Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
80 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 80 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 43]

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αθηνουλα μου μιλαει καλα, αλλα θα προτιμουσα να τρωει σαν την δικια σου, ενα σπυρι μπιφτεκι απο μεσα μαλακο της εδωσα παλι στην γλωσσα το πηγε και μου εβγαλε την γλωσσα να της το παρω, μονο μπισκοτα κεικ κτλ οτι λιωνει στο στομα τρωει τα αλλα τιποτα, μονο αλεσμενα

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Vivian έγραψε:Ακουσε τι ειπε ο Κωνσταντινος! Τρωγαμε και λεει πεντακαθαρα κοκα-κολα
Αχ ο γλυκούλης μου!!!!!!
Η Γωγώ τη λέει κοκό.Very Happy

Μιλουπακι έγραψε:εμενα με εστειλε χτες η σκατουλα, ετρωγε κεικ και γυρνα και μου λεει μου αρεσει
Πω πω η δικιά σου μιλάει πεντακάθαρα έτσι;

crazymommy έγραψε:Αθηνά έχω πεθάνει από το γέλιο με τις φωτο της κορούλας σου!!! Αυτό το παιδί λες και δεν κάνει τπτ άλλο από το να τρώει όλη την ώρα!!!
Μα δεν κάνει τίποτα άλλο χι χι χι!!!

crazymommy έγραψε:Δε σας είπα ότι τις 2-3 τελευταίες μέρες της κρατάω τα χεράκια της μικρής και κάνουμε τα πρώτα μας βηματάκια.. Θα πάμε να ψωνίσουμε και παπουτσάκια!!!
Άντε ρε με το καλόοοο!!!!!


Κορίτσια είναι ο άντρας μου έξω και καπνίζει, πάει να μπει μέσα και πιάνει η μικρή αυτή τη βλακεία που ανεβοκατεβάζει το πατζούρι, το τράβηξε και του έφερε το πατζούριστο κεφάλι χο χο χο χο!!!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 328109

μπραβο σας ειναι θεμα ημερων σιγα σιγα να περπατησει τελειως μονη της,
αθηνα ειδε αστερακι ο αντρας σου; Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 911307 χαχα

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:αθηνουλα μου μιλαει καλα, αλλα θα προτιμουσα να τρωει σαν την δικια σου, ενα σπυρι μπιφτεκι απο μεσα μαλακο της εδωσα παλι στην γλωσσα το πηγε και μου εβγαλε την γλωσσα να της το παρω, μονο μπισκοτα κεικ κτλ οτι λιωνει στο στομα τρωει τα αλλα τιποτα, μονο αλεσμενα

Ασε το παιδι θελει τον χρονο του!Εμενα και που τα εκοψε τα αλεσμενα κακος γιατι τωρα τρωει ελαχιστα!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:ναι μωρε δυσκολο ειναι σαν ονομα, αλλα μου ειπε απλυτα χτες και εμεινα καγκελο, το θεωρω δυσκολο, καλα παιδια εμεινα καγκελο και με τον μικρο, καλα τι τους μαθαινουν στα νηπια, μου εδειξε οτι βαζει αριθμους και στην μεση το συμβολο μικροτερο μεγαλυτερο σωστα, βεβαια στα νηπια το λενε φαγανα το συμβολο οτι τρωει το μεγαλυτερο αριθμο, αλλα επαθα σοκ αν απο τωρα κανουν μικροτερο μεγαλυτερο συμβολο, τι σκατα θα κανουν πρωτη δημοτικου Shocked



κατσε και που εισαι ακομα!!εμας δευτερα ειναι και εχουν αρχισει να κλεινουν ενεστωτα.αοριστο,παρακειμενο,εξαλουθητικο μελλοντα και αλλα τετοια και απομα ειναι δευτερα!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας καληνυχτώ!!!! Πάω να κοιμήσω το τέρας μου και πολύ φοβάμαι οτι θα κοιμηθώ νωρίτερα.
Να μου φιλήσετε όοολες τις μικρές μουσουδίτσες κοιμισμένες και μη παρακαλώ!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 531909

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστούμε! Νομίζω όμως ότι θέλουμε ακόμα χρόνο να περπατήσουμε μόνες μας γιατί δε σηκωνόμαστε ακόμα. Όμως ξετρελαινόμαστε με το περπάτημα!!! Και σκαρφαλώνουμε πολύ και στον καναπέ...!

Μιλουπάκι, αυτό λέω κι εγώ, αφού είπε τα άπλυτα μπράβο της!!! Πάντα να σε εκπλήσσει ευχάριστα! Σιγά-σιγά θα το πει και το Σωκράτης, don't worry! Όσο για τον μικρό σου, να ξέρεις ότι η σημερινή γενιά είναι ξεφτέρια παιδί μου, καμία σχέση με μας...! Την απόδειξη την έχεις μπροστά σου!!!

Σα δεν ντρέπεσαι Αθηνά, πόνεσε ο άνθρωπος κι εσύ γελάς! Laughing Πάντως, σόβαρά τώρα, έπρεπε να το είχατε τραβήξει με κάμερα...! Laughing Laughing Laughing

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:ναι μωρε δυσκολο ειναι σαν ονομα, αλλα μου ειπε απλυτα χτες και εμεινα καγκελο, το θεωρω δυσκολο, καλα παιδια εμεινα καγκελο και με τον μικρο, καλα τι τους μαθαινουν στα νηπια, μου εδειξε οτι βαζει αριθμους και στην μεση το συμβολο μικροτερο μεγαλυτερο σωστα, βεβαια στα νηπια το λενε φαγανα το συμβολο οτι τρωει το μεγαλυτερο αριθμο, αλλα επαθα σοκ αν απο τωρα κανουν μικροτερο μεγαλυτερο συμβολο, τι σκατα θα κανουν πρωτη δημοτικου Shocked



κατσε και που εισαι ακομα!!εμας δευτερα ειναι και εχουν αρχισει να κλεινουν ενεστωτα.αοριστο,παρακειμενο,εξαλουθητικο μελλοντα και αλλα τετοια και απομα ειναι δευτερα!

Αχ καλέ μπλέχτηκα βραδιάτικα! Μου φαίνεται ώρα να την πέσω κι εγώ!!! Ευτυχώς αύριο είναι Σάββατο τουλάχιστον!!!

Φιλούρες στα μουτράκια!!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:Σας καληνυχτώ!!!! Πάω να κοιμήσω το τέρας μου και πολύ φοβάμαι οτι θα κοιμηθώ νωρίτερα.
Να μου φιλήσετε όοολες τις μικρές μουσουδίτσες κοιμισμένες και μη παρακαλώ!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 531909


καλη σου νυχτα Αθηνουλα!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 531909 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 531909 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 531909 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 531909 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 531909 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 531909

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Ευααα θελω τα προφιτερολ μου! Τι μου κανετε ατιμα θηλυκά με τα γλυκα σημερα!!! Εστειλα τον αντρουλη μου για προφιτερολ αλλο που δεν ηθελε!!!

Τον έστειλες τώρα;;;;;; Βρε τον έρμο τι τραβάει!!!!!χιχιχι

Ευάκι έγραψε:
αστα να πανε βιβιαν!εμεις γυρισαμε αργα και επειδη ειχα πει οτι θα εκανα κρεπες και δε προλαβα να κανω λεει ο βαγγελης ας παραγγειλουμε.και η κλασσικη ερωτηση "εχεις λεφτα?"
ελα ομως που ξεχαστηκαμε στο αμαξι με τη συζητηση περι δωματιων και δε βγαλαμε!ευτυχως δε λες που δε παραγγειλαμε να ερθει ο διανομεας και να ανακαλυψουμε τοτε οτι δεν εχουμε παρα μονο 3,5 ευρω!!!φαγαμε ομως ψωμακι με μερεντα,προφιτερολ τελος,θα κανω την κυριακη και θα σου στειλω τα φρεσκα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ιιιιιιιιιιι το έχουμε πάθει εμείς αυτό και ρεζίλι βέβαιαααααα

Athin@ έγραψε:Α να χαθείτε παλιομοσχάρες. Mad
Εγώ ένα τοστάκι έφαγα. Δεν μου πήρε μερέντα σήμερα για κρέπες αλλά θα πάω να πάρω αύριο και θα κάνω για να τις φάμε βλέποντας eurovision. Θα φτιάξω και τυροπιτάκια κουρού! Και θα πάρω και σουβλάκια!!!
Προς το παρόν πεινάω αλλά δεν θα φάω...
ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΩ!!!!!!!!!!!!!

Τυροπιτάκιααααααααααααααααα αμάν τι έπαθα μια μέρα που τα είδα σε μια φώτο με το Ελενάκι, Ελενάκι τι σου εσουρα εκείνη την ημέραααααααα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 417472 τι πέρασα να έχω λυσάξει σου λέω μετά την φώτο μα κι εσύ τα είχες και φόντο λέμε και έπαθα πλάκα!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγραψα αλλα δεν το ποσταρε πολυ κολαει το φορουμ, τεσπα δεν μπορω τωρα να γραφω παλι οποτε θα πω μια καληνυχτα τσουπρες παω και εγω

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!1ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΕΧΑΣΑ ΤΙΠΟΤΑ;;;

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε:
Vivian έγραψε:Ευααα θελω τα προφιτερολ μου! Τι μου κανετε ατιμα θηλυκά με τα γλυκα σημερα!!! Εστειλα τον αντρουλη μου για προφιτερολ αλλο που δεν ηθελε!!!

Τον έστειλες τώρα;;;;;; Βρε τον έρμο τι τραβάει!!!!!χιχιχι

Ευάκι έγραψε:
αστα να πανε βιβιαν!εμεις γυρισαμε αργα και επειδη ειχα πει οτι θα εκανα κρεπες και δε προλαβα να κανω λεει ο βαγγελης ας παραγγειλουμε.και η κλασσικη ερωτηση "εχεις λεφτα?"
ελα ομως που ξεχαστηκαμε στο αμαξι με τη συζητηση περι δωματιων και δε βγαλαμε!ευτυχως δε λες που δε παραγγειλαμε να ερθει ο διανομεας και να ανακαλυψουμε τοτε οτι δεν εχουμε παρα μονο 3,5 ευρω!!!φαγαμε ομως ψωμακι με μερεντα,προφιτερολ τελος,θα κανω την κυριακη και θα σου στειλω τα φρεσκα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ιιιιιιιιιιι το έχουμε πάθει εμείς αυτό και ρεζίλι βέβαιαααααα

Athin@ έγραψε:Α να χαθείτε παλιομοσχάρες. Mad
Εγώ ένα τοστάκι έφαγα. Δεν μου πήρε μερέντα σήμερα για κρέπες αλλά θα πάω να πάρω αύριο και θα κάνω για να τις φάμε βλέποντας eurovision. Θα φτιάξω και τυροπιτάκια κουρού! Και θα πάρω και σουβλάκια!!!
Προς το παρόν πεινάω αλλά δεν θα φάω...
ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΩ!!!!!!!!!!!!!

Τυροπιτάκιααααααααααααααααα αμάν τι έπαθα μια μέρα που τα είδα σε μια φώτο με το Ελενάκι, Ελενάκι τι σου εσουρα εκείνη την ημέραααααααα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 417472 τι πέρασα να έχω λυσάξει σου λέω μετά την φώτο μα κι εσύ τα είχες και φόντο λέμε και έπαθα πλάκα!!


χαχαχχαχαχαχ!αχ Βασουλα μου!!ελα εσυ εδω και θα σου φτιαξω απο κοντα τα τυροπιτακια!!!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalliopi έγραψε:ΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!1ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΕΧΑΣΑ ΤΙΠΟΤΑ;;;


καλως το κοριτσι μας!!!για φαγητα και γλυκα λεμε καλλιοπακι μου!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 597524 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 597524 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 597524 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 597524 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 597524 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 597524

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
naysika έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!1ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΕΧΑΣΑ ΤΙΠΟΤΑ;;;


καλως το κοριτσι μας!!!για φαγητα και γλυκα λεμε καλλιοπακι μου!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 597524 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 597524 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 597524 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 597524 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 597524 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 597524

Α ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑΤΕ ΝΑ ΜΗ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙΠΟΤΑ...ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ ΛΕΜΕ,ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗ ΔΟΛΙΑ...

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας καληνυχτιζω και εγω ομορφουλες!!!!παω για νανι!!!φιλακια!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 850933 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 850933 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 850933 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 850933

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας καλημεριζω!!!!και σας χαιρετω!!!συγγνωμη που δεν καληνυχτησα χθες,με πηρε ο υπνος Rolling Eyes μετα σηκωθηκα στις 5.30 να βαλω το κατσικι στο φουρνο,τωρα ξανασηκωθηκα να κανω την ψαροσουπα της μικρης και στις 8.30 να φυγω να παω φουρνο και λαικη και μετα στη δουλεια μεχρι αυριο το πρωι!φιλακια μανουλες!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:σας καλημεριζω!!!!και σας χαιρετω!!!συγγνωμη που δεν καληνυχτησα χθες,με πηρε ο υπνος Rolling Eyes μετα σηκωθηκα στις 5.30 να βαλω το κατσικι στο φουρνο,τωρα ξανασηκωθηκα να κανω την ψαροσουπα της μικρης και στις 8.30 να φυγω να παω φουρνο και λαικη και μετα στη δουλεια μεχρι αυριο το πρωι!φιλακια μανουλες!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΠΟΠΟΟΟΟ ΕΥΑΚΙ, ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕΙΣ.... ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ..
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σε ολες σας κοριτσια.μια ομορφη μερα φαινεται θα χουμε.αντε να ανοιξει ο καιρος για να αλλαξει και η διαθεση μας λιγακι Wink .φιλακια σε ολες και καλη συνεχεια στο προγραμμα της ημερας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Ευακι χαρα στην υπομονη σου!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα κουκλες τι κανετε?Εμεις σηκωθηκαμε νωρις κ εφυγε ο μπαμπας υπηρεσια κ τωρα ετοιμαζω πρωινο να φαμε.Βαριεεμαιιι αλλα θα λιωσω σημερα δν κανω δουλεια,το απογευμα θα κανω μερικες.Αχ τωρα που λετε προφιτερολ πηγα επισκεψη σε μια γνωστη μου χτες κ ηρθε η κουμπαρα της η οποια εχει ζαχαροπλαστειο κ εφερε ενα μπολ φρεσκοοοοοοοττττατο προφιτερολ ΟΛΑ ΤΑΛΕΦΤΑ που λεμε....Το τσακισα πρεπει να εβαλα 2-3φορες στο μπολακι μου!!!!!!Κ τωρα θελω κεικ ισως κανω κεικ καροτο με επικαλυψη σοκολατας.Αυτο ταιριαζει κ με οσες ειστε μερεντοφαγες.

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stardust έγραψε: Καλημερα σε ολες σας κοριτσια.μια ομορφη μερα φαινεται θα χουμε.αντε να ανοιξει ο καιρος για να αλλαξει και η διαθεση μας λιγακι Wink .φιλακια σε ολες και καλη συνεχεια στο προγραμμα της ημερας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Ευακι χαρα στην υπομονη σου!

NAI ONTΩΣ, ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΕΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΖΕΣΤΟΥΛΑ ΟΠΩΣ Κ ΧΘΕΣ..
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΘΕΙ ΕΤΣΙ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΙΣ ΒΡΟΧΕΣ Κ ΤΟ ΚΡΥΟ..
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
CHRISLA2216 έγραψε:
Ευάκι έγραψε:σας καλημεριζω!!!!και σας χαιρετω!!!συγγνωμη που δεν καληνυχτησα χθες,με πηρε ο υπνος Rolling Eyes μετα σηκωθηκα στις 5.30 να βαλω το κατσικι στο φουρνο,τωρα ξανασηκωθηκα να κανω την ψαροσουπα της μικρης και στις 8.30 να φυγω να παω φουρνο και λαικη και μετα στη δουλεια μεχρι αυριο το πρωι!φιλακια μανουλες!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΠΟΠΟΟΟΟ ΕΥΑΚΙ, ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕΙΣ.... ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ..
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

Καλημερα σου και καλο κουραγιο!! Δεν ξερω τι δουλεια κανεις αλλα αγχωθηκα και μονο που διαβασα το προγραμμα σου affraid affraid affraid affraid affraid

Respect Respect Respect Respect

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:σας καλημεριζω!!!!και σας χαιρετω!!!συγγνωμη που δεν καληνυχτησα χθες,με πηρε ο υπνος Rolling Eyes μετα σηκωθηκα στις 5.30 να βαλω το κατσικι στο φουρνο,τωρα ξανασηκωθηκα να κανω την ψαροσουπα της μικρης και στις 8.30 να φυγω να παω φουρνο και λαικη και μετα στη δουλεια μεχρι αυριο το πρωι!φιλακια μανουλες!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Συμπεθερουλα μου εσυ!!!! Θα μας λειψεις! Τα λεμε αυριο! Σε φιλω!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 35 334590

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κι απο μενα!!!!τι κανετε????εγω σιδερωνω, ουφ!!!!!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερααα!!!!που ειστε καλε ολες?

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια Very Happy Very Happy Very Happy
Ούτε εγω σας καληνύχτησα χθές ημουν πτώμα και με πήρε ο υπνος!!!

Τι κάνετε;;;
Οντως σήμερα είχε φοβερη ζέστη, εδώ έκανε πολύ κόσμος μπανιο, στα τσακ ήμουν να μπώ!!!!!!!!

Αχ το Ευάκι πως το καταλαβαίνω, όλη μέρα δουλειά κορίτσια και μετά σπίτι δουλειές και παιδιά πολύ κούρασηηηη εγώ τι θα κάνω που θα το κάνω αυτό έως τον Οκτώβριο;;;;; Sad Sad κάθε μέρα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις