Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
117 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 117 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1να τα ακυρωσω ολα? Empty να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 3:06 am

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια ο αντρας μου δουλευει πολυ μακρυα απο εμας. εχουμε παντρευτει με πολιτικο και τον ιουνιο θα καναμε τον θρησκευτικο μαζι με την βαφτιση της κορης μας. χθες λοιπον ηρθε γιατι ειχαμε κανονισει να παμε για κουστουμι, παππουτσια, μπομπονιερες και γενικα για οτι χρειαζεται για τα 2 μυστηρια. αλλα οταν ηρθε σπιτι φεροταν σαν βρεγμενη γατα. και ναι λοιπον ειχα ΦΑΕΙ ολα τα λεφτα του μισθου του συν οτι ειχαμε στην ακρη. να θυμισω οτι στην διαρκεια της εγκυμοσυνης μου τον ειχα πιασει να ανταλλασει μηνυματα με μια κοπελα απο εκει που δουλευει. τι να κανω? ποσα θα αντεξω?

2να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 3:12 am

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν καταλαβα ποιος ξοδεψε τα χρηματα. Εκείνος ή εσύ?

3να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 3:12 am

maria 87


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τι εννοεις τα εχει φαει ολα?τα επαιξε σε τυχερα παιχνιδια ας πουμε?που τα ξοδεψε τοσα λεφτα?καλο θα ηταν να κανετε μια συζητηση για το που ξοδευτηκαν τα χρηματα και απο τα λεγομενα του να αποφασισεις!

4να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 3:22 am

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ζουζουνομαμα έγραψε:κοριτσια ο αντρας μου δουλευει πολυ μακρυα απο εμας. εχουμε παντρευτει με πολιτικο και τον ιουνιο θα καναμε τον θρησκευτικο μαζι με την βαφτιση της κορης μας. χθες λοιπον ηρθε γιατι ειχαμε κανονισει να παμε για κουστουμι, παππουτσια, μπομπονιερες και γενικα για οτι χρειαζεται για τα 2 μυστηρια. αλλα οταν ηρθε σπιτι φεροταν σαν βρεγμενη γατα. και ναι λοιπον ειχα ΦΑΕΙ ολα τα λεφτα του μισθου του συν οτι ειχαμε στην ακρη. να θυμισω οτι στην διαρκεια της εγκυμοσυνης μου τον ειχα πιασει να ανταλλασει μηνυματα με μια κοπελα απο εκει που δουλευει. τι να κανω? ποσα θα αντεξω?

οχι κατσε να σε δουλευει ο μ@@λ@λ@ς
μην πω τιποτα χειροτερο!!! Mad
ελπιζω να μην παρεξηγηθω κοπελα μου αλλα ξερω παρομοια περιπτωση απο μια ξαδερφη μου κ γι'αυτο εκφραστηκα ετσα....
κ ποσα θα ειναι ακομη που δεν ξερεις.... να τα ακυρωσω ολα? 4872

https://www.youtube.com/cretanvenus

5να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 3:23 am

lilalo

lilalo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μηπως πρεπει να κανεις μια ξεκαθαρη συζητηση μαζι του για να μαθεις τι συμβαινει;Που φαγωθηκαν τοσα λεφτα;; Δηλαδη δεν τον ενδιαφερει ο γαμος σας και η βαφτιση;; Τι να σου πω ...Ψαξτο λιγο.Αν οπως λες εχεις υποψιες για αλλη γυναικα τοτε τι νοημα εχει ο θρησκευτικος γαμος;Πραγματικα ρωτα τον εαυτο σου ποσα μπορεις να αντεξεις. Rolling Eyes γραψε μας νεα σου.Παντως φανταζομαι ποσο πικραμενη εισαι που σταματησαν οι ετοιμασιες ετσι .Ψαξτο πολυ και ξεκαθαρισε το πριν γινει και θρησκευτικος

6να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 3:25 am

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εκανα λαθος. ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ηθελα να γραψω. προσπαθησα να μιλησω ηρεμα οσο γινεται, αλλα πως να εισαι ψυχραιμη οταν καταλαβαινεις οτι ο αλλος λεει συνεχως ψεμματα? δεν εχει παιξει ποτε του χαρτια απλα του αρεσε παντα το εξω. τα μπουζουκια, οι διασκεδασεις και ηταν παντα ανοιχτοχερης. τα εχω παιξει, δεν ξερω τι να κανω.

7να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 3:31 am

lilalo

lilalo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοιτα ,και σε αλλους αρεσουν οι διασκεδασεις και ειναι ανοιχτοχερηδες.Αλλο αυτο κι αλλο να τρωει τα λεφτα που ηταν για τον γαμο σας και την βαφτιση του παιδιου σας.Μηπως να κανετε μονο την βαφτιση;; και τον θρησκευτικο να τον σκεφτεις καλα οπως και το ποσα μπορεις να αντεξεις και γιατι να τα αντεξεις.Αυτο θελεις απο την ζωη σου; Να εισαι μεσα στην ανασφαλια συνεχεια; Σκεψου καλα.Μαλλον παντα ετσι ηταν ομωςετσι;; πρεπει να το χει κανει κι αυτο και αλλα πολλες φορες . Τι να πω.Νευριασα τωρα Mad Mad



Έχει επεξεργασθεί από τον/την lilalo στις Παρ Μάης 20, 2011 3:32 am, 1 φορά

8να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 3:31 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσι μου ασε τον θρησκευτικο στην ακρη και κανε μονο την βαπτιση λεω εγω,
νομιζω θυμαμαι το συμβαν με τα μυνηματα το ειχες ανφερει εδω αν δεν κανω λαθος, κοιτα πως θα παει γιατι αν δεν στρωσει δεν βλεπω να το κρατατε το σπιτι σας

9να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 3:33 am

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγω συμφωνω με τα κοριτσια!! Κανε την βαπτιση και ασε τον γαμο προς το παρον στην ακρη ... ειναι κριμα να σε τρωνε οι αμφιβολιες ... δες πως θα πανε τα πραγματα , μιλήστε ηρεμα οσο γινεται ....

10να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 3:39 am

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και την βαφτιση με τι να την κανω? αφηστε κοριτσια δεν αντεχω αλλο.

11να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 3:40 am

artemis-karabet-mpempa

artemis-karabet-mpempa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Με όλο το θάρρος,κ επειδή ο άνθρωπος δεν αλλάζει ποτέ, στείλτον στο καλό κ κάνε μόνο τη βάφτιση.. Δλδ μετά από δέκα χρόνια γάμου τί θα σου κάνει???????????? Όσο για τα λεφτά, αποδεικνύει πόσο παρτάκιας είναι.. Δειχτου την πόρτα..

12να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 3:41 am

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ ρε κοριτσι μου τι να σου πω?! ειλικρινα λλυπαμαι!! ποσο ανευθυνος μπορει να ειναι ? συγνωμη κιολας!!! στο κατω κατω για το παιδι σας ηταν τα χρηματα!!!

13να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 3:44 am

lilalo

lilalo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ζουζουνομαμα έγραψε:και την βαφτιση με τι να την κανω? αφηστε κοριτσια δεν αντεχω αλλο.
Δεν χρειαζονται πολλα αφου υπαρχει προβλημα.Ουτε τραπεζωματα ουτε μεγαλα εξοδα.Οι γονεις σου δεν μπορουν να βοηθησουν;; Μηπως να προσφερουν κατι και τα αδερφια αν εχεις τοσο μεγαλο προβλημα.Θα βαλει και η νονα λεφτα..Ποσο ειναι το μωρο;; μηπως να αφησεις και για λιγο αργοτερα τη βαφτιση να δεις τι θα κανεις

14να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 3:47 am

artemis-karabet-mpempa

artemis-karabet-mpempa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κάνε ένα λιτό μυστήριο.. Αν μπορείς καθυστέρησέ το..

15να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 4:23 am

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν σου ειπε που τα εφαγε τα λεφτα? Αν τα χρηματα ηταν για τη γαμοβαπτιση να υποθεσω οτι δεν ηταν και κανα αστειο ποσο. Τι να πω! Εισαι σιγουρη οτι ταιριάζετε με τον αντρα σου?

16να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 4:37 am

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε κοριτσάκι, τί να πώ. Θεωρώ πως ο αντρας σου είναι ανεύθυνος. Αλλά ψάξτο λίγο. Μήπως σε δουλεύει ψιλό γαζί και τα χει φάει με καμιά γκόμενα? Συγγνώμη που στα λέω χυμα αλλά πρόσφατα άκουσα κάτι παρόμοιο.Εκείνος τί λέει? Θέλει να συνεχίσετε να κάνετε τη βάφτιση? Και αν θέλει με τί λεφτά? Για πότε ήταν ο γάμος και η βάφτιση? Και πώς λέει οτι τα ξόδεψε?

17να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 4:41 am

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το θεμα ειναι οτι δεν λεει και πολλα. απλα επειδη αυτος τα βγαζει τα κανει οτι θελει. και λεει οτι θα δανειστει για να τα κανουμε ολα οπως τα σχεδιασαμε. αλλα πραγματικα δεν θελω να κανω τιποτα. εχουν σπασει ολα μεσα μου.

18να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 4:41 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια δν μπορεις να κανεις βαφτηση χωρις θρησκευτικο κ ειναι ελαχιστοι που το κανουν ετσι.τωρα στο αλλο θεμα.αγαπη μου ειναι πασιφανες οτι εχει λερωμενη τη φωλια του.κοινως στα φοραει κανονικα.μιλα του κ καντον να σου πει ολη την αληθεια

19να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 4:46 am

Ελινα

Ελινα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ζουζουνομαμα έγραψε:το θεμα ειναι οτι δεν λεει και πολλα. απλα επειδη αυτος τα βγαζει τα κανει οτι θελει. και λεει οτι θα δανειστει για να τα κανουμε ολα οπως τα σχεδιασαμε. αλλα πραγματικα δεν θελω να κανω τιποτα. εχουν σπασει ολα μεσα μου.


Συγνωμη που θα το πω ετσι, αλλα τι παει να πει αυτος τα βγαζει αρα τα κανει οτι θελει??????
Ασε ρε ξουπνιε πες του,,,,και εμεις εδω τι κανουμε???Τις αρκουδες για μας να βαρας εσυ το ντεφι και να χορευουμε οπως θες???

Εχω βρεθει σε αναλογη θεση και με μηνυματα κ με λεφτα και με αλλα στη συνεχεια και το μονο που καταλαβα ηταν οτι ΕΚΑΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΑΦΗΣΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ για να συνεχισω εγω να ζω το παραμυθι μου για την ομορφη οικογενεια που 'θαααα' φτιαχναμε οταν γινοταν ανθρωπος...Αργα ή γρηγορα θα τον στειλεις,,,τουλαχιστον καν'το οσο πιο γρηγορα κ αναιμακτα γινεται!!!

Το οτι εισαι γυναικα του δε σε κανει κτημα του για να σε ποτιζει ''οποτε'' και ''αν'' εκεινος γουσταρει!
Βαλ'το καλα στο μυαλο σου, εχεις δικαιωματα για ενα σωστο συζηγο και γαμο και να τα απαιτησεις!!!!!!!!!

20να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 4:50 am

Ελινα

Ελινα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
thequeen86 έγραψε:κοριτσια δν μπορεις να κανεις βαφτηση χωρις θρησκευτικο κ ειναι ελαχιστοι που το κανουν ετσι.τωρα στο αλλο θεμα.αγαπη μου ειναι πασιφανες οτι εχει λερωμενη τη φωλια του.κοινως στα φοραει κανονικα.μιλα του κ καντον να σου πει ολη την αληθεια


Δεν ειναι απαραιτητο...Εγω βαφτισα κανονικα τη μικρη μου ακομα και ανυπαντρη!!!! Very Happy

21να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 4:51 am

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπορεις να κανεις βαπτιση χωρις θρησκευτικο.εγω ετσι εκανα γιατι περνουσε η σχεση πολυ ασχημη φαση και πριν καλα καλα ξεκινησουμε ετοιμασιες πηρα και ακυρωσα το κεντρο στο οποιο ειχαμε κοντα στον 1 χρονο πριν και εκανα μονο το μυστηριο της βαπτισης.ακομα βεβαια μαζι του ειμαι αλλα με μουτζωνω συχνα πυκνα.τελοσπαντων στα δικα σου τωρα γιατι αφαιρεθηκα με τα δικα μου.λοιπον ο ανθρωπος δεν αλλαζει.αν εχει καμια γκομενα και τα ετρωγε τοσο καιρο μαζι της που ηταν μακρια και καλοπερνουσε απο οτι φαινεται θα συνεχησει και να το κανει και απλα θα χει κα σενα σαν κατι σταθερο να τον περιμενει πισω!συγνωμη αν σε πληγωνω δεν το κανω εσκεμμενα αλλα πουλακι κοιτα τι θα κανεις πριν το μετανοιωσεις γιατι μετα θα μουτζωνοματσε παρεα Rolling Eyes

22να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 4:59 am

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτό το ότι βγάζει εκέινος τα λεφτά δεν σημαίνει ότι μπορεί να κάνει ότι θέλει. Αν τον παντρεύτείς αργότερα θα τρώει τα λεφτά για τον παιδίατρο, για τα σχολεία του παιδιού και πάει λέγοντας.

23να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 5:08 am

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να μην σε απασχολεί η βάπτιση. Μπορείς να την κάνεις λιτή και δε χρειάζεται να έχετε κάνει θρησκευτικό γάμο.
Να σε απασχολούν τα υπόλοιπα, πέραν της βάπτισης... Πρέπει να την ξεκαθαρίσεις την κατάσταση!

24να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 5:15 am

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια η κοπελα ειναι ηδη παντρεμένη με πολιτικο γαμο.


εγω θα σου ελεγα να κατσεις και να μιλησεις μαζι του. Το οτι εκεινος δουλευει και βγαζει τα χρηματα δεν εχει να κανει. Οποτε σε αυτο το θεμα συμφωνω με την Ελινα. Δηλαδη επειδη εκεινος δουλευει εσυ δεν εχεις αποψη και λογο?
Επισης οταν βγαινει και γλενταει εσυ που εισαι? Πως το εχεις επιτρεψει αυτο?

Ενταξει καμια δεν ταιριαζει απολυτα με τον αντρα της αλλα τουλαχιστον κοιταμε να υπαρχει μια ισορροπία.


25να τα ακυρωσω ολα? Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 5:23 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρχικά κοίτα να ηρεμήσεις εν βρασμώ ψυχής δεν μπορείς να σκεφτείς σωστά .
Ρωτησέ τον που τα χάλασε το θέμα δεν είναι να βρεί χρήματα το θέμα είναι να μην προχωρήσεις σε κινήσεις που αργότερα δεν θα έχουν καλό τέλος . Ν ατα τρώγατε μαζί τα λεφτά να έλεγα ναι και εμένα ο άντρα της ξαδερφής μου την βραδιά στον αρραβωνα τους είχε μαζί τα χρήματα για τα ηλεκτρικά τον αρραβωνα τον έκαναν σε στενό κύκλο λόγω πένθους και μας πήρε μετά εμένα και τον κουμπάρο και πήγαμε στα μπουζούκια ξέρετε τη έκανε τα χάλασε όλα .... ανοιγε τη μια σαμπανια μετά την άλλη και πέταγε τα λουλούδια με τα καλάθια . Ανευθυνο και αυτό αλλά τουλάχιστον ήταν μαζί και η γυναίκα του . Πίασε τον παπά και εξηγήσε του ότι η κατάσταση μεταξύσας δνε είναι η ιδανικότερη και μην κάνεις το θρησκευτικό αν και για με΄να δνε άλλαζει τίποτα είσαι ηδη παντρεμένη απλά λόγω εξόδων . όσο γα τα έξοδα πάρει τους γονείς σου και τα πεθερικά σου και τη νονά και πήγαινε κάνε τη βάφτιση του παιδιού, επίσης μπορείς να δώσεις το όνομα με συμβολαιογραφική πράξη και μετά να βαφτίσεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις