Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
82 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 82 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Georgia1984

Georgia1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βοηθάει ΠΑΡΑ πολύ!Αν και δουλεύει αρκετές ώρες με βοηθάει!!!Και το κάνει μόνος του!!!!Και τον αλλάζει,και τον πλένει,και τον ταίζει!!!!Και ο μικρός του έχει φοβερή αδυναμία!!!!!!!! ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 536304 ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 536304 ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 536304 ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 536304 ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 536304

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιατί βοήθεια ρε κορίτσια...βοήθεια δίνουμε σε κάποιον όταν μας κάνει μια δουλειά..εμένα δεν μου κάνει καμία δουλειά, είναι το παιδί του Smile ! Είναι η χαρά μας flower ! Τις πρώτες 20 ημέρες είχε πάρει αδεια κ κάναμε τα πάντα μαζί, το βράδυ συχνά τις έδινε αυτός το γαλατάκι που είχα αντλήσει για να ξεκουραστώ (πάντα ξυπνούσα όμως κ τους κοιτούσα σαν χαζή I love you !!!)... Τις πρώτες 4 ημέρες δε στο μαιευτήριο ανελαβε τα πάντα (κ την μπέμπα κ εμένα) γιατί ήμουν τελείως χάλια στην αρχή απο την καισαρική (μετά την 4η ημέρα συνήρθα). Ακόμα κ τώρα που θηλάζω αποκλειστικά, βγάζω 1 γευματάκι με το θήλαστρο κ της το δίνει ο μπαμπάκας της. Την αλλάζει πάντα όταν είναι στο σπίτι, την ντύνει, της πάιζει πιάνο κ.τ.λ. Το μόνο που δεν μπορεί να κάνει μόνος του, είναι το μπανάκι της. Όταν είμαστε εξω κ την έχουμε στον μαρσιπο δεν την ξεκολλάς απο επάνω του, εχει χαζέψει με την κόρη του! Αυτό μας έλειπε.. τόσο καιρό με παρακάλαγε να του την κάνω ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 536304 ! Πάντως γενικά λατρεύει τα παιδιά κ ολα τα πιτσιρίκια του έχουν τρελή αδυναμία γιατί γινετε κ αυτός παιδί όταν παίζει μαζί τους!

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πολυ χαιρομαι που βλεπω απο τις περισσοτερες οτι ο μπαμπας βοηθαει ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 654316 ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 654316 και μενα ο καλος μου με βοηθαει παααααρα πολυ δεν ξερω τι θα κανα αλλιως..κι εχει και δυο δουλειες σχεδον εεε!!!!ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΓΟΡΙΑ ΜΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 417472 ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 417472 ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 417472 I love you I love you

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εμενα με βοηθαει παρα πολυ ο καλος μου και οχι μονο με τις δουλειες του σπιτιου αλλα και με τα παιδια και κυριως με τη μεγαλη που ειναι θηριο. εκεινος την κανει μπανιο καθε βραδυ, εκεινος τη βαζει για υπνο..τι να πω, του βγαζω το καπελο!!! ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 875502 ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 875502 ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 875502

happy_mother

happy_mother
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι καλά.....

http://mylitlleprincenikolas.blogspot.com/

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΕ, ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑ, ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ. ΤΗΝ ΤΑΙΖΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΙΟΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΙΛΙΝΟ ΤΗΝ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΛΕΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΕΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΛΕΕΙ. ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΓΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ.

ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ, ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥΣ, ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΣΠΑΣΤΟ ΩΡΑΡΙΟ, ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ (ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΟΙΜΙΘΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ) ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ.ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΤΗΝ ΠΑΕΙ ΒΟΛΤΑ, ΠΑΝΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΜΑΖΙ, ΤΗΝ ΤΑΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΑΝΟ.
ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΙΑΤΑ ΜΟΥ ΠΛΕΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ.
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ!!!! Very Happy ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 850933

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλλαζει,κανει μπανιο,ταιζει (το μεγαλο,το μικρο θηλαζει),βολτες,κοιμιζει και οταν χανω εγω την ψυχραιμια μου με τον μεγαλο μπαινει στη μεση και αναλαμβανει για να μην φωναξω στο παιδι. Αυτο που εκτιμω ειναι οτι παρα την κουραση του στη δουλεια μολις ερθει σπιτι αν με δει κομματια,ουτε να φαει δεν καθεται,παιρνει το ενα απο τα 2 κ το βγαζει βολτα για να ξεκουραστω. Αυτο ιδιως του το χρωσταω.Τα αλλα,μπαμπακας ειναι πρεπει να τα κανει κατα τη γνωμη μου.

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο μπαμπάς μας βοηθάει πάρα πολύ σε όλα. Ειδικά τώρα που είμαι πάλι έγκυος κάνει τα πάντα σχετικά με το μωρό (όχι όμως δουλειές σπιτιού, μόνο τα μπουκάλια πλένει)!!!

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βοηθαει οσο μπορει αλλα συνηθως τα αποτελεσματα ειναι καταστροφικα! Δηλ. κανει μια δουλεια μιση ή απροσεχτα και τελικα παλι εγω καθαριζω απο πισω! Με την μικρη οποτε δε δουλευει βοηθαει παρα πολυ και δεν εχω παραπονο! Και πανες αλλαζει και ταιζει αμα τυχει και παιζει (αν και βαριεται συνηθως το παιχνιδι - δυστυχως)...

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzeni έγραψε:πολυ χαιρομαι που βλεπω απο τις περισσοτερες οτι ο μπαμπας βοηθαει ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 654316 ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 654316 και μενα ο καλος μου με βοηθαει παααααρα πολυ δεν ξερω τι θα κανα αλλιως..κι εχει και δυο δουλειες σχεδον εεε!!!!ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΓΟΡΙΑ ΜΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 417472 ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 417472 ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 417472 I love you I love you

Τζενη τους αντρες σου και τα ματια σου! Μια χαρα σε βρισκω! Φιλια στον μπουμπουκο! Θα ερθεις στη συναντηση? Μπες να δεις το θεμα...Μανουλες απο Θεσ/νικη.

KLEOPATRA

KLEOPATRA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και μενα βοηθαει ο αντρας μου αλλα αυτο ηταν μια συζητηση που εγινε απο οταν εμεινα εγκυος...επρεπε να γυρισω στη δουλεια μετα τις σαραντα μερες και αν θα συνεχιζα θα ηταν μονο με τη βοηθεια του(γτ τα βραδια σχολαω αργα και δεν μπορουσε το παιδι να ειναι στους δρομους ουτε να ξεσπιτωνω τις γιαγιαδες...)οποτε απο την πρωτη στιγμη ειναι διπλα μου και βοηθαει δυναμικα...τολμω να πω οτι παιρνουν αψογα οι δυο τους...

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πριν γεννήσω ακόμα, είχαμε κάνει συμφωνία με το σύζυγο. αυτος θα ξσεκατίζει κι εγώ θα θηλάζω...
αλλά. μούσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
η δεουλεια του δεν του επιτρεπει να κανει πολλα λογω ελλειψης χρονου γιατι κανει και μια δευτερη εξτρά. (ειναι καλλιτεχνης)
οταν ερχεται στο σπιτι θελει να ξαπλωσει βλεπει λιγο τη μπεμπα, και οοοολο το υπολοιπο 24ωρο την κραταω εγω!
αντεχω ακομα, αλλα φοβαμαι μηπως κουραστώ γιατί με πονάει και η μεση και μετγα τι θα κανω;
οσον αφορα τις δουλειες του σπιτιου, κι αυτο ειναι ενα θεμα... πρεπει να καλεσω γυναικα. μονη μου δεν μπορω να τα κανω ολα. η μπουμπου μου θελει και πολλυ αγκαλια μεσα στη μερα...

http://lovinghorses.pblogs.gr/

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καποτε ο ΣΑΚΗΣ(ο Ρουβας ντε) ειχε πει...αν ειχα βυζι θα θηλαζα...τα ιδια και ο αντρας μου!

mama marilenas


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμεις συζουσαμε πριν παντρευτουμε οποτε τις δουλειες του σπιτιου παντα τις μοιραζομασταν.με την μικρη εχουν μια τρελη σχεση ειναι ο ενας κολλημενος πανω στον αλλον,και θα παιξουνε και βολτα τη παει και την ταιζει και την λουζει και ολα!Βασικα το θεωρω αυτονοητο μπαμπας της ειναι!Εκει που επαθα πλακα και τον ξαναερωτευτηκα ηταν οταν γεννησα,το ποσο με φροντιζε,μου κανε μπανιο με πηγαινε τουαλετα μου ξυριζε τα ποδια τα παντα.αχ το λεω ειναι ο καλυτεροτερος αντρας του κοσμου!!!!

adda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mama marilenas έγραψε:Εμεις συζουσαμε πριν παντρευτουμε οποτε τις δουλειες του σπιτιου παντα τις μοιραζομασταν.με την μικρη εχουν μια τρελη σχεση ειναι ο ενας κολλημενος πανω στον αλλον,και θα παιξουνε και βολτα τη παει και την ταιζει και την λουζει και ολα!Βασικα το θεωρω αυτονοητο μπαμπας της ειναι!Εκει που επαθα πλακα και τον ξαναερωτευτηκα ηταν οταν γεννησα,το ποσο με φροντιζε,μου κανε μπανιο με πηγαινε τουαλετα μου ξυριζε τα ποδια τα παντα.αχ το λεω ειναι ο καλυτεροτερος αντρας του κοσμου!!!!

και μενα μια απο τα ιδια και στη δευτερη εγκυμοσυνη που χρειαστηκε να μεινω 2 βδομαδες στο κρεββατι τα εκανε ολα αυτος

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
emena erxetai kai rwtaei
exei faei o mikros?xm..wraia..ton exeis allakxei??aa poly wraia...ante tha pame tata twra!


ta nevra mou.....
alla kalytera gt mia fora pou eleipa xreiastike na ton kanei mpanio kai meta eixe xahasei na ferei petseta kai ton afise leei sto pataki tou mpaniou mexri na ferei...eleos....
episis otan ton taizei trwei tin mini froutokrema...opote..kalytera moni mou......

tolazarakimou!

tolazarakimou!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και μένα βοηθάει. Τον αλλάζει στάνταρ, τον κάνει μπάνιο, τον παίρνει αγκαλίτσα για να κοιμηθεί. Όλα αυτά είναι μεγάλη έκπληξη για μένα, μια και η πεθερά μου δεν άφησε ποτέ τον πεθερό μου να ασχοληθεί με τα παιδιά (ο πεθερός μου μου έλεγε οτι έχει αλλάξει πάνα στον άντρα μου ως μωρό μόνο μια φορά!!!!!!!!). Ευτυχώς ο άντρας μου δεν ακολουθεί τα βήματα του πατέρα του!..

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελα ντε! λες και αν αλλαξει και ο μπαμπας το μωρο του δεν ειναι αντρας! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://lovinghorses.pblogs.gr/

DeeDee

DeeDee
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Θα αρχισω να νιωθω ασχημα με τοσους καλους αντρες που εχετε SmileSmileSmile

Εγω που τον βρηκα τον δικο μου; SmileSmile

Και η πλακα ειναι οτι ηταν εκπληξη για μενα! Επειδη μεχρι να γεννησω εκανε τα παντα. Ακομα και πριν μεινω εγκυος με ειχε βοηθησει πολλες φορες σε μαγειρεμα, σκουπισμα, σφουγγαρισμα, σιδερωμα (μη σας πω οτι ειναι και πιο σχολαστικος απο μενα και ειναι ολα στην τριχα μετα). Επειδη ειναι τετοιος χαρακτηρας ημουν σιγουρη οτι θα βοηθουσε και με την μπεμπα. Εδω με βοηθουσε χωρις λογο, τωρα θα αλλαξει;...σκεφτομουν η μικρη κι ανοητη Smile

Ελα ομως που φοβατε πολυ. Καθημερινες δουλευει πολλες ωρες. Φευγει 9 και γυριζει 10 το βραδυ, αλλες φορες και 11 και 12 το βραδυ. Τα Σαββατοκυριακα αν δεν εχει δουλεια τον βαζω να κανει πραγματα. Κι εχει την διαθεση αλλα θελει κι εμενα διπλα επειδη φοβαται. Την αλλαζει , την ταιζει, την κανει μπανακι και την παιζει με τις ωρες. Αν του πω ομως οτι θα λειψω ενω ειναι να την κανει μπανιο μπορει και να μου λυποθυμισει SmileSmile

Αισοδοξω οτι θα αλλαξει αυτη η κατασταση με τον καιρο Smile

....αλλιως θα νοικιασω εναν δικο σας αντρα....νταξει;;;; Smile

http://www.katkag.blogspot.com

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
DeeDee έγραψε:
....αλλιως θα νοικιασω εναν δικο σας αντρα....νταξει;;;; Smile

Άμα θέλεις σου νοικιάζω τον δικό μου.Κάνει πολλές δουλειές και δεν έχει φόβους με τη μικρή αλλά τις πιο πολλές φορές μου σπάει τα νευρα γιατί είναι υπερπροστατευτικός και δεν τον θέλω στα πόδια μου....στο οικονομικό θα τα βρούμε βρε...μεταξύ μας!!! ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 417472

DeeDee

DeeDee
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Athin@ έγραψε:
DeeDee έγραψε:
....αλλιως θα νοικιασω εναν δικο σας αντρα....νταξει;;;; Smile

Άμα θέλεις σου νοικιάζω τον δικό μου.Κάνει πολλές δουλειές και δεν έχει φόβους με τη μικρή αλλά τις πιο πολλές φορές μου σπάει τα νευρα γιατί είναι υπερπροστατευτικός και δεν τον θέλω στα πόδια μου....στο οικονομικό θα τα βρούμε βρε...μεταξύ μας!!! ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? - Σελίδα 2 417472

μη μιλας για υπερπροστατευτικοτητα γιατι πασχουμε κι εμεις απ' αυτο. Μερικες φορες χαιρομαι που λειπει τοσες ωρες γιατι δεν θα αντεχα αλλο τις ανησυχιες τους

Ειναι σκεπασμενο το παιδι;
Ποσο εφαγε σημερα φρουτα;
Ποσο εφαγε φαγητο;
Ποσο εφαγε κρεμα και γιαουρτακι;
Εκανε κακακια;
Μην ανοιγεις παραθυρα κανει ρευμα.
Να το αλλξουμε (καθε μιση ωρα) ειναι ιδρωμενο

και πολλα πολλα αλλα

να φανταστεις μπανιο δεν ξερω αν θα κανουμε φετος.

Παντως αν δω οτι δεν τα βγαζω περα θα λαβω σοβαρα την προσφορα σου SmileSmileSmile

http://www.katkag.blogspot.com

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ!ΣΤΗΝ ΑΧΗ ΤΙΣ ΕΚΑΝΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΠΙΑΣΩ!(ΤΙΣ ΕΠΛΕΝΑ ΜΟΝΟ ΤΟΠΙΚΑ)!ΤΩΡΑ.....ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ (ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 2)ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΤΑΙΣΜΑ,ΑΛΛΑΓΜΑ ΟΛΑ!ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΤΗ ΜΙΑ!

bagi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ!!!!! ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ!!!!!
ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΕΝΑ ''ΓΑΤΑΚΙ'' ΤΟΝ ΕΠΙΑΝΕ ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ....
ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΗΜΟΥΝ ΤΕΖΑ(ΛΟΓΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟΥ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ)ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ...
ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΕΜΕΙΝΑ ΑΦΩΝΗ,ΗΤΑΝ ΜΟΛΙΣ ΛΙΓΩΝ ΗΜΕΡΩΝ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΤΑΝ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΡΟΝΤΙΖΕ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!
ΠΑΝΕ ΟΙ ΦΟΒΙΕΣ,ΠΑΝΕ ΟΙ ΔΙΣΤΑΓΜΟΙ,ΠΑΝΕ ΟΛΑ!!!!!
ΑΛΛΑ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΠΙΤΙ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!
ΤΟΝ ΤΑΙΖΕΙ,ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΕΙ,ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!!ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΣΩΣΤΑ??????ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!
ΑΥΤΑ....
ΑΑΑΑΑΑ,ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ!!!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ από τις τυχερές. Το στεφάνι μου πάντα έκανε δουλειές στο σπίτι χωρίς να ζητήσω ποτέ τίποτα. Δεν του έχω μαζέψει ποτέ το ποτήρι του καφέ ή τα άπλυτά του. Βλέπει πιάτα στο νεροχύτη, τα πλένει. Βλέπει άπλυτα, βάζει πλυντήριο. Και με αυτό το ρυθμό συνέχισε και με το μωρό. Την αλλάζει, την πλένει, την ταϊζει και το βασικότερο την κρατάει όταν θέλω να βγω. Το ότι ασχολείται με το παιδί του είναι δικό του κέρδος. Μεγαλώνουν τόσο γρήγορα. Μέχρι να ανοιγοκλείσουμε τα μάτια μας θα έχουν μεγαλώσει και δεν θα μας θέλουν συνέχεια κοντά τους.

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εμένα δουλεύει από τις 6 το πρωί συνήθως μέχρι τις 7 - 8 το βράδυ. Καλά για δουλειές του σπιτιού δεν το συζητάμε δεν κανει τίποτα, ισως να φταίει που είναι η μαμά μου δίπλα και βοηθάει αρκετά, τώρα που είμαι έγγυος...
οσο για την μικρή όταν είναι σπίτι ασχολείται μαζί της παίζει, καμια φορά την ταίζει, από τότε που ήταν 6 μηνών αυτός την κάνει μπανάκι, της αλλάζει ρούχα αλλά ΠΟΤΕ πάνα δεν ξέρει λέει φοβάται......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις