Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 43]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
vasoula έγραψε:
Τι λέςςςςς ας μου σπασει και ολο το μαγαζί χαρά μου να γνωρίσω τον Νικόλα απο κοντά!!!


αχαχαχαχαχααχαχα! καλά για να το σπάσει δεν νομίζω! δεν τον έχω μέχρι εκεί! αχαχαχαχα πλάκα κάνω, αν εξαιρέσεις ότι αν τον πιάσει είναι θηρίο ανήμερο, γενικά είναι καλό παιδάκι το μωρό μου! Very Happy

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:αχ τη ωραια η θαλασσα!.εμενα τα παιδια εκαναν 2 μπανια τωρα το Πασχα που ειχαμε παει στο χωριο

εγω παντος για να βγω στην παραλια εχω αρχισει να κανω προσπαθειες με κατι ωραιοτατα σαπουνακια μπας και φυγει αυτη η ριμαδα η κιταριτιδα!

Εγώ να σας πώ κορίτσια τον πόνο μου πάνω σε αυτό;;; Μην θεωρηθώ ψωνάρα όμως οκ;; Είχα πολύ ωραίο σωματάκι, έχω και φώτο στο face όλοι μου το έλεγαν, τώρα όμωςςςςςςςςςςς κυτταριτιδα και ραγάδες φούλ σας λέω δεν είναι να εμφανιστώ παραλία με τίποτα, ευτυχώς την κοιλιά την χάνω πάλι καλα!!

Ήρια έγραψε:Εγω δεν θελω φαγητο Βασουλα , θελω να ερθω εκει να μου φτιαξεις ενα καφε και να με αφησετε να καθομαι για ωρες να βλεπωωωωωω την θαλασσα ..... γινεται?!! αχχαχαχχαχα Wink Wink Wink Wink

Ελα εσύ και μην σε νοιάζει

Athin@ έγραψε:Μιας και μιλάτε για Καλαματιανές, γνώρισα το προηγούμενο Σάββατο μία κοπέλα με τον άντρα της. Ζήσανε κάπου στα 9 χρόνια Καλαμάτα και τώρα αν τους ρωτήσεις αν ξαναπάνε τους σηκώνετε η τρίχα. Μου είπαν πολλά για τις Καλαματιανές κυρίως και μόνο άσχημα. Εγώ τους είπα οτι δεν έχω ιδέα, μόνο με μία κοπέλα έχω μία κάποια επαφή (Βασούλα) και μόνο τέτοια εντύπωση δεν μου έχει δώσει.

Αν κι εγώ είχα μεγαλώσει με αυτές τις νοοτροπίες έτσι θα ημουν!!!

naysika έγραψε:τωρα θα σας διξω και εγω που θα παω το καολαιρι διακοπες!!!
ειναι δικα μας και βρισκοντε στη Σαμο!
https://www.facebook.com/home.php?sk=group_155945274464844&ap=1

ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΑΘΗΝΑ(ΣΑΜΟΣ)
Στα ενοικιαζόμενα δωμάτια "Αθηνά" μπορείτε να απολαύσετε την γνήσια σαμιώτικη φιλοξενία σε ένα περιβάλλον απόλυτης γαλήνης και ομορφιάς. Τα δωμάτια πλαισιώνονται από ένα μαγευτικό τοπίο αφού στα ...

Το ξέρουμε το ξέρουμε και ήδη τα εχουμε προωθήσειιιιιιιιι ξέχασα να στο πώ, τα έδειξα σε κάποιους πελάτες μου που θα πανε Σαμο.

Μαρία έγραψε:

ρε σεις είμαι πολύ γκαντέμο, πώς και πώς περίμενα να πάμε να δούμε τα σπίτια και τελικά δεν μπορεί η μεσίτρια! αι στα κομμάτια πια! Mad

Θα μετακομίσεις;;;;

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!!! καλα μιλαμε δε σας προλαβαινω! πολυβολο εισαστε! Laughing Laughing Razz Razz Razz

κοριτσια ταραμα κανει να φαωωωωωωω???? ξερει καμια? χαχαχαχα

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
vasoula έγραψε:
Τι λέςςςςς ας μου σπασει και ολο το μαγαζί χαρά μου να γνωρίσω τον Νικόλα απο κοντά!!!


αχαχαχαχαχααχαχα! καλά για να το σπάσει δεν νομίζω! δεν τον έχω μέχρι εκεί! αχαχαχαχα πλάκα κάνω, αν εξαιρέσεις ότι αν τον πιάσει είναι θηρίο ανήμερο, γενικά είναι καλό παιδάκι το μωρό μου! Very Happy

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
και για να αλαφρυνω το κλιμα εδω τιθεται το ερωτημα: μηπως πρεπει να στελνουμε τις πεθερες με την καμερα πρωτες και μετα αν ολα ειναι ασφαλη να ξεμυτιζουμε????? Shocked


Καλααα εεε δν παιζεεεσαιιιιιι σε φανταστηκα με τη κοιλια τουρλααα να λες παμε μαμααααα γενναωωωωωωω κατεβα με τη καμερα κι να εχεις πληρωσει τους αλλοδαπους απο κατω να περιμενουνε!!!!!!κι μεετα εσυ να γελας ειρωνικα χιχιιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιιχ
αααχ νασαι καλα μεκανες κ γελασα.



σιγα μη την πω μαμα και σιγα να μην πληρωσω κιολας!!!αστην στα αυγα της καλυτερα!αστην να τυρραναει τον αντρα της.... Razz Razz Razz

Vivian έγραψε:


Τα ιδια Μαρακι δεν ακουω απλα ευτυχως δεν ποναει!!

γεραματα!!! Razz Razz Razz καλα λεει η μαρια για επιδομα!!! Razz Shocked

Μαρία έγραψε:


αχαχαχαχαχααχαχα! καλά για να το σπάσει δεν νομίζω! δεν τον έχω μέχρι εκεί! αχαχαχαχα πλάκα κάνω, αν εξαιρέσεις ότι αν τον πιάσει είναι θηρίο ανήμερο, γενικά είναι καλό παιδάκι το μωρό μου! Very Happy

μια χαρα παιδι ειναι,ντροπαλο ντροπαλο!!!σουφρωνει και τις χειλαρες του!!!ματια μου!!!μαγουλα μου ατελειωτα!!! I love you

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια τι κανετε????διαβασα τα νεα σας αλλα πλακωσαν επισκεψεις και ετσι δεν σας εγραψα....

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου..
Τεταρτουλα σημερα..Δηλαδη περασε και αλλη μια βδομαδουλα..!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κι από μένα!!!

Είμαι στη δουλειά και δεν ξέρω αν θα μπορέσω να είμαι μέσα για πολύ.
Τι κάνετε?
Ποιες καλές κοπέλες είναι εδώ?
Πάω να σας διαβάσω.

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Αγγελικη..Πήξιμο στην δουλεια? Η μικρη μου νυφουλα τι κανει? ( το δεσα εγω ε????)

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια Very Happy
Βροχές περιμέναμε και λιακάδα έχουμε, μας πήρε χαμπάρι και το σύμπαν και τρελάθηκε και αυτό!!!!

Λοιπόν είμαστε σπίτι ανω κάτω.....χθές το βράδυ πρίν κλείσουμε πήγα για παγωτό σε μια καφετέρεια δίπλα, ήταν ένα γκολφάκι παρκαρισμένο και ερχόταν αυτοκίνητο, είχε ακόμα αποσταση και λέω ας περάσω........... Twisted Evil ο άλλος ανεβάζει ταχύτητα, τσαντίστηκε που πέρασα και έτσι βρίσκομαι ανάμεσα στα δυο αυτοκίνητα αλλά και πάλι είχε πολύ χώρο δεν τον εμπόδιζα.....αυτος σταματάει και με κοιτάει άγρια...τα πέρνω κι εγώ και σταματάω και ανταποδίδω το άγριο βλέμμα..... Twisted Evil βλέπω πως πιάνει το τιμόνι έτοιμος να κάνει στραβοτιμονιά Shocked Shocked αν το έκανε θα με κολλαγε πάνω στο άλλο αμάξι, φεύγω γρήγορα και σταματώ και μιλώ με 2 νεαρούς απο εδώ, είδαν την φάση και τον μούτζωσα τον άλλον......με είδε και σταματάει λίγο πιο κάτω απο το μαγαζί μου.... το μαγαζί το είχαμε κλείσει ο αδερφός μου είχε φύγει κι εγώ πέρνωντας τα παγωτά θα έμπαινα μέσα να πάρω το λαπτοπ και να κλείσω.....αυτός εκεί περίμενε να γυρίσω αλλά δεν το πολυκατάλαβα νόμιζα πως απλά έκανε στάση αλλά ήμουν και πολύ κουρασμένη......γυρίζω στο μαγαζί και τον βλέπω να άνοιγει την πόρτα του και εκεί καταλαβαίνω πως έχει άγριες διαθέσεις.........και για καλή μου τύχη κατεβαίνει ο αδερφός μου απο το σπίτι και μόλις εκείνος τον βλέπει βάζει μπρός και εξαφανίζεται Shocked Shocked αντε εγώ τώρα να έμπαινα στο μαγαζί και να ερχόταν πίσω μου και καλά που το καταλαβα τελευταια στιγμή αλλά αν έφευγε και γυρνούσε πάλι (ξέρει ποια είμαι ) την ώρα που έμπαινα στο μαγαζί έτσι που ήταν και αργά και ολα κλειστα και έμπαινε μέσα τι θα γινόταννννννννν;;;;;;; Sad Sad
με βλέπει ο αδερφός μου που είχα γίνει κατάσπρη και του λέω τι έγινε και τι κάνει βρε κορίτσια;;;;;;;;;;
Μπαίνει στο αμάξι και πάει να τον βρεί, ευτυχώς δεν τον βρήκε αλλά μέχρι να γυρίσει τα χαμε παιξει σπίτι όλοι.........
Αυτός μένει χρόνια εδώ, μαθαίνω δεν είναι Ελληνας, καταλαβαίνεται τι είναι και δεν θέλω να το γράψω για να μην θεωρηθώ ρατσιστρια........
...και τον βλέπω τώρα το πρωί, είχε κόσμο έξω και τον σταματάω και του λέω ¨ Με την άλλη που θα σηκώσεις βλέμμα και θα με κοιτάξεις έχεις φύγει οχι μόνο απο εδώ αλλά απο την Ελλάδα γενικά, γελοιε σέβομαι την γυναίκα σου που είναι υπέροχος άνθρωπος και δεν σου κάνω καταγγελεία¨ πάει κάτι να μου πεί και του λέω ¨ μην πείς κουβέντα, αν εστριβες θα με χτυπούσες και εγώ έχω ένα παιδάκι να μεγαλώσω @@@@κα¨ φεύγει...ο κόσμος κοιτούσε και του κάνω ε ψιττττττ κρύψου και καμιά βδομάδα μεσα στο σπίτι γιατί σε ψάχνει ο αδερφός μου!!!!!

Αυτά κορίτσια, φοβηθηκα πάρα πολύ και πιο πολύ αν τον εβρισκε ο αδερφός μου το τι θα ακολουθούσε...ο αδερφός είναι πολύ καλό παιδί αλλά δυστηχώς αν ενοχλησουν την μικρούλα αδερφούλα του μετατρέπεται σε κακό παιδί...δεν του ειπα πως παραλίγο να κανει στραβοτιμονιά και ελπιζω να μην το μάθει απο τους άλλους νεαρούς...που κανονικά ο @@@@κας θέλει ένα γερό ξύλο, κορίτσια ήταν έτοιμος να στρίψει σας λέω θα με σκότωνε και αυτός είχε ένα μεγάλο 4χ4...........
Εχω συνέλθει αλλά φοβηθηκα πολύ....

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Γιάννα και Αγγελική!!!!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Γιάννα μου!!!
Δε σε έγραψα.... απλά διάβαζα κι ήταν πολλέεεεεες οι σελίδες ρε γμτ....
Η νυφούλα σου καλά είναι... Φωτό δεν είδα ακόμα από το γαμπρό μου όμως....

Λοιπόν από όσα διάβασα ένα μόνο θα σχολιάσω....:

Ήρια έγραψε:
...ο αντρας μου τις χωνει ολες μαζι μεσα .....

Μέχρι να διαβάσω όλη την πρόταση και να καταλάβω σε ποιο πράγμα αναφέρεται.... καταλαβαίνετε τι έπαθα η γυναίκα... Laughing Laughing Laughing

Βασούλα, από ραγάδες και κυτταρίτιδα νομίζω ότι παίρνω το στέμμα...
Όσο για την κοιλιά, ενώ μετά τη γέννα μου έμειναν μόνο τρία κιλάκια από τα 15-16 που είχα πάρει και στις 40 μέρες άρχισε πλέον να φεύγει, μετά ξαφνικά... δεν ξέρω τι έγινε... ειλικρινά... εγώ δεν έκανα τίποτα.... Embarassed χμμμμμμ.... άρχισε να ξεχυλίζει πάνω από το παντελόνι μου!!!! Δεν ξέρω τι φταίει... δε μπορώ να καταλάβω... Embarassed
Και είμαι +3 κιλά...
Δηλαδή 3 από την εγκυμοσύνη, και 3 ακόμα, 6 το σύνολο....
Κι έχω και γαμοβάφτιση!
Δράμα....

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Καλημέρα κορίτσια Very Happy
Βροχές περιμέναμε και λιακάδα έχουμε, μας πήρε χαμπάρι και το σύμπαν και τρελάθηκε και αυτό!!!!

Λοιπόν είμαστε σπίτι ανω κάτω.....χθές το βράδυ πρίν κλείσουμε πήγα για παγωτό σε μια καφετέρεια δίπλα, ήταν ένα γκολφάκι παρκαρισμένο και ερχόταν αυτοκίνητο, είχε ακόμα αποσταση και λέω ας περάσω........... Twisted Evil ο άλλος ανεβάζει ταχύτητα, τσαντίστηκε που πέρασα και έτσι βρίσκομαι ανάμεσα στα δυο αυτοκίνητα αλλά και πάλι είχε πολύ χώρο δεν τον εμπόδιζα.....αυτος σταματάει και με κοιτάει άγρια...τα πέρνω κι εγώ και σταματάω και ανταποδίδω το άγριο βλέμμα..... Twisted Evil βλέπω πως πιάνει το τιμόνι έτοιμος να κάνει στραβοτιμονιά Shocked Shocked αν το έκανε θα με κολλαγε πάνω στο άλλο αμάξι, φεύγω γρήγορα και σταματώ και μιλώ με 2 νεαρούς απο εδώ, είδαν την φάση και τον μούτζωσα τον άλλον......με είδε και σταματάει λίγο πιο κάτω απο το μαγαζί μου.... το μαγαζί το είχαμε κλείσει ο αδερφός μου είχε φύγει κι εγώ πέρνωντας τα παγωτά θα έμπαινα μέσα να πάρω το λαπτοπ και να κλείσω.....αυτός εκεί περίμενε να γυρίσω αλλά δεν το πολυκατάλαβα νόμιζα πως απλά έκανε στάση αλλά ήμουν και πολύ κουρασμένη......γυρίζω στο μαγαζί και τον βλέπω να άνοιγει την πόρτα του και εκεί καταλαβαίνω πως έχει άγριες διαθέσεις.........και για καλή μου τύχη κατεβαίνει ο αδερφός μου απο το σπίτι και μόλις εκείνος τον βλέπει βάζει μπρός και εξαφανίζεται Shocked Shocked αντε εγώ τώρα να έμπαινα στο μαγαζί και να ερχόταν πίσω μου και καλά που το καταλαβα τελευταια στιγμή αλλά αν έφευγε και γυρνούσε πάλι (ξέρει ποια είμαι ) την ώρα που έμπαινα στο μαγαζί έτσι που ήταν και αργά και ολα κλειστα και έμπαινε μέσα τι θα γινόταννννννννν;;;;;;; Sad Sad
με βλέπει ο αδερφός μου που είχα γίνει κατάσπρη και του λέω τι έγινε και τι κάνει βρε κορίτσια;;;;;;;;;;
Μπαίνει στο αμάξι και πάει να τον βρεί, ευτυχώς δεν τον βρήκε αλλά μέχρι να γυρίσει τα χαμε παιξει σπίτι όλοι.........
Αυτός μένει χρόνια εδώ, μαθαίνω δεν είναι Ελληνας, καταλαβαίνεται τι είναι και δεν θέλω να το γράψω για να μην θεωρηθώ ρατσιστρια........
...και τον βλέπω τώρα το πρωί, είχε κόσμο έξω και τον σταματάω και του λέω ¨ Με την άλλη που θα σηκώσεις βλέμμα και θα με κοιτάξεις έχεις φύγει οχι μόνο απο εδώ αλλά απο την Ελλάδα γενικά, γελοιε σέβομαι την γυναίκα σου που είναι υπέροχος άνθρωπος και δεν σου κάνω καταγγελεία¨ πάει κάτι να μου πεί και του λέω ¨ μην πείς κουβέντα, αν εστριβες θα με χτυπούσες και εγώ έχω ένα παιδάκι να μεγαλώσω @@@@κα¨ φεύγει...ο κόσμος κοιτούσε και του κάνω ε ψιττττττ κρύψου και καμιά βδομάδα μεσα στο σπίτι γιατί σε ψάχνει ο αδερφός μου!!!!!

Αυτά κορίτσια, φοβηθηκα πάρα πολύ και πιο πολύ αν τον εβρισκε ο αδερφός μου το τι θα ακολουθούσε...ο αδερφός είναι πολύ καλό παιδί αλλά δυστηχώς αν ενοχλησουν την μικρούλα αδερφούλα του μετατρέπεται σε κακό παιδί...δεν του ειπα πως παραλίγο να κανει στραβοτιμονιά και ελπιζω να μην το μάθει απο τους άλλους νεαρούς...που κανονικά ο @@@@κας θέλει ένα γερό ξύλο, κορίτσια ήταν έτοιμος να στρίψει σας λέω θα με σκότωνε και αυτός είχε ένα μεγάλο 4χ4...........
Εχω συνέλθει αλλά φοβηθηκα πολύ....

Καλημερούδια!...
Απαπα, τι είναι αυτά που διαβάζω σήμερα; Πρόσεχε καλέ με τις μούτζες-την έχω πατήσει κι εγώ γι αυτό το λέω. Είχα δίκιο κι εγώ τότε, αλλά ο άλλος ήταν πειραγμένος ένα πράγμα και σήκωσε χέρι να με χτυπήσει! Τελευταία στιγμή κρατήθηκε κι εγώ ευγνωμονώ την τύχη μου. Έκτοτε, δεν μουτζώνω, παρά κρατιέμαι όσο δίκιο κι αν έχω. Γιατί Βασούλα δεν αξίζει να κινδυνέψει η ζωή σου (επιπλέον) για ένα μ@μ@κα...
Α, εμένα ήταν Έλληνας πάλι ή μάλλον... Ελληναρας!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΜΑΣ ΠΛΑΚΩΣΕ ΤΟ ΠΑΠΛΩΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 11... Shocked ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙΣΤΕ ΝΤΟΥΡΟΙ...ΑΥΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ "ΤΡΕΧΕΙ"ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΩ....

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Καλλιόπη!!
Ωραία τυχαιρούλα....
Εγώ είμαι στη δουλειά πάλι... Mad Crying or Very sad

Βασούλα έχει δίκιο η crazymommy.
Μη μουτζώνεις κατάφατσα. Κάντο κάτω από το παράθυρο να μη φαίνεσαι! χιχιχιχι!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερουδια!!!Kαλα εε του τρελου το σπιτι το ξερετε???εδωωω το δικο μου!!!!!!!!!!!Εδω κ μερικες μερες περιμενω περιοδο κ οσο αργει τοσο ανεβαινουνε τα νευρα μου κι οι ορμονες κανουνε παρτυ,κ μενοχλουν τα παντα!Κι κτος αυτου εχω 2 αδερφια κοπροσκυλα να μου σπανε τα νευρα,η μικρη χορευει πατυ πανω στην πλατη του καναπε κ για μικροφωνο εχει το χερουλι του μηχανηματος γυμναστικης που το εχω βγαλει στο σαλονι γτ θα το παρουνε ενας θεος ξερει ποτε ενας συναδελφος του γιαννη μαζι με μια παλια τηλεοραση τερααστια κ ενα σωρο ξυλα που πανε για πεταμα,κι συν αυτο ο ξαδερφος μου που δν εχει σχολειο φααρδυς πλατυς στον καναπε παιζει πλειστεισιον!!!!!Μποριε καποιος να ερθει να τους μαζεψειιιιι???ελεος δλδ,οχι τπτ να βοηθουσανε κ σε τπτ να πω νταξ,αλλα τους ζητησα να πανε να μαζεψουνε στης μανας μ διπλα τα ρουχα γτ επιασε βροχη κι μεεγραψαν κανονικα,ε ρεεεε κ ξεκινησααα το βρισιμο κ τις φωνεςςςς γτ σε λιγο θα μακουσει ολη η ροδος,που πλενω πιατα κ γυρναω κ βλεπω κουπες καφε καινουριες!!!!!Ελεος.δν μπορω.Ειλικρινα το σπτεμβριο που θ ξεκινησει η μικρη σχολειο 8-3θα απαγορευεται η εισοδος σε ολους!!!!!!!!!!!!!!Η μονη που δν φταιει σολα αυτα ειναι η μικρη!!σορρυ ρε κοριτσια αλλα αμα δν τα γραψω εστω καπου θα τρελαθω.Αυτο το πραγμα γινεται 4μερες τωρα.Κ οχι τπτ αμα μιλαω κιολας βγαινω η στριγγλα αδφρφη καταλαβες,

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Βασουλα..Ρε συ προσεχε. Δεν ξερεις τι τρελλα κυκλοφορει στον κοσμο.

Αγγελικη αν θελεις μπορω να σου στειλω μια φωτο του γαμπρου..Όσο για τις ραγαδες και τα extra κιλα ασε, μην ανοιγεις πονεμενα θεματα. Μου φαινεται φετος στην παραλια θα βγω με εκεινα τα μαγιο που φοραγε ο Βεγγος. Τουλαχιστον περσι το καλοκαιρι ημουν εγκυος και ειχα μια δικαιολογια.

Καλλιοπακι μου καλο κυνηγι..

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna_V έγραψε:Αγγελικη αν θελεις μπορω να σου στειλω μια φωτο του γαμπρου..

Να σου στείλω με πμ το mail μου, να μου στείλεις???
Θέλω και δικιά σου όμως!!
Να μη γνωρίσω τη συμπεθέρα???

Gianna_V έγραψε:Όσο για τις ραγαδες και τα extra κιλα ασε, μην ανοιγεις πονεμενα θεματα. Μου φαινεται φετος στην παραλια θα βγω με εκεινα τα μαγιο που φοραγε ο Βεγγος.

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 26 587529 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 26 587529

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αγγελικη περιμενω πμ.. και μετα μη ξεχασεις να δωσεις στιγμα με τις εντυπωσεις σου..
Για τις δικες μου θα σου στειλω συνδεσμο απο το fb για με δεις. Σε πειραζει?

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το πμ έφυγε!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΤΥΧΕΡΗ ΡΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΓΥΡΩ ΤΟΥ ΣΑΛΟΝΙΟΥ 654 ΦΟΡΕΣ ΗΔΗ... Razz Razz Razz Razz Razz Razz

ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΚΥΝΗΓΗΤΟ ΒΡΕ! Wink

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
To mail εφυγε..Παω να κανω ενα τσιγαρο και περιμενω εντυπωσεις..Συμπεθερουλα μου..

Καλλιοπακι μου, αν σου πω οτι το περιμενω πως και πως θα με πεις μαζοχα??

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααα, διαβασα λιγο πριν φυγω για τα νηπια για την βασουλα, τωρα δεν ξερω τι αλλο εχετε γραψει, ρε βασω προσεχε γιατι ειναι μαλακας ο τυπος αλλα και εγω θα τον ειχα στολισει Wink

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποπακι θεα η κορη σου με το μικροφωνο Razz Razz Razz Razz

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα μου τις είδα τις φωτό!!
Είναι γλύκας ο γιος σου!!
Για φάγωμα, ρούφηγμα, δάγκωμα και όλα τα συναφή!
Εσένα δε μπορώ να σε δω γιατί δεν έχω facebook.
Αν είσαι αυτή που φαίνεται λίγο πίσω από τον πιτσιρικά, μια χαρά σε βρίσκω.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις