Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 43]

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Ήρια έγραψε:καλημερα ομορφες τι κανετε?!!!! εδω εχει συννεφια παλι , ετοιμασα το καφεδακι μου μπας και ξυπνησω και περιμενω τα πραγματα απο το e-manaviko ......... δεν ειναι διαφημιση!! χιχιχιχιχιχχιιιι


αχαχαχαχαχα καλημέρα και από εδώ! έχεις ξαναπάρει από εκεί! πρέπει να βολεύει πολύ να στα φέρνουν σπίτι, αλλά μία απορία έχω, αν δεν την πιάσεις την ντομάτα να δεις αν είναι όπως σου αρέσει, σφιχτή ή μαλακιά ανάλογα τις προτιμήσεις, πώς να την πάρεις! αχαχαχαχαχα



χαχαχααχχα!! ειναι η 4η φορα που παιρνω ...... οσες φορες εχω παρει ειναι τέλειες , και εγω ειμαι λιγο περιεργη σε αυτα και στην αρχη "φοβομουν" αλλα ολα τελεια ειναι αφου και ο αντρας μου ξετρελαθηκε φαντασου.... και αυτο που με εξυηρετει ειναι οτι μου τα φερνουν σπιτι και δεν τρεχω λαικη και το καλυτερο ειναι πολυ εξυπηρετικοι καλε τους εστειλα 2 email για κατι αποριες και με πηραν αμεσως τηλ ....... και ειναι και ευγενικοτατοι !

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια μου.Τι κανετε?
Εμεις εδω..Οπως τα ξερετε. Τρεχω με καποιες δουλειες βλεπε εφορια, βαφτιση, σπιτι κτλ κτλ...

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Gianna_V έγραψε:Καλημερα κοριτσια μου.Τι κανετε?
Εμεις εδω..Οπως τα ξερετε. Τρεχω με καποιες δουλειες βλεπε εφορια, βαφτιση, σπιτι κτλ κτλ...


Καλημερα κοπελα μου!! καλα ειμαστε εμεις , εδω τα λεμε παρεα με το καφεδακι μας ...... εσυ ? πως πανε οι προετοιμασιες?!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τότε βολεύει πολύ Δημητρούλα, να στα φέρνουν και στην πόρτα σου και να είναι και καλά, μην το ψάχνεις, συμφέρει, και απο τιμές? φυσιολογικές?

Καλημέρα Γιάννα μου! πώς πάνε οι ετοιμασίες? ο μικρός καλά?

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Μαρία"]τότε βολεύει πολύ Δημητρούλα, να στα φέρνουν και στην πόρτα σου και να είναι και καλά, μην το ψάχνεις, συμφέρει, και απο τιμές? φυσιολογικές?

Νομιζω πως ναι ....... εγω στην λαικη ηθελα 40 € τουλαχιστον και στο emanaviko εχω δωσει μεχρι 27€ και εχω παρει ενα σωρο πράγματα!!!!! δεν μπορεις να φανταστεις τ ψωνιζω καθε φορά!!!!!

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δημητρα, εχουμε μεινει μονο στο ψαξιμο. Στην αρχη και το ειχα αναφερει και εδω, ειμασταν σε φαση να φτιαξουμε μονοι μας μπομπονιερες και προσκλητηρια. Τωρα την εχουμε δει αλλιως και ειπαμε να ψαξουμε να αγορασουμε απο οργανωσεις ΑΜΕΑ. Ψαχνω στο Internet και εχω βρει καποιες πολυ καλες φασεις. Και οσα φτιαχνουν ειναι super.
Δεν εχουμε καταληξει σε ημερομηνια. Νομιζω οτι το εχουμε αφησει λιγο νομιζοντας οτι αρχες Ιουλιου ειναι ακομα μακρια..Παλι θα τρεχω..
Μαρακι μου ολα καλα με τον μικρο. Εχει αρχισει και μας τρελλαινει. Με την καλη εννοια. Εχει αρχισει τα μπεμπεδισματα και τα μπα-μπα-μπα..Καλα μιλαμε τελειο. Εντω μεταξυ σφιγγεται για να τα πει ολα αυτα που θελει και του φευγει και καμια καλη..χιχιχιχιχι..

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΑΧ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΛΙΓΗ ΛΙΑΚΑΔΑ....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΑΧ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΛΙΓΗ ΛΙΑΚΑΔΑ....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ!


καλημεραααααααααα καλως την καλα ειμαστε εσυ?! μα καλε εγω που ζω σε αλλον πλανητη?!! Very Happy Shocked Shocked Shocked Shocked


που εχει ηλιοοοοο? θελω και εγωωω!!!!

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Καλλιοπη μου..Εδω στο Αθηνα οχι μονο λιακαδα δεν εχει αλλα εχει και ψυχρα..ΗΜΑΡΤΟΝ με αυτον τον καιρο.

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Gianna_V έγραψε:Δημητρα, εχουμε μεινει μονο στο ψαξιμο. Στην αρχη και το ειχα αναφερει και εδω, ειμασταν σε φαση να φτιαξουμε μονοι μας μπομπονιερες και προσκλητηρια. Τωρα την εχουμε δει αλλιως και ειπαμε να ψαξουμε να αγορασουμε απο οργανωσεις ΑΜΕΑ. Ψαχνω στο Internet και εχω βρει καποιες πολυ καλες φασεις. Και οσα φτιαχνουν ειναι super.
Δεν εχουμε καταληξει σε ημερομηνια. Νομιζω οτι το εχουμε αφησει λιγο νομιζοντας οτι αρχες Ιουλιου ειναι ακομα μακρια..Παλι θα τρεχω..
Μαρακι μου ολα καλα με τον μικρο. Εχει αρχισει και μας τρελλαινει. Με την καλη εννοια. Εχει αρχισει τα μπεμπεδισματα και τα μπα-μπα-μπα..Καλα μιλαμε τελειο. Εντω μεταξυ σφιγγεται για να τα πει ολα αυτα που θελει και του φευγει και καμια καλη..χιχιχιχιχι..




Ωραια ιδεα να παρετε προσκλητηρια απο εκει , αλλα ναι ισως επρεπε να εχετε κλεισει ημερομηνια?!!!! ειναι λιγο δυσκολο Αθηνα μερια να βρειτε γρηγορα!! τωρα δεν ξερω κιολας μην σε αγχωσω χωρις λογο!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ήρια έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΑΧ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΛΙΓΗ ΛΙΑΚΑΔΑ....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ!


καλημεραααααααααα καλως την καλα ειμαστε εσυ?! μα καλε εγω που ζω σε αλλον πλανητη?!! Very Happy Shocked Shocked Shocked Shocked


που εχει ηλιοοοοο? θελω και εγωωω!!!!

ΕΛΑ ΝΑ ΛΙΑΣΤΕΙΣ ΤΟΤΕ!ΣΙΓΑ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ... Razz
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΩΡΕ,ΕΧΩ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ,ΑΛΛΑ ΟΚ,ΘΑ ΣΤΑΝΙΑΡΩ!Η ΜΙΚΡΗ ΠΩΣ ΠΑΕΙ;ΒΗΧΕΙ ΑΚΟΜΑ;

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ!ΑΠΟ ΚΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΟΣΟ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ!ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΖΕΣΤΗ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΚΑΙ ΨΥΧΡΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ; Shocked

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Την εκκλησια που θα γινει η βαφτιση δεν την προτιμανε και παρα πολυ. Ειναι απεναντι απο το πατρικο μου και ξερω γιατι καναμε να δουμε γαμο και βαφτιση πολυ καιρο. Δεν ξερω γιατι δεν την προτιμανε. Δεν με νοιαζει κιολας. Με βολευει μη σου πω.. Very Happy Very Happy

Καλλιοπη μου αστα..Βγηκα εξω για τσιγαρο στο μπαλκονι και το μπουφανακι μου το ηθελα...Μη σου πω και τις καλτσες μου. Θα μου πεις πως βγηκες εξω? Με το σορτσακι?Θα σου απαντησω πως οι απεναντι με αυτα που φοραω δεν οργιαζουν..Απεναντιας: Εξοργιζονται..!!! Very Happy Very Happy

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
από 40 μόνο 27! αααααα συμφέρει πολύυυυυυυυυυ Δημητρούλα! μια χαρά!

καλώς το Καλλιοπάκι! καλέ πραγματικά κάνει κρύο εδώ! πάει τρελάθηκε ο καιρός, τροπικό κλίμα έχουμε μου φαίνεται!

Γιάννα μου? ααχαχαχαχα φαντάσου ότι του φεύγουν και του Νίκου όταν ξεκαρδίζεται στο γέλιο, ή σφίγγετε, που είναι και κοτζάμ γαιδουροπαιδάκι, πόσο μάλλον του μικρού σου! χαχαχαχα

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalliopi έγραψε:
Ήρια έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΑΧ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΛΙΓΗ ΛΙΑΚΑΔΑ....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ!


καλημεραααααααααα καλως την καλα ειμαστε εσυ?! μα καλε εγω που ζω σε αλλον πλανητη?!! Very Happy Shocked Shocked Shocked Shocked


που εχει ηλιοοοοο? θελω και εγωωω!!!!

ΕΛΑ ΝΑ ΛΙΑΣΤΕΙΣ ΤΟΤΕ!ΣΙΓΑ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ... Razz
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΩΡΕ,ΕΧΩ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ,ΑΛΛΑ ΟΚ,ΘΑ ΣΤΑΝΙΑΡΩ!Η ΜΙΚΡΗ ΠΩΣ ΠΑΕΙ;ΒΗΧΕΙ ΑΚΟΜΑ;

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ!ΑΠΟ ΚΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΟΣΟ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ!ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΖΕΣΤΗ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΚΑΙ ΨΥΧΡΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ; Shocked




καλα ειναι η μικρη , βηχει που και που , τωρα βλεπει Νεμο πρωι πρωι !!!! την αφηνω μεχρι να πιω τον καφε μου!!!! και μετα ντυνομαι και σου ρχομαι!!! χιχιιχιχιχι το αντρακι σου τι κανει?!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Gianna_V έγραψε:Την εκκλησια που θα γινει η βαφτιση δεν την προτιμανε και παρα πολυ. Ειναι απεναντι απο το πατρικο μου και ξερω γιατι καναμε να δουμε γαμο και βαφτιση πολυ καιρο. Δεν ξερω γιατι δεν την προτιμανε. Δεν με νοιαζει κιολας. Με βολευει μη σου πω.. Very Happy Very Happy

Καλλιοπη μου αστα..Βγηκα εξω για τσιγαρο στο μπαλκονι και το μπουφανακι μου το ηθελα...Μη σου πω και τις καλτσες μου. Θα μου πεις πως βγηκες εξω? Με το σορτσακι?Θα σου απαντησω πως οι απεναντι με αυτα που φοραω δεν οργιαζουν..Απεναντιας: Εξοργιζονται..!!! Very Happy Very Happy

ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ!ΠΩΠΩ ΧΑΛΙ...ΕΓΩ ΒΓΗΚΑ ΜΕ ΜΑΚΟ ΚΑΙ ΖΕΣΤΑΘΗΚΑ!ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ!ΕΔΩ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ!

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ!ΚΡΑΤΑΕΙ ΕΝΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙ ΜΕ ΚΥΒΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΣΦΕΝΔΟΝΙΖΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ...ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΤΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΤΙΝΑΖ ΔΕ ΞΕΡΩ... Razz

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kalliopi έγραψε:
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ!ΚΡΑΤΑΕΙ ΕΝΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙ ΜΕ ΚΥΒΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΣΦΕΝΔΟΝΙΖΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ...ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΤΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΤΙΝΑΖ ΔΕ ΞΕΡΩ... Razz

Μη ξεχασεις να φωναξεις τον Κωσταλα για να περιγραψει την διπλη πιρουετα με το τετραπλο εσανς στον παγο.. Very Happy Very Happy

Μαρακι μου αστα να πανε. Εδω μου φαινεται θα τις βαλουμε εμεις τις πανες απο την χαρα μας που βλεπουμε να κανει συνεχεια καινουρια πραγματα.. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 6 654316

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna_V έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ!ΚΡΑΤΑΕΙ ΕΝΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙ ΜΕ ΚΥΒΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΣΦΕΝΔΟΝΙΖΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ...ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΤΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΤΙΝΑΖ ΔΕ ΞΕΡΩ... Razz

Μη ξεχασεις να φωναξεις τον Κωσταλα για να περιγραψει την διπλη πιρουετα με το τετραπλο εσανς στον παγο.. Very Happy Very Happy

Μαρακι μου αστα να πανε. Εδω μου φαινεται θα τις βαλουμε εμεις τις πανες απο την χαρα μας που βλεπουμε να κανει συνεχεια καινουρια πραγματα.. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 6 654316


αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα καλό! καριέρα που σε περιμένει Καλλιόπη! ααχαχαχα

καλά αυτό είναι γεγονός! τι νούμερο φοράς, να την πάρεις στο σωστό την πάνα να μην σου φύγουν και τρέχεις μετά! αχαχαχαχα

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νουμερο ε????Δεν το ειχα σκεφτει αυτο!!Extra extra extra Large..υπαρχει??? Shocked Shocked Shocked

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Gianna_V έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ!ΚΡΑΤΑΕΙ ΕΝΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙ ΜΕ ΚΥΒΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΣΦΕΝΔΟΝΙΖΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ...ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΤΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΤΙΝΑΖ ΔΕ ΞΕΡΩ... Razz

Μη ξεχασεις να φωναξεις τον Κωσταλα για να περιγραψει την διπλη πιρουετα με το τετραπλο εσανς στον παγο.. Very Happy Very Happy

Μαρακι μου αστα να πανε. Εδω μου φαινεται θα τις βαλουμε εμεις τις πανες απο την χαρα μας που βλεπουμε να κανει συνεχεια καινουρια πραγματα.. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 6 654316

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
ΚΑΙ ΠΟΥ'ΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΝΝΑ...ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΤΕ!ΕΝΟΤΕ ΘΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ!!! Razz Razz Razz
ΚΑΛΕ ΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ...Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ 14 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΕΞΥΣΕ ΤΗ ΓΩΝΙΑ ΕΝΟΣ ΤΟΙΧΟΥ ΚΑΙ ΕΤΡΩΓΕ ΤΟ ΣΟΒΑ... Shocked Shocked Shocked Shocked

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αστα να πανε..Νομιζω οτι απο εδω και μπρος θα εχουμε συνεχεια μικρα επιτευγματα.. Wink

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΙ ΑΣ ΚΑΝΟΥΝ Ο,ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σας κυρίες μου...

Ο σοβάς δεν είναι καλό πράμα....
Κάποιοι λένε ότι υποδηλώνει έλλειψη ασβεστίου στον οργανισμό, όπου ενστικτωδώς το παιδί αναζητά σε άλλα "φαγώσιμα"... χιχιχι!
Το ίδιο είχα ακούσει και για το φάγωμα των νυχιών... αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει...

Γιάννα, δεν ξέρω αν το διάβασες αλλά η μπουμπούκα μου το έκανε κι εμένα αυτό με το ρηλάξ και βρέθηκε στον καναπέ καθιστή. Και τώρα το έχει βρει παιχνίδι και το κάνει συνέχεια.
Επίσης σήμερα προστέθηκε άλλη μία λέξη στο λεξιλόγιό της: το "γκα" !!!
Και κάτι ακόμα, αν ξέρετε να μου πείτε.... Εδώ και δυο μέρες κάνει τη φωνή της βραχνή (δρακουλιάρικη θα την έλεγα). Το έχει βρει παιχνίδι??? Εσάς το κάνανε? Ή να αρχίσω να ανησυχώ????

Σας έπρηξα ακόμα δεν μπήκα...
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 6 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 6 35468
Καλές μου φιλενάδες!

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimeraaaaaaaaaaaaaa..na sou zisei to koukli sou!!!kai meis kanoume tetia perierga me ti fwni mas!!!extes to elega sti mama mou oti re mama ti kanei???mwrakia einai kathe mera kanoun kati kainourio!!!!sinexeia kai se trelenoun

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχαχαχαχα! Καλημέρα Αγγελικούλα! δρακουλιάρικη ε? κοίτα πιστεύω δύο ενδεχόμενα υπάρχουν, ή να έχει βραχνιάσει ή αν το βρίσκει ωραίο και να της αρέσει να το κάνει συνέχεια! θα σκέφτεται πω πω τη μπάσα φωνή που εχω και διάφορα τέτοια! Razz

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ!ΟΧΙ ΚΑΛΕ ΤΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕΙΣ!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΦΩΝΟΥΛΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜΟΥΣ!ΜΙΑ ΘΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ,ΜΙΑ ΘΑ "ΒΡΑΧΝΙΑΖΕΙ" ΚΟΚ...ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΣΑΜΑΤΑ! Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις