Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 43]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eυχαριστωωω Βασουλααα!!!Ειναι απ τη χτεσινη μας βολτα στον ιππικο ομιλο που πηγα τη μαμα μου.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι το είδα που το έγραψες, τελικά το έκανες το δωράκι στην μαμά σου Very Happy Very Happy
Να σε ρωτήσω μανούλα τι κάνει η κόρη της φίλης σου;; Πως πάει η εγκυμοσύνη;;
Κανένα νέο απο το άλλο μέτωπο ή τίποτα;;

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχουυυ τη γαιδούρα που είμαιιιιιι Twisted Evil Twisted Evil και δεν έχω ευχηθει ακόμααααα, Ευάκι και Αθηνούλα με το καλό τα ανηψάκια σας και να χουν καλή εγκυμοσύνη οι αδερφούλες σας Very Happy
Ευάκι δεν έχεις και άδικο που ανησυχείς, πρέπει να ξεκουράζεται!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε κορίτσια!!!
10 σελίδες!!!
Μία ώρα μου πήρε να σας διαβάσω!!

Καταρχήν ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ -έστω και λίγο καθυστερημένα.

Ύστερα, Φοινικούντα έχω έρθει αλλά τούτο το μαγαζί δεν κατάλαβα ποιο είναι. Βάσω, είναι κοντά στο καμπινγκ??? Εμείς εκεί, μπροστά στο κάμπινγκ κατεβαίναμε για μπάνιο.

Πόπη η μικρή μου γεννήθηκε έτσι κι αλλιώς τεράστια...(για τα κυβικά μου) Ακόμα το σκέφτομαι και πονάω...
Ύστερα, αφού δε σου αρέσει να σου ψαχουλεύουν το σπίτι, γιατί αφού θα ξέρεις ότι θα λάβεις μέρος στην εκπομπή, δεν βγάζεις αυτά που δε θέλεις να δουν??? Να κλειδώσεις τα ντουλάπια και τέτοια... Ε δε μπορεί να ανέβουν και στο πατάρι...

Βασούλα, εμείς έχουμε κλείσει τη βάφτιση για Σεπτέμβρη -η μικρή θα είναι 9,5 μηνών, κι ο Θεός βοηθός- αλλά νονό/ά δεν έχουμε ακόμα.
Μου φαίνεται κανείς δε θέλει να βαφτίσει τη μπουμπούκα μου... Sad Sad

Πήγα σε μια βάφτιση χθες όπου ο μικρός ήταν ενός έτους και χάλασε τον κόσμο...
Και την άλλη Κυριακή έχω ακόμα μία, πάλι αγόρι, και πάλι ενός έτους... Να δω τι τσιρίδες θα ακούσω τότε...

Την πεθερά δεν την πήρα τηλέφωνο, γιατί έτσι κι αλλιώς περάσαμε από εκεί για να της αφήσουμε τη μικρή κι έτσι της τα είπα τα χρόνια πολλά.

Αυτά....

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά που το έγραψες ρε Βασούλα, παραλίγο να το ξεχάσω.

Με το καλό τα ανιψάκια σας Αθηνά και Ευάκι!!!
Καλή εγκυμοσύνη να έχουν οι αδερφούλες σας!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Ναι το είδα που το έγραψες, τελικά το έκανες το δωράκι στην μαμά σου Very Happy Very Happy
Να σε ρωτήσω μανούλα τι κάνει η κόρη της φίλης σου;; Πως πάει η εγκυμοσύνη;;
Κανένα νέο απο το άλλο μέτωπο ή τίποτα;;


Ναι την πηγα τελικα,τρελαθηκε απο τη χαρα της,ειχε κ καλη μερα,βασικα εκανε τρομερη ζεστη,κ ολο το πρωι ουτε χρονια πολλα δν της ειπα κ της κακοφανηκε γτ την εχω συνηθισει εστω κ με μια αγκαλια κ ενα λουλουδι,κ φετος καλα καλα χρονια πολλα δν της ειπα,εκεινη ειπε,νομιζωντας οτι το ξεχασα,κ αφου φαγαμε,της λεω ετοιμασουθα παμε καπου,κ δν ηθελε τελικα την επεισα κ οταν φτασαμε καταλαβε οτι θα εκανε ιππασια,αλλα οχι οτι θα πηγαινε κ παραλια,εκανε 10χλμ διαδρομη!Ηταν ωραιο δωρο,επωφεληθηκε κ η κορη μου,τωρα με το αλλο θεμα,η εγκυμοσυνη παει πολυ καλα,φουσκωσε η μικρη,κ ευτυχως εχει καλη εγκυμοσυνη,προχτες καθομουνα κ της λεω μπεμπααα στη κοιλιτσα κοντα κ τραβαει μια κλοτσιααα η Βασιλεια λεει πρωτη φορα κλοτσαει ετσι δν τν εχω ξανανιωσει.Με το αλλο θεμα η κουμπαρα ου δν ανεβηκε αθηνα τελικα,γτ μεγαλοβδομαδα εχασε τελικα την μανα της,κ την βδομαδα πριν την μεγαλοβδομαδα ηταν μεσα στο νοσοκομειο,σε χαλια κατασταση κ δν μπορουσε να παει,ε κ μετα δν πηγε γτ η μικρη εκλεισε πια τον 7ο κ δν θελει να φυγει για να την φροντιζει.Ο πατερας της μικρης παντως πηγε κ του εκανε μηνυση κτλ κ τον ψαχνει η αστυνομια στην αθηνα για να απολογηθει κτλ.Ευτυχως ο Θεος ταεφερε ολα βολικα,εχουνε κανει την προικα του μωρου,εχει απολα,κ εγω της ετοιμαζω μια μεγαλη τουρτα απο πανες με ολα τα καλλυντικα της.Της ψωνισαμε κ τα πρωτα που θα φορεσιε κουβερτουλες κτλ κ περιμνενουμε πως κ πως!!!Εμεινε ενας μηνας κ κατι μονο.

Αγγελικη,δν εχω κατι να κρυχω απλα δν μαρεσει αυτη η αδιακρισια,οι ντουλαπες μου δν κρυβουνε κατι ουτ ακαταστασια ουτε κατι,αλλα ρε συ δν μαρεσει αυτο το ψαχουλεμα μου κανει καπως.Κ γιαυτο δν το κανω.ασε που θα με πιασει ξαφνικα ενα τρεμουλο αλα παρκινσον θα βγει το φαι!!!

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι έγραψε:
Athin@ έγραψε:Καλημέεερα!!!

Νενέν η Βασούλα που την έβαλε τη φωτογραφία είναι στην Καλαμάτα, κάπου εκεί γύρω είναι το μαγαζί.

μερααααααααααα!!!!!!!!!!!! cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops
στη φοινικουντα μεσσηνιας ειναι η φωτο!!!


Καλημερα σας!!! Smile Smile Smile Smile
Ευχαριστω για την απαντηση! Δεν εχω καταληξει ακομα για τη ΒΑΣΟΥΛΑ : τη ζηλευω ή τη μισω;;;;;;;;;;;

cheers cheers cheers sunny sunny

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια! παω να τελειωσω τις δουλειες μου τα λεμε μετα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 875502

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ααααα έχει ωραία συζήτηση εδώ και μαγειρεύωωωωωωωωω τώρα κάνω στιφάδο μοσχοβόλησε ο τόπος...

Nenen με μισείς με μισείς Very Happy Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 417472

Αγγελικούλα είμαστε μέσα κεντρικά!!!
Αντε να ξαναρθετε!!!!!!!

Μανούλα εγώ ένα θα σου πω πως αυτή η βοηθεια που προσφέρεις είναι οτι καλύτερο και κάποια στιγμή ο θεος θα στο ανταποδώσει, με εχεις συγκινήσει πάρα πολύ και μπράβο σου!!!!
Αχ η κοπελίτσα ένιωσε τρελη χαρα με τα κλωτσιδάκια του μωρου ε;;; Με το καλό να γεννησει Very Happy
..να σου πώ καλύτερα που δεν πήγαν να τον βρούν αυτόν εγω δεν θα ασχολιόμουν καθόλου αντε και ο κυριος να εμφανιστεί μετά που τόσο καιρό ελειπε και δεν βοηθησε την κοπέλα..τελοσπαντων!!!

Αααααααα θα τρελαθηκε η μαμα σου απο την χαρά της!!!!! Το καλύτερο δώρο!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Μαριτσάκι Very Happy Very Happy
Το Μαράκι που είναι σήμερα;;;
Για ψώνια θα είναι πάλι Very Happy Very Happy

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Αγγελικη,δν εχω κατι να κρυχω απλα δν μαρεσει αυτη η αδιακρισια,οι ντουλαπες μου δν κρυβουνε κατι ουτ ακαταστασια ουτε κατι,αλλα ρε συ δν μαρεσει αυτο το ψαχουλεμα μου κανει καπως.Κ γιαυτο δν το κανω.ασε που θα με πιασει ξαφνικα ενα τρεμουλο αλα παρκινσον θα βγει το φαι!!!

Ναι βρε Πόπη μου, δεν είπα ότι έχεις να κρύψεις κάτι, ούτε ότι είσαι ακατάστατη. Αλλά οι ντουλάπες τι θα έχουνε πια??? Κάνα πτώμα θα έχουν? Ρούχα θα έχουν!χιχιχι!
Εγώ πάντως για 1500 ευρά απλά για να μαγειρέψω, θα το έκανα. Αλλά δεν ξέρω να μαγειρεύω!!χιχιχιχι!
Το είπα στον άντρα μου (που έχει σπουδάσει μάγειρας), αλλά λέει δεν του αρέσει η όλη διαδικασία (όχι ότι ψαχουλεύουν το σπίτι) αλλά του φαγητού. Και συμφωνώ κι εγώ με αυτό... Τες πα...

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσακια μου!!! Ουφ η κορη μου εχει μια γκρινια αλλο πραγμα...... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Αγγελικη,δν εχω κατι να κρυχω απλα δν μαρεσει αυτη η αδιακρισια,οι ντουλαπες μου δν κρυβουνε κατι ουτ ακαταστασια ουτε κατι,αλλα ρε συ δν μαρεσει αυτο το ψαχουλεμα μου κανει καπως.Κ γιαυτο δν το κανω.ασε που θα με πιασει ξαφνικα ενα τρεμουλο αλα παρκινσον θα βγει το φαι!!!

Ναι βρε Πόπη μου, δεν είπα ότι έχεις να κρύψεις κάτι, ούτε ότι είσαι ακατάστατη. Αλλά οι ντουλάπες τι θα έχουνε πια??? Κάνα πτώμα θα έχουν? Ρούχα θα έχουν!χιχιχι!
Εγώ πάντως για 1500 ευρά απλά για να μαγειρέψω, θα το έκανα. Αλλά δεν ξέρω να μαγειρεύω!!χιχιχιχι!
Το είπα στον άντρα μου (που έχει σπουδάσει μάγειρας), αλλά λέει δεν του αρέσει η όλη διαδικασία (όχι ότι ψαχουλεύουν το σπίτι) αλλά του φαγητού. Και συμφωνώ κι εγώ με αυτό... Τες πα...

Nαι κουκλα μου καταλαβα.Ειναι αρκετα καλα λεφτα για να κανεις ενα γευμα.Εχεις δικιο.Τι να πω,ισως το σκεφτω.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Βίβιαν!!

Εμένα τώρα μου έκανε το άλλο:
Κάθομαι στην τραπεζαρία με το λαπιτόπι.
Αυτή δίπλα μου στο καρεκλάκι της.
Πού και που της κουνάω μια μπαλίτσα που έχει, μια κουδουνίστρα κάνα παιχνιδάκι για να χαίρεται κ να παίζει.
Κι αυτή, όση ώρα κοιτάζω την οθόνη και διαβάζω, τι κάνει???
Βάζει τα δάχτυλα στο στόμα (μάλλον την τρώνε τα ούλα της) και βγάζει γουλιές. Σαν να κάνει εμετούλιδες.
Πήρα τηλ την παιδίατρο και τη ρώτησα να υπάρχει περίπτωση να το κάνει επίτηδες. Μου είπε μπορεί...
Εσάς το κάνανε αυτό ρε κορίτσια??

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσακια τι κανετε?! εγω εχω κανενα 40λεπτο που γυρισα πηγα και ελιωσα στο γυμναστηριο .... tongue tongue tongue

2 ωρες τα επαιξα!! αχαχαχαα

τι κανετε?!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
2ώρες;;;;; Κάνεις και διάδρομο;;;;
Εγω ανεβοκατεβαίνω 20 φορές τη μέρα τη σκάλα και εχασα κιλά Sad

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερααα και απο εμενα!!!τη κανεται?εγω απο το πρωι δουλειες και μεσα και εξω απο το σπιτι!!!ουφ ,δεν τελειωνουν με τιποτα!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: 2ώρες;;;;; Κάνεις και διάδρομο;;;;
Εγω ανεβοκατεβαίνω 20 φορές τη μέρα τη σκάλα και εχασα κιλά Sad


Ναι Βασούλα , κανω 6 χιλιομετρα διαδρομο περιπου και μετα κοιλιακους και γενικα οτι κανω στο προγραμμα μου!!! ασε και εγω ανεβοκατεβαινω ολη μερα αλλα δεν χανω ρε μαμωτο!! χιιχιχιχι αμα καθομαι σπιτι ολη μερα γουρουνιαζω pig pig pig

οποτε προσπαθω να διατηρηθω οχι να χασω κιλα νομιζω δεν το χρειαζομαι αυτο!!Razz

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Ελενάκι, αχ ποτέ δεν τελειώνουν οι δουλειές Twisted Evil Twisted Evil

Δήμητρα αυτό λέω κι εγώ, οχι βέβαια μην χάσεις κιλά είσαι μια χαρά Very Happy

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Καλημέρα κοριτσούδια!!

Τι χαμπάρια???

Πώς ήταν το ΣΚ???

Πάω να σας διαβάσω. Πόσα γράψατε πάλι???? Shocked

εγω δε φταιω,ημουν αρκετα ηρεμη!!!!!!!!! Razz

vasoula έγραψε: Αχουυυ τη γαιδούρα που είμαιιιιιι Twisted Evil Twisted Evil και δεν έχω ευχηθει ακόμααααα, Ευάκι και Αθηνούλα με το καλό τα ανηψάκια σας και να χουν καλή εγκυμοσύνη οι αδερφούλες σας Very Happy
Ευάκι δεν έχεις και άδικο που ανησυχείς, πρέπει να ξεκουράζεται!!!

ευχαριστω βασουλα μου!!!και για τις ευχες και για την συμπαρασταση!!!κι εσυ να χαιρεσαι τον αντρακλα σου!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Tziz έγραψε:Καλά που το έγραψες ρε Βασούλα, παραλίγο να το ξεχάσω.

Με το καλό τα ανιψάκια σας Αθηνά και Ευάκι!!!
Καλή εγκυμοσύνη να έχουν οι αδερφούλες σας!!

ευχαριστουμε!!!!!!!!!!κι εσεις οι ωρες οι καλες!!!με το καλο ο γαμος και η βαπτιση!!!
αχ βλεπω το ειπες το "χρονια πολλα μητερα"!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα!!!!!αφου κατα βαθος την αγαπας πες το και σε μας!!!! Razz Razz Razz Razz Razz

εγω να σας πω τη δικη μου δε την μιλησα ουτε στο τηλεφωνο αλλα και ο αντρας μου που της μιλησε δε της ειπε χρονια πολλα....επισης να πω οτι σημερα εχει γενεθλια ο αδερφος μου και η αλλη η κακουργα η πεθερα μου πηρε στις 11 το πρωι να ευχηθει στη μανα μου!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!στο παιδι της πηρε 9 παρα το βραδυ στη γιορτη του και στον αδερφο μου ετρεξε.......αυτο το γραφω για να αποδειξω σε οσες σκεφτονται οτι τα παραλεω οτι θελει παντα να ειναι το κεντρο της προσοχης.......... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Καλησπέρα Ελενάκι, αχ ποτέ δεν τελειώνουν οι δουλειές Twisted Evil Twisted Evil

Δήμητρα αυτό λέω κι εγώ, οχι βέβαια μην χάσεις κιλά είσαι μια χαρά Very Happy


I love you I love you I love you I love you

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Tziz έγραψε:Καλημέρα κοριτσούδια!!

Τι χαμπάρια???

Πώς ήταν το ΣΚ???

Πάω να σας διαβάσω. Πόσα γράψατε πάλι???? Shocked

εγω δε φταιω,ημουν αρκετα ηρεμη!!!!!!!!! Razz

vasoula έγραψε: Αχουυυ τη γαιδούρα που είμαιιιιιι Twisted Evil Twisted Evil και δεν έχω ευχηθει ακόμααααα, Ευάκι και Αθηνούλα με το καλό τα ανηψάκια σας και να χουν καλή εγκυμοσύνη οι αδερφούλες σας Very Happy
Ευάκι δεν έχεις και άδικο που ανησυχείς, πρέπει να ξεκουράζεται!!!

ευχαριστω βασουλα μου!!!και για τις ευχες και για την συμπαρασταση!!!κι εσυ να χαιρεσαι τον αντρακλα σου!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Tziz έγραψε:Καλά που το έγραψες ρε Βασούλα, παραλίγο να το ξεχάσω.

Με το καλό τα ανιψάκια σας Αθηνά και Ευάκι!!!
Καλή εγκυμοσύνη να έχουν οι αδερφούλες σας!!

ευχαριστουμε!!!!!!!!!!κι εσεις οι ωρες οι καλες!!!με το καλο ο γαμος και η βαπτιση!!!
αχ βλεπω το ειπες το "χρονια πολλα μητερα"!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα!!!!!αφου κατα βαθος την αγαπας πες το και σε μας!!!! Razz Razz Razz Razz Razz

εγω να σας πω τη δικη μου δε την μιλησα ουτε στο τηλεφωνο αλλα και ο αντρας μου που της μιλησε δε της ειπε χρονια πολλα....επισης να πω οτι σημερα εχει γενεθλια ο αδερφος μου και η αλλη η κακουργα η πεθερα μου πηρε στις 11 το πρωι να ευχηθει στη μανα μου!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!στο παιδι της πηρε 9 παρα το βραδυ στη γιορτη του και στον αδερφο μου ετρεξε.......αυτο το γραφω για να αποδειξω σε οσες σκεφτονται οτι τα παραλεω οτι θελει παντα να ειναι το κεντρο της προσοχης.......... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


ενταξει τωρα να πω πως εχεις αδικο?!!! Mad Mad

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑ'ΜΑΙ ΠΑΛΙ...ΟΥΦ,ΟΥΤΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΗΔΗ ΜΈΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΤΟ ΜΗΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...Κ@ΛΟ ΔΕ ΒΑΖΕΙ ΚΑΤΩ...ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΟΡΘΙΟΣ ΕΙΝΑΙ!ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΛΥΘΡΟΝΑ,ΚΑΝΑΠΕ,ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΤΖΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ!Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΑΤΕ ΠΡΙΝ ΠΕΡΠΑΤΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ;;;;;ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΒΗΜΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ,ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΟΡΘΙΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΒΗΜΑΤΑ.ΕΤΟΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΩ ΑΦΡΟΛΕΞ ΟΟΟΟΟΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ! Razz Razz Razz Razz

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επιστρεψαμε παλι!!εχουμε αρχισει το διαβασμα και γραψιμο,προς το παρον γραφει και ετσι μπορω και εγω να ειμαι εδω.

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:Καλησπερα κοριτσακια μου!!! Ουφ η κορη μου εχει μια γκρινια αλλο πραγμα...... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 679259


καλησπερα Βιβιανακη!!!μαλλον θα ειναι τα δοντακια της!σιγα σιγα θα αρχισει και το Λυδιακι!!!

δωστεις ενα μεγαλο φιλακι απο τη θεια Λενα!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 19 379767

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις