Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
343 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 343 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΕΧΕΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ? Empty ΕΧΕΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ? Σαβ Ιουν 11, 2011 3:11 am

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΔΙΑΡΡΟΙΑ?ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΡΥΖΑΚΙ,ΜΠΑΝΑΝΑ,ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ.ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ?

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εμένα έχει απο χτες και μάλιστα τα ξημερώματα μου ανέβασε και ένα 38,8 που ανεβοκατεβαίνει με το depon.
Πήρα τον γιατρό και μου είπε να της δώσω γάλα χωρίς λακτόζη και ελαφριά γεύματα. Σουπίτσες, ρυζάκι, κοτοπουλάκι, τέτοια.
Η μπανάνα δεν είναι βαριά;

Άντε περαστικά μας!

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η ΜΠΑΝΑΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΣΕ ΣΤΟΥΜΠΩΝΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΔΩΣΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ.ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΥΡΕΤΟ ΙΣΑ ΙΣΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΜΗΠΩΣ ΒΙΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΤΗΣ ΦΟΡΕΣΩ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ αυτό σκέφτηκα οτι μάλλον κρύωσε γιατί είναι μονίμως στο μπαλκόνι και ξυπόλυτη. Αλλά τι να το κάνω το καημένο, άμα τη ντύσω λίγο παραπάνω γίνεται μούσκεμα στον ιδρώτα.

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια.
κ μενα εχει εδω κ 10 μερες,την πρωτη μερα αρχισε με διαρροια κ μετα ειχε κ δεκατα...λεγαμε μηπως ειναι απο το δοντακι που εβγαλε αλλα η γιατρος μας εστειλε για καλλιεργεια ουρων ασχετα ακομη αδε βγαλαμε ακρη... Crying or Very sad
τεσπα...κ μενα μου ειπε ρυζακι με το κρεας,καροτο,οχι κολοκυθι κ για την φρουτοκρεμα μηλο κ μπανανα χωρις χυμο απο πορτοκαλι.....
αν συνεχιστει η διαρροια ή παρουσιασει δεκατα καλυτερα να επικοινωνησεις με τον παιδιατρο σου γιατι η διαρροια κ κυριως τα δεκατα κρυβουν συνηθως λοιμωξεις....
ευχομαι να μην ειναι τιποτα κ να περασει ετσα!!!
περαστικα στα μικρουλια μας!!! ΕΧΕΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ? 265569

https://www.youtube.com/cretanvenus

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΠΡΟΧΘΕΣ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ "ΒΑΛΕ ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΜΑΚΡΥ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΚΡΥΩΝΕΙ".ΚΑΙ ΓΩ ΚΛΑΣΙΚΑ ΤΗΣ ΦΩΝΑΖΑ ΟΤΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΖΕΣΤΗ ΘΑ ΜΕ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΝΤΥΝΩ ΕΤΣΙ.ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΖΕΣΤΗ,ΙΔΡΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΦΟΡΕΣΩ ΤΕΛΙΚΑ.

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια να τα χαιρεστε τα μωράκια σας.. το καλοκαιρι ειναι πιο επικυνδινο για κρυώματα ακριβώς γι αυτο που λετε, παρασυρομαστε και τα ντυνουμε πολυ ελαφρά για να μην σκάσουν και τελικά κρυώνουν..

Αν έχει μονο διάροια μην ανησυχείς, δωστης ρυζακι, πατατούλα, μπανανούλα όπως λες και όλα καλα!

Περαστικά σας!

Φιλάκιααα

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια μην πανικοβάλλεστε καλά κάνετε και ντύνετε τα μωράκια σας ανάλογα με την εποχή δεν έχει να κάνει το ντύσιμο με τη διάρροια δεν είναι κρυώμτα αλλά ιώσεις στο σχολείο του γού μου γίνετε χαμός απο γαστρεντερίτιδες .
Η διατροφή είναι αυτή που αναφέρατε κοτοπουλάκι -ρυζάκι -το γάλα στα μωρα δεν μπορούμε να το κόψουμε απλά το δίνουμε πιο αραιωμένο και μπορούμε να βάλουμε μέσα και λίγο ριζόνερο να βράσετε ρύζι και με το νερό αυτό να κάνετε το γάλα η τη κρέμα βανίλια για όσα τρώνε . Μπανάνα και μήλο απλά η μπανάνα είναι βαριά στο στομάχι οπότε λιγότερη ποσότητα. Επίσης αν έχουν ξεκινήσει να τρώνε μπορείτε να δίνετε μακαρονάκι και πατάτα. Η διαδοχή των φαγητών θα γίνετε σιγά σιγά άφηστε στο θέμα διάρροια πήραμε μάστερ με το Σταύρο μέχρι και στο νοσοκομείο είχαμε νοσηλευτεί αλλά μην ακούτε τις μαμαδες μας και τις πεθερε΄ς μας τη θα βάλουμε στα παιδιά ; μακρυά παντελόνια και μακριές μπλούζες καλά ενα ζευγάρι καλτσάκια καλό είναι . Εμένα η παιδιάτρος μου είχε πει στπο παιδί φοράς πάντα ότι και εσυ όσο ζεσταινεσε η κρύωνεις εσυ άλλο τόσο και το παιδι και το χειμώνα στα μωράκια ακόμα κάτι παράπανω μια κουβερτουλα η ένα ζακετάκι .

zefi

zefi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ...σε καταλαβαίνω πολύ και την αγωνία και που ρωτάς... σε θέματα ιατρικά τον παδίατρό σου να συμβουλέυεσαι μόνο....αυτός ξέρει σίγουρα καλύτερα....περαστικά γρήγορα....πάντως σε τέτοια περίπτωση συνιστά δίαιτα... ρύζι, νεράκι λίγο- λίγο, να μην πάθει αφυδάτωση... φιδέ,λαπά μακαρόνια...
Όλα καλά θα πάνε....

http://paizoumemazi.blogspot.com/

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AN KATAΦΕΡΕΙΣ ΔΩΣΕ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΣΟΥ ΤΡΙΜΜΕΝΟ ΣΤΡΑΓΑΛΙ ΑΝΑΛΑΤΟ.ΜΗΝ ΠΙΝΕΙ ΝΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΡΥΣΗ ΑΛΛΑ ΕΜΦΙΑΛΩΜΕΝΟ.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ 14 ΜΗΝΩΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΔΙΑΡΟΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ.ΓΑΛΑ ΠΙΝΑΜΕ ΑΝΤΒΑΝΣ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΛΑΚΤΟΖΗ ΠΟΛΛΕΣ ΦΡΥΓΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΚΡΕΑΣ ΒΡΑΣΤΟ Η ΨΗΤΟ.ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΡΥΖΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΤΟ ΕΝΤΕΡΑΚΙ ΤΟΥ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.

kaiti99


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εμενα η παιδιατρος μου εχει πει οταν εχει διαρροια κ πινει γαλα το νερο που του φτιαχνω γαλα να ειναι ρυζονερο.το εχω εφαρμοσει πολλες φορες κ σταματαει αμεσως η διαρροια.

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όσον αφορά στο γάλα υπάρχει στα φαρμακειο γάλα για τη διάρροια χωρίς λακτόζη (fl=free lactoze). Εμένα η κόρη μου όταν ήταν 14 μηνών μου έκανε διάροια περίπου 25 ημέρες. Είχε ρέψει το παιδί! Και της κόπηκε όταν μου είπε μία γειτόνισσα να της βράσω μαζί κοτόπουλο πατατα καρότο ρύζι. Της τα άλεσα κιολας και με τη δεύτερτη φορά που έφαγε της πέρασε.

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βανια έγραψε:Κορίτσια μην πανικοβάλλεστε καλά κάνετε και ντύνετε τα μωράκια σας ανάλογα με την εποχή δεν έχει να κάνει το ντύσιμο με τη διάρροια δεν είναι κρυώμτα αλλά ιώσεις στο σχολείο του γού μου γίνετε χαμός απο γαστρεντερίτιδες .
Η διατροφή είναι αυτή που αναφέρατε κοτοπουλάκι -ρυζάκι -το γάλα στα μωρα δεν μπορούμε να το κόψουμε απλά το δίνουμε πιο αραιωμένο και μπορούμε να βάλουμε μέσα και λίγο ριζόνερο να βράσετε ρύζι και με το νερό αυτό να κάνετε το γάλα η τη κρέμα βανίλια για όσα τρώνε . Μπανάνα και μήλο απλά η μπανάνα είναι βαριά στο στομάχι οπότε λιγότερη ποσότητα. Επίσης αν έχουν ξεκινήσει να τρώνε μπορείτε να δίνετε μακαρονάκι και πατάτα. Η διαδοχή των φαγητών θα γίνετε σιγά σιγά άφηστε στο θέμα διάρροια πήραμε μάστερ με το Σταύρο μέχρι και στο νοσοκομείο είχαμε νοσηλευτεί αλλά μην ακούτε τις μαμαδες μας και τις πεθερε΄ς μας τη θα βάλουμε στα παιδιά ; μακρυά παντελόνια και μακριές μπλούζες καλά ενα ζευγάρι καλτσάκια καλό είναι . Εμένα η παιδιάτρος μου είχε πει στπο παιδί φοράς πάντα ότι και εσυ όσο ζεσταινεσε η κρύωνεις εσυ άλλο τόσο και το παιδι και το χειμώνα στα μωράκια ακόμα κάτι παράπανω μια κουβερτουλα η ένα ζακετάκι .


Συμφωνώ με τη βάνια. Σε μένα βέβαια είχε πει να μην της δίνω βανίλια. Αλλά εγώ έτσι κι αλλιώς δεν δίνω τέτοιες κρέμες. Δοκίμασε να αραιώνεις στην αρχή το γάλα 1 στα 50ml 2-3 μέρες κάνε και την διατροφή που σου είπανε και μετά δοκιμάζεις το γάλα χωρίς λακτόζη μην μπαίνεις σε έξοδα χωρίς λόγο γιατί μπορεί να της περάσει. Επίσης όντως το ντύσιμο δεν έχει να κάνει με τη διάρροια. Καλοκαίρι είναι τα παιδιά φοράνε και πάνες ζεσταίνονται πιο πολύ από μας. Επίσης εγώ θα πω μην την ντύνεις με μακριά έχει ιδρώσει και μετά της τα βγάζεις και χτυπήσει λίγο ρεύμα. Από την αρχή καλοκαιρινά.Εγώ την κοιμήζω με ραντάκι κι έγω κι ανοιχτό και το τζάμι να μπαίνει αέρας.

donna

donna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια γεια σας.
Εγω σε τετοιες περιπτωσεις, αλλα και σε περιπτωσεις γαστρεντεριτιδας,εφαρμοζα και συνεχιζω, μια συνταγη που εδωσε ενας παιδιατρος στη μαμα μου οταν η σδερφη μου ηταν μωρακι.Ανα 20λεπτο περιπου, απο μια κουταλια ρυζονερο, κοκα κολα και ευρωπαικο τσαι.Αυτο για 2 με 3 ωρες.Με αυτο το συστημα ειχα γλιτωσει το νοσοκομειο οταν ο μεγαλος μου γιος ηταν 6 μηνων.Ειναι το γιατροσοφι μας και στη διαρροια και στη γαστρεντεριτιδα που δυστηχως ειμαστε επιρεπεις.
Περαστικα στα παιδακια σας.

penyball

penyball
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα...
Κυκλοφορεί ίωση με πυρετο υψηλο 39,5 διάρροιες και εμετούς. Το παιδί μου είναι 1,5 χρονών,σήμερα 3η μέρα μονο με διάρρεια και πυρετό 39,πήγαμε στο νοσοκομείο προληπτικά για εξετάσεις.Διαγνώσθηκε ίωση και μας έστειλαν σπίτι.Αν δε καλυτερέψουμε απο αύριο(να αραιώσει ο πυρετος) μας είπαν οτι καλό θα ήταν να ξαναπάμε..
Πολύ εξάντληση,απο φαγητό όπως τα λέτε και ότι αντέχει το παιδι.ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ,αυτο μας έχει σώσει ως τώρα απο αφυδάτωση..

Περαστικά σε όλα τα άρρωστα παιδάκια..

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!! ΚΑΡΟΤΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΩΜΟ. ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ. ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
SOS SOS!!!!!
Να ρωτήσω κάτι;
Όταν φτιάχνουμε το γάλα με ρυζόνερο είναι όλη η ποσότητα του νερού ρυζόνερο ή μισό ρυζόνερο και μισό σκέτο νερό; Ξέρει καμία;

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εβαα ολη την ποσοτητα ρυζονερο

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα της το κάνω κι εγώ όλο ρυζόνερο. Ελπίζω να το πιεί.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οσο πιει!καλο θα της κανει!α!και μακρια απο καρπουζι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις