Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
147 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 147 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 43]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
Μαρία έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:
καλημερα κι απο μενα κοριτσια!!!!!!
βασουλα, επειδη δεν προλαβαινω να διαβασω ολα τα μηνυμα του θεματος εδω, πες κι εμενα που ειναι αυτο το φανταστικο μερος!!!! θελω κι εγω να ερθωωωωωωωωωωωωωωω


κάτσε να σου πω εγώ: Φοινικούντα έξω από την Καλαμάτα, καλά δεν το λέω βρε Βάσω μου! εκεί δηλαδή που πιστεύω να μπορέσω να πάω έστω μία μονοήμερη φέτος! αχαααχαχα

Wink Wink μακαρι μαρακι μου να καταφερεις να πας!!!
δυστυχως ειναι πολυ μακρια για μενα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


ναι όντως είναι πάρα πολύ μακριά για μονοήμερη, εκτός αν αποφασίσεις κάποια στιγμή να κάνεις τις διακοπές σου εκεί! Wink

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερααααα και απο εμεναα!!!!τη μου κανεται?

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα καλημέρα σαςςςςςςς πολύ καλημέρα σαςςςςςςςς Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 11 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 11 654316

Ναι ναι Μαράκι μου να ρθείς να ρθεις Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 11 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 11 328109

chrissla όντως είναι μακρυά απο Θεσσαλονικη, εγώ πάλι προσπαθώ 3 χρόνια να ερθω Σαλόνικα, ενω 5 φορές το έχουμε κανονίσει ολο κατι απρόοπτο τυχαίνει και αναβάλλεται το ταξίδι Rolling Eyes

Κορίτσια συγνώμη που δεν σας καληνύχτησα χθές αλλά με έπιασε κολικός του εντέρου ξαφνικά, ο πόνος δεν σταματούσε και τελικά φωνάξαμε γιατρό απο το κέντρο υγείας και έκανα 2 ενέσεις, είχα διπλωθεί στα 2, τα είδα όλα.
Ευτυχώς το πρωί ξύπνησα περδίκι Very Happy

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Βασούλα μιλάμε για την καινούρια κοπέλα τη Ζέφη, που βάζει καινούρια θέματα.

Μαρίτσα, εγώ δεν είπα ότι είναι fake.
Απλά αν θέλει (όπως κι έχει κάνει στο παρελθόν) ας βάλει το λινκ του μπλογκ της κι όποια από μας θέλει, να μπει να διαβάσει αυτά που γράφει.

Προσωπικά, θεωρώ πως δεν υπάρχει λόγος να ανοίγει καινούρια θέματα, αφού φαίνεται ότι είναι copy-paste.
Μέσα σε 5 λεπτά άνοιξε 5 διαφορετικά θέματα. Και ο flash να ήταν, τόσο γρήγορα δε θα έγραφε Very Happy

Ελπίζω αν η κοπέλα με διαβάζει, να μη με παρεξηγήσει.
Θα μπορούσε να φτιάξει ΕΝΑ θέμα και να γράψει τις ιστοριούλες της...

Καλημέρα σας!!! Κι εγώ χτες για το copy-paste είπα πως την πάτησα, για να μην παρεξηγηθώ... Συμφωνώ μαζί σου tziz, έπρεπε να μπουν όλα σ' ένα θέμα, αλλά τεσπα...

Βασούλα φαίνεται υπέροχο το μέρος!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:καλημερααααα και απο εμεναα!!!!τη μου κανεται?



καλημέρα και από εδώ Ελένη μου! καλά έιμαστε! μαζεύουμε το σπίτι μας που γίνετε ο κακός χαμός και λέμε να κατέβουμε για ψώνια μετά με το γιόκα μου! εσείς?

Βάσω μου καλημέρα, όλα καλά τώρα ε? κοίτα να δεις τι παθαίνεις στα καλά καθούμενα! και πονάει ο άτιμος ο κολικός!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: ...
Κορίτσια συγνώμη που δεν σας καληνύχτησα χθές αλλά με έπιασε κολικός του εντέρου ξαφνικά, ο πόνος δεν σταματούσε και τελικά φωνάξαμε γιατρό απο το κέντρο υγείας και έκανα 2 ενέσεις, είχα διπλωθεί στα 2, τα είδα όλα.
Ευτυχώς το πρωί ξύπνησα περδίκι Very Happy

Καλά, το συζητάς; Κι εμένα ξύπνησε η μπουμπού... Καλά είσαι τώρα;

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια,τι κανετε?Εγω με το ζορι ανοιξα τα ματια μου αφου μεχρι τις 3παιζαμε μπιριμπα!!κ θελω νασηκωθω να κανω μερικες δουλειες να μην τις εχω αυριο που γιορταζουμε!!Κ εντομεταξυ εχει μια λιακαδα κ ζεστη,καλοκαιρι!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
naysika έγραψε:καλημερααααα και απο εμεναα!!!!τη μου κανεται?



καλημέρα και από εδώ Ελένη μου! καλά έιμαστε! μαζεύουμε το σπίτι μας που γίνετε ο κακός χαμός και λέμε να κατέβουμε για ψώνια μετά με το γιόκα μου! εσείς?




εγω προς το παρον να καθαρισω την εισοδο της πολυκατοικιας και θα κανω και καποιες δουλιτσες ,ο αντρας μου θα παει στης κουνιες τα παιδια και μετα θα παμε σε ενα καινουριο εμπορικο κεντρο που εχει ανοιξει!!!

Βάσω μου καλημέρα, όλα καλά τώρα ε? κοίτα να δεις τι παθαίνεις στα καλά καθούμενα! και πονάει ο άτιμος ο κολικός!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι κορίτσια μου καλά είμαι τώρα ευτυχώς, απλά οταν με πιάνει με bouskopan πάντα μου πέρναγε ενώ εχθές καθόλου!!!!

Λοιπόν κορίτσια έχω προβληματιστεί, πρέπει σιγά σιγά να κακονίζω βάφτιση και το παιδί είναι πολύ μικρό αλλά υπάρχει περίπτωση να πρέπει να γίνει ξαφνικά ακόμη και μέσα σε μια εβδομάδα κάποια στιιγμή μέσα στο καλοκαίρι θα προλάβω;;;;;

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερσ κοριτσακια μου.Βασω περαστικα.Τι τελειο μερος!Ερχομαιιιιιιιιιι!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:

Ευάκι παίζουν και έκτακτα, ανα πάσα στιγμή μπορούν να σε καλέσουν να πάς για δουλειά, πωπω πακέτο!!!!

Ωωωωω ναι εχουμε και τετοια ομορφα!!!ευτυχως δε μου ετυχε και κοιμηθηκα σας το πουλακι!!!στον καναπε,μπροστα στο λαπτοπ,ποτε το εκλεισε ο βαγγελης,ποτε με πηγε στο δωματιο δε το καταλαβα!μονο που ελυσε την κοτσιδα καταλαβα γιατι με ξεμαλλιασε και μετα παλι νανι!!! Laughing Laughing Laughing

Μιλουπακι έγραψε:ουφ εχω βγαλει τα ματια μου στο e bay δεν μπορω να βρω τιποτα, το ενα δεν αρεσει στον αντρα μου, το αλλο το στελνουν μονο αγγλια, το αλλο τελειωσε το νουμερο μου, αι σιχτηρ τσατιστηκα, και ενα ωραιο δεν ειναι για τα κυβικα μου Twisted Evil Razz

ποια κυβικα βρε μαριτσα μου?!?!?!εσυ εισαι μοντελο!!!

Μιλουπακι έγραψε:βασω απο το μαγαζι σας ειναι η φωτο; πεθαινω λεμε!!!!!!!
τελειωσε να σκασει λεφτα να παω σε μαγαζι οτι του δειχνω δεν του αρεσει με εκνευρισε λεμε, εγω φταιω που ηθελα να του κανω οικονομια, τωρα θα δει Twisted Evil

εμπαινε μαριτσα!!!!εγω μαζι σου ειμαι!!!

vasoula έγραψε:

Λοιπόν κορίτσια έχω προβληματιστεί, πρέπει σιγά σιγά να κακονίζω βάφτιση και το παιδί είναι πολύ μικρό αλλά υπάρχει περίπτωση να πρέπει να γίνει ξαφνικά ακόμη και μέσα σε μια εβδομάδα κάποια στιιγμή μέσα στο καλοκαίρι θα προλάβω;;;;;

να το βαφτισεις μεσα στο καλοκαιρι ειναι η γνωμη μου,μια χαρα παιδαρος ειναι,αν το αφησεις να μεγαλωσει και αλλο δε θα καθεται,θα καταλαβαινει και θα κλαιει!!!εγω τον μεγαλο που τον βαφτισα 3,5 μηνων πολυ το χαρηκα,ησυχος,κοιμηθηκε και στο καροτσι του ολα μια χαρα!!!
περαστικα και για τον κολικο κοριτσακι!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρία έγραψε:
vasoula έγραψε: Φτου είναι στο αλλο λαπτο οι φώτο με τις γαρίδες αλλά εχω καλύτερο, εδω σας προσκαλώ να καθήσετε και να τις απολαύσετε Very Happy :[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

D Very Happy Very Happy



ζηλεύωωωωωωωωωω! άντε να έρθει το καλοκαίρι να έρθουμε! Very Happy τι υπέροχη φωτό Βάσω μου!


καλημέρα κορίτσιααααααααα! τι κάνετε? καλό ΣΚ να έχουμε όλοι μας!



Γεια σας κοριτσια!!! Sorry που πεταγομαι στη συζητηση σας, αλλα που ειναι αυτο το τελειο μερος της φωτογραφιας;;;;

I love you

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέεερα!!!

Νενέν η Βασούλα που την έβαλε τη φωτογραφία είναι στην Καλαμάτα, κάπου εκεί γύρω είναι το μαγαζί.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Καλημέεερα!!!

Νενέν η Βασούλα που την έβαλε τη φωτογραφία είναι στην Καλαμάτα, κάπου εκεί γύρω είναι το μαγαζί.

μερααααααααααα!!!!!!!!!!!! cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops
στη φοινικουντα μεσσηνιας ειναι η φωτο!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:στη φοινικουντα μεσσηνιας ειναι η φωτο!!!

ΑΑΑΑΑ!!!

Κλείνω και...θα σκεφτώ κάτι καλό Ευάκι Wink Αν και οι ατάκες είναι το φόρτε σου! Very Happy

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Hello girls τι κανετε?! καλο μεσημερι κιολας!!! εμεις εχουμε καμια ωρα που γυρισαμε πηγαμε ηπιαμε το καφεδακι μας με φιλους το πρωι , επαιξε και η Ηρια στον παιδοτοπο και τωρα σπιτι .. το βραδυ εχει έξοδο ε τον αντρουλη μου θα με βγαλει για φαγητο λέει.......


Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια γι'αυτο εφτιαξε ο καιρος!!!!!!!!!!η δημητρα παρατησε τη φασινα και πηγε βολτα!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz
θα σε βγαλει εξω εεεεεε?????αχααααααααααα!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:κοριτσια γι'αυτο εφτιαξε ο καιρος!!!!!!!!!!η δημητρα παρατησε τη φασινα και πηγε βολτα!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz
θα σε βγαλει εξω εεεεεε?????αχααααααααααα!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed


χαχαχαχαχαχαχαχαα πλακα πλάκα δεν εκανα τιποτα σημερα ενας πανικος σημερα στο σπιτι...... χααχαχχαχαχαχαα

Καλε ναι θα με βγαλει εκεινος μου το προτεινε λες να εχει να μου ανακοινωσει κατι?! δεν μπορουσε να το κανει πριν 6 χρονια τοτε θα ελεγα οτι εχει να μυ κανει προταση γαμου αλλα σήμερα?!! αχαχχααα Shocked Shocked Laughing Laughing Shocked

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
Ευάκι έγραψε:κοριτσια γι'αυτο εφτιαξε ο καιρος!!!!!!!!!!η δημητρα παρατησε τη φασινα και πηγε βολτα!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz
θα σε βγαλει εξω εεεεεε?????αχααααααααααα!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed


χαχαχαχαχαχαχαχαα πλακα πλάκα δεν εκανα τιποτα σημερα ενας πανικος σημερα στο σπιτι...... χααχαχχαχαχαχαα

Καλε ναι θα με βγαλει εκεινος μου το προτεινε λες να εχει να μου ανακοινωσει κατι?! δεν μπορουσε να το κανει πριν 6 χρονια τοτε θα ελεγα οτι εχει να μυ κανει προταση γαμου αλλα σήμερα?!! αχαχχααα Shocked Shocked Laughing Laughing Shocked

σου στελνω μνμ!!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εντατσι απάντησα!!! χαχαχαα Very Happy Very Happy

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:εντατσι απάντησα!!! χαχαχαα Very Happy Very Happy

μπαμπης καλει μητσο!!!!χαχαχαχα!!!
η κουμπαρα σου μου ειπε κανει καλη μαγειριτσα!αληθευει??????? pig pig pig

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Ήρια έγραψε:εντατσι απάντησα!!! χαχαχαα Very Happy Very Happy

μπαμπης καλει μητσο!!!!χαχαχαχα!!!
η κουμπαρα σου μου ειπε κανει καλη μαγειριτσα!αληθευει??????? pig pig pig


Αληθεύει και με το παραπανω ... σκέφτεσαι κατι που σκέφτομαι και εγω η γουρούνα?!!! χαχαχααχαχχχα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Ήρια έγραψε:εντατσι απάντησα!!! χαχαχαα Very Happy Very Happy

μπαμπης καλει μητσο!!!!χαχαχαχα!!!
η κουμπαρα σου μου ειπε κανει καλη μαγειριτσα!αληθευει??????? pig pig pig


Αληθεύει και με το παραπανω ... σκέφτεσαι κατι που σκέφτομαι και εγω η γουρούνα?!!! χαχαχααχαχχχα

ειπε οτι θα μου εστελνε που χτυπησα το ματακι μου,το ματακι μου εγιαννε αλλα μαγειριτσα δε πηρα.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Razz
κατα τα αλλα δε το σκεφτομαι απλως...κραταω τη μερεντα και της λεω "μερεντα φυγε...κραταω κουταλι"...κι αυτη δε φευγει...εγω φταιω??????? pig pig pig pig

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Ήρια έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Ήρια έγραψε:εντατσι απάντησα!!! χαχαχαα Very Happy Very Happy

μπαμπης καλει μητσο!!!!χαχαχαχα!!!
η κουμπαρα σου μου ειπε κανει καλη μαγειριτσα!αληθευει??????? pig pig pig


Αληθεύει και με το παραπανω ... σκέφτεσαι κατι που σκέφτομαι και εγω η γουρούνα?!!! χαχαχααχαχχχα

ειπε οτι θα μου εστελνε που χτυπησα το ματακι μου,το ματακι μου εγιαννε αλλα μαγειριτσα δε πηρα.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Razz
κατα τα αλλα δε το σκεφτομαι απλως...κραταω τη μερεντα και της λεω "μερεντα φυγε...κραταω κουταλι"...κι αυτη δε φευγει...εγω φταιω??????? pig pig pig pig



Με τιποτα ..... ποτε .... εσυ την εκανες την προταση να φυγει εκεινη δεν ξεκολλαει απο πανω σου αχχαχαχααχχαχχαχαχαχαχαχα Razz Razz Razz

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:Καλημερσ κοριτσακια μου.Βασω περαστικα.Τι τελειο μερος!Ερχομαιιιιιιιιιι!


Οποτε θέλεις Γεωργία μου!!!

Κορίτσια αχ μακάρι να έρθετε αν μορέσετε και να σας πώ επίσης πως είναι πολύ οικονομικά, ξέρετε πόσο έχει ο καφές;;; 2 ευρώ με 2,5 και τα ψάρια 40 με 45 το κιλό ενώ στα νησιά έχουν απο 60 και πάνω, αυτό που είναι ακριβό όμως τον Αυγουστο είναι τα δωμάτια λόγω του οτι είναι ολοκαίνουργια τα περισσότερα και χλιδα!!!

Δήμητρα θέλω κι εγώ να πηγαίνω οταν μεγαλώσει ο μπεμπης μου παιδότοπο, το περιμένω πως και πώς.
Ευάκι αλήθεια το βάφτίσατε 3,5 μηνών;;; Οπότε κι εμένα γύρω στους 6, 7 μήνες μια χαρά θα είναι!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις