Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
77 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 77 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 43]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Λοιπόν απο dvd οκ!!!

Μόνο που άρχισα να σκέφτομαι πάλι τη δεύτερη πλαστική εκεί που έλεγα πως ότι έκανα έκανα με το πρόσωπό μου.. Crying or Very sad Το κοριτσάκι μου όμως μια κούκλα!!! Και ο μπαμπάς μας...αααααχ!

τι ακριβως θες να πλαστικοποιησεις εσυ???
μαρια ευχαριστω που με υποστηριζεις γιατι στο τελος θα το πιστεψω κι εγω οτι ξανθοφερνω τοσες που το νομιζουν!!!! Laughing

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να' μαι και εγω!! Τι μου κάνετε;;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως το μικρο μας το κοριτσι!!!κι οτι σε σκεφτομουνα!!!πως ειναι τα ζουζουνια σου???και το βασικοτερο : ΑΚΟΥΣ?????????????? Laughing

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:τι ακριβως θες να πλαστικοποιησεις εσυ???

Τα σημάδια μου. Crying or Very sad Είμαι ένα τέρας. Crying or Very sad

Γειά σου Βίβιαν! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 417472

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλως το μικρο μας το κοριτσι!!!κι οτι σε σκεφτομουνα!!!πως ειναι τα ζουζουνια σου???και το βασικοτερο : ΑΚΟΥΣ?????????????? Laughing

Ναι επιτελους ακουω!!!
Καλα ειναι τα τερατακια εδω με παιδευουν!!!Εγω ετσι και ετσι δεν εχω πολυ καλη διαθεση!! Εσυ κοριτσακι μου;

Athin@ έγραψε:
Γειά σου Βίβιαν! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 417472

Γεια σου Αθηνακι μου!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 334590

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπεραααα!!τη κανεται?εγω παντος πριν λιγο τελειωσα με τα κυπουρικα!!φυτεψα 4 λουλουδακια ποτησα και τα υπολοιπα λουλουδια και τωρα καθησα λιγακι!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνούλα τι σημάδια;;; Απο ακμή;;;

Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΟΠΑΚΙ!
ΒΑΣΩ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΟΥΡΙ,ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!!!ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΑΥΓΑΤΙΖΕΙΣ! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Η ΜΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ;;;;ΕΓΥΓΕ ΑΘΗΝΑ ΤΕΛΙΚΑ;

Οποτε θες Καλλιόπη μου, δεν θέλω βρε λεφτά, αν ποντάρεις πάνω απο 1 ευρώ δεν πιάνεις ποτέ, ποντάρω πάντα 50 λεπτά, δε είμαι υπέρ των τυχερών παιχνιδιών αλλά όσες φορές έχω παίξει 5 στις 8 έχω κερδίσει θα μου πείτε νούμερα και αν κερδίσετ σας στελνω τα λεφτα η κατι καλυτερο θα πάρω φρεσκα ψαρια και θα τα στειλω εχω τρόπο στέλνω και στην θεία μου, την ιδια μερα που ψαρεύονται!!!!

Μαρία έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:καλημερα ομορφιες μου, βασουλα να σου στειλω ενα κινο, ενα τζοκερ , ενα κατι βρε αδερφε, να το πληρωσω εγω, εσυ δεν θα κανεις τιποτα απλα θα το συμπληρωσεις καλε, και θα μοιραστουμε τα κερδη Razz Razz Razz Razz εισαι θεα αγαπη μου!!!

Είμαι τιμιος άνθρωπος άνθρωπος δεν θα τα μοιραστουμε θα στα στείλω ολα εσυ το αντιτιμο που θα εχεις ειναι να ερθεις εδω χαχαχαχα θες δεν θες θα ρθεις να πάρεις τα λεφτά κι έτσι θα γνωρίστουμε!!!!!!

αχαχαχα ναι ναι κιεγώ! λοιπόν δώσε διεύθυνση σου στέλνουμε φάκελο με το δελτίο και τα λεφτά ααχαχαχα

καλα εσενα ειναι που δεν προκειται να στα στειλω.....για να ερθεις πρρρρρρρρρρρρρρρ


Athin@ έγραψε:Καλησπέρα!!! Καλή εβδομάδα!
Είστε καλά; Εγώ τώρα ναι αφού πέρασα ένα φριχτό ΣΚ με κρύωμα. Η μάσκα μέσα στο σπίτι δεν παλεύεται, όπως και το ότι δεν μυρίζεις και δεν καταλαβαίνεις τι τρως.Crying or Very sad Σήμερα που επέστρεψε η όσφρισή μου όλη μέρα μύριζα τη μικρή. Μου έλειψε αυτή η μυρωδίτσα τρελά!!!

Περαστικά Αθηνούλα

Ευάκι έγραψε:ομορφο ευακι καλει ομορφη αθηνουλα!!!!χαχαχαχα ειμαστε και λιγο ψωνια πως να το κανουμε!!!
καλησπερα κοριτσουδια!!!!τι νεα???εγω σχολασα 45 λεπτα αργοτερα...ποιος θα μου πληρωσει υπερωριες????ο αντρας μου σχολαει 5 ωρες αργοτερα σημερα...υπερωριες?????για την πατριδα παλι...για να κανουν τον κ@λο τους μεγαλυτερο μερικοι μερικοι.............. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Υπερωριεςςςςς
Twisted Evil τον άνδρα μου τον εχουν βαλει στη λεσχη εχει 15 μερες να δει το παιδι του!!!!!!!!

Καλά ε 3 ωρες προσπαθω να το στειλω αυτο το μηνυμα!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασουλα αμα μου πιασεις κανα καλο ποσο οχι απλα θα ερθω θα κατσω και ενα μηνα και ολας θα βαρεθεις να με βλεπεις και να καιγομαι εγω στα καλαμαρακια με το λαδι Razz Razz Razz Razz Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:καλως το μικρο μας το κοριτσι!!!κι οτι σε σκεφτομουνα!!!πως ειναι τα ζουζουνια σου???και το βασικοτερο : ΑΚΟΥΣ?????????????? Laughing

Ναι επιτελους ακουω!!!
Καλα ειναι τα τερατακια εδω με παιδευουν!!!Εγω ετσι και ετσι δεν εχω πολυ καλη διαθεση!! Εσυ κοριτσακι μου;

Athin@ έγραψε:
Γειά σου Βίβιαν! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Γεια σου Αθηνακι μου!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλα ειμαι μου περασε κι ο πονοκεφαλος,3 ντεπον πηρα σημερα.εχει και μια βδομαδα ανακατευεται το στομαχι μου.ο βαγγελης φωναζει οτι ειναι απο τη στεναχωρια μου δε ξερω μπορει κιολας.μαλλον θα κλεισουμε παιδικο δωματιο μεσα στη βδομαδα και θα τελειωσουμε με αυτη την υποθεση.αντε να ησυχασει λιγο το κεφαλι μου...

naysika έγραψε:καλησπεραααα!!τη κανεται?εγω παντος πριν λιγο τελειωσα με τα κυπουρικα!!φυτεψα 4 λουλουδακια ποτησα και τα υπολοιπα λουλουδια και τωρα καθησα λιγακι!


χαρα στο κουραγιο σου με τοσα παιδια ασχολεισαι και με την κηπουρικη...εγω και κακτο εχω μαρανει... Shocked Embarassed Embarassed Embarassed

vasoula έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω σχολασα 45 λεπτα αργοτερα...ποιος θα μου πληρωσει υπερωριες????ο αντρας μου σχολαει 5 ωρες αργοτερα σημερα...υπερωριες?????για την πατριδα παλι...για να κανουν τον κ@λο τους μεγαλυτερο μερικοι μερικοι.............. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Υπερωριεςςςςς
Twisted Evil τον άνδρα μου τον εχουν βαλει στη λεσχη εχει 15 μερες να δει το παιδι του!!!!!!!!

αφου ξερεις στο ιδιο καζανι με τον αντρα σου βραζουμε κι εμεις... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

960Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 Empty Γεια σας κορίτσια! Δευ Μάης 16, 2011 11:36 am

zefi

zefi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοιμήθηκε η μικρή μου...

http://paizoumemazi.blogspot.com/

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KAΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ΟΛΕΣΣΣΣΣ?????????????

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημεραααααααα!!καλα ειμαστε!σε λιγο ετοιμαζω φαγητο πριν ξυπνηση το κοριτσι μου !!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέραααααααααα! τι κάνετε πανέμορφες μανούλες?

εγώ πιο χαλαρά από δουλειές σήμερα αλλά δεν παύουν να υπάρχουν!
έχει και ο ανήρ γενέθλια σήμερα,αλλά εκτός του ότι δεν θα κάνουμε τίποτα λόγω της κατάστασης με τον πεθερό μου, μου έσπασε και τα νεύρα εχτές και δεν του κάνω τίποτα, ούτε δώρο ούτε τίποτα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:καλημέραααααααααα! τι κάνετε πανέμορφες μανούλες?

εγώ πιο χαλαρά από δουλειές σήμερα αλλά δεν παύουν να υπάρχουν!
έχει και ο ανήρ γενέθλια σήμερα,αλλά εκτός του ότι δεν θα κάνουμε τίποτα λόγω της κατάστασης με τον πεθερό μου, μου έσπασε και τα νεύρα εχτές και δεν του κάνω τίποτα, ούτε δώρο ούτε τίποτα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


καλημερααα Μαρακι!!!!να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!και να ειστε παντα ευτυχισμενη με το παιδακι σας!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 130627 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 130627 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 130627 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 130627 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 130627 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 130627 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 130627 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 130627

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστώ Ελενίτσα μου! άντε να τελειώνουμε και να πάνε όλα καλά με το γνωστό θέμα, και του είπα θα τον πάω στα μπουζούκια μετά να τον γλεντήσω ααχαχαχαχαχαχα cyclops

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω εδω εχω μπλεξει τα μπουτια μου,μεταφραζω καποια εγγραφα απο βραζιλιανικα σε αγγλικα κ ελληνικα κ τα εχω μπλεξει εχω ανοικτα 6 κ τα συμπληρωνω!Ειναι προσκληση για να ερθουνε διακοπες οι ξαδερφες μου απο Βραζιλια κ πρεπει να τα στειλω εντος των ημερων!αχ αχ,τωρα τελειωνω να πλακωσω τις δουλειες γτπαλι πηγε 11:10 κι ουτε πιατα δν εχω πλυνει Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 534787

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Εγω εδω εχω μπλεξει τα μπουτια μου,μεταφραζω καποια εγγραφα απο βραζιλιανικα σε αγγλικα κ ελληνικα κ τα εχω μπλεξει εχω ανοικτα 6 κ τα συμπληρωνω!Ειναι προσκληση για να ερθουνε διακοπες οι ξαδερφες μου απο Βραζιλια κ πρεπει να τα στειλω εντος των ημερων!αχ αχ,τωρα τελειωνω να πλακωσω τις δουλειες γτπαλι πηγε 11:10 κι ουτε πιατα δν εχω πλυνει Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 534787

γιατί τα έχω πλύνει εγώ νομίζεις? αχαχαχα
και βλέπω συννεφιάζει και πρέπει να πάω να απλώσω ρούχα!
καλό κουράγιο με την μετάφραση, μην στραβωθείς, κάνε και ένα διάλειμμα

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Εγω εδω εχω μπλεξει τα μπουτια μου,μεταφραζω καποια εγγραφα απο βραζιλιανικα σε αγγλικα κ ελληνικα κ τα εχω μπλεξει εχω ανοικτα 6 κ τα συμπληρωνω!Ειναι προσκληση για να ερθουνε διακοπες οι ξαδερφες μου απο Βραζιλια κ πρεπει να τα στειλω εντος των ημερων!αχ αχ,τωρα τελειωνω να πλακωσω τις δουλειες γτπαλι πηγε 11:10 κι ουτε πιατα δν εχω πλυνει Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 534787

γιατί τα έχω πλύνει εγώ νομίζεις? αχαχαχα
και βλέπω συννεφιάζει και πρέπει να πάω να απλώσω ρούχα!
καλό κουράγιο με την μετάφραση, μην στραβωθείς, κάνε και ένα διάλειμμα

Ενταξει δν ειναι κ κανα τεραααστιο κειμενο,απλα ειναι λεπτομερειες που πρεπει να γραψω ακριβης κ ενα σωρο στοιχεια.!Ευτυχως ειναι για καλο!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 215994

Ανυπομονω ναρθουνε κι θα σας γραφω ενω θα πινω φρεσκοαλεσμενο καφε βραζιλιανικο. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 215994

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:ευχαριστώ Ελενίτσα μου! άντε να τελειώνουμε και να πάνε όλα καλά με το γνωστό θέμα, και του είπα θα τον πάω στα μπουζούκια μετά να τον γλεντήσω ααχαχαχαχαχαχα cyclops


ολα θα πανε καλα!!!και μετα ποιος σας πιανει!!!!

φευγω παω να παρω το μικρο απο το νηπιο και να παω να πληρωσω ενα σορο λογαριασμους!!
αμαν και αυτοι ερχοντε ολοι μαζι βαλτει ειναι?ουφ!!λεφτα ,λεφτα ,λεφτα!!!!ολο θελουν!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια!!!

Τι κάνετε???

Έχω μέρες να μπω και σας έχω χάσει λίγο. Μόνο αυτή τη σελίδα διάβασα, οπότε θα ευχηθώ στη Μαρία
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για τον αντρούλη της!!!
Να τα εκατοστήσει!!
Ελπίζω να σου πέρασαν τα νευράκια....

Θα σας διαβάσω κάποια άλλη στιγμή γιατί τώρα πρέπει να ετοιμαστώ.
Πάω να δοκιμάσω κάνα νυφικούλι, να δούμε και τι παίζει από τιμές βαφτιστικών κτλ....
Άντε να δούμε...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Καλημερούδια!!!

Τι κάνετε???

Έχω μέρες να μπω και σας έχω χάσει λίγο. Μόνο αυτή τη σελίδα διάβασα, οπότε θα ευχηθώ στη Μαρία
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για τον αντρούλη της!!!
Να τα εκατοστήσει!!
Ελπίζω να σου πέρασαν τα νευράκια....

Θα σας διαβάσω κάποια άλλη στιγμή γιατί τώρα πρέπει να ετοιμαστώ.
Πάω να δοκιμάσω κάνα νυφικούλι, να δούμε και τι παίζει από τιμές βαφτιστικών κτλ....
Άντε να δούμε...


ευχαριστώωωωωω Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 654316
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 417472 και εσύ να χαίρεσαι την κοράκλα σου και τον άντρα σου Αγγελική μου!


τι ωραίες οι δοκιμές νυφικών! αν και μετά είσαι λίγο έτσι Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 911307 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 911307 ααχαχχαχα
να μας πεις αν βρήκες ΄τιποτα

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι γιορταζε ο αντρουλης???Να τον χαιρεσαι,δν πηρα χαμπαρι.

Αγγελικη,καλη τυχη!Εκει πανω ειδικα εχει μεγαλη ποικιλια,αχχ ναι ωραιες ειναι οι ετοιμασιες γαμων-βαφτισεων

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια μου τι κανετε? Εχω μερες να μπω γιατι ψαχνομαι με την βαφτιση και βγαζω αρκετες βολτες τον μικρο τωρα που ανοιξε ο καιρος. Παιρνω και ενα βιβλιο μαζι μου και παμε για καφεδακι..

Ελπιζω να ειστε ολες καλα

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Μαρακι γιορταζε ο αντρουλης???Να τον χαιρεσαι,δν πηρα χαμπαρι.

ναιιιιιιι έχει τα γενέθλιά του σήμερα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 215994



Gianna_V έγραψε:Κοριτσακια μου τι κανετε? Εχω μερες να μπω γιατι ψαχνομαι με την βαφτιση και βγαζω αρκετες βολτες τον μικρο τωρα που ανοιξε ο καιρος. Παιρνω και ενα βιβλιο μαζι μου και παμε για καφεδακι..

Ελπιζω να ειστε ολες καλα


καλώς το! την καλύτερη δουλειά κάνεις! εμένα με έχουν φάει οι δουλειές, αλλά το ίντερνετ ίντερνετ! αχαχαχα
σε ευχαριστώ και πάλι, ξέρεις εσύ
Wink

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 39 90233

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις