Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
145 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 145 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 43]

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:Ναι Καλλιόπη μου η μικρή κάθεται -με στήριξη βέβαια.
Έπρεπε να τη δεις το μεσημέρι που την είχα αγκαλιά και είχε βάλει και τα χέρια πάνω στο τραπέζι και τα άπλωνε να πιάσει το λάπτοπ να γράψει!!! Μου άρπαξε και τον πόντικα!

Μαρίτσα δεν κάνεις λάθος... Καλημέρα πρέπει να πεις... Είναι π.μ. πια...
Φόρεμα θες να πάρεις?

ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΤΗΝ ΚΟΒΩ ΝΑ ΜΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ! Very Happy Ε ΡΕ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΝΤΙΚΙΑ...ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΔΕΙ ΣΕΛΗΝΙΑΖΕΤΑΙ!ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΑΠΟ 5 ΜΗΝΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΟΠΑΝΑΕΙ ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΙ!ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τη μου κανεται ομορφες?δεν βλεπω και πολυ καλη διαθεση!!ελα να ανεβουμε λιγακι!!αν και τετοια ωρα τετοια λογια!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι αγγελικουλα εχουμε μια βαπτιση ενος συναδελφου και θελω κατι απλο και φτηνο, ρε καλιοππη δηλ ελεος θα στο αναλυσω να γελασεις και αλλο, στο στηθος φοραω μιντιουμ, στην περιφερεια λαρτζ και στο στομαχι λαρτζ λαρτζ μην πω οτι βγαινω και εκτος πινακιου Razz Razz
κοινος μου εβγαινε, 12, 14, και 16 ε εκλεισα στο 14 αγγλικο νουμερο να πεσω μεσα Razz Razz Razz

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:ναι αγγελικουλα εχουμε μια βαπτιση ενος συναδελφου και θελω κατι απλο και φτηνο, ρε καλιοππη δηλ ελεος θα στο αναλυσω να γελασεις και αλλο, στο στηθος φοραω μιντιουμ, στην περιφερεια λαρτζ και στο στομαχι λαρτζ λαρτζ μην πω οτι βγαινω και εκτος πινακιου Razz Razz
κοινος μου εβγαινε, 12, 14, και 16 ε εκλεισα στο 14 αγγλικο νουμερο να πεσω μεσα Razz Razz Razz

ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΧΧ!16 ΔΕ ΦΟΡΑΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΟΜΙΖΩ!ΤΟ 14 ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ...ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ!ΣΑΝ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΟΠΟΥ ΔΕΙ XXL ΑΥΤΟ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ!ΚΑΙ ΤΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΕΝΤΑ!ΑΥΤΗ ΚΟΛΥΜΠΑΕΙ ΜΕΣΑ!! Razz Razz Razz Razz

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΝ!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ;;;;;ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΛΩ;;;

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε οχι στο 12αρι με εκοβα αγγλικο και επαθα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 5 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 5 606100 με την μεζουρα και το πινακακι, αλλα εχω στομαχι αποδεδειγμενα πια γιατι τρελλη με βγαζατε Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 5 966307

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΆΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ;;;;;;ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!ΑΣ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ LIVE!ΕΓΩ ΑΠΟ ΦΩΤΟ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΤΙΠΟΤΑ!ΜΑΡΗ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΙΣ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ PHOTOSHOP!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Ελένη!!

Καλλιόπη ΑΚΡΙΒΩΣ έτσι είναι και η δικιά μου!!
Μόνο που ήμουν μόνη μου και δεν είχα κανέναν να μας τραβήξει φωτό... Crying or Very sad
Ρε γμτ να μη μπορώ να ανεβάσω βιντεάκι να τη δείτε πως έκανε προχθές κι έμπαινε μέσα στον ρηλαξ...

Μιλουπάκι, επειδή ρώταγες και χθες για marks & spenser θα σου πω ότι αν είσαι όπως σε είχα δει πέρσυ στη συνάντηση (το Σεπτέμβρη) και δεν έχει πάρει κιλά, μάλλον το 14 θέλεις.
Εγώ δεν ψωνίζω από εκεί, αλλά η μαμά μου παίρνει συνήθως το 16 και είναι "ψωμωμένη" που λένε...

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φωτοσοπ σωμα δεν περναω κανα μαγουλο μπορει Razz Razz αγγελικη τα ιδια ειμαι αντε δυο κιλα πιο κατω, αλλα τερμα το βραδυνο το τηρω θα ξαναγινω συλφις Razz Razz

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΡΕ ΣΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΟ FB NTEEEEEEEE!!!!!!!!!ΜΗ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΟΝΟΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!ΙΣΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!ΕΧΕΙ ΛΥΣΣΑΞΕΙ ΚΑΙ Η ΕΥΑ!!!! Wink
ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ 14.....ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΨΑΜΕ ΜΑΡΙΤΣΑ Η ΑΚΟΜΑ;;;;;;;

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμα σας πω οτι σε μπλουζα φοραω το 10 με 12 εγω θα σας μπερδεψω πιο πολυ Razz Razz αφηστε το κοριτσια και πιαστε το τζοκερ πιο πολλες πιθανοτητες υπαρχουν να το πετυχουμε Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 5 328109

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν τα νούμερα είναι σαν του μαρκσ & σπενσερ μπορεί να θέλει και 12άρι.
Αλλά έχει να κάνει και με τη ραφή.
Όπως επίσης και την ποιότητα του υφάσματος.
Αν είναι πχ κάποιο ύφασμα όπως το τζιν ή τα λινά που έχουν την τάση μόλις τα φορέσεις να "ανοίγουν" τότε ναι, ίσως θέλει μικρότερο.
Αν είναι όμως κάτι που δεν έχει καθόλου ελαστικότητα τότε ίσως θέλει μεγαλύτερο...

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΛΑ ΜΩΡΕ,ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ....Η ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΦΤΗΝΟ ΣΕ 12 ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ,Η ΠΑΡΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ 14 ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ!!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ!ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΞΑΝΑΞΥΠΝΗΣΕΙ ΣΤΙΣ 6 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΑΡΑΚΙΡΙ!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 5 417472

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα επειδη δεν ψαχνω κατι στενο και εγω με το ματι θα το κοψω η 12 η 14 θα παρω, εκτος αν βρω χρονο και παω μια απο τα μαρκσ και μου λυθει η απορια

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα καλλιοπακι ελπιζω να μην σου ξυπνησει ο μικρος

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα παω και εγω σιγα σιγα περιμενω να ερθει λιγο το νυχτερινο να βαλω μπρος το πλυντηριο πιατων, κοματια ειμαι και αυριο ολο εξω θα ειμαι γαμωτο απο το μεσημερι και μετα, αχ λιγη ωρα υπομονη για το κρεβατακι μου

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπήκαν οι άλλες, φεύγω εγώ...
Πάω κι εγώ για ύπνο...
Όχι ότι νυστάζω ιδιαίτερα, αλλά επειδή έχω κάνει τη νύχτα μέρα, και το πρωί δεν έχω σηκωμό, λέω να το διοθρώσω σιγά σιγά...
Μεγαλώνει και η μικρή κι όλο αγκαλιές και παιχνίδια θέλει... Πριν κοιμόταν και λίγο κι έβρισκα και λίγο ησυχία. Τώρα... χέστα βράστα...

Τις καλημέρες μου.
Καλό ξημέρωμα να έχουμε.
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 5 417472

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα αγγελικουλα μου

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα αγάπες! τι κάνετε? ελπίζω από διάθεση να είμαστε καλύτερα σήμερα ε?

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σε ολους !! αν και γκριζα και παγερη ας ειναι τουλαχιστον καλη !! λοιπον ...............λεφτα εχουμε !!!!χιχιχιχιι Razz Razz Razz Razz ξερετε εσεις !!! κ@@@ φαλιτσες !!!!! Razz Razz Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:καλημερα σε ολους !! αν και γκριζα και παγερη ας ειναι τουλαχιστον καλη !! λοιπον ...............λεφτα εχουμε !!!!χιχιχιχιι Razz Razz Razz Razz ξερετε εσεις !!! κ@@@ φαλιτσες !!!!! Razz Razz Razz


Razz έχουμε αμέ ουυυυυυυυυυυ να φαν και οι κότες! αχαχαχαχα καλημέρααααααααααααααααα

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Very Happy
Τι κάνεις Μαράκι μου;; Τελκά έπλυνες χαλί;;
Εδώ έχει λιακάδα αλλά λένε θα χαλάσει ο καιρος το σ.κ κρίμα αν ειχε καλό καιρό θα είχαμε καλή δουλείτσα!!!
Εχθές ανέβηκα σπίτι στις 11 Shocked Shocked πτώμα ευτυχώς που η μαμα μου είχε αναλάβει τα πάντα στο παιδί γιατί με τέτοια κούραση δεν θα αντεχα!!

Αχ τώρα απολαμβάνω καφεδάκι στο μπαλκόνι και η θάλασσα είναι ήρεμη και έχει ένα υπέροχο χρώμα!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Καλημέρα Very Happy
Τι κάνεις Μαράκι μου;; Τελκά έπλυνες χαλί;;
Εδώ έχει λιακάδα αλλά λένε θα χαλάσει ο καιρος το σ.κ κρίμα αν ειχε καλό καιρό θα είχαμε καλή δουλείτσα!!!
Εχθές ανέβηκα σπίτι στις 11 Shocked Shocked πτώμα ευτυχώς που η μαμα μου είχε αναλάβει τα πάντα στο παιδί γιατί με τέτοια κούραση δεν θα αντεχα!!

Αχ τώρα απολαμβάνω καφεδάκι στο μπαλκόνι και η θάλασσα είναι ήρεμη και έχει ένα υπέροχο χρώμα!!!


καλώς το κοριτσάκι μου! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 5 417472
πω πω θα έχει μία θέα τώρα όλα τα λεφτά, έτσι ησυχία που θα έχει πρωί πρωί! ζηλεύωωωωωω φτιάξε καφέ να έρθω να πιούμε μαζί! αχαχαχαχα
στις 11 ε? είσαι ένα με το πάτωμα να φανταστώ από κούραση!!!!!!
εδώ τα ξημερώματα έβρεχε για τα καλά, το πρωί είχε ήλιο και τώρα έχει συννεφιάσει και μου φαίνεται ότι σήμερα έχει και λίγο κρύο, μέσα στο σπίτι τουλάχιστον γιατί έξω δεν έχω βγει!
το έπλυνα το ένα το χαλί, πάει αυτό, μου μένουν άλλα 5-6 cyclops

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα ομορφες τι κανετε?!!!! εδω εχει συννεφια παλι , ετοιμασα το καφεδακι μου μπας και ξυπνησω και περιμενω τα πραγματα απο το e-manaviko ......... δεν ειναι διαφημιση!! χιχιχιχιχιχχιιιι

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:καλημερα ομορφες τι κανετε?!!!! εδω εχει συννεφια παλι , ετοιμασα το καφεδακι μου μπας και ξυπνησω και περιμενω τα πραγματα απο το e-manaviko ......... δεν ειναι διαφημιση!! χιχιχιχιχιχχιιιι


αχαχαχαχαχα καλημέρα και από εδώ! έχεις ξαναπάρει από εκεί! πρέπει να βολεύει πολύ να στα φέρνουν σπίτι, αλλά μία απορία έχω, αν δεν την πιάσεις την ντομάτα να δεις αν είναι όπως σου αρέσει, σφιχτή ή μαλακιά ανάλογα τις προτιμήσεις, πώς να την πάρεις! αχαχαχαχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις