Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
324 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 324 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Τρι Ιουν 08, 2010 3:48 am

happy_mother

happy_mother
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
έλα μια βόλτα από το δικό μας σπίτι
σαν το τραγούδι είμαι η Μαίρη Παναγιωταρά νίωθω

εγω χίλια κομμάτια και άμα του ζητήσω και βοήθεια κάπου νευριάζει κιόλας και βρίζει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://mylitlleprincenikolas.blogspot.com/

27Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Τρι Ιουν 08, 2010 3:54 am

christina80

christina80
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nomizw oti einai opws ton ma8eis...kai dustuxws kamia fora opws ton exei ma8ei k i mama tou k meta ta vriskoume emeis...
me mia aplh suzitisi peri tou 8ematos nomizw lunetai to provlima, an oxi entelws toulaxiston
katalavainei oti prepei estw k ligo na einai k autos energopoihmenos sto spiti...
eutuxws ftou ftou den exw tetoiou eidous provlimata, me voi8aei k me to parapanw k isws kanei perissotera apo oti egw...k prin tin egumosunh kai tora...elpizw na sunexistei k meta pou 8a to exw perissotero anagh me to bebe.

pantws k i taktiki tis Sissys na tou ta afisei mia fora opws ta afinei autos gia na dei tin pragmatikothta, mia xara mou fainetai.

palia i mitera mou ti eixe kanei me ton patera mou... autos den evaze kan ta apluta tou sta apluta wste na valei i mama mou plhnturio, etsi kai i mama mou ta afhne vouno ekei pou ta afhne k autos k sto telos menane apluta k den eixe na valei...etsi ema8e toulaxiston na ta vazei sta apluta. Very Happy

28Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Τρι Ιουν 08, 2010 12:28 pm

Μανούλα_Δήμητρα

Μανούλα_Δήμητρα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας και το ενδιαφέρον σας!τα είπα κάπου και ξελάφρωσα!
Σήμερα έπλυνε τα πιάτα!!!!!!!! Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 328109
νομίζω οτι μου έφερε γούρι η κουβεντούλα με σας!
και όσο για τις κάλτσες....ήθελα να'ξερα μυστική συμφωνία έχουν κάνει όλοι οι αντρες μεταξύ τους? στο τελος της εβδομάδας μάζεψα απο την μερια του κρεβατιού του 4 ζευγάρια!
Υπομονη Δημητρουλα.....
Οσο για την εκδρομούλα....μακαρυ να μπορούσα....αφενώς δεν έχουμε κανέναν να μας κρατήσει το μωρό γιατι η μαμα μου έχει πεθάνει και η μαμα του είναι κατακιτη, αφεταίρου δεν μου πάει η καρδια να την αφήσω και να φυγω....ξέρω οτι το μυαλό μου θα είναι πίσω! εγγυημένα πραγματα τωρα!
Σας περιμένω να με διαφωτίσετε και σε ένα καινουργιο θέμα σχετικά με τον ύπνο που ανοίγω!τα φιλιά μου σε όλες σας!!!!και πάλι σας ευχαριστώ όλες για τον πολύτιμο χρόνο που διαθέσατε για την ψυχοθεραπεία μου! Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 875502

29Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Πεμ Ιουν 17, 2010 2:28 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ntintina έγραψε:δεν εκατσα να τα διαβασω ολα ....

αμα λενε τον αντρα σου κ Γιωργο τοτε ειμαι σιγουρη οτι εχουμε παντρευτει τον ιδιο αντρα!!!!!!!!

και μην ακουω για μιλησε του και τετοια ,τα εχουμεπει αααααπειρες φορες μα δεν ,σφηνωμενη τυροπιτα μιλαμε!!!!!!!εγω απλα κανω υπομονη,λεω οτι περναει κριση ηλικιας και οτι θα βελτιωθει η κατασταση ,ειδωμεν...


εμ ντινα μαλλον και εγω ειμαι παντρεμενη με τον ιδιο ανθρωπο.
βεβαια ολες οι σχεσεις δν ειναι ιδιες.και εμενα ειναι πολυ καλος ανθρωπος ωραια παρεα κτλ,αλλα οσον αφορα ευθυνες μαλλον δεν ηταν εκει οταν μοιραζοντουσαν ευθυνες.εγω εχω και το αλλο οτι δν δουλευω και οτι ειναι υποχρεωση μου να τα αναλαμβανω ολα.αυτος ο ανθρωπος δν ξερει τι σημαινει παιρνω πρωτοβουλια.βεβαια εγω κανω το αλλο.οταν κοιμουνται το μεσημερι ετοιμαζομαι την αφηνω μαζι του και εξαφανιζομαι παιρνω τους δρομους παω για καφε.κι πολλα αλλα.του τα εχω πει ενα εκατομμυριο φορες αλλα δν γινεται τιποτα δεν τους καιγεται καρφακι.υπομονη.θα μεγαλωσει το παιδι.θα αλλαξουνε πολλα.δεν μπορω να σου πω χωρισε δημητρα αυτο μονο εσυ μπορεις να το αποφασισεις.αλλα εμενα ειναι στα μακροπροθεσμα σχεδια μου.αν ξεκινησω να αριθμω τα παραπονα μου,δν μου φτανει μια σελιδα.

30Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Πεμ Ιουν 17, 2010 3:05 am

Chrisa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοιτα ο δικςο μου βοηθαει..δε λεω..και ασχολειτε με το παιδι..αλλα καποια πραγματα με εκνευριζουν απιστευτα...
Θα σου πω τι εκανα εγω..καταρχας θα συνδεσεις τους λογαριασμους ΔΕΚΟ κλο με τον τραπεζικο σου λογαριαμσο να πληρονονται αυτοματα..να μην εχεις αυτο το αγχος.
Θα συνδεθεις με Internet Banking για να πληρωνεις πιστωτικες δανεια κλπ.
Στο σουπερ θα πηγενετε ΠΑΡΕΑ!!! ναι σορυ αλλα δεν καταλαβα να κουβαλαω παιδι ακαι ψωνια μαζι...
Επισης θα του φορτωνεις τα παιδια για να παιζει...για να κανειςδουλιες στο σπιτι..ΟΚ τωρα εχει καυσονα..αλαλ αμα δροσισει λιγο ας αναλαβαεινα τα βγαζει βολτα..εσυ φτιαξε εναν καφε και ξεκουρασου...ΟΚ το τελευταιο δυσκολα..χαχαχα.
Χωρις πλακα, εχουν δικιο τα κοριτσια, πρεπει να του αναθετεις να κανει καποια πραγματα...αρχικα ανωδινα και "μικρα" και στη συνεχεις πιο υπευθυνα

31Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Πεμ Ιουν 17, 2010 3:17 am

EviK

EviK
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Akouste tora kai mia ali ekdoxi.....Emena einai Nautikos ola loipon pernane apo ta xeria mou koritsia ola omos goneis makria to mono kalo tis ipotheseis einai oti i megali paei sxoleio kai to kalokairi kai genika tis meres pou den exei sxoleio tis pairno kai pame Spetses e kai einai poli kalitera ola!!!!

32Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Πεμ Ιουν 17, 2010 3:30 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σισσίνι έγραψε:
Επίσης όταν κανει καποια δουλειά στο σπίτι ποτε δεν του κάνω παρατήρηση για το πώς την κάνει, μετά βέβαια πάω και διορθώνω κρυφά ή άλλες φορές κάνω τα στραβά ματια.

Νομίζω ότι αυτό είναι το κλειδί της επιτυχίας. Να δίνεις δουλειές αλλά να μην τον κριτικάρεις για το πως τις κάνει. Να του δείξεις εμπιστοσύνη. Ο άνδρας μου γενικά είναι πολύ καθαρός και κάνει και δουλειές, όμως όταν ήρθε το μωρό φοβόταν να το κρατήσει για να βγω μόνη μου. Έγω λοιπόν τον είχα δύο εβδομάδες και τον εκθείαζα συνέχεια. "Καλέ τι καλά που το νανουρίζεις, καλέ τι καλός μπαμπάς που είσαι, τι ήρεμο που είναι το μωρό όταν το ταϊζεις εσύ" και άλλες τέτοιες αηδίες. Δούλεμα κανονικό. Και όταν τον άφησα πρώτη φορά μόνο του και ανακάλυψα ότι άργησε να ταϊσει το μωρό περίπου μισή ώρα συγκρατήθηκα και έκανα την χαλαρή. "ααα ναι δεν πειράζει μωρό μου" Βέβαια ήθελα να του ανοίξω το κεφάλι στα δύο!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

33Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Πεμ Ιουν 17, 2010 3:36 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
Σισσίνι έγραψε:
Επίσης όταν κανει καποια δουλειά στο σπίτι ποτε δεν του κάνω παρατήρηση για το πώς την κάνει, μετά βέβαια πάω και διορθώνω κρυφά ή άλλες φορές κάνω τα στραβά ματια.

Νομίζω ότι αυτό είναι το κλειδί της επιτυχίας. Να δίνεις δουλειές αλλά να μην τον κριτικάρεις για το πως τις κάνει. Να του δείξεις εμπιστοσύνη. Ο άνδρας μου γενικά είναι πολύ καθαρός και κάνει και δουλειές, όμως όταν ήρθε το μωρό φοβόταν να το κρατήσει για να βγω μόνη μου. Έγω λοιπόν τον είχα δύο εβδομάδες και τον εκθείαζα συνέχεια. "Καλέ τι καλά που το νανουρίζεις, καλέ τι καλός μπαμπάς που είσαι, τι ήρεμο που είναι το μωρό όταν το ταϊζεις εσύ" και άλλες τέτοιες αηδίες. Δούλεμα κανονικό. Και όταν τον άφησα πρώτη φορά μόνο του και ανακάλυψα ότι άργησε να ταϊσει το μωρό περίπου μισή ώρα συγκρατήθηκα και έκανα την χαλαρή. "ααα ναι δεν πειράζει μωρό μου" Βέβαια ήθελα να του ανοίξω το κεφάλι στα δύο!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
χαχαχα απορω πως συγκρατηθηκες αλλα καλα εκανες εγω δεν ξερω αν θα μπορουσα να συγκρατηθω. Σε οτι αφορα τα παιδια μπορει να γινω πολυ επιθετικη. Ειμαι πολυ κακος ανθρωπος;

34Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Πεμ Ιουν 17, 2010 4:04 am

Μανούλα_Δήμητρα

Μανούλα_Δήμητρα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τελικά αυτό το καλούπι έβγαλε πολλους ε? scratch
Μου είχαν πει και άλλοι γενικά να μην τον κριτικάρω οταν κάνει κατι αλλα δεν μπορωωωωωωωωωωωω....δεν κρατιέμαι ρε παιδί μου...μου τη δείνει ...θέλω να του τα χώσω!μα τα ζητάει ο οργανισμός του! Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 875502
Εν πάσι περιπτώση για να χωρίσω ούτε συζήτηση, δεν τα παρατάω τόσο εύκολα, άλλωστε έχουμε και ένα παιδάκι και θέλω να είμαστε όλοι μαζί! Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 893968

Θα προσπαθήσω να του αναθέτω υπηρεσίες λοιπόν! σιγα σιγα σταδιακά! τη μικρή την κρατάει άνετα! το έχει σας λέω!!! περνάνε μια χαρά! επομένως θα κοιτάξω να το εκμεταλλευτώ!!!! Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 604962

Α ρε κορίτσια πως καταλαβαίνουμε η μια την άλλη!!
παω για Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 93981
φιλιαααα

Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 334590

35Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Πεμ Ιουν 17, 2010 5:54 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι εγινε ρε κοριτσια γτ ολοι οι αντρες ετσι?ελεος δλδ,εμεις γενναμε,εμεις ποναμε,εμεις ξενυχταμε,ολα εμεις,και αυτοι τι κανουνε,μονο παραπονιουνται που δν εχουμε διαθεση να κανουμε και ολο το καμασουτρα καθε βραδυ.ελεος,πρεπει να δρασουμε γρηγορα ομως γτ αυτο το πραγμα θα μας φαει.λιγο λιγο οταν ξεχειλισουμε θα γινει χαμος και την πλήρωνουνε τα μωρα μας.

36Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Πεμ Ιουν 17, 2010 5:58 am

ioanna

ioanna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.

37Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Πεμ Ιουν 17, 2010 6:21 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρα εχω δικιο οτι ο γαμος σκοτωνει οχι μονο τον ερωτα,και αλλα πολλα.
ωρες ωρες λεω ρε γαμωτο,μηπως να γινω μια single lady οπως λεει και η μπιγιονσε,αλλα να ειμαι μια single mommy?οπως παει προς τα εκει το κοβω!λυπαμαι πολυ ομως γτ τον αγαπω πολυ,αλλα δεν κανουνε και πολλα για να μας βοηθησουνε.

38Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Παρ Ιουλ 16, 2010 8:48 am

χριστινα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ!!ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΤΙΜΕΣ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ!!ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΛΕΧΩΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟ!!ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ!!ΟΣΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΠΟΡΕΙΣ.ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ.ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΟΥΜΕ ΟΣΟ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ!!ΞΕΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΑ ΟΡΙΑ.ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥΣ.ΜΟΝΟ ΑΝ ΔΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.ΠΕΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ.ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΙΞΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΙΓΟ ΘΕΑΤΡΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕ ΤΟΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!!!!!!

39Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Παρ Ιουλ 16, 2010 9:15 am

puccarina

puccarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσάκια κάτι έχει η μέρα σήμερα και εγώ μόλις έριξα ένα ματσ άλλο πράγμα....Εγώ πρέπει να γίνω wonder woman όσο πιο γρήγορα γίνετε!!!

40Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Παρ Ιουλ 16, 2010 9:55 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νομίζω οτι όλες έτσι είμαστε....Πόσο έχω ανάγκη κι εγώ να μείνω λίγο μόνη μου....
Αυτό που μου τη σπάει είναι οτι όταν θα γυρίσει απο τη δουλειά θα πρέπει και να τον καταλάβω και να τον αφήσω να ξεκουραστεί...μιας και εγώ είμαι όλη μέρα στο σπίτι και είμαι ξεκούραστη Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΤΙ ΕΣΥ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΘΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙΣ.ΕΓΩ Π Ω Σ ΚΑΙ
Π Ο Υ ΘΑ ΗΡΕΜΙΣΩ;;;;;; Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 679259 Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 679259 Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 679259
Πραγματικά ώρες ώρες νομίζω οτι θα εκραγώ.Όταν δεν είναι εδώ μου λείπει απίστευτα αλλά όταν έρχεται....τι να κάνω που τον αγαπάω και άντρες σαν αυτόν δύσκολα βρίσκονται...κατα τα άλλα!

41Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Παρ Ιουλ 16, 2010 11:12 am

kloklo

kloklo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XAXAXAXA EINAI APOSTEYTO POSO MOIAZOUN OLOI METAJU TOUS!!!DEN EINAI O GAMOS POU SKOTWNEI TON ERWTA....H KATHIMERINOTHTA, TA PROVLIMATA, H ROUTINA, TA PAIDIA,(KATALAVAINETE TI ENNOW TA PAIDIA)....OTAN DEN EXOUME PROVLIMATA EIMASTE OLOI MELI GALA, OTAN PROKUPTOUN PROVLIMATA EMFANIZONTAI K OI TSAKWMOI K OLA......PRIN HMASTAN GUNAIKES K ERWMENES TOUS.TWRA EIMASTE GUNAIKES K MITERES TWN PAIDIWN TOUS.

42Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Σαβ Ιουλ 17, 2010 12:26 am

χριστινα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ "ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ??" ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Μ....... ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕΤΑ ΕΣΩΣΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑΜΕ ΡΙΞΕΙ ΤΟΝ ΚΑΥΓΑ.ΕΧΕΙ ΧΑΡΗ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΑ ΣΥΚΑ ΣΥΚΑ...ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ.ΑΝΟΙΞΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑ.

43Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Πεμ Ιουλ 29, 2010 10:52 pm

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χριστινα έγραψε:ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ "ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ??" ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Μ....... ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕΤΑ ΕΣΩΣΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑΜΕ ΡΙΞΕΙ ΤΟΝ ΚΑΥΓΑ.ΕΧΕΙ ΧΑΡΗ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΑ ΣΥΚΑ ΣΥΚΑ...ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ.ΑΝΟΙΞΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑ.

ε ναι εμεις επειδη καθομαστε ειμαστε μουλαρες και αχαριστες που παραπονιομαστε οτι κουραζομαστε ενω δν παμε και πουθενα,αλλα θελω να δω εναν απο αυτους να κανει σιδερο με 35 βαθμους εξω και να πει οτι δν κουραστηκε η να κατσει να σκουπισει κ να σφουγγαρισει 110 τετρ σπιτι σε ενα πρωινο και να μιλησει μετα.δεν φταιμε εμεις η νοοτροπια της ελληνιδας μανας φταιει που τους κανει ετσι και μετα εμεις τους λουζομαστε.
εγω ειμαι απο βραζιλια και αμα δειτε συμπεριφορα εκει αντρα θα παθετε πλακα,δεν λεω εχει κ εκει τους μ***κες,αλλα τουλαχιστον οσον αφορα μεσα στο σπιτι κοριτσια μεχρι κ φαγητο κανουνε,δν συζητω για τα καθημερινα δλδ παπουτσια στην θεση τους καθημερινο μπανιο,τα ρουχα τους τακτοποιημενα κτλ,εχει κατι παιδια που μενουνε εδω μονοι τους,και κανανε ενα παρτυ,μεχρι να μαζεψω εξω το τραπεζι που ειχε ποτηρια κτλ γυρισα μεσα και ο ενας σκουπιζε ο αλλος σφουγγαριζε και μεχρι να φυγουμε ειχε ηδη γεμιζει ενα πλυντηριο πιατα.οι δικοι μας γτ πρεπει να ειναι τετοια συγνωμη γουρουνια??ελεος πια.ωρες ωρες λεω καλυτερα να μενω μονη μου,στην τελικη εκτος απο το οικονομικο,δν προσφερει και τιποτα πιο ουσιαστικο μεσα στο σπιτι.

44Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Παρ Ιουλ 30, 2010 1:43 am

gennie


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoula_24xr έγραψε:
εγω ειμαι απο βραζιλια και αμα δειτε συμπεριφορα εκει αντρα θα παθετε πλακα,δεν λεω εχει κ εκει τους μ***κες,αλλα τουλαχιστον οσον αφορα μεσα στο σπιτι κοριτσια μεχρι κ φαγητο κανουνε,δν συζητω για τα καθημερινα δλδ παπουτσια στην θεση τους καθημερινο μπανιο,τα ρουχα τους τακτοποιημενα κτλ,εχει κατι παιδια που μενουνε εδω μονοι τους,και κανανε ενα παρτυ,μεχρι να μαζεψω εξω το τραπεζι που ειχε ποτηρια κτλ γυρισα μεσα και ο ενας σκουπιζε ο αλλος σφουγγαριζε και μεχρι να φυγουμε ειχε ηδη γεμιζει ενα πλυντηριο πιατα.οι δικοι μας γτ πρεπει να ειναι τετοια συγνωμη γουρουνια??ελεος πια.ωρες ωρες λεω καλυτερα να μενω μονη μου,στην τελικη εκτος απο το οικονομικο,δν προσφερει και τιποτα πιο ουσιαστικο μεσα στο σπιτι.

χαχα, λες γι αυτό μια φίλη μου που χώρισε τον άντρα της, παντρεύτηκε ένα βραζιλιάνο? Και τους έβαλε όλους σε πρόγραμμα! Πραγματικά, μόνη της το λέει, τα παιδιά της μαζί του είναι άψογα, ενώ εκείνης της κάνουνε νερά καμιά φορά!

45Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Παρ Ιουλ 30, 2010 2:38 am

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοπέλα μου είναι σαν να ακούω εμένα πραγματικά έλεγα εγώ μιλάω????? ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΛΛΟ! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ!!!!! Μου έχει σπάσει τα νεύρα κυριολεκτικά για όλα τρέχω εγώ αυτός πραγματικά στον κόσμο του!!!!!! Και να λέει ότι είναι και πτώμα!! Εδώ κλαίει το μωρό και δεν το ακούει καν, το βράδυ μόνο εγώ πρέπει να ξυπνήσω!!! Όμως αυτό που με φρικάρει περισσότερο είναι ότι θέλει να παίζει συνέχεια playstation γιατί λέει αυτό τον ξεκουράζει!!!!!! Εγώ πότε θα κάνω κάτι που με ξεκουράζει!!! Όσο για τις συζητήσεις έχουν γίνει άπειρες φορές και τίποτα δεν αλλάζει προχθές ήταν να αδιαθετήσω οπότε τα νεύρα μου ήταν σε χειρότερη κατάσταση, είχαμε γενικότερα μια ένταση αλλά αυτός θεωρούσε ότι πέρασε, ξαφνικά ένα βράδυ του λέω θέλω να μιλήσουμε, εγώ πάρα πολύ ήρεμη όμως , και του πετάω το τρομερό έχω σκεφτεί να μαζέψω τα πράγματα μου, να πάρω το παιδί και να φύγω.κοριτσια έπαθε ΣΟΚ μου λέει τι έγινε???? αυτό που με τρελαίνει είναι ότι δεν καταλαβαίνουν ότι υπάρχει και πρόβλημα!!!!! μου λέει τι θες να κάνω δεν κατάλαβα ότι υπήρχε κάποιο πρόβλημα!!!! Από προχθές είναι καλύτερος ειδικα για το play station με ρωτησε να παίξω μια ώρα???? Βέβαια χθες άρχισε πάλι να παίζει τη βλακεία αλλα με μια φωνή όλα οκ. Όμως δεν μπορω έτσι με έχει κουράσει!!

46Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Παρ Ιουλ 30, 2010 2:49 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΗΝ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕΤΕ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.......ΔΗΛ ΟΛΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ Η ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΤΑΝ ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕΤΑΛΛΑΧΤΗΚΑΝ?Η ΜΗΠΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΒΛΕΠΑΤΕ?

47Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Παρ Ιουλ 30, 2010 2:56 am

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οσο για το χωρισμο κοριτσια πλακα του εκανα απλα για να τον φοβησω. βεβαια επιασε εν μέρει

48Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Παρ Ιουλ 30, 2010 2:58 am

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τα ιδια γινοταν βρε κοριτσια απλα τωρα εχω το μωρο και πρεπει εκει να ειμαι φουλ ταιμ οποτε ο χρονος ειναι περιορισμενος για ολα τα άλλα

49Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Παρ Ιουλ 30, 2010 2:59 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΙΕΙ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ.....ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΜΑΘΑΜΕ.....

50Συζηγικες διαφορές! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζηγικες διαφορές! Παρ Ιουλ 30, 2010 3:10 am

effie_b

effie_b
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τώρα τρόμαξα λίγο, πάω σπίτι να βάλω ένα πρόγραμμα... Twisted Evil
ο δικός μου επειδή ήταν χρόνια εργένης ήταν αρκετά αυτάρκης. Τώρα σιγά σιγά συνειδητοποιώ ότι έχω αποκτήσει πολλές αρμοδιότητες στο σπίτι, ενώ ας πούμε άπλυτο πιάτο δεν υπήρχε ποτέ στο νεροχύτη μας, τα έπλενε απευθείας, τώρα περιμένει να τα πλύνει το εφάκι... το καλό είναι ότι δεν περιμένει να του έχω έτοιμο φαγητό το μεσημέρι, ασχολείται μόνος του με το φαγητό του, αλλά μόνο αυτό! Κι επειδή τώρα είμαστε στις προσπάθειες για παιδάκι, λέω να πάω να τον στρώσω λίγο από τώρα πριν είναι αργά Very Happy (των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν μαγειρεύουν, τα γνωστά!)
Όσο για το playstation, πώς σε καταλαβαίνω, εμείς έχουμε το age of empires στον υπολογιστή και κάθεται με τις ώρες σαν τον βούδα!!! Shocked

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις