Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 39 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 43]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια.Εγω σημερα λιωνω.Το μεσημερι πηγαμε με τ μικρη για ψωνια να παρουμε κι ενα δωρακι για αυριο που εχουμενα παμε σε ενα παρτυ,κι σκασαμε πολυ ζεστη.Μετα γυρισακ καθομαι.Θα σηκωθω τωρα να κανω τη κουζινα κ να συμμαζεψω λιγακι.Δν εχω πολλα πολλα.Τα πολλα πολλα απο βδομαδας,βαρεθηκα καθε μερα.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κορασιδες! χαχαχα
ελπιζω να ειστε καλα , πλεον παρακολουθω λιγο πιο αραια.
νιωθω κομματιαααααααααααα μιλαμε δε μπορω να παρω τα ποδια μου ολη μερα καναπε ξαπλα αντε και βαρια βαρια ενα μαγειρεμα! μιλαμε η απολυτη κουραση, μονο αυτο. τοσο πολυ ειναι φυσιολογικο?
α και πολυ εντονα ονειρα clown

βασουλα οπως εγραψα και στο αλλο το θεμα για το λουκουμακι το γιο σου φοραει τη μπλουζα απ το αγαπημενο μου συγκροτημα!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 654316

φιλια σε ολεςςςς

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε: καλα παιδια εμεινα καγκελο και με τον μικρο, καλα τι τους μαθαινουν στα νηπια, μου εδειξε οτι βαζει αριθμους και στην μεση το συμβολο μικροτερο μεγαλυτερο σωστα, βεβαια στα νηπια το λενε φαγανα το συμβολο οτι τρωει το μεγαλυτερο αριθμο, αλλα επαθα σοκ αν απο τωρα κανουν μικροτερο μεγαλυτερο συμβολο, τι σκατα θα κανουν πρωτη δημοτικου Shocked

γιατί με αγχώνεις έτσι πρωινιάτικα?
Sad θες να με τρελάνεις την δόλια μάνα?


Καλημέραααααααααα! τι κάνετε ομορφιές μου?
τι ωραία μέρα? τι καλά να πηγαίναμε βολτούλα στην θάλασσα με το παιδάκι μου και τον αντρούλη μου! φύγανε και οι δύο πάει ο ανήρ για δουλειά και πήρε και τον μικρό μαζί του ήθελε να πάει στην γιαγιά του! μόνη και έρημη σαν την καλαμιά στον κάμπο! αλλά λέω να πάω να ασβεστώσω την βεράντα και να φυτέψω και κάτι λουλουδάκια!

Βασούλα βλέπω τον γιο σου στο άβαταρ και λιώνω! θέλω φιλάκι να τον κάνω!!!!!!! κάντον εσύ μερικά αντί για μένα! αχαχαχαχαχα

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερουδια τι κανετε???Εγω σηκωθηκα νωρις σημερα,ετοιμασα τη μικρη γτ εχει εκλησσια,κι ο συζηγος εφυγε,κ ειμαι μονη κ γω,μια καθομαι,μια κανω τπτ δουλειες,Ησυχα

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε: καλα παιδια εμεινα καγκελο και με τον μικρο, καλα τι τους μαθαινουν στα νηπια, μου εδειξε οτι βαζει αριθμους και στην μεση το συμβολο μικροτερο μεγαλυτερο σωστα, βεβαια στα νηπια το λενε φαγανα το συμβολο οτι τρωει το μεγαλυτερο αριθμο, αλλα επαθα σοκ αν απο τωρα κανουν μικροτερο μεγαλυτερο συμβολο, τι σκατα θα κανουν πρωτη δημοτικου Shocked

γιατί με αγχώνεις έτσι πρωινιάτικα?
Sad θες να με τρελάνεις την δόλια μάνα?
αχαχαχαχαχα

μαρακι το μαθαν σαν παιχνιδι, δηλ εβαζε πχ απο την μια ακρη το 3 απο την αλλη το 4 και λεγανε τρεις τελιτσες κατω απο τπο τρια τεσσερις κατω απο το 4 αρα το τεσσερα μεγαλυτερο, ο φαγανας θα φαει το 4 και βαζαν το συμβολο δηλ τον φαγανα που εχει ανοικτο το στομα προς το 4, τους το καναν πολυ ωραια σαν παιχνιδακι και το μαθαν ευκολα τα μικρα

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα, εγω περασα χτες υπεροχα στο σπιτι μιας φιλης μας με τον μικρο της, παιξανε τα πισιρικια και ολας, σημερα σερνομαι ομως ειμαι κοματιααααααα, περιμενω να παρω λιγο τα πανω μου να αρχισω φασινα

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερααα! Επιτελους ο γιος μου χτες κοιμηθηκε ολη την νυχτα στην κουνια του και οχι πανω στο κεφαλι μου οπως συνηθίζει!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 654316

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσαρες!!!!!!!!!!τι κανετε?????????τα μωρακια σας?ολοι καλα????

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα αθηνουλα μου, ο μικρος μου εχει μπουκωμα αλλα ειναι ντουρασελ, εσεις πως ειστε με τις τσουπρες σου;

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περαστικα το μικρο σου!!!!!!οι δικες μου αφου καναν μια κουζινα να μοιαζει βομβαρδισμενη μετα το πρωινο τους τωρα παιζουν σχετικα ησυχα!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ παω εγω και το πιασμενο μου κορμι να κανουμε καμια δουλεια γιατι και εμενα τον χαμο εχουν κανει παλι τα μικρα Rolling Eyes

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και ναι είναι γεγονός: μισό- τελείωσα το άσπρισμα αχαχαχα τα έχω παίξει δεν έχω κουράγιο να κουνηθώ! και το σπίτι είναι... πεδίο μάχης, πιάτα συμμάζεμα και ένα σίδερο μέχρι το Θεό!

μόλις έμαθα ότι τελικά θα μπει και ο πεθερός μου αύριο στον Ευαγγελισμό και μέσα στην εβδομάδα θα γίνει και το χειρουργείο! Rolling Eyes
να είναι καλά ο άνθρωπος, αλλά αν εγώ πω τώρα ότι αγχώνομαι που δεν έχουμε αποφασίσει τι θα κάνουμε με το σχολείο του Νίκου και που θα τον γράψουμε και πότε επίσης, θα με πείτε υπερβολική? πότε ξεκινάνε και πότε τελειώνουν οι εγγραφές βρε κορίτσια? ποια ξέρει?

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια!!!τη κανεται?εμεις μολις τελειωσαμε το διαβασμα και τωρα να θελω να πλεινω κατι ποτηρια απο τα γαλατα τους και σε λιγο να ετοιμασω τραπεζι!!!

Maraki_D

Maraki_D
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα τσούπες!!!! Επιτέλους, ξανά μαζί για τη συνηθισμένη ροή του προγράμματος μας... Αυτός ο μήνας με διέλυσε, αλλά καλά να λέμε!!! Εσείς καλά????????

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:και ναι είναι γεγονός: μισό- τελείωσα το άσπρισμα αχαχαχα τα έχω παίξει δεν έχω κουράγιο να κουνηθώ! και το σπίτι είναι... πεδίο μάχης, πιάτα συμμάζεμα και ένα σίδερο μέχρι το Θεό!

μόλις έμαθα ότι τελικά θα μπει και ο πεθερός μου αύριο στον Ευαγγελισμό και μέσα στην εβδομάδα θα γίνει και το χειρουργείο! Rolling Eyes
να είναι καλά ο άνθρωπος, αλλά αν εγώ πω τώρα ότι αγχώνομαι που δεν έχουμε αποφασίσει τι θα κάνουμε με το σχολείο του Νίκου και που θα τον γράψουμε και πότε επίσης, θα με πείτε υπερβολική? πότε ξεκινάνε και πότε τελειώνουν οι εγγραφές βρε κορίτσια? ποια ξέρει?

γεια σου Μαρακι μου!!!με το καλο να πανε ολα καλα με τον πεθερο σου!!!

οι εγγραφες αρχιζουν απο την 1η Ιουνιου μεχρι και 15 Ιουνιου!!

και εγω εχω αρχισει και μαζευω τα χαρτια που χρειαζοντε για το λαζαρο που του χρονου παει 1η Δημοτικου!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ σε ευχαριστώ βρε Ελενίτσα μου! νόμιζα ότι ξεκίναγαν από 15 Μαίου! γιατί σε ένα ιδιωτικό που πήρα μου είπαν ότι είναι ήδη περιορισμένες οι θέσεις! τι στο καλό λέω και εγώ τι γίνετε!
οπότε αν πάμε για δημόσιο, έχουμε μία μικρή προθεσμία, γιατί δεν ξέρω και πόσο καιρό θα μας πάρει η υπόθεση με το νοσοκομείο, μακάρι να πάνε όλα καλά και κάτι θα κάνουμε!


καλώς το Μαράκι!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια Very Happy Very Happy

Βίβιαν μπράβο στον Κωνσταντίνο Very Happy Very Happy

Μαράκι μου το έδωσα το φιλάκι Very Happy Very Happy

Σωτηρία μου την μπλουζιτσα μας την έφεραν απο Γερμανία είναι όλα τα λεφτά ο μικρός οατν την φοράει Very Happy Very Happy εσυ τι κάνεις;; Πως πάς;;

Μαράκι εύχομαι να πάνε όλα καλά με τον πεθερό σου!!!!!!!

Εγω δεν εχω νέα, δουλειά και δουλειά αλλά οχι πολλά πράγματα, πάω να κοιμηθω μισή ωρίτσα!!!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααααα! καλα ειναι θεος ετσι? χαχαχαχαχ λουκουμακι σκετο Βασουλα μου!
και γω καλα ειμαι νιωθω απιιιιιιιστευτη κουραση σερνομε μιλαμε, κατα τ'αλλα ολα χαλαρα!

βρε κοριτσια κατι παρατηρησα και συγχωρεστε με αν πω βλακεια, η φωτο της Βιβιαν και η φωτο της Ηριας ειναι ιδιες η κανουν πουλακια τα ματια μου???
οι 2 κοπελες εννοω ειναι ιδιες (?) confused

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερααααααα! καλα ειναι θεος ετσι? χαχαχαχαχ λουκουμακι σκετο Βασουλα μου!
και γω καλα ειμαι νιωθω απιιιιιιιστευτη κουραση σερνομε μιλαμε, κατα τ'αλλα ολα χαλαρα!

βρε κοριτσια κατι παρατηρησα και συγχωρεστε με αν πω βλακεια, η φωτο της Βιβιαν και η φωτο της Ηριας ειναι ιδιες η κανουν πουλακια τα ματια μου???
οι 2 κοπελες εννοω ειναι ιδιες (?) confused


κανεις λαθος!!!ειναι δυο διαφοριτικες κοπελες αλλα συναμα τοσο ιδιες σε πολλα πραγματα!!και εκτος αυτο θα γινουμε και οι καλυτερες κουμπαρουλες!!!
επεισης τις Αγαπαω και τις δυο παρα πολυ!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 379767

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααααααααχ παει το χανωωωωωωω!!!
πιστευω μοιαζουν πολυυυυ! ειναι κουκλες και οι 2!

Very Happy

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:αααααααααχ παει το χανωωωωωωω!!!
πιστευω μοιαζουν πολυυυυ! ειναι κουκλες και οι 2!

Very Happy

και μοιαζουν και ειναι κουκλες και οι δυο!!!
και οχι κοπελα μου δεν τα χανεις!!!χαχχαχαχα!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ παλι καλα! χαχαχαχαχαχ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 36 215994

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πω πω κορίτσια με πήρε ο ύπνος πριν καμία ώρα και τώρα αισθάνομαι πιο κομμάτια από πριν! δεν μπορώ να κουνηθώ καθόλου! αχ και θέλω να μαγειρέψω!

Βασούλα μου, σε ευχαριστώ, από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί, μόνο που έχει απίστευτη γκρίνια μου είπε η πεθερά μου, δεν θέλει λέει να τον πάνε αύριο, σε ξένο σώμα τους λέει θα κάνετε κουμάντο? τι να πεις, έχει και αυτός τα δίκια του Rolling Eyes

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερααα!!!που να ειναι αραγε ολα μου τα κοριτσια?αχ εγω κοιμηθηκα μεσημερι ουτε ξερω απο ποτε ειχα να κανω αυτο το σπορ μεσημεριατικα!!!χαχχαχααχχ!
αλλα ξυπνησα με ενα πονο στο στηθος!ξερω δεν ειναι τιποτα με πιανει συχνα ειναι νευρικο ,ελπιζω και αυτη τη φορα να ειναι το ιδιο.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!τι κανετε?μετα απο μια σχετικα καλη εφημερια γυρισα σπιτι στις 10 το πρωι ισα ισα ντυθηκαμε στολιστηκαμε και πηγαμε σε μια βαφτιση και στο καπακι σε μια θεια μου μας εκανε το τραπεζι.γυρισαμε σπιτι στις 4 και πεσαμε ξεροι.ουφ και τωρα ποιος σηκωνεται να μαγειρεψει για αυριο...και εχω και σιδερο...αχ βαχ......τι τα'θελα τα 12ποντα ολο το πρωι?????????? Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 39 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις