Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
225 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 225 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Τρι Ιουν 21, 2011 10:49 pm

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!
ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ-ΒΡΕΦΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ BEPANTHOL?ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ?ΚΑΝΕΙ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΕΣ Κ ΑΤΟΠΙΚΗ ΔΕΡΜΑΤΙΤΗΔΑ?ΟΣΕΣ ΤΟ ΔΟΚΜΑΣΑΤΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...

2ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Τρι Ιουν 21, 2011 11:52 pm

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina780 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!
ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ-ΒΡΕΦΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ BEPANTHOL?ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ?ΚΑΝΕΙ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΕΣ Κ ΑΤΟΠΙΚΗ ΔΕΡΜΑΤΙΤΗΔΑ?ΟΣΕΣ ΤΟ ΔΟΚΜΑΣΑΤΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...

εγώ χρησιμοποιούσα το αφρολουτράκι για να πλένω τα νεογνάκια στο τμήμα του μαιευτηρίου.. δεν προκαλούσε τίποτα από αυτά που αναφέρεις στα ζουζούνια. μου φάνηκε πολύ καλό, και από ότι έχω ακούσει θεωρείται από τα καλύτερα! I love you

3ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Τρι Ιουν 21, 2011 11:53 pm

FOYNTOYKAKI

FOYNTOYKAKI
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ,ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ ΑΡΩΜΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΗΣ FREZYDERM ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΑΛΛΑ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΣΟΥΧΤΕΡΗ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΗΣ BEPANTHOL.

4ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty http://forum.eimaimama.gr/t6608-topic Τετ Ιουν 22, 2011 5:43 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΗΣ CHICCO ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΜΟΝΟ ΣΤΟ JUMBO,ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΟΠΟΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ ΕΚΕΙ.ΤΟ ΟΠΟΙΟ JUMBO ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ.ΕΧΕΙ Κ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΜΑΖΙ,ΔΥΟ ΣΕ ΕΝΑ ΔΗΛ.ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ.ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΗΣ BEPANTHOL ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΡΙΣΚΩ Κ ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ.ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑΤΕ Κ ΑΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΕΣ.

5ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Τετ Ιουν 22, 2011 11:52 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εμένα το καλύτερό είναι της chicco. Έχει απίστευτο άρωμα μωρού. Αφού καμιά φορά κάνω κι εγώ.χαχα Της bepanthol δεν μου άρεσε καθόλου. Μυρωδιά μηδέν. Αφού το πέταξα του μπουκάλι δεν το τελείωσα. Άσε που είναι πως να το πω παχύρευστο? Δεν ξεβγάζετε εύκολα. Της frezyderm όντως είναι πολύ καλά αλλά η τιμή για μένα τουλάχιστον με 2 παιδιά δεν λέει. Υπάρχουν όμως πολλές εταιρίες στα φαρμακεία για να δεις. Εγώ για την ώρα χρησιμοποιώ proderm και βλέπουμε.

6ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Τετ Ιουν 22, 2011 11:58 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giouli73 έγραψε:Κι εμένα το καλύτερό είναι της chicco. Έχει απίστευτο άρωμα μωρού. Αφού καμιά φορά κάνω κι εγώ.χαχα Της bepanthol δεν μου άρεσε καθόλου. Μυρωδιά μηδέν. Αφού το πέταξα του μπουκάλι δεν το τελείωσα. Άσε που είναι πως να το πω παχύρευστο? Δεν ξεβγάζετε εύκολα. Της frezyderm όντως είναι πολύ καλά αλλά η τιμή για μένα τουλάχιστον με 2 παιδιά δεν λέει. Υπάρχουν όμως πολλές εταιρίες στα φαρμακεία για να δεις. Εγώ για την ώρα χρησιμοποιώ proderm και βλέπουμε.

ΓΙΟΥΛΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΤΑ CHICCO ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ PARABEN ΙΣΧΥΕΙ?

7ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Τετ Ιουν 22, 2011 12:06 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα άμα σου πω ότι δεν ξέρω τι είναι το paraben θα με πεις άχρηστη μάνα?

8ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Τετ Ιουν 22, 2011 12:10 pm

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giouli73 έγραψε:Τώρα άμα σου πω ότι δεν ξέρω τι είναι το paraben θα με πεις άχρηστη μάνα?

ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ..Κ ΓΩ ΠΡΙΝ ΜΠΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΛΛΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ Κ ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΟΘΤΕ ΑΠΟ ΜΑΣ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΑ ΚΙΚΟ Κ ΓΩ ΑΥΤΑ ΕΛΕΓΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΑΛΛΑΞΑ ΓΝΩΜΗ..

9ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Τετ Ιουν 22, 2011 12:16 pm

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ξέρω αν βοηθήσει αλλά το παραθέτω εδώ..

Ένα χρήσιμο site για να ελέγχετε τα διάφορα συστατικά των καλλυντικών σας είναι το ιταλικό http://www.biodizionario.it/
Δε χρειάζεται να γνωρίζετε ιταλικά για να το συμβουλευτείτε. Απλά πατήστε στο γράμμα από το οποίο αρχίζει το συστατικό και θα εμφανιστεί η λίστα με όλα τα συστατικά που αρχίζουν από το γράμμα αυτό και δίπλα η αξιολόγηση που γίνεται ως εξής.



δυο πράσινα μπαλάκια το συστατικό είναι εντελώς αθώο και ευεργετικό

ένα πράσινο μπαλάκι το συστατικό είναι αποδεκτό


κίτρινο μπαλάκι το συστατικό μπορεί να προκαλέσει προβλήματα σε κάποιους αλλά μπορεί να παραβλεφθεί ειδικά όταν είναι ένα από τα τελευταία συστατικά του προϊόντος ( το κίτρινο μπαίνει συνήθως σε συστατικά που μπορεί να προκαλέσουν αλλεργίες σε αλλεργικούς)


ένα κόκκινο μπαλάκι το συστατικό μπορεί να προκαλέσει σοβαρά προβλήματα εκτός και αν είναι το μόνο ανάμεσα στα συστατικά ή σε πολύ μικρή ποσότητα (από τα τελευταία στη σειρά των συστατικών)



δυο κόκκινα μπαλάκια ότι το συστατικό είναι απαράδεκτο και πρέπει οπωσδήποτε να αποφεύγεται.

10ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Τετ Ιουν 22, 2011 12:21 pm

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.... ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ Κ ΕΨΑΧΝΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΒΡΕΦΙΚΑ ΚΥΡΙΩΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΜΠΕΝΣ!!!
ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΕΠΑΝΘΟΛ ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ...ΕΙΧΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ Κ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΡΕΣΕΙ Η ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥΣ!!!
ΤΩΡΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΑΠΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΚΙΚΟ Κ ΣΠΑΝΙΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΗ ΜΑΡΚΑ Shocked Shocked Shocked
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝΕ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΡΑΜΠΕΝΣ Κ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ ΑΠ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΧΝΗ ΧΡΗΣΗ???
ΤΗΣ ΦΡΕΖΙΝΤΕΡΜ Κ ΤΗΣ ΒΕΛΕΝΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΛΗΣΙΑΖΟΝΤΑΙ!!!
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ....
ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΟΥ ΝΑ ΚΟΨΩ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ!!!
ΑΝ Κ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠΟ ΠΟΥ....
ΤΕΣ ΠΑΝΤΟΝ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ ΣΩΣΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,,
ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΑΡΚΑ ΧΩΡΙΣ PARABENS ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΩ Rolling Eyes



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΑΓΑΠΗ@ στις Τετ Ιουν 22, 2011 12:26 pm, 1 φορά

11ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Τετ Ιουν 22, 2011 12:24 pm

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε:Τώρα άμα σου πω ότι δεν ξέρω τι είναι το paraben θα με πεις άχρηστη μάνα?

Τα paraben είναι ισχυρές αντιμικροβιακές ουσίες, είναι δηλαδή συντηρητικά.

12ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Τετ Ιουν 22, 2011 12:29 pm

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΛΙΛΙΠΟΥΤ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ...
ΘΑ ΔΩ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΗ ΠΕΝΑΤΕΝ ΠΟΥ ΤΥΓΧΑΝΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΣΚ@@@@ ΕΧΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΜΕΣΑ.....
ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΟ ΚΡΑΤΑΩ ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL 850933

13ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Τετ Ιουν 22, 2011 12:30 pm

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ.ΜΠΟΡΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ..Κ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΤΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΥΓΙΗΣ ΜΑΡΚΑ..

14ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Τετ Ιουν 22, 2011 12:38 pm

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΑΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΚΕΙ......

15ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Τετ Ιουν 22, 2011 12:38 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα πρέπει να ενημερωθώ λίγο καλύτερα. Όμως έχω μια απορία. Είμαι εγώ η chicco και βάζω μέσα στο αφρόλουτρο paraben πως το είπατε. Αφού κάνει κακό στην υγεία πρώτον γιατί να το γράψω και δεύτερον πως με αφήνουν να το κυκλοφορώ? Ε? Άντε το πρώτο να το καταλάβω πως είμαι υποχρεωμένη να αναγράφω τα συστατικά του προιόντος κάπως έτσι θα πηγαίνει.

16ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Τετ Ιουν 22, 2011 12:45 pm

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giouli73 έγραψε:Θα πρέπει να ενημερωθώ λίγο καλύτερα. Όμως έχω μια απορία. Είμαι εγώ η chicco και βάζω μέσα στο αφρόλουτρο paraben πως το είπατε. Αφού κάνει κακό στην υγεία πρώτον γιατί να το γράψω και δεύτερον πως με αφήνουν να το κυκλοφορώ? Ε? Άντε το πρώτο να το καταλάβω πως είμαι υποχρεωμένη να αναγράφω τα συστατικά του προιόντος κάπως έτσι θα πηγαίνει.

ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΑ ΑΠΟΣΜΗΤΙΚΑ Κ ΚΡΕΜΕΣ Κ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΟΥΝ ΟΛΑ.

17ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty http://forum.eimaimama.gr/t6608-topic Τετ Ιουν 22, 2011 10:10 pm

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΓΩ ΨΑΧΝΩ ΕΝΑ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ,ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΝΝΟΗΤΕ ΠΑΡΑΠΕΝΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΤΟΠΙΚΗ ΔΕΡΜΑΤΙΤΗΔΑ.

18ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Τετ Ιουν 22, 2011 11:17 pm

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://www.selfservice.gr/default.asp?pid=9&la=1&arId=3466&pg=2&ss=
που ειναι το πιο οικονομικο

επισης εγω που χρησιμοποιω αρκετα προιοντα του κορρε, βλεπω οτι δεν εχουν paraben.. μπορεις επισης να κοιταξεις τις αλλες εταιριες φυτικων προιοντων να δεις

19ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Τετ Ιουν 22, 2011 11:44 pm

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για την κορη μας, που την περιμενω τον αυγουστο,εχω ψωνισει απο το amazon.co.uk της avent και εχει και της welleda. Το αφρολουτρο σαμπουαν της avent το πηρα 5 ευρω ενω σε καποιο καταστημα στη ελλαδα μπορει να το βρεις και 15 ευρω. Τα προιοντα της welleda μπορεις να τα βρεις και στο ecobaby.gr σε πολυ καλη τιμη.

http://www.worldjamboree.gr

20ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Πεμ Ιουν 23, 2011 12:06 am

sophieclean

sophieclean
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
katerina780 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΓΩ ΨΑΧΝΩ ΕΝΑ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ,ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΝΝΟΗΤΕ ΠΑΡΑΠΕΝΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΤΟΠΙΚΗ ΔΕΡΜΑΤΙΤΗΔΑ.

geia sou katerina!!!

ego xrisimopio Mustella!!!
to nini mou ixe atopiki dermatitida kai xrisimopiisa mia krema tis pio pano eterias kai to moro katharise!!

to afroloutro, to sampouan,i enidatiki ta moromantila gia mena ine ta kalitera. mirizoun katapliktika. dokimase ta

21ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Πεμ Ιουν 23, 2011 12:13 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophieclean έγραψε:
katerina780 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΓΩ ΨΑΧΝΩ ΕΝΑ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ,ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΝΝΟΗΤΕ ΠΑΡΑΠΕΝΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΤΟΠΙΚΗ ΔΕΡΜΑΤΙΤΗΔΑ.

geia sou katerina!!!

ego xrisimopio Mustella!!!
to nini mou ixe atopiki dermatitida kai xrisimopiisa mia krema tis pio pano eterias kai to moro katharise!!



to afroloutro, to sampouan,i enidatiki ta moromantila gia mena ine ta kalitera. mirizoun katapliktika. dokimase ta

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΗΣ MUSTELLA?

22ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Πεμ Ιουν 23, 2011 12:47 am

sophieclean

sophieclean
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
sophieclean έγραψε:
katerina780 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΓΩ ΨΑΧΝΩ ΕΝΑ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ,ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΝΝΟΗΤΕ ΠΑΡΑΠΕΝΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΤΟΠΙΚΗ ΔΕΡΜΑΤΙΤΗΔΑ.

geia sou katerina!!!

ego xrisimopio Mustella!!!
to nini mou ixe atopiki dermatitida kai xrisimopiisa mia krema tis pio pano eterias kai to moro katharise!!



to afroloutro, to sampouan,i enidatiki ta moromantila gia mena ine ta kalitera. mirizoun katapliktika. dokimase ta

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΗΣ MUSTELLA?

ta moromantila(siskevasia 70) ine 4.95

to afroloutro pou mpori na xrisimopiithi kai gia sampouan (siskevasia 500ml) an den kano lathos ine giro sta 9 evro.(xoris na ime entelos sigouri) ta agorasa ola ta proionta prin na genniso opotan den thimame kai sigoura. ego to xrisimopio kathe mera kai etsi opos to vlepo tha me pari gia 3 mines. to moro ine tora 2.5 minon.

23ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Πεμ Ιουν 23, 2011 1:05 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophieclean έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
sophieclean έγραψε:
katerina780 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΓΩ ΨΑΧΝΩ ΕΝΑ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ,ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΝΝΟΗΤΕ ΠΑΡΑΠΕΝΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΤΟΠΙΚΗ ΔΕΡΜΑΤΙΤΗΔΑ.

geia sou katerina!!!

ego xrisimopio Mustella!!!
to nini mou ixe atopiki dermatitida kai xrisimopiisa mia krema tis pio pano eterias kai to moro katharise!!



to afroloutro, to sampouan,i enidatiki ta moromantila gia mena ine ta kalitera. mirizoun katapliktika. dokimase ta

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΗΣ MUSTELLA?

ta moromantila(siskevasia 70) ine 4.95

to afroloutro pou mpori na xrisimopiithi kai gia sampouan (siskevasia 500ml) an den kano lathos ine giro sta 9 evro.(xoris na ime entelos sigouri) ta agorasa ola ta proionta prin na genniso opotan den thimame kai sigoura. ego to xrisimopio kathe mera kai etsi opos to vlepo tha me pari gia 3 mines. to moro ine tora 2.5 minon.

Η ΕΝΥΔΑΤΙΚΗ ΜΥΡΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ..Ε ΛΟΓΙΚΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ..

24ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Πεμ Ιουν 23, 2011 1:23 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:Για την κορη μας, που την περιμενω τον αυγουστο,εχω ψωνισει απο το amazon.co.uk της avent και εχει και της welleda. Το αφρολουτρο σαμπουαν της avent το πηρα 5 ευρω ενω σε καποιο καταστημα στη ελλαδα μπορει να το βρεις και 15 ευρω. Τα προιοντα της welleda μπορεις να τα βρεις και στο ecobaby.gr σε πολυ καλη τιμη.

ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΑΜΑΖΟΝ Κ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ!!!
ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ??? ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΛΑΒΑ Rolling Eyes
ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ Π.Μ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΜΙΑ ΑΚΡΗ Smile

25ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Πεμ Ιουν 23, 2011 3:12 am

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το site ειναι αγγλικο μονο με πιστωτικη μπορεις να ψωνισεις απο 25 λιρες και πανω δεν πληρωνεις μεταφορικα. Πρεπει να προσεξεις αριστερα στους sellers να επιλεγεις ως πωλητη το amazon γιατι αλλος πωλητης και μπορει να μην στελνει ελλαδα και μπορει να χρεωνεσαι μεταφορικα.

http://www.worldjamboree.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις