Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
87 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 87 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 43]

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΓΩ ΕΔΩ.ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΧΙΛΙΟΣΤΗ ΦΟΡΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ!!!!!!ΤΗΝ ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!!!!
ΑΦΗΣΤΕ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕ.ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ.ΕΙΧΕ ΚΟΨΕΙ ΜΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ:


ΔΥΟ ΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΕ ΛΑΤΡΕΙΑ
ΔΥΟ ΧΕΙΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΝΕ Σ΄ ΑΓΑΠΩ
ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΜΗΤΕΡΟΥΛΑ
ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟ.


ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΝΑ ΚΡΑΤΙΟΜΑΣΤΕ ΧΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ:

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΡΑΣΤΗ
ΓΛΥΚΙΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ
ΕΣΥ ΜΟΝΑΧΑ ΑΠ΄ ΤΟ ΘΕΟ ΕΙΣΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΗΤΕΡΑ!
ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕΣ ΕΣΥ ΤΗ ΖΩΗ
ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΗΜΕΡΑ!

ΑΧ, ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΣΟ Σ΄ ΑΓΑΠΩ!!!!
ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ " ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ''
ΜΕ ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!


ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙΣ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΓΕΛΕΙ ΕΝΑ ΣΚΑΤΟΥΛΙ 4,5 ΧΡΟΝΩΝ???ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ Ο ΣΚΑΤΟΥΛΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ:ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΠΑΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΠΝΟΗ ΖΩΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΓΩ ΕΔΩ.ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΧΙΛΙΟΣΤΗ ΦΟΡΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ!!!!!!ΤΗΝ ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!!!!
ΑΦΗΣΤΕ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕ.ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ.ΕΙΧΕ ΚΟΨΕΙ ΜΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ:


ΔΥΟ ΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΕ ΛΑΤΡΕΙΑ
ΔΥΟ ΧΕΙΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΝΕ Σ΄ ΑΓΑΠΩ
ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΜΗΤΕΡΟΥΛΑ
ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟ.


ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΝΑ ΚΡΑΤΙΟΜΑΣΤΕ ΧΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ:

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΡΑΣΤΗ
ΓΛΥΚΙΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ
ΕΣΥ ΜΟΝΑΧΑ ΑΠ΄ ΤΟ ΘΕΟ ΕΙΣΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΗΤΕΡΑ!
ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕΣ ΕΣΥ ΤΗ ΖΩΗ
ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΗΜΕΡΑ!

ΑΧ, ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΣΟ Σ΄ ΑΓΑΠΩ!!!!
ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ " ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ''
ΜΕ ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!


ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙΣ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΓΕΛΕΙ ΕΝΑ ΣΚΑΤΟΥΛΙ 4,5 ΧΡΟΝΩΝ???ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ Ο ΣΚΑΤΟΥΛΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ:ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΠΑΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΠΝΟΗ ΖΩΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767



τζω μου με συγκινησες και μου θυμισες ενα ποιηματακι που ειχες αναρτησει σε αλλο φορουμ πριν 2 χρονια και το ειχες γραψει μονη σου !!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζωωωωωωωωωω??????????? έχεις λιώσει έ??????????? και με το δίκιο σου!


Βασούλα θεικό το ότι είχατε δουλειά σήμερα παγκόσμια ημέρα δίαιτας! αχαχαχαχα

Αθηνάκι? γιατί παίρνεις βρε τέτοια παιχνίδια στην μικρή της Tziz? πάρτης κανά ποντίκι υπολογιστή και εσύ! αφού είναι το φόρτε της! Razz Razz

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε συ Τζω συγκινηθηκα,αφου σκεφτομαι την ημερα που θα μου φερει η κορη μου κ λιωνω ηδη.Εγω γενικως παιρνα παντα κατι της μητερας μου ειτε μικρης αξιας ειτε μεγαλης.Φετος λεω να της πραγματοποιησω ενα απο τα ονειρα της.Βολτα στην παραλια με αλογο,την ωρα που δυει ο ηλιος.Κατι που ονειρευεται απο μικρη.Κ επισης θα παρω διαφορα μαζι,να κανουμε ενα πικνικ.Οποτε θα περασουμε δημιουργικα.Επισης σκεφτομαι να της παρω κ μια καφετιερα που θελει μια συγκεκριμενη.Αξιζει ολα τα λεφτα, η μανουλιτσα μου.Καλησπερα ειπα?δν ειπα.Καλησπερααα

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Gianna_V έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ!ΚΡΑΤΑΕΙ ΕΝΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙ ΜΕ ΚΥΒΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΣΦΕΝΔΟΝΙΖΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ...ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΤΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΤΙΝΑΖ ΔΕ ΞΕΡΩ... Razz

Μη ξεχασεις να φωναξεις τον Κωσταλα για να περιγραψει την διπλη πιρουετα με το τετραπλο εσανς στον παγο.. Very Happy Very Happy

Μαρακι μου αστα να πανε. Εδω μου φαινεται θα τις βαλουμε εμεις τις πανες απο την χαρα μας που βλεπουμε να κανει συνεχεια καινουρια πραγματα.. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 654316


αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα καλό! καριέρα που σε περιμένει Καλλιόπη! ααχαχαχα

καλά αυτό είναι γεγονός! τι νούμερο φοράς, να την πάρεις στο σωστό την πάνα να μην σου φύγουν και τρέχεις μετά! αχαχαχαχα

Καλλιόπη λές αυτούς τους πολύχρωμους κύβους που ο ένας μπαίνει μέσα στον άλλον;;;

Gianna_V έγραψε:Νουμερο ε????Δεν το ειχα σκεφτει αυτο!!Extra extra extra Large..υπαρχει??? Shocked Shocked Shocked

Εγώ του άλλαξα νούμερο στις πάνες, του πήρα το πακέτο με τα 72 και το αφήσαμε στη μεση, χρειάστηκε μετά απο λίγες μέρες μεγαλύτερο νούμερο!!

Tziz έγραψε:Καλημέρα σας κυρίες μου...

Ο σοβάς δεν είναι καλό πράμα....
Κάποιοι λένε ότι υποδηλώνει έλλειψη ασβεστίου στον οργανισμό, όπου ενστικτωδώς το παιδί αναζητά σε άλλα "φαγώσιμα"... χιχιχι!
Το ίδιο είχα ακούσει και για το φάγωμα των νυχιών... αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει...

Γιάννα, δεν ξέρω αν το διάβασες αλλά η μπουμπούκα μου το έκανε κι εμένα αυτό με το ρηλάξ και βρέθηκε στον καναπέ καθιστή. Και τώρα το έχει βρει παιχνίδι και το κάνει συνέχεια.
Επίσης σήμερα προστέθηκε άλλη μία λέξη στο λεξιλόγιό της: το "γκα" !!!
Και κάτι ακόμα, αν ξέρετε να μου πείτε.... Εδώ και δυο μέρες κάνει τη φωνή της βραχνή (δρακουλιάρικη θα την έλεγα). Το έχει βρει παιχνίδι??? Εσάς το κάνανε? Ή να αρχίσω να ανησυχώ????

Σας έπρηξα ακόμα δεν μπήκα...
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 35468
Καλές μου φιλενάδες!

αχχχχχ την κουκλίτσα μας κι εμενα το κάνει αυτό μέρες τώρα και λέω μήπως είναι βραχνιασμα λογω του οτι γκαρίζει και τσιρίζει!!!

Μιλουπακι έγραψε:ρε ευακι πωπω τι βλεπουν τα ματια σου καθε φορα, χαρας το κουραγιο σου!

Αυτό σκέφτηκα κι εγώ
Shocked

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βάσω μου οι πάνες extra extra extra large ήταν για την Γιάννα που θα τα κάνει πάνω της βλέποντας τον μικρό να κάνει διάφορα! αχαχαχαχαχαχα

Πόπη μου τι ωραίο αυτό με την βόλτα με το άλογο στην παραλία! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 587529 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 587529

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valerakievelinaki έγραψε:

τζω μου με συγκινησες και μου θυμισες ενα ποιηματακι που ειχες αναρτησει σε αλλο φορουμ πριν 2 χρονια και το ειχες γραψει μονη σου !!

ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ???????????????????

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:

τζω μου με συγκινησες και μου θυμισες ενα ποιηματακι που ειχες αναρτησει σε αλλο φορουμ πριν 2 χρονια και το ειχες γραψει μονη σου !!

ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ???????????????????

ειδες ;;;;; εκτος απο λεφτα ....εχω και μνημη !! σοβαρα τωρα ηταν πολυ ωραιο το ποιματακι σου ειδικα επειδη το ειχες γραψει εσυ !!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Πόπη μου τι ωραίο αυτό με την βόλτα με το άλογο στην παραλία! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 587529 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 587529 [/quote]

Ναι κ εμενα μαρεσε πολυ,ελπιζω να πανε ολα καλα,η μανα μου κανει πολλα για μας,κ θελω με μικρες κινησεις να της υπενθυμιζω οτι ειναι πολυ σημαντικη για μας.Ελπιζω να το λαμβανει το μηνυμα.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΓΩ ΕΔΩ.ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΧΙΛΙΟΣΤΗ ΦΟΡΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ!!!!!!ΤΗΝ ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!!!!
ΑΦΗΣΤΕ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕ.ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ.ΕΙΧΕ ΚΟΨΕΙ ΜΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ:


ΔΥΟ ΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΕ ΛΑΤΡΕΙΑ
ΔΥΟ ΧΕΙΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΝΕ Σ΄ ΑΓΑΠΩ
ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΜΗΤΕΡΟΥΛΑ
ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟ.


ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΝΑ ΚΡΑΤΙΟΜΑΣΤΕ ΧΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ:

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΡΑΣΤΗ
ΓΛΥΚΙΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ
ΕΣΥ ΜΟΝΑΧΑ ΑΠ΄ ΤΟ ΘΕΟ ΕΙΣΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΗΤΕΡΑ!
ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕΣ ΕΣΥ ΤΗ ΖΩΗ
ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΗΜΕΡΑ!

ΑΧ, ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΣΟ Σ΄ ΑΓΑΠΩ!!!!
ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ " ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ''
ΜΕ ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!


ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙΣ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΓΕΛΕΙ ΕΝΑ ΣΚΑΤΟΥΛΙ 4,5 ΧΡΟΝΩΝ???ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ Ο ΣΚΑΤΟΥΛΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ:ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΠΑΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΠΝΟΗ ΖΩΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767

Βρε τζώ μου τι σου φταίω τώρα έ;; τι σου φταίω που με εχουν πάρει τα ζουμιά, αχ τι γλυκό που ήταν, καλεεεεεεεεεεε κλαιω σας λέωωωω μιας και είμαι νεα μανούλα και αισθάνομαι την απόλυτη ευτυχία, συγκινούμαι με κατι τετοια!!!!
Να τα χαίρεσαι κουκλίτσα μου τα μικρούλια σου!!!!

[quote="Μαρία"*]

Βασούλα θεικό το ότι είχατε δουλειά σήμερα παγκόσμια ημέρα δίαιτας! αχαχαχαχα

Razz [/quote]

Mαράκι ναι χιχιχιχχιχι και μιλάμε τα χω παίξει!!

manoula_24xr έγραψε:Ρε συ Τζω συγκινηθηκα,αφου σκεφτομαι την ημερα που θα μου φερει η κορη μου κ λιωνω ηδη.Εγω γενικως παιρνα παντα κατι της μητερας μου ειτε μικρης αξιας ειτε μεγαλης.Φετος λεω να της πραγματοποιησω ενα απο τα ονειρα της.Βολτα στην παραλια με αλογο,την ωρα που δυει ο ηλιος.Κατι που ονειρευεται απο μικρη.Κ επισης θα παρω διαφορα μαζι,να κανουμε ενα πικνικ.Οποτε θα περασουμε δημιουργικα.Επισης σκεφτομαι να της παρω κ μια καφετιερα που θελει μια συγκεκριμενη.Αξιζει ολα τα λεφτα, η μανουλιτσα μου.Καλησπερα ειπα?δν ειπα.Καλησπερααα

Πολύ όμορφο Μανούλα
Very Happy Very Happy εμένα τι μου είπε η μαμά μου και με εκανε κομματια;;;
¨ Εφέτος μου έκανες το πιο ομορφο και γλυκό δώρο που υπάρχει, το εγγονάκι μου¨ και έλιωσαααααα!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:Βάσω μου οι πάνες extra extra extra large ήταν για την Γιάννα που θα τα κάνει πάνω της βλέποντας τον μικρό να κάνει διάφορα! αχαχαχαχαχαχα

Πόπη μου τι ωραίο αυτό με την βόλτα με το άλογο στην παραλία! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 587529 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 587529

Εμ βέβαια τι να σου κ΄νει το μυαλό μου, έκανα καλαμάρια χωριάτικη, έφτιαχνα πατατοσαλάτα και συγχρόνως διάβαζα εδώ παει το χασα αχαχαχα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 911307

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AX BΡΕ ΒΑΣΟΥΛΑ ΠΕΙΝΑΣΑΜΕ ΟΙ ΔΟΛΙΕΣ!!!!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:
GEODATOU έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΓΩ ΕΔΩ.ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΧΙΛΙΟΣΤΗ ΦΟΡΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ!!!!!!ΤΗΝ ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!!!!
ΑΦΗΣΤΕ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕ.ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ.ΕΙΧΕ ΚΟΨΕΙ ΜΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ:


ΔΥΟ ΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΕ ΛΑΤΡΕΙΑ
ΔΥΟ ΧΕΙΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΝΕ Σ΄ ΑΓΑΠΩ
ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΜΗΤΕΡΟΥΛΑ
ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟ.


ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΝΑ ΚΡΑΤΙΟΜΑΣΤΕ ΧΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ:

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΡΑΣΤΗ
ΓΛΥΚΙΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ
ΕΣΥ ΜΟΝΑΧΑ ΑΠ΄ ΤΟ ΘΕΟ ΕΙΣΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΗΤΕΡΑ!
ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕΣ ΕΣΥ ΤΗ ΖΩΗ
ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΗΜΕΡΑ!

ΑΧ, ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΣΟ Σ΄ ΑΓΑΠΩ!!!!
ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ " ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ''
ΜΕ ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!


ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙΣ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΓΕΛΕΙ ΕΝΑ ΣΚΑΤΟΥΛΙ 4,5 ΧΡΟΝΩΝ???ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ Ο ΣΚΑΤΟΥΛΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ:ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΠΑΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΠΝΟΗ ΖΩΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 379767

Βρε τζώ μου τι σου φταίω τώρα έ;; τι σου φταίω που με εχουν πάρει τα ζουμιά, αχ τι γλυκό που ήταν, καλεεεεεεεεεεε κλαιω σας λέωωωω μιας και είμαι νεα μανούλα και αισθάνομαι την απόλυτη ευτυχία, συγκινούμαι με κατι τετοια!!!!
Να τα χαίρεσαι κουκλίτσα μου τα μικρούλια σου!!!!

[quote="Μαρία"*]

Βασούλα θεικό το ότι είχατε δουλειά σήμερα παγκόσμια ημέρα δίαιτας! αχαχαχαχα

Razz

Mαράκι ναι χιχιχιχχιχι και μιλάμε τα χω παίξει!!

manoula_24xr έγραψε:Ρε συ Τζω συγκινηθηκα,αφου σκεφτομαι την ημερα που θα μου φερει η κορη μου κ λιωνω ηδη.Εγω γενικως παιρνα παντα κατι της μητερας μου ειτε μικρης αξιας ειτε μεγαλης.Φετος λεω να της πραγματοποιησω ενα απο τα ονειρα της.Βολτα στην παραλια με αλογο,την ωρα που δυει ο ηλιος.Κατι που ονειρευεται απο μικρη.Κ επισης θα παρω διαφορα μαζι,να κανουμε ενα πικνικ.Οποτε θα περασουμε δημιουργικα.Επισης σκεφτομαι να της παρω κ μια καφετιερα που θελει μια συγκεκριμενη.Αξιζει ολα τα λεφτα, η μανουλιτσα μου.Καλησπερα ειπα?δν ειπα.Καλησπερααα

Πολύ όμορφο Μανούλα
Very Happy Very Happy εμένα τι μου είπε η μαμά μου και με εκανε κομματια;;;
¨ Εφέτος μου έκανες το πιο ομορφο και γλυκό δώρο που υπάρχει, το εγγονάκι μου¨ και έλιωσαααααα!![/quote]


E εεε λογικο ειναιιι,ποια δν θα ελιωνε!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:
Μαρία έγραψε:Βάσω μου οι πάνες extra extra extra large ήταν για την Γιάννα που θα τα κάνει πάνω της βλέποντας τον μικρό να κάνει διάφορα! αχαχαχαχαχαχα

Πόπη μου τι ωραίο αυτό με την βόλτα με το άλογο στην παραλία! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 587529 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 587529

Εμ βέβαια τι να σου κ΄νει το μυαλό μου, έκανα καλαμάρια χωριάτικη, έφτιαχνα πατατοσαλάτα και συγχρόνως διάβαζα εδώ παει το χασα αχαχαχα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 8 911307


Razz Razz Razz Razz Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
vasoula έγραψε:
Μαρία έγραψε:Βάσω μου οι πάνες extra extra extra large ήταν για την Γιάννα που θα τα κάνει πάνω της βλέποντας τον μικρό να κάνει διάφορα! αχαχαχαχαχαχα

Πόπη μου τι ωραίο αυτό με την βόλτα με το άλογο στην παραλία! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εμ βέβαια τι να σου κ΄νει το μυαλό μου, έκανα καλαμάρια χωριάτικη, έφτιαχνα πατατοσαλάτα και συγχρόνως διάβαζα εδώ παει το χασα αχαχαχα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Razz Razz Razz Razz Razz

στειλε βρε κακουργα ενα ταπερακι ολο μας ξελιγωνεις!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ καλαμαρακια!! κακουργα βασωωωω

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:αχ καλαμαρακια!! κακουργα βασωωωω


αχ πόσο συμφωνώωωωωωωωωωωωω! Razz

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗ ΧΩΡΙΑΤΙΚΗ...ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΧΟΝΤΡΥΝΑΤΕ!!!!ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙΑ??????ΜΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΑΛΙΑ!!!ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΛΕΜΕ!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι ειμαι πολυ τυχερη που εχει κλεισει το στομαχι μου, γιατι θα πηγαινα να αγοραζα καλαμαρακια αυριο Razz Razz ευτιχως το γλιτωσα

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια!!!!!τι κανετε??????διαβασα και τα νεα σας!!!!!!!!εγω εχω πηξει και μονο τετοια ωρα σας παρακολουθω!!!!!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που εισαι βρε αθηνουλα, μας εχεις λειψει!!

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tziz έγραψε:Όποτε θέλει βγάζει κ την κανονική της φωνή οπότε μάλλον δεν παίζει να αρρώστησε.
Η αλήθεια είναι πως καμιά φορά κι εγώ αλλάζω τη φωνή μου για πλάκα κ γουρλώνει τα μάτια και με κοιτάζει σα να λέει "τι βλακείες κάνει η μάνα μου..."

Σνούπι (δεν θυμάμαι αν μας έχεις πει το όνομά σου) η μικρή σου μου θυμίζει πολύ τη δικιά μου, όχι ότι είναι ίδιες -η δικιά μου είναι πιο όμορφη, χιχιχιχι!- αλλά νομίζω ότι πραγματικά μοιάζουν!!
Θύμισέ μου, πόσο είναι? Πρέπει να είμαστε κοντά.
kale de to sizitw kai o antras mou ayto eipe!moiazoun poli!7 minwn eimaste sxedon Very Happy

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο μαγαζι σχεδον ολη μερα!ειχα και ενα προβλημα στον υπολογιστη!τωρα επανηλθα!ρε μαριτσακι τι ειναι αυτο με τις αρρωστιες??περαστικα σας!!!!!!!ποιος σας ματιασε?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω ρε κοριτσια ωραιο πραμα ο υπνος!ξεκουραστηκα το μεσημερι και το απογευμα ειχα ορεξη,σιδερωσα κιολας και τωρα αραξα να φαω κατι και να χαζεψω.τα μικρουλια μου κοιμουνται και αν δε χτυπησει κανενα τηλεφωνο για κανενα εκτακτο στη δουλεια θα ξεραθω μεχρι το πρωι!!!!!γιουπιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αστα να πανε αθηνα μου, αμα τον βρεις στειλτον απο εδω να τον ματιαξω Razz
ξανανιωσες ευακι, ε μετα απο τοση κουραση οτι επρεπε ηταν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις