Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
612 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 612 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

MANOU

MANOU
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Οχι βρε κοπελα μου,μη σκεφτεσαι ετσι.Καθε τοκετος,οπως και καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη οποτε ποτε δεν ξερεις τι θα γινει την επομενη φορα.Να εισαι σιγουρη πως ολα ξεχνιουνται κι ο πονος κι η αγωνια.
Εγω γεννησα την κορη μου με προκληση,απο τις 6 το απογευμα που απογευμα που μπηκα στην κλινικη,γεννηθηκε στις 4 περιπου τα ξημερωματα της επομενης μερας.Ηταν 4,050,γεννησα φυσιολογικα και χωρις επισκληριδιο.Ποτε δεν εμαθα ποσα ραμματα χρειαστηκε ο γιατρος να μου κανει,αρκει να σου πω,οτι για 2 μηνες δεν μπορουσα ουτε να κατσω κανονικα σε καρεκλα.
Παρ'ολα αυτα αν με ρωτουσες θα σου ελεγα οτι θα το ξανακανα και σημερα,αρκει να ζουσα ξανα τη στιγμη που την πηρα στην αγκαλια μου.

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω δεν την πηρα αμεσως αγκαλια...μετα απο μια ωρα την ειδα αλλα δεν μπορουσα λογω ορων να την κρατησω πολυ...και δεν ενοιωσα τον δεσμο που εχουν αλλες μαμαδες αμεσως...τωρα στο σπιτι εχουμε γινει ενα...

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοντευα να βαλω τα κλαματα πολλα πολλα συγχαρητηρια σας ευχομαι με το καλο να ερθει το ζουζουνακι σας κ να χαιρεστε την κορουλα σας φιλακια πολλα πολλα

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elzu έγραψε:εγω δεν την πηρα αμεσως αγκαλια...μετα απο μια ωρα την ειδα αλλα δεν μπορουσα λογω ορων να την κρατησω πολυ...και δεν ενοιωσα τον δεσμο που εχουν αλλες μαμαδες αμεσως...τωρα στο σπιτι εχουμε γινει ενα...


να σου ζησει το κοριτσακι σου ν αειναι παντα γερη κ ευτυχισμενη να την χαιρεστε
κ ν αμην αγχωνεσαι οπως σου ειπαν παραπανω η καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη

ουτε κ σε μενα την εδωσαν κατευθειαν
απλα την εβγαλαν εξω την σκουπησαν της εβαλαν το καρτελακι της κ την εδωσαν στον τρελομπαμπα μας που ητραν μεσα μαζι μας
κ μετααααααααααααα μου την εφεραν κ την κραταγε η μαια για να παρει το πρωτογαλα που λενε

κ γω στεναχωρθηκα πολυ πολυ που δ μου την εβαλαν πανω μου Sad Sad

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΠΩΣ ΠΑΕΙ.ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ.

mihantroula

mihantroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πήγα ήδη στο γιατρό και το ακούσαμε το φασολάκι μας.....όλα μια χαρά προς το παρόν ελπίζω να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!!!!!Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 215994 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 215994 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 215994

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mihantroula έγραψε:Η δική μου ιστορία ξεκινάει ως εξης:Ιανουάριος 2007.Καθυστέρηση, τεστ θετικό,έγκυος...Χαρά και φόβος μαζί.Απροετοίμαστοι.Με τον άντρα μου,4 μήνες πριν είχαμε κάνει πολιτικό γάμο.Στην 8η εβδομάδα η κύηση παλινδρόμησε....Εμείς ράκος..Είναι οτι χειρότερο..ειδικά αν είναι το πρώτο σου.Ο χρόνος περνά και Οκτώβριο του 2008 ένα άλλο τεστ ήρθε να επιβεβαιώσει μια δεύτερη εγκυμοσύνη.Δυστυχώς παλίνδρομη στην 8η εβδομάδα ξανά....!!!!απελπισία.Εξετάσεις ξανά,( σημειωτέον οτι είχαμε κανει και την πρώτη φορά).Αλλάζω γιατρό-τυχαίο??Ο επόμενος χρόνος πέρασε με πολλή δουλειά και τρελό άγχος γιατί δεν έμενα έγκυος.Ιανουάριος του2010.¨Ενα τρίτο τέστ ήρθε να επιβεβαιώσει μια ακόμη εγκυμοσύνη.Με φόβο αγχος και τάματα...ναι,ναι!!!πέρασε το πρώτο τρίμηνο και ανασάναμε.Το κοριτσάκι μου λοιπόν είχε οριστεί να ¨βγει¨στις 15.10.2010.Και περίμενε υπομονετικά μέχρι την ημέρα εκείνη γιατί δεν έλεγε να βγεί από μέσα μου...15.10.2010 λοιπόν και φτάνουμε στο ΙΑΣΩ στις 06.30 το πρωί για πρόκληση.07.30 ήμουν έτοιμη στις ωδίνες και μου ρίχνουν το φάρμακο ενώ φωνάζουν και τον αντρούλη μου που ήθελε να είναι μέσα σ'όλη την διαδικασία.08.00 άρχισαν να με πιάνουν οι πρώτοι πόνοι.Ο γιατρός μου εκεί δίπλα μου από της07.30.Η διαστολή μου πήγαινε πολύ καλά και μέχρι της 10.00 οι πόνοι είχαν αρχίσει να γίνονται ανυπόφοροι.Φωνάζουμε για επισκληρίδιο και μετά απόλαυσα μιάμιση ωρίτσα περίπου την συντροφιά του άντρα μου ακούγοντας στον καρδιοτοκογράφο την καρδούλα του μωρού μας.Στο μεταξύ η μαία και ο γιατρός αφού μου σπάσαν τα νερά, κάνανε μικρές εξερευνήσεις εκεί κάτω,να ελέγξουν τη διαστολή και πόσο κάτω είναι το μωρό,(δεν ήταν πολύ χαμηλά).Είχα αρχίσει να αισθάνομαι κάπως τους πόνους γιατι είχε αρχίσει να περνάει η επισκληρίδιος.12 παρα, διαστολή 10,λέει ο γιατρός έτοιμη,πάμε απέναντι...ζητούσα απελπισμένα επισκληρίδιο συμπλήρωμα,το οποίο και μου έβαλαν αλλά μέχρι να ενεργήσει η μικρή μου βγήκε με την βοήθεια βεντούζας μιας και εγώ δεν μπορούσα καθόλου να σπρώξω να την βοηθήσω.Περιττό να πώ οτι κατάλαβα κάθε πιθαμή του μικροσκοπικού κορμιού της καθώς ξεχυνόταν από μέσα μου, αλλά εκείνη πια την ώρα δεν με ένοιαζε καθόλου!!!σες ένα λεπτό και ως δια μαγείας ο πόνος έφυγε,η ψυχή μου αγαλίασε μόλις αντίκρυσα τα γλυκά της ματάκια που είχε ανοίξει και με κοιτούσε κατάματα.Γύρισα και κοίταξα τον άντρα μου που μου κρατούσε το χέρι ΟΛΗ την ώρα και είχαμε ξεσπάσει και οι δυο σε λυγμούς ευτυχίας!!!
Είναι οτι πιο όμορφο έχω αντικρύσει ποτέ μου...και να μαστε τώρα 6 μήνες μετα, μια μικρή καθυστέρηση....ένα τεστ,και...για άλλη μια φορά έγκυος!!!!Φόβος στην αρχή και κλάμα και αγωνία και μια μικρή απογοήτευση.Τώρα με περισσότερη ψυχραιμία λέω πως ο Θεός ξέρει τι κάνει.Εμπιστεύομαι την κρίση του λοιπόν....Καλοδεχούμενο λοιπόν και το άλλο μου νινάκι!!!Θα δυσκολευτώ λίγο βέβαια με την μπεμπούλα γιατί είναι μικρή ακόμα, αλλά θα τα καταφέρουμε.....Με πολλή πολλή αγάπη!!!!


Με το καλό...κ όλα θα πάνε καλά !!!
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 215994

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mihantroula έγραψε:Πήγα ήδη στο γιατρό και το ακούσαμε το φασολάκι μας.....όλα μια χαρά προς το παρόν ελπίζω να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!!!!!Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 215994 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 215994 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 215994

Με το καλό mihantroula!!!!!Όλα να σου πάνε τέλεια σου εύχομαι από καρδιάς και να έχεις μία καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 417472 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 417472

Rwxanh

Rwxanh
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σου εύχομαι με το καλό και το δεύτερι νινάκι σου! Κι εγώ γέννησα 5 μέρες πριν απο σένα και μου φαίνεται βουνό να ξαναμείνω έγκυος! Οπότε σου εύχομαι καλή δύναμη! Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 50580

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με το καλο να κρατησεις κ το δευτερο στην αγκαλια σου κ να σου ζησει το μωρακι που εχεις ηδη!!!

elenaki pod


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΦΤΟΥΥ....ΒΟΥΡΚΩΣΑ... Embarassed
ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΚΑΤΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ 2ο ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ....Μ ΕΝΑ ΠΟΝΟ... Very Happy

mihantroula

mihantroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε κορίτσια να στε καλά...ξεκινήσαν ήδη οι αναγούλες, και η υπνηλία...μόνο που αυτή τη φορά δεν είμαι μόνη μου!!!¨Εχω και το κοριτσάκι μου να φροντίσω και μου φαίνεται λίγο βουνό....Πρίν ένα χρόνο ήμουν στην ίδια κατάσταση,μόνο που το χαιρόμουν διαφορετικά..Τώρα με τη μικρή δεν το έχω πολυσυνειδητοποιήσει καλά καλά....Και πρέπει να προσέχω τώρα στην αρχή.Αλλά γίνεται???Ο Θεός είναι μεγάλος!!!! Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 654316 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 654316 I love you I love you

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mihantroula έγραψε:Η δική μου ιστορία ξεκινάει ως εξης:Ιανουάριος 2007.Καθυστέρηση, τεστ θετικό,έγκυος...Χαρά και φόβος μαζί.Απροετοίμαστοι.Με τον άντρα μου,4 μήνες πριν είχαμε κάνει πολιτικό γάμο.Στην 8η εβδομάδα η κύηση παλινδρόμησε....Εμείς ράκος..Είναι οτι χειρότερο..ειδικά αν είναι το πρώτο σου.Ο χρόνος περνά και Οκτώβριο του 2008 ένα άλλο τεστ ήρθε να επιβεβαιώσει μια δεύτερη εγκυμοσύνη.Δυστυχώς παλίνδρομη στην 8η εβδομάδα ξανά....!!!!απελπισία.Εξετάσεις ξανά,( σημειωτέον οτι είχαμε κανει και την πρώτη φορά).Αλλάζω γιατρό-τυχαίο??Ο επόμενος χρόνος πέρασε με πολλή δουλειά και τρελό άγχος γιατί δεν έμενα έγκυος.Ιανουάριος του2010.¨Ενα τρίτο τέστ ήρθε να επιβεβαιώσει μια ακόμη εγκυμοσύνη.Με φόβο αγχος και τάματα...ναι,ναι!!!πέρασε το πρώτο τρίμηνο και ανασάναμε.Το κοριτσάκι μου λοιπόν είχε οριστεί να ¨βγει¨στις 15.10.2010.Και περίμενε υπομονετικά μέχρι την ημέρα εκείνη γιατί δεν έλεγε να βγεί από μέσα μου...15.10.2010 λοιπόν και φτάνουμε στο ΙΑΣΩ στις 06.30 το πρωί για πρόκληση.07.30 ήμουν έτοιμη στις ωδίνες και μου ρίχνουν το φάρμακο ενώ φωνάζουν και τον αντρούλη μου που ήθελε να είναι μέσα σ'όλη την διαδικασία.08.00 άρχισαν να με πιάνουν οι πρώτοι πόνοι.Ο γιατρός μου εκεί δίπλα μου από της07.30.Η διαστολή μου πήγαινε πολύ καλά και μέχρι της 10.00 οι πόνοι είχαν αρχίσει να γίνονται ανυπόφοροι.Φωνάζουμε για επισκληρίδιο και μετά απόλαυσα μιάμιση ωρίτσα περίπου την συντροφιά του άντρα μου ακούγοντας στον καρδιοτοκογράφο την καρδούλα του μωρού μας.Στο μεταξύ η μαία και ο γιατρός αφού μου σπάσαν τα νερά, κάνανε μικρές εξερευνήσεις εκεί κάτω,να ελέγξουν τη διαστολή και πόσο κάτω είναι το μωρό,(δεν ήταν πολύ χαμηλά).Είχα αρχίσει να αισθάνομαι κάπως τους πόνους γιατι είχε αρχίσει να περνάει η επισκληρίδιος.12 παρα, διαστολή 10,λέει ο γιατρός έτοιμη,πάμε απέναντι...ζητούσα απελπισμένα επισκληρίδιο συμπλήρωμα,το οποίο και μου έβαλαν αλλά μέχρι να ενεργήσει η μικρή μου βγήκε με την βοήθεια βεντούζας μιας και εγώ δεν μπορούσα καθόλου να σπρώξω να την βοηθήσω.Περιττό να πώ οτι κατάλαβα κάθε πιθαμή του μικροσκοπικού κορμιού της καθώς ξεχυνόταν από μέσα μου, αλλά εκείνη πια την ώρα δεν με ένοιαζε καθόλου!!!σες ένα λεπτό και ως δια μαγείας ο πόνος έφυγε,η ψυχή μου αγαλίασε μόλις αντίκρυσα τα γλυκά της ματάκια που είχε ανοίξει και με κοιτούσε κατάματα.Γύρισα και κοίταξα τον άντρα μου που μου κρατούσε το χέρι ΟΛΗ την ώρα και είχαμε ξεσπάσει και οι δυο σε λυγμούς ευτυχίας!!!
Είναι οτι πιο όμορφο έχω αντικρύσει ποτέ μου...και να μαστε τώρα 6 μήνες μετα, μια μικρή καθυστέρηση....ένα τεστ,και...για άλλη μια φορά έγκυος!!!!Φόβος στην αρχή και κλάμα και αγωνία και μια μικρή απογοήτευση.Τώρα με περισσότερη ψυχραιμία λέω πως ο Θεός ξέρει τι κάνει.Εμπιστεύομαι την κρίση του λοιπόν....Καλοδεχούμενο λοιπόν και το άλλο μου νινάκι!!!Θα δυσκολευτώ λίγο βέβαια με την μπεμπούλα γιατί είναι μικρή ακόμα, αλλά θα τα καταφέρουμε.....Με πολλή πολλή αγάπη!!!!



αχ καρδια μου να εισαι περηφανη και να εισαι σιγουρη πως θα τα καταφερετε!!!! ειναι θειο δωρο τα παιδια!!! οποτε κι αν ερχονται και οσα κι αν μπορουμε να αποκτησουμε!!!!συγχαρητηρια κι απο μενα...!

MANOU

MANOU
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Mihantroula μου,τελεια που ακουσατε το φασολακι σας,αντε ολα καλα να πανε.Οσο για τις δυσκολιες που σκεφτεσαι οτι θα ερθουν,ειναι λογικο,αλλα μην ανησυχεις,η λαχταρα σου κι η αγαπη σου θα σε βοηθησουν να ανταπεξελθεις.
Χρονια πολλα,μανουλαααα. Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 50580

mihantroula

mihantroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρονια πολλα !!!!!!! Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 893968 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 893968 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 893968 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 893968 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 99132

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xρονια πολλα Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 417472 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.... - Σελίδα 2 417472 !!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις