Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
342 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 342 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια καλησπερα πριν 1 ωρα η κορη 15 μηνων βρηκε τ σακουλακι με τ καπνο κ εβαλε στο στομα της.αφου της καθαρισα τ στομα πηρα την παιδιατρο μου ειπε ν κανει εμετο πραγματη τ εβαλα τ δαχτυλο στο λαιμο δεν εβγαλε καθολου καπνο μονο βλεματα την ξαναπερνω μου λεει ενταξει ειναι τ παιδι.τωρα πριν λιγο της ξαναεβαλα ν κανει εμετο κ εβγαλε νομιζω μια τριχουλα απο τ καπνο.ανυσηχω πολυ μην παθει κατι τ παιδι.σας εχει τυχη κατι αναλογο?και εαν καταπιε εστω κ λιγο θ παθει κατι?

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γνωμη μου ειναι να το πας τοπ παιδι αμεσως στο νοσοκομειο! Μιας παλιας γνωστης μου παραλιγο να το παθει το μικρο της (ευτυχως προλαβε) αλλα ο γιατρος της ειχε πει οτι ειναι εξαιρετικα επικίνδυνο!

gennie


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χωρίς να θέλω να σε πανικοβάλλω, αυτό που εγώ γνωρίζω είναι ότι το παιδί που (έστω και πιθανόν) έφαγε καπνό πρέπει να πάει αμέσως στο νοσοκομείο. Η νικοτίνη είναι πολύ ισχυρό δηλητήριο για τα παιδιά. Και ακριβώς επειδή δεν είσαι σίγουρη αν όντως το έφαγε ή όχι και πόσο μπορεί να έφαγε, δεν ξέρω πόσο σωστό είναι να το ρισκάρεις. Η πλύση στομάχου έιναι σκέτη ταλαιπωρία για τα μικρά, αλλά είναι προτιμότερο από την άλλη περίπτωση που ούτε να τη σκέφτομαι δε θέλω. Ο γιος μου υπέστη πλύση στομάχου πριν χρονίσει γιατί μου ξέφυγε και δεν ήμουν σίγουρη αν έφαγε το κατσαριδοκτόνο ή όχι. Να το ρισκάριζα? Αν πάτε νοσοκομείο για πλύση ετοιμάσου για διανυκτέρευση γιατί θα μείνετε να σας παρακολουθήσουν. Πάρε ένα τηλ και στο κέντρο δηλητηριάσεων 210-7793777

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εγώ ξέρω πως είναι πολύ επικινδυνο!!!Καλύτερα να τρέξεις στο νοσοκομειο και τελικα΄να μην είναι τίποτα, παρά κάτι πιο άσχημο...

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οταν συνεβει αυτο ησουν εκει; δηλ ειδες το σκηνικο; αν οχι και δεν εισαι σιγουρη οτι δεν καταπιε καπνο καλο ειναι να πας στο νοσοκομειο, το επαθε η δικια μου αλλα ημουν μπροστα και αμεσως της εβγαλα το τσιγαρο που δαγκωσε και την επλυνα, αν δεν ημουν εκει ομως και δεν ημουν σιγουρη πας νοσοκομειο και κανουν πλυση στομαχου, αν δεις το παιδι να κανει απνοια, και να ειναι νυσταγμενο τρεχεις, θα την παρακολουθεις σημερα συνεχως, το τσιγαρο αν καταπιει καπνο περναει στο αιμα ειναι πολυ επικινδυνο

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγω πιστευω οτι καλο ειναι να την πας εφοσον ειδες δειγμα καπνου!

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ημουν μπροστα δεν ελειψα απο τ κουζινα τους εφτιαχνα κ γυρισα την πλατη μου ουτε για ενα λεπτο.στοστομα ειχε πολυ λιγο η παιδιατρος που της τ ειπα αφου μου την εβαλα ν κανει εμετο κ δεν εβγαλε τιποτα κ τ 3 φορες παρα μονο αυτο που ειδα μια τριχουλα απο τ καπνο μου ειπε οτι δεν χρειαζετε πλυση στομαχου.αλλα πραγματικα νιωθω πολυ χαλια πως μου συνεβει κατι τετοιο

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βιολετα3 έγραψε:ημουν μπροστα δεν ελειψα απο τ κουζινα τους εφτιαχνα κ γυρισα την πλατη μου ουτε για ενα λεπτο.στοστομα ειχε πολυ λιγο η παιδιατρος που της τ ειπα αφου μου την εβαλα ν κανει εμετο κ δεν εβγαλε τιποτα κ τ 3 φορες παρα μονο αυτο που ειδα μια τριχουλα απο τ καπνο μου ειπε οτι δεν χρειαζετε πλυση στομαχου.αλλα πραγματικα νιωθω πολυ χαλια πως μου συνεβει κατι τετοιο

Μην τα βαζεις με τον εαυτο σου τωρα σημασία εχει να ειναι καλα το παιδι!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παντως θα πηγαινα στο νοσοκομειο ! προτειμω να ειμαι σιγουρη γιατι ο καπνος ειναι πολυ επικυνδηνος !

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βιολετα3 έγραψε:ημουν μπροστα δεν ελειψα απο τ κουζινα τους εφτιαχνα κ γυρισα την πλατη μου ουτε για ενα λεπτο.στοστομα ειχε πολυ λιγο η παιδιατρος που της τ ειπα αφου μου την εβαλα ν κανει εμετο κ δεν εβγαλε τιποτα κ τ 3 φορες παρα μονο αυτο που ειδα μια τριχουλα απο τ καπνο μου ειπε οτι δεν χρειαζετε πλυση στομαχου.αλλα πραγματικα νιωθω πολυ χαλια πως μου συνεβει κατι τετοιο

Ειναι μικρουλια κοπελα μου , στα δευτερολεπτα μπορουν να κανουν τα πάντα , να μην αισθανεσαι χάλια σε ολες μπορει να γινει κατι , εφοσον σου ειπε η γιατρος σου οτι ειναι οκ τοτε ενταξει!

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα η παιδιατρος μου ειχε πει ωμο τσιγαρο =νοσοκομειο
εαν ειναι καπνισμενο δεν χρειαζεται με εμετο απλα δεν εχει θεμα

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χωρίς να χάνεις χρόνο φύγε αμέσως και πήγαινε στο νοσοκομείο άκουσε με ο Σταύρος μου είχε μασήσει τσιγάρο όταν ήταν 13 μηνών όταν πήρα την παιδίατρο τηλ. μου είπε αυτό που σου λέω δυστυχώς ο εμετός δεν είναι λύση ο καπνός πηγαίνει στο αίμα . Είχα πάρει πανικόβλητη τον άντρα μου τηλέφωνο και εκείνος είπε μωρέ να του δώσουμε γάλα και πήρε εκέινος τηλ. τη παιδίατρο ξανά και του είπε ότι όσο πιο γρήγορα τόσο πιο καλά , Μιά απο τις επιπλοκές είναι η εγκεφαλίτιδα ειλικρινά δεν θέλω να σε ανησηχησω αλλά όσο κάθεσε χάνεις χρόνο καλύτερα να πας έστω και ένα φιλαράκι καπνού είναι επικινδυνο . Πήγαινε στο πρώτο νοσοκομείο που εφημερευει και έχει π[αιδιατρικό . Θα το κρατησουν μέσα για ένα 24ωρο για έλεγχο θα του κάνουν πλύση και μετά θα του χορηγήσουν κάτι σαν κάρβουνο τις πρώτες τα κακά του θα είναι μάυρα αλλά είναι λογικό. Πήγαινε σε παρακαλώ και ενημερωσε μας

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ τι μου θυμησες! καιμενα η μικρη μου καποτε ειχε παρει τα τσιγαρα και ειχε βαλει ενα στο στομα της. την προλαβα και τις εβγαλα προσεχτικα τον καπνο απο μεσα. μετα δε καναμε τιποτα αλλο. δε δωσαμε συνεχεια.. με αυτα που διαβαζω τωρα τρομαξα λιγο αλλα ευτυχως σε μας οπως φαινετε δε καταπιε λογικα τιποτα

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βανια έγραψε:χωρίς να χάνεις χρόνο φύγε αμέσως και πήγαινε στο νοσοκομείο άκουσε με ο Σταύρος μου είχε μασήσει τσιγάρο όταν ήταν 13 μηνών όταν πήρα την παιδίατρο τηλ. μου είπε αυτό που σου λέω δυστυχώς ο εμετός δεν είναι λύση ο καπνός πηγαίνει στο αίμα . Είχα πάρει πανικόβλητη τον άντρα μου τηλέφωνο και εκείνος είπε μωρέ να του δώσουμε γάλα και πήρε εκέινος τηλ. τη παιδίατρο ξανά και του είπε ότι όσο πιο γρήγορα τόσο πιο καλά , Μιά απο τις επιπλοκές είναι η εγκεφαλίτιδα ειλικρινά δεν θέλω να σε ανησηχησω αλλά όσο κάθεσε χάνεις χρόνο καλύτερα να πας έστω και ένα φιλαράκι καπνού είναι επικινδυνο . Πήγαινε στο πρώτο νοσοκομείο που εφημερευει και έχει π[αιδιατρικό . Θα το κρατησουν μέσα για ένα 24ωρο για έλεγχο θα του κάνουν πλύση και μετά θα του χορηγήσουν κάτι σαν κάρβουνο τις πρώτες τα κακά του θα είναι μάυρα αλλά είναι λογικό. Πήγαινε σε παρακαλώ και ενημερωσε μας
και εγω αυτα ξερω

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ίσως να ακούγετε κάπως και να πανηκοβληθει η κοπέλα αλλά στη δεδομένη φάση κοιτάμε σαν προτεραιότητα το παιδί να είναι καλά μετά όλα τα άλλα .Ευτυχώς εγω τότε με το Σταύρο επειδή είχα κάνει μαθήματα για διάφορα ατυχηματα δηλητηριασεις ήξερα .Και πάλι τα έχασα όταν προσπαθούσα να μαζέψω τα πράγματα πήρα ένα σωρό άσχετα πράγματα . Και η πλάκα ξέρετε ποιά ήταν τότε εμενα Αιγάλεω εφημέρευε το παιδων και το Τζάνειο στο πειραια η παιδιατρική επειδή από το κέντρο ο άνταρς μου άσχετος πήγαμε πειραιά στο Τζάνειο και μας έβαλαν κατευθειαν μέσα και εκείνη την ωρα ήρθε ένα παιδάκι που είχε πάρει misoulid και αναγκαστικά επειδή για την πύση χρειάζονται 3 άτομα η μια μαμα έπρεπε να κάτσει μέσα σε διαφορετικά εξεταστηρια αλλά το προσωπικο ήταν 5 άτομα έτσι έμεινα εγω επειδή ήμουν πιο ψύχραιμη αλλά ήταν και πιο μωρο το δικό μου . Καλά φρικτή εμεπιρία για με΄να να βλέπω το νινάκι μου έτσι αλλά μόλις ειδα πόσο ειχε γινει το κομάτι του τσιγάρου που ειχε φάει είχε δαγκώσει μια ποσότητα μικρότερη απο το φίλτρο αλλά αυτο είχε τριπλασιαστει . Τουλάχιστον φτάσαμε έγκαιρα .

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πω,πω τρομερά ακούγονται όλα αυτά ρε κορίτσια...μεγάλη προσοχή...και μένα τώρα άρχισε ο μπέμπης μου όταν τον αφήνω κάτω και παίζουμε,όταν βρίσκει κάτι να τα βάζει στο στόμα του...αλλά εγώ από πάνω του συνέχεια...ούτε ΄δευτερόλεπτο μόνος του στην κυριολεξία..φοβάμαι μην πέσει του μπαμπά μας κανα τσιγάρο και τρέχουμε κι εμείς...μακάρι όλα να πάνε καλά στο παιδάκι...

Ηλιαχτίδα

Ηλιαχτίδα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ελπιζω να πηγατε νοσοκομειο και τωρα να ειναι ολα καλα!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βιολετα3 έγραψε:ημουν μπροστα δεν ελειψα απο τ κουζινα τους εφτιαχνα κ γυρισα την πλατη μου ουτε για ενα λεπτο.στοστομα ειχε πολυ λιγο η παιδιατρος που της τ ειπα αφου μου την εβαλα ν κανει εμετο κ δεν εβγαλε τιποτα κ τ 3 φορες παρα μονο αυτο που ειδα μια τριχουλα απο τ καπνο μου ειπε οτι δεν χρειαζετε πλυση στομαχου.αλλα πραγματικα νιωθω πολυ χαλια πως μου συνεβει κατι τετοιο

ΜΗΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΕΝΟΧΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. ΚΑΙ Η ΙΩΑΝΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΦΑΓΕ-ΜΑΛΛΟΝ- ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΑ ΠΛΥΣΗ. ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ-ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ-, ΒΡΕΘΗΚΕ ΜΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙ 'ΧΕΡΙ' ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΠΝΙΖΟΥΜΕ ΟΙ ΜΗΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛ.... ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ.ΟΥΤΕ ΛΕΞΗ ΔΕΝ ΑΡΘΡΩΣΑ. ΟΤΑΝ ΣΥΝΗΛΘΑ ΟΜΩΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΟΒΗΘΗΚΕ.... ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΦΥΣΙΚΑ. ΔΕΝ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ. ΤΟ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΠΛΥΣΗ ΣΤΟΜΑΧΟΥ. ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ. Crying or Very sad

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ αυτό το έζησα και εγω η μια γιατρός μας έβαλε χέρι και σε μενα και στη λάλλη κοπέλα που είχε πάρει το παιδάκι της το misoulid και έλεγε ότι δνε τα προσέχουμε εμεις σε κατάσταση σοκ δε μιλησαμε και τ΄τοε της λεει ο ένας γιατρός καλά αμα κάνεις παιδί θα δεις που κρίνεις . Εμένα ήταν πολύ ζωηρός είχε ανεβει στο καναπε και απο εκει έφτασε στο πάσο έριξε ότι ειχα πάνω και άναμεσα σε αυτα και τα τσιγάρα το έβαλε στο στόμα το δάγκωσε και έγεινε το κακό , της κοπέλας πόναγε το κεφάλι του άντρα τξης και του εδωσε ένα χάπι και το άφησε στο τραπεζιο γυρναέθι η κοπελα και ο μικρός το έβαλε στο στομα και τους λεει :έτσι να μάθετε που τρωτε καραμελες αι εμενα δνε μου δίνετε!τι να πεις σε αυτη τη φάση δεν ειναι να κρινουμε απλά να είμαστε μόνο ενημερωμενες και να αντιδρουμε με ψυχραιμια όσο γίνετε





βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα ευχαριστω για τ αποντησεις σας εαν και με τρομοκρατησατε πολυ.παρακολουθουσα εχθες τ βραδυ τ παιδι και δεν ειχε καποια παρενεργεια.ελπιζω να εκανα τ σωστο που ακουσα την παιδιατρο γιατι μου ειπε εφοσον εκανε 3 φορες εμετο κ δεν εβγαλε καπνο δεν χρειαζεται πλυση στομαχου.και εχθες τ βραδυ που ειπιε τ γαλα και εβγαλε λιγο δεν εκανε εμετο δηλαδη σε ποσοτητα παλη δεν εβγαλε καπνο.τωρα τ να πω ο θεος βοηθος κ ελπιζω να εκανα τ σωστο εαν ειχε φαει τ στο καλο δεν θα ειχε καποια παρενεργεια

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ ΚΑΠΝΟ, ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΛΗΣΗ ΣΤΟΜΑΧΟΥ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΕ ΟΜΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΠΙΕ ΚΑΠΝΟ, ΙΣΩΣ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΗΤΑΝ.
ΚΑΙ ΜΗ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΣΧΗΜΑ, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ (25 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ) ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΤΑ ΦΥΛΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ. ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΠΙΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ....

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ μακαρι ο θεος ν φιλαει ολα τ παιδακια.μακαρι ν ειχε μονο στο στομα της.αν και οταν τ εβγαλα τ καπνο απο τ στομα ηταν στεγνο δεν ειχε σαλια μαλλον δ ειχε προλαβει ν τ μασησει κ ν καταπιει.κ ενα αλλο που μου ειπε η παιδιατρος ειναι πως εαν ειχε καταπιει θα μυριζε τ στομα της καπνο.

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΒΑΣΙΚΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΠΙΑ, ΑΦΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ;

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτο λεω και εγω απο χθες τ 5 τ απογευμα μεχρι σημερα δεν θα παρουσιαζε καποια παρενεργεια τι στο καλο περιμενω να κανει και κακα της να δω εαν εχει καπνο μεσα

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν είχε φάει καπνό θα έκλαιγε επειδή κατά την κατάποση καίει . Προφανώς δεν πρόλαβε να μασήσει .

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις