Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
128 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 128 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 43]

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστω Αγγελικη μου. Θα σου στειλω μια δικη μου. Νομιζα οτι και fb να μην ειχες θα μπορουσες να την εβλεπες την φωτο μου.

Τελικα ειμαστε και επισημα συμπεθερες? Εγκρινεις???? Embarassed

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αγγελικη τσεκαρε το μαιλ σου..Η φωτο ειναι προπερσινη. Η μονη διαφορα ειναι οτι πλεον εχω τα μαλλια μου πιο κοντα

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα μου είσαι μια χαρά!!
Δεν ξέρω τι λες για τα κιλά ή πόσα πήρες στην εγκυμοσύνη, αλλά από προσωπάκι είσαι κούκλα!!

Τη δική μου τη μουτσούνα την έχεις δει φαντάζομαι...

Ρε παιδιά έχω πάλι μια βρωμομετάφραση να κάνω...
Λες και είπε κανείς στο μπος ότι έχω σπουδάσει μεταφραστική....
Γ..ώ τα αγγλικά μου και τους αγγλοαμερικανογάλλους μαζί!

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι την εχω δει συμπεθερα..Για αυτο και σε προτιμησαμε μαμα και γιος!!! Very Happy Very Happy

Υπομονη με την δουλεια. Ετσι ειναι τα αφεντικα σε ξεζουμιζουν και εχουν και τις τρελλες απαιτησεις απο το πουθενα..

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσάκια μου τι κάνετε. Έχει μέρες να μπω να σας δω έχω λίγη δουλίτσα. Αστε πήρα την Μοδεστίνα νηπιαγωγίο και είμαστε λίγο αναστατωμένοι αυτές τις μέρες

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου Chrisi..Η αναστατωση ειναι στο προγραμμα.! Cool

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Gianna_V έγραψε:Γεια σου Chrisi..Η αναστατωση ειναι στο προγραμμα.! Cool

Ναι το ξέρω αλλά δεν περίμενα τέτοια αντίδραση από την Μοδεστίνα. Την είχα για πιο χαλαρή

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:ποπακι θεα η κορη σου με το μικροφωνο Razz Razz Razz Razz


Χαχα,ναι την εβλεπα κ γελουσα,κι να πεις οτι δν εχει μικροφωνα...3-4 εχει..τι να πεις..ευτυχως εφυγαν ολοι κ ηρεμησα..


Χρυση τι κανεις?Σε σκεφτομουνα σημερα,λεω εχω καιρο να ακουσω την μαμα που εχει τη μοδεστινα,μου εμεινε το ονομα γτ δν το εχω ξανακουσει.(στην αρχη νομιζα οτι την αποκαλουσες ετσι οπως λεμε πχ η μανταμ η η τσουπριτσα χιχιιχιχ)

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula_24xr έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:ποπακι θεα η κορη σου με το μικροφωνο Razz Razz Razz Razz


Χαχα,ναι την εβλεπα κ γελουσα,κι να πεις οτι δν εχει μικροφωνα...3-4 εχει..τι να πεις..ευτυχως εφυγαν ολοι κ ηρεμησα..


Χρυση τι κανεις?Σε σκεφτομουνα σημερα,λεω εχω καιρο να ακουσω την μαμα που εχει τη μοδεστινα,μου εμεινε το ονομα γτ δν το εχω ξανακουσει.(στην αρχη νομιζα οτι την αποκαλουσες ετσι οπως λεμε πχ η μανταμ η η τσουπριτσα χιχιιχιχ)

Καλά είμαι Πόπη μου. Είχα καιρό να μπω λόγω της άδειας μητρότητας και τώρα έχω επιστρέψει γραφείο κανένα μήνα τώτρα αλλά ακόμα προσπαθώ να προσαρμοστώ και δεν μπαίνω συχνά. Εσυ τι κάνες τι κάνει η κορούλα σου;

Ναι είναι λιγο παράξενο το όνομα της μικρούλας μου ακόμα και στην Κύπρο με ρωτάνε πως το σκέφτηκα

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymommy έγραψε:
vasoula έγραψε:

Καλημερούδια!...
Απαπα, τι είναι αυτά που διαβάζω σήμερα; Πρόσεχε καλέ με τις μούτζες-την έχω πατήσει κι εγώ γι αυτό το λέω. Είχα δίκιο κι εγώ τότε, αλλά ο άλλος ήταν πειραγμένος ένα πράγμα και σήκωσε χέρι να με χτυπήσει! Τελευταία στιγμή κρατήθηκε κι εγώ ευγνωμονώ την τύχη μου. Έκτοτε, δεν μουτζώνω, παρά κρατιέμαι όσο δίκιο κι αν έχω. Γιατί Βασούλα δεν αξίζει να κινδυνέψει η ζωή σου (επιπλέον) για ένα μ@μ@κα...
Α, εμένα ήταν Έλληνας πάλι ή μάλλον... Ελληναρας!!!

Αντε να σε χτύπαγε και να χατε άλλα ο ηλίθιος.

[quote="Tziz"

Βασούλα έχει δίκιο η crazymommy.
Μη μουτζώνεις κατάφατσα. Κάντο κάτω από το παράθυρο να μη φαίνεσαι! χιχιχιχι!!![/quote]

Δεν καταλάβατε κορίτσια μου με τα πόδια ήμουν, αν έκανε στραβοτιμονιά θα με έλιωνε, δεν ήμουν σε αυτοκινητο!!!

Gianna_V έγραψε:Καλημερα Βασουλα..Ρε συ προσεχε. Δεν ξερεις τι τρελλα κυκλοφορει στον κοσμο.

Αγγελικη αν θελεις μπορω να σου στειλω μια φωτο του γαμπρου..Όσο για τις ραγαδες και τα extra κιλα ασε, μην ανοιγεις πονεμενα θεματα. Μου φαινεται φετος στην παραλια θα βγω με εκεινα τα μαγιο που φοραγε ο Βεγγος. Τουλαχιστον περσι το καλοκαιρι ημουν εγκυος και ειχα μια δικαιολογια.

Καλλιοπακι μου καλο κυνηγι..

Τι μαγιό είναι αυτά θέλω κι εγώ, εδώ να δείτε ραγάδες!!!

Μιλουπακι έγραψε:καλημεραααα, διαβασα λιγο πριν φυγω για τα νηπια για την βασουλα, τωρα δεν ξερω τι αλλο εχετε γραψει, ρε βασω προσεχε γιατι ειναι μαλακας ο τυπος αλλα και εγω θα τον ειχα στολισει Wink

Η καρδιά μου πήγε στην κουλουρη Μαριτσάκι μου!!!!!!!

Βρε κορίτσια μόλις τώρα βρήκα και διάβασα για το περιστατικό που λέγατε εχθές και τώρα καταλαβα....τραγικό και έλεος, η γυναίκα του με τη μαμα του τον βρήκαν και η κοπέλα λέει γέννησε σήμερα........τι γίνεται βρε κορίτσια σε αυτην τη χώρα έλεος πιά!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!!τι κανετε?σας διαβασα και κουφαθηκα!!!που πας ρε βασουλα και μπλεκεις με τον μ@λ@κ@????εισαι και μια μπουκια ανθρωπος!!!μη ξαναμουτζωσεις,δε ξερεις πως μπορει να του τη βιδωσει του αλλου,να χει κανενα λοστο να σε κανει τοπι στο ξυλο!!!δε παει καλα ο κοσμος λεμε!!!και πρεπει να προσεχουμε για να εχουμε!!! afro afro afro afro afro

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Την τελείωσα την παλιομετάφραση!!
Ευτυχώς -για να μη νομίζετε ότι είμαι και εξπέρ- την είχαμε ξανακάνει στο παρελθόν κι απλά άλλαζαν κάτι ημερομηνίες και τα ονόματα. Αλλιώς ακόμα θα προσπαθούσα....

Καλησπέρα Ευάκι!
Βασούλα με τα πόδια κατάλαβα στην αρχή της διήγησης, αλλά μετά έτσι όπως έλεγες "χωράω - δε χωράω" νόμισα με αμάξι...

Ρε κορίτσια πείτε μου κι εμένα τι έγινε στη Στεφανίδου...

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουτε γω ξερω τι εγινε..για πειτε...

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ασχετο με την Τατιανα αλλα ηθελα μερες να ρωτησω. Αγγελικη ξεκινησατε τις φρουτοκρεμες?

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna_V έγραψε:Ασχετο με την Τατιανα αλλα ηθελα μερες να ρωτησω. Αγγελικη ξεκινησατε τις φρουτοκρεμες?

Συγνώμη Γιάννα μου, τώρα το είδα...
Ναι από την προηγούμενη βδομάδα για απογευματινό (γαλατάκι για συμπλήρωμα βεβαίως βεβαίως).
Στην αρχή ξίνισε λίγο τη μούρη της, αλλά τώρα πια κάνει σαν τρελή!
Η πλάκα είναι ότι πιπιλάει το κουτάλι -όπως θα έκανε με το μπιμπερό...
Σήμερα θα της φτιάξω πιο πολύ κρεμούλα, για να δω αν θα τη φάει όλη.
Από προχθές της δίνω και μηλαράκι (για δεκατιανό).
Την Παρασκευή θα βάλουμε και το αχλάδι. Εκεί να δεις ξινίλα!!
Έχει πολύ γέλιο!
Εσείς δεν έχετε ξεκινήσει ακόμα??

Φεύγω από τη δουλειά τώρα, οπότε θα ξαναμπώ σε λίγο από το σπίτι. Γιαυτό μην απορήσετε για τη μεγάλη παύση...
Τα λέμε σε λίγο.

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οχι εμεις ακομα στα κλασσικα..Γαλα και Αγιος ο Θεος. Θα ερθει η παιδιατρος την αλλη εβδομαδα και πιστευω να μας ξεκινησει. Της πηρες ειδικο κουταλακι?

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερααα!!!τη κανεται ομορφες μανουλες?τη κανουν τα παιδακια σας?
εμεις μολις τελειωσαμε το διαβασμα,γραψιμο και επειτελους ειμαι εδω!!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε:
naysika έγραψε:αχ τη ωραια η θαλασσα!.εμενα τα παιδια εκαναν 2 μπανια τωρα το Πασχα που ειχαμε παει στο χωριο

εγω παντος για να βγω στην παραλια εχω αρχισει να κανω προσπαθειες με κατι ωραιοτατα σαπουνακια μπας και φυγει αυτη η ριμαδα η κιταριτιδα!

Εγώ να σας πώ κορίτσια τον πόνο μου πάνω σε αυτό;;; Μην θεωρηθώ ψωνάρα όμως οκ;; Είχα πολύ ωραίο σωματάκι, έχω και φώτο στο face όλοι μου το έλεγαν, τώρα όμωςςςςςςςςςςς κυτταριτιδα και ραγάδες φούλ σας λέω δεν είναι να εμφανιστώ παραλία με τίποτα, ευτυχώς την κοιλιά την χάνω πάλι καλα!!

Ήρια έγραψε:Εγω δεν θελω φαγητο Βασουλα , θελω να ερθω εκει να μου φτιαξεις ενα καφε και να με αφησετε να καθομαι για ωρες να βλεπωωωωωω την θαλασσα ..... γινεται?!! αχχαχαχχαχα Wink Wink Wink Wink

Ελα εσύ και μην σε νοιάζει

Athin@ έγραψε:Μιας και μιλάτε για Καλαματιανές, γνώρισα το προηγούμενο Σάββατο μία κοπέλα με τον άντρα της. Ζήσανε κάπου στα 9 χρόνια Καλαμάτα και τώρα αν τους ρωτήσεις αν ξαναπάνε τους σηκώνετε η τρίχα. Μου είπαν πολλά για τις Καλαματιανές κυρίως και μόνο άσχημα. Εγώ τους είπα οτι δεν έχω ιδέα, μόνο με μία κοπέλα έχω μία κάποια επαφή (Βασούλα) και μόνο τέτοια εντύπωση δεν μου έχει δώσει.

Αν κι εγώ είχα μεγαλώσει με αυτές τις νοοτροπίες έτσι θα ημουν!!!

naysika έγραψε:τωρα θα σας διξω και εγω που θα παω το καολαιρι διακοπες!!!
ειναι δικα μας και βρισκοντε στη Σαμο!
https://www.facebook.com/home.php?sk=group_155945274464844&ap=1

ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΑΘΗΝΑ(ΣΑΜΟΣ)
Στα ενοικιαζόμενα δωμάτια "Αθηνά" μπορείτε να απολαύσετε την γνήσια σαμιώτικη φιλοξενία σε ένα περιβάλλον απόλυτης γαλήνης και ομορφιάς. Τα δωμάτια πλαισιώνονται από ένα μαγευτικό τοπίο αφού στα ...

Το ξέρουμε το ξέρουμε και ήδη τα εχουμε προωθήσειιιιιιιιι ξέχασα να στο πώ, τα έδειξα σε κάποιους πελάτες μου που θα πανε Σαμο.



οοο σε ευχαριστουμε πολυ Βασουλα!!!μακαρι να γινει τιποτα φετος γιατι περιση ηταν χαλια!!!
Μαρία έγραψε:

ρε σεις είμαι πολύ γκαντέμο, πώς και πώς περίμενα να πάμε να δούμε τα σπίτια και τελικά δεν μπορεί η μεσίτρια! αι στα κομμάτια πια! Mad

Θα μετακομίσεις;;;;

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Καλημέρα κορίτσια Very Happy
Βροχές περιμέναμε και λιακάδα έχουμε, μας πήρε χαμπάρι και το σύμπαν και τρελάθηκε και αυτό!!!!

Λοιπόν είμαστε σπίτι ανω κάτω.....χθές το βράδυ πρίν κλείσουμε πήγα για παγωτό σε μια καφετέρεια δίπλα, ήταν ένα γκολφάκι παρκαρισμένο και ερχόταν αυτοκίνητο, είχε ακόμα αποσταση και λέω ας περάσω........... Twisted Evil ο άλλος ανεβάζει ταχύτητα, τσαντίστηκε που πέρασα και έτσι βρίσκομαι ανάμεσα στα δυο αυτοκίνητα αλλά και πάλι είχε πολύ χώρο δεν τον εμπόδιζα.....αυτος σταματάει και με κοιτάει άγρια...τα πέρνω κι εγώ και σταματάω και ανταποδίδω το άγριο βλέμμα..... Twisted Evil βλέπω πως πιάνει το τιμόνι έτοιμος να κάνει στραβοτιμονιά Shocked Shocked αν το έκανε θα με κολλαγε πάνω στο άλλο αμάξι, φεύγω γρήγορα και σταματώ και μιλώ με 2 νεαρούς απο εδώ, είδαν την φάση και τον μούτζωσα τον άλλον......με είδε και σταματάει λίγο πιο κάτω απο το μαγαζί μου.... το μαγαζί το είχαμε κλείσει ο αδερφός μου είχε φύγει κι εγώ πέρνωντας τα παγωτά θα έμπαινα μέσα να πάρω το λαπτοπ και να κλείσω.....αυτός εκεί περίμενε να γυρίσω αλλά δεν το πολυκατάλαβα νόμιζα πως απλά έκανε στάση αλλά ήμουν και πολύ κουρασμένη......γυρίζω στο μαγαζί και τον βλέπω να άνοιγει την πόρτα του και εκεί καταλαβαίνω πως έχει άγριες διαθέσεις.........και για καλή μου τύχη κατεβαίνει ο αδερφός μου απο το σπίτι και μόλις εκείνος τον βλέπει βάζει μπρός και εξαφανίζεται Shocked Shocked αντε εγώ τώρα να έμπαινα στο μαγαζί και να ερχόταν πίσω μου και καλά που το καταλαβα τελευταια στιγμή αλλά αν έφευγε και γυρνούσε πάλι (ξέρει ποια είμαι ) την ώρα που έμπαινα στο μαγαζί έτσι που ήταν και αργά και ολα κλειστα και έμπαινε μέσα τι θα γινόταννννννννν;;;;;;; Sad Sad
με βλέπει ο αδερφός μου που είχα γίνει κατάσπρη και του λέω τι έγινε και τι κάνει βρε κορίτσια;;;;;;;;;;
Μπαίνει στο αμάξι και πάει να τον βρεί, ευτυχώς δεν τον βρήκε αλλά μέχρι να γυρίσει τα χαμε παιξει σπίτι όλοι.........
Αυτός μένει χρόνια εδώ, μαθαίνω δεν είναι Ελληνας, καταλαβαίνεται τι είναι και δεν θέλω να το γράψω για να μην θεωρηθώ ρατσιστρια........
...και τον βλέπω τώρα το πρωί, είχε κόσμο έξω και τον σταματάω και του λέω ¨ Με την άλλη που θα σηκώσεις βλέμμα και θα με κοιτάξεις έχεις φύγει οχι μόνο απο εδώ αλλά απο την Ελλάδα γενικά, γελοιε σέβομαι την γυναίκα σου που είναι υπέροχος άνθρωπος και δεν σου κάνω καταγγελεία¨ πάει κάτι να μου πεί και του λέω ¨ μην πείς κουβέντα, αν εστριβες θα με χτυπούσες και εγώ έχω ένα παιδάκι να μεγαλώσω @@@@κα¨ φεύγει...ο κόσμος κοιτούσε και του κάνω ε ψιττττττ κρύψου και καμιά βδομάδα μεσα στο σπίτι γιατί σε ψάχνει ο αδερφός μου!!!!!

Αυτά κορίτσια, φοβηθηκα πάρα πολύ και πιο πολύ αν τον εβρισκε ο αδερφός μου το τι θα ακολουθούσε...ο αδερφός είναι πολύ καλό παιδί αλλά δυστηχώς αν ενοχλησουν την μικρούλα αδερφούλα του μετατρέπεται σε κακό παιδί...δεν του ειπα πως παραλίγο να κανει στραβοτιμονιά και ελπιζω να μην το μάθει απο τους άλλους νεαρούς...που κανονικά ο @@@@κας θέλει ένα γερό ξύλο, κορίτσια ήταν έτοιμος να στρίψει σας λέω θα με σκότωνε και αυτός είχε ένα μεγάλο 4χ4...........
Εχω συνέλθει αλλά φοβηθηκα πολύ....



βρε Βασουλα μου τη ηταν ολο αυτο που περασες!! παντος να τον εχεις το νου σου μπορει καπου να σου τη φιλαει!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Έλενα!!!

Γιάννα, της πήρα της nuby μια συσκευασία με δύο πλαστικά κουταλάκια μέσα (ένα μπλε κι ένα πορτοκαλί) που λέει ότι αλλάζουν χρώμα αν το φαγητό είναι πολύ ζεστό.
Δεν πήρα αυτά που είναι "στραβά". Απλά έχουν μεγάλη καμπουρίτσα. Και είναι πολύ βολικά!
Και φτηνά επίσης....

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:Καλησπέρα Έλενα!!!

Γιάννα, της πήρα της nuby μια συσκευασία με δύο πλαστικά κουταλάκια μέσα (ένα μπλε κι ένα πορτοκαλί) που λέει ότι αλλάζουν χρώμα αν το φαγητό είναι πολύ ζεστό.
Δεν πήρα αυτά που είναι "στραβά". Απλά έχουν μεγάλη καμπουρίτσα. Και είναι πολύ βολικά!
Και φτηνά επίσης....


γεια σου Αγγελικουλα!!!οντος αυτα τα κουταλακια τα ειχα παρει και εγω!ειναι πολυ καλα!!εμενα ειχαν χρωμα μοβ.και οταν εμπαινε στο ζεστο γινοταν ροζ.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
Gianna_V έγραψε:Ασχετο με την Τατιανα αλλα ηθελα μερες να ρωτησω. Αγγελικη ξεκινησατε τις φρουτοκρεμες?

Συγνώμη Γιάννα μου, τώρα το είδα...
Ναι από την προηγούμενη βδομάδα για απογευματινό (γαλατάκι για συμπλήρωμα βεβαίως βεβαίως).
Στην αρχή ξίνισε λίγο τη μούρη της, αλλά τώρα πια κάνει σαν τρελή!
Η πλάκα είναι ότι πιπιλάει το κουτάλι -όπως θα έκανε με το μπιμπερό...
Σήμερα θα της φτιάξω πιο πολύ κρεμούλα, για να δω αν θα τη φάει όλη.
Από προχθές της δίνω και μηλαράκι (για δεκατιανό).
Την Παρασκευή θα βάλουμε και το αχλάδι. Εκεί να δεις ξινίλα!!
Έχει πολύ γέλιο!
Εσείς δεν έχετε ξεκινήσει ακόμα??

Φεύγω από τη δουλειά τώρα, οπότε θα ξαναμπώ σε λίγο από το σπίτι. Γιαυτό μην απορήσετε για τη μεγάλη παύση...
Τα λέμε σε λίγο.

Γιάννα θυμησέ μου πόσο είναι το μωράκι σου!!!
...Αγγελικούλα και μηλο της δίνεις;;; Καλα εμενα μου είπε μετά τον 6ο να μην κανουμε λεει το παιδι παχυσαρκο, ελεος καλε ειναι αδύνατο το παιδάκι μου....την Δευτέρα με Τρίτη πάμε για το εμβολιο και θέλω να μου πεί με τι κριτηρια αποφασίζει να χω το παιδί στην δίαιτα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενάκι μου τι εννοείς πως πέρυσι ήταν χάλια, δεν είχε κόσμο;;;;;;;

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συγνώμη επειδή ξαναδιάβασα τι έχω γράψει (ήμουν βιαστική πριν) το απόγευμα της δίνω ρυζάλευρο με γεύση βανίλια.
Το πρωί της δίνω το μηλαράκι.

Έλενα, εμένα γίνονται άσπρα νομίζω...
Να σου πω την αλήθεια δεν το επιχείρησα και στα δύο, να τα βάλω στο ζεστό νερό. Μόνο στο μπλε...

Βασούλα μου, μην βιάζεσαι!
Και στην τελική σου είπα, αν θες τόσο πολύ να τον ταίσεις, πάρε από μόνη σου μια κρεμούλα και δώστου λίγο. Ο φαρμακοποιός θα ξέρει τι να σου δώσει.

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑ΄ΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΜΠΑΙΝΩ! Razz ΤΡΩΕΙ ΜΠΙΣΚΟΤΟ ΤΩΡΑ Ο ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΟΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις