Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
104 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 104 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 5:26 am

Popz

Popz
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πόσο είναι το παιδάκι σου?? Δεν σε παίρνει να αναβάλεις και την βάφτιση??
Προσωπικά δεν θα έκανα θρησκευτικό γάμο και θα κρατούσα ουδέτερη στάση χωρίς τσακωμούς να δω που το πάει....
Ο άντρας σου δυστυχώς είναι πολύ ανεύθυνος και δεν νομίζω ότι θα πάρεις αληθινές απαντήσεις όσο αφορά τα λεφτά που έφαγε. Το να δανειστείτε για να παίξετε "θέατρο" είναι κουτό.
Συζήτα το πρόβλημα και με τους δικούς σου για να δεις αν θα έχεις στήριξη από αυτούς.

27να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 7:34 am

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακι μου ο αντρας σου ειναι αναξιοπιστος. Σημερα ηταν τα λεφτα της βαπτισης, αυριο θα ειναι τα λεφτα του σχολειου, μεθαυριο κατι αλλο. Πως μπορεις να στηριξεις τη ζωη σου σε εναν ανθρωπο που δεν εχεις ιδεα για το τι κανει πισω απο την πλατη σου; Αν σε παιρνει χρονικα, ανεβαλλε τα ολα και ξεκαθαρισε τα πραγματα. Και οταν θα εισαι ηρεμη, σχεδιασε απο την αρχη τη βαφτιση (δεν ειναι αναγκη να χαλασεις ενα σωρο λεφτα), γιατι, ασχετα με το τι θα γινει μεταξυ σας, δικαιουσαι να χαρεις τη βαφτιση του παιδιου σου και οχι να την ξεπεταξεις για να πεις οτι εγινε...

28να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 7:48 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νενεν έγραψε:Κοριτσακι μου ο αντρας σου ειναι αναξιοπιστος. Σημερα ηταν τα λεφτα της βαπτισης, αυριο θα ειναι τα λεφτα του σχολειου, μεθαυριο κατι αλλο. Πως μπορεις να στηριξεις τη ζωη σου σε εναν ανθρωπο που δεν εχεις ιδεα για το τι κανει πισω απο την πλατη σου; Αν σε παιρνει χρονικα, ανεβαλλε τα ολα και ξεκαθαρισε τα πραγματα. Και οταν θα εισαι ηρεμη, σχεδιασε απο την αρχη τη βαφτιση (δεν ειναι αναγκη να χαλασεις ενα σωρο λεφτα), γιατι, ασχετα με το τι θα γινει μεταξυ σας, δικαιουσαι να χαρεις τη βαφτιση του παιδιου σου και οχι να την ξεπεταξεις για να πεις οτι εγινε...


με καλυψες έντελως και έγω συμφώνο δεν είναι η βάφτιση είναι το γεγονός που έκανε να μην υπόλογισει τιποτα αυτα πρέπει να σκεφτείς

29να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 10:45 am

anastasia78

anastasia78
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πάντως να ξέρεις δεν είναι απαραίτητος ο θρησκευτικός. εμείς είμαστε παντρεμένοι με πολιτικό και μια χαρα βαφτίσαμε το παιδάκι μας.
τώρα για τον άντρα σου? εσύ ξέρεις πόσο τον αγαπάς, πόσο τον θες πρότυπο για το παιδάκι σου και πόσα μπορέις να αντέξεις.

30να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 10:54 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι παει να πει αυτος τα βγαζει τα λεφτα και δεν δινει αναφορα, εισαστε οικογενεια πια, αυτα τα λεφτα ειναι της οικογενειας απο αυτα ζειτε ολοι, δεν παει ετσι, θα επρεπε να αποφασιζεται μαζι που θα πανε τα λεφτα για το μελλον σας δεν ειναι δικαιολογια αυτη και αν το εχει πει και ολας ειναι απαραδεκτος

31να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 11:08 am

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζουζουνομαμα έγραψε:το θεμα ειναι οτι δεν λεει και πολλα. απλα επειδη αυτος τα βγαζει τα κανει οτι θελει. και λεει οτι θα δανειστει για να τα κανουμε ολα οπως τα σχεδιασαμε. αλλα πραγματικα δεν θελω να κανω τιποτα. εχουν σπασει ολα μεσα μου.


Με το σκεπτικό οτι τα βγαζει αυτος και τα κανει οτι θελει , σπίτι και οικογένεια δεν κάνει έτσι .........

32να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 11:09 am

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μιλουπακι δυστηχως το ειπε. βεβαια τωρα το μετανοιωσε, λεει και ζητησε πολλες φορες συγνωμη. και οτι θα γινουν ολα οπως ειχαμε κανονισει. αλλα εγω δεν αντεχω.

33να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 11:12 am

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν υπάρχει μεγαλύτερη φαλλοκρατική παπα****α από αυτό το "εγώ δουλεύω και τα λεφτά είναι δικά μου". το παιδί εσύ μόνη σου το έκανες; αυτός που ήταν; έχει υποχρέωση απέναντί σου και απέναντι στο παιδί. εγώ θα τα ακύρωνα ολα, για να απαντήσω στην ερώτησή σου αλλά εσύ δεν είσαι εγώ. Απλά σου λέω ξεκάθαρα τι θα έκανα.

34να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 11:15 am

maria_86

maria_86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ "ΠΟΔΙ"???ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΤΕΣΤΑΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ...ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΕΤΕ (ΣΥΖΥΓΟ+ΠΑΙΔΙ)Η'ΟΧΙ....ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΚΙΝΙΘΕΙΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΖΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ....ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ...ΚΑΤΣΕ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ Κ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΥΝΟΥ....
ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ....

35να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 11:22 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα που χαλασε ολο το μισθο και τα λεφτα στην ακρη; σου ειπε; γιατι ξεχωρα απο τα λεφτα εινα και που πηγαν τα χρηματα, ολο εξω ηταν και διασκεδαζε; γιατι ουτε αυτο τον τιμα επισης

36να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 11:26 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για την βαφτιση δεν χρειαζεται να ειστε παντρεμενοι με θρησκευτικο σιγουρα.....
τι θα εγω δουλευω και τα τρωω....δηλαδη οποτε γουσταρει εσεις θα μενετε νηστικοι και αντυτοι γιατι αυτος δουλευει και τα τρωει οπως γουσταρει....!μαλλον τα τρωει με καποιον παρεα.....παντως μην βασιζεσαι και πολυ πανω του

37να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 12:47 pm

evita83

evita83
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σκουρα τα πραγματα...δεν ξερω τι θα επρεπε να κανεις αλλα η γνωμη μου ειναι οτι δεν πρεπει σε καμια περιπτωση να του ξαναεμπιστευτεις χρηματα.δες αν μπορει στον επομενο μισθο να σου δωσει τα χρηματα η ενα μερος για τη βαπτιση και επειτα μην τον ξανα αφησεις τετοιο περιθωριο!

38να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 8:24 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΧΑΛΑΜΕ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΔΥΣΚΟΛΙΑ. Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ-ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ-ΝΑ ΠΑΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ, ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΠΟ ΠΟΥ.ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Α Μ Ε Σ Α, ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ- ΚΑΙ ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ. ΘΕΣΕ ΤΑ ΟΡΙΑ ΣΟΥ, ΑΣΤΟΥ ΕΝΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ. ΟΛΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ. ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΣΟ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ. ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ...

39να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 10:07 pm

ζουμπι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα συμφωνησω κ εγω με τη "μαμακα".Αυτα τα πραγματα θελουν καθαρο μυαλο κ ψυχραιμια.Για να κανεις παιδι μαζι του,σημαινει πως αυτος ο ανθρωπος ειναι σημαντικος για σενα.Αλλα ακομα κ το παιδι να ηρθε ας πουμε "απροσκλητο",δεν αλλαζει κατι.Σημασια για εσενα τωρα πια εχει να ειναι πρωτα καλα το παιδι σου κ μετα εσυ.Εινα απλα τα πραγματα.
Δεν χαλαμε ετσι αμεσως ενα γαμο κ μια οικογενεια.Εξαντλουμε ολα τα περιθωρια,μα ολα.Σε καταλαβαινω οτι μεσα σου μια το ενα μια το αλλο εχεις κρυωσει.Ομως για χαρη του παιδιου σου,αν πιστευεις πως υπαρχει μια αμυδρη ελπιδα να τα βρεις μαζι του μην κανεις βεβιασμενες κινησεις.
Για την ωρα θα σου ελεγα κ εγω,μην κανεις γαμους κ πανηγυρια.Κανε το μυστηριο της βαφτισης που επιβαλλεται για το παιδακι σου κ ασε το χρονο να περασει να δεις πως θα πανε τα πραγματα.
Οποσδηποτε ομως,στη φαση που εισαι,αν μπορεις,βρες μια δουλιτσα.Εγω ειμαι υπερ του να μην δουλευουν οι γυναικες οταν εχουν μωρα παιδια,αλλα σε κατι περιπτωσεις τετοιες,ειναι καλυτερα η γυναικα να παταει στα ποδια της.
Θα μπορουσα να σου πω πολλα πραγματα γιατι σε νοιωθω απολυτα.Εχω περασει παρομοιες καταστασεις.Την κορη μου την εχω απ'τον 1ο μου γαμο.Εχω περασει κ εγω τετοια πραγματα κ ακομα χειροτερα.Χωρισα γιατι η κατασταση ειχε γινει ανυποφορη.Δουλευα εγω για να τον ταιζω...ασε τι να σου λεω..
Εκανα το βημα,πηρα το παιδι μου κ εφυγα.Περασα παρα πολυ δυσκολα,αλλα τα καταφερα κ επιβιωσα κ καποια στιγμη γνωρισα κ τον τωρινο μου συζηγο κ ειπα "ε,ναι υπαρχει Θεος",αφου επεσα σε καταπληκτικο ανθρωπο.
Στα λεω ολα αυτα,εν συντομια,για να παρεις κουραγιο,να βαλεις δυναμη στην ψυχη σου κ με γνωμονα το παιδι σου να πραξεις το σωστο.Δυσκολα πραγματα αλλα οχι αξεπεραστα.Σου ευχομαι να γινει το καλυτερο για σενα κ το παιδι.

40να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Παρ Μάης 20, 2011 10:33 pm

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πρεπει να πας να με'ινεις μαζι του να δεις τι παιζει εκει!Γιατι ειστε μακρια;Μήπως αυτη η κατασταση τον βολευει και σιγουρα κανει δευτερη ζωη μακρια σου και μετα ερχεται σε εσενα που τα ανεχεσαι ολα;;;

41να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Σαβ Μάης 21, 2011 2:57 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα συμφωνήσω με την Ζούμπι κοίτα να μάθεις για ποιό λόγο χάλασε τα χρήματα μιλησέ του κα απο εδω και στο εξής τα οικονομικά θα τα διαχειρίζεσαι εσυ εκείνος πληρώνετε απο την δουλειά του την πρώτη του μήνα ; εσυ θα βγάζεις όλες τις υποχρεωσεις που έχετε και θα του αφήνεις χρήματα γα βενζίνη και τσιγάρα και βέβαια να έχει και μαζί του Σήμερα δεν υπάρχει γυναίκα που να μην εργάζεταιη δουλειά που γίνετε μέσα στο σπίτι είναι μεγαλύτερη αν έχει διαφορετική άποψη ας κάτσει να φυλάξει το παιδί να μαγειρέψει να βάλει πλυντήριο και να κάνει και ένα ξεσκόνισμα τα πιο νορμάλ σου λέω εγω και να δούμε πως θα είναι μετά ο κάθε άντρας .
Δεν χαλάμε το σπίτι μας αν αυτός ο άνθρωπος σε όλα τα υπόλοιπα είναι σωστός πολλοί είναι σπάταλοι απλά λέμε αφού είσαι σπάταλος δεν σε κάνουμε ταμία ! Cool
Άλλωστε σου έχει δώσει την αφορμή και ούτε χρειάζεται να φωνάξεις απλά θα του πείς :αγάπη μου εσύ δεν μπορείς να διαχειριστής χρήματα άστο σε μένα .....

42να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Σαβ Μάης 21, 2011 3:25 am

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ ΑΝΕΥΘΥΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΣΙΣΤΕΙΣ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΕΣΥ ΟΣΟ ΠΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΜΠΟΡΕΙΣ, ΒΡΕΣ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΕΦΤΑ. ΑΝ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ.
ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΓΝΩΜΗΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ, ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΣΕ ΡΩΤΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΓΑΜΟ ΝΑ ΛΕΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΛΕΦΤΑ (ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ) ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΑΣ ΠΑΕΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΝΑ ΔΑΝΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΤΕ.
ΜΗ ΒΙΑΣΤΕΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΕΙΣ.

43να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Πεμ Ιουλ 14, 2011 5:26 am

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια γεια σας. τελικα εκανα και τον γαμο και την βαφτιση αφου οπως ειχε πει ο αντρας μου τα λεφτα τα ειχε δανεισει. αλλα τωρα ανακαλυψα οτι δεν ηταν ακριβως ετσι. ειχε βαλει το χερι της η πεθερα μου. βλεπετε ο αντρας μου εχει παντρευτει παλι, και η κυρια δεν ηθελε να ξοδευτει το καμαρι της και η ιδια παλι για τραπεζι. ετσι τον επεισε οτι θα ειναι πεταμενα λεφτα. κι αυτος την ακουσε και της τα εδωσε να τα κρατησει, και 2 μερες μετα τα μυστηρια μου τα εδωσε. φυσικα εγω νομιζα οτι πηρε τα δανεικα αλλα η κυρια ειχε ανακατευτει παλι. αφηστε που ειχε ερθει η αδερφη μου με τα 2παιδια της,η οποια μενει μακρυα φιλοξενουμενη σπιτι μου, και του εβαζε κουβεντες οτι δουλευει αυτος για να ταιζω εγω το σοι μου. ειναι τυχερη που μενει μακρυα αλλιως θα ειχα παει και θα της ειχα τριξει λιγο τα δοντια. τωρα ουτε να την βλεπω πια!

44να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Πεμ Ιουλ 14, 2011 5:44 am

maroulaki13

maroulaki13
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ζουζουνομαμα έγραψε:κοριτσια γεια σας. τελικα εκανα και τον γαμο και την βαφτιση αφου οπως ειχε πει ο αντρας μου τα λεφτα τα ειχε δανεισει. αλλα τωρα ανακαλυψα οτι δεν ηταν ακριβως ετσι. ειχε βαλει το χερι της η πεθερα μου. βλεπετε ο αντρας μου εχει παντρευτει παλι, και η κυρια δεν ηθελε να ξοδευτει το καμαρι της και η ιδια παλι για τραπεζι. ετσι τον επεισε οτι θα ειναι πεταμενα λεφτα. κι αυτος την ακουσε και της τα εδωσε να τα κρατησει, και 2 μερες μετα τα μυστηρια μου τα εδωσε. φυσικα εγω νομιζα οτι πηρε τα δανεικα αλλα η κυρια ειχε ανακατευτει παλι. αφηστε που ειχε ερθει η αδερφη μου με τα 2παιδια της,η οποια μενει μακρυα φιλοξενουμενη σπιτι μου, και του εβαζε κουβεντες οτι δουλευει αυτος για να ταιζω εγω το σοι μου. ειναι τυχερη που μενει μακρυα αλλιως θα ειχα παει και θα της ειχα τριξει λιγο τα δοντια. τωρα ουτε να την βλεπω πια!
Να ζησετε και να σου ζησει το μωρακι σου

45να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Πεμ Ιουλ 14, 2011 5:45 am

chrysaaa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τι έκανε λέει; Τα πήρα τώρα... τι θα πει έχει ξαναπαντρευτεί; Κι ο δικός μου ήταν ξανα παντρεμένος, αλλά για τον Οκτώβρη που θα κάνουμε τη δική μας γαμοβάφτιση δε μας πέρασε από το μυαλό να κάνουμε κάτι λιγότερο. Η πεθερά σου είναι για πολλές μπάτσες, αλλά μεταξύ μας φταίει πολύ κι εκείνος που την άκουσε. Αντί να ευχαριστούν τον Θεό που ήταν τυχερός και ξαναέφτιαξε τη ζωή του μαζί σου, μιλάνε κιόλας. Εγώ θα τους είχα στείλει στο διάολο, αλλά μεταξύ μας εγώ είμαι και λίγο κακιά...

46να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Πεμ Ιουλ 14, 2011 7:31 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να ζησετε και να ευτυχισετε μακρυα απο τετοιους ανθρωπους. αν οντως ειναι ετσι τα πραγματα ριξε λιγο νερο στο κρασι σου και δωστου να καταλαβει πως δεν ηταν καθολου σωστο αυτο που εκανε απεναντι σου και ποσο περισσοτερο απεναντι στο παιδι σας. εσεις τι φταιτε που ειχε ξαναπαντρευτει? οσο για τη μητερα του, εγω προσωπικα δεν θα την ξαναεβαζα σπιτι μου, ουτε θα της επετρεπα να δει το παιδι μου.

47να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Πεμ Ιουλ 14, 2011 9:06 am

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν καταλαβα!!! Και η δικη σας σχεση δηλαδη ειναι Β διαλογης επειδη ηταν ξαναπαντεμενος? Ξεφτιλα της πεθεραςπου τσιγγουνευτικε στη διπλη χαρα του παιδιου της και ντροπη στο γιο που την αφησε να τον επηρεασει.. Παρε την οικογενεια σου στα χερια σου γιατι σε βλεπω θυμα της συνομοταξιας των θανασιμων...

48να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Πεμ Ιουλ 14, 2011 9:13 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για αρχη να ζησετε!η πεθερα σου ειναι τραπεζα και μηπως σας εδωσε και καλο επιτοκιο????και επειδη ειχε ξαναπαντρευτει δεν επρεπε να κανετε εξοδα?μηπως να την μαζεψει λιγο ο αντρας σου και να μαζευτει και αυτος?????

49να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Πεμ Ιουλ 14, 2011 10:10 am

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εννοειται οτι του τα εψαλα για τα καλα. αλλα με αυτην ουτε που ασχοληθηκα καθολου. κι εννοειται πως δεν θα μας ξαναδει.

50να τα ακυρωσω ολα? - Σελίδα 2 Empty Απ: να τα ακυρωσω ολα? Πεμ Ιουλ 14, 2011 11:25 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτη μπορει να λεει και ν ακανει οτι θελει!το κακο ειναι οτι ο αντρας σου την ακουει!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις