Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
148 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 148 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 43]

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όποτε θέλει βγάζει κ την κανονική της φωνή οπότε μάλλον δεν παίζει να αρρώστησε.
Η αλήθεια είναι πως καμιά φορά κι εγώ αλλάζω τη φωνή μου για πλάκα κ γουρλώνει τα μάτια και με κοιτάζει σα να λέει "τι βλακείες κάνει η μάνα μου..."

Σνούπι (δεν θυμάμαι αν μας έχεις πει το όνομά σου) η μικρή σου μου θυμίζει πολύ τη δικιά μου, όχι ότι είναι ίδιες -η δικιά μου είναι πιο όμορφη, χιχιχιχι!- αλλά νομίζω ότι πραγματικά μοιάζουν!!
Θύμισέ μου, πόσο είναι? Πρέπει να είμαστε κοντά.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια κι απο μενα.χθες ηταν η χειροτερη εφημερια εβερ...δε πηγε γενικοτερα καλα η μερα και η νυχτα μου.γυρισα σπιτι και κοιμηθηκα και δε λεω να νιωσω ανθρωπος....ειναι να μην μπλεξεις με βλακες...τι σου ηταν ρε χριστιανε μου να κοιταζες το οπλο σου αν ηταν γεματο πριν το καθαρισεις???αυτη η σιγουρια σου μας εφαγε,ολη νυχτα χειρουργειο στο ποδι......γμ την εξυπναδα σου γμ..........

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Ευάκι!!

Τι ήταν αυτός?? Κάνα φανταράκι??? Άβγαλτο κι αμάθητο???

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:καλημερουδια κι απο μενα.χθες ηταν η χειροτερη εφημερια εβερ...δε πηγε γενικοτερα καλα η μερα και η νυχτα μου.γυρισα σπιτι και κοιμηθηκα και δε λεω να νιωσω ανθρωπος....ειναι να μην μπλεξεις με βλακες...τι σου ηταν ρε χριστιανε μου να κοιταζες το οπλο σου αν ηταν γεματο πριν το καθαρισεις???αυτη η σιγουρια σου μας εφαγε,ολη νυχτα χειρουργειο στο ποδι......γμ την εξυπναδα σου γμ..........


καλημερα Ευακι!!! πωωωωωωωωω αν ειναι δυνατον !!! τουλαχιστον σωθηκε?!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικη φανταρος δεν ητανε,κοτζαμ μαντραχαλος ή αστυνομικος ηταν ή συνοριοφυλακας,κατι τετοιο...τωρα η ζωη του σωθηκε για το χερι θα δειξει,αν δε μολυνθει απο την πυριτιδα θα σωθει κι αυτο.τι σκατ@ καναμε ολη τη νυχτα...........

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με όπλο ή με καραμπίνα? γιατί με καραμπίνα λίγο απίθανο να το έπαθε κατά λάθος, μόνο επιτηδευμένα! Wink μακάρι να σωθεί και το χέρι του

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ!!!ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΦΑΙΡΑ ΜΕΣΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ Ή ΕΣΤΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕ ΤΟ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ.ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗ!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΚΑΛΑ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ!!!ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΦΑΙΡΑ ΜΕΣΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ Ή ΕΣΤΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕ ΤΟ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ.ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗ!!!

πες τα ρε τζω...παει ολη μας η νυχτα...ειμαι κομματια και επιφυλακη εκτος των αλλων...αλλος ενας τετοιος βλαμμενος και θα τα κακαρωσω...... Twisted Evil

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια, η μικρη στριφογυριζε χτες ματι δεν εκλεισα, τωρα σηκωθηκε ηπιε γαλα και ξανα κοιμηθηκε, ακομα γκρινιαρουλα ειναι, εμετους οκ δεν κανουμε αλλα μαλλον απο την ταλαιπωρια αργει η μπουμπου μου να παρει τα τελειως πανω της, καλα χτες περιμενα σαν μα..κας το νυχτερινο να παει 2 και ερχεται 11 τωρα, 1.57 θυμηθηκε να μου το πει η μανα μου Twisted Evil

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε ευακι πωπω τι βλεπουν τα ματια σου καθε φορα, χαρας το κουραγιο σου!

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αγγελικη, και εμενα βγαζει διαφορες κραυγες. Εμενα τσιτωνει τα χερια του και τσιριζει..Λες και εχει τα νευρα του. Και στο καπακι ξεκαρδιζεται..Χαχας παιδι μου, σου λεω.
Μαριτσα περαστικα κοριτσακι μου. Θελει λιγο υπομονη αλλα που θα παει θα περασει..
Ευακι τωρα σας ηρθε αυτο το περιστατικο? Φαντασου τι θα γινοταν το Πασχα με αυτες τις βλακειες τα πυροτεχνηματα και ολα αυτα που πετανε και κανουν την νυχτα-μερα.

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ αυτο με τις κραυγουλες που κανουν και δοκιμαζουν τους εαυτους τους εχει τοσο πλακα, καλα τα βεγγαλικα στην ανασταση μου την δινουν μιλαμε, δεν εχω παει με τα παιδια φοβαμαι, θελω τοσο να παμε αλλα δεν μπορω, τοσα βλεπουμε, προσφατα και με τον 7χρονο που εσκασε στα ποδια του εξω απο την εκκλησια και πεθανε το κακομοιρο απαπα, πεστε με τρελλη αλλα τρεμω

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τσουπ να μαι παλι ........ εγω φετος την πηγα την μικρη στην ανασταση για πρωτη φορα αλλα ομολογω πως δεν ξανα παω εγω γενικα ειμαι φοβητσιαρα δεν τα μπορω αυτα , η Ηρια βεβαια κυρια , γελουσε κιολας αλλα εγω κοιτουσα γυρω γυρω μην μας ερθει τιποτα στα μουτρα!! Ναι κριμα το αγορακι Μιλού , κριμα αν ειναι δυνατον!

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αδικο εχεις Μαριτσα?? Και πολυ σωστα λες..Λεγαμε με τον αντρα μου οτι του χρονου στην Ανασταση να παμε παρεα με το μωρο που θα ειναι σχεδον 17-18 μηνων αλλα το απεκλεισα. Δεν υπαρχει περιπτωση. Τι κοτσανα εθιμο ειναι αυτο δεν μπορω να καταλαβω. Οκ, λενε και καλα οτι ξορκιζουν το κακο. Αλλα το παρακανουν. Πεταξε μια βλακεια, αλλα μακρια απο τον κοσμο.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια μεγαλη και χαμογελαστη καλημερα να εχουμε!!!!
σημερα μας αφιερωνω το παρακατω αρθρο! απολαυστε το! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 7 215994

~

6 Μαΐου: Παγκόσμια ημέρα κατά της Δίαιτας

Σίγουρα, τουλάχιστον μια φορά στη ζωή σας, έχετε δηλώσει ότι ξεκινάτε δίαιτα αλλά τελικά αφήσατε το ραντεβού με το μέτρημα θερμίδων για μια άλλη φορά. Θα χαρείτε, λοιπόν, να μάθετε, ότι μπορείτε να το αναβάλετε ξανά, χωρίς τύψεις αυτή τη φορά, στις 6 Μαΐου, Παγκόσμια Ημέρα κατά της Δίαιτας.


Η ημέρα αυτή καθιερώθηκε από τη βρετανίδα Μέρι Έβανς- Γιανγκ το 1992. Η Μέρι Έβανς- Γιανγκ είχε αντιμετωπίσει στο παρελθόν ανορεξία και είναι πλέον επικεφαλής της αντιδιαιτικής καμπάνιας στη Μ. Βρετανία και συγγραφέας του μπεστ σέλερ «Τα έχεις όλα, χωρίς να κάνεις δίαιτα». Η προσωπική της εμπειρία και διάφορα άλλα γεγονότα, όπως η αυτοκτονία μιας εφήβου επειδή δεν μπορούσε να χάσει βάρος, την ώθησαν στο να αφιερώσει μία μέρα του χρόνου ενάντια στις δίαιτες.

Η Παγκόσμια Ημέρα κατά της Δίαιτας συμβολίζεται με μια μπλε κορδέλα, για να δείξει την αντίθεση στη συνεχή εμμονή με την εμφάνισή μας, που προέρχεται από τα πρότυπα που προβάλουν τα Μέσα Μαζικής Επικοινωνίας. Επίσης, την αντίθεση στις δίαιτες ταχείας απώλειας βάρους που δεν έχουν κανένα αποτέλεσμα και προκαλούν σοβαρά προβλήματα υγείας.

Σκοπός της μέρας, η αποδοχή του σώματός μας και τις ποικιλομορφίας των σωματικών μεγεθών, χωρίς κόμπλεξ. Μια προσπάθεια να σταματήσουν οι εμμονές μας για απώλεια βάρους και να γίνουν ευρέως γνωστές οι βλαβερές συνέπειες που μπορεί να προκαλέσει μία δίαιτα. Για όσους δεν πειστήκατε ακόμη, δείτε κάποιες από αυτές:

- Καμία δίαιτα δεν έχει μακροχρόνια αποτελέσματα. Ακόμα και με το πλέον μακροπρόθεσμο πλάνο, χάνουμε κιλά τα οποία στη συνέχεια ξαναπαίρνουμε – τα ίδια ή και περισσότερα. Μελέτες έχουν αποδείξει ότι άτομα που ακολουθούν τακτικά δίαιτες, έχουν περισσότερες πιθανότητες να γίνουν υπέρβαρα από εκείνα που τρώνε κανονικά.

- Η δίαιτα μπορεί να προκαλέσει σοβαρά έως και θανατηφόρα προβλήματα υγείας στον οργανισμό. Θάνατοι οφειλόμενοι σε καρδιακή αρρυθμία ή άλλα προβλήματα που σχετίζονται με τη δίαιτα καταγράφονται κάθε χρόνο στις Ηνωμένες Πολιτείες. Έρευνες, μάλιστα, έχουν δείξει ότι το φαινόμενο ανακύκλωσης βάρους –κερδίζουμε, χάνουμε, ξανακερδίζουμε κλπ– σχετίζεται με υψηλά ποσοστά θανάτων.

- Η δίαιτα «διακόπτει» τις φυσιολογικές λειτουργίες του οργανισμού. Η απότομη απώλεια βάρους θέτει τον οργανισμό σε άμυνα, η οποία μειώνει το μεταβολισμό, τους παλμούς της καρδιάς, τη θερμοκρασία του σώματος και τη λίμπιντο, επηρεάζοντας, συνεπώς, αρνητικά, τις νοητικές, συναισθηματικές και κοινωνικές δραστηριότητες.

- Όσοι κάνουν δίαιτα αισθάνονται συχνά αδύναμοι και κουρασμένοι, υποφέρουν από ζαλάδες και αντιμετωπίζουν δυσκολίες συγκέντρωσης. Τα συμπτώματα αυτά μπορεί να οφείλονται σε έλλειψη σημαντικών στοιχείων, όπως είναι ο σίδηρος, οι πρωτεΐνες και, βέβαια, οι θερμίδες.

- Καθότι η δίαιτα παρεμβαίνει στις φυσιολογικές διατροφικές συνήθειες, συχνά επιφέρει ανεπιθύμητα αποτελέσματα, όπως υπερφαγία, βουλιμία ή νευρική ανορεξία. Όσοι κάνουν δίαιτα αγνοούν τα φυσιολογικά σημάδια πείνας και κορεσμού, με αποτέλεσμα ο οργανισμός τους να συνηθίζει να τρώει πολύ περισσότερο ή πολύ λιγότερο από το κανονικό. Όλες οι διατροφικές διαταραχές οφείλονται κατά κύριο λόγο σε χρόνιες δίαιτες και ψυχολογικούς παράγοντες που επηρεάζονται από αυτές.

- Η υπερβολική ενασχόληση με το βάρος μας κάνει επικριτικούς, τόσο με τον εαυτό μας όσο και με τους άλλους, και μας οδηγεί στην παγίδα να δίνουμε μεγαλύτερη σημασία στην εμφάνιση απ' ότι στο χαρακτήρα ενός ανθρώπου.

Στις μέρες μας, τα δεδομένα είναι ανησυχητικά... Νέα παιδιά των οποίων οι γονείς κάνουν συχνά δίαιτα, έχουν μεγαλύτερες πιθανότητες να εμφανίσουν διατροφικές διαταραχές ή να γίνουν παχύσαρκα μεγαλώνοντας. Επίσης, δεν είναι λίγοι οι γονείς που δεν διστάζουν να βάλουν τα υπέρβαρα παιδιά τους σε περιοριστικές δίαιτες, ρισκάροντας την υγεία και την ανάπτυξή τους, αυξάνοντας τον κίνδυνο εμφάνισης διατροφικών διαταραχών. Παρόλο, όμως, που σήμερα ένα μεγάλο μέρος του πληθυσμού κάνει τακτικά δίαιτες, τα ποσοστά παχυσαρκίας συνεχώς αυξάνονται.

Δεν θα πρέπει να θεωρήσετε ότι η Παγκόσμια Ημέρα κατά της Δίαιτας μας ωθεί στο να τρώμε ό, τι θέλουμε σε μεγάλες ποσότητες, χωρίς σκέψη. Αντίθετα, δίνει το έναυσμα για μια διατροφή ισορροπημένη με τρόφιμα από όλες τις ομάδες. Μια διατροφή προσαρμοσμένη στον τρόπο ζωής και τις συνήθειες του καθενός, χωρίς υπερβολές, είτε μεγάλων ποσοτήτων φαγητού είτε στέρησης. Στόχος είναι η σταδιακή αλλαγή συμπεριφοράς, υιοθετώντας υγιεινές διατροφικές συνήθειες και αύξηση της φυσικής δραστηριότητας. Το ιδανικό βάρος είναι αυτό στο οποίο μπορούμε να αισθανόμαστε υγιείς και καλά με το σώμα μας!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:ρε ευακι πωπω τι βλεπουν τα ματια σου καθε φορα, χαρας το κουραγιο σου!

καλα δεν ειναι τπτ,συνηθεια ειναι ολα.να σκεφτεις οτι οταν ημουν μικρη λιποθυμουσα οταν μου παιρναν αιμα!εγω παλι δε θα μπορουσα να ειμαι κομμωτρια οπως εσυ,με ενοχλει αυτο το υφακι ορισμενων γυναικων που πας στο κομμωτηριο και της βγαζουν τη ψυχη της κοπελας λες και αμα αυτες δε βλεπονται φταιει η κοπελα!!!χωρια οι μυρωδιες και οι τριχες!αυτο λεω κι εγω στην φιλη μου που ειναι κομμωτρια!!!πως δεν εχεις σφαξει καμια που κρατας ψαλιδι και σου λενε μ@λ@κιες????????? Razz Razz Razz Razz

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχα γιαυτο και δεν ειμαι πλεον, εγω παλι παντα ημουν ψυχραιμη με αιματα και νοσοκομεια, καλα αυτο που λες ισχυει εχουν δει τα ματια μου στο κομωτηριο ουυυυυυ, αλλα ολα ειναι και θεμα συνεργατων και δουλειας και στην γραφιστικη ειχα μια παραξενη προισταμενη οποτε και εκει μια και το αυτο ηταν , αμα θελει ο αλλος να σε πρηξει με το μακρυ και το κοντο του παντου μπορει, εγω στην κομμωτικη δεν ειχα το μπλα μπλα, δεν μπορω ρε παιδι μου να σε αρχισω στο μπιρι μπιρι να σου ταζω τεμεναδες κτλ, αφου μας ελεγε η κομωτρια πουληστε προιοντα στους λουτηρες και δεν μου εβγαινε οταν ο αλλος δεν ειχε λεφτα τι σκατα να του πω αφου τον καταλαβαινα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω για νανακιαααααα!!!!!αν δε μπω το απογευμα θα ειναι γιατι σκοτωσα τη γειτονισσα και με συλλαβανε...αχαριστια ε????πρωτα τους φτιαχνεις τα χερια που αυτοπυροβολουνται και μετα σε συλλαμβανουν????θα σας στελνω τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους απο τη φυλακη!!!χαχαχαχαχα!!!!να γραφετε με σπρει στους τοιχους "λευτερια στο ευακι"!!!!!!!!!!
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σας κοριτσάρες!!!!!
Όλα καλά; Η Εύα πήγε φυλακή ή κοιμάται;

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Αθηνούλα!!!

Λοιπόν έτσι και πάθει τίποτα η κόρη μου, σε καθιστώ υπεύθυνη!!
Η κουδουνίστρα που της πήρες, τη βαράει στο κεφάλι! χαχαχαχαχα!!

Λοιπόν έπρεπε να τη δεις το πρωί, που τη φέρνει στο κούτελο με φόρα, μετά με κοιτάζει απορημένη, και μετά βάζει τα κλάματα.... Είχα πεθάνει στο γέλιο σου λέω!!

Εσύ τι κάνεις?
Η Γωγούλα?

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Λοιπόν έτσι και πάθει τίποτα η κόρη μου, σε καθιστώ υπεύθυνη!!
Η κουδουνίστρα που της πήρες, τη βαράει στο κεφάλι! χαχαχαχαχα!!

ΟΚ!!!!! Υπόσχομαι να έρθω και να γεμίσω φιλιά τα καρουμπαλάκια της!!!!! Θα τα κάνω ΜΑ να περάσουν! χι χι χι!
(μάλλον έχει πολλά νεύρα η κουδουνίστρα χο χο χο)

Εμείς καλά είμαστε. Η Γωγώ κοιμάται. Με έχει παλαβώσει με κάτι λεξούλες: ντι-ντα η καμπάνα, τι-τα-τι-τα το ρολόι, Ίγια = Λίζα (η σκύλα της πεθεράς μου), ιά = δεξιά και άλλα τέτοια που κάθε φορά τη δαγκώνω. Very Happy

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια και απο μενα!!!! Ευακι αν μπορεις πριν μπεις φυλακη απαντα στο μήνυμα που σου εχω στειλει!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξυπνησαααα!!!!!εχω σπασει καθε ρεκορ!!!και δε πηγα και φυλακη!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] δε καταλαβα Χριστο!!!
βιβιαν απαντησα!!!
αγγελικη τρελα η μικρη!!!
αθηνα ντροπη σου να παιρνεις τετοια επικινδυνα παιχνιδια στη μικρη της αγγελικης!!! Razz Razz Razz

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλησπέρα κορίτσια,αααα είναι παγκόσμια μέρα κατάτης δίαιτας σήμερα;; Για αυτο είχαμε δουλειά χιχιχι

αχ σας χάνω σιγά σιγά κορίτσια μου, για εμένα απο τωρα είναι καλοκαίρι λόγω του οτι εχουμε ανοιξει, αλλά θα βρίσκω εστω και λίγο χρόνο να μπαίνω να σας διαβάζω τα νέα σας.

Δεν πρόλαβα να διαβάσω όλες τις σελιδες...
Ευάκι μου πάλι διατάραξη κοινής υσηχίας οι γείτονες;;
Βιβιανακι εσυ εχεις νευρα;; Ναι αν θυμάμαι καλά, δεν πειράζει και πάλι το ίδιο γλυκούλα θα είσαι και με νεύρα Very Happy
Αγγελικούλα μου αειιιιιιιι Laughing τώρα πρόσεξα το κόκκινο καλσονάκι της μικρής είναι φοβερή!!!!

Κορίτσια κι εμένα ο μικρός τσιρίζει πολύ μας εχει πάρει τα αυτιά σήμερα το ειχα κατεβάσει κάτω και εδιωξα κατι ξενους χαχαχαχα αυτό θα κάνω για να φεύγουν γρήγορα οι πελάτες, θα το κατεβάζω θα τσιρίζει και αυτοί αντε γειά σας Laughing Laughing Laughing Laughing

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι βασουλα δεν ειχαμε διαταραξη!!!για να ακριβολογω ημουν τοοοοσο κουρασμενη που δε την καταλαβα την διαταραξη ακομη κι αν ειχαμε!!!
μια τρελα ο μικρος ε!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις