Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

ioanna

ioanna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΩΣ ΑΡΓΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ.ΜΟΝΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ.ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ioanna στις Κυρ Ιουν 06, 2010 9:18 am, 1 φορά

Ηλιάννα

Ηλιάννα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Παααααρα πολυ,αν δεν ειχα ι αυτον...

(τι ειναι η μπανακιντα;;;; )

Gianna

Gianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φυσικά! κάνει όλα τα χατίρια ! πρέπει να κάνει και κάτι άλλο? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] τώρα που έκανε και κόρη ... τη βάψαμε! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai emena koritsia o antras mou douleuei os arga...alla otan einai spiti me voithaei para polu....polu omos...

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ασχολείται πιο πολύ από εμένα.
Ντρέπομαι που το λέω αλλά είναι η αλήθεια Embarassed ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? 534787

mitsi

mitsi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι κοριτσια και εμενα ασχολειτε πολυ μπορει ανετα να την κρατησει σαν να ημουν εγω..
Very Happy

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βοηθάει από την πρώτη μέρα παρόλο που δεν είχε προηγούμενη εμπειρία. Και στο τάισμα και στο άλλαγμα και στο μπάνιο και φυσικά στο παιχνίδι. Είναι πολύ σημαντικό και για τη δική μας ψυχολογία να βοηθάει ο μπαμπάς. Εγώ το χαίρομαι πολύ!

monomama


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Βοηθάει Η αλλιώς συμμετεχει . Προτιμάω αυτό γιατ το βοηθάει σημαινει ότι είναι δική μου υποχρέωση και για χάρη μου ..βοηθαέι.. Τα παιδια όμως χρειάζονται χρόνο και με το μπαμπά τους !! Καλό ειναι και το μπανάκι ..Το χαίρονται πιστευω και τα παιδια .

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα ο αντρας μου μεχρι πριν ενα μηνα δουλευε 12 ωρες την ημερα . Τωρα ομως αλλα και πριν κυριως τα σ/κ βοηθαει παρα πολυ. Οταν ειναι σπιτι ασχολειται πολυ με τα παιδια. Πιο πολυ και απο εμενα. Το χαιρομαι πολυ αυτο και τον ευχαριστω ακομα πιο πολυ. ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? 417472

ioanna

ioanna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ηλιάννα έγραψε:Παααααρα πολυ,αν δεν ειχα ι αυτον...

(τι ειναι η μπανακιντα;;;; )
αχ τι επαθα απο τη βιασυνη μου.μπανακι τα κανει ηθελα να γραψω.

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χχμμμμμ ετσι και ετσι...
θα τον κανει μπανιο, καμοια βολτα με το καροτσι, θα τον αλλαξει καμοια φορα την εβδομαδα και φυσικα θα παιξουν!

Ηλιάννα

Ηλιάννα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εχω να δηλωσω "Εχω να αλλαξω τον μικρο απο το Πασχα"

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΛΕΕΙ?ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ!!!ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟΣΑ ΠΑΙΔΙΑ!!ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ!!

NATASHA


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κ εμενα με βοηθαει παρα πολυ....ας ειναι καλα!!!!! I love you

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια εμένα ο αντρούλης μου στην αρχή βοηθούσε πολύ...Έκανε τα πάντα...Τώρα λίγο το ότι δουλεύει πολλές ώρες λίγο το ότι είναι εδώ η μαμά του, δε συμμετέχει και τόσο..Αλλά δεν έχω παράπονο...Αν χρειαστώ βοήθεια και τη ζητήσω, είναι πάντα πρόθυμος....
ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? 328109 ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? 328109

SKATZOXOIROULA


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΤΙς ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕς ΔΟΥΛΕΥΕΙ 12ΩΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΘΕΛΕΙ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟς ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΥΣΗΧΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΤΟΥς ΤΙς ΚΥΡΙΑΚΕς ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟς ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ.ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΟΝ ΜΕΣΑΙΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΓΓΙΞΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ,ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΣΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΑΝΤΡΕς.ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΜΕΝΗ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευτυχώς,και μένα με βοηθάει πολύ,παρότι δουλεύει πολλές ώρες.Ασχολείται,κι έτσι πιστεύω είναι το σωστό.Έχει ανάγκη και τους δύο το παιδί.

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Επειδή έχω την μαμά μου συνεχώς εδώ είναι πολύ συγκεκριμένα αυτά που κάνει. Κάποια θέλει αλλά δεν μπορεί να τα κάνει και στεναχωριέται και γενικά προσπαθώ να έχω την μικρή στο καρεκλάκι και να την παίρνω σε όλο το σπίτι που κάνω δουλειές και όταν πρέπει να φύγω προσπαθώ κυρίως να την βάζω για ύπνο. Τώρα όμως που επιστρέφω στην δουλειά ξέρει πως θα πρέπει να βοηθάει ΠΟΛΥ!!!

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Bachiemama έγραψε:Επειδή έχω την μαμά μου συνεχώς εδώ είναι πολύ συγκεκριμένα αυτά που κάνει. Κάποια θέλει αλλά δεν μπορεί να τα κάνει και στεναχωριέται και γενικά προσπαθώ να έχω την μικρή στο καρεκλάκι και να την παίρνω σε όλο το σπίτι που κάνω δουλειές και όταν πρέπει να φύγω προσπαθώ κυρίως να την βάζω για ύπνο. Τώρα όμως που επιστρέφω στην δουλειά ξέρει πως θα πρέπει να βοηθάει ΠΟΛΥ!!!


Κι εγω τον Οκτωβριο ξεκιναω παλι δουλεια και του εχω ξεκαθαρισει οτι θα βοηθαει...Δεν εχω παραπονο παντως μεχρι στιγμης...Και πανες αλλαζει, ταιζει και ντυνει αλλα ειναι λιγο πιο δυσκολος γιατι βαριεται να την παιξει...Καλα ειμαστε ομως ας μην παραπονιεμαι.

Katerinaki

Katerinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κ εγω δεν εχω παραπονο! Βοηθαει κ με το παραπανω οποτε του το ζητησω. Ειμαι απο τις τυχερες γιατι ο κουμπαρος μας μια φορα αλλαξε πανα την μικρη του κ την εβαλε αναποδα.... Rolling Eyes
Τα σαβ/και του αφιερωνει κ πιο πολυ χρονο( καμια βολτα οι δυο τους, παιχνιδι) κ ετσι μπορω να πω οτι ξεκουραζομαι λιγο...

elachl

elachl
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και μενα βοηθαει πολυ αλλα ο τροπος που το κανει ειναι τοσο μα τοσο βαρετος και κουραστικος..κατανταει σπαστικο πλεον.ψυχολογικα με κουραζει πολυ να μετραει ακομα και το ποσο γαλα πινει το παιδι την ωρα που λειπει! ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? 966307

Konstantina-olinomanoula

Konstantina-olinomanoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλημέρα κ απο εμένα!
Εμείς έχουμε μαγαζιά οπότε δουλεύει πολλές ώρες κ σπαστό πρωί απόγευμα..
Παρόλα αυτά έχει τόσο μεγάλη καψούρα κ τρέλλα με την κόρη του που ακόμη κ μία ώρα να έρθει στο σπίτι θέλει να κάνει κάτι..Οτιδήποτε!Κ γενικά μπορεί κ κάνει τα πάντα κ μάλιστα πολύ πετυχημένα!
Με τον ύπνο έχει ένα θέμα γιατι η μικρή ξεσηκώνεται άσχημα με τον μπαμπά της κ δε θέλει με τίποτα να κοιμάται αλλα τελικά τα καταφέρνει κ εκεί..Το πολύ πολύ να τους βρω αγκαλιά στο διπλό μας κρεβάτι!!!Εκεί βέβαια κοιμάται μόνο η Ολίνα,γιατι ο μπαμπάς της την κοιτάζει κ πλέει σε πελάγη ευτυχίας..!!! I love you I love you I love you I love you

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν εχω παραπονο !! οταν ηταν πιο μικρες τις αλαζε πανα τις κανει ακομα μπανιο βοηθαει και λιιιιιιγο με το σπιτι στο μοννο που εχει λιγο θεμα ειναι στο ταισμα αν προκειτε για κρεμα θα τις ταισει αλλα για οτιδιποτε αλλο δεν μπορει φοβαται μην πνιγουν χαχαχα Shocked

kika

kika
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
doxa to Theo se afto to thema eimai para poly tyheri ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? 893968
Voithaei kai stis duleies kai ston bebi ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? 93981 (den tha ta evgaza pera diaforetika Shocked

elena

elena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βοηθάει από την αρχή πάρα μα πάρα πολύ!! Του αρέσει ν'ασχολείται με τον μικρό πολλές ώρες!! Είναι κι η δουλειά του σχετικά χαλαρή εδώ στην επαρχία που είμαστε!! Τον πρώτο καιρό που τον θήλαζα μόνο δεν μπορούσε γιατί δεν έβγαζε αυτός γάλα!! Laughing

Τον εμπιστεύομαι με κλειστά μάτια για όλα!! Και για να τον ταΐσει, να τον αλλάξει, στην βόλτα γενικά!!!! Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις