Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 43]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όχι ρε εδώ είμαι! δεν πήγα, πήγε μόνος ο ανήρ με τον πεθερό μου, άντε να δούμε τι θα δούμε! θα πάω για ψώνια εγώ τώρα, μίλαγα και με την πεθερά στο τηλέφωνο και περασε η ώρα και να δω πότε θα κάνω τις δουλειές! τέσπα!


φιλάκιαααααα τα λέμε μετά

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφιες μου, βασουλα να σου στειλω ενα κινο, ενα τζοκερ , ενα κατι βρε αδερφε, να το πληρωσω εγω, εσυ δεν θα κανεις τιποτα απλα θα το συμπληρωσεις καλε, και θα μοιραστουμε τα κερδη Razz Razz Razz Razz εισαι θεα αγαπη μου!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:καλημερα ομορφιες μου, βασουλα να σου στειλω ενα κινο, ενα τζοκερ , ενα κατι βρε αδερφε, να το πληρωσω εγω, εσυ δεν θα κανεις τιποτα απλα θα το συμπληρωσεις καλε, και θα μοιραστουμε τα κερδη Razz Razz Razz Razz εισαι θεα αγαπη μου!!!


αχαχαχα ναι ναι κιεγώ! λοιπόν δώσε διεύθυνση σου στέλνουμε φάκελο με το δελτίο και τα λεφτά ααχαχαχα

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!!! Καλή εβδομάδα!
Είστε καλά; Εγώ τώρα ναι αφού πέρασα ένα φριχτό ΣΚ με κρύωμα. Η μάσκα μέσα στο σπίτι δεν παλεύεται, όπως και το ότι δεν μυρίζεις και δεν καταλαβαίνεις τι τρως.Crying or Very sad Σήμερα που επέστρεψε η όσφρισή μου όλη μέρα μύριζα τη μικρή. Μου έλειψε αυτή η μυρωδίτσα τρελά!!!

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλώς την Αθηνούλα με την όμορφη Γωγούλα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σου Χρυσή μου!!!!!! Ευχαριστώ για το σχολιάκι αλλά έπρεπε να πεις την όμορφη Αθηνούλα με την όμορφη Γωγούλα...χι χι χι!!! Καλά καλά πλάκα κάνω! Τι κάνουν οι κουκλίτσες σου;
Δεν σε πετυχαίνω και πολύ, πήζεις στη δουλειά; Μπάχαλο τα βρήκες; Ρωτάω γιατί συνήθως έτσι γίνεται.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ομορφο ευακι καλει ομορφη αθηνουλα!!!!χαχαχαχα ειμαστε και λιγο ψωνια πως να το κανουμε!!!
καλησπερα κοριτσουδια!!!!τι νεα???εγω σχολασα 45 λεπτα αργοτερα...ποιος θα μου πληρωσει υπερωριες????ο αντρας μου σχολαει 5 ωρες αργοτερα σημερα...υπερωριες?????για την πατριδα παλι...για να κανουν τον κ@λο τους μεγαλυτερο μερικοι μερικοι.............. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερααα!!!εγω παλι θα παω σε ολες τις ομορφες!!!τη κανεται?εμεις μολις φαγαμε και μεχρι να χονεψουν τα παλικαρακια καθομαι γιατι μετα εχουμε παλι διαβασμα!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:ομορφο ευακι καλει ομορφη αθηνουλα!!!!
Έτσι έτσι...
Τι θες εσύ; Υπερωρίες;;;; ΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! Σε καλό σου!Very Happy

naysika έγραψε:καλησπερααα!!!εγω παλι θα παω σε ολες τις ομορφες!
Έεεεεελα τώρα...υπερβάλεις!!Very Happy

αα καλέ ξέχασα να σας πω...σήμερα...16/5/2011...ένα χρόνο (παρά 22 μέρες) μετά...πήρα τις φωτογραφίες και τα dvd της βάφτισης!!!! cheers cheers cheers Μόνο που λείπανε 25ω φωτογραφίες απο τις 105 που είχα παραγγείλει και οι 25 αυτές ευτυχώς δεν ήταν κάτι σημαντικό. Μόνο αυτές που η μικρή είναι μέσα στην κολυμπήθρα και στην αγγκαλιά της νονάς αμέσως μετά την κολυμπήθρα. Δηλαδή... λείπει η βάφτιση...πφφφφ...λεπτομέρειες... Mad

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:ομορφο ευακι καλει ομορφη αθηνουλα!!!!
Έτσι έτσι...
Τι θες εσύ; Υπερωρίες;;;; ΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! Σε καλό σου!Very Happy

naysika έγραψε:καλησπερααα!!!εγω παλι θα παω σε ολες τις ομορφες!
Έεεεεελα τώρα...υπερβάλεις!!Very Happy

αα καλέ ξέχασα να σας πω...σήμερα...16/5/2011...ένα χρόνο (παρά 22 μέρες) μετά...πήρα τις φωτογραφίες και τα dvd της βάφτισης!!!! cheers cheers cheers Μόνο που λείπανε 25ω φωτογραφίες απο τις 105 που είχα παραγγείλει και οι 25 αυτές ευτυχώς δεν ήταν κάτι σημαντικό. Μόνο αυτές που η μικρή είναι μέσα στην κολυμπήθρα και στην αγγκαλιά της νονάς αμέσως μετά την κολυμπήθρα. Δηλαδή... λείπει η βάφτιση...πφφφφ...λεπτομέρειες... Mad



μα καλα τοσο πολυ δουλεια εχουν αυτη που κανουν τοσο καιρο να βγαλουν φωτο βαφτισεις?και οχι μονο αυτο δεν εχουν βαλει κιολας φωτογραφιες που εχουν διαλεξει οι γονεις?εσυ τη ειπες οταν ειδες οτι λειπουν οι φωτο?

καλα και εμενα εκανες 3 μηνες να βγουμε και ειπα ηταν πολυ το διαστημα αλλα εσενα το παραεκαναν!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:μα καλα τοσο πολυ δουλεια εχουν αυτη που κανουν τοσο καιρο να βγαλουν φωτο βαφτισεις?και οχι μονο αυτο δεν εχουν βαλει κιολας φωτογραφιες που εχουν διαλεξει οι γονεις?εσυ τη ειπες οταν ειδες οτι λειπουν οι φωτο?

Τι να πω καρδούλα μου; Παραήμουνα ευγενική ένα χρόνο τώρα. Τόσο που δεν το πίστευα ούτε εγώ οτι δεν έχω μιλήσει. Έρχομαι σπίτι και λέω κάτσε να τις μετρήσω και να του πάω το υπόλοιπο απο τα λεφτά. Και εκεί παθαίνω το πρώτο σοκ. Λέω όχι ρε που...μου πάλι θα κάνω αμάν να τις πάρω και αποφασίζω να μην τις ζητήσω και να του δώσω λιγότερα λεφτά όταν απο περιέργεια κοίταξα ποιές είναι αυτές που λείπουν...έλεος. Τον πήρα και του λέω εεε υπάρχει ένα προβληματάκι, μου λείπει η βάφτιση.
Rolling Eyes

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα!!!εχω λιωσει λεμε!!!τι πειραζει καλε!!!αμαν μαθατε ολοι το κανετε θεμα σιγα το λαθος στην τελικη!!!παντε την κυριακη στην εκκλησια,ξεγυμνωστε την γωγω καντε πως τη βουτατε βγαλτε και μια φωτο στο κινητο.απαπαπαπα τι ανθρωποι Θεε μου!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σου πω το σκέφτηκα χα χα χα χα! Very Happy Very Happy Very Happy Άντε ρε όργιο με έπνιξες πάλι!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 38 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 38 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 38 328109
Υποτίθεται οτι αύριο θα πάω να τις πάρω, άντε να δούμε!!!
Ήρθε και ο άντρας μου και θα δούμε το dvd. Ελπίζω να δούμε τη βάφτιση και όχι τον παπα-σούζα. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 38 215994

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Άντε ρε όργιο

σε εμενα απευθυνεσαι???????? Shocked Shocked Shocked Shocked

Athin@ έγραψε:
Ήρθε και ο άντρας μου και θα δούμε το dvd.

ποιο dvd???μηπως αμα νοικιαζες απο βιντεο κλαμπ να ειχαν την βαφτιση σας???γιατι ο φωτογραφος λιγο δυσκολο το κοβω.... Razz Razz Razz

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:Να σου πω το σκέφτηκα χα χα χα χα! Very Happy Very Happy Very Happy Άντε ρε όργιο με έπνιξες πάλι!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 38 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 38 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 38 328109
Υποτίθεται οτι αύριο θα πάω να τις πάρω, άντε να δούμε!!!
Ήρθε και ο άντρας μου και θα δούμε το dvd. Ελπίζω να δούμε τη βάφτιση και όχι τον παπα-σούζα. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 38 215994


χαχαχχαχααχχχχ!!!αυτο ηταν το καλυτερο!!ακου τον παπα σουζα!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλησπερα κορες τι κανετε??Ευακι σε ειδα στον υπνο μου δν θυμαμαι ομως λεπτομερειες,κ σηκωνομαι το πρωι κ λεω ρε γμτο πως την ειδα εγω μελαχρινη αφου ειναι ξανθια η ευα,κ μετα διαβασα στο αλλο θεμα με τα σκουλαρικια οτι εισαι μελαχρινη!!!Δν ξερω πως σε ειχα κανει στο μυαλο μου ξανθια,μαλλον φταιει το αβαταρ χεχε.Εμεις φαγαμε,εκανα λιγο απολα δουλειες,κ πριν κανα μισαωρο κοιμηθηκαν τα πουλακια μου,κ πανω που τους πηρε ο υπνος ακουω συζητησεις κ φωνες κοιταω απο το παραθυρο,οι καινουριες απεναντι μου ειχαν πιασει ψιλη κουβεντουλα σε δυνατους τονους στο μπαλκονι το οποιο ειναι αρκετα κοντα κ ακουγονται ολα μες το σπιτι,δν δινω σημασια,περνανε 5 λεπτα τα ιδια,ε σε μια φαση ολο κ ανεβαινε ο τονος κ γελια κ ενα μωρο μεσα να κλαιει,εεε δν αντεξα κ εριξα μια φωνη.Εμ κ καινουριες εμ κ να μην σεβονται την κοινη ησυχια,ελεος.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατι ρε κοριτσια με κανετε ολες για ξανθια??????????τοσο ξανθες δημοσιευσεις κανω???????? scratch scratch scratch scratch scratch

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:γιατι ρε κοριτσια με κανετε ολες για ξανθια??????????τοσο ξανθες δημοσιευσεις κανω???????? scratch scratch scratch scratch scratch

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ,οχι μαρρρηηηη,φταιει το αβαταρ σου,γιαυτο χαχαχα.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
Ευάκι έγραψε:γιατι ρε κοριτσια με κανετε ολες για ξανθια??????????τοσο ξανθες δημοσιευσεις κανω???????? scratch scratch scratch scratch scratch

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ,οχι μαρρρηηηη,φταιει το αβαταρ σου,γιαυτο χαχαχα.

και πιο παλια που ειχα την μινι και τον μικυ παλι ξανθια με λεγανε!!!!καλε δεν ειμαι μελαχροινη απλα!ειμαι κατραμι!!!!!!!!! Embarassed

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
Ευάκι έγραψε:γιατι ρε κοριτσια με κανετε ολες για ξανθια??????????τοσο ξανθες δημοσιευσεις κανω???????? scratch scratch scratch scratch scratch

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ,οχι μαρρρηηηη,φταιει το αβαταρ σου,γιαυτο χαχαχα.

και πιο παλια που ειχα την μινι και τον μικυ παλι ξανθια με λεγανε!!!!καλε δεν ειμαι μελαχροινη απλα!ειμαι κατραμι!!!!!!!!! Embarassed


αποσημερα σε βαφτιζω λοιπον ειρηνη μερκουρη λοιπον!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
Ευάκι έγραψε:γιατι ρε κοριτσια με κανετε ολες για ξανθια??????????τοσο ξανθες δημοσιευσεις κανω???????? scratch scratch scratch scratch scratch

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ,οχι μαρρρηηηη,φταιει το αβαταρ σου,γιαυτο χαχαχα.

και πιο παλια που ειχα την μινι και τον μικυ παλι ξανθια με λεγανε!!!!καλε δεν ειμαι μελαχροινη απλα!ειμαι κατραμι!!!!!!!!! Embarassed


αποσημερα σε βαφτιζω λοιπον ειρηνη μερκουρη λοιπον!!!

παντως μη περιμενεις να τραγουδησω...απο φωνη...κορμαρα ειμαι! Rolling Eyes

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΑ....ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ:

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μερσι μποκου!!!!!!!!!!!
να πω πως το τραγουδουσαμε μικρες αυτο το τραγουδι ή θα χαλασω την στιγμη???????? Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλε δεν ειμαι μελαχροινη απλα!ειμαι κατραμι!!!!!!!!! Embarassed


επιβεβαιώνω και εγώ! Razz Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν απο dvd οκ!!!

Μόνο που άρχισα να σκέφτομαι πάλι τη δεύτερη πλαστική εκεί που έλεγα πως ότι έκανα έκανα με το πρόσωπό μου.. Crying or Very sad Το κοριτσάκι μου όμως μια κούκλα!!! Και ο μπαμπάς μας...αααααχ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις