Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
421 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 421 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Πεμ Ιουν 23, 2011 3:30 am

bouki

bouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΧΤΕΣ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝΕ ΔΩΡΟ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΦΙΣΑΝ ΜΟΥ ΤΑ ΕΦΕΡΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΕΡΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ?

27ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Πεμ Ιουν 23, 2011 6:49 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:Το site ειναι αγγλικο μονο με πιστωτικη μπορεις να ψωνισεις απο 25 λιρες και πανω δεν πληρωνεις μεταφορικα. Πρεπει να προσεξεις αριστερα στους sellers να επιλεγεις ως πωλητη το amazon γιατι αλλος πωλητης και μπορει να μην στελνει ελλαδα και μπορει να χρεωνεσαι μεταφορικα.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!
ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ WELEDA ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ECOBABY.ΕΠΕΙΔΗ (ΔΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ)... ΑΠ ΟΤΙ ΕΙΔΑ Κ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΠ ΟΤΙ ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ.

28ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Πεμ Ιουν 23, 2011 10:27 pm

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bouki έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΧΤΕΣ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝΕ ΔΩΡΟ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΦΙΣΑΝ ΜΟΥ ΤΑ ΕΦΕΡΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΕΡΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ?
ΕΧΟΥΝ ΩΡΑΙΟ ΑΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ.

29ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Παρ Ιουν 24, 2011 1:28 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα το φισσαν του εκανε κοκκινιλεσ στο κωλαρακι.
βασικα ειναι τι ταιριαζει στο καθε παιδακι.
γενικα καλα ειναι τα φισσαν

30ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL - Σελίδα 2 Empty http://forum.eimaimama.gr/t6608-topic Παρ Ιουν 24, 2011 4:25 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΗΓΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ BEPANTHOL ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΒΡΕΦΙΚΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΕΓΙΝΕ 2 ΕΤΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΓΙΑ ΕΝΗΛΙΚΕΣ.ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑΤΕ ΕΣΕΙΣ?ΕΓΩ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΥΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΣΕΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ.

31ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Παρ Ιουν 24, 2011 5:31 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απο τοτε που γεννηθηκε χρησιμοποιω μονο weleda και frezyderm,τα θεωρω τα καλυτερα,τα weleda τα παιρνω πολυ φθηνα απο μια κοπελα,οποια ενδιαφερεται μπορω να της πω λεπτομερειες,στελνει με μεταφορικα μονο 3 ευρω σε ολη την ελλαδα,ενδιεκτικα να σας πω οτι το αφρολουτρο σαμπουαν ειναι 200 μλ και μου πηγε 2 μηνες περιπου επειδη ειναι πηχτο και βαζεις λιγο,ουτως ή αλλως επειδη ειναι βιολογικο δεν κανει πολυ αφρο,το πηρα μονο 8 ευρω!!Εδωσα 26 ευρω και πηρα 1 αφρολουτρο- σαμπουαν,ενα γαλακτωμα σωματος και μια κρεμα αλλαγης πανας,το γαλακτωμα εχει λιγο καιρο που μου τελειωσε και το χρησιμοποιουσα καθε μερα,τα υπολοιπα μου πηγαν 2 μηνες παρα κατι!Επισης εχω παρει και τα φρεζυδερμ απο φαρμακειο απο το ιντερνετ,το σαμπουαν το εχω κανα μηνα και ακομα ειναι μισο και παραπανω,το πηρα 10 ευρω!Οποιον και να εχω ρωτησει μαια ή παιδιατρο αυτα μου προτεινε,η διαφορα με τα υπολοιπα ειναι πολυ πολυ μικρη οποτε γιατι να μην παρω τα καλυτερα!!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

32ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Παρ Ιουν 24, 2011 5:32 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina780 έγραψε:ΠΗΓΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ BEPANTHOL ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΒΡΕΦΙΚΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΕΓΙΝΕ 2 ΕΤΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΓΙΑ ΕΝΗΛΙΚΕΣ.ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑΤΕ ΕΣΕΙΣ?ΕΓΩ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΥΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΣΕΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ.

katerina πες μου λιγο ποσα ml ειναι και ποσο το πηρες το bepanthol,να δω κατι θελω!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

33ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Παρ Ιουν 24, 2011 6:24 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nena1988 έγραψε:Απο τοτε που γεννηθηκε χρησιμοποιω μονο weleda και frezyderm,τα θεωρω τα καλυτερα,τα weleda τα παιρνω πολυ φθηνα απο μια κοπελα,οποια ενδιαφερεται μπορω να της πω λεπτομερειες,στελνει με μεταφορικα μονο 3 ευρω σε ολη την ελλαδα,ενδιεκτικα να σας πω οτι το αφρολουτρο σαμπουαν ειναι 200 μλ και μου πηγε 2 μηνες περιπου επειδη ειναι πηχτο και βαζεις λιγο,ουτως ή αλλως επειδη ειναι βιολογικο δεν κανει πολυ αφρο,το πηρα μονο 8 ευρω!!Εδωσα 26 ευρω και πηρα 1 αφρολουτρο- σαμπουαν,ενα γαλακτωμα σωματος και μια κρεμα αλλαγης πανας,το γαλακτωμα εχει λιγο καιρο που μου τελειωσε και το χρησιμοποιουσα καθε μερα,τα υπολοιπα μου πηγαν 2 μηνες παρα κατι!Επισης εχω παρει και τα φρεζυδερμ απο φαρμακειο απο το ιντερνετ,το σαμπουαν το εχω κανα μηνα και ακομα ειναι μισο και παραπανω,το πηρα 10 ευρω!Οποιον και να εχω ρωτησει μαια ή παιδιατρο αυτα μου προτεινε,η διαφορα με τα υπολοιπα ειναι πολυ πολυ μικρη οποτε γιατι να μην παρω τα καλυτερα!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!! ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ!!!
8 ΕΥΡΩ ΤΟ ΣΑΜΠΟΥΑΝ-ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ... ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ 12 ΕΥΡΩ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ...
ΕΠΙΣΗΣ Κ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ 3ΕΥΡΩ ΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ ΑΝΕΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ!!!
ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ, ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΠΟΛΥ Very Happy

34ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Παρ Ιουν 24, 2011 6:34 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:
nena1988 έγραψε:Απο τοτε που γεννηθηκε χρησιμοποιω μονο weleda και frezyderm,τα θεωρω τα καλυτερα,τα weleda τα παιρνω πολυ φθηνα απο μια κοπελα,οποια ενδιαφερεται μπορω να της πω λεπτομερειες,στελνει με μεταφορικα μονο 3 ευρω σε ολη την ελλαδα,ενδιεκτικα να σας πω οτι το αφρολουτρο σαμπουαν ειναι 200 μλ και μου πηγε 2 μηνες περιπου επειδη ειναι πηχτο και βαζεις λιγο,ουτως ή αλλως επειδη ειναι βιολογικο δεν κανει πολυ αφρο,το πηρα μονο 8 ευρω!!Εδωσα 26 ευρω και πηρα 1 αφρολουτρο- σαμπουαν,ενα γαλακτωμα σωματος και μια κρεμα αλλαγης πανας,το γαλακτωμα εχει λιγο καιρο που μου τελειωσε και το χρησιμοποιουσα καθε μερα,τα υπολοιπα μου πηγαν 2 μηνες παρα κατι!Επισης εχω παρει και τα φρεζυδερμ απο φαρμακειο απο το ιντερνετ,το σαμπουαν το εχω κανα μηνα και ακομα ειναι μισο και παραπανω,το πηρα 10 ευρω!Οποιον και να εχω ρωτησει μαια ή παιδιατρο αυτα μου προτεινε,η διαφορα με τα υπολοιπα ειναι πολυ πολυ μικρη οποτε γιατι να μην παρω τα καλυτερα!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!! ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ!!!
8 ΕΥΡΩ ΤΟ ΣΑΜΠΟΥΑΝ-ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ... ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ 12 ΕΥΡΩ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ...
ΕΠΙΣΗΣ Κ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ 3ΕΥΡΩ ΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ ΑΝΕΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ!!!
ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ, ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΠΟΛΥ Very Happy


Ας το γραψω τοτε δημοσια καλυτερα μπας και το θελουν και αλλες κοπελες...Θα στειλεις μυνημα στην διευθυνση bemadreterra@yahoo.gr,και θα ζητησεις να σου στειλουν ηλεκτρονικα τον καταλαγο με αυτα τα προιοντα,εκει θα δεις και τις τιμες και ολα!!!Μια διευκρινηση τα μεταφορικα ειναι 4 ευρω και οχι 3!Η κοπελα λεγεται Βασω και ειναι πολυ εξυπηρετικη!!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

35ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ BEPANTHOL Παρ Ιουν 24, 2011 6:36 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nena1988 έγραψε:
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:
nena1988 έγραψε:Απο τοτε που γεννηθηκε χρησιμοποιω μονο weleda και frezyderm,τα θεωρω τα καλυτερα,τα weleda τα παιρνω πολυ φθηνα απο μια κοπελα,οποια ενδιαφερεται μπορω να της πω λεπτομερειες,στελνει με μεταφορικα μονο 3 ευρω σε ολη την ελλαδα,ενδιεκτικα να σας πω οτι το αφρολουτρο σαμπουαν ειναι 200 μλ και μου πηγε 2 μηνες περιπου επειδη ειναι πηχτο και βαζεις λιγο,ουτως ή αλλως επειδη ειναι βιολογικο δεν κανει πολυ αφρο,το πηρα μονο 8 ευρω!!Εδωσα 26 ευρω και πηρα 1 αφρολουτρο- σαμπουαν,ενα γαλακτωμα σωματος και μια κρεμα αλλαγης πανας,το γαλακτωμα εχει λιγο καιρο που μου τελειωσε και το χρησιμοποιουσα καθε μερα,τα υπολοιπα μου πηγαν 2 μηνες παρα κατι!Επισης εχω παρει και τα φρεζυδερμ απο φαρμακειο απο το ιντερνετ,το σαμπουαν το εχω κανα μηνα και ακομα ειναι μισο και παραπανω,το πηρα 10 ευρω!Οποιον και να εχω ρωτησει μαια ή παιδιατρο αυτα μου προτεινε,η διαφορα με τα υπολοιπα ειναι πολυ πολυ μικρη οποτε γιατι να μην παρω τα καλυτερα!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!! ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ!!!
8 ΕΥΡΩ ΤΟ ΣΑΜΠΟΥΑΝ-ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ... ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ 12 ΕΥΡΩ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ...
ΕΠΙΣΗΣ Κ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ 3ΕΥΡΩ ΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ ΑΝΕΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ!!!
ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ, ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΠΟΛΥ Very Happy


Ας το γραψω τοτε δημοσια καλυτερα μπας και το θελουν και αλλες κοπελες...Θα στειλεις μυνημα στην διευθυνση bemadreterra@yahoo.gr,και θα ζητησεις να σου στειλουν ηλεκτρονικα τον καταλαγο με αυτα τα προιοντα,εκει θα δεις και τις τιμες και ολα!!!Μια διευκρινηση τα μεταφορικα ειναι 4 ευρω και οχι 3!Η κοπελα λεγεται Βασω και ειναι πολυ εξυπηρετικη!!

ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ!!!!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις