Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Σοφία Τ.


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μπραβο σου κοριτσακι μου, τι τελειο συναισθημα!Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη (ζηλευωωωωωωωωωω) Very Happy

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ ΠΟΣΟ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ 5 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ ΕΓΓΥΟΣ ΞΕΡΩ ΛΙΓΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΑΝΧΩΘΕΙ...ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ..ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 534787 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 534787 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 534787 ΗΡΕΜΙΣΑ ΕΙΠΑ ΟΚ ΑΦΟΥ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΟΥΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ....ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ..ΓΙΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ 3 ΦΟΡΕΣ...ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΜΙΑΣ ΖΩΟΥΛΑΣ ΠΟΥ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΟΟΔΕΥΣΕΙ Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ I love you I love you μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 654316 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 654316 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 654316 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 654316ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟΝ ΜΟΛΙΣ 2 ΜΗΝΩΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ...ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΕΣ ΜΟΥ sunny sunny

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχαχχαχα ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
πολυ εχεις δικιο δ συγκρινετε με τπτ
ζηλευεις??????βουρρρρρρρ για το 3ο χαχαχχαχαχαχχαχα

oneirena

oneirena
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Με το καλοοοοοοοό!!!! Να έχεις μια πολύ ευτυχισμένη εγκυμοσύνη και να είσαι και εσύ γερή και το μωράκι γερό!!!!! μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 50580 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 50580 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 50580 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 50580 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 50580

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ANATRIXIASA!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΧ ΤΙ ΜΑΣ ΘΥΜΙΖΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!
ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 990599 ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΤΩΡΑ!
ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 40 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.......ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΓΑΛΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΘΑ μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 612298 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 612298 ΤΟ ΑΛΛΑΖΕΙΣ , μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 401147 ΘΑ ΤΟ ΤΑΙΖΕΙΣ , μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 325318 ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝΙΟ, μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 429657 ΘΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΒΟΛΤΑ. ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 727892 ΜΑΓΙΚΑ!

http://FRAOU8@YAHOO.GR

Birth Story

Birth Story
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μπραβο!!!!!με το καλο...να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!θυμαμαι και γω τα δικα μου...ετρεμα και ειχα τρελη ταχυκαρδια,ειδικα στην δευτερη που δεν το περιμενα και μου ηρθε κεραμιδα!!!με το καλο να κρατησεις ενα γλυκο μπουγατσακι στα χερια σου!!!

https://www.facebook.com/home.php?sk=h#!/birth.story

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzeni έγραψε:ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ ΠΟΣΟ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ 5 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ ΕΓΓΥΟΣ ΞΕΡΩ ΛΙΓΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΑΝΧΩΘΕΙ...ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ..ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 534787 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 534787 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 534787 ΗΡΕΜΙΣΑ ΕΙΠΑ ΟΚ ΑΦΟΥ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΟΥΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ....ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ..ΓΙΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ 3 ΦΟΡΕΣ...ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΜΙΑΣ ΖΩΟΥΛΑΣ ΠΟΥ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΟΟΔΕΥΣΕΙ Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ I love you I love you μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 654316 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 654316 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 654316 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 654316ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟΝ ΜΟΛΙΣ 2 ΜΗΝΩΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ...ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΕΣ ΜΟΥ sunny sunny



σε ευχαριστω τοοοοοοσο πολυυυυυυυυυυυυ
να εισαι καλα να χαιρεσαι το ζουζουνακο σου ευχομαι να εισαι παντα τοσο ευτυχισμενη Very Happy Very Happy Very Happy

kika

kika
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μπράβο μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 875502
Είδες που είχες το επιθυμητό αποτέλεσμα. Σου εύχομαι να έχεις την πιο εύκολη και όμορφη εγκυμοσύνη και με το καλό να δεχθείτε το junior μπουγατσάκι σας. μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 893968

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στο ειχαμε πει ολες.... Με τοση αγαπη και αγωνια που το περιμενες τιποτα αλλο παρα θετικο θα μπορουσε να ειναι το αποτελεσμα!!! Συγχαρητήρια αγαπουλα.... Ολα θα πανε τελεια!!! Με το καλο το νεο μελος της παρεας... Αχ ρε κοριτσια ζουμε συγκλονιστικές στιγμες εδω μεσα!! μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 50580 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 50580 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 50580 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 50580 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 50580

MAKS

MAKS
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΠΟΡΕΙΣ!!!! μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 654316 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 654316 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 654316 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 654316 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 654316

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
agapes μου γλυκεσ ποσο σας ευχαριτω ποσο σας αγαπωωωωωωωωωωωωωωωωωω
μονο να ξερατε ευχαριστω πολυ γιατι ευχουλες σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ


υγ.ξεχασα να ενημερωσω ...επειδη δ θελω ακομα να το μαθουν ολοι κ επειδη στο fb εχω πολλους απο την δουλεια
κ δ ξερουν τπτ οσες ειμαστε φιλες μην αναφερετε κατι εκει παρακαλω πολυ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ Laughing Laughing Laughing Laughing

elena

elena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ μπράβο κοριτσάκι μου , τέλεια νέα!!! Μπράβο και πάλι μπράβο!! Είχα διαβάσει ότι είσαι στην αναμονή... κι ευχόμουν να μάθεις τα τελειότερα νέα!!!! Σου εύχομαι μια ήρεμη και απολαυστική εγκυμοσύνη!! Με το καλό και μ'ένα γερό μπουγατσάκι junior!!!!! μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 417472

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσαρα μουυυυυυ, αγαπουλα μου, με το καλοοοοοοοοοοοοο, να φουσκωνει η κοιλιτσα και να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα υγιες μωρακι, πολυ χαρηκα με τα νεα σου, πολλα φιλιααααααααα!!!!!!!! μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 40746 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 90233 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 90233 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 38160

marilou85

marilou85
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ζουζουνα μου ειπα να σου ευχηθω κ απο εδω...
πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!
στο αντρακι σου δεν το εχεις πει ακομα??
(να παρω σαν σημαδι το οτι σε αυτο το φορουμ ειναι το 1ο μου μνμ κ αυτο σε μια νεο γκαστρουλα???)

mairoula


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
συγχαρητηρια μπουγατσακι...
ευχομαι μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου ολα να πανε καλα και θα δεις δεν υπαρχει μεγαλυτερη ευτυχια στη ζωη..

DimitraG

DimitraG
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
me to kaloooooooo!!!!


sou euxomai na exeis mia yperoxh egkumosunh opws kai thn dikh mou pou pragmatika den katalava tipota.....
Na thn efxaristitheis me thn psyxh soy kai na xairesai thn kathe mera pou tha zeis me to emvryaki sou roufontas thn kathe empeiria!!!!!!

filia!!!

HrisaA

HrisaA
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Mpougatsaki den kserw tin istoria sou kai diabasa tyxaia to thema...na sou pw...me exeis trelanei...niwthw tetoia xara les kai eimai egw egkyos...thymamai tis dikes mou antidraseis...ti yperoxa nea...ti yperoxa synaisthimata...sou euxomai ola na pane kala kai syntoma na mas enhmerwneis gia to ninaki sou..
me tin eukairia na sas systithw...eimai h Hrisa apo Xanthi kai exw mia mpempoula pou xronizei stis 27/06

ndim

ndim
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Με το καλοοοοοοοό!!!! Να έχεις μια πολύ καλη ευτυχισμένη εγκυμοσύνη και να είσαι και εσύ γερή και ο αντουλη σου γεροσ και πρωπαντος το μωράκισου γερό! μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 328109 μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 654316 flower μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 536304

Octarin

Octarin
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αν και δεν γνωρίζω τι παίζει, καταλαβαίνω πως μάλλον ήταν κάτι το δύσκολο και κάτι που όλοι θέλανε πολύ, οπότε αυτό και μόνο με χαροποιεί, έχω μια θεία που προσπαθούσε 15 χρόνια για ένα παιδί και κάπως το πιάνω λίγο. Άντε με το καλό, και θέλει ψυχολογική ηρεμία και όχι πανικούς πάνω απόλα, μην ανησυχήσεις και όλα θα πάνε καλά. Κράτα μας ενήμερες, και η Παναγιά μαζί σας και τους δυο. <3

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αντε βρε κουκλα με το καλο....ειδες?οταν κατι το επιθυμεις πολυ απλα γινεται..... Very Happy

puccarina

puccarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Συγχαρητήρια!!!!Εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη.Δεν ξέρω γιατί αλλά απο την πρώτη στιγμή που διάβασα την αγωνία σου εκτός του ότι με άγγιξε μου δημιουργήθηκε και ένα θετικό προαίσθημα...Όλα να σου πάνε καλά και σε 9 μήνες να κρατάς ένα γερό μωράκι!

Roula

Roula
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!! μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 654316ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!! μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 50580ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

matoula


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
synxaritiriaaaaaaaaaaa
ante me to kalo!!!!!!!!!! μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 50580

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! μπράβο! σου εύχομαι να έχεις μία καλή εγκυμοσύνη να περάσουν οι μήνες γρήγορα και να γεννήσεις ένα υγιέστατο μωράκι να το σφίξεις στην αγκαλιά σου και να νιώσεις ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος της γης!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

renatamar1978

renatamar1978
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!! μπουγατσακι τζουνιορ εν δρασηηηηηηηηηηηηη - Σελίδα 2 446177

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις