν ειχα μπει νοσοκομειο 2 μηνες πριν γεννησω της λεει ο αντρας μου ..΄΄ειμαστε μέσα αλλά μην το πεις ουτε σατ αδερφια μου..θέλουμε ηρεμία΄΄΄... σε 30 δευτερα μας περνει τηλ η αδερφη του...πιο ψυχρα δεν μπορουσα να μιλησω..αφου δεν με ξαναπηρε μεχρι που γεννησα...τα πηρα με την πεθερα...ρωταει ο αντρουλης μου τη μαμακα του γιατι το ειπς αφου σου ειπα οχι...και τι λέει???..δεν μπορεις του λεει να αφηνεις τα αδερφια σου απεξω...τι θα τα αποξενώσεις..?πρεπει να μοιραζεστε τα παντα....αυτο ομως παει μονο σε μας γιατι οι αλλοι κανουν για όλα μόκο!!
βρε συ έχασες μωρακι εξαιτίας της? ελεος πια...και εγω απο τη συγχιση ειχα συσπασεις και μπηκα νοσοκομειο...και στην επομενη εγκυμοσυνη της το ειπα στο 5 μηνα...τουλαχιστον ημουν καλα ως τοτε..

53ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ Τετ Απρ 27, 2011 11:32 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Eμενα εκοψε τα τηλ γιατι δε την πηρα να την συλλυπηθω για τον αδερφο της...Τι λες καλη μου...Εσυ με πηρες να με συγχαρεις για το εγγονι σου?Οτι θελει τα λεει στον γιο της κι αυτος δεν εχει το μυαλο να της απαντησει καταλληλα αλλα ντι αλλων της λεει..Εκεινη την μερα που αρπαχτηκαμε χοντρα στα λογια αντι να παρει εμενα αγκαλια πηρε την σαυρα ο αντρας μου...Ενω ειχα δικιο....Εκει τα ειδα ολα..Αφηστε που επειδη η μανα μου βλεπει κ ασχολειτε περισσοετρο με το παιδι μου η αλλη εχει καταλαβει οτι χανει το παιχνιδι γενικοτερα και αρχιζει κ λεει οτι το αμαξι με τα κλειδια απο κατω απο το σπιτι μου θα σε περιμενει,να δεις πως θα περνει το λεωφορειο μονος του μεθαυριο και θα μου ερχεται συνεχεια εδω...
Φυσικα,αμα το αφησω να συμβει με τα λεφτα ολους τους εξαγοραζεις,αλλα δε θα το κανω το παιδι μου ετσι,θα δουλεψει αμα θελει αμαξι...

τατιανα βλακειες ειναι αυτα..νομιζει πως το μελλον θα ΄΄εξεγορασει΄΄ το παιδι...αλλά τα παιδια ακουνε τη μαμα τους...και στο κατω κατω αν παρουν γονιδια απο τους μπαμπαδες τους που μαμακιζουν λιγο...ε τοτε ουτε να τη δει δε θα θελει ..οτι λες εσυ μονο....αστη να λεει,,μη της απαντας καν σε τέτοια...και εμενα ολο λεει πως μαζευει χρηματα για το παιδι κλπ..κλπ..και παντα σε γιορτες η γενεθλια λεει σας εβαλα χρηματα για το δωρο του,,,σε λογαριασμο που δεν εχουμε δει ποτε και καλα θα δωσει στη μικρη σε 10-20 χρονια...στην αρχη ελεγα ευχαριστω..τωρα απλα γελαω ...αστες να λενε..προσπαθουν να βρουν αυτες ηρεμια γιατι ξερουν πως δεν κανουν κατι ουσιαστικο γιΑ τα εγγονια..και ουτε θελουν να κανουν ..γιαυτο σκεφτονται μονο την ΄΄εξαγορα΄΄

54ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ Πεμ Απρ 28, 2011 12:37 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
tatijana έγραψε:Eμενα εκοψε τα τηλ γιατι δε την πηρα να την συλλυπηθω για τον αδερφο της...Τι λες καλη μου...Εσυ με πηρες να με συγχαρεις για το εγγονι σου?Οτι θελει τα λεει στον γιο της κι αυτος δεν εχει το μυαλο να της απαντησει καταλληλα αλλα ντι αλλων της λεει..Εκεινη την μερα που αρπαχτηκαμε χοντρα στα λογια αντι να παρει εμενα αγκαλια πηρε την σαυρα ο αντρας μου...Ενω ειχα δικιο....Εκει τα ειδα ολα..Αφηστε που επειδη η μανα μου βλεπει κ ασχολειτε περισσοετρο με το παιδι μου η αλλη εχει καταλαβει οτι χανει το παιχνιδι γενικοτερα και αρχιζει κ λεει οτι το αμαξι με τα κλειδια απο κατω απο το σπιτι μου θα σε περιμενει,να δεις πως θα περνει το λεωφορειο μονος του μεθαυριο και θα μου ερχεται συνεχεια εδω...
Φυσικα,αμα το αφησω να συμβει με τα λεφτα ολους τους εξαγοραζεις,αλλα δε θα το κανω το παιδι μου ετσι,θα δουλεψει αμα θελει αμαξι...

τατιανα βλακειες ειναι αυτα..νομιζει πως το μελλον θα ΄΄εξεγορασει΄΄ το παιδι...αλλά τα παιδια ακουνε τη μαμα τους...και στο κατω κατω αν παρουν γονιδια απο τους μπαμπαδες τους που μαμακιζουν λιγο...ε τοτε ουτε να τη δει δε θα θελει ..οτι λες εσυ μονο....αστη να λεει,,μη της απαντας καν σε τέτοια...και εμενα ολο λεει πως μαζευει χρηματα για το παιδι κλπ..κλπ..και παντα σε γιορτες η γενεθλια λεει σας εβαλα χρηματα για το δωρο του,,,σε λογαριασμο που δεν εχουμε δει ποτε και καλα θα δωσει στη μικρη σε 10-20 χρονια...στην αρχη ελεγα ευχαριστω..τωρα απλα γελαω ...αστες να λενε..προσπαθουν να βρουν αυτες ηρεμια γιατι ξερουν πως δεν κανουν κατι ουσιαστικο γιΑ τα εγγονια..και ουτε θελουν να κανουν ..γιαυτο σκεφτονται μονο την ΄΄εξαγορα΄΄

Μπουμπουκιτσα εμενα ο πατερας μου εβαλε λεφτα στον μικρο σε δικο του λογαριασμο με το ονοματακι του {στην τραπεζα μονο θα περιμενουν να τους παω της βαφτισης το χαρτι} και το δικο μου και του αντρα μου το ονομα...τα κωλοπεθερικα λενε,οπως πολυ ωραια το ειπες κι εσυ,οτι βαλανε 500 ευρω...στο ονομα το δικο τους?κι αμα ψοφησουνε?πααανε τα λεφτακια του παιδιου μου...Ασε που λεει η πεθερα οτι εχω μεγαλες βλεψεις για το παιδι μου γιατι θελω να τον στειλω σε ιδιωτικο μεθαυριο..Επειδη εχω τατουαζ της φαινεται πολυ παραξενο...Που ειναι το κακο?Που θελω τα παιδια μου να φτασουν ψηλα?Δεν ειμαστε καλα...

Cinderella τι λες τωρα???Εχασες παιδι εξαιτιας της????Οχι ρε π@@@@ μου με τις σκατογριες...Λυπαμαι πολυ γιαυτο που σου συνεβει...

55ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ Πεμ Απρ 28, 2011 12:46 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΘΕΡΟΠΛΗΚΤΗ.ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΣΠΟΝΤΕΣ Κ ΜΠΙΧΤΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ(ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΠΛΑΝΗΤΗ ΖΟΥΝΕ)ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣΑΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ Κ ΤΟΥΣ ΤΑ ΧΩΝΕΙ ΑΓΡΙΑ.ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ Κ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΕΧΗΖΟΥΝ.ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΜΕΤΑΞΥ ΣΟΒΑΡΟΥ Κ ΑΣΤΕΙΟΥ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΠΠΟΥΣ ΤΟΥ.Κ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΡΙΟΣ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ.Κ ΘΑ ΒΓΑΛΩ Κ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΜΙΑΣ Κ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΝΑΙΣΘΗΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΟΥΜΕ.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

56ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ Πεμ Απρ 28, 2011 12:50 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
tatijana έγραψε:Eμενα εκοψε τα τηλ γιατι δε την πηρα να την συλλυπηθω για τον αδερφο της...Τι λες καλη μου...Εσυ με πηρες να με συγχαρεις για το εγγονι σου?Οτι θελει τα λεει στον γιο της κι αυτος δεν εχει το μυαλο να της απαντησει καταλληλα αλλα ντι αλλων της λεει..Εκεινη την μερα που αρπαχτηκαμε χοντρα στα λογια αντι να παρει εμενα αγκαλια πηρε την σαυρα ο αντρας μου...Ενω ειχα δικιο....Εκει τα ειδα ολα..Αφηστε που επειδη η μανα μου βλεπει κ ασχολειτε περισσοετρο με το παιδι μου η αλλη εχει καταλαβει οτι χανει το παιχνιδι γενικοτερα και αρχιζει κ λεει οτι το αμαξι με τα κλειδια απο κατω απο το σπιτι μου θα σε περιμενει,να δεις πως θα περνει το λεωφορειο μονος του μεθαυριο και θα μου ερχεται συνεχεια εδω...
Φυσικα,αμα το αφησω να συμβει με τα λεφτα ολους τους εξαγοραζεις,αλλα δε θα το κανω το παιδι μου ετσι,θα δουλεψει αμα θελει αμαξι...

τατιανα βλακειες ειναι αυτα..νομιζει πως το μελλον θα ΄΄εξεγορασει΄΄ το παιδι...αλλά τα παιδια ακουνε τη μαμα τους...και στο κατω κατω αν παρουν γονιδια απο τους μπαμπαδες τους που μαμακιζουν λιγο...ε τοτε ουτε να τη δει δε θα θελει ..οτι λες εσυ μονο....αστη να λεει,,μη της απαντας καν σε τέτοια...και εμενα ολο λεει πως μαζευει χρηματα για το παιδι κλπ..κλπ..και παντα σε γιορτες η γενεθλια λεει σας εβαλα χρηματα για το δωρο του,,,σε λογαριασμο που δεν εχουμε δει ποτε και καλα θα δωσει στη μικρη σε 10-20 χρονια...στην αρχη ελεγα ευχαριστω..τωρα απλα γελαω ...αστες να λενε..προσπαθουν να βρουν αυτες ηρεμια γιατι ξερουν πως δεν κανουν κατι ουσιαστικο γιΑ τα εγγονια..και ουτε θελουν να κανουν ..γιαυτο σκεφτονται μονο την ΄΄εξαγορα΄΄

Μπουμπουκιτσα εμενα ο πατερας μου εβαλε λεφτα στον μικρο σε δικο του λογαριασμο με το ονοματακι του {στην τραπεζα μονο θα περιμενουν να τους παω της βαφτισης το χαρτι} και το δικο μου και του αντρα μου το ονομα...τα κωλοπεθερικα λενε,οπως πολυ ωραια το ειπες κι εσυ,οτι βαλανε 500 ευρω...στο ονομα το δικο τους?κι αμα ψοφησουνε?πααανε τα λεφτακια του παιδιου μου...Ασε που λεει η πεθερα οτι εχω μεγαλες βλεψεις για το παιδι μου γιατι θελω να τον στειλω σε ιδιωτικο μεθαυριο..Επειδη εχω τατουαζ της φαινεται πολυ παραξενο...Που ειναι το κακο?Που θελω τα παιδια μου να φτασουν ψηλα?Δεν ειμαστε καλα...

Cinderella τι λες τωρα???Εχασες παιδι εξαιτιας της????Οχι ρε π@@@@ μου με τις σκατογριες...Λυπαμαι πολυ γιαυτο που σου συνεβει...

μωρε μη της λες τι θες να κανεις....ουτε για το ιδιωτικο ουτε τιποτα....η κουνιαδα μου ξερεις τι εκανε..γιατι οπως με πρηζει εμενα αυτη κ η πεθερουλα την πρηζει και η δικια της η πεθερα...λοιπον ελεγε οτι εχει γραψεο το παιδι σε ενα σχολειο...και σηκωθηκαν τα πεθερικα να πανε στον αγιασμο..μη χασουν το εγγονι τρομαρα τους..πρωτη μερα στο νηπιο...ηταν στο ιδιο σχολειο κ το αλλο τους εεγγονι..και τελικα το ειχε γραψεο σε ιδιωτικο αλλου!!..και το μαθαν κ αυτοι και ο αδερφος της στον αγιασμο...μας κοροιδευε ολουσ κανονικα...και για μας οκ.παντα ετσι μας κανει ..λεσ και μας νοιαζει τι κανει με τα παιδια τησ κ τα λεφτα τησ....αλλα η πεθερα της ενα σοκ το επαθε...

57ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ Πεμ Απρ 28, 2011 1:16 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ Κ ΕΓΩ ΠΑΡΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΥΛΗ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΤΗΣ Κ ΝΑ ΤΑ ΣΗΚΩΣΩ 2 ΟΡΟΦΟΥΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ.ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΝΑ ΜΕ ΞΕΧΕΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΩ ΓΤ ΚΟΝΤΕΥΕ ΝΑ ΤΗΝ ΣΚΟΤΩΣΕΙ.ΣΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ ΑΡΧΗΣΑΝ ΟΙ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ Κ ΠΩΣ ΘΑ ΖΗΣΕΤΕ ΜΕ 1000 ΕΥΡΩ Κ ΤΕΤΟΙΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ.ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΑΡΧΗΣΑ Κ ΕΚΑΝΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΧΑΠΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ.ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ Κ ΟΙ ΜΠΙΧΤΕΣ ΜΠΙΧΤΕΣ.ΕΔΩ ΓΕΝΝΑΓΑ ΜΕΣΑ Κ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΜΑΣ.ΕΝ ΟΛΙΓΥΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΦΡΑΓΚΟ! Κ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΖΗΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ 1cent ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΔΙΝΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΡΟΥΧΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ.Κ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΝΕΚΡΗ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΜΑΚΙΑΣ! ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

58ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ Πεμ Απρ 28, 2011 1:52 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:Κ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ Κ ΕΓΩ ΠΑΡΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΥΛΗ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΤΗΣ Κ ΝΑ ΤΑ ΣΗΚΩΣΩ 2 ΟΡΟΦΟΥΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ.ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΝΑ ΜΕ ΞΕΧΕΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΩ ΓΤ ΚΟΝΤΕΥΕ ΝΑ ΤΗΝ ΣΚΟΤΩΣΕΙ.ΣΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ ΑΡΧΗΣΑΝ ΟΙ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ Κ ΠΩΣ ΘΑ ΖΗΣΕΤΕ ΜΕ 1000 ΕΥΡΩ Κ ΤΕΤΟΙΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ.ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΑΡΧΗΣΑ Κ ΕΚΑΝΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΧΑΠΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ.ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ Κ ΟΙ ΜΠΙΧΤΕΣ ΜΠΙΧΤΕΣ.ΕΔΩ ΓΕΝΝΑΓΑ ΜΕΣΑ Κ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΜΑΣ.ΕΝ ΟΛΙΓΥΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΦΡΑΓΚΟ! Κ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΖΗΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ 1cent ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΔΙΝΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΡΟΥΧΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ.Κ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΝΕΚΡΗ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΜΑΚΙΑΣ! ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 679259

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εισαι ποοοοολυ τυχερη...
Εμενα δεν περνει θεση...

59ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ Πεμ Απρ 28, 2011 2:01 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΥΠΕΡ ΜΟΥ.Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΑΝΘΡΩΠΟΙ Κ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΕΤΣΙ. ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 215994


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

60ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ Πεμ Απρ 28, 2011 3:13 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΤΕ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΝΥΦΕΣ. ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ. ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ, ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ, ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΚΑΚΟ ΣΚΟΠΟ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΑΝ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ (ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΠΗΡΑ) ΘΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΦΑΓΩΜΕΝΕΣ. ΠΧ ΜΜΜΜ ΠΑΛΙ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ? ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΙΑ.... Ή ΚΑΠΟΤΕ Η ΤΑΔΕ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΔΕΣΑΝ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΜΕ ΜΑΝΤΗΛΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑΝ ΣΕ ΚΑΖΑΝΙ ΜΕ ΓΑΛΑ ΧΛΙΑΡΟ ΚΛΠ... Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΑΥΤΑ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ. ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ. ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΞΑΝΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΧΑΛΙΕΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΗΔΗ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ 2 ΜΑΣ. ΑΝ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ

61ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ Πεμ Απρ 28, 2011 3:30 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenidek έγραψε:ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΤΕ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΝΥΦΕΣ. ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ. ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ, ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ, ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΚΑΚΟ ΣΚΟΠΟ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΑΝ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ (ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΠΗΡΑ) ΘΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΦΑΓΩΜΕΝΕΣ. ΠΧ ΜΜΜΜ ΠΑΛΙ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ? ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΙΑ.... Ή ΚΑΠΟΤΕ Η ΤΑΔΕ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΔΕΣΑΝ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΜΕ ΜΑΝΤΗΛΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑΝ ΣΕ ΚΑΖΑΝΙ ΜΕ ΓΑΛΑ ΧΛΙΑΡΟ ΚΛΠ... Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΑΥΤΑ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ. ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ. ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΞΑΝΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΧΑΛΙΕΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΗΔΗ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ 2 ΜΑΣ. ΑΝ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ

συμφωνω απόλυτα μαζί σου ...και εμεις θεωρητικα εχουμε αν οχι καλες...νορμαλ σχεσεις..αλλά εμενα οτι λεει δεν ειναι παντα αθωο....και φροντιζει να σε στεναχωρει..να μπλεκεται και να ανακατευει...αλλα εγω κανω οτι δεν καταλαβαινω γιατι δεν μου αρεσει να μαλωνω με τον αντρα μου(και να χαιρεται... )
οτι της μιλαω ομως δεν σημαινει κατι ..μεσα μου εχει ΄΄σπασει΄΄ κατι και ξερω οτι δεν μπορω να επενδυσω ποτε σε αυτην ουτε να της εμπιστευτω κατι ..
επισης οταν εμεις μαλωνουμε με τους αντρες μας απομακρυνομαστε και τοτε ΄΄δενονται΄΄ ξανα με την πατρικη τους οικογενεια.. και χανουν την πορεία του...πραγμα πολυ λαθος!
οποτε κορίτσια κρατησετε τον αντρα σας κοντα σας γιατι εχετε μια οικογενεια μαζι και πολυ δρομο στη ζωη για να χαλιομαστε με τις μπουρδες καθε πεθερας που δεν θελει να παραδεχτει πως το παιδι της εκανε άλλη οικογενεια..

62ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ Πεμ Απρ 28, 2011 3:39 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
elenidek έγραψε:ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΤΕ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΝΥΦΕΣ. ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ. ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ, ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ, ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΚΑΚΟ ΣΚΟΠΟ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΑΝ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ (ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΠΗΡΑ) ΘΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΦΑΓΩΜΕΝΕΣ. ΠΧ ΜΜΜΜ ΠΑΛΙ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ? ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΙΑ.... Ή ΚΑΠΟΤΕ Η ΤΑΔΕ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΔΕΣΑΝ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΜΕ ΜΑΝΤΗΛΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑΝ ΣΕ ΚΑΖΑΝΙ ΜΕ ΓΑΛΑ ΧΛΙΑΡΟ ΚΛΠ... Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΑΥΤΑ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ. ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ. ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΞΑΝΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΧΑΛΙΕΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΗΔΗ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ 2 ΜΑΣ. ΑΝ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ

συμφωνω απόλυτα μαζί σου ...και εμεις θεωρητικα εχουμε αν οχι καλες...νορμαλ σχεσεις..αλλά εμενα οτι λεει δεν ειναι παντα αθωο....και φροντιζει να σε στεναχωρει..να μπλεκεται και να ανακατευει...αλλα εγω κανω οτι δεν καταλαβαινω γιατι δεν μου αρεσει να μαλωνω με τον αντρα μου(και να χαιρεται... )
οτι της μιλαω ομως δεν σημαινει κατι ..μεσα μου εχει ΄΄σπασει΄΄ κατι και ξερω οτι δεν μπορω να επενδυσω ποτε σε αυτην ουτε να της εμπιστευτω κατι ..
επισης οταν εμεις μαλωνουμε με τους αντρες μας απομακρυνομαστε και τοτε ΄΄δενονται΄΄ ξανα με την πατρικη τους οικογενεια.. και χανουν την πορεία του...πραγμα πολυ λαθος!
οποτε κορίτσια κρατησετε τον αντρα σας κοντα σας γιατι εχετε μια οικογενεια μαζι και πολυ δρομο στη ζωη για να χαλιομαστε με τις μπουρδες καθε πεθερας που δεν θελει να παραδεχτει πως το παιδι της εκανε άλλη οικογενεια..

Συμφωνω....Και πρεπει να κανω τα στραβα ματια και να χαμογελαω για να σπασουν τα νευρα της γιατι δεν εχει συνειδητοποιησει ουτε προκειται οτι ο γιος της εχει δημιουργησει δικη του οικογενεια..

63ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ Πεμ Απρ 28, 2011 10:02 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΒΡΕΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΕΡΙΑ. ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ 5 ΧΡΟΝΙΑ. ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΦΟΥΛ ΦΟΥΛ ΚΑΨΟΥΡΑ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ. ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΠΟΞΕΝΩΘΩ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΑΠΑΝ. ΕΝΙΩΘΑ ΧΑΛΙΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΔΙΧΑΖΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ. ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΙΣ ΙΣΟΡΡΟΠΙΕΣ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΦΥΣΙΚΑ ΔΥΝΑΤΟ. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΒΛΑΨΕ ΚΑΜΙΑ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ -ΕΩΣ ΠΟΛΥ-ΤΟΝ ΜΑΛ...ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΑΣ-ΕΝΝΟΩ ΤΟ ΑΝΤΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ-. ΠΑΝΤΑ ΦΥΣΙΚΑ ΣΕ ΛΟΓΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ. ΑΣ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ -ΟΙ ΝΥΦΕΣ- ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΟΙΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ,ΚΟΥΝΑΔΙΑ,ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΣΟΙ, ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΑΣ.
ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΕΘΕΡΕΣ....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις