Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
109 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 109 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 19]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειχα ολη την καλη διαθεση και τελικα εχει φτασει 3ων μηνων το μωρο μου και δε μπορω με τιποτα να τον φωναξω με το ονομα του πεθερου μου...Μου εχουν κανει και πει διαφορα που με τιποτα δε μου βγαινει...Και το θεμα ειναι οτι ο αντρας μου δεν δεχεται να μη βγει του πατερα του για να μην τον στεναχωρησει..Και δε θελω να πλακωθουμε για αυτο...Αλλα τι θα κανω που δε μου βγαινει??

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εμείς τα ίδια!!
στην αρχή είχα όλη την καλή διάθεση να του βγάλω το όνομα,αλλά μας κάνανε πολλές μαλακιούλες φέτος και έτσι τα πήρε και ο άντρας μου και είπαμε να βγάλουμε ένα άσχετο!!!
μήπως να κάτσεις και να εξηγήσεις στον άντρα σου πως έχει το πράγμα???
αλήθεια το όνομα του πεθερού ποιο είναι?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:κι εμείς τα ίδια!!
στην αρχή είχα όλη την καλή διάθεση να του βγάλω το όνομα,αλλά μας κάνανε πολλές μαλακιούλες φέτος και έτσι τα πήρε και ο άντρας μου και είπαμε να βγάλουμε ένα άσχετο!!!
μήπως να κάτσεις και να εξηγήσεις στον άντρα σου πως έχει το πράγμα???
αλήθεια το όνομα του πεθερού ποιο είναι?

Κωνσταντινος ειναι του πεθερου μου...Πολυ ωραιο ονομα αλλα δε μου καθεται καθολου...Μου θυμιζει αυτοματα αυτα ολα που περασα και μου γυρνανε τα αντερα..Του τα εχω πει του δικου μου αλλα δεν ακουει..Ουτε εκεινος βεβαια τον εχει φωναξει ακομη..

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πραγματικα αυτο με τα ονοματα ποτε δεν το καταλαβα, μανουρες μουτρα γκρινιες, αντι να χαρουμε το γερο μας το παιδακι γινετε ολοκληρο σκηνικο για το ονομα. για μενα ειναι μεγαλη ντροπη.
κανονικα μονο το ζευγαρι πρεπει να αποφασισει και κανεις αλλος .
δεν εχω ακομα παιδακι αλλα οταν με το καλο, δεν θα επιτρεψω σε κανεναν να μου κανει τετοια σκηνικα.
συζητησε το με τον αντρα σου κοριτσι μου χαλαρα κα πεσ του τι νιωθεις και τι θελεις.
και στο κατω κατω αν ειναι τοση μεγαλη αδιεξοδος βγαλε 2 ονοματα . καλο κουραγιο Very Happy

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:πραγματικα αυτο με τα ονοματα ποτε δεν το καταλαβα, μανουρες μουτρα γκρινιες, αντι να χαρουμε το γερο μας το παιδακι γινετε ολοκληρο σκηνικο για το ονομα. για μενα ειναι μεγαλη ντροπη.
κανονικα μονο το ζευγαρι πρεπει να αποφασισει και κανεις αλλος .
δεν εχω ακομα παιδακι αλλα οταν με το καλο, δεν θα επιτρεψω σε κανεναν να μου κανει τετοια σκηνικα.
συζητησε το με τον αντρα σου κοριτσι μου χαλαρα κα πεσ του τι νιωθεις και τι θελεις.
και στο κατω κατω αν ειναι τοση μεγαλη αδιεξοδος βγαλε 2 ονοματα . καλο κουραγιο Very Happy

Αμ το δευτερο ονομα ειναι ενα ταμα που εκανα στον 3ο μηνα λογω καποιου σοβαρου θεματος...Οποτε δε γινεται να το ακυρωσω..Σκατα....Μακαρι να τα καταφερεις εσυ κοριτσαρα..Εδω μου λενε να βγαλω και το κοριτσακι αν με το καλο κανω το ονομα της πεθερας και το απαιτουν κι ολας...Εκει βεβαια τους το ξεκαθαρισα οτι δεν υπαρχει περιπτωση καμια..Αλλα σπαζομαι ασχημα..

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
Σούλα έγραψε:κι εμείς τα ίδια!!
στην αρχή είχα όλη την καλή διάθεση να του βγάλω το όνομα,αλλά μας κάνανε πολλές μαλακιούλες φέτος και έτσι τα πήρε και ο άντρας μου και είπαμε να βγάλουμε ένα άσχετο!!!
μήπως να κάτσεις και να εξηγήσεις στον άντρα σου πως έχει το πράγμα???
αλήθεια το όνομα του πεθερού ποιο είναι?

Κωνσταντινος ειναι του πεθερου μου...Πολυ ωραιο ονομα αλλα δε μου καθεται καθολου...Μου θυμιζει αυτοματα αυτα ολα που περασα και μου γυρνανε τα αντερα..Του τα εχω πει του δικου μου αλλα δεν ακουει..Ουτε εκεινος βεβαια τον εχει φωναξει ακομη..


να σου πω ότι το όνομα είναι απλά τέλειο...
είναι του μπαμπά μου και πολύ ήθελα να πω έτσι τον μπεμπάκο μου αλλά αφού δεν θα βάλουμε του πεθερού θα μπει ένα άσχετο..
παρόλα αυτά όμως σε καταλαβαίνω γιατί και του δικού μου είναι καλό το όνομα Ευγένειος,αλλά και εγώ σαν κι εσένα μόλις το σκέφτομαι μου έρχονται στο μυαλό τα πεθερικά και μου γυρίζει το κεφάλι!!!
ο άντρας μου στην αρχή είχε σκέψεις όπως του δικού σου..με το λέγε λέγε όμως και χωρίς να θέλω να του το πω έξω από τα δόντια τον κατάφερα...
έλεγα συνεχώς τα παράπονα μου και ότι με έχουν πληγώσει πολύ κλπ κλπ και του πετούσα ένα : τα παιδιά από απέναντι βγάλανε άσχετο όνομα και τι καλά που είναι να διαλέγουν οι γονείς ένα όνομα που τους αρέσει και άλλα πολλά πολλά τέτοια!!
με λίγα λόγια του έκανα πλύση εγκεφάλου..
τώρα κοίτα,αν τελικά δεν καταφέρεις να τον αλλάξεις γνώμη και επειδή σωστά είπες να μην έχετε και καβγάδες σκέψου ότι τουλάχιστον είναι ένα καλό όνομα και όχι κανένα Περικλής..

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α δε παμε καλα! ακου που εχουν και απαιτηση?????????????????????? γκρρρρρ! Twisted Evil

καλα δεν το συζητω για το ταμα! εννοειτε οτι θα το τηρησεις ετσι? Embarassed

αχχχ.. εδω ο κοσμος καιγετε και το μπιπ χτενιζεται μου φαινετε!!!! μωρε ας παει καλα η εγκυμοσυνη μου να γεννησω με το καλο να εχει υγεια και lady gaga θα το bγαλω το παιδι Razz Razz Razz

Popz

Popz
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αμαν αυτό το πρόβλημα πάντα με τα ονόματα ρε παιδί μου!!! Λες και είμαστε βασιλιάδες και θα χαθεί η δυναστεία αν δεν δώσουμε το όνομα του πεθερού. Το θέμα είνα να συμφωνήσεις με τον άντρα σου. Πάντως το Κωνσταντινος ομολογουμένως δεν είναι κακό αν τελικά αναγκαστείς να το δώσεις.

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:πραγματικα αυτο με τα ονοματα ποτε δεν το καταλαβα, μανουρες μουτρα γκρινιες, αντι να χαρουμε το γερο μας το παιδακι γινετε ολοκληρο σκηνικο για το ονομα. για μενα ειναι μεγαλη ντροπη.
κανονικα μονο το ζευγαρι πρεπει να αποφασισει και κανεις αλλος .
δεν εχω ακομα παιδακι αλλα οταν με το καλο, δεν θα επιτρεψω σε κανεναν να μου κανει τετοια σκηνικα.
συζητησε το με τον αντρα σου κοριτσι μου χαλαρα κα πεσ του τι νιωθεις και τι θελεις.
και στο κατω κατω αν ειναι τοση μεγαλη αδιεξοδος βγαλε 2 ονοματα . καλο κουραγιο Very Happy

Αμ το δευτερο ονομα ειναι ενα ταμα που εκανα στον 3ο μηνα λογω καποιου σοβαρου θεματος...Οποτε δε γινεται να το ακυρωσω..Σκατα....Μακαρι να τα καταφερεις εσυ κοριτσαρα..Εδω μου λενε να βγαλω και το κοριτσακι αν με το καλο κανω το ονομα της πεθερας και το απαιτουν κι ολας...Εκει βεβαια τους το ξεκαθαρισα οτι δεν υπαρχει περιπτωση καμια..Αλλα σπαζομαι ασχημα..

ναι καλάαααα...
να μην θέλουν και πέντε να κάνετε να πάρουν από το σόι τους?
εσύ δηλαδή φύτρωσες?
πο πο πο....με νευριάζουν!!!
σε τι όνομα το έταξες?
μήπως να το φωνάζεις με εκείνο?
κανείς δεν μπορεί να σου πει κάτι..

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:α δε παμε καλα! ακου που εχουν και απαιτηση?????????????????????? γκρρρρρ! Twisted Evil

καλα δεν το συζητω για το ταμα! εννοειτε οτι θα το τηρησεις ετσι? Embarassed

αχχχ.. εδω ο κοσμος καιγετε και το μπιπ χτενιζεται μου φαινετε!!!! μωρε ας παει καλα η εγκυμοσυνη μου να γεννησω με το καλο να εχει υγεια και lady gaga θα το bγαλω το παιδι Razz Razz Razz


χι χι πολύ γελάω με εσένα.... tongue tongue tongue tongue

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxaxaxa ε μα τι να πω ρε γαμωτο ενταξει το περνω λιγο και στην πλακα γιατι πραγματικα αμα τα περνεις σοβαρα ειναι για κλαμματα! Razz

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:xaxaxaxa ε μα τι να πω ρε γαμωτο ενταξει το περνω λιγο και στην πλακα γιατι πραγματικα αμα τα περνεις σοβαρα ειναι για κλαμματα! Razz

άμα τα πάρουμε στα σοβαρά μέχρι και τρελοκομείο φτάνουμε!!!!
δεν φτάνει που η γυναίκα τα τραβάει όλα,που είναι με το ένα πόδι στον τάφο,που οι ορμόνες πάνε πάνω,κάτω,πάνω,κάτω μας ζαλίζουν και με αυτό το όνομα και δεν μας αφήνουν να ηρεμήσουμε λίγακι!!
αυτό μρ το όνομα μόνο οι έλληνες το έχουν τόσο πολύ πάντος..
αν και πιστεύω πως σιγά σιγά το πράγμα αλλάζει..πολλά ζευγάρια βάζουν άσχετα ονόματα τωρά..

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΥΣΙΚΑ και το ταμα θα το τηρησω...Μπορει να μην ειμαι της εκκλησιας,μπορει να μην παντρευτηκα,μπορει πολλα να μην εχω κανει και να δειχνουν ποσο "κακη" χριστιανη ειμαι...
Το Κωνσταντινος οντως ειναι ωραιο ονομα...Τον μεγαλο μου αδερφο λενε ετσι και μη σας πω το μισο μου σοι...Εγω ηθελα ασχετα ονοματα για τα παιδια μου,ετσι μας μεγαλωσαν οι γονεις μου,αλλα οχι ο αντρας μου...Εγω τι φταιω ρε σεις ομως????
Το δευτερο ονομα ειναι Σωτηρης..

Να τον βγαλω Ναβουχοδονοσορα??Μμμ?

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:ΦΥΣΙΚΑ και το ταμα θα το τηρησω...Μπορει να μην ειμαι της εκκλησιας,μπορει να μην παντρευτηκα,μπορει πολλα να μην εχω κανει και να δειχνουν ποσο "κακη" χριστιανη ειμαι...
Το Κωνσταντινος οντως ειναι ωραιο ονομα...Τον μεγαλο μου αδερφο λενε ετσι και μη σας πω το μισο μου σοι...Εγω ηθελα ασχετα ονοματα για τα παιδια μου,ετσι μας μεγαλωσαν οι γονεις μου,αλλα οχι ο αντρας μου...Εγω τι φταιω ρε σεις ομως????
Το δευτερο ονομα ειναι Σωτηρης..

Να τον βγαλω Ναβουχοδονοσορα??Μμμ?



γιατί δεν τον φωνάζετε Σωτήρη?
ας μπουν και τα δυο για να μην έχουν παράπονα και τα πεθερικά αλλά να τον λέτε έτσι..
αυτό δεν σου αρέσει ή και σε αυτό είναι κάθετος ο άντρας?

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα ντε! πολλα πραγματα δεν μπορουμε να τα αποφυγουμε, αλλα οτι μπορουμε να το αποφυγουμε πχ τετοιας φυσεως! καλο θα ηταν να πατησουμε και λιγο ποδι. αμαν πια
συγχηστικα παλι παω να φτιαξω ζελε ανανα! χαχαχαχαχαχα Razz Razz Razz

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:ελα ντε! πολλα πραγματα δεν μπορουμε να τα αποφυγουμε, αλλα οτι μπορουμε να το αποφυγουμε πχ τετοιας φυσεως! καλο θα ηταν να πατησουμε και λιγο ποδι. αμαν πια
συγχηστικα παλι παω να φτιαξω ζελε ανανα! χαχαχαχαχαχα Razz Razz Razz


ααααααα.....ωραία πράγματα ακούω...
μμμμμμμμμμμμμμμ...
μήπως να έρθω μια βολτίτσα από το σπίτι σου???? Δε Θελω Να Του Βγαλω Το Ονομα Του Πεθερου Μου.. 328109

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδω οταν ειπαμε οτι το δευτερο ονομα θα ειναι Σωτηρης κ το πρωτο Κων/νος και θα φωναζεται Κων/νος εγινε της καρα πουταν@@@....Απο τα πεθερικα..Δε μας μιλαγαν για 5 μηνες οσο ημουν εγκυος και μετα ειχαμε αλλα...Και δεν ειχα σκοπο να το φωναζω Σωτηρη απλα να ακουστει στην εκκλησια αφου το εταξα..Και τωρα ολο αυτο...Εμενα μου αρεσουν τα αρχαια πρωτοτυπα ονοματα..

Αλλα χεσμενη με εχουν,εγω ειμαι η μηχανη για να βγαζω τα παιδια και να τα ονοματιζουν οπως απαιτουν αυτοι μαλλον...
Κι εκει παταω στον δικο μου λοιπον και του λεω οτι μας διεγραψαν τοσους μηνες,στην γεννα δεν ηρθαν,η πεθέρω αναφερθηκε οταν πρωτοειδε το 1ο της εγγονι πολυ απαξιωτικα και εχουν την απαιτηση ολοι τους ακομη και ο αντρας μου να βγει του πεθερου????
Σκαω ρε κοριτσια...

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μάλλον αυτοί δεν είναι καλοί χριστιανοί!!
το τάμα είναι τάμα...πως θα γίνει τώρα?
και σας κράτησαν και μούτρα?
μωρέ μπράβο γονείς!!!
ΦΤΟΥ...
μαζί και του άντρα μου.....
φτου φτου φτου

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα κοπιασε να φαμε ζελε κοπελια! χαχαχα

βρε κοριτσι μου μη σκας και κανε αυτο που θες εσυ και ο αντρας σου, το πολυ πολυ να μη σου ξαναμιλησουν! θα σε χαλασει? Razz Razz Razz

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α να σου πω το παιδι σωτηρη να το πεις! και καθε 1-6 Αυγουστου που θα γιορταζει θα ερχεσε στην κερκυρα που γιορταζουμε το ονομα ΤΟΥ 6 σηνεχωμενες μερες με μουσικη πανηγιρια και αρνια! οριστε σε εφτιαξα παλι! χαχαχα
θα ειμαστε και συνονοματακια!
μη στεναχωριεσαι κοριτσι μου παντος μη σκας! Very Happy

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Ειχα ολη την καλη διαθεση και τελικα εχει φτασει 3ων μηνων το μωρο μου και δε μπορω με τιποτα να τον φωναξω με το ονομα του πεθερου μου...Μου εχουν κανει και πει διαφορα που με τιποτα δε μου βγαινει...Και το θεμα ειναι οτι ο αντρας μου δεν δεχεται να μη βγει του πατερα του για να μην τον στεναχωρησει..Και δε θελω να πλακωθουμε για αυτο...Αλλα τι θα κανω που δε μου βγαινει??


ετσι ακριβως επαθα και εγω με τον πρωτο μου γιο!!ενω ηθελα να τον βγαλω το ονομα του ειχε αρχισει και ελεγε διαφορα για μενα και ετσι δεν ηθελα ουτε καν να τον βλεπω ευτυχως βεβαια που με ειχαν καταλαβει και η δικη του και ετσι δεν ειχα προβλημα..φυσικα και δεν τον εβγαλα και εβγαλα τον μπαμπα μου!!!αλλα στο δευτερο που ποια ειχε πεθανει τον εβγαλα!

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κέρκυρα Κέρκυρα με το ποντικονήσι....
πολύ μου άρεσε ο τόπος σου...
κράτα την μερίδα μου,που ξέρεις μπορεί να σου έρθω το καλοκαιράκι!!!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
υΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΣΗΜΕΡΑ.ΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΠΑΡΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΑΓΑΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΑΚΙ ΜΑΣ.ΦΥΤΕΨΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΛΟΓΩ ΗΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΝ.
Τατιανα ολα τα παραπανω ηταν για το μια καλημερα ειναι...εκ παραδρομης μπηκαν εδω.
Οσο για το προβλημα σου εμενα και τα 2 παιδια εχουν τα ονοματα των πεθερικων μου επειδη ειδα ποσο πολυ το ηθελε ο αντροθλης μου και μονο.Ποτε μα ποτε τα πεθερικα μου δεν μου ειπαν για το πως να βγαλω τα παιδια μου.Μονο γερα να ηταν.Αυτο εκτιμησα και εγω σε αυτους.Οταν η πεθερα μου ειδε το ονομα της εξω απο την πορτα του δωματιου της κορης μου(εγω ημουν στην κλινικη με το μωρο) εβαλε τα κλαματα γιατι δεν το ηξερε μεχρι εκεινη τη στιγμη.Κανε ο,τι νομιζεις πιο καλο για το παιδι σας.Απλα συζητησε το με τον αντρα σου.Μονο με αυτον και κανεναν αλλο.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την GEODATOU στις Κυρ Μάης 01, 2011 7:13 am, 1 φορά

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα καλό μήνα!!!!
αχ δεν φαντάζεσαι πόσο σε καταλαβαίνω και εμένα τα πεθερικά μου έχουν δεί το μωράκι μου 2φορές μέσα σε 9 μήνες ούτε τηλ δεν παίρνουν για να δούν τι κάνει αλλά ο άντρας μου θέλει το όνομα του πατέρα του όσο και αν φωνάζω δεν γίνεται τίποτα

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ria έγραψε:καλημέρα καλό μήνα!!!!
αχ δεν φαντάζεσαι πόσο σε καταλαβαίνω και εμένα τα πεθερικά μου έχουν δεί το μωράκι μου 2φορές μέσα σε 9 μήνες ούτε τηλ δεν παίρνουν για να δούν τι κάνει αλλά ο άντρας μου θέλει το όνομα του πατέρα του όσο και αν φωνάζω δεν γίνεται τίποτα

Τι λες τωρα.....2 φορες σε 9 μηνες?????????
Αχ συγνωμη κι ολας αλλα ποσο ηλιθιοι ειναι μερικοι αντρες μας????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις