Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
177 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 177 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Konstantina-olinomanoula

Konstantina-olinomanoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
iaggelop έγραψε:
monomama έγραψε:Τι να πω μόνο αχ!!
Η μεγαλη κόρη είναι 4,5 .Μεχρι τα 2,5 δεν την πολυήθελε την πιπιλα απο τότε όμως .Πως θα την ξεκολήσω ???

μια μερα ακουγα στην τηλεοραση ενα παιδιατρο για τον τροπο που κοβεται η πιπιλα.με ενα ψαλιδακι κοβεις την πιπιλα στον λαιμο της...μια μικρη κοψια...
την δινεις στο παιδι...αρχιζει και δυσανασχετει
μετα απο καμια εβδομαδα με την κομμενη πιπιλα στο στομα...ξανακοβεις λιγο παραπανω με το ωαλιδακικαι δινεις στο παιδι...καποια στιγμη η αισθηση του πιπιλισματος θα παψει να ειναι ιδια...
οποτε σε καμια 10αρια μερες θα την πεταξει μονο του το παιδακι...
δεν το εχω δοκιμασει γιατι ο μπεμπης ειναι μικρουλης ...αλλα οταν ερθει η ωρα σιγουρα θα το δοκιμασω

Πρέπει να κάνουμε μια ομάδα,ποιές μανούλες είναι Μενεγακικές,χαχαχα!!!Ναι,αυτό το είχα δει κ εγώ,ήταν θέμα στην Ελενίτσα!Κ εγώ θα το δοκιμάσω κάποια στιγμή.. Πρώτη μέρα σήμερα βάλαμε πιπίλα και κοιμηθήκαμε! - Σελίδα 2 417472

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Konstantina-olinomanoula έγραψε:
iaggelop έγραψε:
monomama έγραψε:Τι να πω μόνο αχ!!
Η μεγαλη κόρη είναι 4,5 .Μεχρι τα 2,5 δεν την πολυήθελε την πιπιλα απο τότε όμως .Πως θα την ξεκολήσω ???

μια μερα ακουγα στην τηλεοραση ενα παιδιατρο για τον τροπο που κοβεται η πιπιλα.με ενα ψαλιδακι κοβεις την πιπιλα στον λαιμο της...μια μικρη κοψια...
την δινεις στο παιδι...αρχιζει και δυσανασχετει
μετα απο καμια εβδομαδα με την κομμενη πιπιλα στο στομα...ξανακοβεις λιγο παραπανω με το ωαλιδακικαι δινεις στο παιδι...καποια στιγμη η αισθηση του πιπιλισματος θα παψει να ειναι ιδια...
οποτε σε καμια 10αρια μερες θα την πεταξει μονο του το παιδακι...
δεν το εχω δοκιμασει γιατι ο μπεμπης ειναι μικρουλης ...αλλα οταν ερθει η ωρα σιγουρα θα το δοκιμασω

Πρέπει να κάνουμε μια ομάδα,ποιές μανούλες είναι Μενεγακικές,χαχαχα!!!Ναι,αυτό το είχα δει κ εγώ,ήταν θέμα στην Ελενίτσα!Κ εγώ θα το δοκιμάσω κάποια στιγμή.. Πρώτη μέρα σήμερα βάλαμε πιπίλα και κοιμηθήκαμε! - Σελίδα 2 417472

χαχα,στη 'Μενεζακη' που λεει και ο γιος μου το ειδα και γω!το χει κανει φιλη το κολπο και επιασε.

(και ναι,το ομολογω καμια φορα το πρωι βλεπω Μενεγακη και χαζευει κ το παιδι παιζοντας,τραγικοοοοο?ειμαι κακια μανααααα?? Razz Razz )

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:
Konstantina-olinomanoula έγραψε:
iaggelop έγραψε:
monomama έγραψε:

μια μερα ακουγα στην τηλεοραση ενα παιδιατρο για τον τροπο που κοβεται η πιπιλα.με ενα ψαλιδακι κοβεις την πιπιλα στον λαιμο της...μια μικρη κοψια...
την δινεις στο παιδι...αρχιζει και δυσανασχετει
μετα απο καμια εβδομαδα με την κομμενη πιπιλα στο στομα...ξανακοβεις λιγο παραπανω με το ωαλιδακικαι δινεις στο παιδι...καποια στιγμη η αισθηση του πιπιλισματος θα παψει να ειναι ιδια...
οποτε σε καμια 10αρια μερες θα την πεταξει μονο του το παιδακι...
δεν το εχω δοκιμασει γιατι ο μπεμπης ειναι μικρουλης ...αλλα οταν ερθει η ωρα σιγουρα θα το δοκιμασω

χαχα,στη 'Μενεζακη' που λεει και ο γιος μου το ειδα και γω!το χει κανει φιλη το κολπο και επιασε.

(και ναι,το ομολογω καμια φορα το πρωι βλεπω Μενεγακη και χαζευει κ το παιδι παιζοντας,τραγικοοοοο?ειμαι κακια μανααααα?? Razz Razz )
siga pou eisai kaki mama epidi koitaei to paidaki menezaki!!!!
auto me to kopsimo tis pipilas mou to xe pei mia fili ta dika tis paidia bebaia einai 14 k 12etwn alla eixe efarmosei auti tin taktiki ekobe ligo ligo tin pipila mexri pou tin petaxane mones tous!!!

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
την πιπίλα εδώ και λίγο διάστημα δεν θέλει να τη δει πια ούτε ζωγραφιστή. μάλλον την ενοχλεί το πλαστικό; δεν ξερω.. παντως όταν της τη βάζω μου την πετάει στα μούτρα!!! Mad

http://lovinghorses.pblogs.gr/

Konstantina-olinomanoula

Konstantina-olinomanoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:
Konstantina-olinomanoula έγραψε:
iaggelop έγραψε:
monomama έγραψε:Τι να πω μόνο αχ!!
Η μεγαλη κόρη είναι 4,5 .Μεχρι τα 2,5 δεν την πολυήθελε την πιπιλα απο τότε όμως .Πως θα την ξεκολήσω ???

μια μερα ακουγα στην τηλεοραση ενα παιδιατρο για τον τροπο που κοβεται η πιπιλα.με ενα ψαλιδακι κοβεις την πιπιλα στον λαιμο της...μια μικρη κοψια...
την δινεις στο παιδι...αρχιζει και δυσανασχετει
μετα απο καμια εβδομαδα με την κομμενη πιπιλα στο στομα...ξανακοβεις λιγο παραπανω με το ωαλιδακικαι δινεις στο παιδι...καποια στιγμη η αισθηση του πιπιλισματος θα παψει να ειναι ιδια...
οποτε σε καμια 10αρια μερες θα την πεταξει μονο του το παιδακι...
δεν το εχω δοκιμασει γιατι ο μπεμπης ειναι μικρουλης ...αλλα οταν ερθει η ωρα σιγουρα θα το δοκιμασω

Πρέπει να κάνουμε μια ομάδα,ποιές μανούλες είναι Μενεγακικές,χαχαχα!!!Ναι,αυτό το είχα δει κ εγώ,ήταν θέμα στην Ελενίτσα!Κ εγώ θα το δοκιμάσω κάποια στιγμή.. Πρώτη μέρα σήμερα βάλαμε πιπίλα και κοιμηθήκαμε! - Σελίδα 2 417472

χαχα,στη 'Μενεζακη' που λεει και ο γιος μου το ειδα και γω!το χει κανει φιλη το κολπο και επιασε.

(και ναι,το ομολογω καμια φορα το πρωι βλεπω Μενεγακη και χαζευει κ το παιδι παιζοντας,τραγικοοοοο?ειμαι κακια μανααααα?? Razz Razz )


Μόνο κακιά?????Βάλε κ κάτι ακόμη...
Αχ κακομοίρα μου,καλά που είσαι στο eimai mama γιατι αν ήσουν σε άλλο,γνωστό φόρουμ θα έπεφταν τα αγρίμια οι υποδειγματικές μάνες να σε φάνεεεεε!! Laughing Laughing Laughing Razz Razz

yves

yves
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εμενα παλι κοριτσια απο 6 μηνων την εκοψε.απο μονος του.και τωρα να του τη δωσω,αν ειναι σε φαςη που κλαιει,δε θα τη παρει.θα προτημισει να την κρατησει και να την τριβει στα δοντακια μιας και ειμαστε στη φαση που βγαζουμε

Kate


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
protoula έγραψε:επειδη τις προηγουμενες δεκαετιες τα μωρα επαιρναν πιπιλα, δεν σημαινει οτι αυτο ειναι και το φυσιολογικο.
σκεφτητε οτι την εποχη των γιαγιαδων μας και φυσικα ακομα παλιοτερα κανενα μωρο δεν επαιρνε πιπιλα!

για αυτο λοιπον καλα κανουμε και αμφισβητουμε καποια πραγματα.


Συμφωνώ, εγώ επείδή ως παιδί είχα κακή εμπειρία (έκοψα την πιπίλα στα 4,5 με πολύ κόπο και αναγκάστηκαν να μου βάλουν σιδεράκια για να καλυφθεί το χάσμα που είχε δημιουργηθεί ανάμεσα στις σιαγόνες μου), δεν έβαλα πιπίλα στο γιο μου. Αυτό δεν τον εμπόδισε να κοιμάται μόνος του, ούτε να κοιμάται όλη νύχτα. Φυσικά και τρώει τα δαχτυλάκια του, μωράκι είναι, αλλά σε λίγο θα τα χρειάζεται και για άλλες δουλειές, οπότε αναγκαστικά θα τα βγάζει από το στόμα. Πιπίλα τα μωρά φοράνε τα τελευταία 30 χρόνια, δάχτυλο χρησιμοποιούν χιλιετίες.

http://skiouromanoula.blogspot.com

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athi έγραψε:την πιπίλα εδώ και λίγο διάστημα δεν θέλει να τη δει πια ούτε ζωγραφιστή. μάλλον την ενοχλεί το πλαστικό; δεν ξερω.. παντως όταν της τη βάζω μου την πετάει στα μούτρα!!! Mad

αφηστε που πηρα κι ενα σωρο πιπιλες για να δουμε ποια θα της αρεσει!
με βλεπω να τις πιπιλαω εγω στο τελος!!!

http://lovinghorses.pblogs.gr/

Kate


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
athi έγραψε:
athi έγραψε:την πιπίλα εδώ και λίγο διάστημα δεν θέλει να τη δει πια ούτε ζωγραφιστή. μάλλον την ενοχλεί το πλαστικό; δεν ξερω.. παντως όταν της τη βάζω μου την πετάει στα μούτρα!!! Mad

αφηστε που πηρα κι ενα σωρο πιπιλες για να δουμε ποια θα της αρεσει!
με βλεπω να τις πιπιλαω εγω στο τελος!!!

Κι εγώ έχω τρείς, τις δυο αχρησιμοποίητες, τη μια βρασμένη. Θες να ξεκινήσουμε συλλογή εις μνήμην της καταφρονεμένης πιπίλας; Razz Razz Razz

http://skiouromanoula.blogspot.com

euapap


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
η Αννα που είναι η πρωτη μου κόρη, 4ων ετών τωρα, δεν πήρε πιπίλα.
ΜΕ ταλαιπώρησε πάρα πολύ γιατί ήθελε να πιπιλάει στήθος και μόνο στήθος. Εγω αρχικά χάρηκα που δε θέλει πιπίλα και δε θα έχω να της την κόβω αργότερα, αλλα δεν ήξερα τί με περιμένει. Επρεπε να ηρεμεί μόνο στο στήθος, και όταν δεν μπορούσε να το έχει, ήταν εκνευρισμένη και γκρίνιαζε. Ευτυχώς κράτησε μόνο 1 χρόνο η ιστορία και μετά στο στήθος μόνο έτρωγε

Τωρα στην Ερατώ (2 μηνών) δυσκολεύομαι να δωσω πιπίλα αλλα επιμένω πάρα πολύ! Εχω πάρει όλες τις μάρκες-σχήματα-υλικά και δείχνει να της αρέσει η NUK σιλικόνη ορθοδοντική και η κίκο η καουτσούκ (ολόκληρη καουτσούκ)

για να δουμε...

http://www.annoulasmom.blogspot.com

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα ο γιος μου που ειναι 4 ξεκινησε την πιπιλα 6 μηνων και μονο στον υπνο του.λιγο αφου εγινε 20 μηνων επειδη ειχε αρχισει να με εκνευριζει που την ηθελε και μεσα στη μερα αρχισα να σκεφτομαι να του την κοψω.τον εβαλα πρωτα σε κανονικο κρεβατι και μαζεψα την κουνια αλλα του αφησα την πιπιλα για παρηγορια και μετα απο κανα μηνα ειχα παει στη μανα μου,επαιξε ξεπατωθηκε και οταν γυρισαμε σπιτι δεν του εδωσα,του ειπα την ξεχασαμε στη γιαγια και αυτο ηταν.κανα 2 μερουλες την θυμοταν που και που και τελος.
η μικρη που ειναι 12 μηνων δεν πηρε ποτε πιπιλα.οποτε της την εδινα εκανε κινηση οτι θα κανει εμετο(και ειναι παιδι που δεν εχει κανει ποτε εμετο).την βαζω στο κρεβατι της και κοιμαται μονη της.η μονη φαση που παιρνει πιπιλα αλλα δεν την πιπιλαει,την δαγκωνει μονο ειναι μεσα στο αμαξι σε κανενα ταξιδι οταν θελει να κοιμηθει.την δαγκωνει(εκει που την ποναν τα δοντακια) και νανουριζεται!!!!τωρα μετα των πρωτοχρονια θα ψαξουμε για παιδικο δωματιο με κουκετα,θα ανεβει ο μεγαλος πανω και θα βγει κι αυτη απο την κουνια και μετα παμε για το τριτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΙΣ ΒΑΛΑΜΕ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ....ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΦΙΛΟΣ,ΤΗ ΖΗΤΑΕΙ ΤΩΡΑ ΕΠΙΜΟΝΑ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΙΣΩ ΔΟΝΤΑΚΙΑ...Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΣΑΝ ΤΑΠΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΑΕΙ...ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΣΑΕΙ ΤΗ ΠΙΠΙΛΑ ΤΗΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΑΕΙ!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εμενα ο γιος μου που ειναι 4 ξεκινησε την πιπιλα 6 μηνων και μονο στον υπνο του.λιγο αφου εγινε 20 μηνων επειδη ειχε αρχισει να με εκνευριζει που την ηθελε και μεσα στη μερα αρχισα να σκεφτομαι να του την κοψω.τον εβαλα πρωτα σε κανονικο κρεβατι και μαζεψα την κουνια αλλα του αφησα την πιπιλα για παρηγορια και μετα απο κανα μηνα ειχα παει στη μανα μου,επαιξε ξεπατωθηκε και οταν γυρισαμε σπιτι δεν του εδωσα,του ειπα την ξεχασαμε στη γιαγια και αυτο ηταν.κανα 2 μερουλες την θυμοταν που και που και τελος.
η μικρη που ειναι 12 μηνων δεν πηρε ποτε πιπιλα.οποτε της την εδινα εκανε κινηση οτι θα κανει εμετο(και ειναι παιδι που δεν εχει κανει ποτε εμετο).την βαζω στο κρεβατι της και κοιμαται μονη της.η μονη φαση που παιρνει πιπιλα αλλα δεν την πιπιλαει,την δαγκωνει μονο ειναι μεσα στο αμαξι σε κανενα ταξιδι οταν θελει να κοιμηθει.την δαγκωνει(εκει που την ποναν τα δοντακια) και νανουριζεται!!!!τωρα μετα των πρωτοχρονια θα ψαξουμε για παιδικο δωματιο με κουκετα,θα ανεβει ο μεγαλος πανω και θα βγει κι αυτη απο την κουνια και μετα παμε για το τριτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ΤΡΙΤΟ ΒΛΕΠΩ?ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΩΡΕΙΕΣ......

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιτα εγω τις πιπιλες επειδη εβλεπα διαφορα μικρα που δν την εκοβαν με τιποτα και αποφασισα οταν γεννησα να μην της δωσω καθολου πιπιλα.και δν της εδωσα,ειχαμε κ εμεις περιπου το ιδιο προβλημα αλλα οχι να ξυπναει μολις την βαλω στο κρεβατι.ενταξει κοιμοταν αν τηνν αφηνα κατω.αλλα ειμαι πολυ κατα της πιπιλας.

evita83

evita83
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="athi"][b]εσεις το εχετε διαπιστωσει αυτο με την πιπιλα; φοβαμαι λιγο μηπως εκανα ασχημα που της εδωσα. αλλα ειχε αρχισει να πιπιλαει και τον αντιχειρα της. αν κι ακομα ειναι μικρη για το θεμα των δοντιων.

ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ!!ΜΑΣ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ Η ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΠΟΤΕ ΧΑΝΕΤΑΙ ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΛΥΚΟΣ.....ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ??ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο για τα δαχτιλο ξαναπεστο!!!!ευτυχως τα παιδια μου κανενα δεν πιπιλισε γιατι απο μωρακια που ηταν ξεκινουσαν την πιπιλα.βεβαια ποιο πολυ προσπαθησα να μαθουν την πιπιλα γιατι μετα θα ειχαν προβλημα με τα δοντια τους αν εβαζαν το δαχτιλο!!

euapap


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ετσι είναι μωρέ..

αλλα να σε ρωτήσω, το "την παίρνει ο λύκος" το είπε ο παιδίατρος;;
από απλή περιέργεια ρωταω

http://www.annoulasmom.blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις