Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
116 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 116 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Ανεργες μανούλες Empty Ανεργες μανούλες Δευ Μάης 09, 2011 9:03 am

stavas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ είμαι άνεργη 2 χρόνια τώρα. Ο άντρας θα δουλέψει μέχρι την Πέμπτη και μετά τους σταμάτάνε όλους γιατί δεν έχουν δουλειά.
Καμιά ιδέα για δουλειά στο σπίτι για μένα? Τον άντρα μου προσπαθώ να τον πείσω να ανοίξει blog να γράφει αθλητικά που του αρέσει πολύ, για ράλι, formula 1. Εχει τρέλα με όλα αυτά και τα παρακολουθεί συνέχεια. Ξέρει καμιά πως μπορείς να κάνεις ένα blog πιο επαγγελματικό, πως μπορεί να βρει διαφημιστές ή χορηγούς?

Εχει να πέσει πολύ πείνα από εβδομάδα.

http://istoriestismamas.blogspot.com

2Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Δευ Μάης 09, 2011 9:31 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μου φαινετε πρεπει να κανουμε ομαδα για τις ανεργες μανουλες απο το σαββατο θα μαι και εγω ανεργη μανουλα ληγει η συμβαση μου και δε θα μου την ξανακανουν ανανεωση..... Crying or Very sad οποτε απο δευτερα τρεχουμε για ταμειο ανεργιας...

3Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Δευ Μάης 09, 2011 9:56 am

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ε γω ειμαι ανεργη απο τελη ιανουαριου λογο ληξης συμβασης και ο συζηγος απο μαρτιο λογο του οτι δεν ειχε αλλο δουλεια το αφεντικο.οποτε καταλαβαινεται την κατασταση μου Crying or Very sad δυσκολα κοριτσια.φευγουμε απο τα σπιτια μας και παλι εξαρτιομαστε απο τους δικους μας Rolling Eyes

4Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Δευ Μάης 09, 2011 10:31 am

stavas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αφήστε τα!!! Τα πράγματα μερα με την μέρα γίνονται όλο και πιο χάλια!!! Το παιδί μας σκέφτομαι! Που θα πάει αυτή η κατάσταση?

http://istoriestismamas.blogspot.com

5Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Δευ Μάης 09, 2011 10:46 am

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:μου φαινετε πρεπει να κανουμε ομαδα για τις ανεργες μανουλες απο το σαββατο θα μαι και εγω ανεργη μανουλα ληγει η συμβαση μου και δε θα μου την ξανακανουν ανανεωση..... Crying or Very sad οποτε απο δευτερα τρεχουμε για ταμειο ανεργιας...

Σίγουρα μπορεί να σε διώξει τώρα? Ψάξε το λίγο! Κάπου είχα ακούσει ότι και σύμβαση να έχεις υπογράψει που λίγει σε κάποια φάση... αν μείνεις έγκυος πάλι δεν μπορεί να σε διώξει...!!!

6Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Δευ Μάης 09, 2011 9:32 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ποναει αυτο το θεματακι....
εγω ανεργη απο τον 04/08 και ο αντρας με μειωση γυρω στο 60%!!!!!!
νομιζω οτι θα τρελαθω αν δεν βρω δουλεια απο σεπτεμβρη. ασε που σε οποιον μου λεει καλημερα ρωταω για δουλεια.... οτι να ναι

7Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Δευ Μάης 09, 2011 10:24 pm

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωραια!καλως-κακως δηλ ηρθα και εγω στο club!ειμαι ανεργη απο τον Σεπτεμβρη και δεν βρισκω τιποτα!απο την μια ειμαστε με τα παιδακια μας αο την αλλη ομως...ο αντρας μου τωρα ξαναεπιασε δουλεια συμβασιουχος και αυτος και 10 μηνες ηταν ανεργος κουραγιο σε ολες μας!

8Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Τρι Μάης 10, 2011 4:22 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω ειμαι ανεργη 3 χρονια τωρα.ο αντρας μου δουλευει δεν λεω αλλα χτες μαθαμε οτι παραλιγο χτες να απολυσουν εναν απο τα 3 ατομα που ειναι στο τμημα που δουλευει.εχω παθει πανικο απο χτες κ μιας κ δεν βρισκω δουλεια προκοπης με βλεπω ξανα καθαριστρια σε συνεργειο.ειναι η μονη λυση

9Ανεργες μανούλες Empty http://forum.eimaimama.gr/t5815-topic Τρι Μάης 10, 2011 6:15 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΑΝΕΡΓΗ,ΕΔΩ Κ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ.Ο ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΕ ΤΗΝ ΣΥΜΒΑΣΗ,Κ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ ΠΟΛΥ Κ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ.

10Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Τρι Μάης 10, 2011 7:39 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinaki έγραψε:
evvi έγραψε:μου φαινετε πρεπει να κανουμε ομαδα για τις ανεργες μανουλες απο το σαββατο θα μαι και εγω ανεργη μανουλα ληγει η συμβαση μου και δε θα μου την ξανακανουν ανανεωση..... Crying or Very sad οποτε απο δευτερα τρεχουμε για ταμειο ανεργιας...

Σίγουρα μπορεί να σε διώξει τώρα? Ψάξε το λίγο! Κάπου είχα ακούσει ότι και σύμβαση να έχεις υπογράψει που λίγει σε κάποια φάση... αν μείνεις έγκυος πάλι δεν μπορεί να σε διώξει...!!!
το εχω ψαξει δεν γινετε οταν ληγει η συμβαση δεν γινετε αλλιως. πετυχα και εγω την περιοδο μωρε σταματησαν ποσο κοσμο.

11Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Τρι Μάης 10, 2011 7:46 am

maria2010

maria2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ εδώ και λίγες μερες ανεργη. Ο εργοδότης μόλις έκλεισα το 15μηνο από τον τοκετό με απέλυσε την άλλη μέρα και πήρε μία χωρίς παιδία με μικρότερο μισθό.

12Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Τρι Μάης 10, 2011 12:55 pm

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ άνεργη εδώ και 3 χρόνια!!
πέρσυ(πριν την εγκμοσύνη) έκανα κάτι μεροκάματα σε ένα μαγαζί που έφτιαχνε κεριά (καμιά δεκαριά τον μήνα) αλλά φέτος δεν είχε δουλειά και δεν με ξαναπήρε..
δηλαδή έχω να πάρω λεφτάκια στα χέρια μου : 9 μήνες εγκυμοσύνης και 8 μηνών που είναι τώρα το μπουμπούκι μου..... Ανεργες μανούλες 585182 Ανεργες μανούλες 911307
θέε μου με βλέπω να πλέκω Ανεργες μανούλες 99132 κάλτσες και να τις πουλάω στο παζάρι...

13Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Τρι Μάης 10, 2011 11:32 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria2010 έγραψε:Κι εγώ εδώ και λίγες μερες ανεργη. Ο εργοδότης μόλις έκλεισα το 15μηνο από τον τοκετό με απέλυσε την άλλη μέρα και πήρε μία χωρίς παιδία με μικρότερο μισθό.


ωραίος τύπος!!!! (ειρωνικά έτσι?)

14Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Τρι Μάης 10, 2011 11:53 pm

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stavas έγραψε:Εγώ είμαι άνεργη 2 χρόνια τώρα. Ο άντρας θα δουλέψει μέχρι την Πέμπτη και μετά τους σταμάτάνε όλους γιατί δεν έχουν δουλειά.
Καμιά ιδέα για δουλειά στο σπίτι για μένα? Τον άντρα μου προσπαθώ να τον πείσω να ανοίξει blog να γράφει αθλητικά που του αρέσει πολύ, για ράλι, formula 1. Εχει τρέλα με όλα αυτά και τα παρακολουθεί συνέχεια. Ξέρει καμιά πως μπορείς να κάνεις ένα blog πιο επαγγελματικό, πως μπορεί να βρει διαφημιστές ή χορηγούς?

Εχει να πέσει πολύ πείνα από εβδομάδα.


Αυτο που ξερω ειναι οτι μπορει να φτιαξει ενα site ή ενα blog και να αρχισει την διαφημιση π.χ.μεσω facebook προκειμενου να εχει επισκεψιμοτητα. Οταν εχει μια σταθερη και αρκετα μεγαλη επισκεψιμοτητα τοτε μπορει να απευθυνθει μεσω e-mail σε εταιρειες που προφανως σχετιζονται με το αντικειμενο του site και να τους ρωτησει αν επιθυμουν να βαλουν καποιο Banner στην σελιδα του. Ωστοσο, αυτο δεν επιφερει μεγαλο εισοδημα για αρχη. Εχω ενα φιλο που ασχολειται με αυτο το θεμα και βγαζει μολις 400 ευρω το μηνα. Θα μου πεις απο το ολοτελα καλα ειναι και αυτα. Για να ανοιξει καποιο site θα πρεπει να αγορασει καποιο domain απο εταιριες που βρισκεις στο ιντερνετ, αλλα δεν κοστιζουν πολυ. Αυτος ο φιλος μου εχει αγορασει το domain του για 3 χρονια και εχει πληρωσει μολις 90 ευρω.
Καλη επιτυχια. Ενημερωσε μας και εμας αν το κανει για να μπαινουμε και εμεις στο site ή να το κυκλοφορησουμε στο fb για να εχει μεγαλυτερη επισκεψιμοτητα

15Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Τετ Μάης 11, 2011 4:44 am

elenimagou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κορίτσια βάλτε με κι εμένα στο club των ανέργων μανάδων.
από Σεπτέμβρη είμαι άνεργη λόγω πτώχευσης, ευτυχώς δουλεύει ο αντρούλης μου προς το παρόν βέβαια!!! γιατί εδώ που έχουμε φτάσει ποτέ δε ξέρεις τι γίνεται.

16Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Τετ Μάης 11, 2011 5:56 am

stavas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Gianna_V έγραψε:
stavas έγραψε:Εγώ είμαι άνεργη 2 χρόνια τώρα. Ο άντρας θα δουλέψει μέχρι την Πέμπτη και μετά τους σταμάτάνε όλους γιατί δεν έχουν δουλειά.
Καμιά ιδέα για δουλειά στο σπίτι για μένα? Τον άντρα μου προσπαθώ να τον πείσω να ανοίξει blog να γράφει αθλητικά που του αρέσει πολύ, για ράλι, formula 1. Εχει τρέλα με όλα αυτά και τα παρακολουθεί συνέχεια. Ξέρει καμιά πως μπορείς να κάνεις ένα blog πιο επαγγελματικό, πως μπορεί να βρει διαφημιστές ή χορηγούς?

Εχει να πέσει πολύ πείνα από εβδομάδα.


Αυτο που ξερω ειναι οτι μπορει να φτιαξει ενα site ή ενα blog και να αρχισει την διαφημιση π.χ.μεσω facebook προκειμενου να εχει επισκεψιμοτητα. Οταν εχει μια σταθερη και αρκετα μεγαλη επισκεψιμοτητα τοτε μπορει να απευθυνθει μεσω e-mail σε εταιρειες που προφανως σχετιζονται με το αντικειμενο του site και να τους ρωτησει αν επιθυμουν να βαλουν καποιο Banner στην σελιδα του. Ωστοσο, αυτο δεν επιφερει μεγαλο εισοδημα για αρχη. Εχω ενα φιλο που ασχολειται με αυτο το θεμα και βγαζει μολις 400 ευρω το μηνα. Θα μου πεις απο το ολοτελα καλα ειναι και αυτα. Για να ανοιξει καποιο site θα πρεπει να αγορασει καποιο domain απο εταιριες που βρισκεις στο ιντερνετ, αλλα δεν κοστιζουν πολυ. Αυτος ο φιλος μου εχει αγορασει το domain του για 3 χρονια και εχει πληρωσει μολις 90 ευρω.
Καλη επιτυχια. Ενημερωσε μας και εμας αν το κανει για να μπαινουμε και εμεις στο site ή να το κυκλοφορησουμε στο fb για να εχει μεγαλυτερη επισκεψιμοτητα

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Νόμιζω ότι με τα αθλητικά όλοι ασχολούνται οπότε λογικά θα πάει καλά. Οσον αφορά τα λεφτά ας βγαίνουν οι πάνες και τα γάλατα της μικρής. Εμείς θα επιβιώσουμε με κάποιο τρόπο. Για το παιδί αγχώνομαι.

http://istoriestismamas.blogspot.com

17Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Τετ Μάης 11, 2011 5:59 am

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτο που ξεχασα να σου αναφερω οτι επειδη υπαρχουν ηδη πολλα site για αθλητικα ( αλλα και γενικα) θα μπορουσε να δωσει ενα ποσο στην google για να το βγαζει στην πρωτη σελιδα αναζητησης. Δεν ειναι πολλα. Δεν ξερω ακριβως το ποσο. Αλλα νομιζω οτι θα αξιζει τον κοπο για να βγαλει πιο πολλα απο την διαφημιση. Επισης η επισκεψιμοτητα του site θα πρεπει να ειναι μονιμη. Δηλαδη να εχει π.χ. 100 ατομα αναγνωστες καθημερινα..

18Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Τετ Μάης 11, 2011 9:41 am

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ γω στο κλαμπ ειμαι ανεργη απο 31/12
εκλεισε η εταιρεια γιατι τα αδερφια δ τα βρησκανε κ τελικα ανοιξανε ο καθενας το δικο του μαγαζι κ πηραν τα τσιρακια τους βεβαια ο ενας μου ειπε οτι μολις ανεβει η δουλεια θα με ξαναπαρει αλλα π@@@@@ρια σορυ κιολας
σε ολους τα ιδια λεει Twisted Evil Twisted Evil

19Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Τετ Μάης 11, 2011 11:44 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΓΡΑΦΤΩ ΣΤΟ CLUB!!!!
ΑΠΟ ΤΟΝ 7ο ΜΗΝΑ ΚΥΗΣΗΣ ΤΟ 2008
ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ(ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ) ΔΕΝ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΑ Crying or Very sad ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ ΜΑΣ ΗΡΘΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΗΛΩΝΩ ΑΝΕΡΓΗ Κ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ!!!!

20Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Τετ Μάης 11, 2011 12:26 pm

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stavas καλη επιτυχια ευχομαι! Μακαρι να ειχα κι εγω καποιες πληροφοριες να σου δωσω.
Εγω μενω ανεργη τα καλοκαιρια αλλα προς το παρον απο Σεπτεμβρη - Οκτωβρη δοξα τω Θεω παλι δουλεια!(Ειμαι καθηγητρια αδιοριστη) Δυστυχως ομως ο αντρας μου ειναι ανεργος αλλα κανει περιστασιακα εποχικες συμβασεις στα διοδια. Δυσκολοι καιροι κοριτσια και ευχομαι υπομονη και κουραγιο σε ολες!

21Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Τετ Μάης 11, 2011 12:30 pm

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας μανουλες !! και εγω ειμαι 8 μηνες ανεργη !!! σταματησα εγω βεβαια γτ δεν μας πληρωναν αλλα νομιζω τωρα το μετανιωσα λιγο γτ δεν βρισκω ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!

22Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Τετ Ιουλ 27, 2011 2:18 pm

pel@gi@

pel@gi@
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
EXETE 8ESH KAI GIA MENA??
ANERGH SXEDON 1,5 XRONO ELH3E H SUMBASH MOU METAKOMISAME LEIAS TOU LOGO DOULEIA TOU ANTRA MOU KAI TA PAME TELEIA PERIFUMA KA8E FORA MIA KAINOURGIA MEIWSH KAI STO MISUO TOU OPWS KAI STHS PERISSOTERES ANAGKES MAS ARKH TO KORITSAKH MOU NA EINAI KALA

23Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Τετ Ιουλ 27, 2011 10:52 pm

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μία από τα ίδια κι εγώ. Τώρα και με τρία παιδιά δύσκολα τα πράγματα! Crying or Very sad

24Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Πεμ Ιουλ 28, 2011 4:54 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ άνεργη 3 χρόνια περίπου. Τώρα που μεγάλωσαν λίγο τα παιδιά αρχίζω και κοιτάω. Βέβαια όχι κάτι σοβαρό όλες δουλειές της πλάκας είναι αλλά τι να κάνεις τα παιδιά θέλουν να φάνε. Λοιπόν για το Blog επειδή το κοιτάω κι εγώ. Το πιο απλό για μένα είναι να φτιάξει στο blogger.Είναι στα ελληνικά κι έχει αναλυτικότατες οδηγίες πως να το κάνεις. Δε χρειάζεται από την αρχή να είναι το τέλειο εμφανισιακά. Μόνο να δείτε να έχει ωραία χρώματα που δεν κουράζουν. Θα βάλετε αναρτήσεις να υπάρχει κάποια θεματολογία για να αρχίσει να γίνεται γνωστό στις μηχανές αναζήτησης. Επίσης θέλει και διαφήμιση. Εντάξει οκ το fb και να το προωθήσουμε κι εμείς. Αλλά ως γνωστόν επειδή υπάρχουν χιλιάδες τέτοια πρέπει να είναι πολύ προσεκτικός και να κάνει την σούπερ δουλειά για να μπορεί να συναγωνιστεί.Πρέπει να δώσει και λεφτά για διαφήμιση. Να τον βάλω μαζί με τον άντρα μου ο οποίος είναι τέρας στα αθλητικά, αλλά από υπολογιστές δεν τρελαίνεται.

25Ανεργες μανούλες Empty Απ: Ανεργες μανούλες Πεμ Ιουλ 28, 2011 8:58 am

ΔώραΝι25

ΔώραΝι25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ουφ κορίτσια μου και εγώ μία από τα ίδια δυστυχώς. Κάθομαι δύο χρόνια αλλά τώρα που ξεπετάχτηκε ο Νικόλας μου λέω από Σεπτέμβρη να κοιτάξω μπας και βρώ τίποτα.....
Λυπάμαι πραγματικά πολύ γιατί βλέπω πως είμαστε πολλές μανούλες άνεργες και δεν φτάνει μόνο αυτό αλλά και οι σύζυγοι μερικών έχουν προβλήματα στις δουλειές τους....Λυπάμαι πραγματικά πολύ. Ειλικρινά δεν ξέρω που θα μας οδηγήσει όλο αυτό και τι θα κάνουμε για να μεγαλώσουμε με αξιοπρέπεια και σωστά τα παιδάκια μας τουλάχιστον με τα βασικά....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις