Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 43]

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Ελενάκι μου τι εννοείς πως πέρυσι ήταν χάλια, δεν είχε κόσμο;;;;;;;


καθολου Βασουλα μου!!τιποτα!!κατι κρατησεις ειχε μονο μεσα στο χειμωνα!αλλα οχι απο ξενους!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ασχετο!!αλλα εφαγα μια κουτουλια απο τη ναυσικα το μεσημερι στο χειλη και μου εχει πριστει!με ποναει!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Gianna_V έγραψε:Οχι εμεις ακομα στα κλασσικα..Γαλα και Αγιος ο Θεος. Θα ερθει η παιδιατρος την αλλη εβδομαδα και πιστευω να μας ξεκινησει. Της πηρες ειδικο κουταλακι?

ΑΧ,ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΓΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΑΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΨΩΝΙΑ!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 28 328109

http://www.cosycorner.gr/el/category/%CF%8E%CF%81%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%86%CE%B1%CE%B3%CE%B7%CF%84%CF%8C/%CF%83%CE%B5%CF%84-3-%CE%BC%CF%80%CE%BF%CE%BB-%CE%BC%CE%B5-%CE%B2%CE%B5%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%8D%CE%B6%CE%B5%CF%82/

http://www.cosycorner.gr/el/category/%CF%8E%CF%81%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%86%CE%B1%CE%B3%CE%B7%CF%84%CF%8C/%CF%83%CE%B5%CF%84-6-%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%84%CE%AC%CE%BB%CE%B9%CE%B1/

ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΕΓΩ,ΚΑΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ...
Razz

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολυ ωραια!!εμενα τα μπολακια μου αρεσαν πολυ!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
naysika έγραψε:πολυ ωραια!!εμενα τα μπολακια μου αρεσαν πολυ!!!

ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΑ.ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΕΞΩ,ΚΑΙ Η ΒΕΝΤΟΥΖΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑΠΛΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ!2-3 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΜΠΟΛ ΤΑ ΑΔΕΙΑΖΕ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 28 911307

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλησπερα σας.Τοσο καιρο πιστευα οτι ειμαι μια νεαρη κυρια που ξεκινησε την οικογενεια νωρις κ αφοσιωθηκε σεαυτην παρατωντας οποιαδηποτε αλλη ασχολια,κι μονο μελημα μου ειναι να μεγαλωνω το παιδι μου κι να φροντιζω το σπιτι μου κι να βοηθαω την μητερα μου με το φαγητο γτ εκεινη σχολαει αργα κι δν προλαβαινει.
Μετα απο εναν ομηρικο καυγα με την μητερα μου κι τον αδερφο μου,ανακαλυψα οτι ειμαι μια χοντρη που δν κανει τπτ ολη μερα παρα να καθεται στον υπολογιστη,οτι ειμαι κακια μανα κακομεταχειριζομαι την κορη μου,οτι ανακατευομαι εκει που δν με σπερνουνε,(δλδ στην ζωη της μανας μου κ των αδερφων μου),κι οτι δν θα επρεπε να μου πεφτει λογος τι κανουνε τα αδερφια μου κι η μανα μου,γτ ουτε εκεινοι ανακατευοντε που εγω βαζω τον καημενο το γαμπρο να δουλευει κι οτι η μικρη δν παει σχολειο γτ εγω δν δουλευω κ δν εχουμε λέφτα να παει,κ οτι το μονο που κανω ολη μερα ειναι να τρωω κι να καθομαι.Το οτι νοιαζομαι που τα αδερφια μου εκμεταλλευονται την μανα μου προφανως ειναι λαθος,το οτι νοιαζομαι για την μανα μου ειναι λαθος,το οτι δν παω καπου τα πρωινα ωστε να εχουνε ολοι ενα φαγακι που νομιζα οτι γινεται νοστιμο αλλα τελικα δν ειναι,δν ειναι κ τπτ το ιδιαιτερο,κ γενικως οτι κανω ειναι λαθος,οτι δν εχω κανει τπτ σωστο στην ζωη μου κι ουτε κ προκειται,οπως πχ το οτι ξοδεψα ολη την Κυριακη μου να κανω τη μητερα μου χαρουμενη μαλλον ηταν λαθος,γτ το σωστο το εκαναν τα αδερφια μου που ελειπαν ολη μερα κ το χρονια πολλα το ειπαν απο το τηλεφωνο.Σας τα λεω απλα,για να ξερετε ποια ειμαι ρε παιδι μου,κι να μην μακουτε,γτ οτι κι να πω η να κανω εγω ειναι λαθος.Απλα ενιωσα υποχρεωση μου να σας πω ποια ειμαι γτ κ γω μεχρι σημερα,ειχα αλλη εικονα για τον εαυτο μου απλα να ξερετε ποια ειμαι σταληθεια.
συγνωμη για ττην τεραστια αναρτηση.

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΡΕ ΠΟΠΑΚΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ; Shocked Shocked Shocked Shocked
ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ,ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΛΕΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΣΚΛΗΡΟΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ...ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΔΕ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΕΤΣΙ.ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΒΡΕ ΧΑΖΟΥΛΙ...

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποπακη ηρεμησε, καλα μανα - κορη ειναι το κλασικο ολα λαθος τα κανεις τιποτα σωστο και η δικια μου τα ιδια λεει Razz, παντως δεν ειδα και πολλα οπλα να σε χτυπησουν, ειπαν οτι απλα καθεσαι που ναι καθεσαι αλλα για να μεγαλωσεις το παιδι σου απλα το μεταφρασαν αλλιως κλασικα, εγω λεω να κοιταξεις την οικογενεια σου και τα τυπικα με τους υπολοιπους, εκτος αν θελησουν να ερθουν κοντα σου, η μανα σου ειναι μανα πιστευω νευριασε και τα ειπα μην την παρεξηγεις, ισως ηταν και λογια τριτων απο αδελφια- νυφες, μην σκας, κοιτα το σπιτι σου το παιδακι σου και μονο αυτοι θα σε κρινουν αν εισαι καλη μανα και συζηγος κανενας αλλος

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι ομως ετσι ειναι.Δεν ειμαι τπτ αλλο απο ενα μεγαλο στρογγυλο μηδενικο 100 κιλων.Ο μονος που πιστευει κατι αλλο ειναι ο αντρας μου.Κι πιστευα οτι εχω μια καλη σχεσημε την μανα μου.Αλλα τελικα εκεινη την νοιαζει τα δυο της παλικαρια.Το οτι εγω καθομαι την κανω παρεα που δν εχει κανεναν που αποφευγω να την αφηνω μονη της δν σημαινει κατι ισα ισα που ακουσα κιολας οτι ειμαι πολυ κακια στο κατω κατω.Τεσπα το αφηνω εδω γτ θα ανρτησω παλι κανενα ποστ δεκα μετρα.Τι να κατσω να γραφω τα ιδια κ τα ιδια αφου στην τλικη το ρεζουμε ειναι ενα.Βγηκε αχρηστο το αντικειμενο.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε μανούλα μη στενοχωριέσαι! Έχει δίκιο η Καλλιόπη! Πάνω στα νεύρα πολλά λέγονται που δεν τα εννοούν και πιστεύω ότι θα τα ξαναβρείτε και θα σου ζητήσει και συγγνώμη η μανούλα σου.
Όπως και να 'χει, σίγουρα η περιγραφή που μας έδωσες δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα! Smile Εύχομαι να μην τα πιστεύεις αυτά για σένα και να τα είπες για να μας πεις τον πόνο σου, να το βγάλεις από μέσα σου! Εγώ είμαι σίγουρη πως είσαι μια σούπερ μανούλα και νοιάζεσαι για όλους και ιδιαίτερα για την οικογένειά σου. Smile

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποπη μην με διαολιζεις τωρα, κανεις δεν θα σου πει ποια εισαι, μονο εσυ ξερεις, δεν θα αφηνουμε την αξια μας και το ποιοι ειμαστε να μας την πουν οι αλλοι γιατι δεν μας ξερουν και δεν ειναι οι κριτες των παντων, σε παρακαλω μην σε περνει απο κατω και κατσεις και τα πιστεψεις τωρα αυτα ελεος δηλ

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και το Μιλουπάκι έχει δίκιο, δεν το είδα πριν. Μην μπαίνεις στο παιχνίδι να χαλιέσαι...

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάνω που ήμουν έτοιμη να γράψω "Τι ωραία κουταλάκια!!!" είδα τι γράφει η Πόπη...

Βρε κούκλα μου, εγώ μια ερώτηση θα σου κάνω... αν μου επιτρέπεις δηλαδή...
Είναι η πρώτη φορά που τα ακούς αυτά τα πράματα?

Τι θέλω να πω: Εμείς με τους δικούς μου έχουμε ΑΠΕΙΡΟΥΣ καβγάδες στο σπίτι για τέτοια θέματα. Ποιος έκανε τι, σε ποιον, πόσο του στοίχισε, γιατί το έκανε, αν θα μπορούσε να το κάνει αλλιώς και κανείς δεν είναι ευχαριστημένος με κανέναν...
Όλοι βρίζαμε όλους και πλακωνόμασταν, με τη διαφορά βέβαια ότι στο τέλος, όλο και κάποιος πέταγε την κοτσάνα και πεθαίναμε στα γέλια.
Οι οικογένειες αυτά έχουν. Λόγια, πίκρες, τσακωμούς... Αύριο πάλι αγαπημένοι θα είστε, όσο κι αν θες να τους κρατήσεις μούτρα.
Μπορεί κάποιες κουβέντες να πονάνε, και να τις σκεφτόμαστε μετά και να μας πληγώνουν, αλλά τι σημασία έχει?
Λόγια είναι και τα παίρνει ο αέρας....
Κάποια μέρα θα ξεχαστούν. Γιατί έτσι είναι οι οικογένειες.
Μη στεναχωριέσαι. Όποιος στα είπε αυτά, σίγουρα θα είχε τα νεύρα του και σε βρήκε εύκολο στόχο.

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποπη δεν θα σου πει κανεναν τι εισαι και ποια εισαι! Εσυ ξερεις καλυτερα τι εχει κανει και ποσο εχεις παλεψει για να ειναι η οικογενεια σου ενωμενη!! Εγω δεν ειμαι η καταλληλη να μιλησω για τις σχεσεις μητερας - κορης γιατι δεν εχω επαφες με την μητερα μου αλλα γενικα υπαρχει ανταγωνισμος! Μην σκας για κανεναν λοιπον!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια...τι κανετε??????τα νεα σας τα διαβασα......ποπη ασ'τους να λενε....εσυ ξερεις τι εισαι και πανω στα νευρα και την ενταση μπορει να λεμε πολλα που πιθανον να μην τα εννοουμε κιολας!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε ρε κορίτσια και είπα ότι έμεινα μόνη μου!
Αθηνούλα τι κάνεις?
Οι κουκλίτσες σου?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως τα τα κοριτσια!ποπη εχω να πω οτι συμφωνω με τα κοριτσια!εννοειται πως δεν εισαι ετσι!!!αλλα διαφωνω στο οτι πανω στα νευρα του καποιος λεει κουβεντες που δεν εννοει...δεν εχει δικαιωμα κανενας να πληγωνει τον αλλο με τη δικαιολογια "εχω νευρα"...ειναι αδικο και απαραδεκτο...ασε να περασουν οι μερες,μη κανεις οσα εκανες και αν σε ρωτησουν γιατι απομακρυνθηκες πες τους τι σου ειπαν κι αστους να ψαχνονται.σε ειχαν δεδομενη μου φαινεται....τι κι αν ειναι γονεις ρε κοριτσια?αν ηταν πεθερα της τωρα θα ειχαμε ετοιμασει εκστρατεια να καταλαβουμε την ροδο και να τιμωρησουμε την απαραδεκτη πεθερα...επειδη ειναι γονεις γαργαρα????μη τους αφηνεις να σε θεωρουν δεδομενη πια...γνωμη μου και σορρυ κιολας που τα λεω λιγο αποτομα...

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια!!! τι ειναι αυτα που διαβαζω καλε?! Ποπη μου ηρεμησε και μην αγχωνεσαι για κανεναν!!!! Μην δινεις σημασια στο τι λενε ακομα και η μανα σου και τα αδερφια σου!! οπως λεει και η Βιβιαν εσυ ξερεις ποια εισαι!!!Ξερω τι εννοεις σε καταλαβαινω καποια πραγματα τα περναω και εγω αλλα τους εχω γραψει πια!! δεν εχει δικαιωμα κανεις να σου πει τιποτα για την οικογενεια σου!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια ξαλαφρυνα λιγο με τις απαντησειςσας ευχαριστω ,αλλα μια στεναχωρια την εχω δν λεω,δν ηθελα να τσακωθω με τη μανα μου,ηθελα να εχουμε καλη σχεση,αλλα οσο εχει στην ποδια της τα 2 αγορια,κ την εκμεταλλευονται,εγω δν προκειται να εχω πολλα πολλα μαζι της.Απο σημερα σπιτι μου κ δν ασχολουμαι με κανεναν τους ας κοψουνε τολαιμο τους,μια καλημερα θα της λεω,κι τη μικρη το απογευμα μια ωριτσα να τη βλεπει,δν ξανακανω καμια χαρη για εκεινους.Αγγελικουλα ναι ειχε ξαναγινει μια φορα αυτος ο καυγας,κ γενικως με τααδερφια μου δν εχουμε ταιριαξει ποτε,ειδικα με τον μεγαλο πολυ φασαρια,κ γενικως δν μαρεσει ο τροπος ζωης τους κ οτι εκμεταλλευονται τη μανα μου,κ τι ακουσα επειδη ενδιαφερθηκα γιαυτην,εσενα ναμην σε νοιαζει κοιτα το σπιτι σου κι ενα σωρο τετοια.Αυτο θα κανω απο σημερα.Αλλα κομμενες κι οι χαρες.

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειναι σαν ακουω καποια πραγματα απο την δικη μου σχεση μαζι τους , την αγαπαω την εκτιμαω αλλα μεχρι εκει ... οσες φορες και εγω παω να τους πω μια κουβεντα εμενα μου λενε αντρα εχεις να πας εκει .... Καλως λεω.. μονο να το κρατησεις Ποπη μου , γιατι εγω με το 1ο τηλεφωνημα τρεχω σαν ζωον!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλησπερα!!!!τι κανετε?σας διαβασα και κουφαθηκα!!!που πας ρε βασουλα και μπλεκεις με τον μ@λ@κ@????εισαι και μια μπουκια ανθρωπος!!!μη ξαναμουτζωσεις,δε ξερεις πως μπορει να του τη βιδωσει του αλλου,να χει κανενα λοστο να σε κανει τοπι στο ξυλο!!!δε παει καλα ο κοσμος λεμε!!!και πρεπει να προσεχουμε για να εχουμε!!! afro afro afro afro afro

Μα παραλίγο να με κόλλαγε στο αμάξι ο βλάκας.....μονο καλα δεν πάει ο κόσμος;;; Εχουν λαλήσει όλοι, έχουν ξεφύγει τελείως!!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε:
Ευάκι έγραψε:καλησπερα!!!!τι κανετε?σας διαβασα και κουφαθηκα!!!που πας ρε βασουλα και μπλεκεις με τον μ@λ@κ@????εισαι και μια μπουκια ανθρωπος!!!μη ξαναμουτζωσεις,δε ξερεις πως μπορει να του τη βιδωσει του αλλου,να χει κανενα λοστο να σε κανει τοπι στο ξυλο!!!δε παει καλα ο κοσμος λεμε!!!και πρεπει να προσεχουμε για να εχουμε!!! afro afro afro afro afro

Μα παραλίγο να με κόλλαγε στο αμάξι ο βλάκας.....μονο καλα δεν πάει ο κόσμος;;; Εχουν λαλήσει όλοι, έχουν ξεφύγει τελείως!!!


τι επαθες βρε Βασουλα?! εχω χασει επεισοδια!!! τι επαθες?!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μανούλα λές κοτσάνες, είσαι μια πολύ γλυκειά μαμά, εγώ θα δώσω ελαφρυντκά στην μαμά σου παρόλο που συμφωνώ με το Ευακι, την ψυχική μας ηρεμία δεν πρέπει να μας την ταράζει κανείς. Πάνω στα νεύρα της θα τα είπε και σίγουρα δεν θα της αρέσει η κατάσταση με τα αδέρφια της αλλά τι να κάνει;;; Ε΄ναι παιδιά της, έτσι το βλέπει εκείνη...κι εσένα σγουρα θα σε αγαπάει και τώρα σίγουρα θα είναι στεναχωρημένη για το καυγαδάκι σας!!
Εκεί που δεν θα δώσω ελαφρυντικά όμως είναι στα αδέρφια σου, τα αδερφια έχουν το ίδιο αίμα και θα πρέπε να είναι ενωμένα σαν μια μπουνιά......
Εμένα μια φορά ο αδερφός μου μου φέρθηκε άσχημα και έκανα 2 μήνες να του μιλήσω, αυτός μου χτύπαγε τα κουδούνια αλλά εγώ τον έδιωχνα, κάποια μέρα έκλαιγε και μου ζητούσε χίλια συγνώμη και έκτοτε ποτε δεν έχουμε ξαναμαλώσει...βάλτους στην θέση τους και να σου πώ και κάτι για να πάρουν μάθημα;; Να λές στη μαμα σου να ερχεται να τρώει σε εσενα ωστε να μην μαγειρεύεις για τα αδέρφια σου, να καταλάβουν ποιο είναι το ποπάκι, αστους να τους κόψει λίγο η λόρδα και θα σου πώ εγω μετά!!!!
Μην στεναχωριεσαι κοριτσάκι μου, μέσα στην οικογένεια γίνονται καυγαδάκια και λέγονται πάνω στα νεύρα και είναι περαστικά θα δεις!!
Ευχομαι να είσαι καλύτερα σήμερα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 28 417472

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
vasoula έγραψε:
Ευάκι έγραψε:καλησπερα!!!!τι κανετε?σας διαβασα και κουφαθηκα!!!που πας ρε βασουλα και μπλεκεις με τον μ@λ@κ@????εισαι και μια μπουκια ανθρωπος!!!μη ξαναμουτζωσεις,δε ξερεις πως μπορει να του τη βιδωσει του αλλου,να χει κανενα λοστο να σε κανει τοπι στο ξυλο!!!δε παει καλα ο κοσμος λεμε!!!και πρεπει να προσεχουμε για να εχουμε!!! afro afro afro afro afro

Μα παραλίγο να με κόλλαγε στο αμάξι ο βλάκας.....μονο καλα δεν πάει ο κόσμος;;; Εχουν λαλήσει όλοι, έχουν ξεφύγει τελείως!!!


τι επαθες βρε Βασουλα?! εχω χασει επεισοδια!!! τι επαθες?!

Ενας βλ΄κας παραλίγο να κάνει στραβοτιμονιά και να με κολλήσει σε ένα αυτοκινητο επειδη πέρασα πρώτη το δρόμο και μετά μου έστησε καρτέρι αλλά για καλή μου τύχη εμφανίστηκε ο αδερφός μου.

Καλημέρα σε όλους!!!!!
Απόψε είχα ένα πολύ δύσκολο βράδυ αλλά και δύσκολο πρωινό, ο πατερας μου πονοκεφάλο, η μανα μου με τον αυχένα να ουρλιάζει απο τους πόνους, ο μπέμπης να πρέπει να τακτοποιηθεί και μαγείρεμα στο μαγαζί, εεεε δεν μαγειρεύω τίποτα, να φάνε τις ώρας και ψάρια αει στα κομμάτια που θα κάτσω να πεθάνω απο την κούραση.........
Το βράδυ ανέβηκα σπίτι απο το μαγαζί στις 12 ρε κορίτσια, μέχρι να κάνω μπανιο, να φάω, να ταίσω και να κοιμήσω το παιδί πήγε 2, κοιμήθηκα στις 2:30 και σηκώθηκα στις 6 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 28 911307 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 28 911307 τα χω παίξει!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα αγάπες μου!

Βασούλα μου καταρχήν πρόσεχε, δεν ξέρεις ο κάθε βλάκας πώς θα αντιδράσει από τα νεύρα του όσο και αν εσύ έχει δίκιο! άκουγα ένα περιστατικό στην tv για παρεξήγηση μεταξύ δύο οδηγών, όπου κατέβηκε ο ένας ο τσαμπουκαλής να ζητήσει το λόγο και όχι μόνο αυτό, έδωσε μία στον άλλον τον Χριστιανό,ο οποίος ήταν και γνωστός ραλίστας αν δεν κάνω λάθος, και τον ξάπλωσε κάτω μπροστά στα μάτια σου γιου του, πάει αδικοχαμένος ο δόλιος!

κατά δεύτερον θα είσαι λιώμα από την δουλειά, το προσωπικό πότε θα το πάρετε να βοηθήσει λίγο την κατάσταση? και όπως το λες, ψάρια και της ώρας να φάνε άμα θέλουν, εξάλλου όσο περισσότερα μαγειρευτά τους κάνεις, αυτά θα διαλέγουν γιατί είναι πιο φθηνά, άστους να πάρουν και κανά ψαράκι! Wink

Πόπη διάβασα και εγώ αυτά που έγραφες και έχω να σου πω: ξέρεις πόσα έχω πει εγώ κατά καιρούς πάνω στα νεύρα μου? το θέμα είναι ότι τα μισά από αυτά τα εννοούμε κάθε φορά, εσύ ξέρεις πια είσαι, και το ότι είσαι σπίτι και μεγαλώνεις το παιδί σου είναι αυτό που θεωρείς εσύ σωστό! και αυτό θα κάνεις, γιατί πρόκειται για την δική σου ζωή και του παιδιού σου, και άσε τους άλλους να κουρεύονται!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις