Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
82 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 82 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Τετ Μάης 18, 2011 6:55 am

thessaloniki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 5η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ,ΕΔΩ κ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ,ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ,ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ utrogestan k buskopan κ ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΞΑΠΛΑ κ ΗΣΥΧΙΑ.ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑ8Ω ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ κ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ,ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ,ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...!!! Wink

2ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Τετ Μάης 18, 2011 7:05 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα και καλως ηρθες!
κατα γραμμα λοιπον τις οδηγιες του γιατρου και λιγο απ την υπομονη σου!
νομιζω την ιδια αγωνια εχουμε ολες μεχρι το 3μηνο.
εδω θα ειμαστε να τα λεμε

3ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Τετ Μάης 18, 2011 7:10 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thessaloniki έγραψε:ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 5η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ,ΕΔΩ κ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ,ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ,ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ utrogestan k buskopan κ ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΞΑΠΛΑ κ ΗΣΥΧΙΑ.ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑ8Ω ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ κ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ,ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ,ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...!!! Wink

Με το καλό σου εύχομαι!!Θα κάνεις ότι σου είπε ο γιατρός,αν και πιστεύω ότι δεν είναι τίποτα σοβαρό!!
Σε πολλές κοπέλες συμβαίνει αυτό τον πρώτο καιρό και μετά πάνε όλα καλά!!!

Να σε ρωτήσω κατι άλλο?Καρδούλα ακούσατε?

4ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Τετ Μάης 18, 2011 7:17 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κιρα χωρις να ειμαι 100% σιγουρη νομιζω απ την 6η και μετα ακουγεται η καρδουλα. και γω τη δευτερα εχω ραντεβου για αυτο ευχομαι να ειναι ολα καλα

5ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Τετ Μάης 18, 2011 7:17 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:
thessaloniki έγραψε:ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 5η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ,ΕΔΩ κ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ,ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ,ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ utrogestan k buskopan κ ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΞΑΠΛΑ κ ΗΣΥΧΙΑ.ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑ8Ω ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ κ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ,ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ,ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...!!! Wink

Με το καλό σου εύχομαι!!Θα κάνεις ότι σου είπε ο γιατρός,αν και πιστεύω ότι δεν είναι τίποτα σοβαρό!!
Σε πολλές κοπέλες συμβαίνει αυτό τον πρώτο καιρό και μετά πάνε όλα καλά!!!

Να σε ρωτήσω κατι άλλο?Καρδούλα ακούσατε?
είχα και εγω 2 φορές μερική αποκόλληση του πλακούντα τη πρωτη 18 εβδομάδω και την άλ΄λη αργότερα έκατσα λίγο στο κρεβάτι και εγω είχα πάρει τα ουλτροτζεσταν με το που έμαθα για την εγκυμοσύνη εγω το έμαθα τόσο στην 5 εβδομάδα αλλά πήγα διακοπές είχα κάνει απλά τεστ φαρμακείου και το επιβεβαιωσα όταν γύρισα να φανταστείς όταν πήγα στο γιατρό ημουν 10 εβδομάδων !και τωρα είναι ο γιός μου 7 χρονών οπότε άκου τυο γιατρο και όλα καλά θα πάνε άλλωστε 4 στις 10 γυναίκες παθαίνουν αποκόλληση (μπορεί και παραπάνω )

6ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Τετ Μάης 18, 2011 7:30 am

thessaloniki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kira έγραψε:
thessaloniki έγραψε:ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 5η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ,ΕΔΩ κ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ,ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ,ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ utrogestan k buskopan κ ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΞΑΠΛΑ κ ΗΣΥΧΙΑ.ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑ8Ω ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ κ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ,ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ,ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...!!! Wink

Με το καλό σου εύχομαι!!Θα κάνεις ότι σου είπε ο γιατρός,αν και πιστεύω ότι δεν είναι τίποτα σοβαρό!!
Σε πολλές κοπέλες συμβαίνει αυτό τον πρώτο καιρό και μετά πάνε όλα καλά!!!

Να σε ρωτήσω κατι άλλο?Καρδούλα ακούσατε?
ΟΧΙ,ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 6η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΜΕΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ....

7ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Τετ Μάης 18, 2011 8:43 am

thessaloniki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑ8ΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ Κ΄ ΜΕ ΠΑΙΔΕΥΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥΤΟ'ΔΩ ΤΟ ''ΜΑΡΑΦΕΤΙ''.......ΟΧΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΑΚΟΜΑ,ΑΠΟ ΤΗΝ 6η ΕΩΔΟΜΑΔΑ Κ' ΜΕΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ' ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ...

8ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Τετ Μάης 18, 2011 8:57 am

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ξαπλα, ξαπλα, ξαπλα ξεχνα τις δουλειες στο σπιτι ολη μερα στο κρεβατι, φαγητο, τηλεοραση και ιντερνετ. Μην ανησυχεις, αν κανεις οτι λεει ο γιατρος ηρεμα και χωρις αγχος θα εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη.

http://www.worldjamboree.gr

9ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Τετ Μάης 18, 2011 10:07 am

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
thessaloniki έγραψε:ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 5η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ,ΕΔΩ κ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ,ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ,ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ utrogestan k buskopan κ ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΞΑΠΛΑ κ ΗΣΥΧΙΑ.ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑ8Ω ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ κ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ,ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ,ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...!!! Wink
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!!!!! ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΤΗΝ 5η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ. ΠΗΡΑ UTROGESTAN KAI TROFOCARD(ΜΑΓΝΗΣΙΟ). ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ.ΚΑΘΗΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 11η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΟΜΟΥΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΤΗΝ 13η ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΕ ΣΗΚΩΣΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ!!!!!!!!
ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!
ΑΚΟΥ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΠΕΙ ΑΥΤΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!! ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ 417472 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ 417472 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ 417472

10ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Τετ Μάης 18, 2011 11:17 am

DORA_KOUTS


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
thessaloniki έγραψε:ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 5η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ,ΕΔΩ κ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ,ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ,ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ utrogestan k buskopan κ ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΞΑΠΛΑ κ ΗΣΥΧΙΑ.ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑ8Ω ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ κ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ,ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ,ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...!!! Wink

EΓΩ ΤΟ ΕΠΑΘΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ 8 ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ 2 ΜΗΝΕΣ.ΜΕΤΑ ΤΕΡΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΡΜΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΛΑ...ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ..ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΑΚΟΥ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ...ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΠΛΑ ΚΑΦΕ...ΕΙΧΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΑΙΜΑΤΑ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΩΣ ΤΟ ΓΟΝΑΤΟ....ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑΣ

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ...ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ...
ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ

11ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Τετ Μάης 18, 2011 11:33 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tha simfwnisw kai egw me ta koritsia pio panw ksapla kai pali ksapla tha sikwnese mono gi atoualeta,se polles simvenei afto,sinevei kai se emena kai eixa tromaksei opws kai kathe kopela se afti tin thesei idika otan einai kai to prwto!kai na akous to giatro sou kai egw oti mou eipe ekana kai twra exw ena antraki 3 minwn!!!!!!

12ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Τετ Μάης 18, 2011 11:41 am

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aκου το γιατρο κ να εχεις μονο ενα πραγμα στο μυαλο σου -το μωρακι σου!!!!Το μονο που χρειαζεσαι ειναι ηρεμια κ ξεκουραση,κ ολα θα πανε καλα!!!!! ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ 417472

13ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Κυρ Μάης 22, 2011 7:02 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sumfwnw me tis prolalhsases Wink
k perimenoume neaaaa
se filw
xx

14ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Πεμ Μάης 26, 2011 11:45 am

thessaloniki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μελλουσες μανουλες καλησπερα!!! Ευχομαι ολες να ειστε καλα! Ευχαριστω για την συμπαρασταση! Ειμαι ηδη καλυτερα κ σωματικα κ ψυχολογικα,ειμαι αρκετα πιο αισιοδοξη κ δεν σκεφτομαι αρνητικα. Την περασμενη Παρασκευη πηγα παλι στον γιατρο γτ συνεχιζοταν το αιμα,ενω ηταν η τριτη μερα που επαιρνα τα χαπια, -τι περιμενα κ εγω? απ'τη μια μερα στην αλλη?- ο γιατρος παρολαυτα με βρηκε καλυτερα,ολα καλα κ στον υπερυχο κ μου ειπε οτι πιο πολυ ειναι το αγχος μου παρα το προβλημα....μου ειπε κ κατι ακομα,μου εδειξε μαλλον....ειμαι εγκυος σε διδυμα!!!!!!!!!!
...ειναι βεβαια νωρις λιγακι, το ξερω οτι πρεπει να κραταω κ μια πισινη αλλα...εγω παντως θα σκεφτομαι μονο το καλο...! περιπου σε 10 μερες 8α ξαναπαω κ θα τ'ακουσουμε κιολας... αααααχ ποσο αργα περναει ο καιρος... καλο βραδυ σε ολες,φιλια πολλα κ να ειμαστε ολες μας καλα!

15ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Πεμ Μάης 26, 2011 11:49 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sugxarhthria glukia mou Smile
yioupiiiiii!!!
ante ante me to kalo <3
se filw
xx

16ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Πεμ Μάης 26, 2011 11:55 am

thessaloniki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!! Φιλια πολλα!! <3 Smile

17ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Πεμ Μάης 26, 2011 11:57 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Που να ηξερα κοριτσακι μου οταν σου εγραφα να κανεις υπομονη οτι τελικα θα την χρειαζομουν εγω προχθες το ξημερωμα ξυπνησα με αιμοραγια και σημερα ευτηχως σταματησε ειμαι στο κρεββατι με ουτρογκεσταν... Ειπε οτι ηταν μια σχεδον μηδαμηνη αποκολληση.. Αλλα εβγαλα τοσο αιμα που ημουν σχεδον σιγουρη οτι ειχε γινει το κακο.. Υπομονη λοιπον ελπιζω να μας ειναι ολα περαστικα κοριτσι μου και να περασουν οι μερες σαν νερακι! Να μας πεις στο επιμενο σου ραντεβουδακι αν οντως εχεις διδυμακια αυτο θα ηταν υπεροχο!!! Ποτε θα ξαναπας;

18ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Πεμ Μάης 26, 2011 12:12 pm

thessaloniki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αχ καλη μου,τι κριμα,ολα καλα να σου πανε ευχομαι! Αχ παναγια μου! Ποσο εχουν αλλαξει οι εποχες,ποσο ευαισ8ητες ειμαστε...Μονο υγεια να παρακαλαμε στον Θεο,υγεια κ αγαπη κ ολα θα φτιαξουν...ευχομαι γρηγορα να το ξεπερασεις!!! Στον γιατρο θα ξαναπαω αρχες του μηνα,θα του τηλ.να κλεισουμε το ραντεβου,ευχομαι ολα να ειναι καλα,να επιβεβαιωσουμε την διδυμη κυηση, να ακουσουμε καρδουλες επιτελους....παντως στον υπερηχο το δειχνει ολοκαθαρα, 2 κουκιδιτσες, η μια διπλα στην αλλη,οι κουκιδιτσες μου,διδυμος διαμνιακος κυηση ειπε ο γιατρος αλλα εβαλε ερωτιματικο,ειναι πολυ νωρις ειπε κ θελει να το επιβεβαιωσει...ο Θεος να δωσει για ολες μας...

19ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Πεμ Μάης 26, 2011 12:23 pm

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εσυ πως εισαι κοριτσακι μου σου σταματησε τελειως; Εγω στις 23 ακουσα καρδουλα για πρωτη φορα και τρελαθηκα! Ειδαμε κεφαλακι σωματακι! Με πιασαν τα κλαματα απο χαρα. . Και το ξημερωμα... Ετυχε αυτο και τρελλαθηκα ( και μερα των γεννεθλιων μου) αχ να μας λες τα νεα σου τι καλα μωρε! Μακαρι να επιβεβαιωθει! Εσυ πως νιωθεις;;;

20ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Πεμ Μάης 26, 2011 12:40 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thessaloniki έγραψε:Αχ καλη μου,τι κριμα,ολα καλα να σου πανε ευχομαι! Αχ παναγια μου! Ποσο εχουν αλλαξει οι εποχες,ποσο ευαισ8ητες ειμαστε...Μονο υγεια να παρακαλαμε στον Θεο,υγεια κ αγαπη κ ολα θα φτιαξουν...ευχομαι γρηγορα να το ξεπερασεις!!! Στον γιατρο θα ξαναπαω αρχες του μηνα,θα του τηλ.να κλεισουμε το ραντεβου,ευχομαι ολα να ειναι καλα,να επιβεβαιωσουμε την διδυμη κυηση, να ακουσουμε καρδουλες επιτελους....παντως στον υπερηχο το δειχνει ολοκαθαρα, 2 κουκιδιτσες, η μια διπλα στην αλλη,οι κουκιδιτσες μου,διδυμος διαμνιακος κυηση ειπε ο γιατρος αλλα εβαλε ερωτιματικο,ειναι πολυ νωρις ειπε κ θελει να το επιβεβαιωσει...ο Θεος να δωσει για ολες μας...



αχ καρδουλα μου...μπραβο!!!μπραβο !!! ευχομαι να επιβεβαιωσει ο γιατρος την δυδιμη κυηση και να πανε οοοοολα τελεια!!!!
οσο για το αιματακι,μην αγχωνεσαιαυτο ειναι το φαρμακο(και οι οδηγιες του γιατρου βεβαια!)...χαλαρωσε και απολαυσε το!! εγω ειχα αιμοραγια οπως η τατου παραπανω...και δεν ητανε τιποτα φυσικα, καλη μου!!!φιλακια

21ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Πεμ Μάης 26, 2011 12:52 pm

thessaloniki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αχουυυυυυυ τι καλαααα!!!!! Ε πως να μη σε πιασουν τα κλαματα,φανταζομαι, η συγκινιση ειναι μεγαλη! Αφου εγω οταν ειδα τις κουκιδιτσες μου χαρηκα παρα πολυ, ποσο μαλλον να ακουσεις καρδουλα,να το βλεπεις να παιρνει καποια μορφη...!!! Μην μου στεναχωριεσαι,σημαδακι ηθελε να δωσει ο καλος Θεουλης ισως,να σε παιδεψει λιγο,να σου μεινουν αξεχαστα τα γενεθλια,ισως να μν κουραζεσαι πολυ, ισως κατι αλλο,λιγες μερες ησυχια να κανεις μονο,να δεις πως θα πας,οοολα ευχομαι να ερθουν κατ'ευχην!!!! 8ελω να σε ρωτησω,σε ποια εβδομαδα εισαι? Εγω εδω κ 2 μερες δεν εχω τπτ,σταματησε το αιμα,ποτε ποτε ανεπαισθητα πονακια περιοδου,οχι ομως τοσο δυνατα οπως τν προηγουμενη βδομαδα,εχω παρει αερα μαλιστα κ σηκωθηκα,αλλα ευχομαι να μν το μετανιωσω...

22ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Πεμ Μάης 26, 2011 1:09 pm

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι γλυκια μου θα το ακουσεις και συ με το καλο και θα ξετρελλαθεις! Ευχομαι να μας πανε ολα τελεια απο δω και στο εξης! Ειμαι στην 9η εβδομαδα σημερα μπηκαμε στον 3ο! Εσυ;;; Καλε μην ξεθαρρευεις! Κατσε φρονιμη ακομα! Χεχε

23ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Πεμ Μάης 26, 2011 1:21 pm

XRYSPA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
thessaloniki έγραψε:ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 5η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ,ΕΔΩ κ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ,ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ,ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ utrogestan k buskopan κ ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΞΑΠΛΑ κ ΗΣΥΧΙΑ.ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑ8Ω ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ κ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ,ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ,ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...!!! Wink
ΞΑΠΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΠΡΟΣΠΑΘΙΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ Η ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗ ΤΕΜΠΕΛΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ! ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ 328109

24ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Πεμ Μάης 26, 2011 1:26 pm

thessaloniki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αντε μπραβο! Αντε με το καλο!!!!!!!
Εγω συμφωνα με την τελευταια μου περιοδο πρεπει να ειμαι στισ 6,5 με 7 εβδομαδες,λογω ομως του οτι δν ειχα στα8ερο κυκλο,πιστευω οτι ειμαι λιγοτερο, οτι η συλληψη πρεπει να εγινε μετα τις 17/04 γτ 1 εβδομαδα πριν ελλειπα στους γονεις μου κ με τν ευκαιρια πηγα στν γιατρο μου εκει να κανουμε τεστ παπ κ με τν υπερηχο μου ειπε οτι σε 2-3 μερες θα ειχα ωοριξια -ακολουθουσα καποιους μηνες αγωγη με κλομιφαινη, εξ'ου κ ο υπερηχος- αρα οπως τα υπολογιζω εγω ειμαι κατι λιγοτερο,λιγο πριν η λιγο μετα το πασχα συλλαβαμε αυτο βεβαια θα μας το πει στην επομενη επισκεψη ο γιατρος...

25ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Empty ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Πεμ Μάης 26, 2011 1:40 pm

thessaloniki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσακια μου,σας ευχαριστω ολες,μια, μια,για τα λογια συμπαραστασης κ τις συμβουλες!!
Ευχομαι απο καρδιας ολα καλα να μας πανε,μεχρι το τελος κ ευκολα να ξεπερασουμε τα εμποδια που μας παρουσιαζονται κ να φερουμε στον κοσμο γερα παιδακια κ υγειη,τπτ αλλο δν εχει σημασια...
Σας καληνυχτω κ σας φιλω!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις