Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
128 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 128 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 43]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημεραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 40 90233


γειαααααααααααααααααααααααααα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 40 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 40 654316

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρακι μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου. Παντα ευτυχισμενος..

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna_V έγραψε:Μαρακι μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου. Παντα ευτυχισμενος..


σε ευχαριστώ Γιάννα μου! και σένα Πόπη μου να χαίρεστε και εσείς τις οικογένειές σας! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 40 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 40 417472

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κι απο μενα!τι κανετε?εγω σκεφτομαι σοβαρα να ξανασχοληθω με τον πρωταθλητισμο!νομιζω οτι το'χω το θεμα!!!
Μαρακι να χαιρεσαι την κολονα του σπιτιου σου και μην του κακιωνεις!εχει ζορια αυτες τις μερες!!!
οι υπολοιπες που ειστε??????????

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλησπερα κι απο μενα!τι κανετε?εγω σκεφτομαι σοβαρα να ξανασχοληθω με τον πρωταθλητισμο!νομιζω οτι το'χω το θεμα!!!
Μαρακι να χαιρεσαι την κολονα του σπιτιου σου και μην του κακιωνεις!εχει ζορια αυτες τις μερες!!!
οι υπολοιπες που ειστε??????????


καλώς την! γιατί πρωταθλητισμό? από το τρέξιμο που ρίχνεις καθημερινά να υποθέσω ε? αχαχαχ


σε ευχαριστώωωωωω! και εσύ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και τον άντρα σου!

όοοοοοοοχι θα του κακιώνω γιατί το ζητάει ο οργανισμός του! δεν φτάνει που προχτές κοιμήθηκε στους δικούς του για να σηκωθεί πρωί να τον πάει Αθήνα (λογικό) δεν φτάνει που εχτές έλειπε όοοολη μέρα και γύρισε αργά γιατί ήταν στο νοσοκομείο (λογικό) δεν φτάνει που ήρθε βράδυ και μου είπε ότι θα φύγει να πάει να κοιμηθεί στην μάνα του γιατί μία έκλαιγε μία μας αγάπαγε, μία δεν μας ήθελε (δεν θα το σχολιάσω), μετά από όλα αυτά, με το που μπήκε στο σπίτι το βράδυ, ότι είχε γυρίσει μου είπε το εξής: καλά έπρεπε να πας με την μανούλα σούπερ μάρκετ (την δική μου μάνα) λεφτά για να πάρει ταξί δεν έχει!

βρε άντε και @#@$!#$@ Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:καλησπερα κι απο μενα!τι κανετε?εγω σκεφτομαι σοβαρα να ξανασχοληθω με τον πρωταθλητισμο!νομιζω οτι το'χω το θεμα!!!
Μαρακι να χαιρεσαι την κολονα του σπιτιου σου και μην του κακιωνεις!εχει ζορια αυτες τις μερες!!!
οι υπολοιπες που ειστε??????????


καλώς την! γιατί πρωταθλητισμό? από το τρέξιμο που ρίχνεις καθημερινά να υποθέσω ε? αχαχαχ


σε ευχαριστώωωωωω! και εσύ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και τον άντρα σου!

όοοοοοοοχι θα του κακιώνω γιατί το ζητάει ο οργανισμός του! δεν φτάνει που προχτές κοιμήθηκε στους δικούς του για να σηκωθεί πρωί να τον πάει Αθήνα (λογικό) δεν φτάνει που εχτές έλειπε όοοολη μέρα και γύρισε αργά γιατί ήταν στο νοσοκομείο (λογικό) δεν φτάνει που ήρθε βράδυ και μου είπε ότι θα φύγει να πάει να κοιμηθεί στην μάνα του γιατί μία έκλαιγε μία μας αγάπαγε, μία δεν μας ήθελε (δεν θα το σχολιάσω), μετά από όλα αυτά, με το που μπήκε στο σπίτι το βράδυ, ότι είχε γυρίσει μου είπε το εξής: καλά έπρεπε να πας με την μανούλα σούπερ μάρκετ (την δική μου μάνα) λεφτά για να πάρει ταξί δεν έχει!

βρε άντε και @#@$!#$@ Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad


εριξα ενα κατοσταρι σημερα,πιο γρηγορα κι απο την πατουλιδου!!!!!!!!!!
καλα καλε κι αυτος ολη μερα ελειπε αυτο βρηκε να πει γυριζοντας σπιτι του??? Shocked

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κουκλες τι κανετε?! Μαρακι να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!! μονο αυτο διαβασα τα υπολοιπαααα δεν..... γινεται πανικος!!! χχαχχαχαχα

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
καλα καλε κι αυτος ολη μερα ελειπε αυτο βρηκε να πει γυριζοντας σπιτι του??? Shocked


έλα μου ντε! μονίμως γίνετε αυτό! άλλο θέμα δεν έχουμε να ασχοληθούμε! εκείνος τρέχει παντού τους δικούς του ότι και αν χρειαστούν, εγώ όχι, και έχει και θέμα που την παίρνω μαζί μου σούπερ μάρκετ που θέλει 10 ευρώ σε ταξί για να πάει να ψωνίσει! αφού πήγαινα γιατί να μην την πάρω! άσε σου λέω μην μου τα θυμίζεις!

Ήρια έγραψε:Καλησπερα κουκλες τι κανετε?! Μαρακι να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!! μονο αυτο διαβασα τα υπολοιπαααα δεν..... γινεται πανικος!!! χχαχχαχαχα


καλώς την! σε ευχαριστώ Δημητρούλα!
τι έπαθες καλέ και γίνετε πανικός?

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
καλα καλε κι αυτος ολη μερα ελειπε αυτο βρηκε να πει γυριζοντας σπιτι του??? Shocked


έλα μου ντε! μονίμως γίνετε αυτό! άλλο θέμα δεν έχουμε να ασχοληθούμε! εκείνος τρέχει παντού τους δικούς του ότι και αν χρειαστούν, εγώ όχι, και έχει και θέμα που την παίρνω μαζί μου σούπερ μάρκετ που θέλει 10 ευρώ σε ταξί για να πάει να ψωνίσει! αφού πήγαινα γιατί να μην την πάρω! άσε σου λέω μην μου τα θυμίζεις!

Ήρια έγραψε:Καλησπερα κουκλες τι κανετε?! Μαρακι να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!! μονο αυτο διαβασα τα υπολοιπαααα δεν..... γινεται πανικος!!! χχαχχαχαχα


καλώς την! σε ευχαριστώ Δημητρούλα!
τι έπαθες καλέ και γίνετε πανικός?


χαχαχαχαχαα οχι εννοω γινεται πανικος απο τις αναρτησεις σας!!2 μερες δεν μπαινω και γινεται χαμςςςςςςςςς!!!! τι 2 μερες , 1 ωρα να λειψω σεν σας προλαβαινωωω!! αχχαχαχαχαχα

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:

χαχαχαχαχαα οχι εννοω γινεται πανικος απο τις αναρτησεις σας!!2 μερες δεν μπαινω και γινεται χαμςςςςςςςςς!!!! τι 2 μερες , 1 ωρα να λειψω σεν σας προλαβαινωωω!! αχχαχαχαχαχα


ααααα λέω και εγώ τι έπαθε! αχαχαχα να σου πω σου στέλνω ένα ΠΜ

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Ήρια έγραψε:

χαχαχαχαχαα οχι εννοω γινεται πανικος απο τις αναρτησεις σας!!2 μερες δεν μπαινω και γινεται χαμςςςςςςςςς!!!! τι 2 μερες , 1 ωρα να λειψω σεν σας προλαβαινωωω!! αχχαχαχαχαχα


ααααα λέω και εγώ τι έπαθε! αχαχαχα να σου πω σου στέλνω ένα ΠΜ

ΣΤΕΙΛΕ ΜΕ!!!!!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωωωω Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 40 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 40 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 40 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 40 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 40 654316

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 40 334590


καλέ είπες και στην κουμπάρα? αχαχαχαχα

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 40 334590
και εσύ Βιβιανάκι!

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 40 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 40 654316

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ Μαρακι εμενα μου λεει το εξης,γτ μια ζωη να την παμε εμεις σουπερ την μανα σου,αδερφια δν εχεις τι κανουν?

Ρε κοριτσια νταξ οτι δν βοηθανε εχει ενα δικιο,αλλα εφοσον ξερει πρωτον οτι δν εχουνε μεσον κι δευτερον οτι πολλα απο οσα ψωνιζει μπαινουνε κι στα στομαχια μας,γτ το σιχτιριζει,ενω αμα ειναι για συμφερον δικο του πεθερουλα μου κ πεθερουλα μου κι παει οπουδηποτε,αυτο με τσατιζει.Αν τους ελεγε παρτε με 150χλμ μακρια σε μια τραπεζα γτ θελω να σ βαλω 50χιλ στο λογαριασμο σου θα ηθελα να ηξερα αν θα ελεγαν λεφτα να παρει ταξι δν εχει???ουφ συγχυστηκα παλι.
Μαρακι ασε,ειναι να τους χτυπας στο τοιχο!!!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το ξέρω βρε Πόπη μου ο καθένας κοιτάει την πάρτη του και κάνει ότι τον συμφέρει άστα να πάνε!
και καλά εμένα με τον πατέρα μου δεν τα πάει καλά, οκ, αλλά η μάνα μου τι του φταίει? και στο κάτω κάτω δεν του ειπα να την πάει αυτός!

εμένα όσες φορές μου έχουν πει, μπορείς να πάρεις τις εξετάσεις του πατέρα του από τον γιατρό? έχω πάει και γενικά πάω όπου μου πει και τηλέφωνα παίρνω όπου χρειάζεται, και δεν εννοώ ότι κάνω κανένα κατόρθωμα, προς Θεού, ανθρώπινα είναι, εγώ που ΔΕΝ έχω και αδέρφια, τι πρέπει να κάνω, να τους αφήσω στο έλεος του Θεού τους δικούς μου? ε οχι δεν γίνετε! καμία εξυπηρέτηση δεν του ζήτησα στο κάτω κάτω! Mad

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ.
ΜΑΡΑΚΙ, ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΕΤΕΡΟΝ ΗΜΙΣΗ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΑΙ!!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ??ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΟΝΙΜΩΣ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΕΡΓΕΙ Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΤΗΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 1,5 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΧΘΕΣ ΜΑΣ ΤΡΟΜΑΞΕ. ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΤΙ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΜΙΚΡΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑΜΕ.ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ,ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ATARAX. ΑΜΑΝ ,ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΟΙ ΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΟΙ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ!!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια!!!!!τι κανετε??/μαρακι να χαιρεσαιτον αντρουλη σου!!!!!!!
εμεις ξεκινησαμε αποπειρες κοψιμο πανας με μεγαλη επιτυχια!!!!!!!!!εκατσε απο το μεσημερι μεχρι τις 10 χωρις πανα και δεν κατουρηθηκε.....

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athina24 έγραψε:καλησπερα κοριτσακια!!!!!τι κανετε??/μαρακι να χαιρεσαιτον αντρουλη σου!!!!!!!
εμεις ξεκινησαμε αποπειρες κοψιμο πανας με μεγαλη επιτυχια!!!!!!!!!εκατσε απο το μεσημερι μεχρι τις 10 χωρις πανα και δεν κατουρηθηκε.....

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΕΤΣΙ.ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ.ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΩ ΞΥΠΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΕΡΓΕΙ Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΔΥ ΣΗΜΕΡΑ.ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΕΓΩ!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια Very Happy Very Happy
Μαράκι να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!!
Εγω είμαι στο τρέξιμο οληηη μέρα δεν αντέχω άλλο Sad Sad

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα ομορφες και απο εδω... τι κανετε?! εδω παλι σημερα εχει λιγο συννεφια.... τι ειναι και αυτο φετος με τον καιρο?!!

Βασούλα κουράγιο ....
Αθηνά με το καλό να την κόψετε την πάνα ....
Τζω .... εσυ ξέρω δουλεύεις .... χαχαχχαχαχαχαχαχαα

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα κοριτσια!Τι κανετε?Εμεις σηκωθηκαμε απο νωρις,8παρα.Ακομα καθομαι γτ μου ηρθε ηπεριοδος χτες μετα απο 14 μερες καθυστερησης.Ουφ..κ με πιασε μεση κοιλια,νευρα ηταν κ η πανσεληνος κ ημουνα ολο νευρα,χαλια χαλια.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ να δεις τι νευρα εχω Ποπη μου, ουτε καφε δεν εχω πιει, θέλω ενα 20λεπτο με την ησυχια να πιω ενα καφε να συνελθω, δουλευα χθες ως τις 11 κοιμηθηκα στις 2 και σηκωθηκα στις 7 ε αει σιχτιρι πια αει σιχτιριιιιι

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Δημητρα!!!!!!!1 Τι κανει η μικρουλα;;;;;;;;

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια μου.. Ποιες ειναι εδω? Τι κανετε? Θα βγειτε καμια βολτα σημερα με τα μικρα σας? Πριν αρχισουν οι μεσημεριανες ανοιξιατικες μπορες?

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα όμορφες!
Βασούλα μου, Τζω μου και Αθηνάκι μου σας ευχαριστώ για τις ευχές σας, δεν σας ευχαρίστησα εχτές, να χαίρεστε και εσεις τις οικογένειές σας!

Βάσω μου και που είσαι ακόμα με την κούραση, ακόμα δεν έχετε αρχίσει καλά καλά!

και εγώ Πόπη μία από τα ίδια, αδιαθέτησα σήμερα και κοιλοπονάω, άστα να πάνε.

Γιάννα μου θα πάτε βολτίτσα?
εμείς μπαααααααα, θέλω να σθδερώσω και τα καλοκαιρινά που έπλυνα, όλο το λέω και όλο το αναβάλω

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Καλημερα Δημητρα!!!!!!!1 Τι κανει η μικρουλα;;;;;;;;


kalhmera βασουλα καλα ειναι... εδω προσπαθω να πλυνω τις πορτες και τα παραθυρα και ξερεις τι μου λεει?!! βαλε μου μαγιό να κανω πλίτσι πλίτσι ....... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 40 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 40 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 40 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 40 679259

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις