Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
115 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 115 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 19]

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σαι καλα κοριτσακι μου γλυκο σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια και τις ευχες σου!Θεωρω πως αν νιωθουν έτσι με το μωρακι σου δεν είναι αξιοι να το ακουμπησουν...με όλο τον σεβασμο!!!! Smile

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φυσικα και δεν ειναι αξιοι,λυπαμαι τον αντρα μου μονο που εχει τετοιους γονεις....Αλλα δε πειραζει,οπως λενε θα γυρισει ο τροχος....Δε το συνεχιζω..Σε ποιο μηνα εισαι???

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Φυσικα και δεν ειναι αξιοι,λυπαμαι τον αντρα μου μονο που εχει τετοιους γονεις....Αλλα δε πειραζει,οπως λενε θα γυρισει ο τροχος....Δε το συνεχιζω..Σε ποιο μηνα εισαι???
έχω μπει στον 6 μηνα...για ποτε περασε ο καιρος ουτε που το καταλαβα...17-1-12 εχω ΠΗΤ...θα γεννησω στο ιασω...ανυπομονω!!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
12/01 γιορταζω.
17/01 παλι γιορταζω..
25/01 εχω γεννεθλια...

01/02 εχει τα πρωτα τπυ γεννεθλια το αγορακι μου!!!!

Κοριτσακι μου καλοτυχο να ειναι και γερο και με τρελλη υγεια...Και πολυ αγαπη!!!

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καρδουλα μου να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!!!!!παντα γερο και δυνατο...υγεια πανω απο όλα και αγαπη τιποτα αλλο δεν χρειαζεται....φιλακια πολλα!!!!

doritaz

doritaz
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κορίτσια.... Εμείς ήμασταν σίγουροι πως θα είχαμε προβλήματα με το όνομα οπότε όταν ήμουν έγγυος στο 1ο μας παιδάκι πριν δουμε το φύλο διαλέξαμε άσχετα 3 ονόματα αγοριών και 3 κοριτσιών και αποφασίσαμε να χρησιμοποιήσουμε αυτά για τα παιδάκια μας. Ευτυχώς ο άντρας μου ήταν ενθουσιασμένος με την ιδέα αυτή και δεν είχαμε προβλήματα. cheers

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaz έγραψε:Γεια σας κορίτσια.... Εμείς ήμασταν σίγουροι πως θα είχαμε προβλήματα με το όνομα οπότε όταν ήμουν έγγυος στο 1ο μας παιδάκι πριν δουμε το φύλο διαλέξαμε άσχετα 3 ονόματα αγοριών και 3 κοριτσιών και αποφασίσαμε να χρησιμοποιήσουμε αυτά για τα παιδάκια μας. Ευτυχώς ο άντρας μου ήταν ενθουσιασμένος με την ιδέα αυτή και δεν είχαμε προβλήματα. cheers
Μια χαρα τοτε το παν ειναι να συμφωνειτε και να βρισκετε ακρη!!!!με το καλο...

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaz έγραψε:Γεια σας κορίτσια.... Εμείς ήμασταν σίγουροι πως θα είχαμε προβλήματα με το όνομα οπότε όταν ήμουν έγγυος στο 1ο μας παιδάκι πριν δουμε το φύλο διαλέξαμε άσχετα 3 ονόματα αγοριών και 3 κοριτσιών και αποφασίσαμε να χρησιμοποιήσουμε αυτά για τα παιδάκια μας. Ευτυχώς ο άντρας μου ήταν ενθουσιασμένος με την ιδέα αυτή και δεν είχαμε προβλήματα. cheers

ασχετο ...
αλλα
...τοπος Κίνα λέει?????????????

σοβαρά τωρα ??....η κανεις πλακα??εκει εισαι???

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
doritaz έγραψε:Γεια σας κορίτσια.... Εμείς ήμασταν σίγουροι πως θα είχαμε προβλήματα με το όνομα οπότε όταν ήμουν έγγυος στο 1ο μας παιδάκι πριν δουμε το φύλο διαλέξαμε άσχετα 3 ονόματα αγοριών και 3 κοριτσιών και αποφασίσαμε να χρησιμοποιήσουμε αυτά για τα παιδάκια μας. Ευτυχώς ο άντρας μου ήταν ενθουσιασμένος με την ιδέα αυτή και δεν είχαμε προβλήματα. cheers

ασχετο ...
αλλα
...τοπος Κίνα λέει?????????????

σοβαρά τωρα ??....η κανεις πλακα??εκει εισαι???
και εγω το ιδιο σκεφτομουν.κινα???????

doritaz

doritaz
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bou-boukitsa έγραψε:
doritaz έγραψε:Γεια σας κορίτσια.... Εμείς ήμασταν σίγουροι πως θα είχαμε προβλήματα με το όνομα οπότε όταν ήμουν έγγυος στο 1ο μας παιδάκι πριν δουμε το φύλο διαλέξαμε άσχετα 3 ονόματα αγοριών και 3 κοριτσιών και αποφασίσαμε να χρησιμοποιήσουμε αυτά για τα παιδάκια μας. Ευτυχώς ο άντρας μου ήταν ενθουσιασμένος με την ιδέα αυτή και δεν είχαμε προβλήματα. cheers

ασχετο ...
αλλα
...τοπος Κίνα λέει?????????????

σοβαρά τωρα ??....η κανεις πλακα??εκει εισαι???

Δεν κάνω πλάκα. Ήρθαμε με τον άντρα μου πριν 7 χρόνια λόγω της δουλειάς του και μείναμε. Τώρα φυσικά νιώθουμε πως εδώ είναι το σπίτι μας...

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaz έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
doritaz έγραψε:Γεια σας κορίτσια.... Εμείς ήμασταν σίγουροι πως θα είχαμε προβλήματα με το όνομα οπότε όταν ήμουν έγγυος στο 1ο μας παιδάκι πριν δουμε το φύλο διαλέξαμε άσχετα 3 ονόματα αγοριών και 3 κοριτσιών και αποφασίσαμε να χρησιμοποιήσουμε αυτά για τα παιδάκια μας. Ευτυχώς ο άντρας μου ήταν ενθουσιασμένος με την ιδέα αυτή και δεν είχαμε προβλήματα. cheers

ασχετο ...
αλλα
...τοπος Κίνα λέει?????????????

σοβαρά τωρα ??....η κανεις πλακα??εκει εισαι???

Δεν κάνω πλάκα. Ήρθαμε με τον άντρα μου πριν 7 χρόνια λόγω της δουλειάς του και μείναμε. Τώρα φυσικά νιώθουμε πως εδώ είναι το σπίτι μας...

πωπω ..τελεια!!
και τα παιδια θα πανε εκει σχολειο...θα μαθουν και κινεζικα?..εσυ ξερεις??..δεν νομιζω να εχει ελληνικα σχολεια ε?..αγγλικα μαλλον..
για πες πως ειναι εκει ...αν και μακρια για μεταναστευση ,,

doritaz

doritaz
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
πωπω ..τελεια!!
και τα παιδια θα πανε εκει σχολειο...θα μαθουν και κινεζικα?..εσυ ξερεις??..δεν νομιζω να εχει ελληνικα σχολεια ε?..αγγλικα μαλλον..
για πες πως ειναι εκει ...αν και μακρια για μεταναστευση ,,[/quote]

ο Φοίβος που θα γίνει 3 στις 2 Οκτωβρίου πηγαίνει εδω και ένα χρόνο σε international kindergarten.Δυστυχώς δεν έχει ελληνικά σχολεία εδώ. Εκεί μιλάνε την επίσημη κινέζικη διάλεκτο και αγγλικά. Απο μωρό όμως λόγω του ότι οι περισσότεροι φίλοι μας ειναι ξενοι και όχι κινέζοι καταλάβαινε αγγλικά όσο και ελληνικά. Τώρα καταλαβαίνει τέλεια την επίσημη κινέζικη (mandarin),την τοπική διάλεκτο(cantonese),αγγλικά κι ελληνικά. Άργησε να μιλήσει σχετικά με άλλα παιδάκια της ηλικίας του γιατί μπερδευτηκε με τόσες γλώσσες. Τώρα μάλλον τα ξεκαθάρισε στο μυαλό του. Ξέρει σε ποιον μιλάει την κάθε γλώσσα. Αν και καμιά φορά μπερδεύεται και σε μία πρόταση τα λέει όλα μαζί.... χιχιχιχι έχει πολύ πλάκα όμως

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλεος με αυτά τα ονόματα. Οτι θέλουν οι γονείς θα βγάλουν..για αυτό κάθε σόι έχει απο 20 κώστηδες, δημήτρηδες κλπ κλπ...αηδίες...Εμένα και η μάνα μου κ η πεθερά μου έχουν ο ίδιο όνομα και αυτό πηρε και η κόρη μου..κ ακόμα είμαι ψιλοτσαντισμένη γιατί ήθελα να βγάλω ένα άλλο τη μικρή μου...κ μόνο κ μόνο επειδή ήθελε η πεθερά μου το βγάλαμε έτσι. Με είχε ζαλίσει κ ο άντρας μου, ενώ η μάνα μου δεν έιχε πρόβλημα. Όταν το συζήτησα με την πεθερά όμως λέει εντάξει ότι θέλετε εσείς, αλλά το είπε με μια πικρία και δε μου πήγε να βγάλω κάτι άλλο μετά και σκέφτηκα αφού είναι να ακουστει και της μάνας μου, χαλαλι! Δε Θελω Να Του Βγαλω Το Ονομα Του Πεθερου Μου.. - Σελίδα 18 215994

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:Έλεος με αυτά τα ονόματα. Οτι θέλουν οι γονείς θα βγάλουν..για αυτό κάθε σόι έχει απο 20 κώστηδες, δημήτρηδες κλπ κλπ...αηδίες...Εμένα και η μάνα μου κ η πεθερά μου έχουν ο ίδιο όνομα και αυτό πηρε και η κόρη μου..κ ακόμα είμαι ψιλοτσαντισμένη γιατί ήθελα να βγάλω ένα άλλο τη μικρή μου...κ μόνο κ μόνο επειδή ήθελε η πεθερά μου το βγάλαμε έτσι. Με είχε ζαλίσει κ ο άντρας μου, ενώ η μάνα μου δεν έιχε πρόβλημα. Όταν το συζήτησα με την πεθερά όμως λέει εντάξει ότι θέλετε εσείς, αλλά το είπε με μια πικρία και δε μου πήγε να βγάλω κάτι άλλο μετά και σκέφτηκα αφού είναι να ακουστει και της μάνας μου, χαλαλι! Δε Θελω Να Του Βγαλω Το Ονομα Του Πεθερου Μου.. - Σελίδα 18 215994

Σα να ακουω την μανα του δικου μου..Και μετα οταν φυγαμε εγινε της πουτανας και πισω απο την πλατυ μου,γιατι δεν τιμα τα φουστανια που φορα να μου τα εκλεγε καταμουτρα....Αλλα ολα ηρθαν πολυ ωραια γιατι εκανε μεγαλο φαουλ και τωρα θα την πληρωσει...

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
mommy12585 έγραψε:Έλεος με αυτά τα ονόματα. Οτι θέλουν οι γονείς θα βγάλουν..για αυτό κάθε σόι έχει απο 20 κώστηδες, δημήτρηδες κλπ κλπ...αηδίες...Εμένα και η μάνα μου κ η πεθερά μου έχουν ο ίδιο όνομα και αυτό πηρε και η κόρη μου..κ ακόμα είμαι ψιλοτσαντισμένη γιατί ήθελα να βγάλω ένα άλλο τη μικρή μου...κ μόνο κ μόνο επειδή ήθελε η πεθερά μου το βγάλαμε έτσι. Με είχε ζαλίσει κ ο άντρας μου, ενώ η μάνα μου δεν έιχε πρόβλημα. Όταν το συζήτησα με την πεθερά όμως λέει εντάξει ότι θέλετε εσείς, αλλά το είπε με μια πικρία και δε μου πήγε να βγάλω κάτι άλλο μετά και σκέφτηκα αφού είναι να ακουστει και της μάνας μου, χαλαλι! Δε Θελω Να Του Βγαλω Το Ονομα Του Πεθερου Μου.. - Σελίδα 18 215994

Σα να ακουω την μανα του δικου μου..Και μετα οταν φυγαμε εγινε της πουτανας και πισω απο την πλατυ μου,γιατι δεν τιμα τα φουστανια που φορα να μου τα εκλεγε καταμουτρα....Αλλα ολα ηρθαν πολυ ωραια γιατι εκανε μεγαλο φαουλ και τωρα θα την πληρωσει...

Τελικά βγάλατε ή θα βγάλετε κάποιο άλλο όνομα? Εγω έχω παράπονο γιατί ακόμα και στην ονομαστική εορτή της μικρής δεν έστειλε ούτε 20 ευρώ (είναι μακριά)..μεγάλη αδιαφορία, αλλά προσπαθώ να κρατάω τυπικές σχέσεις ότι όλα καλά κλπ, αν κ μερικές φορές μου βγαίνει λίγο πικρία κ τα λέω στον άνδρα μου αλλά τι να της πει κ αυτός? τα αυτονόητα ? που ούτε αυτά δε κάνει. μεγάλη ιστορία ... Δε Θελω Να Του Βγαλω Το Ονομα Του Πεθερου Μου.. - Σελίδα 18 966307

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:

Τελικά βγάλατε ή θα βγάλετε κάποιο άλλο όνομα? Εγω έχω παράπονο γιατί ακόμα και στην ονομαστική εορτή της μικρής δεν έστειλε ούτε 20 ευρώ (είναι μακριά)..μεγάλη αδιαφορία, αλλά προσπαθώ να κρατάω τυπικές σχέσεις ότι όλα καλά κλπ, αν κ μερικές φορές μου βγαίνει λίγο πικρία κ τα λέω στον άνδρα μου αλλά τι να της πει κ αυτός? τα αυτονόητα ? που ούτε αυτά δε κάνει. μεγάλη ιστορία ... Δε Θελω Να Του Βγαλω Το Ονομα Του Πεθερου Μου.. - Σελίδα 18 966307

Ναι εβγαλα του ακατανομαστου....Εμενα και που ηρθαν στην βαφτιση καλα θα κανανε να μην ερχονταν....Το παιδι δε το αγγιξαν και η δε ακατανομαστη το κοιταζε κι ολας λες και ειχε σκατα πανω του...Δε στειλανε προσκλητηρια,ενω ειχα φαγωθει στον δικο μου οτι ασε θα τα στειλω εγω...Οχι ασε θα τα στειλει η μαμα μου μου λεει....Δεν εστειλε ποτε τιποτα...Φυσικα μετα απο ολη αυτην την συμπεριφορα εγω του ειπα μη διανοηθει να μου ζητησει να τους παω το παιδι...Θα κανω οτι δεν τον ακουσα αμα το τολμησει.Δε πειραζει κοπελα μου κοιτα τι ομορφια εχεις και ασε τις μικροτητες για τους αλλους...Αμα δε θελει η πεθερα σου την κορη σου δε θα κατσεις να σκασεις,δυσκολο μεν αλλα οχι κ ακατορθωτο...Να σου πω κατι?Οι αντρες μας μπορουν να εχουν τις επαφες τους με τους γονεις τους εμεις γιατι θα πρεπει να εχουμε εστω κ τυπικες σχεσεςι αμα δε μας γουσταρουν και δε γουσταρουν και τα παιδια μας????Εξηγησε μου..

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
mommy12585 έγραψε:

Τελικά βγάλατε ή θα βγάλετε κάποιο άλλο όνομα? Εγω έχω παράπονο γιατί ακόμα και στην ονομαστική εορτή της μικρής δεν έστειλε ούτε 20 ευρώ (είναι μακριά)..μεγάλη αδιαφορία, αλλά προσπαθώ να κρατάω τυπικές σχέσεις ότι όλα καλά κλπ, αν κ μερικές φορές μου βγαίνει λίγο πικρία κ τα λέω στον άνδρα μου αλλά τι να της πει κ αυτός? τα αυτονόητα ? που ούτε αυτά δε κάνει. μεγάλη ιστορία ... Δε Θελω Να Του Βγαλω Το Ονομα Του Πεθερου Μου.. - Σελίδα 18 966307

Ναι εβγαλα του ακατανομαστου....Εμενα και που ηρθαν στην βαφτιση καλα θα κανανε να μην ερχονταν....Το παιδι δε το αγγιξαν και η δε ακατανομαστη το κοιταζε κι ολας λες και ειχε σκατα πανω του...Δε στειλανε προσκλητηρια,ενω ειχα φαγωθει στον δικο μου οτι ασε θα τα στειλω εγω...Οχι ασε θα τα στειλει η μαμα μου μου λεει....Δεν εστειλε ποτε τιποτα...Φυσικα μετα απο ολη αυτην την συμπεριφορα εγω του ειπα μη διανοηθει να μου ζητησει να τους παω το παιδι...Θα κανω οτι δεν τον ακουσα αμα το τολμησει.Δε πειραζει κοπελα μου κοιτα τι ομορφια εχεις και ασε τις μικροτητες για τους αλλους...Αμα δε θελει η πεθερα σου την κορη σου δε θα κατσεις να σκασεις,δυσκολο μεν αλλα οχι κ ακατορθωτο...Να σου πω κατι?Οι αντρες μας μπορουν να εχουν τις επαφες τους με τους γονεις τους εμεις γιατι θα πρεπει να εχουμε εστω κ τυπικες σχεσεςι αμα δε μας γουσταρουν και δε γουσταρουν και τα παιδια μας????Εξηγησε μου..

Εγώ έχω μία τυπικά καλή 'τηλεφωνική' σχέση μαζί της, αλλά αν δε πάρω τηλέφωνο αρχίζει και λέει διάφορα από πίσω...Επίσης ο πεθερός μου (ειναι χωρισμένοι) ενώ μένει αθήνα δεν έρχεται ποτέ να δει τη μικρή, και ακόμα και στην βάπτιση που ήρθε δεν έφερε τίποτα, ναι και όμως τίποτα ΑΠΟΛΥΤΩΣ! ούτε ενα παιχνδιδάκι από τα jumbo ο ελεινός και κατα τάλλα καμάρωνε σαν γυφτικο σκεπάρνι στη βάπτιση, λες και πλήρωσε τίποτα αυτός, τον έβλεπα στο video και μου ερχόταν να πετάξω ντομάτες στην τηλεόραση...
Δε Θελω Να Του Βγαλω Το Ονομα Του Πεθερου Μου.. - Σελίδα 18 654655 Δε Θελω Να Του Βγαλω Το Ονομα Του Πεθερου Μου.. - Σελίδα 18 654655

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:


Εγώ έχω μία τυπικά καλή 'τηλεφωνική' σχέση μαζί της, αλλά αν δε πάρω τηλέφωνο αρχίζει και λέει διάφορα από πίσω...Επίσης ο πεθερός μου (ειναι χωρισμένοι) ενώ μένει αθήνα δεν έρχεται ποτέ να δει τη μικρή, και ακόμα και στην βάπτιση που ήρθε δεν έφερε τίποτα, ναι και όμως τίποτα ΑΠΟΛΥΤΩΣ! ούτε ενα παιχνδιδάκι από τα jumbo ο ελεινός και κατα τάλλα καμάρωνε σαν γυφτικο σκεπάρνι στη βάπτιση, λες και πλήρωσε τίποτα αυτός, τον έβλεπα στο video και μου ερχόταν να πετάξω ντομάτες στην τηλεόραση...
Δε Θελω Να Του Βγαλω Το Ονομα Του Πεθερου Μου.. - Σελίδα 18 654655 Δε Θελω Να Του Βγαλω Το Ονομα Του Πεθερου Μου.. - Σελίδα 18 654655

Kala ουτε εμενα φερνανε καποιο δωρο στην βαφτιση...Και στην γεννα που ηρθαν τρεις μερες μετα φερανε ενα ψεφτικο ματακι για το καροτσακι...Αλλα τι δωρα και κουραφεξαλα λεω τωρα?Εδω δεν το ΑΓΓΙΞΑΝ το παιδιτα δωρα με μαραναν εμενα....Γιαυτο ουτε τυπικες σχεσεις δε θελω...Τι να τις κανω αλλωστε?Για να χαλιεμαι?Και ευτυχως που τωρα δε αταλαβαινει το μωρο αλλιως θα την ειχε παρει ο διαολος και θα την ειχε σηκωσει....

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
mommy12585 έγραψε:


Εγώ έχω μία τυπικά καλή 'τηλεφωνική' σχέση μαζί της, αλλά αν δε πάρω τηλέφωνο αρχίζει και λέει διάφορα από πίσω...Επίσης ο πεθερός μου (ειναι χωρισμένοι) ενώ μένει αθήνα δεν έρχεται ποτέ να δει τη μικρή, και ακόμα και στην βάπτιση που ήρθε δεν έφερε τίποτα, ναι και όμως τίποτα ΑΠΟΛΥΤΩΣ! ούτε ενα παιχνδιδάκι από τα jumbo ο ελεινός και κατα τάλλα καμάρωνε σαν γυφτικο σκεπάρνι στη βάπτιση, λες και πλήρωσε τίποτα αυτός, τον έβλεπα στο video και μου ερχόταν να πετάξω ντομάτες στην τηλεόραση...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kala ουτε εμενα φερνανε καποιο δωρο στην βαφτιση...Και στην γεννα που ηρθαν τρεις μερες μετα φερανε ενα ψεφτικο ματακι για το καροτσακι...Αλλα τι δωρα και κουραφεξαλα λεω τωρα?Εδω δεν το ΑΓΓΙΞΑΝ το παιδιτα δωρα με μαραναν εμενα....Γιαυτο ουτε τυπικες σχεσεις δε θελω...Τι να τις κανω αλλωστε?Για να χαλιεμαι?Και ευτυχως που τωρα δε αταλαβαινει το μωρο αλλιως θα την ειχε παρει ο διαολος και θα την ειχε σηκωσει....

δωρο...χαχα....καλααααααααααααααα
ουτε εμενα εχει φερει ποτε τιποτα..ουτε καραμελα......αλλα και καλα τα βαζει σε εναν λογαριασμο ..που ομως ουτε εχουμε δει ποτε ..ουτε μας δινει το νουμερο..ουτε τιποτα...
εγω πρεπει να την πιστεψω..και οτι θα τα δωσει μετα απο 100 χρονια για τις σπουδες του παιδιου μην πω καμια κουβεντα...
αν δεν εχουμε πτωχευσει...αν..αν....

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:


δωρο...χαχα....καλααααααααααααααα
ουτε εμενα εχει φερει ποτε τιποτα..ουτε καραμελα......αλλα και καλα τα βαζει σε εναν λογαριασμο ..που ομως ουτε εχουμε δει ποτε ..ουτε μας δινει το νουμερο..ουτε τιποτα...
εγω πρεπει να την πιστεψω..και οτι θα τα δωσει μετα απο 100 χρονια για τις σπουδες του παιδιου μην πω καμια κουβεντα...
αν δεν εχουμε πτωχευσει...αν..αν....

Αληθεια και του Νικολα ετσι του λενε οτι του εχουν και καλα βαλει σε λογαριασμο 500 ευρω...Σε τι ονομα?Δε πρεπει να δωσουμε ληξιαρχικη πραξη?Εγω ετσι ανοιξα στο παιδι λογαριασμο,ο πατερας μου δλδ κι εχω εγω το βιβλιαρειο...Και που το ανοιξανε λοιπον στην μαλακισμενης το ονομα?Κ αμα τα τιναξει?Πανε υποτιθεται τα λεφτα ετσι?Δε τα βαζουν στον κωλο τους -sorry κι ολας- ας ειναι καλα ο πατερουλης μου που δινει ενα ευκαταφρονητο ποσο για το παιδι μου κ ας μην εχει το ονομα του...Χαχαχ..

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:


δωρο...χαχα....καλααααααααααααααα
ουτε εμενα εχει φερει ποτε τιποτα..ουτε καραμελα......αλλα και καλα τα βαζει σε εναν λογαριασμο ..που ομως ουτε εχουμε δει ποτε ..ουτε μας δινει το νουμερο..ουτε τιποτα...
εγω πρεπει να την πιστεψω..και οτι θα τα δωσει μετα απο 100 χρονια για τις σπουδες του παιδιου μην πω καμια κουβεντα...
αν δεν εχουμε πτωχευσει...αν..αν....

Αληθεια και του Νικολα ετσι του λενε οτι του εχουν και καλα βαλει σε λογαριασμο 500 ευρω...Σε τι ονομα?Δε πρεπει να δωσουμε ληξιαρχικη πραξη?Εγω ετσι ανοιξα στο παιδι λογαριασμο,ο πατερας μου δλδ κι εχω εγω το βιβλιαρειο...Και που το ανοιξανε λοιπον στην μαλακισμενης το ονομα?Κ αμα τα τιναξει?Πανε υποτιθεται τα λεφτα ετσι?Δε τα βαζουν στον κωλο τους -sorry κι ολας- ας ειναι καλα ο πατερουλης μου που δινει ενα ευκαταφρονητο ποσο για το παιδι μου κ ας μην εχει το ονομα του...Χαχαχ..


Ευτυχώς που δε βασιζομαστε επάνω τους και δεν τους έχουμε ανάγκη. Δοξα τω θεω να λεμε!! Κι τους λογαριασμούς μάλλον στο όνομα τους θα τους έχουν ανοίξει..σωθήκες τώρα... Δε Θελω Να Του Βγαλω Το Ονομα Του Πεθερου Μου.. - Σελίδα 18 966307

doritaz

doritaz
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mommy12585 έγραψε:
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:


δωρο...χαχα....καλααααααααααααααα
ουτε εμενα εχει φερει ποτε τιποτα..ουτε καραμελα......αλλα και καλα τα βαζει σε εναν λογαριασμο ..που ομως ουτε εχουμε δει ποτε ..ουτε μας δινει το νουμερο..ουτε τιποτα...
εγω πρεπει να την πιστεψω..και οτι θα τα δωσει μετα απο 100 χρονια για τις σπουδες του παιδιου μην πω καμια κουβεντα...
αν δεν εχουμε πτωχευσει...αν..αν....

Αληθεια και του Νικολα ετσι του λενε οτι του εχουν και καλα βαλει σε λογαριασμο 500 ευρω...Σε τι ονομα?Δε πρεπει να δωσουμε ληξιαρχικη πραξη?Εγω ετσι ανοιξα στο παιδι λογαριασμο,ο πατερας μου δλδ κι εχω εγω το βιβλιαρειο...Και που το ανοιξανε λοιπον στην μαλακισμενης το ονομα?Κ αμα τα τιναξει?Πανε υποτιθεται τα λεφτα ετσι?Δε τα βαζουν στον κωλο τους -sorry κι ολας- ας ειναι καλα ο πατερουλης μου που δινει ενα ευκαταφρονητο ποσο για το παιδι μου κ ας μην εχει το ονομα του...Χαχαχ..


Ευτυχώς που δε βασιζομαστε επάνω τους και δεν τους έχουμε ανάγκη. Δοξα τω θεω να λεμε!! Κι τους λογαριασμούς μάλλον στο όνομα τους θα τους έχουν ανοίξει..σωθήκες τώρα... Δε Θελω Να Του Βγαλω Το Ονομα Του Πεθερου Μου.. - Σελίδα 18 966307


Καλά αυτό με το λογάριασμό μεγάλη τρέλα. Αντι να δώσουν στα παιδιά τους τα χρήματα να τα χρησιμοποιήσουν για ό,τι χρειάζονται να τα μαζευουν στις τράπεζες...... για πότε? Τι να πω? Δε Θελω Να Του Βγαλω Το Ονομα Του Πεθερου Μου.. - Σελίδα 18 679259

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Προσωπικα επειδη την πρωτη φορα την πατησα οταν ημουν εγκυος μα περναν καροτσακια,καρεκλακια αμαξιου κτλ,μετα γυρισαν και ειπα

"εμεις που κανουμε τοσα για σας!!!!!"

Οποτε δε ξανα πηρα ουτε παμπερς απο αυτους..

doritaz

doritaz
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tatijana έγραψε:Προσωπικα επειδη την πρωτη φορα την πατησα οταν ημουν εγκυος μα περναν καροτσακια,καρεκλακια αμαξιου κτλ,μετα γυρισαν και ειπα

"εμεις που κανουμε τοσα για σας!!!!!"

Οποτε δε ξανα πηρα ουτε παμπερς απο αυτους..

Καλά αν έχουν τέτοιο κόλλημα ας τα δώσουν για τον γιο τους μόνο ρε παιδί μου....... Πωπω μα τι άνθρωποι είναι αυτοι

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Προσωπικα επειδη την πρωτη φορα την πατησα οταν ημουν εγκυος μα περναν καροτσακια,καρεκλακια αμαξιου κτλ,μετα γυρισαν και ειπα

"εμεις που κανουμε τοσα για σας!!!!!"

Οποτε δε ξανα πηρα ουτε παμπερς απο αυτους..


Ενω εμας....οταν ημουν εγκυος αυτην( η βλαμμενη) πηρε οοοολα τα παντα οοοολα για μωρα απο κρεμες ...πηρε ρουχα πηρε σεντονακια κουβερτακια πλεκτα κλπ κλπ και ακριβα οχι φθηνα.....ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΤΗΣ?????και μετα λεει εγω για εσας τα κανω ολα!!!
Για εσας εκανα ανακαινιση ολο το σπιτι!(το ζητησαμε?μενουμε μονοι μας)και καταχρεωσε τον πεθερο...πλερωνε τωρα!
Για εσας θελω τζακι!!!
Θελω να μπω στο σπιτι μου να μεινω επιτελους!!! Εσκασα στα πεθερικα!!!!
Δηλαδη του πουστη,σε βοηθανε οικονομικα και σου το κοπανανε??? αχ..οτι μπορω εχω τι να σας κανω σας βοηθαω....για εσας ολα τα τραβαμε!! και μετα και η διαταγη...στον γιο της(αδερφο του αντρα μου)....Κουρεψε το γκαζον!φτιαξε το καγκελο,κανε αυτο,κανε εκεινο!διαταζει η σκροφα!!!!!
Τωρα??ηρθε ο αντρας μου,και πηρε την μηχανη να κοψει το γκαζον!!!δουλεια δεν ειχες του λεω τωρα αυτο σε μαρανε αντι να παμε σπιτι μας να τακτοποιουμαστε!!!εγω ειμαι εγκυος δεν μπορω να βαλω ουτε φωτιστικα ουτα να συνδεσω κουζινα και πλυντηριο.....και βγηκα εξω να του τα πω και ωωωω για το θεοοοο πεταγεται η beach απο 50 μετρα μακρυα και λεει ψιτ..κλειωωωω...τι θες?
affraid affraid affraid
ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΩ ΤΗΝ ΣΚΑΤΟΒΛΑΜΜΕΝΗ!!!!ΣΚΑΤΟΖΗΛΙΑΡΑ!!!!!
ουτε καν της αξιζει η λεξη μαμα να την ακουσει απο μενα!!!

τα πηρα παλι...αλλα ο αντρας μου φταιει...του ειπε να παει να κουρεψει το γκαζον και πηγε!!!ε οχι ρε να μην πας.σκατα να φαει μας τα εχει πρηξει με την μιρλα της ολη την ωρα ζηταει!!!!αφου κουρευει το γκαζον και παει απο πανω του επιτηρηση!!τον ακουσα και να την βριζει!!ε παρατα την μηχανη και χεστην!!! Twisted Evil
Που ουτε μινι μαρκετ δε πηγε μια φορα στα χρονικα να παρει κατι για το σπιτι!!!ολα στα χερια της τα φερνει ο πεθερος!!!μια φορα πηγε σπιτι και τον εστειλε να παει να της παρει καφε σε πλαστικο να πιει!!!!γιατι εμας δεν μας ζηταει???εγω???ουτε και ξαναπηγα απο παλια...που σαν αρχη μεχρι να μυριστω κοριτσια με εστελνε στο μπακαλη του χωριου και 3 την ημερα...παρε αμαξι,τραβα,γυρνα,ξανα πηγαινε.......και της εδωσα να καταλαβει με την φατσα μου (γιατι αν τα παρω κανω ΜΠΑΜ) μην σωσεις και με ξαναστειλεις θα σε κλασω!!
Εχω συγχιστει πολυ....και δεν κανει.Αλλα δεν την αντεχω ρε ολη την μερα κατι ζηταει!Δεν αντεχεται πρεπει να γκρινιαξω να φυγουμε το γηγοροτερο αυτο καταλαβα! Mad Mad Mad Mad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις