Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
468 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 468 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

????????


Επισκέπτης
vasoula έγραψε: Προχθές πήγα βόλτα με το μωράκι μου, στην πορεία συνανήσαμε 3 κυρίες με τα εγγόνια τους...το μωράκι μόλις είχε ξυπνήσει και έκλαιγε μάλλον θα είχε δεί κάποιο όνειρο.... με την βολτούλα ησύχασε.
Πλησιαζουν οι κυρίες και μου βγάζουν το παιδί απο το καρότσι Embarassed πιάνουν τα χεράκια του που αυτές καπνίζαν και δεν ξέρω τι άλλο είχαν πιάσει και αρχίζουν να φιλάνε το προσωπάκι τους Embarassed αλλά το κορυφαίοοοοοο;;;;;;; Σαλιώνει μία το δάχτυλό της και το περνάει στο πρόσωπο του μωρού Shocked Shocked τι κάνεις της λέωωωωωω και μου απαντά φτου φτού για να μην το ματιάζουν Twisted Evil Twisted Evil
...και τέλος οπως το κρατούσε η μια αγκαλιά της είπα να βάλει το χέρι της στην πλατούλα του γιατ΄κάνει απότομες κινήσεις και μου λέειιιιιιιιιι καλέ πολύ ιδιότροπη και παράξενη δεν είσαι;;; Twisted Evil Twisted Evil
Μα με συγχωρείτε βρε κορίτσια αν της έπεφτε πίσω το παιδί;;;;;; τι θα γινόταν;; ποια η θεση μου μετά;;
Της λές κυρά μου της λέω;;; Βγάζεις το παιδί απο το καρότσι, το ακουμπάς στα τσιγαρομυρισμένα ρούχα σου, το σαλιώνεις, δεν το κρατάς καλά και με λές ιδιότροπη και παράξενη;;;;; ..και μου απαντά δεν θέλει τόσο καθαριότητα το μωρό Twisted Evil Twisted Evil δεν της απαντώ και φεύγω και ακούω να λέει στις άλλες ¨πω πω κακία¨ Shocked Shocked
5,5 μηνών παιδί να μην το έχω καθαρό ελεος!!!
Ναι μου αρέσει να μιλάνε στο παιδάκι μου, να του χαμογελούν, να το έχουν αγκαλίτσα αλλά όχι αυτή η αδιακρισία να το βγάζει απο το καρότσι που μόλις είχε ηρεμησει το παιδάκι.....και αυτό με το σάλιο πως το έχετε;;;;;....και τα χεράκια που του τα πιάνουν μετά τα βάζει στο στόμα έτσι μου είχε βγάλει το παιδί στοματίτιδα και δεν μπορούσε ούτε το γαλατάκι του να πιεί Twisted Evil

Εγω τετοια πραγματα ουτε στα ανηψια μου δε τα εκανα!!! Ελεος. Η σιχαμενη,μπλιαχ!!!! Καλα, εμενα θα με ακουγε ολο το λεκανοπέδιο!!!!!!!! Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 215994 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 215994 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 215994 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 215994

christiana

christiana
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και να ρωτησω κατι.. οταν το πιανει ο ιδιος ο μπαμπας τους μολις εχει σβησει το τσιγαρο τι του λες???????? ή μπαινει σπιτι απ'την δουλεια και το πιανει και το φιλαει. πλυνε χριστιανε μου τα χερια σου, μωρο ειναι. επειδη ειναι δικο σου??? ποσες φορες πρεπει να λεμε τα ιδια και τα ιδια?????
γκρρρρρρρρρρ, τα νευρα μου πια.
αυτη η καραμελα, ελα μωρε τι θα παθει???? μου αναβουν τα λαμπακια. αλλα μην το πιασει ο ξενος, εκει γινεται χαμος.

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγώ με τον άντρα μου δεν είχα τέτοια θέματα.. πάντα ήταν τυπικότατος στην καθαριότητα!!!Με τη λατρεμένη μου πεθερούλα είναι το πρόβλημα.... δεν την έχω δει ποτέ να πλένει τα χέρια της, το πιστεύετε???? affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Την τελευταία φορά που πήγαμε έσφαξε κότες ο πεθερός κι αυτή τις πηγε να τις πλύνει στο νεροχύτη(θα κάνω εμετό τώρα που τα σκέφτομαι Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 606100 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 606100 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 606100 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 606100 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 606100 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 606100 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 606100 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 606100 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 606100 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 606100 ) και μετά δεν πλύθηκε.... και στον ίδιο νεροχύτη πλένει κ μαγειρεύει για μας Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 966307 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 966307 και η βρωμιάρα κάνει την πάπια μόλις αναφέρω κάτι για πλύσιμο χεριών... ο γιόκας της, φυσικά κάνει πως δεν βλέπει κ εγώ τρέχω κ καθαρίζω με χλωρίνη από πίσω χωρίς να με βλέπει(γιατί μου κάνει κ παρατηρήσεις!! Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 606100 )
τη σιχαίνομαι μέχρι αηδίας.... Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 534787 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 534787 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 534787 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 534787 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 534787 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 534787 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 534787 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 534787 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 534787 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 534787 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 534787 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 534787 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 534787 Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 534787
όσο για τους περαστικούς, αν γίνει κάτι, προτού προλάβω να το αποτρέψω, τους τα"χώνω" κανονικότατα!!!! Είμαι κακιά, ιδιότροπη και παράξενη επείδη θέλω το μωρό μου να είναι καθαρό!!! - Σελίδα 3 654316

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ, ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥΣ-ΚΑΙ ΑΣ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΚΕΣ-. ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΙΛΑΝ?????
ΠΗΓΑΜΕ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΕΝΩ Η ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ 'ΑΣΤΗΝ' ΚΑΙ 'ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΕΛΕΝΗ' ΑΥΤΗ ΕΠΕΜΕΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΣΠΑΤΕΥΕΙ..... Ε ΤΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ'ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ? ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΠΑΡΑΤΑ ΜΑΣ ΜΩΡΗ?' ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ. ΜΕΤΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΠΕ'ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΙΔΙΟΤΡΟΠΟ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ , ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΗΣ'..... ΑΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΓΑΤΑ ΜΟΥ-ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ-ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ.......

????????


Επισκέπτης
kellitsa έγραψε:
gwgw100 έγραψε:Τι μου θυμησες τωρα βασουλα ν ξερες!!!!!!οταν γεννηθηκε ο γιος μου και τον βγαλανε στουσ συγγενεις εξω να τον δουνε η πεθερουλα μου μολις ειχε γυρισει απ εξω που καπνιζε και θεωρησε σωστο να πιασει τα γεννητικα οργανα του παιδιου!!!!!!!!!!!!!Δεν μπορειτε να φανταστειτε τι επαθα μολις ειδα το βιντεο και ειδα την σκηνη αφου πρωτα ειχε προλαβει να με ενημερωσει η αδελφη μου οτι καπνιζε!!!!!!Γενικα με το τσιγαρο εχω μελαλο προβλημα τρελαινομαο οποιοσ καπνισει κ πλησιασει το παιδι ακομα και τωρα που ειναι 16 μηνων γι αυτο το λογο εχω μαλωσει με την πεθερα μου και δεν μου μιλαει κιολας!!!!!ο καθενας οτι του κατεβει!!!!δεν παει καλα ο κοσμος!!!!φιλια σε ολα τα μωρακια λ χωρισ σαλιομα φυσικα!!! Very Happy Very Happy Very Happy


Αχ αυτό το τσιγάρο...

Κι εγώ κάπνιζα αλλά 1,5 μηνών έγκυος το σταμάτησα και δεν καπνίζω ούτε τώρα που το μωρό είναι σχεδόν 4 μηνών.
Καπνίζει το άντρας μου και δεν καταλαβαίνει όταν του λέω :μην πιάνεις και μην πλησιάζεις το μωρό εφόσον έχεις καπνίσει, πήγαινε πλύνε τα χέρια σου και τα δόντια σου κι έλα.
Αλλά μάλλον μιλάω σε τοίχο...

Και η πεθερά μου λέει συνέχεια "στα χεράκια στα χεράκια να τον φιλήσετε"
Γιατί ρε γμτ αφού μετά θα τα βάλει στο στόμα του το μωρό. ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙ????????????????? ΕΕΕΕΕ???????????


Γιατί δεν καταλαβαίνουν κάποιοι άνθρωποι και θέλουν να σου επιβάλλουν και τις σκέψεις τους στο μεγάλωμα του μωρού χωρίς να είναι μαζί του 24 ώρες το 24ωρο, χωρίς να ξέρουν τα χούγια του μωρού??

Η πεθερα τι να καταλαβει καλη μου;;; Οταν μεγαλωσαν αυτες παιδια δεν ειχε ουτε γριπη των χοιρων, ουτε 100.000 αλλες γνωστες πλεον αρρωστιες. Ουτε καν αυτοκινητα δεν ειχαν τοτε. Γι αυτο και τις βλεπεις ακομη και τωρα να μη κρατουν το παιδι απο το χερι στο δρομο (εκει και αν σαλταρω!!)!!! Δε καταλαβαινουν το τι απιστευτα πραγματα μπορει να κολλησει το μωρο.Μονο τη βλακεια το ''ματι'' πιστευουν.
Και ειναι και ξεροκεφαλοι, δε καταλαβαινουν ο,τι και αν πεις. Αρχιζουν το ''πριονισμα'' των νευρων, εσυ εισαι υστερικη/κακια/δε τους θες, οχι...αυτοι ειναι αναισθητοι!!! Twisted Evil
Ετσι η μαμα μου, μετα απο μενα εχασε ενα παιδακι μετα τη γεννα. Φανταζεστε λοιπον πως με ειχε μετα εμενα... Σαν πορσελανινη κουκλα!!! Ε, το τι κραξιμο ετρωγε απο ολους δε λεγεται!!! Που να καταλαβουν....

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α καλα! Αν εσυ εισαι κακια και ιδιοτροπη τι να πουν για μενα! χαχαχαχαχα
οχι παιδι στο θεμα της καθαριοτητας ειμαι κι εγω λιγο αυστηρη. Αλλα σαν ειδα το παιδι στη θαλασσα να παιρνει μαντιλακι να καθαριζει τα ποδια του και στο σπιτι καθε φορα μου επεφτε ενα ρυζι, ενα ψιχουλο, κατι κατω...ελεγε "μαμα κακα" ή "μαμα σκουπιδακι" τοτε αρχισα να σκεφτομαι μηπως κανω το παιδι μου υποχονδριο και επειδη ειναι και αγορι χαλαρωσα λιγο. Ομως λιγο ε? Very Happy

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμάς ΟΛΟΙ βάζουν το χέρι της μικρής στο στόμα τους ή το φιλάνε...
άλλο χάλι...

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:
ΑΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΓΑΤΑ ΜΟΥ-ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ-ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ.......

Laughing Laughing Laughing Laughing Respect Respect
χαχαχαχα καλο!!!!
κ γω ετσι κανω!!!!
σιγα να μην αφησω τον καθε αμορφωτο,χωριατη μ@λ@κ@ να μου παλαμαριαζει το παιδι!!! Mad
κ δεν πα να με χαρακτηρισουν οπως θενε!!!!
θα παρεξηγηθπουνε αυτοι κ θα μου κοπει το επιδομα!!!! Laughing Laughing Laughing

https://www.youtube.com/cretanvenus

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μια χαρά είσαι...εμένα με λένε υποχόνδρια...αλλά χ@στικα...μόνο που βλέπω το σταφιδοκόριτσο να πλένει με σκέτο νερό τα χέρια της, όταν έρχεται στο σπίτι μου, βράζω από το κακό μου Twisted Evil και όλο λέω.."η αντλία του σαπουνιού δουλεύει;" πως ναι...εεεεβαλα (άι μωρέ η ψεύτρα..λες και δεν τη βλέπω τι κάνει... Twisted Evil )

ioannasani

ioannasani
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΘΕΩΡΟΥΝ ΛΟΓΙΚΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΓΚΑΛΙΑ Mad ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΥΡΑΔΕΣ ΜΟΥ????? ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΝΤΑΛΚΑ ΒΑΡΑΜΕ??? ΕΜΕΝΑ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΕΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΟΥΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΑΒΗΞΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΡΟ ΗΘΕΛΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΑΩ. ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΑΝ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 4ΡΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΦΙΛΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioannasani έγραψε:ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΘΕΩΡΟΥΝ ΛΟΓΙΚΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΓΚΑΛΙΑ Mad ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΥΡΑΔΕΣ ΜΟΥ????? ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΝΤΑΛΚΑ ΒΑΡΑΜΕ??? ΕΜΕΝΑ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΕΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΟΥΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΑΒΗΞΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΡΟ ΗΘΕΛΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΑΩ. ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΑΝ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 4ΡΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΦΙΛΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ


και εγω συμφωνο δεν μπορω να παιρνουν το θαρρος χωρις να τους το δινεις ελεος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις